Strona 218 z 514 PierwszyPierwszy ... 118168208216217218219220228268318 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,766 do 9,810 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #9766
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Robili.
    No to chyba nie wszyscy, bo ja nie robiłem.
    No chyba, że bazujesz na próbie 4 osób i z tego
    wyciągasz statystykę w stosunku do całego forum .
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #9767
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No to chyba nie wszyscy, bo ja nie robiłem.
    No chyba, że bazujesz na próbie 4 osób i z tego
    wyciągasz statystykę w stosunku do całego forum .
    Oj już nie pamiętam ilu, ale na pewno więcej. Można poszukać, gdzieś tu powinno być w archiwum, jak się komuś chce.

  3. Powrót do góry    #9768
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lepiej od razu włączyć boks, jak ktoś jest fanem mordobicia
    Domyślam się, że nie pisałeś tego na poważnie, bo sprowadzanie hokeja tylko i wyłącznie do bijatyk byłoby wyjątkowym spłycaniem, więc odpowiem też nie do końca serio - lepsze już hokejowe mordobicie niż "mordobicie" wrestlingowe ; ]
    Aha, no i boks > biegi narciarskie. Żeby nie było wątpliwości ; d

  4. Powrót do góry    #9769
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oj już nie pamiętam ilu, ale na pewno więcej. Można poszukać, gdzieś tu powinno być w archiwum, jak się komuś chce.
    No dobra, ale na forum jest 15 000 kont. Nawet przy
    założeniu, że spora część to konta-duchy, zbudowanie
    statystyki dotyczącej całego forum na podstawie tego
    to jakaś paranoja.
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #9770
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No dobra, ale na forum jest 15 000 kont. Nawet przy
    założeniu, że spora część to konta-duchy, zbudowanie
    statystyki dotyczącej całego forum na podstawie tego
    to jakaś paranoja.
    Nie no daj spokój, ze 150 osób max. Reszta to konta martwe albo z których ktoś korzysta od wielkiego dzwonu. Forum najlepsze czasy ma już za sobą. Nawet admina nie ma

  6. Powrót do góry    #9771
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie no daj spokój, ze 150 osób max. Reszta to konta martwe albo z których ktoś korzysta od wielkiego dzwonu. Forum najlepsze czasy ma już za sobą. Nawet admina nie ma
    Zalezy, jak na to spojrzeć - biorąc pod uwagę,
    że wszystkie tematy prócz HP są widoczne dla niezalogowanych
    użytkowników i niezalogowanych wliczać do użytkowików forum,
    to teraz masz ich 157 osób.
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #9772
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Domyślam się, że nie pisałeś tego na poważnie, bo sprowadzanie hokeja tylko i wyłącznie do bijatyk byłoby wyjątkowym spłycaniem, więc odpowiem też nie do końca serio - lepsze już hokejowe mordobicie niż "mordobicie" wrestlingowe ; ]
    Aha, no i boks > biegi narciarskie. Żeby nie było wątpliwości ; d
    biegi > skoki > żużel > wrestling > hokej > boks

    z w/w Ale no dobra ile można strzępić. To, że TVP pokazuje NHL to dobrze, ale czy opłacało się im kupić prawa, to mam wątpliwości. Bo z jakichś przyczyn przez tyle lat nikt tego nie robił.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #9773
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zalezy, jak na to spojrzeć - biorąc pod uwagę,
    że wszystkie tematy prócz HP są widoczne dla niezalogowanych
    użytkowników i niezalogowanych wliczać do użytkowików forum,
    to teraz masz ich 157 osób.
    No i to jest wszystko. Więcej ludków tu nie ma, szczególnie teraz w martwym sezonie, gdy nie ma o czym pisać i bredzimy o polityce.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    biegi > skoki > żużel > wrestling > hokej > boks

    z w/w Ale no dobra ile można strzępić. To, że TVP pokazuje NHL to dobrze, ale czy opłacało się im kupić prawa, to mam wątpliwości. Bo z jakichś przyczyn przez tyle lat nikt tego nie robił.

    Biegi ? No. 1 ? Nie no, nudy. Jeszcze kiedyś jak te biegaczki to były piękne kobiety, ale teraz ? Same babochłopy, nawet nie ma na czym oka zawiesić.

    żuzel>długo długo nic>piłka (z wyłączeniem PL)>NFL>rugby>koszykówka>boks> POKER texas holdem

  9. Powrót do góry    #9774
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    biegi > skoki > żużel > wrestling > hokej > boks
    No to tak na koniec - żużel > skoki >= hokej > boks > biegi. Wrestling to nie sport ; p

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale no dobra ile można strzępić. To, że TVP pokazuje NHL to dobrze, ale czy opłacało się im kupić prawa, to mam wątpliwości. Bo z jakichś przyczyn przez tyle lat nikt tego nie robił.
    Kupili te prawa na kilka lat (chyba na 4), więc raczej nie chcieliby się ładować w coś mocno wątpliwego na tak długi okres czasu. No chyba, że było to warunkiem podpisania umowy, ale szczerze w to wątpię.

  10. Powrót do góry    #9775
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    U mnie przed hokejem na pewno jeszcze biatlon, piłka nożna, ręczna, kosz, siatka, lekkoatletyka, podnoszenie ciężarów (ale tylko IO), poker, curling, pływanie.
    To wszystko (coś pewnie pominąłem) można oglądać godzinami. Hokej i sporty walki niekoniecznie (poza wrestlingiem, ale to fabuła a nie walka). Za boksem jeszcze MMA - największe gówno dla mnie. NFL i Rugby podobnie jak MMA.

    No i IO zimowe > IO letnie
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-11-2016 o 23:13
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #9776
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie no ten curling to już jest jakaś perwersja. Kto to kuźwa wymyślił ? Niewyżyte gospodynie domowe?

  12. Powrót do góry    #9777
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    To jest zaj#bista gra strategiczno - zręcznościowa.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #9778
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    U mnie przed hokejem na pewno jeszcze biatlon, piłka nożna, ręczna, kosz, siatka, lekkoatletyka, podnoszenie ciężarów (ale tylko IO), poker, curling, pływanie.
    U mnie nie. Ale ręczną, lekkoatletykę, siatkówkę czy biathlon też jak najbardziej lubię obejrzeć (chyba właśnie w takiej kolejności). Pokera też mi się zdarza, ale to już chyba lepiej samemu w ramach relaksu pograć ; ] Ciężary i pływanie to dla mnie tylko Igrzyska. Natomiast jeśli chodzi o nożną to dla mnie mecze mogłyby w zasadzie nie istnieć - o wiele bardziej interesuje mnie różnego rodzaju publicystyka z nią związana, natomiast ciężko jest mi wytrzymać, żeby obejrzeć jakieś spotkanie od początku do końca (Premiership czy Bundesligę to jeszcze się udaje, ale poza tym to słabo).

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Za boksem jeszcze MMA - największe gówno dla mnie. NFL i Rugby podobnie jak MMA.

    No i IO zimowe > IO letnie
    MMA też nie toleruję. Rugby i NFL nigdy nie dałem szansy, więc się nie wypowiadam.

    IO to IO. Jedno i drugie zaj**iste ; d

  14. Powrót do góry    #9779
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    NFL to dla koneserów, ale rugby to jest sport, który może w przyszłości rywalizować popularnością z piłką. Powaga. To już się dzieje i to nie tylko u Anglosasów, ale np. we Francji.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-11-2016 o 00:15

  15. Powrót do góry    #9780
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,525
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Dla mnie obecnie żużel>piłka w wydaniu reprezentacji i ligi angielskiej(resztę mam w pompie)>koszykówka> sporty walki. Kiedyś jarałem się olimpiadami, wszelkimi mistrzostwami drużynowymi, ale jakoś zeszło powietrze.
    Do uprawiania samemu najlepsza koszykówka, potem sporty walki, wieczorami texas hold'em.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  16. Powrót do góry    #9781
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gowno sie tam znacie Przed chwila, po czterech godzinach maratonu, dzielny drwal Barry "Boazerio" Hawkins wygral wreszcie polfinal w Irlandii Pln. z utrudniajacym wszystko co mozna szeryfem Hamiltonem z Nottinghamu.

    Ogolnie, hokej nr 3 na liscie. Jak mozna patrzec na nasterydowane baby na nartach to nie mam pojecia. To juz damski tenis jest mniej perwersyjny

    A o Mosconi Cup slyszal moze kto madrzejszy?

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-11-2016)

  18. Powrót do góry    #9782
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Żużel>Piłka nożna - liga angielska, LM, LE, reprezentacja, a i ekstraklase czasem się oglądnie jak jest jakiś "szlagier" a tak to śledzę wyniki z ciekawości>sporty walki>hokej>koszykówka. Hokej fajny sport, u nas ma ciężko z przyjęciem. Wiadomo reprezentacja słaba, liga słaba no i w przeciwieństwie do piłki, kosza, ręcznej, siatki gdzie można grać cały rok ('beton',sala) tutaj potrzebny jest lód . Część lodowisk z których korzystają nasze krajowe drużyny jest w gorszym stanie niż lodowisko jakie serwował jeden z dyrektorów w małej miejscowości, gdzie na ferie jeździłem do dziadków. Zalewali wodą betonowe boisko, montowali bandy, w dzień ludziska śmigały na łyżwach, a wieczorem dzięki oświetleniu zwykłych latarni na szkole i ogrodzeniu, zbieraliśmy się ekipami i bawiliśmy się w hokeja. Fajna sprawa jak i sama gra. Na wysokim poziomie olimpijskim z przyjemnością oglądam, takie mecze jak USA-Kanada, USA-Rosja, do tego mocni Czesi, Słowacy i ekipy skandynawskie Szwedzi i Finowie. Szybkość, płynność gry, walka, mecze są ciekawe i jak chociaż jeden taki mecz komuś oglądającemu olimpiadę się podobał...to w NHL takie spotkania są na porządku dziennym. Jednak turniej olimpijski to 'chwila moment', a rozgrywki NHL to ponad 80 meczy każdej z drużyn, a tych co zdobywają puchar ponad 100, więc ciężkie do ogarnięcia. Co do sportów walki, czyli dla niektórych bezsensownego 'mordobicia', proponuje potrenować jakiś czas, a szybko się zdanie zmieni.

  19. Powrót do góry    #9783
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    MMA i boks to podstawa dla każego prawdziwego fightera

  20. Powrót do góry    #9784
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja stwierdziłem fakt. Kiedyś tu się chwalili oglądający SGP screenami z browarem i tym na czym oglądają transmisję. 3/4 fot pokazywało, że nie oglądają transmisji na C+ tylko różne wynalazki z kompa.



    Kiedyś chciałem oglądać ten cały hokej, ale kuźwa ten krążek jest za mały jak dla mnie. Ślepy jestem i nie ogarniam

    Od tego czasu wiele sie zmienilo. Ze streamwatcherow zostala gartska w tym przodownik czyli ja.
    Nawet mi to niektorzy z Buszem na czele rzygali, jakie zlo. Uj, ze oferta kablowki u mnie droga i niesatysfakcjonujaca ana satelite tu gdzie mieszkam nie mam szans...
    ... streamy sa spoko.

    A NHL? Oj, kiedys sie jaralem. Za malolata, teraz wypadlem kompletnie z obiegu. Pamietam jak sie zagrywalem w NHL 97 Jaranie sie czeska ekipa z Dominatorem i Jagrem w skladzie... to se na vrati.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    MMA i boks to podstawa dla każego prawdziwego fightera
    MMA moze i tak, ale nie Kup Sobie Walke.


    A boks juz nie ten co kiedys. Jak Endrju pral sie z murzynami to wygladal jak bijatyka pod klubem, goscie sie okladali ciosami jak wsciekli.
    Teraz wiecej skakania i przytulania..

    PS. Nr one.... siatkowka plazowa kobiet


    A tak realnie:
    Zuzel>pilka nozna>pilka reczna ale reprezentacyjna>siatkowka>skoki>rajdy samochodowe (z sentymentu do starego WRC)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #9785
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Dokładnie j-rules Hasek, Jagr do tego Gretzky czy też nasi Czerkawski i Oliwa....zresztą to nieliczne nazwiska, które i tak nieliczny u nas kojarzą z NHL. W przeciwieństwie do NBA, które 'weszło' wielkim 'boom' z takimi nazwiskami jak Jordan, Pippen, Rodman, Malone, Stockton, Barkley, O'Neal, Drexler, Olajuwon,Payton, Kemp itd. gazetki, plakaty, czy albumy z kartami.

    Co do KSW, fakt, cyrk, a raczej system jaki tam jest prowadzony, bo zawodników kilku na poziomie jest. No ale im dłużej będą w tym siedzieć i wsiąkać w to bagno, tym mniejsze szanse będą mieć by coś osiągnąć. Przykład Kowalkiewicz pokazuje to dobitnie. Dziewczyna z której chcieli zrobić sobie kolejną gwiazdeczkę swojej śmiesznej federacji podkładając kelnerki wyrwała się do UFC. Wydawało się, że będzie tam jedynie 'mięsem armatnim' i szybko sprowadzą ją na ziemie, a tymczasem radzi sobie świetnie co pokazała walką o pas z Jędrzejczyk. Kolejny przykład Błachowicz, poszedł do UFC i po pierwszych słabych walkach, ostatnią, mimo że przegraną dał naprawdę dobrą i to nie z byle kim.

    Boks niestety, od momentu dominacji braci, ciężko się ogląda. Królewska kategoria w ogóle nie budzi żadnych emocji. Ten boks o którym piszesz można było jeszcze zobaczyć w niższych kategoriach wagowych, ale też już go jak na lekarstwo.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    j-rules (20-11-2016)

  23. Powrót do góry    #9786
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    A NHL? Oj, kiedys sie jaralem. Za malolata, teraz wypadlem kompletnie z obiegu. Pamietam jak sie zagrywalem w NHL 97 Jaranie sie czeska ekipa z Dominatorem i Jagrem w skladzie... to se na vrati.
    Jak hokej,to tylko na zywo.
    Moze gdybym nie chodzil na Pomorzanina,inaczej bym do tego podchodzil ale
    wraz z wyjazdem z Polski skonczylo sie zainteresowanie hokejem.
    Probowalem przez jakis czas sie przyzwyczaic do TV.Teoretycznie powinno byc latwiej,
    bo przeciez poziom naszej ligi i NHL to przepasc,ale jakos nie moglem.
    Paradokslanie z zuzlem poszlo gladko.
    A moze to brak wiezi,nie wiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #9787
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A NHL? Oj, kiedys sie jaralem. Za malolata, teraz wypadlem kompletnie z obiegu. Pamietam jak sie zagrywalem w NHL 97
    Na play-station zawsze wybierałem Toronto Maple Leafs i Tie Domi naparzał się z Krzysiem Oliwą. Mój zawsze oczywiście wygrywał i dostawał 5 min kary, ale w osłabieniu dobrze się wyprowadzało kontrataki i zdobywało gole (short-handed goal)
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    j-rules (20-11-2016)

  26. Powrót do góry    #9788
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,329
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Streamy na kompie to już ostateczna ostateczność. Nigdy mi coś takiego dobrze nie chodziło, bez przerwy przycinki a do tego marna jakość. Niestety nie można mieć wszystkiego, chyba że kogoś stać na dwa dekodery albo full pakiet za 150 zł. Dla mnie lepsza TVP bo Eleven jednak dodatkowo płatny. Zobaczymy jak to będzie. Najważniejsze mam, czyli eliga w nsport, plz w tvp sport, sgp w canal+ i sec w eurosport.

  27. Powrót do góry    #9789
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Panowie mam prośbę, gdzie można obejrzeć mecze z tego ?
    roku, szukałem na Youtube i nie ma

  28. Powrót do góry    #9790
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Eleven jest tani. U mnie w kablówce 3 pln na miesiąc. To sorry, ale nie jest duży wydatek. A jak wezmą Szwecję, Anglię, może coś z Polski to będzie to pakietowo i na wyższym poziomie. Wcale się nie zdziwię zresztą jak wykupią eligę od NC+, chociaż paradoksalnie im te mecze ze Szwecji i Anglii wygodniej pokazywać.

    A ze sportów zapomniałem oczywiście o kolarstwie i tenisie, które w tej grupie między biegami, skokami, żużlem, a hokejem bym umieścił. Sobotch, biegi narciarskie to nie tylko odmiana K, a i panny poza sprinterkami (i to też nie jest powszechne) na pewno napakowane nie są.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #9791
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W domowej ofercie tv mam tylko lige polska i dotad elitserien. Reszte ogladam z poslizgiem na youtube badz streamy.

    Za młodego ogladalem wszystkie sporty w tv. Olimpiady itd. Teraz czasem na to zerkne. Ale generalnie w tym czasie wole ogladac na youtube zuzel. Jak to mawiaja moi bliscy -dobrze ze youtubea nie wynalezli wczesniej, bo bym podstawowki nie ukonczyl. Jest tam cala masa zuzla, ale brakuje mi wiele innych nagran. Dlatego w koncu musze zabrac sie za sprowadzanie nagran Re-run video, które dotąd kupowałem tylko przy okazji wizyt w UK. Plan na zycie mam zatem ambitny - ogladac jeszcze wiecej zuzla.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Buszmen (20-11-2016)

  31. Powrót do góry    #9792
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Eleven jest tani. U mnie w kablówce 3 pln na miesiąc. To sorry, ale nie jest duży wydatek. A jak wezmą Szwecję, Anglię, może coś z Polski to będzie to pakietowo i na wyższym poziomie. Wcale się nie zdziwię zresztą jak wykupią eligę od NC+, chociaż paradoksalnie im te mecze ze Szwecji i Anglii wygodniej pokazywać.

    A ze sportów zapomniałem oczywiście o kolarstwie i tenisie, które w tej grupie między biegami, skokami, żużlem, a hokejem bym umieścił. Sobotch, biegi narciarskie to nie tylko odmiana K, a i panny poza sprinterkami (i to też nie jest powszechne) na pewno napakowane nie są.
    U mnie wybranie opcji internet + tv z obstawionym calym zuzlem to jest.... okolo 200 zl/mies. Sporo nie?
    Eleven jest tanie, ale póki co oferta tego kanalu mnie nie grzeje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #9793
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    F1, żużel, piłka, powoli rośnie też publicystyka. Kwestią czasu jest, kiedy to będzie sportowa TV #1 w Polsce.
    No 200 pln za wszystko, to tak dużo? Płacę niewiele mniej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #9794
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    No dla mnie duzo. Zwlaszcza, ze jaram sie glownie zuzlem, ktory jest tylko przez pol roku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #9795
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    To też zależy od tego czego oczekujesz od kanałów TV. Ja np jestem dość wszechstronny tematycznie i oglądam 5-6 dyscyplin bardzo szczegółowo a tak naprawdę Eleven ma tylko żużel i tenis(250) z tego co mnie interesuje.

  35. Powrót do góry    #9796
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No może, wiadomo - dla mnie przy takim masowym oglądaniu sportu, to obowiązek.
    Ale no nie jest też tak, że bez pakietów sportowych masz 0 pln, bo za net + okrojoną TV i tak trzeba zapłacić. A na streamach pomijając jakość, niepewność transmisji, opóźnienie i masę innych wad, możesz kiedyś trafić jakiegoś wira i pozorna oszczędność nie popłaci. Ale to taki mój punkt widzenia po prostu, bez ofensu
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #9797
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    No uwierz, ze znam minusy streamow. Ale TV korzystam z naziemnej, czyli darmowej. Natomiast szybki net za 50pln miesiecznie mi wystarcza.
    Co do wirow i trojanow to nie zdarzylo mi sie, odpukac.

    Ogolnie dla kogos kto sie jara zuzlem a na inne sporty w tv zwyczajnie mu brakuje checi/czasu to nie ma oferty.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #9798
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,329
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Ja płacę 125 zł (75 zł za tv + 50 zł za net) i mam w zasadzie wszystko poza polsatem sport, czyli głównie odpada mi siatkówka, boks i ksw. I tak nie miałbym czasu na więcej, toteż często muszę korzystać z nagrywarki, za to wtedy takie sgp obejrzę sobie w godzinę bez słuchania debilnych komentarzy i analiz w studio.

  38. Powrót do góry    #9799
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Streamy na kompie to już ostateczna ostateczność. Nigdy mi coś takiego dobrze nie chodziło, bez przerwy przycinki a do tego marna jakość. Niestety nie można mieć wszystkiego, chyba że kogoś stać na dwa dekodery albo full pakiet za 150 zł. Dla mnie lepsza TVP bo Eleven jednak dodatkowo płatny. Zobaczymy jak to będzie. Najważniejsze mam, czyli eliga w nsport, plz w tvp sport, sgp w canal+ i sec w eurosport.
    Hmm, a mi bez różnicy. Mam swoje (nie operatora) dwa dekodery linuksowe z hdd. Abonament w NC+ i Cyfrowym Polsacie. Na obu dekoderach mogę nagrywać po kilka kanałów jednocześnie. Więc ważniejsze imprezy mi nie uciekną. Będąc poza domem streamować mogę ze swoich dekoderów bezpośrednio na komórkę, przydatna funkcja jak siedzisz na stadionie na meczu i chcesz sobie zobaczyć powtórki kontrowersyjnych sytuacji lub jak musisz nagle gdzieś wyjechać. No i odkąd mam abonament i NC+ i CP to już mnie operator nie zaskakuje, że tu żużel tam F1 a za jakiś czas nagle któryś operator wycofuje się np. z F1. Teraz to mi lotto który wykupi jakie prawa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #9800
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario jesteś człowiekiem renesansu
    Tez bym tak chciał mieć steama na komórkę, ale żona by mnie zamordowała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    bartekdm (20-11-2016)

  41. Powrót do góry    #9801
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario jesteś człowiekiem renesansu
    Tez bym tak chciał mieć steama na komórkę, ale żona by mnie zamordowała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No, jak byś nadużywał tego dobrodziejstwa, zamiast się nią zajmować, to wcale się jej nie dziwie

    No chyba, że mówisz o wiecznej walce o pilota od TV ? Ale i na to jest rada, tuner dwugłowicowy sobie z tym radzi wyśmienicie. Żona może oglądać swój zapłakany serial i nawet nie wie, że ja w tym samym czasie, stremuje na swoją komórkę co innego

    Ba, ona myśli, ze ja to z netu oglądam, a ja jej nie wyprowadzam z błędu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #9802
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,329
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Streamowanie na komórkę jest ok, tylko oglądać to na pięciu calach? Bez sensu, no chyba że naprawdę nie ma wyjścia.

    Sterowanie dekoderem przez komórkę też brzmi fajnie, ale do dziś nc+ sobie z tą techniką niestety nie poradziło i nie ma możliwości ustawienia np nagrywania przez komórkę będąc poza domem.

    Własny dekoder to jednak duży wydatek a platforma Ci go udostępnia za 5 zł na miesiąc. I jak się spieprzy to dostajesz od razu nowy.

  43. Powrót do góry    #9803
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, jak byś nadużywał tego dobrodziejstwa, zamiast się nią zajmować, to wcale się jej nie dziwie

    No chyba, że mówisz o wiecznej walce o pilota od TV ?
    No cóż , wariant nr 1


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    bartekdm (20-11-2016)

  45. Powrót do góry    #9804
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,422
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a mi bez różnicy. Mam swoje (nie operatora) dwa dekodery linuksowe z hdd. Abonament w NC+ i Cyfrowym Polsacie. Na obu dekoderach mogę nagrywać po kilka kanałów jednocześnie. Więc ważniejsze imprezy mi nie uciekną. Będąc poza domem streamować mogę ze swoich dekoderów bezpośrednio na komórkę, przydatna funkcja jak siedzisz na stadionie na meczu i chcesz sobie zobaczyć powtórki kontrowersyjnych sytuacji lub jak musisz nagle gdzieś wyjechać. No i odkąd mam abonament i NC+ i CP to już mnie operator nie zaskakuje, że tu żużel tam F1 a za jakiś czas nagle któryś operator wycofuje się np. z F1. Teraz to mi lotto który wykupi jakie prawa.
    Dosłownie człowiek renesansu. A mamy 21 wiek. Mając dekodery na linuchu mógłby to mieć wszystko za 260 zł rocznie (wręcz całego HB) ale On płaci 260 ale za miesiąc. Strażak, to go stać
    UNSCARED

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    bartekdm (20-11-2016)

  47. Powrót do góry    #9805
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Streamowanie na komórkę jest ok, tylko oglądać to na pięciu calach? Bez sensu, no chyba że naprawdę nie ma wyjścia.

    Sterowanie dekoderem przez komórkę też brzmi fajnie, ale do dziś nc+ sobie z tą techniką niestety nie poradziło i nie ma możliwości ustawienia np nagrywania przez komórkę będąc poza domem.

    Własny dekoder to jednak duży wydatek a platforma Ci go udostępnia za 5 zł na miesiąc. I jak się spieprzy to dostajesz od razu nowy.
    No dokładnie tak jest jak piszesz. Coś za coś.

    Mnie wyleczyli jednak z ichnych dekoderów jak za dużo przy nich zdalnie majstrowali i za dużo ograniczeń wprowadzili. Te ich listy kanałów, ten brak możliwości archiwizacji co ważniejszych nagrań, jakieś ichne multiroomy itd. Za całość biorą sporą kasę a na koniec się okazuje, ze jak nagram sobie mecz żużlowy to go już zatrzymać w zasadzie nie mogę. Bo jak oddam tuner to i nagrania pójdą w siną dal, a nagrywać na DVD w czasie rzeczywistym nie mam ani ochoty ani czasu. Zresztą ile można mieć tych płyt DVD Fakt, że trochę kasy na sprzęt człowiek wyłożył ale raz na kilka lat można. Za to korzyści ile

    Na komorke stremujesz tylko wtedy jak jesteś w zasadzie w trasie. Bo na wczasach czy u rodziny to można na tablecie lub laptopie. Więc tu nie widzę problemu z wielkością ekranu. Za to sterowanie z komórki, tabletu czy laptopa, jest perfect, możesz dosłownie zrobić wszystko to co pilotem.

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dosłownie człowiek renesansu. A mamy 21 wiek. Mając dekodery na linuchu mógłby to mieć wszystko za 260 zł rocznie (wręcz całego HB) ale On płaci 260 ale za miesiąc. Strażak, to go stać
    No, jako Strażak, nie mogłem wybrać opcji za "260 rocznie". Zbyt wiele by mnie to kosztowało. Wolę nie być człowiekiem renesansu i spać spokojnie

    Ale jesli chodzi o same satelity to mam ich do dyspozycji 6 akurat
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-11-2016 o 20:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #9806
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    1_0_19_1_1_1_6431A1_0_0_0 (5)uhjb.jpg

    A Ty jaki masz dekoder?

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-11-2016), Mariusz (22-11-2016)

  50. Powrót do góry    #9807
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    E ja tam mam dostępne z grubsza wszystko za 120 zł (w tym net 100 mega). W zasadzie to i tak za dużo, jak na osobę która generalnie TV unika 😉
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #9808
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dosłownie człowiek renesansu. A mamy 21 wiek. Mając dekodery na linuchu mógłby to mieć wszystko za 260 zł rocznie (wręcz całego HB) ale On płaci 260 ale za miesiąc. Strażak, to go stać
    1_0_19_1_1_1_6431A1_0_0_0 (8)dsd.jpg

    A Ty jak będziesz kradł sygnał, to Cię znajdzie dusiciel ten z prawej strony i wymierzy sprawiedliwość

  52. Powrót do góry    #9809
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Za boksem jeszcze MMA - największe gówno dla mnie. NFL i Rugby podobnie jak MMA.
    NFL jest super, zainteresowałem się w zeszłym roku i od razu wskoczyło u mnie tuż za podium, czyli żużel, skoki i piłkę nożną. I co ciekawe zdecydowanie wyżej niż rugby.

    Na pierwszy rzut oka wygląda jak 20 typa rzucających się na siebie bez ładu i składu, ale w rzeczywistości to najbardziej zaawansowany taktycznie sport jaki znam. Liczba zagrywek i wariantów akcji taka, że NBA wygląda przy tym jak zabawy przedszkolaków. Proces wkręcania się to klasyczne "easy to learn, hard to master", podstawy wchodzą szybko, ale śledzę już drugi sezon a wciąż czuję się laikiem.

    Tak czy siak polecam dać szansę

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-11-2016)

  54. Powrót do góry    #9810
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Za chwilkę finał Mistrzostw Australii w Gillman http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/72117

    Jeśli ktoś znajdzie jakieś streamy to bym poprosił

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •