Strona 14 z 516 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114514 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 23186

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #586
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wójcik tak "plakal" ze nie trafili z transmisja meczu. A widadomo bylo przed kolejka ze najciekawiej bedzie w Rzeszowie i tam dopiero byly emocje:)
    Za 2 tygodnie tez licze na relacje z Leszna, bedzie najciekawiej a rewanzu z Rzeszowa.

    Co z 1 liga, mozna gdzies ogladnac mecz Ostrow - Zielona??
    Pozdro.

  2. Powrót do góry    #587
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczorajsza transmisja w POLSACIE SPORT to kpina z kibiców.
    Wybrano teoretycznie najgorszy mecz z możliwych.

    Emocje były gwarantowane w Rzeszowie ale Polsat wybrał sie do Częstochowy, gdzie wiadomo było że zespół bydgoski to jeden wielki znak zapytania(kontuzja Jonssona, niepewna forma reszty zespołu).

    Poziom transmiji jest bardzo słaby. Kamera nie wie co pokazywać. Najciekawsze momenty walki sa pomijane. Komentarz wolny, bez emocji.
    Ekipa Polsatu powinna sobie zobaczyc materiały nagrane przez TV Leszno jedna kamerąi zobaczyć jak należy pokazać biegi tak by normalny kibic mógł zabaczyc walkę a nie obraz z 4 kamer co 5 sekund z innej.

    Najbardziej denerwujacy jest finisz biegu w którym kamery zamiat skupic sie na walce na ostatnim łuku pokazują przez kilka sekund linie mety!!!! a cała walka rozgrywa sie poza nami i widzimi tylko jak zawodnicy wpadaja na metę.
    Miedzy biegami pokazywane są osoby jedzące kiełbase!!!!!Czy nie mozna pokazac obrazu z parkingu i zobaczyc co tam sie dzieje. Czy to takie trudne dla Polsatu?

    To chyba lepiej w radiu w plenerze juz sluchac relacji bo tam chociaz komentarz lepszy i nie traci się 2 godzin w niedziele przed telewizorem. Miedzy biegami Polsat skupia sie na kibicach na widowni i tak pokazywane są osoby jedzące kiełbase itp.!!!!!Żenujące.

    Polsat zabiegał o oświetlenie by pokazywać mecze wieczorem i narazie żadnego meczu nie pokazał przy sztucznym świetle.

    Następna kolejka to:
    BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów
    CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń
    Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik
    Unia Leszno - Atlas Wrocław

    Najciekawsze spotkanie zapowiada się w Lesznie o 19.30i tutaj Polsat juz musi wybrac ten mecz bo w Częstochowie byl teraz, w Tarnowie wiadomo mecz do jednej bramki a w Bydgoszczy pewnie też.

  3. Powrót do góry    #588
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 10 w 2 postach
    Co z 1 liga, mozna gdzies ogladnac mecz Ostrow - Zielona??
    Pozdro.
    Prawdopodobnie jutro godz.23 na kanale Tele5 będzie retransmisja tego meczu. Co prawda w ramówce nie podano dokładnie, który mecz pokaża ale jako że był to hit tej kolejki na zapleczu ekstraligi, myślę ze ten mecz własnie zagości na antenie tej stacji.

  4. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Tak apropo komentowania
    Niejaki Fedek czy Ferdek nie wiem dokladnie
    Wystarczy kilka mi goscia sluchac i odrazu wiadomo ze z bydgoszczy gosc pochodzi....
    Pomijam juz jego niewiedze w temacie zuzlowym
    Gosc wyjechal ostatnio ze w vojens byl 2 dniowy final :D

    Komentatorzy w polsacie sa beznadziejni jak nie kudlacz Pawel to teraz ten :/

    Kamery faktycznie nie sledza tego co sie dzieje na torze
    Jest walka a pokazuja np druga pare zawodnikow.
    Jedynie Lorek poziom trzyma!

    Mecze ktore wybieraja to szkoda komentowac...oni maja opracowane to juz kilka lat temu i jada schematem nie biorac pod uwage zmian kadrowych!

    Juz pomijam fakt ze chcieli speedway pokazywac.
    To juz moznaby sie wykazac i zamiast 6 kamer pokazujacych beznadziejnie jeden mecz dac po jedna,dwie na wszystkie stadony i pokazac wszystko co sie dzialo.
    Szlagier dac z Lorkiem a reszte tylko biegi!

  5. Powrót do góry    #590
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz moznaby sie wykazac i zamiast 6 kamer pokazujacych beznadziejnie jeden mecz dac po jedna,dwie na wszystkie stadony i pokazac wszystko co sie dzialo.
    mi się wydaje, że mecz w polsacie sport pokazywany jest góra z 3 kamer... a najlepsze jest jak się zawodnicy rozjadą i realizator nie wie kogo pokazywać...

    a co do komentatorów to zgadzam się - jak nie prowrocławski Wójcik to bydgoski Fedek..

  6. Powrót do góry    #591
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na telegazecie TVP3 Poznań dzisiaj o godzinie 19.30 znalazłem "Retransmisje sportowe - Żużel" do godziny 20.00 więc chyba będzie relacja z Ostrowa. FALUBAZ KING!

  7. Powrót do góry    #592
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    http://www.kablowka.zgora.pl/index.p...ogram&dzien=wt

    w kablu Falubaz puszczają dwa razy we wtorek i raz w środę

  8. Powrót do góry    #593
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Feddek jest zarabisty

    Pytanie do Plecha:
    - Zenon na czym jedzie Tomek? na Jawie czy GM?
    + Na GM
    - No widac oko mistrza, ja nie wiem jak ty to rozpoznajesz...

    co za kolo :P przeciez jawa ma zupelnie inny ksztalt niz GM

    juz dobrze ze chociaz polsat zwolnił benza czy jak mu tam (tego co po parkingu latał w marwicie) i jest loras, a wojcik i społka to sie powinni zdecydowac albo kopana albo zuzel bo jak ktos jest do wszystkiego to jest do niczego (tak chyba bylo w jakiejs reklamie :D)

  9. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2005
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogli by rowniez pokazywać wiecej statystyk, np % ilości wygranych biegów, dwójek, trójek z poszczególnych pól - tak jak w GP.

    Najbardziej smieszy mnie jak pokazują ilość pkt zawodników, zsumowana liczba kazdego zawodnika a nie rozpiska jak w programie na kazdy bieg, to nie daje żadnego poglądu na sprawe bo wiadomo, iż w sporcie tym bywają defekty, wykluczenia itd itp, poza tym nie kazdy zawodnik ma taką sama ilość startów. Miło by bylo jakby rowniez pokazywano czas poszczególnych wyscigów.

    Ogólnie relacje na conajwyżej 3+. Wiele jeszcze do zrobienia ale nie zanosi sie na to zeby nagle było lepiej, moze w 2010 :D

  10. Powrót do góry    #595
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentarz do występu Crumpa w Rzeszowie podczas transmisji z Częstochowy: "i tylko 5 punktów Crumpa". Tylko, że nikt nie wiedział w ilu biegach bo okazało się, że po 2 biegach Crump miał 5 punktów. Smiech na sali.

  11. Powrót do góry    #596
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Feddek jest zarabisty

    Pytanie do Plecha:
    - Zenon na czym jedzie Tomek? na Jawie czy GM?
    + Na GM
    - No widac oko mistrza, ja nie wiem jak ty to rozpoznajesz...

    co za kolo :P przeciez jawa ma zupelnie inny ksztalt niz GM

    chyba poznawal po numerach 6 ma Gm a 7 jawa z tego wynika..
    no ale to nie zmienia faktu nie tylko polsat sam sobie kopie dolki podczas transmisji ale tez canal+ robi kiszke..coz zdaza sie najlepszym:P hehe
    pozdro600

  12. Powrót do góry    #597
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słyszeliście komentarz na tvp3 lub tvp grand prix to jest to! komentator z niezwykłym entuzjazmem komentuje biegi podnosi glos jeżeli trzeba cos takiego jak szpakowski w piłce natomiast ci co są teraz to totalna klapa , a tekst feddka z 2 finałem powalił na kolana chciał zacynić a wyszedł mu obciach. Panowie z polsatu popatrzcie za komentatorami którzy poprzez swój rześki komentarz podnoszą ciekawość widowiska które przed telewizorem i tak dużo traci , nie zniechęcajcie widzów .
    Jeszcze jedno moim zdaniem za bardzo srają na tego plecha ( czy. podlizują ) sytuacja z rozpoznaniem silnika gm jest tego doskonałym przykładem . [ o widać oko mistrza, ja nie wiem jak ty to rozpoznajesz... ] kiedy zaczynałem interesować się speedwayem to po 4 meczach zwróciłem uwagę na silniki , i już potrafiłem je rozróżniać
    sadomaso - czyli astronomiczne studia
    [] []_ () \\//[E
    SPEEDWAY

  13. Powrót do góry    #598
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Dziwi mnie że ten Polsat nie będzie transmitował żadnego mecz Unii Leszno z najbliższego weekendu!! Najpierw chcą aby były mecze w poniedziałek aby były transmisje przy światłach, a teraz jak jest w sobotę i niedziele to żadnego nie pokazują. Ważniejszy dla nich jest hokej, z którego pewnie i tak nie mają takiego pożytku jak z żużla. Mają dwa programy na jednym by mogli pokazać któryś z tych mecz, ale nie po co. Tak samo ma się do powtórek meczy wogóle nie pokazują lub o jakiś dziwnych porach, a mecze z ligi mistrzów (w piłce) to potrafią powtórzyć z cztery razy w ciągu tygodnia :(. To jest kpina co oni odpieprzają. To ma być profesjonalizm?? Przecież żużel to najbardziej oglądana dyscyplina w Polsce, proszę spojrzeć na ilość kibiców ze stadionów Ekstraklasy w piłce, a ilość kibiców z I i II ligi na żużlu, nie będę porównywał do Ekstraligi bo to wogóle kosmos. Więc dziwię się, że piłka jest tak faworyzowana, a nie żużel.

  14. Powrót do góry    #599
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ...samego komentarza w wykonaniu Plecha słucha się całkiem przyjemnie. Wie co i jak ze sprzętem, trafnie ocenia sytuacje na torze, nie myli zawodników, dodaje ciekawe rzeczy z historii tylko faktycznie ten Feddek niepotrzebnie wrzuca te swoje michałki i pieprzy cały ład i sens komentarza Pana Zenona. Widać, że chłop nie siedzi w temacie. Tam trzeba kogoś kto poznawał żużel siedząc ze smoczkiem w zębach na barana u ojca, a nie dziennikarza, który się "ukierunkowuje" na daną dyscyplinę.Z żużem się tak nie da.
    Lorek wie chyba najwięcej, ale wole go czytać niż słuchać bo za dużo "maluje" jak gada i na dłuższą metę może zemdlić.
    Najlepiej byłoby posadzić za mikrofon dwóch pikników z dowolnego żużlowego miasta, dać im parę browarków, 2kg słonecznika i niech gadają.
    Daję głowę, że cała Polska czkałaby na te relacje jak kiedyś na "Niewolnicę Izaurę";).

  15. Powrót do góry    #600
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Telewizja edusat pokazuje żużel. Jej program jest tu: http://www.wsseuczelnia.edu.pl/aktualnosci/show.php#a6 Dziś wieczorem pokazują mecz Krosno-Zielona Góra a w niedzielę puścili Zielona Góra-Gniezno. Edusat jest na pewno w pakiecie Cyfry+ (ja mam na kanale 66 :) )

  16. Powrót do góry    #601
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,917
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Właśnie trwa transmisja ostatniego meczu na szczycie w 1. lidze, oczywiście Ostrów - Zielona Góra

    kanał: Tele 5 :P

    edit:

    edusat dostępny jest z satelity Hotbird w wersji niekodowanej, dla zainteresowanych poniżej parametry kanału.

    Hot Bird 1 (13E)
    tp. 4 - 11.283V
    SR=27500
    FEC=3/4
    PID V=164
    PID A=96
    PID PCR=164
    SID=13005
    #MistrzJestJeden

  17. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    575
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 36 w 20 postach
    Najlepszy komentarz Plecha z meczu Czewa-Bydzia mial miejsce na poczatku kiedy byla dyskusja na temat remontu stadionu. Plech powiedzial cos w stylu "narazie wyremontowano czesc stadionu przeznaczona dla ludzi, zas parkingiem zajmą sie pozniej..."

    Czyzby dla Plecha ludzie znajdowali sie tylko na trybunach a w parkingu grasowala zgraja dzikich zwierzat????

  18. Powrót do góry    #603
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientuje się ktoś odnośnie Tele5 i Polonii1? Ostatnio, nie wiem dokładnie kiedy zniknęły mi te kanały z satelity, czyżby jakaś zmiana kanału, miejsca czy też cokolwiek działo się ostatnio(w przeciągu miesiaca-dwóch) z tymi kanałami?

  19. Powrót do góry    #604
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,917
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Orientuje się ktoś odnośnie Tele5 i Polonii1? Ostatnio, nie wiem dokładnie kiedy zniknęły mi te kanały z satelity, czyżby jakaś zmiana kanału, miejsca czy też cokolwiek działo się ostatnio(w przeciągu miesiaca-dwóch) z tymi kanałami?
    Dokładnie. Następuje (o ile już nie nastąpiło) wyłączenie Hot Birda 1 i przeniesienie kanałów na nowego Hot Birda 7A. Między innymi te dwa kanały o których piszesz zostały przeniesione.
    Oto nowe ich parametry:

    Polonia 1

    11.148 H - 27500 3/4
    SID - 5103
    VPID - 162
    APID - 88
    PMT - 1003
    PCR - 162

    Tele 5

    11.148 H - 27500 3/4
    SID - 5102
    VPID - 161
    APID - 84
    PMT - 1002
    PCR - 161
    #MistrzJestJeden

  20. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurdecze przespalaem Tele 5:(
    Jak chodzi o Polonie 1 to lepiej zeby pradu braklo...

  21. Powrót do góry    #606
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    Plech po 10 biegu

    CKM Polonia Plech komentujac dziesiąty bieg
    dwukrotnie w rozpędzie swojego słownego miotania się palnął SŁAWIK DRABIK
    Ależ to piękne i niespotykane zdrobnienie, no nie - ma talent ZENECH PLECH
    :P :O :P

  22. Powrót do góry    #607
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze słowik darbik :P
    sadomaso - czyli astronomiczne studia
    [] []_ () \\//[E
    SPEEDWAY

  23. Powrót do góry    #608
    slavo
    czy mecz z Rybnika będzie relacjonowany przez jakąś TV?

  24. Powrót do góry    #609
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Orientuje się ktoś odnośnie Tele5 i Polonii1? Ostatnio, nie wiem dokładnie kiedy zniknęły mi te kanały z satelity, czyżby jakaś zmiana kanału, miejsca czy też cokolwiek działo się ostatnio(w przeciągu miesiaca-dwóch) z tymi kanałami?
    --------------------------------------------------------------------------------


    Dokładnie. Następuje (o ile już nie nastąpiło) wyłączenie Hot Birda 1 i przeniesienie kanałów na nowego Hot Birda 7A. Między innymi te dwa kanały o których piszesz zostały przeniesione.
    Oto nowe ich parametry:

    Polonia 1

    11.148 H - 27500 3/4
    SID - 5103
    VPID - 162
    APID - 88
    PMT - 1003
    PCR - 162

    Tele 5

    11.148 H - 27500 3/4
    SID - 5102
    VPID - 161
    APID - 84
    PMT - 1002
    PCR - 161
    dzięki

  25. Powrót do góry    #610
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Szkoda ,że Polsat nie zdecydował się na dzisiejszą transmisję z Rynika,termin był znany dużo wcześniej i mozna to było zorganizować.Co prawda od 19.00 dają mecze z MŚ gr. w hokeju,ale np o 17.00 na Polsacie Sport hit:wyścig kolarski szlakiem grodów piastowskich.Pewnie gdyby chodziło o jakiś przełozony mecz piłki potentatów typu: Górnik Łęczna-Gks Bełchatów to na głowie by stanęli ,żeby taką transmisję zrobić.Szkoda bo dzisiejszy mecz jako jeden z nielicznych rozgrywanych w Rybniku,może być wyrównany.

    Dzisiejszy program Polsatu:

    14:00 Finaliści MŚ 2006: Francja, Korea Południowa - magazyn piłkarski
    14:30 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
    14:55 Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Inter Mediolan
    16:50 Clip - magazyn sportowy
    17:00 Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich
    18:00 Finaliści MŚ 2006: Włochy, Ghana - magazyn piłkarski
    18:30 Finaliści MŚ 2006: USA, Czechy - magazyn piłkarski
    19:00 Mistrzostwa Świata - mecz 2. rundy: Kanada - Czechy

    transmisja od 17.00 jak najbardziej mogłaby się odbyć.

  26. Powrót do góry    #611
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ,że Polsat nie zdecydował się na dzisiejszą transmisję z Rynika,termin był znany dużo wcześniej i mozna to było zorganizować.Co prawda od 19.00 dają mecze z MŚ gr. w hokeju,ale np o 17.00 na Polsacie Sport hit:wyścig kolarski szlakiem grodów piastowskich.Pewnie gdyby chodziło o jakiś przełozony mecz piłki potentatów typu: Górnik Łęczna-Gks Bełchatów to na głowie by stanęli ,żeby taką transmisję zrobić.Szkoda bo dzisiejszy mecz jako jeden z nielicznych rozgrywanych w Rybniku,może być wyrównany.

    Dzisiejszy program Polsatu:

    14:00 Finaliści MŚ 2006: Francja, Korea Południowa - magazyn piłkarski
    14:30 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
    14:55 Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Inter Mediolan
    16:50 Clip - magazyn sportowy
    17:00 Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich
    18:00 Finaliści MŚ 2006: Włochy, Ghana - magazyn piłkarski
    18:30 Finaliści MŚ 2006: USA, Czechy - magazyn piłkarski
    19:00 Mistrzostwa Świata - mecz 2. rundy: Kanada - Czechy

    transmisja od 17.00 jak najbardziej mogłaby się odbyć.
    Niech was głowa nieboli...
    Polsat ma specjalnych specjalistów:) i napewno wyliczyli że więcej kibiców przyciągnie wyścig kolarzy...
    A tak poważnie mecz w Rybniku mogłoby obejrzec naprawde ogromna rzesza ludzi bo przeciez dziś większośc zuzlowej braci siedzi w domach(w każdym razie niewybywa na stadiony)...
    Wiadomo juz co za tydzień?
    Mam nadzieje że Leszno...
    Zapowiada sie znakomity mecz który zawsze przynosi mase emocji a walka trwa do ostatnich biegów...

  27. Powrót do góry    #612
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Zgadza sie za tydzien Leszno godz 19.30 z tym, że mecz pokazywany będzie na kanale polsat sport ekstra
    Pozdro z Leszna

  28. Powrót do góry    #613
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POlsat Sport Extra?No nie,ale mi ciśnienie skoczyło...
    PSE niech sobie w dupe wsadzą!
    NO nie...a zapowiadał się taki mecz...:(( i po takiej przerwie)

  29. Powrót do góry    #614
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie za tydzien Leszno godz 19.30 z tym, że mecz pokazywany będzie na kanale polsat sport ekstra
    Pozdro z Leszna
    23:30 Unia Leszno Atlas Wrocław - żużel polsat sport , 00:35 Magazyn sportowy -to calkiem mozliwe ze puszcza powtorke na normalnym polsacie...i znow utrudniaja kibica speedwaya;/ mogli tez pozniej zdecydowanie dac kolo 5 rano;/damn it!

  30. Powrót do góry    #615
    slavo
    jesli rzeczywiście relacja z meczu będzie na PSE to można jedynie pogratulowac Polszatowi strategii. Hordy widzów wykupują dodatkowy abonament...

  31. Powrót do góry    #616
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A potem mają pretensje że ludzie dekodują kartami TV i sie piractwo szerzy... i wielkie fochy ze piraci niszą ich bizness szkoda tylko że nie pomyśleli o normalnych odbiorcach. Bo mało kto pozwoli sobie na wykupienie pakietów za jakąś konkretną sumkę ... a chcąc oglądać zarówno GP jak i LP to robi sie niezła kasa...

  32. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,672
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    jesli rzeczywiście relacja z meczu będzie na PSE to można jedynie pogratulowac Polszatowi strategii. Hordy widzów wykupują dodatkowy abonament...
    Panowie samo wykupienie pakietu sportowego kosztuje 7.99.Wiec dla prawdziwego kibica chyba nie jest to duzy wydatek?3 piwa miesiecznie mozna sobie odmowic.Ja wykupilem od maja ten pakiet , glownie ze wzgledu na Mistrzostwa Swiata , ale okazuje sie ze nie tylko , bo zuzel tez tam bedzie:).

  33. Powrót do góry    #618
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Panowie samo wykupienie pakietu sportowego kosztuje 7.99.Wiec dla prawdziwego kibica chyba nie jest to duzy wydatek?3 piwa miesiecznie mozna sobie odmowic.Ja wykupilem od maja ten pakiet , glownie ze wzgledu na Mistrzostwa Swiata , ale okazuje sie ze nie tylko , bo zuzel tez tam bedzie:).
    Wystarczy trochę pomyśleć!Ja z grupą kilku kumpli tak samo zrobiłem z C+ i mamy 10 GP za 30zł!!!!!!!!!:)

  34. Powrót do góry    #619
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Powodem dla którego nie będzie transmisji z Leszna jest transmisja na Polsacie Sport meczy finałowego MŚ gr.A w hokeju(19.00)Działacze z leszna co mnie nie dziwi ,nie będą zainteresowani przyspieszeniem spotkania np.17.00 ,bo bez transmisji frekwencja na Smoczyku bedzie na pewno oszałamiająca.
    Szkoda ,że dostęp do kanału EXTRA jest tak ograniczony.
    Ja np. mam Cyfrę +(abonament koło 120 zł) i kablówkę(w ofercie Polsat Sport-wszystkie kanały koło 35 zł)-i co mam kupowac kolejmy dekoder i płacić kolejny abonament?Pewnie jak juz sprzedadzą odpowiednią liczbe dekoderów i do mistrzostw świata pozostanie około tygodnia, dogadaja się z kablówkami w włącza ten kanał do oferty kablówek(tak było w 2002 r przed MS w Korei i Japonii).Martwi co innego, jesli Polsat wygra kolejny przetarg na prawa do transmisji w 2010 r pewnie uruchomi kolejny kanał POLSAT -MEGA lub Super ,byleby sprzedac kolejne kilkadziesiąt tys dekoderów.Oczywiście jest to z punktu widzenia biznesyu TV, OK ,ale jak ma się to do uczciwości wobec osób posiadających wcześniej zakupione dekodery i odbierające POlsat Sport.Jeszcze jedno :prawa do transmisji na kolejne sezony piłkarskiej Ligi Mistrzów zakupiła grupa ITI.Już zapowiedziano ,ze nie będą one transmitowane na żadnym istniejącym kanale sieci TVN.Mają uruchomić specjalny nowy kanał dla mężczyzn ,myślicie ,że będzie dostępny za darmo ? Szkoda ,że grupa Polsat zaczyna przesuwać najatraktycjniejsze pozycje z kanału powiedzmy dobrze dostępnego do śladowo dostępnego.

  35. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Pewnie jak juz sprzedadzą odpowiednią liczbe dekoderów i do mistrzostw świata pozostanie około tygodnia, dogadaja się z kablówkami w włącza ten kanał do oferty kablówek(tak było w 2002 r przed MS w Korei i Japonii)
    Tylko że Polsat Sport Extra w ofercie niektórych kablówek już jest. I to bez dodatkowych opłat, po prostu jako kolejna pozycja w pakiecie :P

  36. Powrót do góry    #621
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    No rzeczywiście mam info ,że Polsat Sport Extra jest już dostępny w ofercie największej chyba toruńskiej kablówki spółdzielni MSM.Co nie zmienia faktu ,że przenoszenie najciekawszym pozycji z podstawowego kanału jakim jest Polsat Sport do np. Extra nie jest w porządku.

  37. Powrót do góry    #622
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ciekawe kiedy Multimedia to włączy...

    Bo już jeden mecz żużlowy jednym meczem żużlowym, ale na PSE jest cały tenis...i w ogóle coraz więcej ciekawych opcji.

    Moim zdaniem Polsat ten meczyk żużlowy mógłby wrzucic na TV4 czy nawet Polsat 2, albo cokolwiek innego(jak bywało w przypadku siatkówki).

    W każdym razie, mam wrazenie ze oni sami nie wiedzą jaka przyjąć strategie, bo na razie to mają MŚ i jest spoko, ale potem nie będzie już nawet LM i trochę im grunt pod nogami sie może spalić. Proponuje więc zakupić prawa do pokazywania żużelka z całego świata :D :D :D

  38. Powrót do góry    #623
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W każdym razie, mam wrazenie ze oni sami nie wiedzą jaka przyjąć strategie, bo na razie to mają MŚ i jest spoko, ale potem nie będzie już nawet LM i trochę im grunt pod nogami sie może spalić. Proponuje więc zakupić prawa do pokazywania żużelka z całego świata :D :D :D
    cos napewno musza z tym fantem zrobic i oby wlasnie poszli w tym kierunku choc wydaje mi sie ze fanow pilki jest duzzo duzzo i mozliwe ze bedziemy na polsacie sport ogladac wiecej arabskiej pilki noznej niz zuzla...;/ czas pokaze oby wszytskich fanow speedwaya naprawde zaskoczyli i podisali umowy na pokazywanie znacznej ilosci zuzla a nie jak do tej pory bywa pilki noznej..

  39. Powrót do góry    #624
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    No rzeczywiście mam info ,że Polsat Sport Extra jest już dostępny w ofercie największej chyba toruńskiej kablówki spółdzielni MSM.
    Jest rowniez - co juz powiedzial Roberto - w ofercie tarnowskiej TTK - co odkrylem kiedys z niejakim zaskoczeniem. Pare tygodni wczesniej telefonicznie zostalem poinformowany, ze nie przewiduja wlaczenia tego programu do oferty. Nie zeby mnie to martwilo :) - szczegolnie przez mistrzostwami.

    Niemniej po calym szumie zwiazanym ze swiatlami oczekiwalem po TV czegos wiecej - a otrzymalem Plecha .....

  40. Powrót do góry    #625
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2005
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko fajnie tylko...
    W c+ wykupisz dodatkowy abonament i zaraz ci puszczą to co wykupiłeś a POLSZMAT robi tak, że chcąc oglądać PLE musisz wykupić (fakt za nieduże pieniądze )ale włączą ci dopiero po okresie rozliczeniowym więc jak wykupisz dzisiaj a płacisz co miesiąć np.10 to dopiero 10 czerwca włączą ci na cały miesiąć fajnie nie

  41. Powrót do góry    #626
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe kiedy Multimedia to włączy...
    Radzę już szukać , bo z tego co mi wiadomo to w Multimedii tez miał dojść Polsat sport extra.

  42. Powrót do góry    #627
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2005
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 14 w 13 postach
    caly torun ma PSE oprucz zalosnego petrusa :/ tak samo bylo z Polsatem Sport przed mistrzostwami w korei przeciez to jest kpna. :(

  43. Powrót do góry    #628
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    caly torun ma PSE oprucz zalosnego petrusa
    Nie no nie cały, bo w MM też nie ma, choć po poscie seb-tora nabrałem nadziei, że może niedługo uda sie tej telewizji uraczyć.

    No i jest - PSE w MM :D Ten drugi kanał "wrocławskiej kablówki" ma zamiar pokazać mecz z Leszna ;)

  44. Powrót do góry    #629
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wiadomo jaki meczyk pokaże wrocławska kablówka w najbliższej kolejce?

  45. Powrót do góry    #630
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Czy wiadomo jaki meczyk pokaże wrocławska kablówka w najbliższej kolejce?
    To bylo chyba pytanie retoryczne, przeciez to oczywiste ;)
    Unia Leszno - Atlas Wroclaw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •