Strona 252 z 512 PierwszyPierwszy ... 152202242250251252253254262302352 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,296 do 11,340 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #11296
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    no głównie to walka będzie się toczyć o bonusa moim zdaniem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #11297
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    A w ten weekend Eleven nie pokazuje żadnego meczu 1 ligi... Urlop?
    Jak tylko jeden mecz nadaje się do publicznego wyświetlania, to ciężko podzielić na 2 stacje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #11298
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    nSportowi coś te zmiany meczów nie wychodzą, potem wychodzi lipa, jednostronny przeważnie mecz, więc niech to już rzucą. GKM znów uwierzył w swoją silę. Rybnik może tylko walczyć o bonusa.
    A jaki był wynik w Rybniku? Jeśli nie będzie komentować Ryczel to trzeba sobie poszukać w internecie, bo raczej nie podadzą przed meczem.

    Eleven pewnie nie pokazuje, bo Polsat im nie może udostępnić wozu. Widzę, że realizują chyba przekaz z World Games patrząc na ten obraz, wiec pewnie prawie wszystkie wozy i kamery tam potrzebują, zwłaszcza że jest potrzeba więcej i w różnych miejscach niż np. w czasie Euro U-21.

  4. Powrót do góry    #11299
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    nSportowi coś te zmiany meczów nie wychodzą, potem wychodzi lipa, jednostronny przeważnie mecz, więc niech to już rzucą. GKM znów uwierzył w swoją silę. Rybnik może tylko walczyć o bonusa.
    A jaki był wynik w Rybniku? Jeśli nie będzie komentować Ryczel to trzeba sobie poszukać w internecie, bo raczej nie podadzą przed meczem.

    Eleven pewnie nie pokazuje, bo Polsat im nie może udostępnić wozu. Widzę, że realizują chyba przekaz z World Games patrząc na ten obraz, wiec pewnie prawie wszystkie wozy i kamery tam potrzebują, zwłaszcza że jest potrzeba więcej i w różnych miejscach niż np. w czasie Euro U-21.
    Przekazy z World Games są regularnie od 20 lipca, co nie przeszkodziło w zeszłą niedzielę pokazać Eleven, I Finału IMŚJ z Poznania.

  5. Powrót do góry    #11300
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma dzis meczu w tv??

  6. Powrót do góry    #11301
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Ale że GKM z ROWem.

    Przełożono go na niedzielę ze dwa dni temu.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    sobotch (28-07-2017)

  8. Powrót do góry    #11302
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    World Games będzie w TV? Oktorej?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #11303
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Eleven pewnie nie pokazuje, bo Polsat im nie może udostępnić wozu. Widzę, że realizują chyba przekaz z World Games patrząc na ten obraz, wiec pewnie prawie wszystkie wozy i kamery tam potrzebują, zwłaszcza że jest potrzeba więcej i w różnych miejscach niż np. w czasie Euro U-21.
    A wy dalej swoje, no nie mogę.

  10. Powrót do góry    #11304
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    World Games będzie w TV? Oktorej?


    Polsat Sport 18:45

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adambe za jego przydatny post!

    młody_piernik (29-07-2017)

  12. Powrót do góry    #11305
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Na otwartym Polsacie tez jest transmisja

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    adambe (29-07-2017), młody_piernik (29-07-2017)

  14. Powrót do góry    #11306
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Na otwartym Polsacie tez jest transmisja
    Tak normalnie? - bez PPV?

    Alez Zygmunt ma gest

  15. Powrót do góry    #11307
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Tak normalnie? - bez PPV?

    Alez Zygmunt ma gest
    Wchodzą z transmisją od 19, więc brak tylko studia przed zawodami

  16. Powrót do góry    #11308
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    PPV dają tylko w sportach, w których mają pewność, że ludzie wykupią. Przykładowo MŚ w siatkówce. Impreza była w Polsce, więc ludzie chcieli zobaczyć, Polska była jednym z faworytów. W dodatku przez lata kibice przyzwyczaili się do tych meczów siatkówki w Polsacie. Przykładowo mecz 1 ligi żużla ma tam ponad 100 tysięcy widzów oglądalności, a byle mecz siatkówki 500 tysięcy. Polsat ma pewność ,że ludzie wykupią, bo ich wychował, że wypada siatkówkę oglądać.

    To samo z KSW. Ludzie nie tyle chcą oglądać zawodników, co cyrk. Wykupują janusze, chcący zobaczyć Pudziana, Burneikę, Popka. Podejrzewam że z 70 procent wykupujących PPV ich tylko chce zobaczyć. Właściciele organizacji w porę to zauważyli. Tam sport jest tylko dodatkiem do cyrku. Mnie to dziwi, bo Pudziana widzieliśmy wielokrotnie, prochu nie wymyśli, Burneika jest tylko wolnym, napompowanym balonem, a Popek może walczyć tylko z innymi celebrytami. A już np. prawdziwe walki UFC nikogo by w Polsce nie zainteresowały. Walki Jędrzejczyk w Extreme Sports mają malutką oglądalność, gala UFC w Krakowie też była frekwencyjną porażką w tej samej hali, gdzie KSW gromadzi komplety.

    Euro z reprezentacją piłkarską było z kolei wielką imprezą, w najpopularniejszym sporcie, a kibice w końcu liczyli na wygranie meczu przez Polaków. Więc PPV niestety było oczywiste. Łatwy i duży zarobek na milionach potencjalnych kibiców.

    Boks. Tu tylko walki Adamka mogą się w miarę sprzedać. Gdyby walczył Gołota, ale ten urodził się za wcześnie. Bo każdy wie, że Adamek już cudów nie zrobi, więc PPV sprzedaje się gorzej, a i cyrku w boksie mniej niż w KSW. Inni zawodnicy się w PPV nie sprzedadzą dobrze. Był Głowacki w walce o MŚ, ale sprzedało się słabo, bo to był czysty sport. Nawet hala była tylko w połowie wypełniona

    Ogólnie Polsat przez lata wyhodował kibiców tzw. januszy. Których tak naprawdę sport niewiele interesuje. Bardziej sprzedają się lanserzy, celebryci, zgrani emerytowani mistrzowie. Na meczach reprezentacji siatkówki też instagramowiczki, facebookowiczki w dużej mierze wypełniają hale, różni przebierańcy, żeby sobie zrobić zdjęcie i się pokazać w telewizji. Dla takich też ludzi jest właśnie dedykowane PPV.
    W żużlu tego zagrożenia raczej nie widzę.

  17. Powrót do góry    #11309
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja tam się jednak im dziwię, że im nie wstyd takiej realizacji i relacji na takim poziomie wrzucać na otwarte pasmo. No chyba, że będzie dziś coś lepszego, ale jakoś nie wydaje mi się
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #11310
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Poprawcie mnie jeśli to przeoczyłem ( tyle razy ? ) ale czy podczas całej transmisji pokazano chociaż raz tabele ?

  19. Powrót do góry    #11311
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Poprawcie mnie jeśli to przeoczyłem ( tyle razy ? ) ale czy podczas całej transmisji pokazano chociaż raz tabele ?
    Ja nie widziałem. Inna bajka, że czasem jednym okiem oglądałem.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #11312
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Poprawcie mnie jeśli to przeoczyłem ( tyle razy ? ) ale czy podczas całej transmisji pokazano chociaż raz tabele ?
    Ja oglądałem obydwoma oczyma i ni razu tabeli nie widziałem.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #11313
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Po pierwsze w takich zawodach jest zawsze problem klasyfikacji. Nie wiadomo gdzie szukać regulaminu. Bo potem nie wiadomo co, jeśli dwie drużyny na 1 i 2, 2 i 3 lub 3 i 4 miejscu będą mieć równą liczbę punktów, a w bezpośrednim biegu był remis. To samo w przypadku remisu w barażu i finale. Ale podejrzewam, że Polska musiała wygrać finał, bo w przypadku remisu Australia była po zasadniczej części na 1 miejscu. SF też za bardzo w relacji nie informowały, co decyduje np. jeśli w barażu będzie remis. Czy lepsze zwycięstwo indywidualne czy może brak 0.

    Co do grafiki imprezy, to jest o tyle problem, że szablony World Games nie przewidują takich zawodów. Jest to podobne do IO. Jest lista startowa, wyniki końcowe, i ewentualnie numer okrążenia, czas podczas zawodów biegowych czy pływackich. Dlatego grafika przed biegiem była taka nietypowa. To nie wina Polsatu. Winą było, że nie było klasyfikacji przejściowej, a też że w pierwszym biegu była kolejność w trakcie biegu i numer okrążenia, a potem dopiero od biegu 15 to wróciło.
    Też grafika była za bardzo w środku ekranu, bo w przeciwieństwie do IO w Rio, gdzie po raz pierwszy była grafika dostosowana do 16:9, tutaj całe WG mieliśmy to w tzw. safe area - w starszych telewizorach kineskopowych robi się zoom, żeby obraz był na całym ekranie. Grafika nie może być wtedy poza ekranem.

    Komentowała galowa para Polsatu. Były oczywiście błędy itp. Nie będę się rozwodzić. Każdy oceni sam. Na pewno chcieli komentować z pompą, z emocjami, jako coś wyjątkowego. Ale nieraz po prostu ogólna wiedza, zainteresowanie sportem z doskoku - zwłaszcza u Wójcika jest widoczne. Jak się nie śledzi Ekstraligi, GP w konkurencyjnej platformie, jak się nie chodzi na mecze to się pewnych, nieraz banalnych rzeczy nie wie.

  22. Powrót do góry    #11314
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Po pierwsze w takich zawodach jest zawsze problem klasyfikacji. Nie wiadomo gdzie szukać regulaminu. Bo potem nie wiadomo co, jeśli dwie drużyny na 1 i 2, 2 i 3 lub 3 i 4 miejscu będą mieć równą liczbę punktów, a w bezpośrednim biegu był remis. To samo w przypadku remisu w barażu i finale. Ale podejrzewam, że Polska musiała wygrać finał, bo w przypadku remisu Australia była po zasadniczej części na 1 miejscu. SF też za bardzo w relacji nie informowały, co decyduje np. jeśli w barażu będzie remis. Czy lepsze zwycięstwo indywidualne czy może brak 0.

    Co do grafiki imprezy, to jest o tyle problem, że szablony World Games nie przewidują takich zawodów. Jest to podobne do IO. Jest lista startowa, wyniki końcowe, i ewentualnie numer okrążenia, czas podczas zawodów biegowych czy pływackich. Dlatego grafika przed biegiem była taka nietypowa. To nie wina Polsatu. Winą było, że nie było klasyfikacji przejściowej, a też że w pierwszym biegu była kolejność w trakcie biegu i numer okrążenia, a potem dopiero od biegu 15 to wróciło.
    Też grafika była za bardzo w środku ekranu, bo w przeciwieństwie do IO w Rio, gdzie po raz pierwszy była grafika dostosowana do 16:9, tutaj całe WG mieliśmy to w tzw. safe area - w starszych telewizorach kineskopowych robi się zoom, żeby obraz był na całym ekranie. Grafika nie może być wtedy poza ekranem.

    Komentowała galowa para Polsatu. Były oczywiście błędy itp. Nie będę się rozwodzić. Każdy oceni sam. Na pewno chcieli komentować z pompą, z emocjami, jako coś wyjątkowego. Ale nieraz po prostu ogólna wiedza, zainteresowanie sportem z doskoku - zwłaszcza u Wójcika jest widoczne. Jak się nie śledzi Ekstraligi, GP w konkurencyjnej platformie, jak się nie chodzi na mecze to się pewnych, nieraz banalnych rzeczy nie wie.
    Bardzo dojrzale to kolega napisał, bez pastiwenia się nad Patem i Pataszonem. Zgadzam się-po części.
    Niemniej jednak oni po prostu przyszli nie przygotowani do pracy, łatając luki w wiedzy jakimiś przebitkami sprzed lat kilkunastu.
    Obaj już coś w tym roku z żużlem mieli wspólnego i dla mnie to jest bardziej brak profesjonalnego podejścia do sprawy a nie trudności obiektywne.
    Efektem był słaby, chaotyczny przekaz. W połączeniu z przeciętną realizacją TV efekt był mierny. Tyle.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  23. Powrót do góry    #11315
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    brak profesjonalizmu jest zbyt widoczny u nich. A raczej zbyt slyszalny.
    Natomiast jest jeden problem - oni sie zuzlem nie jaraja. Serio, da sie odczuc w trakcie relacji, zedla nich to jest droga przez mękę.

    Taki Dryła np, który czasem aż nadto da się ponieść emocjom, ma wybaczone - on kocha motocykle, wiec jego pierwszym wyborem,
    zupelnie naturalnym, bedzie najpopularniejszy w PL sport motocyklowy czyli nasz zuzel.
    Napisze banal, ale jak ktos sie jara czyms to jest w tym milion razy lepszy od kogos kto musi to robic a niekoniecznie chce.

    Dziwi natomiast mnie podejscie Polsatu. W innych sportach maja juz sprawdzonych, niezlych komentatorow.
    Nie tak dawno wg mnie bardzo dobrze sprawdzil sie w ich relacji pan... zapomnialem nazwisko, ale ponoc pochodzacy z relacji SabmarTV.
    Obu wczorajszych wciagal nosem. Polsat powinien isc ta droga - nie reanimowac ludzi, ktorzy kompletnie nie ogarniaja podstaw, tylko dac szanse
    komus nowemu w srodowisku, bo gorszy od wczorajszego duetu na bank nie bedzie, nie da sie.

    Nie wiem, mam nadzieje, ze po tym co splynelo wczoraj na Polsat na twiterrach i innych da im do myslenia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (30-07-2017), Peter Kildemand (30-07-2017)

  25. Powrót do góry    #11316
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2014
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podzielam zdanie kolegi. Szczególnie Feddek już pokazał, że o speedwayu coś tam wie. W tym przypadku jestem niemal pewien, że panowie zlali przygotowanie do tych zawodów. Mieli pecha, bo troche, dla nich, niejasnych sytuacji sie zdarzyło. Z jednej strony żużel w otwartym polsacie to znak, że chcieli postawić na te dyscypline. Z drugiej jednak taki przekaz może całe te plany zniweczyć.

  26. Powrót do góry    #11317
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ja myślę, że Feddek na żużlu się zna, ale zwyczajnie na głównego komentatora się nie nadaje. Powinien mieć jakąś taką fuchę jak na reprze kopanej, czyli np meldunki i ciekawostki z parku maszyn. Problem w tym, że Polsat na maksa ogranicza liczbę osób, biorących udział w transmisji. Studia nie ma, a w parkingu sam Lorek, który mówi tak niewyraźnie, że stojący tuż obok Dobrucki już chciał mówić o czymś zupełnie innym.
    A Wójcik to chyba żyje żużlem z lat 90-tych, podobnie jak Mielczarek. Raz nawet palnął, że jedzie Szwecja z Republiką Federalną Niemiec.
    Co do wczorajszej grafiki, to generalnie była dość przejrzysta, ale brakowało podliczeń punktów - zresztą problem ktoś już trafnie opisał wcześniej, czyli taki po prostu mieli szablon z TWG. No i nazwiska zawodników i kto w jakim kasku jedzie pokazywali zanim zawodnicy ustawili się pod taśmą.
    O reklamach nie ma co pisać, no ale grunt że w ogóle puścili w otwartym kanale.

  27. Powrót do góry    #11318
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    mhm, Feddek sie na zuzlu zna i dlatego chcial wykluczyc Antona za dotkniece tasmy kaskiem.
    Posiada taka fachowa wiedze, ze nawet pojecie kraweznika - no chyba k..a dosc kluczowe w tym sporcie - go przeroslo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Londi (30-07-2017)

  29. Powrót do góry    #11319
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Nie bronię go, ale tu akurat miał rację, bo Anton wcześniej miał warning.


    Wiadomo, że 99 proc. użytkowników tego forum ma zdecydowanie większa wiedzę na temat żużla niż wszyscy obecnie komentujący zawodowo tą dyscyplinę ale podejrzewam, że może 5 proc. z nas poradziłoby sobie za mikrofonem. Stąd też jesteśmy skazani na ludzi pokroju Majewskiego czy Wójcika.
    Ostatnio edytowane przez bartekdm ; 30-07-2017 o 13:15

  30. Powrót do góry    #11320
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    mhm, Feddek sie na zuzlu zna i dlatego chcial wykluczyc Antona za dotkniece tasmy kaskiem.
    Posiada taka fachowa wiedze, ze nawet pojecie kraweznika - no chyba k..a dosc kluczowe w tym sporcie - go przeroslo.
    Żeby nie było - uważam, że Anton dotknął taśmy kołem i powinien być wykluczony.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #11321
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie bronię go, ale tu akurat miał rację, bo Anton wcześniej miał warning.


    Wiadomo, że 99 proc. użytkowników tego forum ma zdecydowanie większa wiedzę na temat żużla niż wszyscy obecnie komentujący zawodowo tą dyscyplinę ale podejrzewam, że może 5 proc. z nas poradziłoby sobie za mikrofonem. Stąd też jesteśmy skazani na ludzi pokroju Majewskiego czy Wójcika.
    Anton warning miał właśnie za tę sytuację.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #11322
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Aha, jeśli tak, to zwracam honor.

  33. Powrót do góry    #11323
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Żeby nie było - uważam, że Anton dotknął taśmy kołem i powinien być wykluczony.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Przed chwila kilka razy obejrzalem i osobiscie nie jestem w stanie wychwycic dotkniecia tasmy kolem.

    A co Feddka - te jego jęki na temat Doyla, ktory jezdzi egoistycznie tez swiadcza o nie kumaniu zuzla, bo co mial Jason zrobic jak Holder jezdzil na rowerze?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #11324
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przed chwila kilka razy obejrzalem i osobiscie nie jestem w stanie wychwycic dotkniecia tasmy kolem.

    A co Feddka - te jego jęki na temat Doyla, ktory jezdzi egoistycznie tez swiadcza o nie kumaniu zuzla, bo co mial Jason zrobic jak Holder jezdzil na rowerze?
    Wydaje mi się, że musnął kołem o taśmę, lecz pewności teraz nie mam a powtórek nie chce mi się oglądać. Niech będzie, że nie dotknął. Oj Doyle'owi też dostało się za brak jazdy parą z Fricke 😊

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #11325
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Raczej nie dotknął, ale to jeszcze pół biedy.
    Najgorsze były sztuczne wrzaski Wójcika, szczególnie w biegu 21, gdzie Zmarzlik super pojechał, no ale po wykluczeniu Janowskiego, to był bieg o pietruszkę. No i te pi#rdolenie Feddka, o Doylu niejadącym parą z Holderem 50 m za nim, powtarzane co bieg jak mantra. I nieustanne odwołania do Polonii Bydgoszcz i wyrzygiwanie Kudriaszowowi, że się nie sprawdził. Tak jakby to jakiś mistrz świata był... Na dokładkę Huckenbeck i jego progres dzięki "objeżdżeniu w GKM".

    I ta "sensacja" jak Emil z Kudriaszem przywieźli Anglików 5-1
    Przecież ten komentarz powinni puszczać ludziom w ramach tortur.

    j_rules ma rację, to w głównej mierze wynika z podejścia do pracy. Feddka jedyne co JAKO TAKO interesuje, to Polonia Bydgoszcz. A to w tej chwili nie jest epicentrum światowego speedwaya. Przykro to pisać, ale Grzegorz Milko, przy tym co zaserwował wczoraj Polsat, to jest Mount Everest.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 30-07-2017 o 14:50
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-07-2017), Rozi22 (30-07-2017), sparta_mistrz (30-07-2017)

  37. Powrót do góry    #11326
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    wiem że to tak teoretycznie bardziej ale czy bieg kiedy Jankowski przejechał 2 kołami krawężnik musiał być przerwany? z tego co pamietam noramalne było wykluczanie po/w trakcie biegu....

  38. Powrót do góry    #11327
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Obejrzałem jeszcze raz ostatni wyścig, ten komentarz faktycznie przejdzie do historii. Jednoczesne darcie się obu komentatorów, zagłuszających się nawzajem, "Jedzies, jedzies!", "Janoski" - niezapomniane.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #11328
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Raczej nie dotknął, ale to jeszcze pół biedy.
    Najgorsze były sztuczne wrzaski Wójcika, szczególnie w biegu 21, gdzie Zmarzlik super pojechał, no ale po wykluczeniu Janowskiego, to był bieg o pietruszkę.
    No i to chyba najlepszy dowod na silowe podejscie do tematu. Jak nasi jezdzili, to darli japy bez ladu i skladu, by sztucznie zbudowac emocje i nadac temu turniejowi jakas range. A Przeciez wiemy, ze wieksza range i to zdecydowanie to ma chocby SEC, nie wpsominajac o innych turniejach mistrzowskich.
    Jak jechaly pozostale ekipy to komentarz byl tak mdly, dretwy.. no po prostu byl beznadziejny. Totalne odyebanie na odwal sie. Tak sie nie zbuduje zuzla w Polsacie i to powinni sobie tam u gory szybko uswiadomic.

    Mowisz Buszmen, ze pol biedy z ta tasma - no ja tego przezyc nie moge. Ja sie poczulem urazony - kilkuletnie dzieci juz to wiedza (Serio!) ze musi dotknac motocyklem by byc wykluczonym. Jak z taka wiedza mozna siasc w studiu jednej z najwiekszym telewizji w kraju (jak nie najwiekszej..) w sobotni wieczor, gdzie cala masa ludzi jest nastawiona na ogladanie jakiegos sportu... w pasmie dostepnym dla wszystkich! To jak isc na mature nie umiejac ku.a czytac.
    Ja bym sie zapadl pod ziemie, 5 lat kanalami chodzil, to nie jest wstyd to jest hańba.

    Komentatorskie drewna. Ciekawe czy dzis tez nas zaszczyca relacja z NICE ligi.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wiem że to tak teoretycznie bardziej ale czy bieg kiedy Jankowski przejechał 2 kołami krawężnik musiał być przerwany? z tego co pamietam noramalne było wykluczanie po/w trakcie biegu....
    no i tak wlasnie powinno byc, tj. wykluczenie po biegu. No, ale wtedy mielibysmy w torbe 1-5 a to niemozliwe by nasza potega u siebie przegrala. W powtorce wygral BZ, nic to nie zmienilo, ale przekaz medialny juz diametralnie inny
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #11329
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Obejrzałem jeszcze raz ostatni wyścig, ten komentarz faktycznie przejdzie do historii. Jednoczesne darcie się obu komentatorów, zagłuszających się nawzajem, "Jedzies, jedzies!", "Janoski" - niezapomniane.
    Mnie w ostatnim wyścigu najbardziej zniszczyło końcowe odliczanie Wójcika "Cztery, trzy, dwa, jeden..."

  41. Powrót do góry    #11330
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Mowisz Buszmen, ze pol biedy z ta tasma - no ja tego przezyc nie moge. Ja sie poczulem urazony - kilkuletnie dzieci juz to wiedza (Serio!) ze musi dotknac motocyklem by byc wykluczonym. Jak z taka wiedza mozna siasc w studiu jednej z najwiekszym telewizji w kraju (jak nie najwiekszej..) w sobotni wieczor, gdzie cala masa ludzi jest nastawiona na ogladanie jakiegos sportu... w pasmie dostepnym dla wszystkich! To jak isc na mature nie umiejac ku.a czytac.
    Ja bym sie zapadl pod ziemie, 5 lat kanalami chodzil, to nie jest wstyd to jest hańba.

    Komentatorskie drewna. Ciekawe czy dzis tez nas zaszczyca relacja z NICE ligi.
    Katastrofę wieściłem już przed zawodami, dziwiąc się, że im nie wstyd wrzucać na na otwarte pasmo. Ale rzeczywistość przerosła wszelkie oczekiwania...
    Najlepiej im szło, jak Feddek komentował z Lorkiem Anglię. Bo Lorek w parkingu to też niestety jest tragedia, jako komentator ogarnąłby to...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-07-2017), j-rules (30-07-2017)

  43. Powrót do góry    #11331
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Co ten sedzia odwala?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #11332
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Katastrofę wieściłem już przed zawodami, dziwiąc się, że im nie wstyd wrzucać na na otwarte pasmo. Ale rzeczywistość przerosła wszelkie oczekiwania...
    Najlepiej im szło, jak Feddek komentował z Lorkiem Anglię. Bo Lorek w parkingu to też niestety jest tragedia, jako komentator ogarnąłby to...
    Żeby już nie było tak źle. Ja bardzo lubiłem Anglię w wykonaniu tej pary. Po niedzielnej polskiej napince, ta Anglia i ich gawędziarski komentarz bardzo mi odpowiadał.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  45. Powrót do góry    #11333
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Zje*ka od Tungate'a pomogła i od razu junior podziękował mu w wywiadzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #11334
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak sie nie zbuduje zuzla w Polsacie i to powinni sobie tam u gory szybko uswiadomic.
    Kto tam jest w ogóle szefem żużla? Bo obawiam się, że może być Wójcik.

    A narzekaliście na Darżynkiewicza, Czyszanowskiego i Parfjanowicza.

  47. Powrót do góry    #11335
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Żużel w PS to wygląda w tym roku jak drużyna z zespołem Downa, która bardzo chce ale nie jest w stanie podołać intelektualnie.

  48. Powrót do góry    #11336
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Moim skromnym zdaniem zdejmowanie nogi z haka powinno być zabronione.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #11337
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    niebezpieczne skutki wypadku w rzeszowie na Porsinga wpada gostek z Loko i przejezdza mu po plecach 3majmy kciuki,oby wszystko bylo ok.

  50. Powrót do góry    #11338
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    W końcu mamy w nawiasie wynik pierwszego meczu. Brawo. Jednak warto podpowiadać, cisnąć na forum niektóre tematy.

  51. Powrót do góry    #11339
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Ale upadek, koszmarne rozpoczęcie meczu. Oby było wszystko dobrze z Tobiaszem

  52. Powrót do góry    #11340
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Co ich tak mało dzisiaj w studio?
    It's time to ride
    ***** ***

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •