Strona 8 z 512 PierwszyPierwszy ... 6789101858108508 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #316
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    wiadomo czy bedzie jeszcze jakas powtorka na Polsacie????
    Tez sie wczoraj wqwilem. Czekam, czekam a tu Mega Hit :(((

    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Bardzo mi sie podobał mecz na Pulsie nie tylko ze wzgledu na walke na torze, ale ogolnie bardzo sympatycznie zrobione. Ładna szata graficzna, dobry komentarz co bardzo ważne osoby która ma bardzo dużą wiedze o żużlu i potrafi sie nią w dobry sposób podzielić. Troche dlugie reklamy i malo (wogóle brak ?) powtórek. Myślę że jakby popracowali troche to mogliby to ładnie zrobić także i na żywo. Już sie nie moge doczekać meczu za tydzień :).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeszcze jutro(wtorek) o godz. 23.35 na TELE 5 mecz 2 ligi zuzlowej Wanda Kraków - TŻ Łódź.

    To bedzie prawdziwy rarytas. :)

    pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dzieki że poinformowałeś bo bym przegapił a mecz napewno bedzie ciekawy :D. Zobaczy sie czym to tak Tarnowianie sie podniecają ;) (Ci ich juniorzy).

    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #320
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Bardzo mi sie podobał mecz na Pulsie nie tylko ze wzgledu na walke na torze, ale ogolnie bardzo sympatycznie zrobione. Ładna szata graficzna, dobry komentarz co bardzo ważne osoby która ma bardzo dużą wiedze o żużlu i potrafi sie nią w dobry sposób podzielić. Troche dlugie reklamy i malo (wogóle brak ?) powtórek. Myślę że jakby popracowali troche to mogliby to ładnie zrobić także i na żywo. Już sie nie moge doczekać meczu za tydzień :).
    zgadzam się z tobą. komentarz prowadził robert noga, a więc tarnowiak z krwi i kości /o ile mnie pamięć nie myli:P/....tylko drażniło mnie to jego "jedynaście" :P

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No ale komentarz bije na głowe to co jest na Polsacie (bez nazwisk wolę). To ciekawe, nawet bym rzekł wciągające komentarze poparte dawką histori. O to biega. Pozatym ten glos bardzo dobrze sie kojarzy, czasy Wizji TV, Wizji Sport i wszystko jasne :D.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #322
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentarz pozostawiał trochę do życzenia, ale jak na pierwszy raz po długiej przerwie red.Noga sobie radził całkiem nieźle.

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Wiadomo już jaki mecz będzie w niedziele na żywo w Polsacie Sport?
    #MistrzJestJeden

  9. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Derby pomorza czyli Apator Toruń-Polonia Bydgoszcz.

    Co do relacji z meczu Kraków-Łódź to w sumie fajnie, że pokazują taki żużel w TV, ale zeby jedną kamere dać na cały mecz ?:P JEszcze "trener" Krakowian chciał chyba podczas wywiadu wyrwać mikrofon z rąk pana od wywiadów. Zdecydowanie największym plusem jest grafika, który wedlug mnie jest ... najlepiej zrobiona spośród 3 stacji relacjonujących mecz. Wczoraj nawet stałsie maly cud :D w TV leciały 2 mecze naraz na dwoch różnych stacjach. Jednak o nas w tej TV dbają, Bóg zapłać za to :).
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #325
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .... Wczoraj nawet stałsie maly cud :D w TV leciały 2 mecze naraz na dwoch różnych stacjach.....
    jeden na TELE 5
    a drugi ?? (chyba cos przegapilem) :/

  11. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .... Wczoraj nawet stałsie maly cud :D w TV leciały 2 mecze naraz na dwoch różnych stacjach.....
    jeden na TELE 5
    a drugi ?? (chyba cos przegapilem) :/
    a drugi na tv puls powtorka meczu Ostrow-Gorzow

    nie wiecie kiedy powtorka meczu z Kraka chetnie bym go nagral:P

  12. Powrót do góry    #327
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Relacja nawet spoko jak na jedna kamerke
    Grafika jak juz powiedzial Rafineiro (MaciekGKS :P) takze dobra, jednak co to byly za emocje...

  13. Powrót do góry    #328
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie mecz Kraków - Łódź był lepiej pokazany niż pojedynek I ligi. Wstawki graficzne przed i po biegu były lepsze. Poza tym wywiadów więcej, w tym rozmowa z Markiem Mrozem super. Gdyby nie niski poziom zawodów to relacja byłaby jak dla mnie 10/10.

  14. Powrót do góry    #329
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzis mial byc PULS Żużla na Pulsie, niestety zamiast szumnego magazynu puscili jeszcze raz mecz intar-Mars, czy oni mają nas kibiców za debi..i?

  15. Powrót do góry    #330
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to ciekawe Radomir.
    Ja wczoraj nie ogladalem magazynu puls zuzla ale za to dzisiaj powtorke tego magazynu o 9:00 i pokazali mecz Lublin-Rzeszow.
    Musze przyznac ze jestem naprawde usatysfakcjonowany iloscia zuzla w tym tygodniu w TV.
    Na zywo mecz extra, dwie pelne retransmisje z 1-ligi i jedna z 2-ligi + 3 rozne magazyny. Naprawde tluste czasy nastaly i nie ma co narzekac.
    A swoja droga to dziwi mnie ze w czwartek w puls zuzla pokazali ostrow-gorzow a w powtorce magazynu lublin-rzeszow??? Czy rzeczywiscie wczoraj pokazali ostrow??? Moze ktos potwierdzic???

  16. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    4 kolejka to bedzie relacja z meczu Unia Leszno - Unia Tarnów (na żywo - Polsat Sport). To będzie mecz ;]
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #332
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj rzeczywiście powtórzyli Ostrów- Gorzów , ale dzisiaj rano o 9 leciał magazyn a w nim Lublin - Rzeszów.
    Powtórka magazynu dzisiaj w nocy o 2.

  18. Powrót do góry    #333
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fajny meczyk bedzie w 4 kolejce: Leszno-Tarnów pierwszy raz w tym sezonie bedzie mozna sobie ogladnac "Jsakółki"na wyjezdzie:)
    Ten mecz Lublin - Rzeszów bedzie w całosci czy tylko urywki??

  19. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MaciekGKS:
    4 kolejka to bedzie relacja z meczu Unia Leszno - Unia Tarnów (na żywo - Polsat Sport). To będzie mecz ;]
    No i brawa dla panow z Polsat Sport za wybor spotkania :p
    T&T i przyjaciele:P kontra Adams i spolka. Bedzie dobry mecz :]

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  20. Powrót do góry    #335
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to ciekawe Radomir.
    Ja wczoraj nie ogladalem magazynu puls zuzla ale za to dzisiaj powtorke tego magazynu o 9:00 i pokazali mecz Lublin-Rzeszow.
    Musze przyznac ze jestem naprawde usatysfakcjonowany iloscia zuzla w tym tygodniu w TV.
    Na zywo mecz extra, dwie pelne retransmisje z 1-ligi i jedna z 2-ligi + 3 rozne magazyny. Naprawde tluste czasy nastaly i nie ma co narzekac.
    A swoja droga to dziwi mnie ze w czwartek w puls zuzla pokazali ostrow-gorzow a w powtorce magazynu lublin-rzeszow??? Czy rzeczywiscie wczoraj pokazali ostrow??? Moze ktos potwierdzic???
    Założe się że ktoś w redakcji pomylił kasety, a że nie miał pojęcia o żużlu to nawet się nie zorientował, że puscił nie to co trzeba...

    Dzisiaj oglądałem magazyn o ekstralidze i jestem rozczawrowany miały byc relacje z innych stadionów, zapowiedzi meczów, a tym czasem nie pokazali nawet skrótu meczu BTŻ-CKM, a za zapowiedź uważają zapowiedź jednego meczu, za to ramówke wypełnili gadaniem o dmuchanych bandach z którego i tak nic nie wynikło, marnie to wygląda, może coś się zmieni, ale jak narazie idą na łatwizne, nie wiem jak jest z pulsem żużla bo jeszcze nie widziałem...




  21. Powrót do góry    #336
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedys obejrzenie zuzla w tv byloby nazwane cudem.
    teraz nawet wszystkich spotkan sie nie obluka bo albo sie juz spi albo cos tam dlubie :P:P:P
    dzieki wielkie za takie rozpieszczanie kibicow ludziki z tv.
    ps. ponoc krosno-lublin tez byl rejestrowany przez puls ale chyba nie leciał. a moze przegapilem ???

  22. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Ma ktos rozpiske meczow w tv?
    Prosze o napisanie.....z gory dzieki :D
    GKS THE BEST

  23. Powrót do góry    #338
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbliższe mecze żużlowe w TV:
    19.04 - Tele5 23:35 spotkanie 3 kolejki II ligi
    19.04 - Puls 23:00 Gorzów - Rybnik (powt)
    21.04 - Puls 18:20 Rzeszów - Rybnik
    24.04 - Polsat Sport 15:20 Leszno - Tarnów
    25.04 - Puls 18:20 Rzeszów - Gorzów

    magazyny żużlowe:
    Polsat Sport - piątek 17:30 (ekstraliga)
    Tele 5 - sobota 15:30 ( I i II liga)

  24. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem szczerze ze jestem w szoku ze tyle zuzla jest w TV.Myslaem ze wszystko w tygodniu obejrzałem a tu czytam ze jednak cosik mi uciekło super. Co do tele 5 super ze pokazuja 2 lige. Nigdy nie widzialem meczu w tej klasie wiec jestem usatysfakcjonowany, szkoda tylko ze na jedna kamere ale nie bede wybrzydzał, a ten mikrofon komentatora to juz chyba z muzeum wzieli

  25. Powrót do góry    #340
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem szczerze ze jestem w szoku ze tyle zuzla jest w TV.
    a mi jest i tak mało :) szkoda, że żaden z przełożonych meczy nie będzie relacjonowany na żywo, napewno mecze w Toruniu i we Wrocławiu będę ciekawe i warte obejrzenia, szkoda, ale ta kolejka to ewenement, w takim np. C+ pokazują mecze piłki nożnej nawet te przełożone...

  26. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No szkoda , ale jeszcz bardziej szkoda że mecze I ligi i II ligi nei są na żywo :D A chętnie bym popatrzył jak radzi sobie Janusz Ślączka czy Woźniak :D No a ten magazyn żużlowy na polsat sport jest gorszy niż wiadomości sportowe :/ Niby jest ale nic ciekawego tam nie ma . Myślałem że będą tam urywki ze wszystkich spotkań , wywiady , komentarza a tam ,,Wielcy znawcy" S.Parfjanowicz , M.Feddek i P.Wójcik :D <lol>

  27. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wiadomo o której i na jakim kanale bedzie mecz Unia Leszno - Unia Tarnów ? Tzn na jaką godzine jest zapisane w prograie bo i tak pewno puszczą go z jakims 1-2 godzinnym poślizgiem :|.
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Wiadomo o której i na jakim kanale bedzie mecz Unia Leszno - Unia Tarnów ? Tzn na jaką godzine jest zapisane w prograie bo i tak pewno puszczą go z jakims 1-2 godzinnym poślizgiem :|.
    pozdro
    o 0:30 programowo na Polsacie niekodowanym ;]

    pzdr.

  29. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Na TELE 5 właśnie jest retransmisja Półfinału Krajowych Eliminacji do IMŚJ w Toruniu
    #MistrzJestJeden

  30. Powrót do góry    #345
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    czy ktos wie czy jutro na Pulsie bedzie mecz krosna-Lublin bo takie glosy slyszalem
    z gory dziekuje za odpowiedz !!

    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  31. Powrót do góry    #346
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZesc,

    moglby ktos podac terminy wyswietalnia Magazynu Zuzlowego na programie TV4. Wiem, ze jest tez powtorka ale kiedy??

    KASinA

  32. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Czy Tele5 mecz który pokazuje we wtorek wieczorem powtarza tylko raz w srode wczesnie rano?

  33. Powrót do góry    #348
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy artykuł znajduje się na ostatniej ctronie TŻ, chodzi o telewizje pokazujące Grand Prix, czyli oprócz C+:
    DK4
    SVT24(satelita THOR 2/3)
    Sky Sports(satelita Eurobird 1, Astra 2A, Astra 2B, Astra 2D)
    Jest może ktoś na tym forum kto by mógł to potwierdzić i kto oglądał już GP na którymś z tych kanałów, czy są one nie kodowane, bo to podstawa?

  34. Powrót do góry    #349
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2005
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magazyny żużlowe na TV4 są w piątek o 16.45 i sobotę o 12.30

  35. Powrót do góry    #350
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Ciekawy artykuł znajduje się na ostatniej ctronie TŻ, chodzi o telewizje pokazujące Grand Prix, czyli oprócz C+:
    DK4
    SVT24(satelita THOR 2/3)
    Sky Sports(satelita Eurobird 1, Astra 2A, Astra 2B, Astra 2D)
    Jest może ktoś na tym forum kto by mógł to potwierdzić i kto oglądał już GP na którymś z tych kanałów, czy są one nie kodowane, bo to podstawa?
    DK4 oraz SVT24 - paczka Canal Digital (skandynawia) kodowany w Conax (brak możliwości oglądania)

    Sky Sports - paczka Sky Digital (Wlk. Brytania) kodowany w Videoguard (brak możliwości oglądania)

    Jak więc widać te kanały kodowane niestety, szansa jeszcze istnieje w tym LINKU . Podawane są tam parametry przekazów telewizyjnych z różnych imprez sportowych, ponoć 15 min przed rozpoczęciem danej audycji wychodzi info o parametrach. Trzeba wtedy dokładnie satelitą trafić na odpowiedniego satelite :)
    #MistrzJestJeden

  36. Powrót do góry    #351
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszlym roku GP i lige dunska mozna bylo ogladac na zywo na dk4 przez internet:
    www.dk4.dk

    Teraz nie wiem czy tak jest, tam ponoc trzeba sie zarejestrowac i dziala.
    Jakby ktos probowal niech da znac :)

  37. Powrót do góry    #352
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Forkert brugernavn eller kodeord.

    Czyli bez zmian, rok temu pamiętam był jakiś plik przez kogoś udostępniony, co dzięki niemu się oglądało tą stację przez internet, ale póki co cisza, a na logowanie się to wyskakuje to co na początku napisałem, tak samo pisało już rok temu.
    #MistrzJestJeden

  38. Powrót do góry    #353
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos wie czy regionalne osrodki TVP moga retransmitowac speedway czy Polsat zastrzegl sobie prawo?? Czemu na TVP3 (Bydgoszcz) nie ma zuzla :( Sie wkurzylem jak zamiast meczu Apator-Lotos puscili jakis boks. Zawsze w niedziele o 22 leciala retransmisja z miasta (Toruń albo Bydgoszcz) w ktorym w danym dniu odbywala sie kolejka a w tym sezonie lipa :(

  39. Powrót do góry    #354
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos wie czy regionalne osrodki TVP moga retransmitowac speedway czy Polsat zastrzegl sobie prawo?? Czemu na TVP3 (Bydgoszcz) nie ma zuzla :( Sie wkurzylem jak zamiast meczu Apator-Lotos puscili jakis boks. Zawsze w niedziele o 22 leciala retransmisja z miasta (Toruń albo Bydgoszcz) w ktorym w danym dniu odbywala sie kolejka a w tym sezonie lipa :(
    dokładnie. Polsat zakazal retransmisji w ośrodkach regionalnych. Kibice z Toronto broniać swojego prezesa, mówili iz będzie więcej zuzla w TV! :mad: na zakazie Polsatu traci równiez Apator (reklamy) , a poza tym nie ulega wątpliwości iz Wójcik i jego Polsat to taka mała żużlowa mafia, która chciala rowniez ustalac regulamin rozgrywek :mad:.Moze pan Karwan ruszy teraz swoim dupskiem i zrobi coś, a by byly rentransmicje w TVP3? swoją drogą dziwie sie Polsatowi czemu nie chce retransmisji, przeciez i tak wszystkiego nie pokazą i nie zjedzą. Oddanie praw Polshitowi było blędem. Otoz podczas wczorajszej retransmisji meczu CKM-Atlas po I biegu puszczono o 00.40 ponad 15 MINUTOWY blok reklamowy!!. To ma byc promocja żużla? to są kpiny !!

  40. Powrót do góry    #355
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kiedy transmisja??

    Czy wie ktoś może kiedy będzie można obejrzeć transmisję z meczu Apator - Lotos w TV Toruń ??

    Z góry dzięki za info. Pzdr

  41. Powrót do góry    #356
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokładnie. Polsat zakazal retransmisji w ośrodkach regionalnych. Kibice z Toronto broniać swojego prezesa, mówili iz będzie więcej zuzla w TV! :mad: na zakazie Polsatu traci równiez Apator (reklamy) , a poza tym nie ulega wątpliwości iz Wójcik i jego Polsat to taka mała żużlowa mafia, która chciala rowniez ustalac regulamin rozgrywek :mad:.Moze pan Karwan ruszy teraz swoim dupskiem i zrobi coś, a by byly rentransmicje w TVP3? swoją drogą dziwie sie Polsatowi czemu nie chce retransmisji, przeciez i tak wszystkiego nie pokazą i nie zjedzą. Oddanie praw Polshitowi było blędem. Otoz podczas wczorajszej retransmisji meczu CKM-Atlas po I biegu puszczono o 00.40 ponad 15 MINUTOWY blok reklamowy!!. To ma byc promocja żużla? to są kpiny !!
    No to fajnie, mialo byc wiecej zuzla a przez Polsat jest go mniej! Czyli wychodzi na to ze sobie nie obejrze zadnego meczu z udzialem mojej druzyny - Apatora, jesli Polsat nie bedzie transmitowal tego meczu! Super promocja zuzla!! Dodam, ze mieszkam poza granicami miasta gdzie nie ma dostepu do kablowki, wiec nie mam TV Toruń, Polsatu Sport ani TV4 :[. Czyli mialo byc lepiej a jest gorzej, bo prakycznie w sezonie moze zobacze ze 2,3 mecze z udzialem mojej druzyny, skandalem sa retransmisje o tak poznej porze!!, dobrze ze jest taki wynalazek jak wideo, bo nie zamierzam ogladac meczu do 2-3 w nocy!! Jestem pewien ze kazdemu kibicowi zalezy na tym aby obejrzec glownie mecze swojej druzyny. Mimo ze transmisje na TVP3 nie byly najwyzszej klasy ;), to jednak fajnie bylo sobie przyjsc po meczu do domu i jeszcze raz wszystko na spokojnie przeanalizowac! Pora byla idealna - 22. Promocja zuzla powinna oznaczac pokazywanie go o normalnych porach w otwartych kanalach, bo watpie zeby zwykly Kowalski ogladal mecz o 1 w nocy!

  42. Powrót do góry    #357
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    wiadomo moze juz jak bedzie wygladac transmisje meczow ligowych na Polsacie Sport w miesiacu maju????
    Z gory dzieki.

    KaSinA

  43. Powrót do góry    #358
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Z tego co napisano na stronie polsat - sport, w niedzielę:

    15:00 Ekstraliga
    mecz: Złomrex Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów

  44. Powrót do góry    #359
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    15Maja mecz ZKZ Zielona Góra-Atlas Wrocław godz.15-polsat sport

  45. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W związku z odwołaniem meczu Włókniarz - Unia T. chyba żużla w TV nie bedzie :(, tzn napewno nie ten mecz, może dadzą co najwyżej jakis stary mecz ;/.
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •