Strona 201 z 516 PierwszyPierwszy ... 101151191199200201202203211251301 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,001 do 9,045 z 23203

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #9001
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Pytanie czy WSL bedzie w TV ?

  2. Powrót do góry    #9002
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Co do ludzi w ence to generalnie jedną ekipę na mecz mają bardzo dobrą: Waliszko jako prowadzący studio, Dryła jako komentator i Benz w parkingu do wywiadów. Brakuje ludzi do obstawy drugiego meczu. Olkowicz (cóż, ja zawsze byłem za nim) to ogromna strata, obecnie nie do zastąpienia. Do parkingu przydałby się Lorek no i Daria jako prowadząca studio meczowe, choć wówczas znów brakuje człowieka do prowadzenia wieczornego magazynu. Majewskiego to powinni bezwzględnie zdjąć z wizji. Niech gość sobie realizuje, montuje czy robi cokolwiek innego, byle żeby nie trzeba było go oglądać i słuchać.

  3. Powrót do góry    #9003
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Co do ludzi w ence to generalnie jedną ekipę na mecz mają bardzo dobrą: Waliszko jako prowadzący studio, Dryła jako komentator i Benz w parkingu do wywiadów. Brakuje ludzi do obstawy drugiego meczu. Olkowicz (cóż, ja zawsze byłem za nim) to ogromna strata, obecnie nie do zastąpienia. Do parkingu przydałby się Lorek no i Daria jako prowadząca studio meczowe, choć wówczas znów brakuje człowieka do prowadzenia wieczornego magazynu. Majewskiego to powinni bezwzględnie zdjąć z wizji. Niech gość sobie realizuje, montuje czy robi cokolwiek innego, byle żeby nie trzeba było go oglądać i słuchać.
    Zawsze jest Miłko w odwodzie .
    Co do MM - hejtujcie go na TT i pytajcie o Olkowicza - może Wam odpowie .
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #9004
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Fakt, zupełnie o nim zapomniałem.
    Może go odstawili tak jak Olkowicza?
    Chociaż tu straty są akurat niewielkie.

  5. Powrót do góry    #9005
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Brakuje w tym watku wpisow Chaz'a . czlowiek wchodzil w pon i wiedzial cala rozpiske wszystkiego co zuzlowe w TV na zblizajacy sie tydzien. Chaz wroc

  6. Powrót do góry    #9006
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Fakt, zupełnie o nim zapomniałem.
    Może go odstawili tak jak Olkowicza?
    Chociaż tu straty są akurat niewielkie.
    Nie tyle straty niewielkie, co 100% zysk.

    Olkowicz
    ^
    |
    |
    poziom dna
    ^
    |
    |
    metr mułu
    ^
    |
    |
    Miłko
    ^
    |
    |
    Zborowski
    !Adrian walcz!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    bartekdm (19-04-2016)

  8. Powrót do góry    #9007
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zawsze miałem takie zdanie i siedziałem cicho. Ale po ostatnim magazynie eligi prowadzonym przez Majewskiego już nie zdzierżyłem. Ten koleś to totalne dno. Nie wiem , czy w nc+ nie oglądają tych jego popisów , czy im to zwisa , czy decyduje równie utalentowany dziennikarzyna jak Majewski. Koleś nie potrafi się wysłowić , ciśnie żarciki , które bawią tylko jego, nie ma w ogóle tzw "czucia" tematu jakim jest prowadzenie studia w tv. . Kojarzy mi się z takim korpo-mułkiem , którego rzucili na odcinek " będziesz robił show we żużlu". Facet najbardziej jara się jak przypomina o fejsiku i wyborze RAJDERA kolejki.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-04-2016), bartekdm (20-04-2016)

  10. Powrót do góry    #9008
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Nad Olkowiczem też kilo mułu i tona wodorostów.
    Sorry ale ocenianie jednego dna (Olkowicz) przez pryzmat drugiego dna (Milko) do niczego nie prowadzi.
    Dla mnie idealny byłby czysty przekaz ze stadionu bez żadnego komentarza.

  11. Powrót do góry    #9009
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bardziej hejter i szukacz taniej sensacji, stąd odwrotne zdanie.
    czyli ja tez? bo jak slysze jak pie@#%% w tym studio a Ostaf ich sprowadza czasem na ziemie tzn ze ja szukam taniej sensacji? pomysl. tutaj na forum jedzie sie po ludziach bo modne a nie rzeczowe.

    narzekanie ze gadaja dlupoty w studio ktos ma odmienne zdanie to logika podpowiada zeby sie z nim zgadzac ale ze to OStaf to wysmiewamy,.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Brakuje w tym watku wpisow Chaz'a . czlowiek wchodzil w pon i wiedzial cala rozpiske wszystkiego co zuzlowe w TV na zblizajacy sie tydzien. Chaz wroc
    zajety praca

  12. Powrót do góry    #9010
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Majewski będzie, bo on jest szefem żużla w nc+ od 2013r.
    Więc musi chłop głęboko w d**ie zarządu siedzieć że mimo jąkania, dalej rządzi.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/370...rt-beda-zmiany

    On sam wie że jest cienki jak sik pajaka. Więc co robi menedżer jak jest gorszy od pracowników? Lepszych boi się zatrudniać, a obecnych zwalnia.

    PS. Olkowicza tez nie lubię. Lorek, to jest gość!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-04-2016)

  14. Powrót do góry    #9011
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    ..."On sam wie że jest cienki jak sik pajaka. Więc co robi menedżer jak jest gorszy od pracowników? Lepszych boi się zatrudniać, a obecnych zwalnia...."

    No tak , tak właśnie to wygląda . W połączeniu z lizaniem doopska decydentom będziemy widocznie skazani na tego gamonia przez długi czas. Aż go awansują

  15. Powrót do góry    #9012
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Lorek, to jest gość!
    bajkopisarz.

  16. Powrót do góry    #9013
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    bajkopisarz.
    hejtujesz bo tak jest modnie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-04-2016)

  18. Powrót do góry    #9014
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    bajkopisarz.
    W jakim sensie? Że zna wiele historii z przeszłości? To co o Adamsie było na syfack Lorek już kiedyś opowiadał. Ja lubię posłuchać jak ktoś wspomina historie, czy inne niuanse o który szary fan żużla zza telewizora nie wie. Bo ile można słuchać o kaskach, sraskach a bo w GP 5 lat temu cośtam.
    Powiedz mi komentatorze historię jak zaczynali karierę Rickardson, Knudsen, Hans Nielsen, Loram itp. a że ten lubi ryby, a ten w brydża gra wieczorami a trzeci orze pole wieczorami. To jest coś ciekawego, a nie ciągle wspominanie że ten nie lubi sztucznych torów, a temu ten stadion nie lezy. Przecież co GP to to samo wałkowanie tematu. Aż do zrzygania.

  19. Powrót do góry    #9015
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ten Zborowski to też niezły herbatnik. Oglądaliście wczoraj mecz Tarnów - Leszno, który ten gamoń komentował ? Panie Zborowski jak pan to czytasz to jedna rada.Do komentowania meczu warto a nawet należy się przygotować. I nie mówi się w podtarnowskich Mościcach. Mościce to dzielnica Tarnowa a nie jakaś wioska.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Grzeniek (19-04-2016), j-rules (19-04-2016)

  21. Powrót do góry    #9016
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    czyli ja tez? bo jak slysze jak pie@#%% w tym studio a Ostaf ich sprowadza czasem na ziemie tzn ze ja szukam taniej sensacji? pomysl. tutaj na forum jedzie sie po ludziach bo modne a nie rzeczowe.
    Ale ja do Ciebie nic nie mam Napisałem, że skoro jest hejterem i szukaczem taniej sensacji to ma odwrotne zdanie, a nie że jak ktoś ma odwrotne zdanie to jest hejterem i szukaczem taniej sensaji
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #9017
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Robi Ostaf kogokolwiek sprowadza na ziemie ? To już samo w sobie brzmi absurdalnie. DO to jest totalny mitoman , który 90 % swoich wiadomości na łamach PS czerpie z m.in tego forum oraz innych for klubowych. To jest pewna informacja. Informacja sprawdzona bo kiedyś celowo wypuściłem tego gamonia i nie musiałem długo czekać aż spłodzi z tego gorący news. Mówiac językiem dzisiejszej patologi '' generalnie beka z typa ''.

  23. Powrót do góry    #9018
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Robi Ostaf kogokolwiek sprowadza na ziemie ? To już samo w sobie brzmi absurdalnie. DO to jest totalny mitoman , który 90 % swoich wiadomości na łamach PS czerpie z m.in tego forum oraz innych for klubowych. To jest pewna informacja. Informacja sprawdzona bo kiedyś celowo wypuściłem tego gamonia i nie musiałem długo czekać aż spłodzi z tego gorący news. Mówiac językiem dzisiejszej patologi '' generalnie beka z typa ''.
    A z ciekawości: w co go wpuściłeś?
    Generalnei zgadzam się - jego teksty
    pełne są: "w otoczeniu zawodnika mówi się...",
    "w klubie mówią..." itp.
    Poza tym ten człowiek prawie nigdy nie pisze o żużlu,
    jako takim. Zawsze jego atykuły dotyczą "pudelkowych"
    tematów, typu: pieniądze, konflikty, etc...
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #9019
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    poziom dna
    ^
    |
    |
    metr mułu
    Sugerujesz, że muł znajdziemy pod dnem?

  25. Powrót do góry    #9020
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Sugerujesz, że muł znajdziemy pod dnem?
    To zależy, z czego zrobione dno.
    Jeśli z szeroko pojętego G... (fekaliów)
    to wszysto jest możliwe.
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #9021
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Malin sporo tego było m.in o Larsenie , Lindbacku itd..

  27. Powrót do góry    #9022
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zawsze miałem takie zdanie i siedziałem cicho. Ale po ostatnim magazynie eligi prowadzonym przez Majewskiego już nie zdzierżyłem. Ten koleś to totalne dno. Nie wiem , czy w nc+ nie oglądają tych jego popisów , czy im to zwisa , czy decyduje równie utalentowany dziennikarzyna jak Majewski. Koleś nie potrafi się wysłowić , ciśnie żarciki , które bawią tylko jego, nie ma w ogóle tzw "czucia" tematu jakim jest prowadzenie studia w tv. . Kojarzy mi się z takim korpo-mułkiem , którego rzucili na odcinek " będziesz robił show we żużlu". Facet najbardziej jara się jak przypomina o fejsiku i wyborze RAJDERA kolejki.
    Bez kitu , kolo MUSI mieć jakieś haki na właścicieli stacji. W każdym innym zakątku galaktyki przepędziliby go sprzed kamery. Tego się nie da oglądać. Podejrzewam, że nawet Kowalik lepiej poprowadziłby studio.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    bartekdm (20-04-2016)

  29. Powrót do góry    #9023
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Ciekawostką jest to, że aż trójka z nich jest z Krosna: Majewski, Waliszko i Zborowski. A reszta, wiecie może (z czystej ciekawości)?
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  30. Powrót do góry    #9024
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Ciekawostką jest to, że aż trójka z nich jest z Krosna: Majewski, Waliszko i Zborowski. A reszta, wiecie może (z czystej ciekawości)?
    Boska Daria z Bydgoszczu, o ile pamiętam a Benz z Toronto - Wrzosy .
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #9025
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To po kolei:

    Dryła - początki były trudne, ale ostatecznie wyszło znakomicie. Największe odkrycie C+ i tu chyba nikt nie ma wątpliwości, ani większych zastrzeżeń.

    Lorek - znakomity, widać, że czuje żużel i się tym jara. Ale sprawdza się tylko jako drugi komentator, samodzielnie to jednak nie potrafi oddać tych emocji. Jako "ekspert" nie ma sobie równych, chociaż wbrew pozorom wiedzę to on ma znakomitą, ale bardziej taką do historii niż do tego co się realnie dzieje tu i teraz w sensie oceny możliwości, realiów itp.

    Olkowicz - dla mnie on powinien zostać. Nie jako numer 1 w stacji, którym był przez lata. Ale jako numer 2. Czasami odpływa, bywa irytujący - być może. Ale zawsze powie coś ciekawego i niebanalnego. Dla mnie jednak irytujące niektórych historię nt. silników, kuchni itp są dużo bardziej wartościowe niż "spikerka" w wykonaniu Durdy.

    Ostafiński - bajkopisarz, ale taka też jego rola. Pracuje w PS, gdzie liczą się odsłony i sprzedane egzemplarze. Merytoryka nie zawsze jest na pierwszym miejscu. Mimo wszystko jakieś dojścia ma, bo niejedno wyśmiewano, a potem wychodziło na jego (chociażby relacje Emil - Włókniarz 2013). Jego największą wadą jest to, że jest skrajnie nieobiektywny i ma swoich "bożków", których nigdy nie ruszy (za to pewnie ma dostęp do info). Wiadomo o kogo chodzi: Gollob i Cieślak. Chociaż Cieślak trochę go wystawił i dał zarobić Koerberowi No ale pewnie czytał ten gniot Ostafińskiego napisany wspólnie z Gollobem...

    Majewski - stara się, ale po prostu nie ma talentu i predyspozycji do tej roboty. Jako szef redakcji powinien się skupić na pracy administracyjnej, co wychodzi nie najgorzej, szeroko pojętej logistyce, a niekoniecznie występować przed kamerami. To by było z korzyścią dla wszystkich, a głównie dla jego samego.

    Łopaciński - gorsza wersja Olkowicza. Taki jego uczeń. Dlatego ta wymiana jest fatalna, bo obaj mają podobny styl, przy czym Olkowicz był po prostu w każdym aspekcie lepszy.

    Milko - najgorszy komentator w Polsce bez podziału na dyscypliny. Chyba więcej dodawać nie trzeba?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-04-2016 o 14:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    bartekdm (20-04-2016)

  33. Powrót do góry    #9026
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Boska Daria z Bydgoszczu, o ile pamiętam a Benz z Toronto - Wrzosy .
    Akurat to wiedziałem Dryła jest z Lublina bodajże. To zostaje nam Łopaciński, Milko i Olkowicz

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lorek - znakomity, widać, że czuje żużel i się tym jara. Ale sprawdza się tylko jako drugi komentator, samodzielnie to jednak nie potrafi oddać tych emocji.
    Jako spiker w Grudziądzu, fatalnie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  34. Powrót do góry    #9027
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Niech zatrudnią Pieczatowskiego z Eurosportu. Nieźle sobie radzi.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    bartekdm (20-04-2016), j-rules (19-04-2016)

  36. Powrót do góry    #9028
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    W temacie: a mnie podobał się chłopak komentujący mecz Krosna z Piłą. Rzeczowy, spokojny, z dykcją. Typowy komentarz radiowca - bez wrzasku, mylenia zawodników i opowieści z mchu i paproci " co jadła dziś pani Hampel". Troszkę telewizyjnego szlifu i zjada wszystkich, znanych nam komentatorów, bez popijania. Wniosek? Są nadający się do tej pracy, kewestia w tym by ich znaleźć, ewentualnie spróbować dawać posady nie kumotrom a ludziom z talentem.

  37. Powrót do góry    #9029
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Brakuje w tym watku wpisow Chaz'a . czlowiek wchodzil w pon i wiedzial cala rozpiske wszystkiego co zuzlowe w TV na zblizajacy sie tydzien. Chaz wroc
    Ja nigdzie nie odszedłem Do pisania swoje planu na razie na pewno nie wrócę, ale mogę polecić np. ten link: http://www.teleman.pl/sport?tag=%C5%...l&stations=all Większość żużla w tv jest tam wypisane

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chaz za jego przydatny post!

    t_zg (19-04-2016)

  39. Powrót do góry    #9030
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Ja nigdzie nie odszedłem Do pisania swoje planu na razie na pewno nie wrócę, ale mogę polecić np. ten link: http://www.teleman.pl/sport?tag=%C5%...l&stations=all Większość żużla w tv jest tam wypisane

    Dobre i to dzieki
    pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #9031
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lorek - znakomity, widać, że czuje żużel i się tym jara. Ale sprawdza się tylko jako drugi komentator, samodzielnie to jednak nie potrafi oddać tych emocji. Jako "ekspert" nie ma sobie równych, chociaż wbrew pozorom wiedzę to on ma znakomitą, ale bardziej taką do historii niż do tego co się realnie dzieje tu i teraz w sensie oceny możliwości, realiów itp.
    Dla mnie Lorek to gigantyczna wiedza marnowana często na pierdoły typu "co babcia Sullivana robiła mu na śniadanie gdy ten, pomiędzy 8 a 14 rokiem życia, spędzał u niej wakacje na skąpanym w słońcu ranczo w Queensland, gdzie miał okazję jeździć konno, łowić ryby z pobliskiego jeziorka i ogólnie żyć w myśl słów jednej z piosenek australijskiego wokalisty country (imię i nazwisko), który śpiewał, że każdy w młodości powinien znaleźć miejsce, w którym będzie mógł się oddać beztrosce codziennego przemijania". Ja tam tego nie kupuję.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Olkowicz - dla mnie on powinien zostać. Nie jako numer 1 w stacji, którym był przez lata. Ale jako numer 2. Czasami odpływa, bywa irytujący - być może.
    Chyba na odwrót - czasami nie odpływał i nie bywał irytujący ; ] Co do jednego się jednak zgadamy - Łopaciński to jego gorsza wersja. Ja natomiast nie widzę miejsca ani dla jednego ani dla drugiego. Skoro nc+ potrafiło praktycznie znikąd wytrzasnąć Dryłę to może znowu warto rozejrzeć się za kimś świeżym. Olkowicz, w mojej opinii, poprzeczki nie ustawił zbyt wysoko.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Malin017 (19-04-2016), mszat (19-04-2016)

  42. Powrót do góry    #9032
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Mnie najbardziej z tego towarzystwa irytuje Filip Czyzanowski.
    Co prawda nie jest komentatorem a jedynie "parkingowym",
    ale wywiady przez niego przeprowadzane to katorga dla moich uszu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-04-2016), mszat (19-04-2016)

  44. Powrót do góry    #9033
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Moim zdaniem nc+ zachowało się niezwykle chamsko, że odstawiło Olkowicza bez żadnego komunikatu. Przecież on komentował żużel od kilkunastu lat, już wtedy kiedy Majewski i spółka nie wiedzieli jeszcze, że motocykl żużlowy nie ma hamulców Fakt, że zdarzały mu się gafy, ale kto ich nie ma? Szpakowski myli się 30 razy w jednym meczu i jeszcze telekamerę za to dostaje

    W ogóle to mam wrażenie, że Majewski nie ma żadnego pomysłu na redakcję żużlową. Brakuje nowych osób. Durda komentuje tylko dlatego, że on jest uniwersalny i komentował już chyba każdą dyscyplinę sportu, a Łopaciński to już w ogóle nieporozumienie. Jeszcze jako reporter jakoś to ujdzie, ale komentowanie wychodzi mu fatalnie. Myślę, że on chce łączyć różne style w całość, ale wychodzi to żenująco.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    bartekdm (20-04-2016)

  46. Powrót do góry    #9034
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Czy planowana jest gdzieś w TV transmisja z WSL 2016?

  47. Powrót do góry    #9035
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Czyli jaki sklad idealny?
    Magazyn - Daria
    Studio meczowe - Gabriel z walizką
    Komentarz - Dryła
    Ekspert obok Dryły - Stachyra
    W parkingu Benz

    Gdzies tam czasami Cegla, moze byc obok Gabriela.


    A jak bedzie?
    Magazyn - Em(i)nem Mayyyyewski
    Studio meczowe - Milko
    Komentarz - Durda
    Ekspert obok Durdy - Krzystyniak
    w parkingu - Zborowski, Czyzanowski i czasami ta ladna co nie ogarnia - zebysmy tylko wyciszyli a nie przelaczali.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Malin sporo tego było m.in o Larsenie , Lindbacku itd..
    Nie wypusciles go czasem z K. Rempala w GKM?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #9036
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Pamiętam gdy Bally debiutował w Swindon to Lorek mówił kto Damianowi kładł papę na dachu.Mega szacun,nie wiem skąd on ma taką wiedzę ,czasami mam wrażenie,że zmyśla.

    Ktoś tu pytał skąd jest Olkowicz-otóż z Lublina.
    Ostatnio edytowane przez Edziol ; 19-04-2016 o 17:03

  49. Powrót do góry    #9037
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czyli jaki sklad idealny?
    Magazyn - Daria
    Studio meczowe - Gabriel z walizką
    Komentarz - Dryła
    Ekspert obok Dryły - Stachyra
    W parkingu Benz

    Gdzies tam czasami Cegla, moze byc obok Gabriela.


    A jak bedzie?
    Magazyn - Em(i)nem Mayyyyewski
    Studio meczowe - Milko
    Komentarz - Durda
    Ekspert obok Durdy - Krzystyniak
    w parkingu - Zborowski, Czyzanowski i czasami ta ladna co nie ogarnia - zebysmy tylko wyciszyli a nie przelaczali.


    Nie wypusciles go czasem z K. Rempala w GKM?
    No to też

    A co do eksperta faktycznie Stachyra wypada sensownie.

  50. Powrót do góry    #9038
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Skoro nc+ potrafiło praktycznie znikąd wytrzasnąć Dryłę to może znowu warto rozejrzeć się za kimś świeżym. Olkowicz, w mojej opinii, poprzeczki nie ustawił zbyt wysoko.
    nc+ nie wytrzasnęło znikąd Dryły. On wcześniej komentował tam piłkę nożną, robił też materiały do studia ligi mistrzów, studia skrótów etc. Jak pojawiła się eliga w nc+ to podobno sam się zgłosił, że chciałby spróbować. Od wywiadów bardzo dobry był jeszcze Adamus, może po Euro 2016 wróci do nc+
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    bartekdm (20-04-2016)

  52. Powrót do góry    #9039
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Akurat to wiedziałem Dryła jest z Lublina bodajże. To zostaje nam Łopaciński, Milko i Olkowicz
    Olkowicz - pochodzi z Lublina, tatuś - beton ze starego PZPN-u załatwił mu pracę w Wawie i tam się wyprowadził
    Łopaciński - rodowity warszawiak. Jego start dziennikarski w speedwayu to pomysł Olkowicza. Gość na początek nie kojarzył w ogóle dyscypliny

    Macie w ogóle oficjalne info o tym, że Olkowicza już nie posłuchamy w NC+ ?
    On z roku na rok coraz mniej komentował. Odpuszczał SGP (w parkingu był kilka razy). Może w tym roku tylko Grand Prix ?

  53. Powrót do góry    #9040
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Czytałem gdzieś info oficjalne że nie będzie go już. Ale nie pamiętam gdzie to było napisane.

  54. Powrót do góry    #9041
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Boska Daria z Bydgoszczu,
    W zasadzie to z Rypina, ale faktycznie edukowała się już w Bydgoszczy. No i jest fanką Polonii
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  55. Powrót do góry    #9042
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Jaka tam ona boska? Az dziwie się że taka podnieta na jej temat.

  56. Powrót do góry    #9043
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    jeden lubi corke, drugi tesciowa.
    A merytorycznie, w porownaniu do jej kolegow z redakcji to jest bogini.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-04-2016), bartekdm (20-04-2016)

  58. Powrót do góry    #9044
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    W jakim sensie? Że zna wiele historii z przeszłości? To co o Adamsie było na syfack Lorek już kiedyś opowiadał. Ja lubię posłuchać jak ktoś wspomina historie, czy inne niuanse o który szary fan żużla zza telewizora nie wie. Bo ile można słuchać o kaskach, sraskach a bo w GP 5 lat temu cośtam.
    Powiedz mi komentatorze historię jak zaczynali karierę Rickardson, Knudsen, Hans Nielsen, Loram itp. a że ten lubi ryby, a ten w brydża gra wieczorami a trzeci orze pole wieczorami. To jest coś ciekawego, a nie ciągle wspominanie że ten nie lubi sztucznych torów, a temu ten stadion nie lezy. Przecież co GP to to samo wałkowanie tematu. Aż do zrzygania.
    bajkopisarz ma to do siebie ze wlasnie doda cos od siebie by ubarwic swoja historie

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Robi Ostaf kogokolwiek sprowadza na ziemie ? To już samo w sobie brzmi absurdalnie. DO to jest totalny mitoman , który 90 % swoich wiadomości na łamach PS czerpie
    ale ja pisalem tylko i wylacznie o tym o czym mowia w Magazynie! tam sa przewaznie kolka wzajemnej adoracji pier... o glupotach a DO czesto wyprowadzal ich z bledu.

  59. Powrót do góry    #9045
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    W zasadzie to z Rypina, ale faktycznie edukowała się już w Bydgoszczy. No i jest fanką Polonii
    Ale jak to z Rypina...?

    Daleką drogę dziewczyna pokonała
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •