Strona 243 z 512 PierwszyPierwszy ... 143193233241242243244245253293343 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,891 do 10,935 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #10891
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakie to szczęście?
    W zasadzie żużel jest jedynym powodem do zawarcia umowy z nc+.
    Za chwilę trzeba będzie dokupić do tego 11, jeśli będzie się chciało mieć jakiś porządny sport. Canal+ z SGP i koślawymi kopanymi angielską i polską wydaje się być zbędny - mimo że bardziej wartościowy od n-ki.

    Oczywiście dywersyfikacja jest wskazana, ale zakup trzech pakietów to lekka przesada, bo każdy nie będzie wykorzystany choćby w połowie.

  2. Powrót do góry    #10892
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Z Polszmatem jest niestety taka dziwna sytuacja,
    że poza wątpliwą jakością transmisji dochodzi fakt,
    że oni są w stanie uruchomić dodatkowo płatny kanał
    i za jedyną "stówkę" puszczać ekskluzywnie jakieś tam
    rozgrywki. Ja, mając teraz praktycznie wszystkie kanały
    sportowe nie miał bym absolutnie żadnej pewności, że
    nie uruchomili by kanału pt. "Polsat Sport Speedway" i
    nie chcieli by dodatkowych dziengów za ten luksus.
    Inna bajka, że mają oni teraz Ligę Mistrzów i nie wiadomo,
    czy nie postanowią sobie tego odbić finansowo właśnie w
    taki sposób .
    IMO warto brać pakiet Eleven, póki jest tani. Jeśli uda im się
    wyrwać jeszcze jakieś rozgrywki - np. Premier League - może pójść
    w górę .
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #10893
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Żużel w TV

    https://speedwayekstraliga.pl/wiecej...platformie-nc/

    Czy mamy przez to rozumiec ze 2 mecze zobacza Ci co maja nsport + a pozostale 2 Ci co maja dokupiony Eleven?

    + jest taki ze jakies mecze trafia dla abknentow CP
    - taki ze jak ktos ma nC+, ale bez Eleven to bedzie musial dokupic 11, bo w przeciwnym wypdku bedzie mial mniej niz ma teraz
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 14-06-2017 o 15:09

  4. Powrót do góry    #10894
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    https://speedwayekstraliga.pl/wiecej...platformie-nc/

    Czy mamy przez to rozumiec ze 2 mecze zobacza Ci co maja nsport + a pozostale 2 Ci co maja dokupiony Eleven?

    + jest taki ze jakies mecze trafia dla abknentow CP
    - taki ze jak ktos ma nC+, ale bez Eleven to bedzie musial dokupic 11, bo w przeciwnym wypdku bedzie mial mniej niz ma teraz
    Niedzielne spotkania dostępne będą w nSport+, pozostałe – na zasadzie sublicencji – pokaże ELEVEN SPORTS w piątki.

    Na to wygląda. nSport+ plus Eleven Sports.
    W tym momencie jedyną telewizją, która transmituje
    3 ligi żużlowe będzie...Eleven (pół żartem, bo na polu NICE PLŻ i Szwedzkiej ligi do 2019 może coś się zmieni).
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #10895
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    719
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Eleven ma jeszcze prawa do ligi Brytyjskiej,IMŚJ i towarzyskich meczów reprezentacji Polski.
    Zastanawia mnie tylko jak od 2019 roku rozwiążą problem meczów w piątki,skoro w piątki odbywają się treningi przed GP.

  6. Powrót do góry    #10896
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, zaraz, zaraz. Ostaf pisze, że NC+ ma zapłacic ponad 60 mln za prawa na trzy lata. Rocznie wychodzi ok 20 mln. Ale zarazem pisze, że kluby mają otrzymać po 2 mln na sezon. Czyli 8 x 2 = 16. To ja się pytam, kto po drodze skroił ponad 4 mln ?

    Swoją drogą to nieźle sprzedała się SE. 2 mln na klub to sporo grosza, jak któryś klub zbierze z biletów ok 3 mln, plus jakaś 1 mln dotacja z miasta, to można przetrwać w SE i bez sponsora
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #10897
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Zapraszamy na wyjątkowe programy – Speedway+ oraz Magazyn PGE Ekstraligi przygotowywane przez najlepszych dziennikarzy w Polsce: Marcina Majewskiego, Darię Kabałę-Malarz czy Tomasza Dryłę określanego mianem najlepszego komentatora „czarnego sportu” w kraju.



    Czytając to najpierw się uśmiałem a potem przez myśl przeszło mi, że oni tam chyba naprawdę tak uważają.

  8. Powrót do góry    #10898
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Zapraszamy na wyjątkowe programy – Speedway+ oraz Magazyn PGE Ekstraligi przygotowywane przez najlepszych dziennikarzy w Polsce: Marcina Majewskiego, Darię Kabałę-Malarz czy Tomasza Dryłę określanego mianem najlepszego komentatora „czarnego sportu” w kraju.



    Czytając to najpierw się uśmiałem a potem przez myśl przeszło mi, że oni tam chyba naprawdę tak uważają.
    Jaki żużel takie studio. Zresztą, powiedzmy sobie szczerze , to już nie jest żużel - Tylko kużel. Wkrótce zmniejszą liczbę okrążeń do 2. A start powtarzać będą jak zawodnicy nie będą równo na 30 -stym metrze.
    UNSCARED

  9. Powrót do góry    #10899
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, zaraz, zaraz. Ostaf pisze, że NC+ ma zapłacic ponad 60 mln za prawa na trzy lata. Rocznie wychodzi ok 20 mln. Ale zarazem pisze, że kluby mają otrzymać po 2 mln na sezon. Czyli 8 x 2 = 16. To ja się pytam, kto po drodze skroił ponad 4 mln ?

    Swoją drogą to nieźle sprzedała się SE. 2 mln na klub to sporo grosza, jak któryś klub zbierze z biletów ok 3 mln, plus jakaś 1 mln dotacja z miasta, to można przetrwać w SE i bez sponsora
    Te 4 bańki pewnie pójdą na samą Ekstralipe, kadrę i szkolenie sędziów, juniorki itd.
    Naprawę szczere gratulacje dla zarządu Ekstralipy. W życiu Warszawy bym się nie spodziewał takiej kasy za prawa do transmisji.
    No i całe szczęście że NC+11 a nie Polsat czy nie daj Boże TVP.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Aussie (14-06-2017)

  11. Powrót do góry    #10900
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, zaraz, zaraz. Ostaf pisze, że NC+ ma zapłacic ponad 60 mln za prawa na trzy lata. Rocznie wychodzi ok 20 mln. Ale zarazem pisze, że kluby mają otrzymać po 2 mln na sezon. Czyli 8 x 2 = 16. To ja się pytam, kto po drodze skroił ponad 4 mln ?

    Swoją drogą to nieźle sprzedała się SE. 2 mln na klub to sporo grosza, jak któryś klub zbierze z biletów ok 3 mln, plus jakaś 1 mln dotacja z miasta, to można przetrwać w SE i bez sponsora
    Dolicz jeszcze kase od PGE

  12. Powrót do góry    #10901
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Byłem entuzjastyczny, ale trochę mnie to dokładniejsze info o nowych prawach niemile zaskoczyło. NC+ płaci więcej, żeby pokazać mniej w następnych sezonach? W poprzednim roku miało być nawet 75 procent meczów, a w następnych latach NC+ pokaże co najwyżej 50 procent. Coś tu jest nie tak, skoro Eleven mający wyłącznie sublicencję - czyli płacący mniej, a pokaże tyle samo co nSport. Widzicie tu logikę? Co innego, gdyby np. nSport w piątki pokazywał też te same mecze, a Eleven miałby tylko sublicencję w tym sensie, że docierałby dzięki swoim równoczesnym transmisjom do abonentów CP. TVP też maiła sublicencję na Euro 2016 - ale te same mecze były też równocześnie w Polsacie jako głównym właścicielu praw.

  13. Powrót do góry    #10902
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jeżeli nowy kontrakt zostanie w środę zatwierdzony, to definitywnie skończy się także dyskusja o ilości drużyn w PGE Ekstralidze. Nowa umowa zawierać będzie bowiem zapis o ośmiozespołowej lidze. Do 2021 roku kształt ligi nie będzie mógł się zmienić. Klubowi działacze już jakiś czas temu doszli do wniosku, że to najlepsze możliwe rozwiązanie.

    Niech tylko zmienią system rozgrywek tak żeby połowa drużyn nie kończyła ligi w sierpniu, to już w ogóle będzie fajnie. Dziwię się że tv na to przystaje.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #10903
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Byłem entuzjastyczny, ale trochę mnie to dokładniejsze info o nowych prawach niemile zaskoczyło. NC+ płaci więcej, żeby pokazać mniej w następnych sezonach? W poprzednim roku miało być nawet 75 procent meczów, a w następnych latach NC+ pokaże co najwyżej 50 procent. Coś tu jest nie tak, skoro Eleven mający wyłącznie sublicencję - czyli płacący mniej, a pokaże tyle samo co nSport. Widzicie tu logikę? Co innego, gdyby np. nSport w piątki pokazywał też te same mecze, a Eleven miałby tylko sublicencję w tym sensie, że docierałby dzięki swoim równoczesnym transmisjom do abonentów CP. TVP też maiła sublicencję na Euro 2016 - ale te same mecze były też równocześnie w Polsacie jako głównym właścicielu praw.
    A znasz ustalenia finansowe między nc+ a Eleven? Moim zdaniem nc+ pod naporem Polsatu poszło po bandzie a teraz mając w zapasie dwa mecze w kolejce postanowiło sobie to trochę odbić. Eleven finansowo zjada wszystkich innych razem wziętych, więc pewnie chce się w żużel trochę wkręcić. Przy następnym kontrakcie możliwe, że Eleven weźmie, co będzie chciało. Poza tym nie oszukujmy się - nsport ma dwie liche ekipy a miało by całą kolejkę + GP obskoczyć? 😂

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #10904
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Byłem entuzjastyczny, ale trochę mnie to dokładniejsze info o nowych prawach niemile zaskoczyło. NC+ płaci więcej, żeby pokazać mniej w następnych sezonach? W poprzednim roku miało być nawet 75 procent meczów, a w następnych latach NC+ pokaże co najwyżej 50 procent. Coś tu jest nie tak, skoro Eleven mający wyłącznie sublicencję - czyli płacący mniej, a pokaże tyle samo co nSport. Widzicie tu logikę? Co innego, gdyby np. nSport w piątki pokazywał też te same mecze, a Eleven miałby tylko sublicencję w tym sensie, że docierałby dzięki swoim równoczesnym transmisjom do abonentów CP. TVP też maiła sublicencję na Euro 2016 - ale te same mecze były też równocześnie w Polsacie jako głównym właścicielu praw.
    Oczywiście że widzimy tu logikę, nazywa się ona wolny rynek. Wzrost cen za prawa telewizyjne to globalne zjawisko ze względu na coraz większą ilość poważnych graczy na rynku.

  16. Powrót do góry    #10905
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dudek wyciagnal 30 szybki silnik w tym sezonie. Wczesniejsze zajechal przeciez.
    Ja pitole ile on ich ma?

  17. Powrót do góry    #10906
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dudek wyciagnal 30 szybki silnik w tym sezonie. Wczesniejsze zajechal przeciez.
    Ja pitole ile on ich ma?
    Nie przesadzaj. Ma 3 na ligę Szwedzką, i 7 na SE i SGP.

    Raptem to tylko 10

    Z czego 4 zostawił u tunera na servis.

    Ktoś tam ma jeszcze wątpliwości, czy Patryk umie walczyć na trasie
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-06-2017 o 21:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #10907
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Jak ja sie ciesze, ze Olkowicza slysze juz tylko przy transmisjach tego typu "michalkow", a nie GP czy ligi.

  19. Powrót do góry    #10908
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Ostatnio na GP zaserwowano nam Łopacińskiego, więc tu nie było lepiej. Będziemy mieć finał DPŚ,walkę o złoto, a tu nam może będzie komentować Łopata. To ja jednak wolałem Olka.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A znasz ustalenia finansowe między nc+ a Eleven? Moim zdaniem nc+ pod naporem Polsatu poszło po bandzie a teraz mając w zapasie dwa mecze w kolejce postanowiło sobie to trochę odbić. Eleven finansowo zjada wszystkich innych razem wziętych, więc pewnie chce się w żużel trochę wkręcić. Przy następnym kontrakcie możliwe, że Eleven weźmie, co będzie chciało. Poza tym nie oszukujmy się - nsport ma dwie liche ekipy a miało by całą kolejkę + GP obskoczyć? 😂
    Skoro zjada, wręcz śpi na pieniądzach to mogli dać 100 milionów i nie byłoby problemu z wyłącznością. Po co się bawić w sublicencję? Teraz abonenci NC+ mają poczucie, że m.in z ich abonamentu poszły pieniądze na prawa, z których zobaczą mniej niż dotychczas. Potracili prawa piłkarskie, a teraz zamiast zatrzymać żużel, to się nim podzielili. Raczej to dla NC+ antyreklama i oznaka nieudolności. Chcieli zarobić jeszcze więcej? Mogli kupić a potem całość sprzedać Eleven - wtedy zrobiliby jeszcze większy interes finansowy. Ale chyba nie z korzyścią dla abonentów, którzy odchodzą.

  20. Powrót do góry    #10909
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Kwestia gustu. Ja juz na to pierd... Olka, te "17 metrow prosto", "sniadanie z Bartkiem Zmarzlikiem" i reszte kretynizmow, reaguje alergicznie. Lopata jest jaki jest, ale przynajmniej nie meczy od tylu lat, co Olkowicz

  21. Powrót do góry    #10910
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Ostatnio na GP zaserwowano nam Łopacińskiego, więc tu nie było lepiej. Będziemy mieć finał DPŚ,walkę o złoto, a tu nam może będzie komentować Łopata. To ja jednak wolałem Olka.



    Skoro zjada, wręcz śpi na pieniądzach to mogli dać 100 milionów i nie byłoby problemu z wyłącznością. Po co się bawić w sublicencję? Teraz abonenci NC+ mają poczucie, że m.in z ich abonamentu poszły pieniądze na prawa, z których zobaczą mniej niż dotychczas. Potracili prawa piłkarskie, a teraz zamiast zatrzymać żużel, to się nim podzielili. Raczej to dla NC+ antyreklama i oznaka nieudolności. Chcieli zarobić jeszcze więcej? Mogli kupić a potem całość sprzedać Eleven - wtedy zrobiliby jeszcze większy interes finansowy. Ale chyba nie z korzyścią dla abonentów, którzy odchodzą.
    A może Eleven nie potrzebuje 100% żużla w weekend?
    Sobota i niedziela to dni, kiedy mają pierdyliard lig kopanej
    plus F1. Zapełnienie mają wtedy niezłe. Do tego,
    by pokazać 4 mecze w kolejce potrzebne jest zaplecze i ludzie,
    których nawet "żużlowy" nc+ nie ma wystarczającej ilości.
    Ja, jako abonent mam serdecznie gdzieś, jaką reklamę czy
    antyreklamę ma nc+ . Dla mnie liczy się to, że będę mógł
    obejrzeć 4 mecze e-ligi zamiast dwóch i koniec końców widz
    zyskał na tym najbardziej.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #10911
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Z tym "mniej zobaczymy " bym nie przesadzaj.
    Teraz też jak kolejka jedzie zgodnie z terminarze, pokazują 2 mecze. Wyjątkiem była chyba pierwsza kolejka, gdzie zapowiedzieli pokazanie wszystkich spotkań. Żużla obecnie jest więcej, bo pokazują również mecze przełożone.
    Znajac szczęście Eleven do pokazywania Nice ligi, za dużo tych piątkowych spotkań nie ujrzymy. 😉
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #10912
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    co do Eleven to mając NC+ dopłaca się o ile mnie pamięć nie myli 9 zł i można mieć wszystkie trzy kanały Eleven;
    wiem że to nie w pakiecie i że trzeba dodatkowo płacić, ale lepszy rydz niż nic

  24. Powrót do góry    #10913
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    a przy okazji. Do kiedy C+ ma prawa do pokazywania cyrku GP?

  25. Powrót do góry    #10914
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    a przy okazji. Do kiedy C+ ma prawa do pokazywania cyrku GP?
    Stary przetarg był do tego roku włącznie. Nie wiem nic o nowym przetargu.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #10915
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie dobrze mi jak widze te roszady z transmsjami. Co chwile kurde jakies zmiany. Mam nc+ bo chce miec GP i lige a oni oddaja piatkowe mecze dla Eleven ktore notabene kupuje za 11 zl miesiecznie ale raczej na pewno jak dostana Ekstralige to cena podskoczy.. dla mnie to jest poprostu nie porozumienie. Jeszcze troche to wykupie sobie tylko TV dla GP bo z ta liga to sobie w ch.ja wala z rokj na rok coraz bardziej.

  27. Powrót do góry    #10916
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Ciekawe jak rozwiaza sprawe z godzinami piatkowych spotkan. Latem mozna spokojnie pojechac o 18:30 i 20:30 ale w kwietniu czy na poczatku maja nie przewiduje tlumow na stadionach w zwiazku z temperaturami. O wczesniejszych godzinach raczej tez nie ma jak jechac bo np. o 17 w piatek czesc ludzi jeszcze w pracy jest

  28. Powrót do góry    #10917
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No i przede wszystkim, jak rozwiążą kwestie weekendów, kiedy będzie GP?

  29. Powrót do góry    #10918
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie dobrze mi jak widze te roszady z transmsjami. Co chwile kurde jakies zmiany. Mam nc+ bo chce miec GP i lige a oni oddaja piatkowe mecze dla Eleven ktore notabene kupuje za 11 zl miesiecznie ale raczej na pewno jak dostana Ekstralige to cena podskoczy.. dla mnie to jest poprostu nie porozumienie. Jeszcze troche to wykupie sobie tylko TV dla GP bo z ta liga to sobie w ch.ja wala z rokj na rok coraz bardziej.
    Teraz masz 2 mecze (czasem 3). Pojawi się Eleven będą pewnie 4. Nie będziesz miał Eleven = zostaniesz z dwoma meczami niedzielnymi = nic się nie zmieni?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Silence (15-06-2017)

  31. Powrót do góry    #10919
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Niestety, ale 11 zje ten cały tort bez beknięcia. Kwestia strategii. Ja tam wolałbym konkurencję i dywersyfikację, ale 11 to mega wielka firma.

  32. Powrót do góry    #10920
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Wy naprawdę macie czas żeby to wszystko oglądać? Ja już teraz przy dwóch meczach nie jestem w stanie ogarniać tego live i oglądam wieczorami z dysku (nie znając wyniku oczywiście). Dla mnie więc dwa mecze w nsport to wystarczająca ilość, więc na eleven się raczej nie skuszę, a dodatkowo cena od przyszłego sezonu pewnie podskoczy - to tym bardziej odpada.
    W ogóle to cieszy mnie, że żużel zostaje w nc+, bo robią to najlepiej. Dryła jest świetny, a jak komentuje Łopaciński to wyciszam głos i po problemie. Studia meczowe czy wieczorne magazyny omijam, więc Majewski i reszta redaktorków jest mi kompletnie obojętna.

  33. Powrót do góry    #10921
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Duet Olkowicz - Korościel to jeden z najlepszych żużlowych duetów w historii polskiego dziennikarstwa żużlowego. Szacunek panowie.

  34. Powrót do góry    #10922
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Przez tyle żużla w tv chyba wzrośnie liczba rozwodów w wśród kibiców. Wg mnie za dużo tego w tv, będzie przesyt.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  35. Powrót do góry    #10923
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    A na stadionach pusto.

  36. Powrót do góry    #10924
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Zapodanie serii 1 liga plus dwa mecze w Ekstra po sobotnim GP, ewentualnie jakimś /etapie wyścigu kolarskim wprowadza w domowym ognisku pewną nerwowość

    Pomyśleć,że kiedyś transmisja z IMP z Zydorowiczem mylącym dokumentnie wszystkich zawodników to był iwent nie lada.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-06-2017)

  38. Powrót do góry    #10925
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    No i przede wszystkim, jak rozwiążą kwestie weekendów, kiedy będzie GP?
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...l-rodem-z-uefa

  39. Powrót do góry    #10926
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Możliwe że nSport nie tylko pokaże maksymalnie 2 mecze z kolejki od 2019 roku. Może być tak, że np. derby lubuskie i mecz Leszno - Toruń będzie w piątek na Eleven, a np. GKM - Włókniarz lub ROW - Unia Tarnów na nSport. Na tym przykładzie widać, że dla abonentów nSport już tak pięknie nie będzie. Eleven na pewno nie weźmie ochłapów i tylko tych meczów drużyn z dołu tabeli.

    A co z finałem i półfinałami? Możliwe że jeden półfinał wyłącznie w nSport, drugi wyłącznie w Eleven. A finał? W obu? Eleven będzie cały sezon transmitować, a nie pokaże meczu o złoto? A może finał nSport, a o brąz Eleven? A może odwrotnie? Widać że o takich szczegółach nikt nie myślał. Podali tylko populistycznie, że kibice obejrzą za dodatkową opłatą wszystkie mecze w kolejce.
    Ostatnio edytowane przez Silence ; 15-06-2017 o 21:38

  40. Powrót do góry    #10927
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  41. Powrót do góry    #10928
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Tylko że tam są takie nieścisłości:

    od 2019 roku przez dwa kolejne lata niedzielne mecze będą transmitowane, tak jak dotychczas, przez kanał nSport+
    Czyżby w 2021 mecze wyłącznie przez ostatni rok umowy w Eleven?

    28 z nich wraz z wybranymi konfrontacjami w fazie play-off będzie można zobaczyć na antenach kanałów ELEVEN SPORTS
    Ano właśnie, czy wybrane mecze będą wyłącznie w Eleven, a główny właściciel praw NC+ na nSport ich nie pokaże w całości? Bo play-off to nie kilkadziesiąt meczy, a zaledwie cztery, plus cztery o medale.

  42. Powrót do góry    #10929
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Oglądałem Przed chwilą powtórkę z Grudziądza, fajnie się Doyle czołgał w 15. biegu. Ten start powinien być powtórzony
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #10930
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Czytałem to i w żaden sposób stwierdzenie
    "Ktoś powie, że system nie uwzględnia treningów przed Grand Prix, ale te nie są obowiązkowe. PGE Ekstraliga w sezonie 2018 mogłaby więc jechać w piątek i w niedzielę (od 2019 tak będzie na pewno, bo to wynika z nowej umowy telewizyjnej)."
    nie rozwiewa moich wątpliwości. Przecież mamy mecze, w których startuje nawet 5 uczestników GP. I co? Kluby zmuszą ich do rezygnacji z treningu?

  44. Powrót do góry    #10931
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tak


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #10932
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Wiadomo, że polskie kluby to główny płatnik całego cyrku zwanego modern speedway, ale jestem przekonany, że przy takim układzie będzie dochodziło do wielu 'kwasów' i niefajnych sytuacji na linii klub - zawodnik.

  46. Powrót do góry    #10933
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Treningi przed GP to na wielu stadionach tylko utrudnienie, bo w sobotę tor już jest inny i piątkowe próby wprowadzają jedynie zamieszanie.
    Na sztucznych torach jeszcze ma to jakiś sens, bo mogą połapać kąty.
    Jednak stawka GP jest na tyle doświadczona, że powinni poradzić sobie również bez treningu.
    Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki trening zorganizować w sobotę, np. o 14.00.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (16-06-2017)

  48. Powrót do góry    #10934
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Masz rację i ja również to wiem.
    Z jakichś jednak powodów zawodnicy w większości biorą udział w treningach.
    Wcześniejsza pora treningu w dniu zawodów wydaje się być rozsądną propozycją.

  49. Powrót do góry    #10935
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Co sadzicie o transmisjach ze SWE w wykonaniu eleven?

    Powiem wam, ze mi sie cholernie podobaja. Zupelnie inny, luzny, rodzinny klimat, zarowno sam mecz jak i otoczka.
    Bardzo mi pasuje miedzy biegami ogladanie parkiingowej krzataniny z wesolym, bez spiny, komentarzem
    Olkowicza i Korosciela. Zwlaszcza ten pierwszy, mimo swoich wad, no to pol swiatu zwiedzil za tym sportem, z niejednym zuzlowcem i managerem wodke
    popijal to i historie ciekawe potrafi opowiedziec. Mi sie tego przyjemnie slucha, taki Olkowicz jest duzo lepszy niz byl w naszej ekstralidze, tam na sile robia show..

    No i nie ma tam nachalnych wywiadow, ktore tak na prawde mozna by olac i zamiast tego napisac aplikacje z gotowymi pytaniami i odpowiedziami zuzlowcow - kazdy wywiad od lat brzmi tak samo a ja juz rzygam tematem, ze sprzet nie jedzie, warunki sie zmienily... no po prostu k... mam tego dosc.

    Jak SWE leciala w Orangen to sie meczylem ogladajac ja. Teraz mi bardzo pasuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •