Każda stacja kieruje się potencjalnym zyskiem, ciekawy jestem, na ile TVP interes się opłaci.
Czy TVP wykupiła prawo do transmisji na żywo czy tak jak kiedyś wyemitują skrót o pierwszej w nocy?
Wyraźnie pisze, że TVP wykupiła prawa do retransmisji wiec skoro GP kończy się gdzies w godzinach 22 - 23 to wiadomo kiedy puszcza :)
Pokaż mi fragment, w którym zostało użyte słowo retransmisja :]
Gdzie jest napisane, czy będzie to transmisja czy retransmisja bo jakoś nie widze...Dodatkowo Telewizja Polska poinformowała, że nabyła prawa do dwóch ostatnich rund Speedway Grand Prix. Zawody w Terenzano i Bydgoszczy zostaną pokazane w TVP Info.
wylacznosc ma Canal + , wiec bedzie retransmisja tak jak dawniej pewnie o 23:55. Czyli dalej opcja sopcast .
56947 - Betard Wrocław - Unibax Toruń
Sprawa transmisji z GP jest niejasna, nawet na forum samego tvp.
Zawody mają być pokazywane na antenie TVP Info, jednak w programie zero informacji na ten temat.
Plan na dni 23-29.09.2010.
WYDARZENIE TYGODNIA:
GRAND PRIX WŁOCH (SB. 19:40 – CANAL+ PREMIUM)
Czwartek 23.09.2010:
08:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Leszno (TVP Sport)
10:30 Finał IMP w Zielonej Górze (TVP Sport)
16:15 Elitserien: Västervik Speedway – Dackarna Målilla (Orange Sport)
18:30 Ekstraliga: Wrocław – Toruń (TVP Sport)
19:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
19:15 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
20:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Leszno (TVP Sport)
22:45 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
01:15 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
Piątek 24.09.2010:
08:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
09:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
12:30 Elitserien: Västervik Speedway – Dackarna Målilla (Orange Sport)
18:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
02:00 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
Sobota 25.09.2010:
08:45 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
13:00 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
14:30 I liga: Rzeszów – Gdańsk (SportKlub+)
15:10 Grand Prix Nordyckie (Canal+ Sport 2)
16:00 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
19:40 Grand Prix Włoch (Canal+ Premium)
00:30 Grand Prix Włoch - skrót (TVP Info)
02:00 Elitserien: Västervik Speedway – Dackarna Målilla (Orange Sport)
Niedziela 26.09.2010:
05:00 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
08:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
17:00 Grand Prix Włoch (Canal+ Sport 2)
17:00 Ekstraliga: Toruń - Wrocław (TVP Sport)
19:00 Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra (TVP Sport)
23:15 Ekstraliga: Toruń - Wrocław (TVP Sport)
01:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
02:15 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
Poniedziałek 27.09.2010:
10:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
10:50 Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra (TVP Sport)
13:15 Grand Prix Włoch (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
17:00 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
18:10 Ekstraliga: Toruń - Wrocław (TVP Sport)
20:15 Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra (TVP Sport)
20:30 British Elite League: Coventry Bees – Poole Pirates (Polsat Sport Extra)
Wtorek 28.09.2010:
08:40 Ekstraliga: Toruń - Wrocław (TVP Sport)
11:20 British Elite League: Coventry Bees – Poole Pirates (Polsat Sport)
19:15 Elitserien: Piraterna Motala - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
01:15 Elitserien: Piraterna Motala - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
02:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub)
Środa 29.09.2010:
08:05 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
08:30 Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra (TVP Sport)
10:30 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
10:45 Elitserien: Piraterna Motala - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
11:20 British Elite League: Coventry Bees – Poole Pirates (Polsat Sport)
19:15 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Dackarna Målilla (Orange Sport)
20:00 Grand Prix Włoch (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
02:00 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Dackarna Målilla (Orange Sport)
P.S. Informuję, że powyższe zestawienie telewizyjnych programów żużlowych jest wykonane od początku do końca przez autora posta. Wprawdzie ramówki stacji telewizyjnych są powszechnie dostępne, ale wykorzystywanie tego konkretnego zestawienia poprzez kopiowanie, bez zgody autora, jest zabronione.
Ktoś wie gdzie w Warszawie moglbym obejrzec dzisiejsz GP?
w Piwiarni Warki Al. Solidarności 117Ktoś wie gdzie w Warszawie moglbym obejrzec dzisiejsz GP?
O dzis ten koles z radia ZG jakis normalny,juz mu nie bije na mozg :)
Jak długo wczoraj trwała transmisja z Lesszn? Bo na stronie tvp jest mecz tylko do 10 biegu, brak dekoracji i ostatniego biegu. Bieg 11 jest co prawda osobno ale to nie to samo. Może ktoś napisać jak to wczoraj było w tv? Ciekawi mnie czy będzie transmisja z pożagnania Lejka. Wczoraj dali statueke pożegnalną więc może coś ma się na rzeczy ;)
w programie tvp sport na niedziele nie ma niestety żadnego żużla.
orientuje się ktoś czy jakaś lokalna tv pokaże baraże?
Plan na dni 30.09-06.10.2010.
WYDARZENIE TYGODNIA:
BRITISH ELITE LEAGUE GRAND FINAL: POOLE PIRATES – COVENTRY BEES (PN. 20:30 – POLSAT SPORT EXTRA)
Czwartek 30.09.2010:
08:35 Finał IMP w Zielonej Górze (TVP Sport)
10:45 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Dackarna Målilla (Orange Sport)
13:05 Ekstraliga: Toruń – Wrocław (TVP Sport)
18:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
18:00 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Dackarna Målilla (Orange Sport)
18:55 Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra (TVP Sport)
19:45 I liga: Gniezno – Rzeszów (SportKlub+)
20:30 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub)
23:15 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub+)
00:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport 2)
Piątek 01.10.2010:
07:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
07:30 Grand Prix Włoch (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
08:35 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport)
10:30 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub+)
12:15 Elitserien: Piraterna Motala - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
13:45 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Dackarna Målilla (Orange Sport)
12:55 Ekstraliga: Toruń – Leszno (TVP Sport)
15:25 Ekstraliga: Zielona Góra – Wrocław (TVP Sport)
19:30 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub+)
Sobota 02.10.2010:
08:30 Ekstraliga: Leszno – Toruń (TVP Sport)
10:35 Ekstraliga: Wrocław – Zielona Góra (TVP Sport)
12:15 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
16:00 Grand Prix Włoch (Canal+ Sport 2)
16:05 Ekstraliga: Toruń – Wrocław (TVP Sport)
18:25 Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra (TVP Sport)
02:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
Niedziela 03.10.2010:
02:45 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub)
Poniedziałek 04.10.2010:
05:15 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub)
13:30 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub+)
18:30 Grand Prix Szwecji (Eurosport 2)
20:30 British Elite League: Poole Pirates – Coventry Bees (Polsat Sport Extra)
02:00 Grand Prix Szwecji (Eurosport 2)
Wtorek 05.10.2010:
06:30 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub+)
14:20 British Elite League: Poole Pirates – Coventry Bees (Polsat Sport)
18:30 Grand Prix Chorwacji (Eurosport 2)
19:15 Elitserien: Lejonen Gislaved - VMS Elit Vetlanda (Orange Sport)
02:00 Grand Prix Chorwacji (Eurosport 2)
02:50 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
Środa 06.10.2010:
05:15 I liga: Rzeszów - Gdańsk (SportKlub)
06:45 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub)
09:10 British Elite League: Poole Pirates – Coventry Bees (Polsat Sport)
10:45 Elitserien: Lejonen Gislaved - VMS Elit Vetlanda (Orange Sport)
13:30 I liga: Rzeszów – Daugavpils (SportKlub+)
18:00 Grand Prix Włoch (Eurosport 2)
19:15 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
20:30 II liga: Łódź - Lublin (SportKlub)
23:45 II liga: Łódź - Lublin (SportKlub+)
01:45 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
02:00 Grand Prix Włoch (Eurosport 2)
P.S. Informuję, że powyższe zestawienie telewizyjnych programów żużlowych jest wykonane od początku do końca przez autora posta. Wprawdzie ramówki stacji telewizyjnych są powszechnie dostępne, ale wykorzystywanie tego konkretnego zestawienia poprzez kopiowanie, bez zgody autora, jest zabronione.
Niedziela 03.10.2010:
14:50 Zlatá pøilba ÈR na ploché dráze 2010 Pardubice (CT4 Sport)
Będzie także transmisja w internecie:Niedziela 03.10.2010:
14:50 Zlatá pøilba ÈR na ploché dráze 2010 Pardubice (CT4 Sport)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210471290660006-automobilovy-sport/
Kanał 4
niestety wyświetla się komunikat:
this content is not available at your territory due to limited copyright
A nie macie moze jakis informacji czy bedzie mozna zobaczyc w tv lub na internecie niedzielny baraż ??
Tu można obejrzeć retransmisję wczorajszej Zlatej Prilby z Pardubic.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...yklove-zavody/
Plan na dni 07-13.10.2010.
WYDARZENIE TYGODNIA:
GRAND PRIX FINAL (SB. 18:30 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD)
Czwartek 07.10.2010:
05:15 II liga: Łódź – Lublin (SportKlub)
07:30 Grand Prix Włoch (Eurosport 2)
10:45 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
14:00 Grand Prix Włoch (Eurosport 2)
14:45 II liga: Łódź – Lublin (SportKlub)
19:30 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
20:30 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
23:00 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub+)
00:30 II liga: Łódź – Lublin (SportKlub)
02:30 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
Piątek 08.10.2010:
05:15 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
06:45 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub+)
08:15 II liga: Łódź – Lublin (SportKlub+)
12:15 Elitserien: Lejonen Gislaved - VMS Elit Vetlanda (Orange Sport)
13:45 Elitserien: VMS Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved (Orange Sport)
14:45 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
17:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport 2)
18:30 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub+)
20:00 Grand Prix Włoch (Canal+ Sport 2)
20:00 Grand Prix Włoch (Eurosport 2)
00:30 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
Sobota 09.10.2010:
09:00 Grand Prix Włoch (Eurosport 2)
18:30 Grand Prix Final (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
23:25 Grand Prix Final – skrót (TVP Info)
02:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
03:30 II liga: Łódź – Lublin (SportKlub+)
Niedziela 10.10.2010:
07:00 Grand Prix Final (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
13:00 Grand Prix Final (Canal+ Sport 2)
15:45 Baraż: Częstochowa - Gdańsk (TVP Sport)
19:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport 2)
00:00 II liga: Łódź – Lublin (SportKlub)
01:30 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
03:30 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub+)
Poniedziałek 11.10.2010:
10:00 Grand Prix Final (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
16:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport)
Wtorek 12.10.2010:
17:30 Grand Prix Polski w Toruniu (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
19:30 Baraż: Częstochowa - Gdańsk (TVP Sport)
Środa 13.10.2010:
06:45 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
10:45 Grand Prix Polski w Toruniu (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD)
16:15 Baraż: Gdańsk – Częstochowa (SportKlub)
19:00 Grand Prix Nordyckie (Canal+ Sport)
P.S. Informuję, że powyższe zestawienie telewizyjnych programów żużlowych jest wykonane od początku do końca przez autora posta. Wprawdzie ramówki stacji telewizyjnych są powszechnie dostępne, ale wykorzystywanie tego konkretnego zestawienia poprzez kopiowanie, bez zgody autora, jest zabronione.
Kolego co daje ten cały tygodniowy raport....w niedziele na tvp sport jest live meczyk barażowy z czewy :P
Według programu na ich stronie jest finał Leszno - Zielona Góra :D No cóż, jaka telewizja, taki program ;) Za chwilę to zmienię ;)
Cześć!
Do Warszawy: kojarzycie jakieś miejsce w centrum gdzie powinni pokazywać dziś GP? A jak nie w centrum, to gdzieś w ogóle?
Grand Prix Polski Sopcast kanał 65059
Komar w studio............ maskara, mogli jeszcze Jacka Golloba wziąć, żeby się jeszcze bardziej nad Tomusiem spuszczać......
może ktoś dać linka gdzie w necie za friko można zobaczyć mecz barażowy? <pliis>
Panowie... Ktoś ostatnio dawał tu linka skąd można ściągać GP... Poprosiłbym linka jak ktoś zna ;)
http://speedway-video.com/ z tej stronki mozesz pobrac duzo imprez zuzlowych
dzięki mistrzu :)
Ja zkolei, proszę o pomoc w odnalezienu materiału z tych oto zawodów
http://www.youtube.com/watch?v=2R70wPKnAbY , + do tego DM¦ 94 Broksted gdzie Polacy zdobyli srebro....szukam i szukam i nic , moze ktos posiada te filmy na VHS ? i wrzuciłby na server? bylbym wdzieczny.Pozdrawiam
Wie ktoś może, czy idzie dziś na jakimś streamie obejrzeć KOC w Elite League? DO tej pory nic nie znalazłem, a czas leci ;)
Z góry dzięki.
Więcej transmisji żużlowych już w tym sezonie nie będzie, także kolejny plan w przyszłym roku :)
27. Memoriał im. Eugeniusza Nazimka - relacja w Polsacie Sport
Wtorek, godz 20.30.
Więcej informacji tutaj:
http://polsatsport.pl/news/1203_10384.htm
to jest godzinny skrót zawodów, a cały Memoriał na SportKlubie - premiera w czwartek o 20.30.
Coś duże wzięcie ten turniej miał bo dziś jest transmisja na TVP SPort po 23. Szkoda że turniejem pożegnalnym Adamsa się nikt nie zaitneresował :(
PGE działa... Marketing i pieniąze, taki świat już mamy:(
Dziś o 12:30 na Eurosport 2 godzinny skrót z GP Polski.
Na Sportklubie o 14:00 Mem. Nazimka a o 17:30 Rybnik-Lublin
Dzi¶ wieczorem 22,30 na TVN, jakby ktos nie wiedział i miał checi obejrzec gosciem Kuby Wojewodzkiego bedzie Karolak i Tomasz Gollob :)
ma ktos jakiegos linka do tvn ? ( ale nie justin) ... bo mi kineskop siadl w studenckim TV i tylkko dzwiek jest ;/
Najlepsze jest to, że żaden z nich nie jest autochtonem :D Co z Golloba za Gorzowiak a z Karolaka Zielonogórzanin ?
KW do Karolaka: "Byli¶my razem na meczu w Zielonej Górze, ale wtedy padało..."
TG: "Tam zawsze pada..."
:D
Co¶ mi się skojarzyło wła¶nie z Wałami Zielonogórskimi i sum± opadów deszczu w tym rejonie :)
Tomasz Gollob i dwóch błaznów..
żenująca godzina w TVN..
gollob ogolnie pozytywnie wypadl