Strona 6 z 514 PierwszyPierwszy ... 456781656106506 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transmitowac?Czyli jednak na live?
    " In and Out of Love "

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że wszystko to o czym piszą nasze media będzie zrealizowane w 100%. Żeby się znów nie okazało iż coś nie wypaliło lub oglądalność nie jest satysfakcjonująca i trzeba będzie okroić transmisje. Bo jeśli wszystkie ligi będą pokazywane w telewizji (nawet retransmisje) to będe szczęśliwy, jeszcze nigdy tak nie było. Co prawda był taki okres parę lat temu kiedy Wizja Sport pokazywała nasza ligę oraz w czwartki ligę angielską, to były czasy :).

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla mnie rewela

    Czy Ekstra, czy pierwsza czy druga dla mnie nie ma znaczenia zawsze chetnie włącze Polsat, czy Tele 5 żeby zobaczyć żużel, bo mecz każdej ligi może być ciekawy, zwłaszcza w Polsce gdzie wynik jest najbardziej "important"...

  4. Powrót do góry    #229
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,868
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Żużel. Telewizja Polsat wygrała z TVP3 wyścig o prawa do transmisji żużlowej ekstraligi w sezonie 2005. Mecze na żywo będą pokazywane w Polsacie Sport, w tygodniu stacja będzie też emitować magazyn żużlowy w ogólnodostępnym Polsacie bądź w TV4

    Jest już niemal przesądzone, że rozgrywki żużlowej ekstraligi pokaże w sezonie 2005 Telewizja Polsat. Odpowiednia umowa pomiędzy stacją i Polskim Związkiem Motorowym (właścicielem praw do transmisji) ma zostać podpisana jeszcze w tym miesiącu. Co ciekawe, jedynym rywalem Polsatu w walce o ligowy żużel była Telewizja Publiczna, a konkretnie jej lokalne pasmo TVP3. 28 grudnia ubiegłego roku do siedziby PZM wpłynęło jednak pismo od Telewizji Publicznej. W nim stacja, co prawda wyrażała gotowość do przeprowadzenia transmisji w sezonie 2005, ale to kluby poniosłyby ich koszty. Nieoficjalnie wiadomo, że jedna transmisja to wydatek rzędu 20-25 tysięcy złotych.

    - Telewizja Publiczna, a raczej jej nowe kierownictwo, przedstawiła nam warunki nie do przyjęcia - mówi Andrzej Grodzki, wiceprezes Polskiego Związku Motorowego. - Kluby miałyby bowiem płacić za transmisję i za produkcję magazynu żużlowego. W tej sytuacji skoncentrowaliśmy się na rozmowach z Polsatem, który w przeciwieństwie do Telewizji Publicznej każdorazowo ma pokryć koszty transmisji. Nie ukrywam, że rozmowy z tą stacją są bardzo zaawansowane. Ale o szczegółach oferty programowej nie chcę na razie mówić. O tym Polsat ma poinformować na specjalnej konferencji prasowej - dodaje Grodzki.

    - Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że negocjacje z PZM są bardzo zaawansowane - mówi sekretarz redakcji sportowej Polsatu Paweł Wójcik. - Kibice powinni być zadowoleni z naszej oferty, jednak szczegóły ujawnimy dopiero po podpisaniu umowy.

    Nam udało się nieoficjalnie dowiedzieć, że stacja w niedzielę na żywo transmitować będzie jeden mecz w kodowanym Polsacie Sport (nie będzie już relacji w TV Puls), w tym samym dniu w późnych godzinach wieczornych kibice zobaczą ten sam mecz w ogólnodostępnym Polsacie. Stacja planuje też cotygodniową emisję magazynu żużlowego, ale nie w niedzielę, a prawdopodobnie w czwartek bądź w piątek. Magazyn byłby więc formą zapowiedzi kolejnej serii spotkań w ekstralidze, podsumowałby też najważniejsze wydarzenia ostatniej kolejki. Szefowie Polsatu nie podjęli jeszcze decyzji, czy magazyn będzie pokazywany w ogólnodostępnym Polsacie czy w TV4.

    Wiele również wskazuje, że umowa pomiędzy PZM i Polsatem podpisana zostanie na dwa bądź trzy lata.


    wrocławska gazeta wyborcza

    ***************************************

    qrka...nie dobrze, że nie będzie już transmisji na pulsie:(:(:( i gdzie ja teraz będę oglądał żużelka?! na polsat cyfrowy nie stać mnie:(:(:(

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    A mnie to bardziej cieszy. Wprawdzie mam obie stacje ale Polsat Sport chyba jednak jest hmm..bardziej ogladalny? Bardziej renomowany? Bardziej reklamowany? Magazyn zuzlowy na Polsacie lub TV4 (osobiscie preferuje polsat :P) bylby tez baardzo dobry tym bardziej ze to jest juz jednak ogolnodostepna telewizja, co za tym idzie , duzy "+". Retransmisje tez na Polsacie wiec tez ogolnodostepna.

    Polsat jednak okazal sie (wg.mnie) znacznie lepszy od TVP .A ta oplata za robienie transmisji przez kluby ktora zaproponowala TVP to juz smiech na sali.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Moje i Bonja modlitwy zostały wysłuchane :P

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    A jak pisalem kiedys ze ta umowa z TVP3 to pic na wode, nikt mi nie uwierzyl i zostalem zmieszany z blotem przez Wielkich Obroncow pana Karwana ... :)

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg gazety wyborczej Polsat bylby gotowy wyłożyc dziesiątki milionów zł za uzyskanie praw do transmisji polskiej ligi piłkarskiej, a dla żuzla nie ma nawet przysłowiowej złotówki!
    Dodatkowo stawia warunki co do regulaminu rozgrywek.
    Oferuje nam transmisje live w kodowanym kanale a powtórki w otwartym Polsacie w godzinach nocnych.
    No i my jeszcze jesteśmy skłonni ójcika i te całą polsatowską zgfraję pocałować w rękę.
    Naprawdę tak nisko upadł zuzel?
    Gdybym to ja decydował to wolałbym oddac za friko te prawa do tele 5 bo kanał jest dostepny w każdej kablówce praktycznie za darmo a dla posiadaczy jakiejkolwiek indywidulanej TV sat całkowicie za darmochę!

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez to totalne kpiny-jak mozna promowac zuzel w telewizji kodowanej-dlaczego nie bedzie transmisji w TV Puls. Nie dosc ze oddano prawa transmisji za darmo to jeszcze ograniczono jej zasieg.Gdzie jest sponsor tytularny ligi,gdzie kasa za transmisje ,gdzie dmuchane bandy?Rozgonic to cale towarzystwo nieudacznikow!

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Przeciez to totalne kpiny-jak mozna promowac zuzel w telewizji kodowanej-dlaczego nie bedzie transmisji w TV Puls. Nie dosc ze oddano prawa transmisji za darmo to jeszcze ograniczono jej zasieg.Gdzie jest sponsor tytularny ligi,gdzie kasa za transmisje ,gdzie dmuchane bandy?Rozgonic to cale towarzystwo nieudacznikow!
    Jedyną oglnodostępną TV która chciała lige była TVP3 i jeszcze kazała za to klubom płacić. W tym wypadku jedynym sensowym wyborem był Polsat.

  11. Powrót do góry    #236
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za onet.pl:

    Ekstraliga żużlowa w telewizji

    Mecze żużlowej ekstraligi będą od tego sezonu transmitowane na żywo w telewizji Polsat Sport. W czwartek Polski Związek Motorowy podpisał z Polsatem trzyletnią umowę w tej sprawie.


    Z każdej kolejki ekstraligi w kodowanym Polsacie Sport transmitowany będzie jeden mecz. Około północy tego samego dnia spotkanie będzie powtórzone w ogólnodostępnym Polsacie. Ponadto w telewizji TV 4 co piątek będzie nadawany magazyn żużlowy.

    Pierwsza relacja zostanie przeprowadzona 3 kwietnia z Częstochowy, gdzie miejscowy Włókniarz będzie podejmował ZKŻ Zielona Góra. W drugiej kolejce będzie transmitowane spotkanie Unia Tarnów - Atlas Wrocław. Relacje będą obejmowały także kończące ligowy sezon baraże.

    Polsat chce, aby mecze były atrakcyjne dla telewidzów. W tym celu w najbliższym czasie odbędzie się spotkanie z sędziami. Chodzi o to, by przerwy między wyścigami były możliwie jak najkrótsze i zawody miały odpowiednie tempo.

    Umowę podpisali prezes PZM Andrzej Witkowski i prezes zarządu Polsatu Aleksander Myszka. Strony nie chciały zdradzić szczegółów finansowych porozumienia. Wiadomo, że Polsat przekaże PZM pewną, niezbyt dużą sumę, a zyskiem klubów będzie możliwość promocji i reklamowania sponsorów podczas transmisji.

    "Żużel od początku istnienia Polsatu był dla tej stacji bardzo ważny. Cieszę się, że nareszcie podpisaliśmy umowę obejmującą wszystkie kluby. Ten sport ma w Polsce bardzo wysoką pozycję, taką jak np. krykiet w Anglii" - powiedział szef redakcji sportowej Polsatu Marian Kmita.

    "Po kilkumiesięcznych negocjacjach uznaliśmy Polsat za najlepszego partnera. Ta stacja ma ogromne doświadczenie w pokazywaniu meczów żużlowych na żywo. Wieloletnia umowa gwarantuje stabilność i otwiera drogę do znalezienia sponsora strategicznego dla ekstraligi. Bez tego byłoby to niemożliwe" - podkreślił prezes Witkowski.

    Działacze PZM prowadzą rozmowy z kilkoma potencjalnymi inwestorami, ale nieoficjalnie wiadomo, że szanse na znalezienie sponsora strategicznego na ten sezon są już niewielkie.

  12. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Wlasnie na Polsacie mowia o podpisaniu umowy. Szkoda tylko ze Magazyn Zulowy na Tv4 bedzie ;/

    Pzdr
    Bnj

  13. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Nalezy się cieszyc, ze została podpisana jakakolwiek umowa.
    Telewizja w dzisiejszych czasach może wypromować nawet kwiatek doniczkowy(jeśli jest dobrze pokazany:))
    Szczerze powiedziawszy, to godziny wieczorne dla osób powracających z meczów są jak najbardziej odpowiednie.
    Natomiast "na żywo" to trzeba oglądać na stadionie:)
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Wlasnie na Polsacie mowia o podpisaniu umowy. Szkoda tylko ze Magazyn Zulowy na Tv4 bedzie ;/
    Racja , pozostaje niesmak ze to nie Polsat ale coż , zawsze coś ;) TV4 wkoncu tez jest telewizja ogolnadostepna , jest nadzieja :)

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  15. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A dlamnie to troche smieszne ze TVP kazala sobie placic za pokazywanie zuzla w swojej tv przeciez to granda .. ale to ich problem wazne ze bedzie POLSAT :)

  16. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za onet.pl:

    Ekstraliga żużlowa w telewizji

    Mecze żużlowej ekstraligi będą od tego sezonu transmitowane na żywo w telewizji Polsat Sport. W czwartek Polski Związek Motorowy podpisał z Polsatem trzyletnią umowę w tej sprawie.


    Z każdej kolejki ekstraligi w kodowanym Polsacie Sport transmitowany będzie jeden mecz. Około północy tego samego dnia spotkanie będzie powtórzone w ogólnodostępnym Polsacie. Ponadto w telewizji TV 4 co piątek będzie nadawany magazyn żużlowy.

    Pierwsza relacja zostanie przeprowadzona 3 kwietnia z Częstochowy, gdzie miejscowy Włókniarz będzie podejmował ZKŻ Zielona Góra. W drugiej kolejce będzie transmitowane spotkanie Unia Tarnów - Atlas Wrocław. Relacje będą obejmowały także kończące ligowy sezon baraże.

    Polsat chce, aby mecze były atrakcyjne dla telewidzów. W tym celu w najbliższym czasie odbędzie się spotkanie z sędziami. Chodzi o to, by przerwy między wyścigami były możliwie jak najkrótsze i zawody miały odpowiednie tempo.

    Umowę podpisali prezes PZM Andrzej Witkowski i prezes zarządu Polsatu Aleksander Myszka. Strony nie chciały zdradzić szczegółów finansowych porozumienia. Wiadomo, że Polsat przekaże PZM pewną, niezbyt dużą sumę, a zyskiem klubów będzie możliwość promocji i reklamowania sponsorów podczas transmisji.

    "Żużel od początku istnienia Polsatu był dla tej stacji bardzo ważny. Cieszę się, że nareszcie podpisaliśmy umowę obejmującą wszystkie kluby. Ten sport ma w Polsce bardzo wysoką pozycję, taką jak np. krykiet w Anglii" - powiedział szef redakcji sportowej Polsatu Marian Kmita.

    "Po kilkumiesięcznych negocjacjach uznaliśmy Polsat za najlepszego partnera. Ta stacja ma ogromne doświadczenie w pokazywaniu meczów żużlowych na żywo. Wieloletnia umowa gwarantuje stabilność i otwiera drogę do znalezienia sponsora strategicznego dla ekstraligi. Bez tego byłoby to niemożliwe" - podkreślił prezes Witkowski.

    Działacze PZM prowadzą rozmowy z kilkoma potencjalnymi inwestorami, ale nieoficjalnie wiadomo, że szanse na znalezienie sponsora strategicznego na ten sezon są już niewielkie.
    fajnie. czyli sport dla bogaczy?

    A wracając do tematu- pokazywanie sportu w TV Kodowanych zmniejsza jego rangę i popularnośc, wiec zuzel nieuchronnie czeka zagłada ;(

  17. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat Sport zawsze byłkodowany, ale szczęśliwiec, który ma UPC normalnie może oglądać P.S. Czyli będzie tak jak zawsze... Swoją drogą to ciekawe czy będą jakieś mecze z Gdańska...

  18. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam na lewo UPC i dam jest Polsacik więc ja jestem very happy :)
    Jeszcze nigdy nie ogladałem kolejki zuzlowej na żywo :)
    Zawsze musiałem czekać do 1.00 w nocy zeby ogladnać retransmisje :(
    Ale teraz bedzie jaazda :P

  19. Powrót do góry    #244
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2004
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wiec ma ktos jakies info na temat magazynu w tele5?? mial byc program w srodku lutego i jak ? jest czy nie ma ??

  20. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Nie wiem co z Tele 5 ale mam pytanie , od kiedy mial ruszyc magazyn zuzlowy na TV4 ? Bo nie oreintuje sie...

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  21. Powrót do góry    #246
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Magazyn żużlowy

    no wiec ma ktos jakies info na temat magazynu w tele5?? mial byc program w srodku lutego i jak ? jest czy nie ma ??
    www.tele5.pl/zz/program.php?dzien=2005-03-04

    Swoją drogą jestem ciekawy co oni tam mają zamiar pokazać

  22. Powrót do góry    #247
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy jakaś telewizja (światowa) będzie transmitować GP ICESPEEDWAY 2005
    bo to już w ten weekend !!!!!!!!!!!!

    Pozdrawiam
    Zaber


  23. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co?Kicha!mzoe ktos potwierdzic ze zaden program sie nieodbył na tele5?
    " In and Out of Love "

  24. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma byc jutro o tej godzinei co miał być dziś... Haehne chyba powysyłał maile z literowką w... dniu...

  25. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ma byc jutro o tej godzinei co miał być dziś... Haehne chyba powysyłał maile z literowką w... dniu...
    Przeciez w programie TV wyraznie napisali 4.03.2005 g 18.35.To chyba jutro .
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #251
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Dziś magazyn

    Myślę że każdy fan żużla czeka choćby na krótką informację na temat żużla w telewizji.A dziś pierwszy magazyn żużlowy nie tylko w tym roku,ale pierwszę takie coś na antenie TELE 5.
    Należało by zobaczyć czego można się spodziewać po telewizji tele 5,która będzie pokazywać mecze zespołów pierwszoligowych.

  27. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Widzialem magazyn , pwiem ze niezly , aczkolwiek za duzo gadala M.Półtorak troszke ponudzila ;) Siwek mówil mniej i bardziej na rzeczy. Mysle ze jednak wiecej troszke w czasie tej rozmowy.rozmow powinnno byc fragmentow spotkan/biegow. Tyle na gorąco.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  28. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Ktoś tam ma jakieś umiłowanie do upadków na torze, których było za dużo, a zamiast tego powinni pokazać walkę na torze.
    I podpadł mi redaktor przeprowadzający wywiad z Siwkiem, mówiąc, że Lublin ma niemal pewne zwycięstwo w Krośnie :P

    Mam nadzieję, że jak się zacznie liga to program się rozkręci :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  29. Powrót do góry    #254
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzialem magazyn , pwiem ze niezly , aczkolwiek za duzo gadala M.Półtorak troszke ponudzila Siwek mówil mniej i bardziej na rzeczy. Mysle ze jednak wiecej troszke w czasie tej rozmowy.rozmow powinnno byc fragmentow spotkan/biegow. Tyle na gorąco.
    Dokładnie to samo chciałem napisać, ale mnie wyprzedziłeś.:)
    Program może super atrakcyjny nie jest, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu realizatorzy się rozkręcą.
    W końcu nie od razu Kraków zbudowano...

  30. Powrót do góry    #255
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No program nawet niezly, ale redaktor ktory przeprowadzał wywiad z Siwkiem powinien bardziej sie zainteresowac zuzlem I-ligowym i nie mowic ze Lublin ma pewne zwyciestwo w Krosnie. Nawet prezes Lublina go zaczal poprawiac.

    Na nastepny raz proponuje odwiedzic KSŻ Krosno :D:D

  31. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    magazyn nawet fajny
    ale ten gostek co przeprowadzal rozmowe z siwkiem mnie rozwalil skad oni takich ludzi biora
    WYGRYWACIE W KROSNIE BO TO JUZ RACZEJ PEWNE JEST a zebys sie nie przeliczyl z tym lublinkiem przepraszam moderow,adminow ale dla mnie ten gosc to jest chory* naprawde zdanie ze wygrywa lublin w krosnie i u siebie z rzeszowem i odrazu walcza o awans pozostawie to bez komentarza

    mimo to progtram oceniem pozytywnie Fajna Pania prezes maja Folie :P

    -----------------------------
    Przeprosiny przyjęte :P - Mrucky :P
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  32. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie.
    Jako ze niemogłem ogladac dzisiaj tego programu,moze wie ktos czy beda nadawane powtórki?I w jakie dni i o której godzinie?Z góry dzięki
    " In and Out of Love "

  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Pytanie.
    Jako ze niemogłem ogladac dzisiaj tego programu,moze wie ktos czy beda nadawane powtórki?I w jakie dni i o której godzinie?Z góry dzięki
    W godzinach wieczornych umieszczę na serwerze ftp ten program.

    Z całego tego programu ( a był nawet fajny) najlepiej mi się podobała Pani Prezesowa z Rzeszowa, muszę z całą stanowczością stwierdzić, że Rzeszów ma najelegantszego prezesa ze wszystkich klubów żużlowych :D:D:D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No napewno lepiej się prezentuje od panów z fonsem :P. W sumie program spoko. Nie jest rewelacja, ale z czasem powinni iść do przodu. Napewno wrażenie pozytywne. Jeszcze wracając do prezes Rzeszowa to miała takie fajne bransoletki na reku czy co to było ... trzymając rece na oparciu na rece wyglądało tak jakby ktoś ją kajdankami przykuł :P
    pozdro

  35. Powrót do góry    #260
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na koncu gadali ze bedzie wiecej tego co kibice lubia najbardziej. Jesli chodzi o mnie to najbardziej lubie walke na torze a oni upieraja sie przy upadkach... Pan, ktory prowadzil wywiad z Siwkiem faktycznie nie zna sie na rzeczy. Ciekawe co pokaza za tydzien. Dzisiaj jak na pierwszy magazyn zuzlowy w tele5 to bylo niezle. Osobiscie nie lubie tej telewizji, ale "Czarny sport" bede ogladal w kazdy piatek.

    Pozdro

  36. Powrót do góry    #261
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam jestem nowy na forum.
    Ta zgadzam sie program może być tylko czemu uparli się tych upadków nie wiem, ale myśle że z czasem będzie coraz lepszy.
    Cieszy mnie to że dużo zdjęć było z mojego kochanego Gorzowa.
    PS.Nadchodzi wielki powrót Stali........

  37. Powrót do góry    #262
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Witam! Ja troszku nie na temat, ale co tam :P.
    Zakreciłem się i mam pytanko, gdzie w tym roku będzie leciało GP, cyfra ma jeszcze prawa? A jeśli tak to czy ktoś wie na jakim kanale zapodadzą? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :).
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  38. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    c+ ma prawa do 2005 albo 2006 roku. Z tegoco się orientuje to GP raz jest nadawane na c+ niebieskim innym razem na tym zwykłym. to tyle.
    pozdro

  39. Powrót do góry    #264
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2004
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy jakaś telewizja (światowa) będzie transmitować GP ICESPEEDWAY 2005
    bo to już w ten weekend !!!!!!!!!!!!

    Pozdrawiam
    Zaber
    Ponawiam pytanie o icespeedway (może ktoś jednak się orientuje gdzie można obejrzeć te zawody?)

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    I za nami drugi odcinek Magazynu żużlowego w TELE 5. Znowu różne komentarze, zdecydowanie za duzo, mało żużla :P jednak wszystko nadrobił z nawiązką wywiad z Drabikiem :D ten koleś jest poprostu niesamowity :D.

    PS. czy ten wywiad nie jest gdzies w necie, bo zdaje sie ze on juz całkiem stary jest?

    pozdro

  41. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Nie wiedzialem niestety tego programu , ale jak by sie znalazl na serwerze to by bylo za****scie :D

    A tak na marginesie , wiadomo cos o magazynie w TV4 ? Kiedy rusza?

    [b]EDIT/

    O to czy ktos nagrał ten magazyn prosze pytac TUTAJ.

    Lampeq
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  42. Powrót do góry    #267
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zadowolony

    "nadzialem sie" na magazyn dosc przypadkowo skaczac po kanalach z nudow i przyznam ze jak na druga odslone program prezentuje si niezle. Wywiady m.in J.Stachyra , Piszczem wstawki z roznych meczow 1 ligi. Nie jest zle magazyn sie rozkreci wraz z sezonem kiedy mam nadzieje beda skroty ze wszystkich stadionow 1 ligi i moze tez i 2.
    a wywiad z Drabolem zniszczyl :P wywiad dosc stary dali go chyba "ku pokrzepieniu serc" przed sezonem :P
    w koncu lycha lycha i babcia pomidor :P

    pozdro

  43. Powrót do góry    #268
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Wywiady z Drabolem czy te starsze czy młodsze zawsze są na czasie oczywiscie "ku pokrzepieniu serc" rywali i zadowoleniu kibiców.

  44. Powrót do góry    #269
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa, Drabol zniszczył wszystkich tym wywiadem. Biedny redaktor nie widział co ma powiedzieć :) Tradycyjnie rozmował toczyła się na temat babci, pomidora i barów :) Sławek jest nie do zarąbania w tym elemencie. Jeśli chodzi o czas i miejsce tych wydarzeń, to miało to miejsce w Rybniku, bodajże w kwietniu 2003 po odwołanym finale krajowych eliminacji do IMŚ.

  45. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Kawałek tego wywiadu był niegdyś na jakiejś stronce , tyle ze w wersji niecenzurowanej :P Czyli jakby przed tym emitowanym w TV :) Zapewniam ze to było ciekawsze niz ten wywiad w magazynie :P Ale coz , telewizja obcieła zreszta trudno sie dziwic ;)

    Magazyny ida w dobrym kierunku ale tak jak pisalem , mniej ględzenia , wiecej akcji ;)

    PS. Ponawiam 133542 pytanie o magazyn w TV4...
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •