Strona 139 z 512 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149189239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,255 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #6211
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Semen

    Semen, to o której przyjdę na mecz (mój sposób spędzania wolnego czasu) to moja indywidualna sprawa.
    Człowieku, a czy ja napisałem coś innego ? Kompletnie nie zrozumiałeś tego o czym piszę.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #6212
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Semen zrozumiałem

    Chciałbyś aby start do pierwszego biegu odbywał się o faktycznej godzinie rozpoczęcia meczu. Vicar jest za tym, aby prezentacja odbywała się o godzinie rozpoczęcia spotkania, a potem dopiero start do pierwszego biegu. Osobiście mam totalnie wywalone na godzinę rozpoczęcia spotkania. Pamiętam, że w Toruniu rzeczywiście zawody rozpoczynały się punktualnie. Nawet jak pod kasami i bramami stały setki kibiców i blokowały wejście (1996) Teraz też 5 minut w plecy i walkower. Punktualność ponad wszystko

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 18-03-2013 o 19:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #6213
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Wy mnie tu nie straszcie z tekstem, ze chcąc oglądać ligę i SGP+SWC będę musiał płacić 130zł... Nie mam czasu na oglądanie tv, jak już to Fakty na TVN... A do tej pory miałem 39zł z C+ i N na kartę z doładowaniem raz na 3 miesiace i było to idealne rozwiazanie. Jestem ciekaw na ile kumaci będą 21 marca konsultanci pod kątem oferty bo podobno szkoleń jako takich nie mieli albo to fałsz i mówią tak ze względu na wysokie kary...

  4. Powrót do góry    #6214
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Ja jako klient nki mam tylko nadzieje, ze tego 21'go marca uda mi sie sprawnie zalatwic dolozenie pakietu z C+ i bede juz mogl ogladnac Auckland w dobrej jakosci na TV, a nie na jakims streamie w internecie.

  5. Powrót do góry    #6215
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jako klient N-ki podobno dostaniesz ten pakiet w ramach rekompensaty za likwidacje NPremium 1-4,jesli miales te kanaly w abo.
    Nastapi to chyba dopiero 5 kwietnia jak w/w kanaly odejda w niebyt.
    Jesli ich nie miales,pozostanie migracja do nc+.Zdaje sie ,ze N-kowicze nie beda mogli dolozyc tej paczki do swojej oferty a jedynym sposobem bedzie wlasnie migracja do nowej platformy.
    Przynajmniej wydaje sie to malo logiczne aby dawali taka mozliwosc.Docelowo chca miec wszystkich w nc+ i to jak najszybciej wiec czyms musza do migracji zachecac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-03-2013 o 07:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #6216
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja jako klient nki mam tylko nadzieje, ze tego 21'go marca uda mi sie sprawnie zalatwic dolozenie pakietu z C+ i bede juz mogl ogladnac Auckland w dobrej jakosci na TV, a nie na jakims streamie w internecie.
    PO co ? Przecież będzie transmisja w EUROSPORCIE....

  7. Powrót do góry    #6217
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    PO co ? Przecież będzie transmisja w EUROSPORCIE....
    Ale chyba nie w tym polskim? Z tego co gdzies wyczytalem, eurosport bedzie transmitowal gp na wyspach, ale pewien nie jestem kingpin. Bardziej chodzilo mi o to, zeby sprawnie to zalatwic, bez czekania godzinami na telefonie sluchajac glupiej muzyczki lub stojac w kolejkach w punktach nc.

  8. Powrót do góry    #6218
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kogo zacytowałeś ? Ja nie użyłem słowa brak, tylko słowa kwestia, a to kolosalna różnica.

    Kwestia kultury i wychowania narodu, czyli tego jak naród/ludzie podchodzą do punktualności, jak im to wpojono lub nie, drążąc dalej w jaki sposób szanują innych.

    Najważniejsze to to, że prezentacja nie wchodzi w skład meczu tylko go poprzedza (nie raz jej w ogóle nie ma). Mówi się nawet przedmeczowa prezentacja. Dla mnie to istotne.
    Tak samo jak trening punktowany nie jest oficjalnymi zawodami żużlowymi, nawet jeśli przebiega w ten sam sposób.
    Ty też nie chcesz zrozumieć. A ja nie powiem prezentacja przedmeczowa, ale prezentacja meczowa. I co teraz? Też jestem za punktualnością. Jeśli przyjmiemy, że prezentacja wchodzi w skład meczu, to moim zdaniem mecze powinny się zaczynać też punktualnie. Czyli 15 min przed pierwszym biegiem. Co do punktualności jesteśmy zgodni - fajnie, gdyby wszystko było na czas. Nie jesteśmy tylko zgodni, co do tego co ma się zaczynać o swojej godzinie. Ty twierdzisz, że pierwszy bieg. Ja że prezentacja i w związku z tym zaraz dostaję prztyczka, że jestem przeciwko punktualności.

    Problem burdelu w każdej niemal dziedzinie życia w Polsce polega właśnie na tym, że każdy robi co chce, kiedy chce, jak chce i nazywa sobie różne rzeczy też jak chce.
    To przestań określać prezentację, jak coś co nie wchodzi w skład meczu i burdel się skończy Takie ogólne stwierdzenia można odnosić do obu stron.

    Edit: Stronka w całości moja
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 19-03-2013 o 11:34
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #6219
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No nie, następny.

    W którym miejscu mam coś do Ciebie ? Krytykuję organizatorów, nie Ciebie. Ty ich bronisz, więc krytykuję twoją obronę , nie Ciebie.

    Nie chce mi się dyskutować dalej , ani przepisywać wykładów na temat semantyki i syntaktyki.

    Nie odniosłeś się do pytania o adres strony, który masz na dole. Ponawiam pytanie to ciekawsze niż nasze przepychanki.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #6220
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    kingpin. Bardziej chodzilo mi o to, zeby sprawnie to zalatwic, bez czekania godzinami na telefonie sluchajac glupiej muzyczki lub stojac w kolejkach w punktach nc.
    Tez mam taka nadzieje,ale dzwonic trzeba bedzie.
    Nawet wyslucham muzyczki byleby wlaczyli C+ kiedy trzeba,bo to ze migruje do nc+ to juz raczej postanowione.
    Skoro jest okazja miec w jednej skrzynce GP i lige to szkoda nie skorzystac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #6221
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    A gdzie najlepiej szukać info o pakiecie Canal+/zmianach i ewentualnego Nsport.

    Z tego co widzę to Multimiedia Polska nie sprzedaje już pakietu canal+, a na infolinii nic nie wiedza...oczywiście...

  12. Powrót do góry    #6222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Luknij tu https://ncplus.pl/ i zostaw swoje namiary. To Ciebe znajdą i rozpracują jak przyjdzie czas


    Z tego co widzę to Multimiedia Polska nie sprzedaje już pakietu canal+, a na infolinii nic nie wiedza...oczywiście.
    Minie sporo czasu zanim kablówki dostaną programy NC+. Najpierw sam operator sprzeda ile się da a potem będzie łapał następnych na kablówki
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-03-2013 o 12:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #6223
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Luknij tu https://ncplus.pl/ i zostaw swoje namiary. To Ciebe znajdą i rozpracują jak przyjdzie czas
    Oczywiscie dalem namiar, ale watpie ze ten kontakt nastapi 21 Marca rowno z wlaczeniem platformy dlatego trzeba dzialac samemu .

  14. Powrót do góry    #6224
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Oczywiscie dalem namiar, ale watpie ze ten kontakt nastapi 21 Marca rowno z wlaczeniem platformy dlatego trzeba dzialac samemu
    Jeśli jestes abonentem C+ lub n-ki to znajdą Ciebie szybciej niż myslisz. Ja w grudniu kupowałem w n-ce oferte ŚwiatHD z dekoderem na własność i z 3 miesięczna ofertą nPremium i HBO. Oferta skończyła się jakoś 8 marca. A wczoraj do mnie dzwoniła babka z n-ki i oferowała przejście do NC+. Problem w tym, że zaraz potem nastapił jakiś pik w słuchawce i rozmowa się zakończyła. Więc szczegółów nie znam. Ale świadczy to, ze już zaczynają działać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #6225
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W takim razie jestes chyba pierwszy w Polsce ktoremu oferowali przejscie do nc+.
    Sledze rozne fora sat w miare na biezaca i poki co to wydzwaniaja ale z oferta przedluzenia w dotychczasowych platformach wspominajac ,ze i tak bedzie mozliwosc migracji do nc+ ale w szczegoly sie nie zaglebiaja.
    Na pytania o oferte nc+ odpowiadaja ,ze wszystko bedzie jasne 21.03 i tyle.Zadnych szczegolow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-03-2013 o 07:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #6226
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    W takim razie jestes chyba pierwszy w Polsce ktoremu oferowali przejscie do nc+.
    Ja znam dwa takie przypadki. Na znanym Tobie forum gość opisuje dokładnie taki sam przypadek jak mój. I tez chodziło o 3 miesięczną ofertę Świat HD która mu sie również skończyła. Sa to oferty bez żadnej umowy, kartę aktywujesz sms-em. Może właśnie dlatego dzwonią do takich aby ci podpisali w ogóle umowy.

    Sledze rozne fora sat w miare na bierzaca i poki co to wydzwaniaja ale z oferta przedluzenia w dotychczasowych platformach wspominajac ,ze i tak bedzie mozliwosc migracji do nc+ ale w szczegoly sie nie zaglebiaja.
    Chyba nie za dokładnie śledzisz http://forum.dvhk.pl/showpost.php?p=...&postcount=657


    P.s
    Dzisiaj dzwonili w tej samej sprawie do córki ( z jej komórki też była aktywowana jedna karta) i również oferowali podpisanie oferty w NC+. Z tym, że córka nie była w temacie i nie podjęła rozmowy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-03-2013 o 21:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #6227
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Kingpin,
    jeśli śledzisz na "bierząco" to nic dziwnego, że nie ma efektów

  18. Powrót do góry    #6228
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zubow napisał odnośnie prezentacji Włókniarza w TVN Turbo:
    żart czy było coś takiego, ewentualnie jest gdzies na serwerach?
    Prezentację pokazywano w TVN Turbo w Raporcie w ciągu tygodnia.
    W niedzielę był fragment pokazany w raporcie końcowym w TVNTurbo.
    (fragment jest/był dostępny w ich internetowym wydaniu tvn player)
    Ewentualnie możesz jeszcze zobaczyć w Canal+sport.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2013 o 03:30
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #6229
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja znam dwa takie przypadki. Na znanym Tobie forum gość opisuje dokładnie taki sam przypadek jak mój. I tez chodziło o 3 miesięczną ofertę Świat HD która mu sie również skończyła. Sa to oferty bez żadnej umowy, kartę aktywujesz sms-em. Może właśnie dlatego dzwonią do takich aby ci podpisali w ogóle umowy.



    Chyba nie za dokładnie śledzisz http://forum.dvhk.pl/showpost.php?p=...&postcount=657



    Nie no sorry,Tobie zrobilo pik a temu drugiemu jak juz mial uslyszec konkrety bateria padla.
    Nie ma szans podpisac na ta chwile umowe z nc+ bo ona jeszcze nie wystartowala.
    Nie zdradzaja zawartosci pakietow ani cen.
    Te tel. to co najwyzej sondazowe pytania czy ewentualnie bylbys oferta zainteresowany.
    Stad te pik a nie konkrety,ktorych poki co nie moga zdradzac albo sami nawet jeszcze nie znaja.


    Kiedys ogladalem taki japonski horror.Tam tez dzwonil tel i tez bylo slychac dziwne rzeczy w sluchawce.
    Delikwent umieral w ciagu 48H wiec mniej sie na bacznosci.Ten drugi chyba przezyje.Bateria padla wiec jest kryty.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-03-2013 o 08:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #6230
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Edit: Stronka w całości moja
    To coś z Austrią masz nie tak.

    1 )Tor w Wiener Neustadt nie istnieje, został zlikwidowany. Klub funkcjonuje nadal i organizuje zawody na torze w Eggendorfie (przystosowali dawny treningowy owal w dawnej piaskowni czy żwirowni)
    Miejsce to określane jest jako Tritol, a w oficjalnych dokumentach federacji austriackiej widnieje jako Eggendorf.

    2) W rozgrywkach austriackich w 2012 zmieniono lokalizację niektórych rund. Tego w swoich opracowaniach nie uwzględniłeś.
    Runda 3 miała odbyć się 8 września w St.Johann/Pongau , ale została odwołana. Ostatecznie odbyła się 29 września w Mureck. Runda, którą opisałeś jako trzecią odbyła się rzeczywiście 7 października, ale jako runda 4 i tak jak napisałem, podobnie jak pierwsza w Eggendorfie, a nie w Wiener Neustadt.

    3) Co ciekawe klasyfikację końcową umieściłeś prawdziwą czyli ustaloną na podstawie wszystkich 4 rund, a ostatnią z nich oznaczyłeś jako trzecią.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-03-2013 o 08:05
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #6231
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ok, dzięki Semen, poprawię to. W ogóle z tymi IM Austrii miałem zamieszanie, różne wyniki, nie wiedziałem jak to poskładać. Czyli konkludując nie mam wyników rundy trzeciej z 29 września z Mureck? Mógłbyś podrzucić wyniki jeśli masz? Kiedy tor w Wiener Neustadt został zlikwidowany?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 20-03-2013 o 11:06
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #6232
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Te tel. to co najwyzej sondazowe pytania czy ewentualnie bylbys oferta zainteresowany.
    Stad te pik a nie konkrety,ktorych poki co nie moga zdradzac albo sami nawet jeszcze nie znaja.
    Byc może chodzi o jakiś sondaż. Ale mi się coś wydaje, że oni upatrzyli sobie wśród klientów ŚwiatHD (tych bez umowy abonamentowej) potencjalnych klientów NC+. W końcu u takich wystarczy przesłać uprawnienia na kartę zaraz po uzgodnieniu warunków. Mogli przeciez zaoferować jakiś pakiet podstawowy już w NC+ z możliwością rozszerzenia go telefonicznie po 21 marca. Ale co tam, jutro się wszystko wyda.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #6233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pewnie ,ze beda chcieli przyciagnac wszystkich ktorych maja w systemie,bez wzgledu na rodzaj umowy.TNK,Cyfra,Nka,SWIATHD,wszystko jedno,kazdy to potencjalny klient.

    Podobno leca juz reklamowki zuzlowe na...... C+Sport.
    Czyzby jednak C+SPORT a nie Nsport?
    W poniedzialkowej ramowce tak jednej jak i drugiej stacji na prozno szukac zuzla.
    Ta mozna co zmienic w 5 minut,podobnie jak i nazwe kanalu.
    Jutro o 10.00 slynna konferencja.Transmisja podobno na TVN24.
    Byc moze dowiemy sie w koncu gdzie wcisna zuzel.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-03-2013 o 13:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #6234
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie ,ze beda chcieli przyciagnac wszystkich ktorych maja w systemie,bez wzgledu na rodzaj umowy.TNK,Cyfra,Nka,SWIATHD,wszystko jedno,kazdy to potencjalny klient.

    Podobno leca juz reklamowki zuzlowe na...... C+Sport.
    Czyzby jednak C+SPORT a nie Nsport?
    W poniedzialkowej ramowce tak jednej jak i drugiej stacji na prozno szukac zuzla.
    Ta mozna co zmienic w 5 minut,podobnie jak i nazwe kanalu.
    Jutro o 10.00 slynna konferencja.Transmisja podobno na TVN24.
    Byc moze dowiemy sie w koncu gdzie wcisna zuzel.
    O ile dobrze kojarzę na Canal + reklamówki lecą ale GP ...., Dzisiaj w "TŻ" napisali, że z "nieoficjalnych źródeł wszystkie mecze będą na nSport". W Tvn Turbo jeden w miesiącu podobno.

  25. Powrót do góry    #6235
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    z "nieoficjalnych źródeł wszystkie mecze będą na nSport". W Tvn Turbo jeden w miesiącu podobno.
    Hmm, byłby to nawet dobry układ. Oczywiście w sytuacji gdyby np. nSport dalej był w ofercie np. TNK czy SmartHD. Wtedy oglądanie SE nie byłoby takie drogie, ba nie byłoby droższe niż oglądanie jej na TVP Sport który równiez jest dostepny w SmartHD.

    No i jest pierwsze info dla prepaidowców z n-ki. Tu http://n.pl/info podają, że zamiast 4 nPremium dostana ludzie Canal+ Family i Canal+ Family 2. Czyli LM już nie pooglądają a i SGP też nie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-03-2013 o 22:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #6236
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Witam
    gdyby ktos probowal sie dzisiaj dowiedziec czegos o tej nc+, sposobach migracji lub inne, prosze o podzielenie sie informacjami. Po pracy bede mial niewiele czasu na ogarniecie tematu i chcialbym wiedziec, jak to wyglada, zeby byc "przygotowanym"
    pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #6237
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Mam tylko nadzieję, że dziś będzie też już ostatecznie wiadomo, na którym kanale będzie liga. Jestem w trakcie negocjacji z kablówką ws. nowej oferty i ta informacja jest dla mnie bardzo istotna...


    pozdr

  28. Powrót do góry    #6238
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Liga na nSporcie , Ostafiński potwierdza nblogu i podaje szczegóły mecze o 16 i 18.30 magazyn żużlowy o 22. NSport od najtańszego pakietu za 39 zł m-c.

  29. Powrót do góry    #6239
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    To ja mam pytanie dla zorientowanych Jak połączą się już w nC+ ( w sumie już się połączyli ) to automatycznie ten co ma Cyfre i n będą mieli nC+ czy trzeba coś zrobić ?? I co jak nam się skończy nSport na pół roku (za darmo)?

  30. Powrót do góry    #6240
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Nie, jak masz C+ czy n-ke to z automatu nie będziesz abonentem NC+. Lub inaczej, ani C+ ani n-ki już nie będzie a zobowiązania po nich bierze na siebie nowa platforma NC+. Oferte programową będziesz miał dalej tą samą jaka miałes (z małymi zmianami) chyba, że zdecydujesz sie migorwać (bedziesz miał taka możliwość) do NC+. Jesli nie zdecydujesz się na migrację zostajesz z tym co masz. A po 6 miesiącach jak zgaśnie Ci nSport to temat ewentualnej migracji powróci.

    Za blogiem red. Ostafińskiego

    Dla telewizyjnych fanów. Magazyn z ligowych spotkań poprowadzi Daria Kabała. Mecze relacjonować będę: Piotr Olkowicz, Robert Noga i Marcin Majewski. W parkingu pracować będą: Michał Łopaciński, Łukasz Benz i Filip Czyszanowski. Dodam jeszcze, że wszystkie mecze będą dostępne na jednym kanale (ma być dostępny w najtańszym pakiecie). Godziny rozpoczęcia spotkań telewizyjnych: 16 i 18.30. Studio 22.
    Wynika z tego, że Łopaciński, Benz i Czyszanowski znaleźli nowego pracodawcę w nowej platformie
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-03-2013 o 11:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    michalgruby (21-03-2013)

  32. Powrót do góry    #6241
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Trzeba cos zrobic a konkrety bedziesz mial juz niedlugo.
    W kazdym badz razie chcac miec nc+ musisz wyrazic zgode na migracje.Jesli tego nie zrobisz pozostajesz na dotychczasowej umowie.

    edit

    Musisz przemyslec jeszcze jedna rzecz.
    Nie wiem czy jestes w c+ czy w n i na jakim sprzecie odbierasz ,ale bedziesz mial okazje wypowiedzeniA dotychczasowej umowy bez ponoszenia zadnych konsekwencji i zawarcie nowej ,juz z nc+.
    Wiaze sie to z nowym sprzetem do odbioru platformy.Moze warto ,moze nie.Sam musisz zdecydowac.
    Jestem w N-ce i mam turbacza z twardym dyskiem,wiec raczej bede migrowal,bo lepszego lub duzo lepszego sprzetu przynajmniej na poczatku dzialalnosci miec nie beda.

    Wlasnie zaczela sie konferencja.Relacja na TVN24:
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-03-2013 o 11:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    michalgruby (21-03-2013)

  34. Powrót do góry    #6242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Jestem w N-ce i mam turbacza z twardym dyskiem,wiec raczej bede migrowal,bo lepszego lub duzo lepszego sprzetu przynajmniej na poczatku dzialalnosci miec nie beda.
    No ponoć wchodzi już (wraz ze startem nowej platformy) najnowszy model zielonogórskiej firmy ADB, MediaBox. Dużo lepszy procek, wiecej ram itd. Ja jednak preferuje swoje tunery, strasznie nie lubię jak mi ktoś co rusz gmera w liście kanałów zmieniając soft w tunerze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #6243
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tak ,maja nowy sprzet o ktorym piszesz,ale nie rozni sie bardzo od turbacza,wiec po co kombinowac.
    Tez bym wolal swoj sprzet,ale przynajmniej w N-ce nie bylo takiej mozliwosci.
    Zobaczymy czy w nc+ taka mozliwosc bedzie.
    Poki co konferencja trwa 30 min ale zadnych konkretow.Same ochy,achy ale bez szczegolow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #6244
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Poki co konferencja trwa 30 min ale zadnych konkretow.Same ochy,achy ale bez szczegolow.
    Konkrety sie pojawiły ale tu http://ncplus.pl/
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #6245
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wiem,wlasnie sobie przestudiowalem.
    Najtanszy pakiet z nsportHD 59zl.Nie ma w nim oczywicie paczki C+,wiec GP i DPS niet.
    Poki co brak ceny za paczke C+.
    "Najtanszy" pakiet z liga i GP 119 zl.Dla nowych abo,dla dotychczasowych jakies promocje ale szczegoly tylko przez telefon.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #6246
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Jest cena za pakiet z kompletem C+, 119 PLN-ów. Pakiet Platinium

    Już na pierwszy rzut oka widać, że chłopaki trochę przegieli, do tej pory za pakiet Superpremium HD (z C+, HBO, FilmBoxy) płaciłem 128 PLN. Teraz za coś podobnego życzą sobie 199 PLN-ów w promocji Zobaczymy co zaoferują dla migrujących z Cyfry
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #6247
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jest cena za pakiet z kompletem C+, 119 PLN-ów. Pakiet Platinium

    Już na pierwszy rzut oka widać, że chłopaki trochę przegieli, do tej pory za pakiet Superpremium HD (z C+, HBO, FilmBoxy) płaciłem 128 PLN. Teraz za coś podobnego życzą sobie 199 PLN-ów w promocji Zobaczymy co zaoferują dla migrujących z Cyfry

    To 119 czy 199 ? W ogole drozyzna na maxa. Do tej pory mialem wszystkie tematyczne plus npremium, ktore chetnie zamienilbym po prostu na pakiet C+ za 64 zl. Teraz mam placic minimum 2 razy tyle ( bo nie wiem czy 119 czy 199 ). Przegieli troche.

  40. Powrót do góry    #6248
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wojciech Stępniewski: Zależy nam na jakości

    Więcej --->>> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...nam-na-jakosci

  41. Powrót do góry    #6249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    To 119 czy 199 ? W ogole drozyzna na maxa. Do tej pory mialem wszystkie tematyczne plus npremium, ktore chetnie zamienilbym po prostu na pakiet C+ za 64 zl. Teraz mam placic minimum 2 razy tyle ( bo nie wiem czy 119 czy 199 ). Przegieli troche.
    119 za pakiet Platinium w którym masz nSport (SE) i wszystkie C+ (SGP) Za pakiet All Inclusiv 199 PLN-ów w którym dochodzą różne HBO itp. W Twoim przypadku za 59 PLN-ów będziesz miał pakiet Universe + gdzie będziesz miał np. nSport ale już nie będzie żadnego nPremium.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #6250
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    119 za pakiet Platinium w którym masz nSport (SE) i wszystkie C+ (SGP) Za pakiet All Inclusiv 199 PLN-ów w którym dochodzą różne HBO itp. W Twoim przypadku za 59 PLN-ów będziesz miał pakiet Universe + gdzie będziesz miał np. nSport ale już nie będzie żadnego nPremium.
    Nie zalezy mi w ogole na HBO i takich programach, gdzie jeden film powtarzaja 30 razy w miesiacu. Nie mam zbytnio mozliwosci zaglebiac sie teraz w oferte a po pracy chcialbym tam zadzwonic. Jest z tego co widzicie mozliwosc ogladania zarowno ligi jak i GP w jakims abonamencie poniżej 100 zl?

  43. Powrót do góry    #6251
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez bazyli Zobacz posta
    Wojciech Stępniewski: Zależy nam na jakości

    Więcej --->>> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...nam-na-jakosci
    NSport nie jest dostępny w najtańszym pakiecie.

  44. Powrót do góry    #6252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    O ile zakładamy, że SGP będzie pokazywana na C+ i C+ Sport to nie ma opcji aby poniżej 100 PLN-ów oglądać te dwie imprezy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #6253
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Stępniewski raczył rzec: "Ligowy żużel będzie emitowany na kanale NSport. Kanał ten będzie dostępny w podstawowym, najtańszym pakiecie NC+." Rzeczywistość jednak chyba jest inna, gdyż najtańszy pakiet w nc+ to pakiet Comfort+, w którym ani widu ani słychu kanału nsportHD. Jeżeli godzinny magazyn żużlowy zaplanowany na godzinę 22:00 ma również być prezentowany na kanale nsportHD, to wygląda na to, że kanał ten przynajmniej jeśli chodzi o ramówkę niedzielną, żegna się z transmisjami ligi włoskiej (mecze o 15:00 oraz 20:45), szkoda.
    #MistrzJestJeden

  46. Powrót do góry    #6254
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ile zakładamy, że SGP będzie pokazywana na C+ i C+ Sport to nie ma opcji aby poniżej 100 PLN-ów oglądać te dwie imprezy.
    Na tablecie (NC+GO) będziesz miał taką możliwość

  47. Powrót do góry    #6255
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ile zakładamy, że SGP będzie pokazywana na C+ i C+ Sport to nie ma opcji aby poniżej 100 PLN-ów oglądać te dwie imprezy.
    Z tego co widze to do 2 miesiecy w gratisie. Ciekawe czy jest opcja dokupienia tych 2 kanałów do nizszego abonamentu? Przynajmniej tak bylo w TV SKY jak bylem pare lat temu w UK. Mogles dodawac pojedyncze programy do nizszego abonamentu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •