Strona 7 z 512 PierwszyPierwszy ... 567891757107507 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #271
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ma być dobry magazyn żuzlowy? co tydzień rzeszow i lublin:> wiecej tych przerywnikow z upadkami niz jakiś ciekawych info.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    za PŻ
    Jak się przed chwilą dowiedzieliśmy Krzysztof Cegielski będzie w tym sezonie wspólnie z Pawłem Wójcikiem komentował mecze ekstraligi żużlowej. Telewizja Polsat zawarła porozumienie z zawodnikiem. Na razie nie wiadomo, czy Krzysztof będzie obecny na wszystkich spotkaniach (około 22), ale jak sam mówił postara się czynić to jak najczęściej. Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Wywiady w parkingu będzie teraz przeprowadzał Tomasz Lorek.

    - "Bardzo cieszę się z tego, że Krzysztof będzie wspólnie ze mną komentował mecze. Pozytywne zakończenie rozmów z Krzyśkiem to dla mnie olbrzymia radość. Dodatkowo, biorąc pod uwagę fakt, że wywiady będzie przeprowadzał Tomek Lorek, zapowiada się fantastyczny sezon. Chyba najlepszy ze wszystkich dotychczasowych" - powiedział nam Paweł Wójcik, sekretarz redakcji sportowej w Telewizji Polsat.
    Jak dla mnie obie informacji i mozna by rzec transfery ;) Polsatu są REWELACYJNE ! Krzysiek jest wyksztalconym człowiekiem, który potrafi sie doskonale wysłowić i przekazac swoje zdanie kibicom. Info dotyczące Lorka to jeszcze większy HIT ! Jest to zdecydowanie najlepszy komentator w Polsce który potrafi stowrzyć niesamowitą otoczkę wokół zawodników. Już sie nie moge doczekać :D.
    pozdro

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Lorek w parkingu to jest coś na co czekało wielu ludzi od czasu zatonięcia Wizji. Jeśli o mnie chodzi to wreszcie nie będę traktował przerw na wywiady parkingowe jak przerw reklamowych co objawiało się natychmiastowym przełączaniem programu na inny. Do tego Krzysiek Cegielski który powinien sobie radzić lepiej niż kiepscy, moim zdaniem, lokalni zawodnicy i może jest to jakiś krok w kierunku tego co robiła niegdyś wspomniana Wizja.

  4. Powrót do góry    #274
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Do tego Krzysiek Cegielski który powinien sobie radzić lepiej niż kiepscy
    Czy ja wiem ???? Nigdy nic nie wiadomo.Ja tam wole jak komentuje normalny komentator niż jakiś ekspert,który na dodatek nie umie sie wysłowić i przynudza tylko ludzi.
    Do studia jak najbardziej,powie dwa zdania i koniec,ale tak ????? Tv Polsat powinna pójść tropem C+ .Dwuch bardzo dobrych i znających tematyke speedwaya komentatrów robi swoje.Kto wie,to wie.;)

    Pozdrawiam

    ps.Ale miejmy nadzieje,że Kszyśkowi będzie to wychodziło nieżle.:)
    You will never walk alone.

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Lorek w parkingu to jest coś na co czekało wielu ludzi od czasu zatonięcia Wizji
    Jednym z tych ludzi jestem ja :D

    I chyba nie skłamie jak powiem, że od czasów "wizji" nie było jeszcze tak zorganizowanej transmisji z zawodów żużlowych. Mam nadzieję , że Polsat z Cegielskim i Lorkiem zrobią to jeszcze lepiej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Czy ja wiem ???? Nigdy nic nie wiadomo.Ja tam wole jak komentuje normalny komentator niż jakiś ekspert,który na dodatek nie umie sie wysłowić i przynudza tylko ludzi.
    Do studia jak najbardziej,powie dwa zdania i koniec,ale tak ????? Tv Polsat powinna pójść tropem C+ .Dwuch bardzo dobrych i znających tematyke speedwaya komentatrów robi swoje.Kto wie,to wie.;)

    Pozdrawiam

    ps.Ale miejmy nadzieje,że Kszyśkowi będzie to wychodziło nieżle.:)
    Ale ja nie porównuje Krzyśka do zawodowych komentatorów tylko do, jak napisałem, lokalnych zawodników. Czyli takich z miasta z którego jest transmisja ;) Na przykład jąkający i powtarzający się Osumek w relacjach z Częstochowy irytował mnie do tego stopnia, że jedną z relacji oglądałem z całkowicie wyłączonym głosem w telewizorze ;) Sądząc po wywiadach jakie niegdyś udzielał Krzysiek uważam, że poradzi sobie lepiej.

  7. Powrót do góry    #277
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Sądząc po wywiadach jakie niegdyś udzielał Krzysiek uważam, że poradzi sobie lepiej.
    Musi sobie poradzić !! :P nie ma wyjścia

    Ale tak poważnie - Udzielanie wywiadu dotyczącego swojej osoby,a relacjonowanie spotkania żużlowego,to duża różnica.Człowiek inaczej mówi o swoich sprawach,a już całkiem inaczej jesli chodzi o komentowanie ,,Czegoś,, które trwa w dodatku 1,5 Godz :P...No ale tak jak mówiłem..Musi być oki :P

    Pozdrawiam
    You will never walk alone.

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Lorek - spoko lepszy niz Benc (Bęc?), ale to oznacza ze nie bedzie spikerem w Czewie? Osobiscie plakac nie bede bo lepiej mu wychodzi robienie wywiadow w parkingu niz latanie z mikrofonem po murawie

    Cegla - bardzo fajnie, Krzychu jest inteligentny i zawsze podobalo mi sie jak sie wypowiadal, bez yyyyy eeeee mmmmmm itp

    zmiany wiec jak na razie na +

  9. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobra wiadomość.
    Jak dobrze,że praw do transmisji nie dostała nudna TVP!
    Lorka nie zapomnę z czasów Wzji,jak była relacja z ligi brytyjskiej.
    I nie pamiętam już kto,ale zawodnik huknął z impetem w bandę.Zanim ktokolwiek dobiegł zobaczyć czy wogóle żyje,Lorek już mu wsadzał mikrofon w kask z pytaniem:
    "Jak skomentujesz ten upadek?"::::P
    To pozytywnie zakręcony klient.A Cegła?Nic dodać,nic ująć.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  10. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobra wiadomość.
    Jak dobrze,że praw do transmisji nie dostała nudna TVP!
    ta. Jeszcze lepiej zakodowac zuzel na trzy lata ;(

    nie jestem zwolennikiem TVP, wręcz przeciwnie. Ale czemu GP ma Canal + a Liga na Polszicie? teraz to kibic ma problem jaki dekoder wykupic itd. Załosne. Szkoda, ze juz nie bedzie transmisji na TV Puls


  11. Powrót do góry    #281
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fraction

    Nie ma co marudzic.

    Od czasów Wizji tak dobrze z telewizja jeszcze nie było. To i tak duzy sukces, ze maksymalnie podzielone srodowisko zuzlowe potrafiło dogadac sie z Polsatem, a na dodatek bedziemy mieli mozliwosc ogladania wszystkich trzech lig.

    A jak nie wiesz ktory dekoder kupic, to dogadaj sie z sasiadem - niech on kupi C+, a Ty Polsat. :p I bedzie wszystko. ;)

    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Wlasnie skonczyl sie program zuzlowy na polsat sport.
    Zalapalem sie na ostatnie 5 min mowili o Falubazie widzialem wywaid Tomkiem,i Suchym!

  13. Powrót do góry    #283
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten program był jedynie o Zielonej gorze, bo był realizowany przez Zielonogorska kablowke a nie polsat sport, ktory go tylko wyemitował.

  14. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robi sie ciekawie, poza programem Czarny Sport na Tele 5, na TV puls ma być Zużlowy Puls oraz relacje co tydzien z 1 lub 2 ligi(retransmisje) lub innych zawodów, nie wiem jak w tym momencie będzie z relacjami na Tele 5, bo w obu kanałach czas antenowy będzie wykorzystywać Intermedia group, ale jezeli mialy by byc transmitowane mecze na obu kanalach, do tego ekstraliga w polsacie to by byla niezla dawka żużla, brakuje tylko magazynu o ekstralidze...

  15. Powrót do góry    #285
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dekodery

    Jakie sa koszty instalacji wraz z rocznym abonamentem Cyfry a Polsatu.Dzieki z gory.

  16. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jakie sa koszty instalacji wraz z rocznym abonamentem Cyfry a Polsatu.Dzieki z gory.


    Masz do wyboru rozne warianty.Najlepiej sprawdz sam.
    Cyfra:
    http://www.cyfraplus.pl/index.up?zm=35

    Polsat:
    http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Wlasnie skonczyl sie program zuzlowy na polsat sport.
    Zalapalem sie na ostatnie 5 min mowili o Falubazie widzialem wywaid Tomkiem,i Suchym!
    A wiecie o ktorej sie zaczał ?

    Tak wogole to niedługo w TV bedzie wiecej zuzla nic piłki :P TV Puls, Tele 5,Polsat Sport...

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  18. Powrót do góry    #288
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    LOREK W POLSACIE ??????????

    Panie Boże ! Ty istniejesz ! :)

  19. Powrót do góry    #289
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie trzymam w ręku 12 i 13 numer "To I Owo" i jakoś nie moge znalezć pare rzeczy.
    W piątek magazyn żużlowy Extraligi zamiast na TV4 będzie na Polsat Sport o 16:30 - OK
    Także w piątek jak zwykle o 18:35 na Tele 5 magazyn pierwszej ligi "czarny sport" - OK
    W niedziele o 15:00 Włókniarz-ZKŻ live według planu - OK
    Ale dalej to już problemy.
    Nie moge znalezć ani powtórki tego meczu w otwartym Polsacie, ani w poniedziałek zapowiadanej retransmisji meczu GKM-Gorzów na PULSie, ani w piątek 8 kwietnia na Tele 5 magazynu czarny sport ani w tenże piątek zapowiadanego dodatkowego magazynu pierwszoligowego na PULSie. Jeżeli ktoś coś wie to prosze o informacje bo te cztery pozycje których nie moge znalezć były przecież zapowiadane (także na tym forum)

  20. Powrót do góry    #290
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Super wiadomosc

    Bardzo dobra wiadomość.
    Jak dobrze,że praw do transmisji nie dostała nudna TVP!
    Lorka nie zapomnę z czasów Wzji,jak była relacja z ligi brytyjskiej.
    I nie pamiętam już kto,ale zawodnik huknął z impetem w bandę.Zanim ktokolwiek dobiegł zobaczyć czy wogóle żyje,Lorek już mu wsadzał mikrofon w kask z pytaniem:
    "Jak skomentujesz ten upadek?"::::P
    To pozytywnie zakręcony klient.A Cegła?Nic dodać,nic ująć.
    Mialem okzazje po IMSJ pogawedzic sobie we Wroclawiu z Lorkiem,wiekszosc tego co napisal Valo powiedzialem Lorkowi osobiscie.Faktycznie tak zawsze bylo,jeszcze sie zawodnik dobrze nie pozbieral,a Tomek Lorek juz pytal czy "zyjesz"?,wygrasz powtorzony bieg?jak dla mnie najbardziej naturalny komentator,momentami odnosilem wrazenie,ze jestem tuz przy zawodniku.Na deser Krzys Cegielski,czlowiek o wielkiej kulturze,umiejacy sie swietnie wyslowic,znajacy temat od "podszewki",a przy tym bardzo obiektywny.Mozemy sie tylko cieszyc,ze takie osoby beda komentowaly nasza ulubiona dyscypline sportowa.

  21. Powrót do góry    #291
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale dalej to już problemy.
    Nie moge znalezć ani powtórki tego meczu w otwartym Polsacie, ani w poniedziałek zapowiadanej retransmisji meczu GKM-Gorzów na PULSie, ani w piątek 8 kwietnia na Tele 5 magazynu czarny sport ani w tenże piątek zapowiadanego dodatkowego magazynu pierwszoligowego na PULSie.
    No niestety Polsat zawsze miał problemy ze sprecyzowaniem powtorek w pasmie niekodowanym. :/ Mysle, ze najlepiej sprawdzac godziny powtorek albo w telegazecie albo w programachtv internetowych.

    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #292
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Znane są już dokładniejsze informacje na temat relacji z meczów żużlowych niższych lig
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_i...?id=1089880722
    Mecz powinien być ciekawy(Piła-Gniezno) ale jego emisja nie jest chyba najlepszą porą.Przypomina to czasy magazynu "czarny sport" w TYP 1
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_i...?id=1089880721
    Mecz również zapowiada się ciekawie lecz uważam że spotkanie Rzeszów-Rybnik jest ciekawsze.Plusem na pewno jest pora emisji czyli Poniedziałek 18:20

  23. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pora emisji to wogóle mnie roz*****a. No dajcie spokój !. NO ale przecież ważniejsze są argentyńskie telenowele :mad:

  24. Powrót do góry    #294
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Dzisiaj o 18.20 na TV Puls miał być magazyn żużlowy, przynajmniej tak było napisane na www.zuzel.end.pl. Niestety, nie wiem dlaczego programu nie było ani na Pulsie, ani na Tele 5, ani nawet na Polsacie Sport. Jak już pokazywać żużel, to na poważnie proszę...Szkoda tylko, że ci, do których to kieruję, nigdy tego nie przeczytają.

  25. Powrót do góry    #295
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A ja mam pytanie odnosnie planowanego co piatek polgodzinnego magazynu zuzlowego w TV4. Jutro ma byc pierwszy, czy wie ktos moze o ktorej ma byc godzinie bo w programie nic nie ma na ten temat???

  26. Powrót do góry    #296
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magazyn na TV4 ma byc dzis o 16.45 i jutro o 12.30. W TV Puls magazyny beda w czwartki o 18.20 a pierwszy za tydzien.

  27. Powrót do góry    #297
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Protasiewicz w TVP

    Na antenę telewizji publicznej wraca żużel w najlepszym światowym wydaniu. Od tego sezonu każdy będzie mógł śledzić rywalizację trzech Polaków w prestiżowych zawodach cyklu Grand Prix. Jednym z żużlowych ekspertów będzie prawdopodobnie Piotr Protasiewicz, który wszystkie tajniki Grand Prix zna doskonale, bo jeszcze w ubiegłym sezonie sam startował w tych zawodach.
    Telewizja Polska ma pokazywać obszerne skróty ze wszystkich turniejów cyklu indywidualnych mistrzostw świata, dzięki podpisanej niedawno umowie z firmą Benfield Sports International. Kontrakt został zawarty na dwa lata. Pozwala na pokazywanie w sumie 50 minut "żywej" walki na torze z każdego z dziewięciu turniejów. Oczywiście będą to retransmisje, emitowane w programie pierwszym pomiędzy godziną 23 a 24.

    za: PRZEGLĄD SPORTOWY


  28. Powrót do góry    #298
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos cos wie na temat ewentualnej retransmisji z meczu Km-Stal?kiedy i o której miałaby sie odbyc?
    " In and Out of Love "

  29. Powrót do góry    #299
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    PLAN TRANSMISJI NA NAJBLIŻSZE DNI

    Sobota
    12:30 Magazyn "Extraliga" na TV 4(właśnię trwa)
    15:30 Magazyn "Czarny sport" w TELE 5
    1:25 Powtórka magazynu "Extraliga" na TY 4

    Niedziela
    15:00 Mecz Ekstraligi najprawdopodobniej Bydgoszcz-Częstochowa w POLSAT SPORT(live trwać będzie około 2h15min.)
    00:20 Powtórka tego meczu na POLSAT

    Poniedziałek
    06:15 Powtórka magazynu "Czarny sport" w TELE 5
    13:20 Powtórka meczu Ekstraligi na POLSACIE SPORT
    18:20 Mecz 1-ligi Intar Ostrów Wlkp.-Mars Gorzów(trwać ma 1h)na PULS-ie

    Wtorek
    09:00 Mecz Intar-Gorzów na PULS-ie
    23:00 Patrz wyżej
    23:35 Liga żużlowa na TELE 5 czyli relacja z meczu 2 ligi (nie wiem jaki) według mojej gazety ma trwać 1h

    Zapowiada się imponująco chyba nikt nie pamięta tylu relacji ze stadionów żużlowych w ciągu 4 dni.
    Mogą być błędy ale to już nie moja wina.





  30. Powrót do góry    #300
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Na antenę telewizji publicznej wraca żużel w najlepszym światowym wydaniu. Od tego sezonu każdy będzie mógł śledzić rywalizację trzech Polaków w prestiżowych zawodach cyklu Grand Prix. Jednym z żużlowych ekspertów będzie prawdopodobnie Piotr Protasiewicz, który wszystkie tajniki Grand Prix zna doskonale, bo jeszcze w ubiegłym sezonie sam startował w tych zawodach.

    zna tajniki.....heh, szkoda, ze nie na tyle, zeby chociaz raz w zyciu utrzymac sie na przyszly sezon w GP ! :P

  31. Powrót do góry    #301
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    ogladalem wlasnie magazyn zuzlowy a w nim dyskusja o obcokrajowcach. no i dowiedzialem sie od zaproszonych gosci ze "jak bylo dwoch obcokrajowcow to ten drugi nawet jak jechal slabo to i tak mial miejsce w skladzie a teraz jest wieksza rywalizacja o miejsce w druzynie".
    zdanie o ilosci obcokrajowcow w lidze mozna miec rozne i spoko. no ale takie uzasadnienie to juz majstersztyk :D albo cos ze mna nie tak albo nie lape o co im chodzilo... :) brawo dla gosci magazynu!!!! buhahaha

  32. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsatowi dziekuje za to, ze czekalem do 00:20 i nie ogladnalem retransmisji z Bydzi. Wielkie dzieki za takie potraktowanie kibica zuzla. Wczesniej zamieszcza sie info o powtorce i nagle program w ostatniej chwili sie zmienia. Super, widze, ze widza ma sie gleboko w dupie !

    Nie zaszkodzi wyslac pewne "uwagi" : poczta@polsat.com.pl

  33. Powrót do góry    #303
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez im za to dziekuje

    p****ny wojcik i jego mafia

  34. Powrót do góry    #304
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no co wy, chlopaki? kina przygodowego nie lubicie?;)

    telegazeta jest nie wazna, strona internetowa polshitu jest niewazna, czuja trzeba miec i zmysl wizjonerski.

    ooo, główny bohater z główną bohaterką właśnie wpadli do bagna. milego ogladania.

    ...żenada

  35. Powrót do góry    #305
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bazowałem na TV Puls, oglądałem w poprzednim sezonie wszystkie relacje (brak żużla w okolicy) a z tego co widzę w tym sezonie nici...Miała być transmisja 03.04 Z Gorzowa, wiadomo jednak, kolejka się nie odbyła ale może jest szansa na następne transmisje. Ktoś coś wie?

  36. Powrót do góry    #306
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsatowi dziekuje za to, ze czekalem do 00:20 i nie ogladnalem retransmisji z Bydzi. Wielkie dzieki za takie potraktowanie kibica zuzla. Wczesniej zamieszcza sie info o powtorce i nagle program w ostatniej chwili sie zmienia. Super, widze, ze widza ma sie gleboko w dupie !

    Nie zaszkodzi wyslac pewne "uwagi" : poczta@polsat.com.pl
    ja sobie nastawilem video na 00;20, a nagrało sie początek 30 minut na szczęscie ma byc powtórka na Polshicie 2 w czwartek o 13

    Raczej trzeba podziekowac panu Karwanowi i jego mafii za zakodowanie zuzla! a Polsat tez sobie w h.....poleciał

  37. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bazowałem na TV Puls, oglądałem w poprzednim sezonie wszystkie relacje (brak żużla w okolicy) a z tego co widzę w tym sezonie nici...Miała być transmisja 03.04 Z Gorzowa, wiadomo jednak, kolejka się nie odbyła ale może jest szansa na następne transmisje. Ktoś coś wie?
    dzis podobno na TV Puls o 18.20 powinien byc godzinny skrót meczu Intar- Stal Gorzów

  38. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Polsatowi dziekuje za to, ze czekalem do 00:20 i nie ogladnalem retransmisji z Bydzi. Wielkie dzieki za takie potraktowanie kibica zuzla. Wczesniej zamieszcza sie info o powtorce i nagle program w ostatniej chwili sie zmienia. Super, widze, ze widza ma sie gleboko w dupie !

    Nie zaszkodzi wyslac pewne "uwagi" : poczta@polsat.com.pl
    podziekowac Polsatowi??? czy raczej GKSZ i PZM za wybor "najlepszego" partnera telewizyjnego - BRAWO za zapewnienie kibicom żużla na ogólnodostępnej antenie

    BRAWO PANOWIE - bawcie się tak dalej....

  39. Powrót do góry    #309
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche pozytywnego myslenia

    Najpierw Polsat zapowiadal mecz Unia-WTS
    ale zobaczyli pogode i stwierdzili ze bedzie padalo
    wiec udali sie do Bydgoszczy
    (co w przypadku TVP byloby nie do pomyslenia)
    Po drugie - taka jest strategia marketingowa Polsatu
    by szlo to na Polsacie Sport
    znaczy kasiorka
    znaczy abonament
    znaczy

    Coz wybrano co wybrano
    Mi tam TVP3 kompletnie nie lezy
    bo to komisje sledcze
    bo to widze jak traktuja kosza
    bo tez komentatorow to maja...:(

    Najlepsze rozwiazanie to bylo z ubieglego sezonu
    znaczy TV Puls
    no ale...;(

    A co do powtorek? na Polsacie
    Mysle ze to tez taki okres ze ramowka
    byla tylko ramowka z nazwy
    i ze pozniej bedzie dobrze
    tylko czy to musi byc o 0.30?

    Ale nie ma co narzekac z TV
    w koncu gdzie na zywo mozna zobaczyc gladiatorow
    co to nie chca sie zrzec czesci pieniedzy
    by dmuchane bandy zalozyc i lubia przypieprzyc
    w cos konkretnego?

  40. Powrót do góry    #310
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    ale mnie polsat w*q*r*w*i*ł!!! czekałem jak jakiś łoś do nocy, aby zobaczyć meczyk z bydgoszczy........a tu taki wał!!! zamiast zapowiadanej retransmisji meczu był jakiś film!!! normalnie ściema maxymalna!!! a mogłem grzecznie iść spać o 22 i wyspać się na dziś!!! do doopy z czymś takim!!!

  41. Powrót do góry    #311
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ejj chlopaki meczyk byl:P ale po filmie gdzies okolo 3 w nocy:P bo zawsze 00:20 jest mega hit:P

  42. Powrót do góry    #312
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale mnie polsat w*q*r*w*i*ł!!! czekałem jak jakiś łoś do nocy, aby zobaczyć meczyk z bydgoszczy........a tu taki wał!!! ....
    he he he
    miałem to samo - o malo krew mnie nie zalala

    (a nawet w telegazecie pisali ze mecz 0:20 a film po 2)

  43. Powrót do góry    #313
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    ale mnie polsat w*q*r*w*i*ł!!! czekałem jak jakiś łoś do nocy, aby zobaczyć meczyk z bydgoszczy........a tu taki wał!!! ....
    he he he
    miałem to samo - o malo krew mnie nie zalala

    (a nawet w telegazecie pisali ze mecz 0:20 a film po 2)
    oni nawet do tej pory twierdzą, że o 0:20 był żużel....oto dowód!!!


  44. Powrót do góry    #314
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Realizator był pijany i pomyliły mu się godziny ... o 0:20 dał film przygodowy, a o 2:20 żużel. ;-)

    Jak większość forumowiczów również czekałem na ten mecz ... Spotkała mnie niespodzianka w postaci nieoczekiwanego filmu przygodowego. Za to dziś można obejrzeć dwa spotkania. :-)

    13:20 Powtórka meczu Ekstraligi na POLSACIE SPORT
    18:20 Mecz 1-ligi Intar Ostrów Wlkp.-Mars Gorzów(trwać ma 1h)na PULS-ie

    pzdr.

    P.S. Powtórka na polsacie sport właśnie się zaczyna. :-)

  45. Powrót do góry    #315
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    wiadomo czy bedzie jeszcze jakas powtorka na Polsacie????
    Tez sie wczoraj wqwilem. Czekam, czekam a tu Mega Hit :(((

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •