Strona 148 z 516 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158198248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 23186

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #6616
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jaki jest plan transmisji w nSport na najbliższy czas jakie mecze ?

  2. Powrót do góry    #6617
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    III kolejka

    godz. 16 Lechma Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra

    godz. 18.30 Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów

    opcje rezerwowe: godz. 16 Dospel Włókniarz Częstochowa - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz, godz. 18.30 Tauron Azoty Tarnów - Fogo Unia Leszno



    IV kolejka

    godz. 16 Betard Sparta Wrocław - Tauron Azoty Tarnów

    godz. 18.30 PGE Marma Rzeszów - Dospel Włókniarz Częstochowa

    opcje rezerwowe: godz. 16 Stelmet Falubaz Zielona Góra - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz, godz. 18.30 Unibax Toruń - Stal Gorzów

    W nsport takze zalegle :

    Unibax - Unia Tarnow 26 Kwietnia godzina 20.15
    Unia Tarnow - Wlokniarz 6 czerwca godzina 19.00
    Unia Leszno - Unibax 9 czerwca godzina 16.00
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2013 o 12:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #6618
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

  4. Powrót do góry    #6619
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach

  5. Powrót do góry    #6620
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Jaki jest plan transmisji w nSport na najbliższy czas jakie mecze ?
    Na przyszłość zapraszam tutaj: http://zuzelwtv.odt.pl

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chaz za jego przydatny post!

    t_zg (08-04-2013)

  7. Powrót do góry    #6621
    Użytkownik Awatar Patrol91
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 84 w 7 postach
    Pakiet Canal+ to pełna oferta 11 kanałów Canal+.

    "W Canal+ Sport najwięcej piłki nożnej: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, liga polska, angielska, hiszpańska, francuska. To też najlepszy żużel: Speedway GP i nowość – polska Ekstraliga Żużlowa, a także rozgrywki NBA, sporty walki i wiele innych."
    Ciekawe..

    http://www.upc.pl/telewizja/pakiety-...pakiet-canal+/

  8. Powrót do góry    #6622
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Taaaaa.

    Pakiet c+ ma 11 kanałów, tak samo jak w reklamie radiowej hbo ma 6 kanałów, a cinemax 4.

  9. Powrót do góry    #6623
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cena dosc przystepna.To najwazniejsze.Multipakiet Canal+ HD kosztowal 45 zl,choc byly promocje typu " do 6 miesiecy za 19.90 " czyli wychodzilo w sumie troche mniej.
    41 zl to jednak cena dosc przystepna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #6624
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,917
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Widzę, że ktoś wreszcie zrozumiał, że wcześniejsze zapewnianie czytelników SF poprzez news (Enea Ekstraliga za 49 zł! Pełen pakiet żużla za 79!) jest po prostu nic nie warte. Teraz kolejny news, z którego nadal jednak nic nie wynika. SGP i SWC od lat są w Cyfrze+ i moim zdaniem nie ma najmniejszej możliwości, aby te imprezy live były pokazywane w C+ Family. Czytelnicy, widzowie a mówiąc wprost kibice na pewno i na szczęście potrafią korzystać również z innych źródeł niż dezinformacja na łamach SF.
    #MistrzJestJeden

  11. Powrót do góry    #6625
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ekstraliga za 59zl,pelen pakiet zuzla za 119zl.Jak ktos chcial miec wszystko za 79zl to sie troche rozczarowal.
    Z drugiej strony smiesza mnie glosy ,ze trzeba bylo podpisac z Polsatem.Ciekawe ile tam kosztowalby dostep do PS HD i PSEkstra HD.Na pewno duzo taniej?O GP i DPS po likwidacji multipakietu nie byloby mowy.
    Oczywiscie dostep do kanalow Polsatu jest na ta chwile wiekszy,ale i nsport pojawi sie w kablowkach.To jest w interesie tak jednej jak i drugiej strony.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2013 o 16:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #6626
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z perspektywy czasu można uznać, że na kibicach żużla, którzy "musieli" mieć wszystko zaklepane tuż przed GP NZ zrobiono całkiem niezły interes. Skala może niezbyt duża, ale fakt jest faktem. Teraz się okazuje, że kibice zaopatrywali się w pakiety jakkolwiek, żeby tylko mieć komplet, a na dobrą sprawę obejrzeli do tej pory całe jedne zawody. Gdy w tzw. międzyczasie wszystko zaczyna się dopiero klarować, sprawy stają się jaśniejsze a i pieniądze pewniejsze, nie na zasadzie "chyba mam wszystko, 20zł więcej mnie nie zbawi"

  13. Powrót do góry    #6627
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem czy dobry interes czy zly.Wczesniej placilem 99zl N i 45 multipakiet canal+.Teraz place 129zl.
    Pewnie gdybym poczekal i napisal wypowiedzenie,ugralbym z 10 zl .Duzo? Malo? Kwestia podejscia do tematu.Oczywiscie lepiej miec ta stowke w swojej kieszeni niz u Francuza.
    Oferte sportowa jak i filmowa maja calkiem dobra.Czy jest tyle warta tego nie wiem,ale jak ktos placil wiecej niz teraz,a tak jest np w moim przypadku nie ma raczej prawa narzekac.Tez bym chcial taniej ,to oczywiste ale platforma aby sie rozwijac musi zarabiac.Inaczej za pare lat nie ujrzysz tam zuzla , ligi angielskiej , hiszpanskiej czy dobrego filmu.
    Oczywiscie abonenci nizszych pakietow,szczegolnie ci z Cyfry+ maja prawo narzekac.Wczesniej mieli paczke C+ juz od 59zl,teraz musza wybulic dwa razy tyle.Boli,dlatego nie dziwie sie oburzeniu.
    N-kowicze z fulla czy abonenci wyzszych pakietow w Cyfrze chyba najmniej odczuja ta fuzje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2013 o 17:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #6628
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Pakiet Canal+ to pełna oferta 11 kanałów Canal+.

    "W Canal+ Sport najwięcej piłki nożnej: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, liga polska, angielska, hiszpańska, francuska. To też najlepszy żużel: Speedway GP i nowość – polska Ekstraliga Żużlowa, a także rozgrywki NBA, sporty walki i wiele innych."
    Ciekawe..

    http://www.upc.pl/telewizja/pakiety-...pakiet-canal+/
    Sraty taty Kolejna sciema w stylu "transmisje na C+ Family". Niech umieszcza w tym samym pakiecie NSport, to wtedy pogadamy.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #6629
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem czy dobry interes czy zly.Wczesniej placilem 99zl N i 45 multipakiet canal+.Teraz place 129zl.
    Pewnie gdybym poczekal i napisal wypowiedzenie,ugralbym z 10 zl

    miałem to samo co Ty. (N-kę i Cyfrę) Złożyłem wypowiedzenie ( umowa kończyła mi się w kwietniu ) i też nie chcieli dać mi nic taniej. Może gdybym przeciągał to jakieś 10 zł. bym utargował, ale pomyślałem że za tą dychę miesięcznie nie będę się wygłupiał i wziąłem platynę z HBO za 129.

    Dla mnie to i tak taniej wyszło , teraz płacę o 30 zł. mniej a w sumie mam więcej ( doszło mi HBO OD)

  16. Powrót do góry    #6630
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z perspektywy czasu można uznać, że na kibicach żużla, którzy "musieli" mieć wszystko zaklepane tuż przed GP NZ zrobiono całkiem niezły interes. Skala może niezbyt duża, ale fakt jest faktem. Teraz się okazuje, że kibice zaopatrywali się w pakiety jakkolwiek, żeby tylko mieć komplet, a na dobrą sprawę obejrzeli do tej pory całe jedne zawody. Gdy w tzw. międzyczasie wszystko zaczyna się dopiero klarować, sprawy stają się jaśniejsze a i pieniądze pewniejsze, nie na zasadzie "chyba mam wszystko, 20zł więcej mnie nie zbawi"
    I tu się mylisz. Zamowiłem pakiet platinum jako nowy abonent za 119z godzinę po ogłoszeniu oferty. Drogo, bo wcześniej miałem N na narte i C+ za ok 40zł , ale myślę będę miał w końcu wszystko w jednym, a na dodatek nie palę, rzadko piję to dołożę kilka złotych, ale obejrzę GP w HD u siebie. Zestaw dostałem dopiero we wtorek rano... Na dodatek do dziś nie mam NC+go.

  17. Powrót do góry    #6631
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    I tu się mylisz. Zamowiłem pakiet platinum jako nowy abonent za 119z godzinę po ogłoszeniu oferty. Drogo, bo wcześniej miałem N na narte i C+ za ok 40zł , ale myślę będę miał w końcu wszystko w jednym, a na dodatek nie palę, rzadko piję to dołożę kilka złotych, ale obejrzę GP w HD u siebie. Zestaw dostałem dopiero we wtorek rano... Na dodatek do dziś nie mam NC+go.
    Zalatwiales w punkcie czy przez telefon? W punkcie dostalbys zestaw zastepczy od reki.Kumpel tak zrobil ,bo co prawda nowych mediabox-ow nie mieli ,ale dali mu na tydzien jakiegos starego i juz 22 kwietnia mial dostep do oferty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #6632
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z perspektywy czasu można uznać, że na kibicach żużla, którzy "musieli" mieć wszystko zaklepane tuż przed GP NZ zrobiono całkiem niezły interes. Skala może niezbyt duża, ale fakt jest faktem. Teraz się okazuje, że kibice zaopatrywali się w pakiety jakkolwiek, żeby tylko mieć komplet, a na dobrą sprawę obejrzeli do tej pory całe jedne zawody. Gdy w tzw. międzyczasie wszystko zaczyna się dopiero klarować, sprawy stają się jaśniejsze a i pieniądze pewniejsze, nie na zasadzie "chyba mam wszystko, 20zł więcej mnie nie zbawi"
    myslisz, ze zrobili na kibicach zuzla jakis biznes? przeciez kto mial cyfre, to mial grand prix i od tamtego czasu nic a nic sie nie zmienilo. ani ceny, ani kanaly (tzn zmienily sie nazwy). to ilu kibicow nagle zapregnelo gp nowej zelandii, ze nc+ ich tak ograbilo? tydzien minal i dodali nsport na kilka miesiecy a w tym czasie zobaczy sie co wydarzy sie dalej.

    ja nie mialem multipakietu tylko cyfra+start i placilem 41zl, a za n 69 (bez hbo). do dzis nie dzwonili, n wymowilem i zobacze czy zaoferuja cos przystepnego (platinium z mr za 99 spokojnie wezme, do tego dojda aktywacje, dekodery i wyjde na to samo co obecnie). a jak nie to jakos przezyje do lipca na samej cyfrze

    A juz to co sie dzieje na sportowychfaktach to jakas masakra liga jest za 49zl, to teraz nagle kazdy zechcial caly zuzel albo nic wczesniej nie mieli dla zuzla c+ za ~40-50zl dla grand prix, albo lepiej jakis pakiet optimum za 80zl z tvp sport, a teraz doszly nowe prawa, wiec za te 99zl, za ktore bardzo duzo wczesniejszych abonentow dostalo platinium, to juz bez przesady, 2 piwka w pubie.. antync+ to chyba dobra kampania polsatu
    Ostatnio edytowane przez cphx ; 08-04-2013 o 18:54

  19. Powrót do góry    #6633
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zalatwiales w punkcie czy przez telefon? W punkcie dostalbys zestaw zastepczy od reki.Kumpel tak zrobil ,bo co prawda nowych mediabox-ow nie mieli ,ale dali mu na tydzien jakiegos starego i juz 22 kwietnia mial dostep do oferty.
    Przez telefon, w punkcie umowy mogli dopiero spisywać od piątku, a na dodatek umowy mają 18 miesieczne, przez tel 12 miesięcy. No i dodatkowo sprzęt był droższy, czyli dekoder i satelita.

  20. Powrót do góry    #6634
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ma ktoś linka z transmisją do Elite League ? Bo na Polsacie Sport leci jakieś pitolenie o siatkówce, a PS News nie mam.

  21. Powrót do góry    #6635
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    http://www.firstrow1.eu/watch/179752...-speedway.html

    Możesz spróbować również na mypremium.tv, ss2.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    zabovsky (08-04-2013)

  23. Powrót do góry    #6636
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    antync+ to chyba dobra kampania polsatu
    antync+ to gorzkie żale N-kowiczów i tych z C+, którzy mieli pakiety za 40-50 zł, nabyte najczęściej w ostatnich miesiącach przed fuzją
    i teraz marudzą, że Platinium za 99 zł jest drogi. A wg. mnie to ktoś sprytnie przed fuzją nałapał łosi na tanie pakiety i po powstaniu Nc+ chciał przez przymusową migrację nakazać łosiom płacić więcej. Łosie zrobiły raban, sprawą zainteresował się UOKiK i jest afera.
    Pewnie zakończy się na jakiejś karze, ale nie wierze że Nc+ znacząco obniży ceny.

    http://media2.pl/media/101793-Abonen...pe-ncplus.html
    i widać kto w tym wszystkim najbardziej namieszał
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 08-04-2013 o 22:04

  24. Powrót do góry    #6637
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    antync+ to gorzkie żale N-kowiczów i tych z C+, którzy mieli pakiety za 40-50 zł, nabyte najczęściej w ostatnich miesiącach przed fuzją
    i teraz marudzą, że Platinium za 99 zł jest drogi. A wg. mnie to ktoś sprytnie przed fuzją nałapał łosi na tanie pakiety i po powstaniu Nc+ chciał przez przymusową migrację nakazać łosiom płacić więcej. Łosie zrobiły raban, sprawą zainteresował się UOKiK i jest afera.
    Pewnie zakończy się na jakiejś karze, ale nie wierze że Nc+ znacząco obniży ceny.
    Nie zgodze sie z Toba. Mialem w TV N pakiet za bodajze 64 zl w ktorym mialem kompletnie wszystko poza HBO i XXX i to nie podpisany kilka tygodni przed fuzja, a dobre pare lat temu. Teraz kanaly Npremium zamienily sie miejscami z pakietem C+ i musze za to dopłacić ( bez super promocji dla abonentow ) 45 zl. Uwazam, ze to troche duzo jak za zamiane kanalow z Npremium na C+, plus pare dodatkowych programow dla dzieci ( ktorych nie mam) i program o gotowaniu.

  25. Powrót do góry    #6638
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    antync+ to gorzkie żale N-kowiczów i tych z C+, którzy mieli pakiety za 40-50 zł, nabyte najczęściej w ostatnich miesiącach przed fuzją
    i teraz marudzą, że Platinium za 99 zł jest drogi. A wg. mnie to ktoś sprytnie przed fuzją nałapał łosi na tanie pakiety i po powstaniu Nc+ chciał przez przymusową migrację nakazać łosiom płacić więcej. Łosie zrobiły raban, sprawą zainteresował się UOKiK i jest afera.
    Pewnie zakończy się na jakiejś karze, ale nie wierze że Nc+ znacząco obniży ceny.

    http://media2.pl/media/101793-Abonen...pe-ncplus.html
    i widać kto w tym wszystkim najbardziej namieszał
    Nka
    Pakiet Full ( HBO, pictureBox, nFilm, nSeriale, VOD, Cinemax, Filmbox) jedynie czego nie ma to kanaly +18
    Oplata miesieczna 99.
    Czas umowy - nieokreślony.
    Umowa skonczyla sie 31.12.2011 a potem na tych samych warnukach przeszla na czas nieokreślony

    Obecna propozycja to Canal+platinum + HBO (bez cinemaxow, bez filmbox, nSeriale, bez pocturebox)
    Mam za to placic 129zl
    Jeśli chce Cinemax oplata dodatkowa 15zl
    Filmbox? Kolejne 15
    PoctureBox? Kolejna doplata (przyznaje nie pamietam)
    Umowa na czas określony - 18 miesięcy.

    Jak sie tu nie wk......?
    NC+ nie polubilem, ale systematycznie tam zagladam i popieram ich dzialania.

  26. Powrót do góry    #6639
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Scroll

    Umowa skonczyla sie 31.12.2011 a potem na tych samych warnukach przeszla na czas nieokreślony

    Obecna propozycja to Canal+platinum + HBO (bez cinemaxow, bez filmbox, nSeriale, bez pocturebox)
    Mam za to placic 129zl
    Jeśli chce Cinemax oplata dodatkowa 15zl
    Filmbox? Kolejne 15
    PoctureBox? Kolejna doplata (przyznaje nie pamietam)
    Umowa na czas określony - 18 miesięcy.
    Przerabiałem zakończenie umowy Full.
    Po okresie promocyjnym full za 99 pln dostałem w 13 czy 19 miesiącu fakturę na 249 za miesiąc.
    Wtedy powiedziałem do widzenia ale szkoda było nagrań więc dostałem umowę za 48 pln z sześcioma podstawowymi pakietami.
    Teraz dostanę za 79 pln pakiet platinum a jestem przy 89 pln.
    http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/...html#BoxBizTxt
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 09-04-2013 o 01:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #6640
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Nka
    Pakiet Full ( HBO, pictureBox, nFilm, nSeriale, VOD, Cinemax, Filmbox) jedynie czego nie ma to kanaly +18
    Oplata miesieczna 99.
    Czas umowy - nieokreślony.
    Umowa skonczyla sie 31.12.2011 a potem na tych samych warnukach przeszla na czas nieokreślony

    Obecna propozycja to Canal+platinum + HBO (bez cinemaxow, bez filmbox, nSeriale, bez pocturebox)
    Mam za to placic 129zl
    Jeśli chce Cinemax oplata dodatkowa 15zl
    Filmbox? Kolejne 15
    PoctureBox? Kolejna doplata (przyznaje nie pamietam)
    Umowa na czas określony - 18 miesięcy.

    Jak sie tu nie wk......?
    NC+ nie polubilem, ale systematycznie tam zagladam i popieram ich dzialania.
    Zalapales sie jeszcze na starego fulla w N-ce,ja mialem tego nowszego,nieco wykastrowanego ale i tak nie narzekalem,bo cinemaxow czy filmboxow nie ogladam/ogladalem.

    N-seriale masz w Platinium pod nazwa seriale+.
    Placisz wiecej za mniej kanalow ale wiecej tresci.
    Ok,brak cinemax czy filmbox jak ogladales moze bolec.
    Picturebox? Zajmuje niepotrzebnie miejsce na dysku.Wolalbym tam mniej nikomu niepotrzebnych kolekcji jak wlasnie Picturebox czy prapremieryTVP w zamian za tresci w HD.
    Niestety dysk przez te wodotryski jest tak zapchany,ze nie ma juz miejsca na lepsza jakosc a i seriale nie sciagna sie w terminie zanim czegos z dysku nie usuna.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-04-2013 o 07:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #6641
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Witajcie
    Proszę o radę. Aktualnie jestem abonenentem Cyfry. Po kilku telefonach z NC+ dostałem następującą ofertę:
    - pakiet Platinum - 99,00 pln
    - aktualny dekoder (wynajem) - 10,00 pln
    - multiroom (dwie niezależne karty) - 20,00 pln
    - umowa na 12 miesięcy.
    Czy to jest max co mogę dostać czy warto jeszcze negocjować?

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #6642
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Igelski Zobacz posta
    Witajcie
    Proszę o radę. Aktualnie jestem abonenentem Cyfry. Po kilku telefonach z NC+ dostałem następującą ofertę:
    - pakiet Platinum - 99,00 pln
    - aktualny dekoder (wynajem) - 10,00 pln
    - multiroom (dwie niezależne karty) - 20,00 pln
    - umowa na 12 miesięcy.
    Czy to jest max co mogę dostać czy warto jeszcze negocjować?

    Pozdrawiam
    u mnie oferta jakiś czas temu (zaakceptowana) wyglądała tak:
    - pakiet Platinium 99 zł
    - wynajem dekodera 5 zł
    - multiroom 10 zł

  30. Powrót do góry    #6643
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Igelski Zobacz posta
    Witajcie
    Proszę o radę. Aktualnie jestem abonenentem Cyfry. Po kilku telefonach z NC+ dostałem następującą ofertę:
    - pakiet Platinum - 99,00 pln
    - aktualny dekoder (wynajem) - 10,00 pln
    - multiroom (dwie niezależne karty) - 20,00 pln
    - umowa na 12 miesięcy.
    Czy to jest max co mogę dostać czy warto jeszcze negocjować?

    Pozdrawiam

    Hmm, ja podpisałem umowe na :

    - Platinium - 99 PLN
    - HBO - 30 PLN
    - Multiroom- 10 PLN (2 niezależne karty cameleon)

    Razem 139 PLN
    Z tego wynika, że możesz urwac jeszcze z 10 PLN za multiroom
    Tunery mam swoje Vu+ Duo i Vu+ Uno oraz przerobionego na E2 nBoxa 5800SX. Wszystko śmiga niezależnie na trzech tunerach
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #6644
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Pytanie do dobrze zorientowanych w temacie. Kto będzie w tym roku komentował mecze ekstraligi w TV ?

  32. Powrót do góry    #6645
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez CroCop Zobacz posta
    Olkowicz , Milko , Ślak , Kryszak i Władysław Gollob ,czasem Komarnicki



    Nie ogłoszono komentatorów ale pewnie bedą to Olkowicz , Cegielski , Milko + Ruszkiewicz oraz Daria Studio + magazyn
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #6646
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Pytanie do dobrze zorientowanych w temacie. Kto będzie w tym roku komentował mecze ekstraligi w TV ?
    Piotr Olkowicz, Robert Noga i Marcin Majewski

  34. Powrót do góry    #6647
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach

  35. Powrót do góry    #6648
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    To teraz ja zadam pytanie - czy w związku z tym, że w ramach umowy mam gwarantowany NC+go a do dziś go nie mam, mogę zerwać umowę??

  36. Powrót do góry    #6649
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    W dzisiejszym Tygodniku żużlowym Daria Kabała mówi, że ligę będą komentować Olkowicz i Tomasz Dryła, a nie jak ktoś wyżej napisał Majewski i Noga. Dodatkowo będą z nimi komentować eksperci, ale nie wymieniła kto.

  37. Powrót do góry    #6650
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,917
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Obecność w ramówce 'wstępu do meczu' daje nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia w TV także prezentacji przed zawodami.
    #MistrzJestJeden

  38. Powrót do góry    #6651
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Obecność w ramówce 'wstępu do meczu' daje nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia w TV także prezentacji przed zawodami.
    Dziś się właśnie nad tym zastanawiałem. Bo skoro godziny 16 i 18:30 mają być godzinami rozpoczęcia meczu to kiedy prezentacja?
    Wygląda więc na to, że będzie to we wstępie do meczu. Może też jakąś migawkę z próby toru uraczymy.

    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    To teraz ja zadam pytanie - czy w związku z tym, że w ramach umowy mam gwarantowany NC+go a do dziś go nie mam, mogę zerwać umowę??
    Wczoraj pierwszy raz odpaliłem na tablecie i u mnie wszystko śmiga.
    Może coś z hasłem pokręciłeś?

  39. Powrót do góry    #6652
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Kolego Dillinger - już jest ok.
    A powiedz mi chodzą Ci wszystkie kanały o których była mowa? Np. C+Sport ?

  40. Powrót do góry    #6653
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    W dzisiejszym Tygodniku żużlowym Daria Kabała mówi, że ligę będą komentować Olkowicz i Tomasz Dryła, a nie jak ktoś wyżej napisał Majewski i Noga. Dodatkowo będą z nimi komentować eksperci, ale nie wymieniła kto.
    Noga i Majewski też będą komentować. nsport będzie na 4 stadionach w kolejce(2 mecze zwykłe plus dwa rezerwowe) więc potrzebują minimum 4 osób do komentowania

  41. Powrót do góry    #6654
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Obecność w ramówce 'wstępu do meczu' daje nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia w TV także prezentacji przed zawodami.
    oby nie byla to taka prezentacja jak ta pokazywana podczas GP, kiedy ogladamy ekspertow w studio, a gdzies tam w malym telewizorku prezentacje

  42. Powrót do góry    #6655
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodark...html#BoxBizTxt

    Lis miał sporo racji. Nagle w decydującej części LM nie można obejrzeć sobie całego meczu.
    Na dodatek podczas relacji w kanale multiliga pojawiał się komunikat zajmujący środek ekranu,
    aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Mimo że opłaty robię na bieżąco. Data ostatniej wpłaty któryś tam luty. Zrobiłem reset i znowu to samo z tym że informacja, że data ostatniej wpłaty któryś tam marzec. Znowu zrobiłem reset i jakoś chodziło ale ten kanał jest dość słabej jakości i do tego te komunikaty. To jest żenujące.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 10-04-2013 o 00:23
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #6656
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Kolego Dillinger - już jest ok.
    A powiedz mi chodzą Ci wszystkie kanały o których była mowa? Np. C+Sport ?
    Tzn. tak
    jak już odpalisz aplikację to na liście kanałów nie miałem C+Sport i Nsport, ale po włączeniu np. TVN24 w trakcie jego odtwarzania, przesunąłem palcem w dół i mogłem zmieniać na inne kanały. Wtedy trafiłem na te dwa, których nie było na liście.
    Niestety jak dziś kontrolnie chciałem włączyć C+Sport na meczu Dortmund-Malaga to nie mogłem się wbić i cały czas miałem ikonkę łączenia. Inne kanały działały. Podejrzewam, że była zbyt duża ilość chętnych [wiadomo grała Borussia], ale dla mnie to żadne wytłumaczenie.

  44. Powrót do góry    #6657
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    jakiś cień nadziei dla abonentów UPC

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...ign=newswidget


    trochę dziwi mnie że w momencie gdy będą 4 pełne ekipy, na czterech stadionach, to nie zostaną uruchomione 2 dodatkowe kanały ( jak to jest robione w przypadku LM ) i nie przeprowadzą relacji live z 4 stadionów.
    Albo chociaż z trzech, a na jednym kanale Multiekstraliga. Wtedy byłby pełen wypas.
    Ostatnio edytowane przez adambe ; 10-04-2013 o 09:52

  45. Powrót do góry    #6658
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    jakiś cień nadziei dla abonentów UPC

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...ign=newswidget


    trochę dziwi mnie że w momencie gdy będą 4 pełne ekipy, na czterech stadionach, to nie zostaną uruchomione 2 dodatkowe kanały ( jak to jest robione w przypadku LM ) i nie przeprowadzą relacji live z 4 stadionów.
    Albo chociaż z trzech, a na jednym kanale Multiekstraliga. Wtedy byłby pełen wypas.
    Nie liczyłbym na nSport w UPC przed wrześniem. NC+ teraz raczej nie będzie się dzieliła kanałami które mogą jej przysporzyć nowych abonentów. Dopiero jak się skończy ta cała szopka związana z połączeniem, kampanie reklamowe (sic!) im się skończą, dopiero wtedy usiądą do rozmów z kablówkami.
    Niech chociaż barany uruchomią opcję płatnego oglądania wybranych meczów tak jak LM na Onecie.

  46. Powrót do góry    #6659
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    UPC posiada 17 % udzialow w nc+ wiec tylko od ich widzimisie zalezy kiedy nsport do nich trafi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #6660
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    UPC posiada 17 % udzialow w nc+ wiec tylko od ich widzimisie zalezy kiedy nsport do nich trafi.
    To że ma udziały jeszcze nie przesądza, że ma decydujący głos na Walnym, a raczej nie ma. Inaczej już dawno NSport gościłby w ofercie UPC a go ni ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •