Strona 3 z 512 PierwszyPierwszy 123451353103503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pytanie czy Polsat ma ochote na podpisanie takiej umowy?
    W zeszly roku nie chcial .Zreszta nudzi mi sie juz ogladanie co druga kolejke meczu z Wroclawia.Walki jak na lekarstwo i poprostu nudno.Czy magazyn w publicznej jest lepszym rozwiazaniem ? Jesli bedzie to przeprowadzane tak jak w TV Bydgoszcz to raczej rewelacji nie bedzie.Nie mozna dobrze pokazac zuzelka za pomoca 1 czy 2 kamer.Zreszta jeszcze nic do konca nie wiadomo.Pozyjemy -zobaczymy.Jak narazie wiele krzyku o nic,bo konkretow brak.


    muuu

    Jesli tak bardzo chodzi ci o kibicow,to ci w czasie relacji live w Tv przebywaja na stadionie,wiec dupa zbita.Chyba ze wezmiesz ze soba telewizorek na baterie.No i dekoder Polsatu oczywiscie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    chyba dokonca nie kumasz
    np. wydawaloby sie ze mecze atlasu z unia sa hitami a nie byly, a np. czewa-torun byl o wiele bardziej interesujacy (czy jakis inny), w sporcie trudno jest przewidziec wynik jak i "atrakcyjnosc", ale jesli oglada sie wszystkie 4 mecze to moze cos sie wybierze, ale nie musi tak byc oczywiscie.
    No tak ale jesli beda do wyboru 4 mecze to moze w sezonie raz czy dwa sie trafi na "slaby" mecz.

    mi zawsze tego brakowalo, relacje live sa zbyt dlugie i czasami po prostu strasznie nudne, takie jest moje zdanie
    Czyli mecze sa za dlugie?! Pezeciez w zuzlu chodzi nie tylko o to co sie dzieje na torze ale rowniez o atmosfere, kibicow oraz to co sie dzieje w parkingu... TVP3 tego nie pokaze!

    a z drugiej strony co jesli bede 2 interesujace mecze? czy zle byloby ogladnac je oba, pozniej... przeciez wyniku wcale nie trzeba znac:p
    No wiec mowie (? :P) ze niech GKSZ podpisze ta umowe z TVP ale NIECH NIE ZABRANIA KLUBOM PODPISANIA UMOWY Z POLSAT NA MECZE LIVE!!

    a co do godziny 23
    to nie uwaza ze wowczas wszyscy dochodza powoli do siebie po weekendzie;-) wracaj z podrozy, wracaja ze stadionow? wypijesz kawe i dotrwasz:p,
    Nom tu sie akurat zgadzam... tylko ze kto obejrzy magazyn o 23 oprocz kibicow i kilku "nocnych Marków"...

    Pzdr
    Bnj

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nom tu sie akurat zgadzam... tylko ze kto obejrzy magazyn o 23 oprocz kibicow i kilku "nocnych Marków"...

    Pzdr
    Bnj
    a kto obejrzy mecz w piekny niedzielny wieczor?


    do muu
    jaka szafa, to raczej kozetka ala psychiatra;-)
    adriana produkuje kanapy:p

    pozdro

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Muuu napisal:
    a po co Ci skroty?
    czemu mecze ME w pilce noznej daja cale a nie tylko bramki?
    sportu nie da sie pokazywac w skrocie!!
    Na poczatek - jeszcze nic nie wiadomo a juz pyskowka
    - gratuluje tym, ktorzy juz rozdzieraja szaty i od
    idiotow wyzywaja. Rozhisteryzowana mlodziez...

    A potem - ile Muuu meczy w tym sezonie widziales
    "na zywo" w TV?

    Po trzecie - ja tez wole ogladac "na zywo" mecz mojej
    druzyny jezeli nie moge pojechac ale jezeli jest to
    juz mecz innej druzyny to szkoda mi czesto czasu
    na "ogladanie" widowisk w stylu Wroclaw-Bydgoszcz
    czy Czestochowa-Rybnik itp. Wole sobie nagrac i potem
    obejrzec tylko same biegi.

    Dlaczego mecze ME pokazuja cale? Wiesz dlaczego?
    Bo tam mecz trwa 90 minut, a przerwa 15 - w tej
    przerwie mozna dac program informacyjny itp.
    a w zuzlu mecz trwa 16 minut, a przerwy 100-160
    minut przecietnie. I w tych przerwach poza
    paroma reklamami juz sie nie da wiele pokazac.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    a kto obejrzy mecz w piekny niedzielny wieczor?
    Na pewno duzo wiecej osob niz o 23 :) Ludzie po obiedzie siadaja przed TV niektorzy gdzies wychodza, a kibice speedwaya napewno zostana w domu ogladajac mecz :) A poznym wieczorem wiekszosc ludzi spi...

    do muu
    jaka szafa, to raczej kozetka ala psychiatra;-)
    adriana produkuje kanapy:p
    pozdro
    Pzdr dla kibica "Apatora" "Adrianny" oraz kibicow "Lotosu", "Złomrexu" itd :D
    Bnj

    UPDATE DLA MORCIASZA: W zuzlu nie chodzi tylko o same biegi ale rowniez o to co sie dzieje miedzy nimi...

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    buahhaahhahahahaha

    to tak "shortem"

    Misiek

    a ze tak zapyta...co przeszkadza skrot ze spotkan z tym zeby mecze dalej byly live? dlaczego nie mozna podpisac umowy z Polsatem na LIVE a z TVP na magazyn zuzlowy ? w czym tkwi problem? w tym ze za Polsatem obstaje Maslanka i Rusko a wiec to co oni chca to jest be i Karwan za tym nie pojdzie?

    no bo innego powodu to ja nie widze...

    piszesz cos tam jakies brednie ze podczas trwania kolejki kiedy mecze sa live to ludzie sa na stadionie

    tak sa tylko zauwaz ze pozniej ten sam mecz jest bodaj 3 razy puszczany RAZ JESZCZE W TAKIEJ SAMEJ FORMIE i moze go sobie spokojnie objerzec i to wlasnie jest nawet puszczany w poznych godzinach wieczornych w niedziele (ale moze juz spisz i nie wiesz sorx)

    cos tam tez piszesz jakies brednie ze to jest korzystniejsze dla sportu...niby dla sponsorow

    zrozum w koncu (moze w koncu Ci sie uda) : SPONSOR WYMAGA RELACJI LIVE PODCZAS KTOREJ BEDZIE ODPOWIEDNIO WYEKSPONOWANY NIE PO TO WYDAJE SETKI TYSIECY ZLOTYCH ZEBY BYC OBECNYM 4 MINUTY W JAKIMS MIERNYM MAGAZYNIE SPORTOWYM W GODZINACH NOCNYCH

    pojales? liczy sie live! i to nie ma znacznie dla sponsora czy mecz oglada zagorzaly kibic czy ktos kto pierwszy raz slyszy o danym sporcie! liczy sie to ze jak gosc uslyszy Złomrex Włókniarz to sie zastanowi co to jest to Złomrex!

    czaisz czacze?

    no chyba bardziej "lapatologicznie" sie nie da :P

    jeszcze raz zadaje pytanie: co stoi na przeszkodzie zeby podpisac umowe z TVP na MAGAZYN ZUZLOWY (a nie retransmisje jak ktos tutaj pisze, skoro ktos nie wie co to transmisja, retransmisja, magazyn to moze niech wezmie slownik do reki i sobie sprawdzi) a z Polsatem na TRANSMISJE LIVE?

    btw: zenujace dla mnie jest ze klub ma jeszcze placic za to ze laskawie telewizja pokaze skrocik (4 biegi) z jego meczu

    20 tys?! za co ja pytam?!

    czy to nie smierdzi komuna? i nakazywaniem? a co jak klub powie: nie, my nie bedziemy placic

    wycofanie z rozgrywek? kara finansowa? a moze cos innego jeszcze Karawana wymysli?



  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    hmm
    no ja ogladlem kazdy mecz.... jak nie na zywo to pote sobie nagrywalem
    zawsze fajna pamiatka....

    tylko teraz pomyslcie mysliciele
    jaki sponsor przyjdzie do zuzla
    jesli jego reklama na zuzlowcach, na bandzie, na murawie nie bedzie widoczna?
    bo beda tylko migawki z toru......

    a ja ogladam mecze na TVP3
    w tym seoznie
    sa urywki ckm i te niby skroty z row... zenada....
    jakos nikomu to nie sprawia problemu....

    tez bedzie jedna kamera??

    PS co do tej ligi mistrzow... to chyba mecze na zywo byly... co? a skroty pozniej .......

    morciasz
    Dlaczego mecze ME pokazuja cale? Wiesz dlaczego?
    Bo tam mecz trwa 90 minut, a przerwa 15 - w tej
    przerwie mozna dac program informacyjny itp.
    a w zuzlu mecz trwa 16 minut, a przerwy 100-160
    minut przecietnie. I w tych przerwach poza
    paroma reklamami juz sie nie da wiele pokazac.
    rotlf
    wiekszej gupoty jeszcze nie czytalem :)
    jak sie nie da nic w przerwach zrobic?
    a po co sa przenosne kamery??
    dac dwoch takich w druzynie gosci i gospodarzy
    jedngo goscia z mikrofonem..... i nie ch laza i pytaja!! a czemus to jurku zaatakowal po duzej, przyczepnie tam juz jest?? i jurek opowiada!

    a i powtorki najciekawszych akcji!!
    rickardsson biegal nawet je ogladac ostanio!!

    ............. ahhh te krawanowskie kukielki czy co on tam robi.....



    kingpin
    muuu

    Jesli tak bardzo chodzi ci o kibicow,to ci w czasie relacji live w Tv przebywaja na stadionie,wiec dupa zbita.Chyba ze wezmiesz ze soba telewizorek na baterie.No i dekoder Polsatu oczywiscie.
    a jak mam wyjazd...a niestety nie moge na nim byc....
    to che usiasc przed TV z herbatka i poemocjnowaac sie razem z tymi co pojechali!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Dlaczego mecze ME pokazuja cale? Wiesz dlaczego?
    Bo tam mecz trwa 90 minut, a przerwa 15 - w tej
    przerwie mozna dac program informacyjny itp.
    a w zuzlu mecz trwa 16 minut, a przerwy 100-160
    minut przecietnie. I w tych przerwach poza
    paroma reklamami juz sie nie da wiele pokazac.
    a to juz nie wina tego sportu tylko kochanych sedziow ktorzy tak a nie inacej prowadza zawody... odsylam do www.ckmwlokniarz.pl na dole masz propozycje regulaminowe i ciekawy punkt co do czasu zawodow

    tylko jak znam zycie takie cos nie przejdzie nigdy w zyciu bo wymaga SPRECYZOWANIA a w tym naszym wladzom nie idzie zbyt dobrze... to tak off topic

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiek toruń

    a ja wole kronike, aby uniknac przykrach pogromow, a widziec to co bylo najlpesze w danej kolejce
    takze nie wiem czy kolego mozesz mowic o idiocie, skoro sam nie potrafisz trzezow myslec i nie kierowac sie swoim malym mieczykiem
    Czytasz co piszesz?Czy piszesz jak Morciasz,żeby tylko bronić Karwana?!
    Co do "mieczyka" to gdyby ci taki ząb miał wyrosnąć,to byś umarł z głodu,bo byś szczęki nie zamknął...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Oman666


    buahhaahhahahahaha

    to tak "shortem"

    Misiek

    a ze tak zapyta...co przeszkadza skrot ze spotkan z tym zeby mecze dalej byly live? dlaczego nie mozna podpisac umowy z Polsatem na LIVE a z TVP na magazyn zuzlowy ? w czym tkwi problem? w tym ze za Polsatem obstaje Maslanka i Rusko a wiec to co oni chca to jest be i Karwan za tym nie pojdzie?

    no bo innego powodu to ja nie widze...



    Moze Polsat chce relacji na wylacznosc? Pomyslales o tym?
    Chyba nie.Z tego wlasnie powodu nie ogladamy relacji ze stadionu Uni Leszno,bo Rufin nie zgodzil sie na wylacznosc dla Polsatu.Zreszta tak naprawde nikt nie zna jeszcze szczegolow.Nie wiadomo czy Polsat interesuje sie cala liga czy tylko WTS-em i 2-3 klubami na przystawke.Karwana bronic nie mam zamiaru,bo zbyt duzo naobiecywal a ani Tv ani sponsora nie widac,ale prawami do "sprzedazy " transmisji zarzadza Witkowski z PZM-otu a nie Karwan z GKSZ-tu.Wiec moze zamiast najezdzac poraz kolejny na Karwana i smiac sie z punktu widzenia innych formowiczow ,napisalbys chociaz raz cos z sensem i w miare obiektywnie.Choc o to ostatnie w twoim przypadku bedzie ciezko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach

    hmmm
    ale polast chcial na wylacznisc miec mecze na zywo
    skroty moglby by byc....
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Moze Polsat chce relacji na wylacznosc? Pomyslales o tym?
    Chyba nie.
    pomyslalem, tak jak napisal muuu polsat chcial wylacznosc live co za problem dogadac sie na lini klub-polsat-tvp i przekazac prawa do skrotow po kilka biegow z danych spotkan????

    poza tym czy Wy wiecei jaka jest roznica pomiedzy LIVE a MAGAZYNEM???

    bo zaczynam powatpiewac...

    pomyslales o tym ?chyba nie



    Nie wiadomo czy Polsat interesuje sie cala liga czy tylko WTS-em i 2-3 klubami na przystawke
    bo nikt nic nie robi ze Polsatu przekonac do calej ligi...gdyby w koncu wladze naszego kochanego zuzelka ruszyly cztery literki to moze w koncu mielibysmy cala lige w jednej tv

    no ale pewnie wladza gksz ma ciekawsze rzeczy niz spotkania w sprawie naszego sportu



    prawami do "sprzedazy " transmisji zarzadza Witkowski z PZM-otu a nie Karwan z GKSZ-tu
    zgadza sie ale jak zapewne wiesz to gksz ma sobie znalezc ta tv i to chyba nawet Smolen (poprawcie jesli sie myle) zostal przez K. desygnowany do tego zadania



    Wiec moze zamiast najezdzac poraz kolejny na Karwana i smiac sie z punktu widzenia innych formowiczow ,napisalbys chociaz raz cos z sensem i w miare obiektywnie.Choc o to ostatnie w twoim przypadku bedzie ciezko.
    napisalem ciut wyzej

    a cala sytuacja w polskim zuzlu i poczynania K. sklaniaja mnie tylko i wylacznie do smiechu...bo plakac nie mam zamiaru z powodu stolarza zajmujacego sie zuzlem

    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach

    a tak w ogole
    to polsat mowil, ze liga nie jest ciekawa
    malo emocji.... wiec nie buldoczcie na nich.... bo to nie ich wina, ze wolimy jezdzic w slabszych skladach....
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To się odetnę od tego tonu, że w TVP3 to bida z nędzą. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale w wielkopolskiej trójce żużel puszczają regularnie od początku sezonu. Obraz z dwóch kamer może nie powala, ale to i tak jedyna okazja, żeby zobaczyć wiele meczów. Komentarz Nowaka w sumie normalny, bez rewelacji ale i bez gaf, stronniczości, foni nie trzeba wyłącząć:). Co prawda raz widziałem wtopę jak napisali zamiast Lotos Gdańsk, Lotos Gdynia. Myślę, jednak że gdyby relacje robili jako oficjalny partner medialny byłoby lepiej.

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Oman...

    a ze tak zapyta...co przeszkadza skrot ze spotkan z tym zeby mecze dalej byly live? dlaczego nie mozna podpisac umowy z Polsatem na LIVE a z TVP na magazyn zuzlowy ? w czym tkwi problem? w tym ze za Polsatem obstaje Maslanka i Rusko a wiec to co oni chca to jest be i Karwan za tym nie pojdzie?
    pomyslalem, tak jak napisal muuu polsat chcial wylacznosc live co za problem dogadac sie na lini klub-polsat-tvp i przekazac prawa do skrotow po kilka biegow z danych spotkan????
    Widze, ze znasz wyjscie z takiej a nie innej sytuacji - "co za problem" - skoros taki madry to pomoz sie dogadac na lini GKSZ - tvp - polsat i rozwiaz istniejaca sytuacje...

    Gdyby nie bylo problemu to raczylibysmy sie zuzlem w tv w takiej formie, jaka odpowiadalaby wiekszosci, ale wszystkim nie dogodzisz i zawsze znajdzie sie jeden z drugim prezes, ktoremu cos nie bedzie odpowiadalo.

    Zuzel sportem mniej medialnym od pilki noznej jest niewatpliwie - ale canal+ i polsat jakos sobie radza: goscie w studiu(c+), powtorki, wywiady, jakies wspominki itd., a odwracanie sie od pokazywania zuzla w tv tylko dlatego, ze nie znany jest do konca czas meczu... a siatkowka? tenis? to nie jedyne wyjatki... Ramowke mozna do tego dostosowac tylko trzeba chciec...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Widze, ze znasz wyjscie z takiej a nie innej sytuacji - "co za problem" - skoros taki madry to pomoz sie dogadac na lini GKSZ - tvp - polsat i rozwiaz istniejaca sytuacje...

    Gdyby nie bylo problemu to raczylibysmy sie zuzlem w tv w takiej formie, jaka odpowiadalaby wiekszosci, ale wszystkim nie dogodzisz i zawsze znajdzie sie jeden z drugim prezes, ktoremu cos nie bedzie odpowiadalo.

    Zuzel sportem mniej medialnym od pilki noznej jest niewatpliwie - ale canal+ i polsat jakos sobie radza: goscie w studiu(c+), powtorki, wywiady, jakies wspominki itd., a odwracanie sie od pokazywania zuzla w tv tylko dlatego, ze nie znany jest do konca czas meczu... a siatkowka? tenis? to nie jedyne wyjatki... Ramowke mozna do tego dostosowac tylko trzeba chciec...
    taaaaaaa tylko ze prawa do praw telewizyjnych na rok nastepny ma kto? pzm a kto ma wynegocjowac umowe ? prezes gksz a ten kogo desygnowal? smolenia

    wiec skonczmy pieprzyc i pisac ze jakis prezes... bo teraz ten jakis prezes ma tyle do powiedzenia co ja o wczorajszym deszczu ktorego nie bylo

    no wlasnie Stamper chcialbym (pewnie nie tylko ja) w czym tkwi problem ze nie mozna sie dogadac: polsat robi Live z jednego spotkania w lidze a tvp3 robi magazyn! skroty czterech spotkan

    dlaczego c+ poradzil sobie z pilka nozna i cale mecze beda u nich a bramki w tvp? to jednak da sie dogadac? a moze poprostu ktos ze zwiazku zmusil do rozmow? a u nas takiej osoby nie ma?

    jeszcze raz pytam w czym tkwi problem?! moze teraz nam odpowie wszechwiedzacy Morciasz? zamiast pisac modlitw na forum to moze cos na temat o ktorym powinien cos wiedziec?

    z ramowka zgadzam sie w 100%

    ps. wiem duzo trudnych pytan na ktore odpowiedzi i tak nie poznamy bo prezesik karawanik nie ma czasu na dyspute o polskim zuzlu chocby z dziennikarzami

    parodia

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Morciasz zalatw jakos naszemu Omanowi rozmowe z prezesem Karwanem bo bidula narzeka ze pan prezes nie chce rozmawiac i zapewne pan redaktor Czok nie ma materialow na kolejny zenujacy felietonik lub Bog wie co jeszcze ;]

    Eee wracajac do tematu. Tak naprawde dyskusja tutaj prowadzona jest bez sensu bowiem nieznamy wszystkich szczegolow (chyba ze cos ominalem :P). Na pewno kazdy by wolal zeby byly mecze live a potem jeszcze godzinny magazyn. I ja takze. Tylko zeby to byly jakies dobrze wybrane mecze a nie Wroclaw-Rybnik no bo tam za duzo emocji to nie ma ;]

    Dlaczego ma byc tylko magazyn a live juz nie? Moze ci co zajmuja sie relacjami (juz sam nie wiem czy to Karwan, Smolen czy Witkowski) dopiero dogadali sie z TVP a dopiero pozniej maja zamiar zajac sie transmisja live z polsatem? Nie wiem nie mam pojecia. Mam nadzieje ze zostanie o niedlugo wyjasnione.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Morciasz zalatw jakos naszemu Omanowi rozmowe z prezesem Karwanem bo bidula narzeka ze pan prezes nie chce rozmawiac i zapewne pan redaktor Czok nie ma materialow na kolejny zenujacy felietonik lub Bog wie co jeszcze ;]

    Eee wracajac do tematu. Tak naprawde dyskusja tutaj prowadzona jest bez sensu bowiem nieznamy wszystkich szczegolow (chyba ze cos ominalem :P). Na pewno kazdy by wolal zeby byly mecze live a potem jeszcze godzinny magazyn. I ja takze. Tylko zeby to byly jakies dobrze wybrane mecze a nie Wroclaw-Rybnik no bo tam za duzo emocji to nie ma ;]

    Dlaczego ma byc tylko magazyn a live juz nie? Moze ci co zajmuja sie relacjami (juz sam nie wiem czy to Karwan, Smolen czy Witkowski) dopiero dogadali sie z TVP a dopiero pozniej maja zamiar zajac sie transmisja live z polsatem? Nie wiem nie mam pojecia. Mam nadzieje ze zostanie o niedlugo wyjasnione.
    wlasnie dlatego Kaioh pisalem i kontakcie z mediami (czytaj w konsekwencji kibicami) co piszesz w ostatnim akapicie

    no ale nie moja wina ze masz jakies chore wyobrazenia :P

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mateusz Czok napisal:
    prezesik karawanik
    Jezeli jestes uczciwy to prosze uzywaj
    takich zwrotow jak "wiesniacki Tarnow",
    "prezesik karawanik" itp. takze w swoich
    audycjach w Katolickim Radiu Fiat.

    Bo tylko wtedy bedziesz uczciwym jezeli
    wszedzie bedziesz uzywal takiego samego
    slownictwa.

    Badz taki sam i na Sportsboardzie i w Radiu.
    Bo inaczej bedziesz obludnym hipokryta.




  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Oman666


    Pytasz w czym problem? Ano w tym ,ze tacy ludzie jak Ty pisza bzdury i chca innych przekonac do swoich racji za pomoca manipulacji.Albo tniesz glupa albo jestes niedoinformowany.Jesli to drugie ,to zajmij sie pisaniem na SF o grze w picipolo na male brameczki a nie o zuzlu.
    Smolenia wyznaczyl Witkowski z Grodzkim a nie Karwan.To raz.Dwa. Napisz prosze kiedy moge w TVP ogladnac bramki z naszej ligi pilkarskiej.Nic mi o tym nie wiadomo,ze taka mozliwosc istnieje.Nawet jesli strony dojda do porozumienia,to TVP bedzie musiala wybulic niezla kase za prawo pokazywania jakis skrotow.Myslisz ze Polsat,produkujac relacje z zawodow zuzlowych bezplatnie przekaze materialy TVP albo ,ze TVP bedzie chciala zaplacic Polsatowi za te materialy?A moze wpuscic na stadion ludzi i z Polsatu i z TVP? Taka opcja bylaby najlepsza ale trzeba byc naprawde wielkim i niepoprawnym optymista zeby liczyc na to ,ze Polsat zgodzi sie na taka ewentualnosc.

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach

    KAIOH

    Dlaczego ma byc tylko magazyn a live juz nie? Moze ci co zajmuja sie relacjami (juz sam nie wiem czy to Karwan, Smolen czy Witkowski) dopiero dogadali sie z TVP a dopiero pozniej maja zamiar zajac sie transmisja live z polsatem? Nie wiem nie mam pojecia. Mam nadzieje ze zostanie o niedlugo wyjasnione.
    rotfl :P
    ale wlasnie o to chodzi :P
    zeby skroty byly swoja droga
    ale byl tez mecz na zywo!

    MORCIASZ
    na forum z nami dyskutujesz, a na zywo sie nie odezwiesz....
    kto tu jest uczciwy?:P:P:D LOL :P

    STAMPER
    misio :P a meczow 2 ligi nie pokaza :( buuuu



    kingpin
    Myslisz ze Polsat,produkujac relacje z zawodow zuzlowych bezplatnie przekaze materialy TVP albo ,ze TVP bedzie chciala zaplacic Polsatowi za te materialy?A moze wpuscic na stadion ludzi i z Polsatu i z TVP? Taka opcja bylaby najlepsza ale trzeba byc naprawde wielkim i niepoprawnym optymista zeby liczyc na to ,ze Polsat zgodzi sie na taka ewentualnosc.
    hmmm albo mi sie zdaje, ale cos takiego juz bylo
    sezon temu
    POLSAT robil live, a TVP3 (w tym wypadku ktaowice) dawala skroty po 20 minut.
    wiec nie ma problemu :)

    trzeba chciec! i nie miec cieci... bo F1 mozna bylo wypromowac, a sport jest czasami tak "efektowny" jak zuzel :P:P
    qrde... podobnie z tenisem i pingpongiem :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    STAMPER
    misio :P a meczow 2 ligi nie pokaza :( buuuu
    Wiesz... 2 liga to neistety nie ten sprzet, nie te pieniadze i nie ta walka...
    Ale bedac zlosliwym...powiem tak...Zawsze na topie Wlokniarz nie bedzie i dlatego wiem, ze gdy ja bede delektowal sie zuzelkiem na najwyzszym poziomie, z udzialem moich ulubionych druzyn w tv...Ty bedziesz sie zastanawial co zrobic, aby Twoj klub zatrudnil jakiegos niskiej klasy stranieri aby walczyc o wejscie do I ligi...:]

    kingpin
    to zajmij sie pisaniem na SF
    Pan Czok juz nic wiecej na SF nie napisze;) Przynajmniej nie o zuzlu...:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    rotfl :P
    ale wlasnie o to chodzi :P
    zeby skroty byly swoja droga
    ale byl tez mecz na zywo!


    No prosze jaki ten zuzel popularny sie zrobil.Niedlugo wedlug ciebie wszystkie telewizje w Europie powinny bic sie o prawa do transmisji z naszej ligi i tylo ten zly Karwan stoi na przeszkodzie .Co ja mowie transmisji,zeby choc migawke puscic,to juz beda wniebowzieci.Jeszcze jakies zyczenia? Smialo.Wystarczy wyslac maila do Karwana i juz masz.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Cytuje:

    MORCIASZ
    na forum z nami dyskutujesz, a na zywo sie nie odezwiesz....
    kto tu jest uczciwy?:P:P:D LOL :P

    -----------------------------------------------------------------------------------
    Jakos dziwnie pojmujesz uczciwosc.Skro bez przerwy prowadzicie wojne z Morciaszem ,nie stroniac od epitetow takze w strone Karwana,to chyba nie spodziewales sie jakiegos cieplego powitania z jego strony?A moze udawanie ,ze wszystko jest ok a dwa dni pozniej kolejna porcja idiotow,kretaczy,karawanikow,oszolomow jest uczciwe? Wedlug mnie nie.To raczej falsz i obluda.





    hmmm albo mi sie zdaje, ale cos takiego juz bylo
    sezon temu
    POLSAT robil live, a TVP3 (w tym wypadku ktaowice) dawala skroty po 20 minut.
    wiec nie ma problemu.

    trzeba chciec! i nie miec cieci... bo F1 mozna bylo wypromowac, a sport jest czasami tak "efektowny" jak zuzel :P:P
    qrde... podobnie z tenisem i pingpongiem :P


    Nie mam nic przeciwko temu .Tylko czy Polsat zgodzi sie na przeprowadzanie relacji bez wylacznosci? Na mecze z Leszna sie nie zgodzil.Zreszta jak to mowi prezes Rusko dyskusja jest czysto akademicka,bo Witkowski juz zapowiedzial ,ze prawa otrzyma TVP .Wiec to raczej Polsat bedzie musial dogadac sie z nimi a nie odwrotnie.Zreszta ciezko rozmawialo sie zapewne z TVP.Wiadomo ze relacje z ME w pilce noznej i przede wszystkim Olimpiada kosztowaly nie malo i pewnie w budzecie kasy brakuje.Moze rok 2005 bedzie rokiem przejsciowym ,tylko z magazynem zuzlowym,a od 2006 juz transmisje live? Gwarancji nie ma ale moze wypalic.Jesli magazyn bedzie cieszyl sie duza popularnoscia to nie jest to wykluczone.Publiczna tez chce pewnie wybadac rynek a potem ewentualnie wejsc szerzej w swiat speedwaya.
    Z ta popularnoscia F1 w Polsce jednak bym dyskutowal.To ze relacje sa w TV4 ,nie oznacza ze jest tak bardzo u nas popularna.Gdyby bylo inaczej to pewnie prawa wykupilaby telewizja publiczna.


    Cytuje:

    Pan Czok juz nic wiecej na SF nie napisze;) Przynajmniej nie o zuzlu...:)

    Wow.Kamien spadl mi z serca.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mateusz Czok napisal:

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    prezesik karawanik
    --------------------------------------------------------------------------------



    Jezeli jestes uczciwy to prosze uzywaj
    takich zwrotow jak "wiesniacki Tarnow",
    "prezesik karawanik" itp. takze w swoich
    audycjach w Katolickim Radiu Fiat.

    Bo tylko wtedy bedziesz uczciwym jezeli
    wszedzie bedziesz uzywal takiego samego
    slownictwa.

    Badz taki sam i na Sportsboardzie i w Radiu.
    Bo inaczej bedziesz obludnym hipokryta.
    hmmmm a moze zamiast swoje madrosci tutaj przedstawiac to odpowiesz na pytania zadane przezemnie ? a moze za trudne i szukasz odciagniecia uwagi?

    skoro zaczles temat to Ci odpowiem
    nie ukrywam swojej antypati do karwana i goloba na antenie radia i ten kto uwaznie slucha doskonale to wie

    a to jakiego slownictwa uzywam na SB a jakiego w radio to moja sprawa i nie bede tego zmienial bo ktos mi napisal ze niby jestem hipokryta...tylko dlaczego? a moze hipokryci to Ci ktorzy chca odciagac temat od tego co wazne i...trudne? heh

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    komentowanie Twoich "przemyśleń" i bardzo inteligentnych wypowiedzi nie jest trudną rzeczą Oman;
    natomiast poważny problem niektórym sprawia zniżanie się do Twojego poziomu...
    czasami jest to wręcz niemożliwe....
    dorośnij

    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    komentowanie Twoich "przemyśleń" i bardzo inteligentnych wypowiedzi nie jest trudną rzeczą Oman;
    natomiast poważny problem niektórym sprawia zniżanie się do Twojego poziomu...
    czasami jest to wręcz niemożliwe....
    dorośnij

    pozdrawiam
    taaaaaaa latwiej jest gledzic tak jak w cytacie niz odpowiedziec na trudne pytania

    zdarzylismy sie do takiej "taktyki" w Polsce przyzwyczaic

    czekam dalej na odpowiedzi "na poziomie"

    jak rozumiem pytania:

    dlaczego c+ poradzil sobie z pilka nozna i cale mecze beda u nich a bramki w tvp? to jednak da sie dogadac? a moze poprostu ktos ze zwiazku zmusil do rozmow? a u nas takiej osoby nie ma?

    jeszcze raz pytam w czym tkwi problem?! moze teraz nam odpowie wszechwiedzacy Morciasz? zamiast pisac modlitw na forum to moze cos na temat o ktorym powinien cos wiedziec?


    chocby z postu wyzej wczesniej jest ich jeszcze kilka

    na zadne z pytan nie odpowiedziano (na waszym poziomie oczywiscie)


  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polsat czy OLSAT

    Udowadnianie wyższości Polsatu nad TVP3 jest sztuką samą w sobie.
    Polsat udowodnił, że mając w ręku umowę na transmitowanie meczów z 4 stadionów w Polsce, potrafi olać kibiców dokumentnie.
    W sytuacji gdy stacja ma kanał sportowy, gdzie w dniu wczorajszym były zawody w .... siłowaniu się na ręce, a nie transmituje meczu na szczycie za który nie trzeba płacić to ja dziękuję za takie traktowanie kibiców, stało się tak zresztą po raz drugi - gdy I kolejkę w Tarnowie przełożono, na 2 termin już kamery nie pojechały. To tylko przykłady z Tarnowa. O zawartości transmisji nie wspomnę.
    Podobne rzeczy się dzieją w siatkówce, gdzie w fazie medalowej transmitowali co 3 mecz mając wyłączność na wszystkie transmisje.
    Z drugiej strony TVP - pokaz dali na memoriale Ciszewskiego - horror - w 60 minutach nie zmieścić wszystkich wyścigów. Zero transmisji z GP, zero wyobraźni, zero fachowości, zero wszystkiego.
    I co nas kibiców w przyszłym roku czeka????

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach

    MORCIASZ
    na forum z nami dyskutujesz, a na zywo sie nie odezwiesz....
    kto tu jest uczciwy?:P:P:D LOL :P

    -----------------------------------------------------------------------------------
    Jakos dziwnie pojmujesz uczciwosc.Skro bez przerwy prowadzicie wojne z Morciaszem ,nie stroniac od epitetow takze w strone Karwana,to chyba nie spodziewales sie jakiegos cieplego powitania z jego strony?A moze udawanie ,ze wszystko jest ok a dwa dni pozniej kolejna porcja idiotow,kretaczy,karawanikow,oszolomow jest uczciwe? Wedlug mnie nie.To raczej falsz i obluda.
    wiec jak morciasz potrafi byc inny na forum i inny na zywo,
    to niech morciasz nie wymaga od omana innego postepowania!
    morciasz sam z nami dyskutuje, a na zywo sie nie odezwie :)
    a sam zaczyna dyskusje o holcie itp.
    a teraz poucza omana, ze jakos oszukuje, bedac kim innym na antenie radia :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OMAN
    obawiam się, że nawet gdyby padły odpowiedzi na Twoje pytania, to i tak byś ich nie zrozumiał;
    i przestań sie w końcu czepiać Morciasza, chyba bardzo Cie boli, że tak naprawdę nawet do pięt mu nie dorastasz, ani swoja wiedzą żużlową ani doświadczeniem w branży dziennikarskiej

    pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    kingpin

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    to zajmij sie pisaniem na SF
    --------------------------------------------------------------------------------

    Pan Czok juz nic wiecej na SF nie napisze Przynajmniej nie o zuzlu...
    nom bo sam z tego "bagienka" zrezygnowalem

    do Stampera

    Marcin Chrapusta bedzie dla Was jeszcze fotki pstrykal? :D

    do wszechwiedzacego i znajacego moja inteligencje Michaelo

    nie komentuje Twojego wpisu bo szkoda mojej klawiatury :) zgodze sie tylko ze doswiadczenia mi brakuje i to duzo tyle tylko ze wsrod ludzi powaznych (za takich nie uwazam ludzi ktorzy na forum wytykaja bledy a na zywo nawet sie nie chca przywitac) jestem osoba szanowana chocby gosc ktory pracowal x lat w Polsat pare latek temu a pozniej we francuskim radio RMF FM :)

    on chyba ma i wiecej doswiadczenia i klasa przerasta Morciasza idac Twoim tokiem myslenia :) buhahahahaha




    doczekam sie odpowiedzi na nurtujace mnie pytania czy dalej bedziecie odchodzic od tematu

    ps. Stamper
    jako admin chyba powinienes dbac zeby temat dyskusji trzymal sie tematu watku tymczasem on chyba jednak zboczyl na zle tory
    trzeba przypominac jakie masz obowiazki?

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oman - jak zawsze wie wszystko najlepiej;
    proponuję, żeby to on został przewodniczącym GKSŻ, ale wtedy ta komisja będzie musiała ograniczyć swój skład osobowy, bo wielce szanowny Pan Oman uważa się za najmądrzejszego i nie znosi sprzeciwów; jeśli ktoś ma inne poglądy, to sie po prostu nie zna na sporcie żużlowym;
    pierwszą decyzją Pana Szanownego Omana byłoby na pewno zlikwidowanie ośrodka żużlowego w Toruniu, bo tam to nikogo normalnego już nie ma...

    poza tym musimy koniecznie napisać petycję do GKSŻ (jeszcze przez Pana Szanownego Omana nie zarządzanej), aby to właśnie jego wybrała na człowieka odpowiedzialnego za wszelkie decyzje; po co ma się tylu ludzi męczyć, skoro najtrudniejsze nawet negocjacje będą niczym dla tej przyszłości polskiego dziennikarstwa

    Pan Szanowny Oman na pewno wynegocjuje najlepsze warunki dla transmisji żużlowych w TV - być może w telewizji publicznej będą na żywo transmitowane wszystkie mecze żużlowe, ze wszystkich trzech polskich lig... przeciez dla Pana Szanownego Omana nie ma rzeczy niemożliwych

    pozdrawiam


  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Oman - jak zawsze wie wszystko najlepiej;
    proponuję, żeby to on został przewodniczącym GKSŻ, ale wtedy ta komisja będzie musiała ograniczyć swój skład osobowy, bo wielce szanowny Pan Oman uważa się za najmądrzejszego i nie znosi sprzeciwów; jeśli ktoś ma inne poglądy, to sie po prostu nie zna na sporcie żużlowym;
    pierwszą decyzją Pana Szanownego Omana byłoby na pewno zlikwidowanie ośrodka żużlowego w Toruniu, bo tam to nikogo normalnego już nie ma...

    poza tym musimy koniecznie napisać petycję do GKSŻ (jeszcze przez Pana Szanownego Omana nie zarządzanej), aby to właśnie jego wybrała na człowieka odpowiedzialnego za wszelkie decyzje; po co ma się tylu ludzi męczyć, skoro najtrudniejsze nawet negocjacje będą niczym dla tej przyszłości polskiego dziennikarstwa

    Pan Szanowny Oman na pewno wynegocjuje najlepsze warunki dla transmisji żużlowych w TV - być może w telewizji publicznej będą na żywo transmitowane wszystkie mecze żużlowe, ze wszystkich trzech polskich lig... przeciez dla Pana Szanownego Omana nie ma rzeczy niemożliwych

    pozdrawiam
    schlebiasz mi Michaelo :P jednak nei wiem wszystkiego dlatego zadaje pytania na ktore jak widac odpowiedzi nie ma i jak sie domyslam nie doczekam sie na owe odpowiedzi

    jeszcze jedno pytanie: ile spotkan odbyl prezes k. w sprawie telewizji?

    zapewne sie nie dowiemy ale jestem przekonany ze...0

    ps. Torun musi zostac na mapie zuzlowej naszym zbyt latwo przychodza tam zwyciestw :P

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    michaelo
    nie chcesz meczy na zywo?
    naprawde??

    oman chce tylko aby mecze byly na zywo, nic wiecej, takie trodne?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muuu
    jasne, że chcę transmisji, ale sam dobrze wiesz, że to nie jest takie proste; a czego chce Oman - tego ja nie wiem, czasami wydaje mi się, że bardziej zależy mu na zrobieniu zadymy, obrażaniu i poniżaniu innych, a to zaczyna mnie już wkurzać

    Panie Szanowny Omanie
    mam nadzieję, że tak łatwo, jak udało się Wam wygrać w Toruniu, tak samo łatwo będzie Wam się spadać; nie jest to dokładna powtórka lat 1996-97, ale...
    poza tym, o ile dobrze pamietam, w sezonie 2004 Wy też na swoim torze zostaliście pokonani... kto to Was pokonał?? ach, przepraszam, Pan pewnie tego nie pamięta, bo to nie było ważne; ważne i godne zapamietania jest tylko to, co Pan uzna za stosowne

    pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Panie Szanowny Omanie
    mam nadzieję, że tak łatwo, jak udało się Wam wygrać w Toruniu, tak samo łatwo będzie Wam się spadać; nie jest to dokładna powtórka lat 1996-97, ale...
    poza tym, o ile dobrze pamietam, w sezonie 2004 Wy też na swoim torze zostaliście pokonani... kto to Was pokonał?? ach, przepraszam, Pan pewnie tego nie pamięta, bo to nie było ważne; ważne i godne zapamietania jest tylko to, co Pan uzna za stosowne

    pozdrawiam
    wiem ze wiele osob widzialoby CKM w nizszej lidze ale coz...puki co to wasze niedoczekanie

    wiem kto pokonal CKM na naszym torze i mimo iz tego meczu nie widzialem to pamietam kto :P

    po raz kolejny pokazujesz ze to Ty wiesz wszystko i jestes najmadrzejszy nawet widze ze wiesz jaki jestem ja i jaki mam charakter
    gratuluje...samopoczucia

    pytam kolejny raz

    otrzymam odpowiedzi na nurtujace pytania czy jakis Michaelo bedzie bil piane ?

  36. Powrót do góry    #126
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oman
    nietrudno znać Twój charakter, wystarczy poczytać Twoje wpisy wcześniejsze i wszystko jasne

    zgadzam się z Tobą w jednym, bezsensowna jest ta wymiana zdań, bo kazda rozmowa z Tobą prowadzi do jednego...

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #127
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dobra, to moje 3 grosze odnosnie topicu i ogolnie całej dyskusji.

    Kwestia jest taka, że stawianie jakiegoś pseudomagazynu żużlowego w TV3 ponad relacjami live, chocby w samej TV Trwam to jakiś obłęd. W dzisiejszych czasach liczy się tylko live. Wtedy poznajemy wynik NA BIEŻĄCO, co wywołuje emocje przez co może zaciekawić widza. Puszczenie jakiegokolwiek sportu z 2-godzinnym poslizgiem w jakiejkolwiek TV powoduje drastyczny spadek ogladalności.

    Inna sprawa to, że TV3 w moim odczuciu nie jest w stanie zrobić transmisji na poziomie. Polsat czy tam Puls nie jest bezbłedny, ale prezentuje poziom, który można nazwać dopuszczalnym. Wiele osób zarzuca tu ciągłe pokazywanie WTS-u, ale tu akurat wynika to głownie z faktu, że większosc klubów nie zgodziła się na transmisje telewizyjne ze swojego obiektu. Poza tym normalnym jest, że TV wybeira stadiony najlepszych, czyli WTS, CKM i Unii Tarnów. Tak samo częsciej na sportowych antenach goszczą takei druzżyny z piłkarskiej Premiership jak Arsenal, MU czy Chelsea. To prawo najlepszych, poniekąd sponsorów.

    Ogólnie prawidlowo działającą machinę: sponsoring-tv-kluby możemy zobaczyć w NBA czy NHL, oczywiście w niepolskich transmisjach. Działa to tak, że kluby robią organizacyjny show, przez co profesjonalnie działajace TV chca to pokazywac, a i potrafia. Dlatego trasmisje przerywane sa reklamami, które sa własnie potencjalnym zródłem finansowym dla ligi. Stacje TV zarabiaja na reklamach, moga wiec płacic za prawa- opłaca im sie to, a to z kolei robi zysk klubom. Efekt jak widac jest 'nieco' lepszy, niz Złomrexy i inne Adriany w nazwach. Niby wszystko OK, tylko niestety w polskich realiach taki system niezbyt wchodzi w grę.

    Głownym problemem żużla jako telewizyjnego show jest jego nieatrakcyjna medialność. Przy wielu spotkaniach nudza sie nawet pasjonaci tego sportu. Oczywiscie mozna by nadrobic lepsza organizacja, jakoscia transmisji, ale to nie załatwi wszystkiego. Doraznym pomysłem jest wybieranie tego najciekawszego spotkania z 4, ale jak widac nie zawsze sie to sprawdza, bo jest to po prostu sport i z załozenia jest nieprzewidywalny. A żużel-> drużynowy ma ogromną wadę, że przy niezbyt emocjonujacym i mało zacietym meczu jest jednak nudny, nie ma co ukrywac.

    Oman... jak widzisz ogolnie przyznaje Ci racje, optujac za LIVE, ale musze tu zwrócic uwage na porównanie którego sie dopusciłes- chodzi o piłkarska lige i jej transmisje w Canalu i skróty w TVP. Wiesz, tam jest sytuacja o tyle inna, że piłke, mimo iz w polskim wydaniu tez nie jest oszałamiajaco ciekawa, chce pokazywac KAZDA stacja. To sprawa prestizu, no i tez wiekszej masowosci sportu...Racje ma tez Morciasz piszać o Twojej uczciwości, ale to już nie moja sprawa.

    Poruszona jest tu też kwestia Karwana jako prezesa GKSŻ. Na pewno nie można tak ortodoksyjnie jak czestochowianie obwiniac Karwana o wszystko co zle w polskim zuzlu. Zreszta sam sie na prezesa nie wybrał. Ale, moje zdanie także jest takie, że jego prezesura to troche absurd. Nie jest to człowiek, który zna żużel od podszewki, to raz, dwa, że ma sporo innych zajec. No i nie da sie ukryc, ze prezesem został za nazwisko, to fakt. Tylko, że no nie można wszystkiego co złe wiazac z Karwanem, bo to po prostu przesada.

    A co do 'magazynu', to o ile sie nie myle przerabialismy juz ten motyw i poza 'jakoscia' magazyn zapamietałem z tego, że jego emisja była w poniedziałek o 12.30;], potem zmieniono chyba na 23.30, czyli tez grejt.



  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    muuu

    wiec jak morciasz potrafi byc inny na forum i inny na zywo,
    to niech morciasz nie wymaga od omana innego postepowania!
    morciasz sam z nami dyskutuje, a na zywo sie nie odezwie :)
    a sam zaczyna dyskusje o holcie itp.
    a teraz poucza omana, ze jakos oszukuje, bedac kim innym na antenie radia :)
    Naprawde nie wiem czy jest sens tlumaczyc jeszcze raz o co mi chodzi.Zrozum ,ze dyskusja ktora prowadzicie z Morciaszem przewaznie konczy sie epitetami .Mowiac krotko nie przepadacie za soba,wiec nie wiem skad te zarzuty w kierunku Morciasza ,ze nie wital was chlebem i sola.
    Uwazam Go za konkretnego goscia i nie wiem dlaczego mialby udawac, ze zalezy Mu na znajomosi z wami.
    Wy z kolei uwazacie ,ze co innego na forum a co innego "live". Nie tedy droga.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat stawia warunki.
    np jeden junior w meczu, ciekawe ze to jednolite ze stanowiskiem WTS. Nie od dzis wiadomo ze wts jest na bakier ze szkoleniem. Ale powracajac do meritum chcialbym zwrocic uwage ze to bedzie kolejny gwozdz do trumny naszej dyscypliny. Za malo mlodziezy, nie bedzie ona miala gdzie sie rozjezdzic i za chwile bedziemy mieli 0 zawodnikow polskich w GP.
    Widac uzdrowicielom polskiego zuzla (WTS iPOLSat) na tym zalezy

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Polsat stawia warunki.
    np jeden junior w meczu,
    ciekawe ze to jednolite ze stanowiskiem WTS. Nie od dzis wiadomo ze wts jest na bakier ze szkoleniem. Ale powracajac do meritum chcialbym zwrocic uwage ze to bedzie kolejny gwozdz do trumny naszej dyscypliny. Za malo mlodziezy, nie bedzie ona miala gdzie sie rozjezdzic i za chwile bedziemy mieli 0 zawodnikow polskich w GP.Widac uzdrowicielom polskiego zuzla (WTS iPOLSat) na tym zalezy
    "Polsat w tym roku transmitował mecze z Częstochowy, Wrocławia, Tarnowa i Zielonej Góry. W przyszłym chce pokazywać żużel na jeszcze większą skalę (na żywo dwa spotkania w niedzielę i poniedziałek). Oczekuje jednak zmian, które sprawią, że mecze ekstraligi będą bardziej atrakcyjne niż w tym roku. Podstawowe postulaty Polsatu to: uwolnienie rynku zawodników zagranicznych (minimum dwóch w drużynie), zrezygnowanie z biegów dla juniorów oraz obowiązku posiadania dwóch juniorów w składzie. Te oczekiwania pokrywają się z propozycjami Włókniarza oraz Atlasu Wrocław." gazeta.pl / Częstochowa

    Przepraszam bardzo, jezeli Polsat naprawde chce tak transmitowac lige a GKSZ wybiera TVP3 to... ja dziekuje ;/
    A poza tym (pogrubienie) Polsat wcale nie chce 1 juniora w skladzie, a swoja droga: CZY NP. W SZWECJI JEST OBOWIAZEK JEZDZENIA JUNIOREM? CZY SA JAKIES OGRANICZENIA OBCO? I jaki skutek? Zwyciestwo w DPS, wielokrotny zloty medalista (Ricky) i Jonsson (najlepsza srednia w lidze)... jesli ktos jest dobry to i tak sie przebije! Jaka mobilizacje do rozwoju ma junior ktory wie ze i tak pojedzie w meczu chocby nie wiadomo jaki slaby aktualnie byl (Mat. Szczepaniak)?

    Pzdr
    Bnj

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Polsat stawia warunki.
    np jeden junior w meczu, ciekawe ze to jednolite ze stanowiskiem WTS. Nie od dzis wiadomo ze wts jest na bakier ze szkoleniem. Ale powracajac do meritum chcialbym zwrocic uwage ze to bedzie kolejny gwozdz do trumny naszej dyscypliny. Za malo mlodziezy, nie bedzie ona miala gdzie sie rozjezdzic i za chwile bedziemy mieli 0 zawodnikow polskich w GP.
    Widac uzdrowicielom polskiego zuzla (WTS iPOLSat) na tym zalezy
    nooooooooo
    szwedzi maja minimum 2 juniorow w skladzie :)
    anglicy rowniez, a juz o australijczykach nie wspomne :)

    ehhh ehhh jak bedzie dobry, to czemu mialby sie do skladu nie przebic?
    czemu wttedy nie zmienic MDMP??

    nie ma to jak ideologia karwanowska
    z szaf powylazcie!! ladna pogoda jest przeciez! smialo, smialo.. odwagi :)

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muu
    Gosciu jakos nie moge strawic twojego szowinizmu
    Ideologia karwanowska????
    Chyba sobie cos w glowke zrobiles.
    Chcialbym tylko przypomniec ze szwedzi , czy anglicy to ludzie o innej mentalnosci, a bieg juniorski numer 7 pokazal przed laty ze zrobil wiele dobrego dla polskiego speedwaya
    Patrzac na Twoje podworko to dzieki temu rozwinął sie seba ulamek, bo przecierz wczesniej byl beznadziejny
    Gdyby nie ten bieg Wasz ulubieniec Osa juz dawno by skonczyl kariere bo poprostu nie mial by gdzie sie rozwijac
    Wiec nie mow mi o jakis ideologiach bo mnie to rozsmiesza.
    Na moje moze byc dwoch obco ale niech bedzie bieg juniorski.
    i wtedy bedzie na wierzchu tych co maja kase i tych co szkolą.
    To sie nazywa kompromis ale pewnie jest to Ci obce
    Czyli beton ruski i wasali

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach

    ale ja nie jestem przeciwko jezdzie juniorow!!
    ale nie na sile!!!!
    jak mlody dobry to niech wymiata!!

    obecnie junior jedzie jeden bieg
    a drugi reszte
    wiec co to daje?!?!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za systemem z niegiem siodmym
    wtedy 2 juniorow jechalo po 3 razy

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.onet.pl/989142,wiadomosci.html

    We wtorek oficjalnie Janusz Basałaj skończył pracę w Telewizji Polskiej. Bezkrólewie na stanowisku szefa sportu nie będzie jednak trwało długo. Robert Korzeniowski jest zdecydowany, by podjąć wyzwanie - poinformował "Przegląd Sportowy".

    Podpisze kontrakt, jak tylko zarząd spełni jego warunki.

    "Zdecyduję się na podpisanie kontraktu z TVP, jeśli z góry zostaną zaakceptowane warunki, dotyczące zasadniczych zmian strukturalnych. Zamierzam stworzyć zupełnie nową redakcję sportową, która panowałaby nad wizerunkiem sportu we wszystkich trzech programach i w dodatku otworzyłaby czwarty kanał tematyczny, poświęcony tylko sportowi. Moją ambicją jest otworzenie anteny telewizyjnej dla wielu różnych sportów, a przede wszystkim dla sportu polskiego, którego w TVP jest stanowczo za mało" - powiedział Korzeniowski.

    "Nie zamierzam udawać dziennikarza, bo nim nie jestem. Jeśli zdecyduję się na pracę w telewizji, to tylko jako organizator, otoczony sztabem fachowców" - dodał.

    Być może Korzeniowski podpisze kontrakt z TVP już za dwa tygodnie.
    Bardzo ambitne plany. Ciekawe tylko czy uda się je zrealizować. Myślę że w takiej telewizji znalazłoby się miejsce dla żużla. W koncu czymś trzeba byłoby zapełnić czasd antenowy;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •