Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 285

Wątek: MOTOR LUBLIN

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MOTOR LUBLIN

    Czy wsród szanownych uzytkownikow tego forum jest jakis dzialacz lub dziennikarz z lublina ktory moglby poinformowac o sytuacji w klubie?????

    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie jestem nikim z lublina ale z tego co słyszałem i czytałem to sytuacja w klubie nie jest najlepsza(kłotnie między działaczami i zawodnikami a naj powod to oczywisice brak kasy)
    Pozdrawiam Huluś:)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to to jasna sprawa od kilku lat.
    Miasto ma sfinansowac wymiane bandy i dosypanie 300 t nowej nawierzchni.Ale mi bardziej chodzi o skład......

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ostatnio słyszałem to Stachyra ma zostać i podobno chca zakontraktowaćz klubów wschodniej Polski. No i jeszcze Stefani najprawdopodobniej podpisze.




    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Motor Lublin

    No nie eiwm czy stachyra zostanie w lublinie, on i jego syn moga wrocic czasem do Rzeszowa - napewno zalezy mu na losie stali i mysle ze ze stala jest jednak bardziej zwiazany. Z tego co wiem to Atilla Stefani mial podpisac kontrakt wraz z Laszlo Szatmarim w Krosnie ale Stefani sie rozmyslil bo podobno bardziej odpowiada mu oferta z Lublina wiec powodzenia zycze wszystkim kibicom z Lublina - Jeszcze kiedys pPod jaka nazwa Lublin wystartuje w zblizajacym sie sezonie ?oludnie zawladnie zuzlowa polska !! :), aha i mam jeszcze pytanie - pod jaka nazwa druzyna z Lublina przystapi do sezonu ???

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Stachyry nie ma miejsca w Rzeszowie jest już za słaby na 1 lige, tym bardziej że w 2 lidze przywozi po 8-10 pkt.
    i po drugie Janusz jest podobno skłucony z władzami Stali

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za stary ?

    Jesli stal bedzie miala problem ze skompletowaniem skladu zapewniam cie ze Stachyra wroci do rzeszowa :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety w dzisiejszych czasach liczy sie kto da wiecej, a nie sentymety... Stachyra pujdzie tam gdzie mu lepiej zaplaca....

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nazwa jaka bedzie tego nie wiem?????pewnie jakis "teżet" ale i tak wszyscy w lublinie wiedza ze to jest MOTOR

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisał wypożyczenie Radosław Maciejewski

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przyszlym sezonie w barwach lubelskiej druzyny wystapi Atilla Stefani- zakontraktowany na 10 meczy ,a jako jezdzacy trener Janusz Stachyra

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    klub prowadzi takze rozmowy z Waldemarem Walczakiem

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A kandydatami na pozostale miejsca obcokrajowcow sa podobno Kolenko i Zagar

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stachyra przedłużył kontakt z TŻ Lublin. Będzie drugi sezon jeźdzącym trenerem.
    Lublinianie zakontraktowali także Atille Stefaniego.

    Sporo ciekawych informacji o naszym klubie jest pod www.tzlublin.prv.pl

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kontrakty podpisali tez muszynski i sitek
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A co z Mordelem - nie chce mi się wierzyć, że miałby zakończyć karierę. Młodzież i Trumna pewnie też podpisali. Jeśli ktoś coś wie - napiszcie.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja słyszałem że Stachyra,Jeleniewski,Stefani podobno napewno.

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    całkiem niezlą dwójke obcokrajowców zakontraktowali na nadchodzący sezon lubelscy działacze.Do Atilli Stefaniego dołączył w tym tygodniu Hans Clausen, startujący ostatnio w barwach Iskry Ostrow.Jak najbardziej bedzie to mocny punkt lubelskiej druzyny.Został on zakontraktowany na wszystkie mecze czyli 12. W lubelskiej druzynie nie ma problemow z KSM-em.

    Hans Clausen bedzie 6 dunczykiem w historii klubu.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Bardzo dobre wieści Jack, bardzo dobre.
    Clausen 10,98
    Stefani 6,90
    J.Stachyra 8,76
    Trumiński 6,32
    Jeleniewski3,74
    zostaje 5,30 dla seniora

    Mordel ma 5,74, więc się nie łapie, chyba, że zamiast kogoś lub gdy za Jeleniewskiego pojedzie inny junior.
    W związku z zakontraktowaniem Clausena działacze chyba zrezygnują z rozmów z Walczakiem (jeśli takowe wogóle były) bo nie pasuje KSMem - 6,51. A może warto dogadać się z Częstochową i Juchą 2,50 - przed kontuzją miał całkiem dobry sezon w Krośnie.
    Ale znając życie (brak kasy) to nie wiem czy kontraktowa liczba spotkań dla Clausena i Stefaniego zostanie spełniona.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to szykuje nam się w Lublinie niezła paka. Mordel odpada bez względu na KSM. Po cyrkach jakie przez ostatnie lata wyprawia, miejsca w drużynie lubelskiej dla niego nie ma.

    Byłem dzisiaj na stadionie. Dowiedziałem się, że w klubie są nowi sponsorzy. Szkoda tylko, że żaden z nich jeszcze się nie ujawnił jako ten strategiczny ;-). Najprawdopodobniej napływ $$$ do klubowej kasy był możliwy dzięki biznesowym kontaktom wiceprezydenta Lublina p.Wojciechowskiego.

    Na tor jest wysypywana nowa warstwa żużla. Toromistrzowi w pracy przeszkodził nocny przymrozek, który utrudnia "wiązanie" się nawierzchni. Pranowana jest tez wymiana bandy. Panowie, którzy pracują podczas meczów na radiowęźle stadnionowym postanowili nie czekać na klub i sami pochodzili za pieniędzmi na remont nagłośnienia. Jak dotąd sprawy idą dobrze i możliwe, że na Zygmuntowskie trafi kilka nowych kolumn i inny, nioezbędny sprzęt.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naglosnienie by sie przydalo bo to co jest to paranoja. na prostej od strony bystrzycy jest jeden glosnik.A ze jeest poglos na stadionie to nic nie slychac.A sklad prezentuje sie calkiem nizle.Gdyby jeszcze byly pieniadze na sprzet mogliby o cos powalczyc.......

    P.S
    lublin_fan jestes moze dziennikarzem????
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do skladu.Tez mysle ze na Mordela nie ma miejsca w skladzie.Dobrym posunieciem bylo by wypozyczenie Juchy (choc caly czas odczuwa skutki kontuzji, lekko kuleje).
    A juniorzy??Jeleniewski jakby stracil troche z tego co pokazywal w sezonie 2000, nie byl juz taki waleczny.Lipniacki mial gdzies wyjechac.Ale tez nic fantastycznego nie prezentuje.Stolarz-tragedia.kurtz-prowdzi troche niesportowy tryb zycia:) choc zapowiadal sie calkiem niezle
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jest jeszcze...
    ...Muszyński - cały sezon jeździł na taksówce, a nie na torze, ale gdyby wrocił (lubię go za walkę na torze) myślę, że stać go na 6-7 punktów;
    ...Sitek - lepiej niech jeździ młody Stachyra;
    ...Maciejewski - podobnie bezsensowny transfer jak Sitka kilka lat temu (tyle, że nic nie kosztuje), ale przecież mamy swojego "Bartka" Brzozowskiego.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jucha powiedział że definitywnie kończy karierę a uważam że Muszyński nie dowiezie 7-8 punktów ponieważ miał troche przerwy w starh a nawet jak wcześniej startował to przywoził po 5 punktów

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a i jeszcze Kurtz akurat prowadzi sportowy tryb życia jest nakażdym trening i naprawde przyłożył się do tego

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz moze i tak ale widzialem go kilka razy w zeszlym roku w nocnych lokalach......w stanie :)wskazujacym itp
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmmm :-) Dziennikarzem? Powiedzmy, że trochę tak. Z pewnością często natykasz się na mnie :-). jestem blisko klubu i snam sporo osób, które mają w lubelskim żużlu cos do powiedzenia, ale cały czas staram się zostać po stronie kibiców.
    Ok, ale nie ja jestem tematem tej dyskusji :-).
    Chciałem raczej napisać o Jeleniewskim, bo to ciekawy przypadek. Najlepszy mial sezon 2000. wtedy jeżdził bez obciążen i stresu. Pamiętacie te turnieje młodzieżowe? Nawet Jędrzejak z nim przegrywał. Sezon 2001 rozpoczą się dla Daniela od kontuzji. Jak ją zaleczył to znowu pupadek. I tak w kółko przez większość sezonu. Te wydarzenia miały duży wpływ na psychikę zawodnika. Trochę się "zablokował" czego efektem były słabe wyniki. Na pewno nie można zarzucić mu "mordelowego" podejścia do żużla :-)

    Lublin:
    Stachyra
    Truminski
    Stefani
    Clausen

    Ja uważam, że każdy z nich może przywieść w meczu minimum 10 punktów. A przecież do składu dojdzie zapewne jeszcze jeden senior na 5-7 punktów.
    Będzie silna ekipa, ale o awansie raczej nie ma mowy. Ostrów ma chyba silniejszy skład, a Krosno mierzy się do awansu kolejny sezon. Myśle, że jak w Lublinie "zatrybi" to nie w tym, ale w nastepnym sezonie będzie awans :-)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisanie kontraktu z Clausenem jest chyba najlepszą rzeczą która was spotkała od kilku ładnych lat,myśle że podskoczy wam liczba zwycięstw i przy okazji frekfencja.Pozdrowienia

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos dawno nic nowego nie slychac co sie dzieje w lublinie. lublin_fan ty jestes blisko klubu moze wiesz cos nowego???
    słyszałem ze klub prowadzi rozmowy z cierniakiem ktory z ksm 2,50 pasowałby do składu
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    Jestem z Lublina, jestem blisko klubu..nawet pochwale sie,ze jestem osoba funkcyjna na stadionie podczas kazdych zawodow. Szczerze mowiac nie licze na nic w tym sezonie. Moim zdaniem zabraknie kasy po 2 spotkaniach, ajk to mialo miejsce przez ostatnie kilka sezonow. Miejmy nadzieje,ze sie myle.....
    A jesli chodzi o bande to tez..moze bedzie..a moze nie. Bylem ostatnio na stadionie..i jeszcze nie zaczeto nawet prac..a do odbioru techniczego nie zostalo juz wiele czasu.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Cierniakiem sprawa jest taka, że rozmawia z nim większość klubów z drugiej ligi :-). Szanse, że wystąpi w Lublinie, nie są zbyt wielkie. No chyba, że klub zaszasta $$$ :-). Chociaż po zakonrtaktowaniu Clausena nie sądzę, żeby Siwek miał jeszcze środki na znaczące wzmocnienia.
    Mam nadzieje, że się myle :-)

    Kierownik stadionu przygotowuje wszystko do wymiany bandy. I ma już prawie wszystko oprócz.... przepisów żużlowych określających wymiary ogrodzenia. Widocznie nikomu z TŻ Lublin nie zależy.
    Do zdemontowania są również "zasieki", które są obecnie na całej długości stadionu, pomiędzy trybunami a bandą. Osobiście uważam, że jest to słuszna decyzja bo ani na żużel ani na nogę nie chodzi jakaś dzicz, którą trzeba odgradzać od zawodników 4-metrową kratą. A i widoczność poprawi się diametralnie.

    Kolejna rzecz, która jest zależna od dyrekcji TŻ Lublin to remont nagłośnienia. Pieniądze w MOSiRze są, jedynie klub musi napisać pismo z wnioskiem o remont instalacji.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, wszystko fajnie...ale trzeba ruszyc dupe i pozalatwiac te sprawy. Jaki bedzie tego efekt...zobaczymy podczas 1 meczu na alejach zygmuntowskich 24 mweitnia z Iskra Ostrow.

    CHodz sluchy, ze Truminski zbytnio sie nie pali do jazdy w TZ-cie.
    LOL

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nem :"CHodz sluchy, ze Truminski zbytnio sie nie pali do jazdy w TZ-cie. "

    Ani inne kluby sie nie palą żeby go pozyskać. Sprawa znana już od kilku sezonów. Sebastian ma trochę wygórowane ambicje jak na zawodnika, który po nieudanym starcie odpuszcza walkę na dystansie. W pierwszej lidze nie ma szans na starty bo nikt go nie weźmie. Głowną przeszkodę stanowi to, że nie jest już juniorem. A i w drugiej lidze nikt nie chce ryzykować nieudanych kontraktów.

    Jeszcze w grudniu Trumiński mówił, że wystartuje w TŻ Lublin, gdy klub kupi mu ramę od Ułamka. Ale to było na kilka dni przez ogłoszeniem listy transferowej.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmawiałem ostatnio z D. Jeleniewskim który kontaktował się z Trumińskim mówił że Trumiński chciałby pójć do 1 ligi ale nikt go nie chce a co do kontraktu z TZ to podobno postawił warunki jak zawodnik z ekstraligi. A więc jeśli się opamięta to myśle że wystartuje w Lublinie bo jeśli nie to czeka go przerwa.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma co sie martwic o Trumińskiego, jeszcze bedzie sie prosił o jazde w Lublinie.Pamietacie jak kiedys mowił ze on wczesniej skonczy kariere niz bedzie jezdził w Lublinie.Pojezdzil sezon w Opolu............
    Pozdrawiam:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekamy..zobaczymy ;-)))

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bylem dzisiaj na stadionie cala siatka jest juz zdjeta a polowa slupkow pomalowana i zakonserwowana- banda ma byc gotowa do 15 marca.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklad przedstawia sie dosyc srednio:
    1.Clausen
    2.Maciejewski??????
    3.Stachyra
    4.Stefani
    5..............(Cierniak?Trumiński??,Mordel???)
    6.Stachyra
    7.Jeleniewski
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach






    Rozmowa z Sebastianem Trumińskim- zawodnikiem LKŻ-u Lublin
    -Jak wyglądają przygotowania do nowego sezonu?
    -Jeżeli chodzi o przygotowania kondycyjne to trenuję indywidualnie. Podobnie jest ze sprzętem. Przed rozpoczęciem sezonu będę chciał jeszcze pozyskać trochę środków od sponsorów. Chcę jeszcze wyjechać za granicę po dwa silniki do GM-a. I właściwie będę gotowy do pierwszego meczu.
    -W barwach jakiego zespołu ?
    - Nie mówię, że nie w Lublinie, ale z drugiej strony nie wiem czy w Lublinie. To będzie wszystko zależało od działaczy. Jeżeli uznają, że jestem im potrzebny zostanę, jeśli nie -poszukam innego klubu.
    - Masz już propozycje z jakiegoś klubu?
    -Mogę iść na wypożyczenie bezpłatnie. Tak mam podpisany kontrakt z LKŻ-em. Nie ukrywam, że interesuję się przejściem na ten sezon do innego klubu. Ale to będzie uwarunkowane tym, jak lubelski klub podejdzie do mnie.
    -Jakiego klubu ?
    -Powiem szczerze. Jeżeli miałby to być pierwszoligowy, to rozstrzygnie się wszystko po pierwszej kolejce. A druga liga, byłoby to już od początku sezonu.
    - W tej chwili jesteś zawodnikiem klubu , który nie startuje w lidze, czyli LKŻ-u Lublin...
    -Tak. Z TŻ-em Lublin nie mam jeszcze podpisanej umowy. Narazie nasze rozmowy zakończyły się fiaskiem. Ja nie mogę przyjąć pewnych rzeczy, klub nie może zgodzić się na pewne rzeczy i kółko póki co się zamyka.
    Jakiegoś odzewu ze strony klubu nie ma, jeżeli nadal tak będzie to ja nie będę błagał o to, żeby mnie zatrudnili. Wiadomo, zakusy w Lublinie na pierwszą ligę są jak co roku, ale moim zdaniem z obecnym składem można zająć miejsce, ale w środku drugoligowej tabeli.
    -Sebastian jest jakiś konflikt między tobą i trenerem Januszem Stachyrą, czy to tylko zwykłe plotki ?
    -Nie, absolutnie żadnego konfliktu nie ma.
    -Pytam, bo w jednym z wywiadów do " Tygodnika Żużlowego " powiedziałeś, że nawet kierownik zespołu Darek Kantor poprowadzi zespół tak samo jak Janusz Stachyra...Przyznasz, że zabrzmiało to nieco dziwnie ?
    -Tak, nie wypieram się tego. Ale to nie jest oznaka żadnego konfliktu

    Jasio Stachyra owszem jako zawodnik nie podlega żadnej dyskusji. Dla mnie rola zawodnika w składzie i jednocześnie trenera to jest pomylona rzecz. To zresztą można z doświadczeń w innych klubach zobaczyć, że to nie daje wyniku. Takie jest moje odczucie. A z trenerem nie ma absolutnie żadnego konfliktu.
    -Czyli Janusz Stachyra jest dobrym zawodnikiem i złym trenerem ?
    -Nie, nie. To nie tak. Chodzi mi o to, że pomylony jest pomysł łączenia tych funkcji. Podobnie wygląda sytuacja w Rawiczu, gdzie Adam Łabędzki jest trenerem i zawodnikiem. Trener powinien mieć dystans, oceniać to z boku i to najlepsze rozwiązanie. Albo trener, albo zawodnik.

    Zresztą z trenerem Stachyrą żyjemy na dobrej stopie i myślę, że on powie dokładnie to samo.
    - Kto jest dla ciebie głównym faworytem II ligi?
    -Zdecydowanie Krosno. Ten skład jakim będą dysponowali w nowym sezonie stawia ich na pozycji faworyta numer jeden. Ale pozostałych nie stawiam na straconych pozycjach. Wiadomo, jedna kontuzja, jakiś defekt i wszystko może się zmienić.
    -A Lublin?
    - Nawet jeśli założyć że dobrze pojadą Clausen, Stefani i Stachyra to jest ponad 30 punktów. Ale nie wiem co będzie z pozostałymi zawodnikami. Miał być jeszcze Mirek Cierniak, ale przeszedł Lublinowi koło nosa. No i teraz nie wiadomo. Tym składem nie kusiłbym się o pierwszą ligę, choć takie ambitne plany są. Dobrze, że przynajmniej władze miasta wzięły się za stadion, który wreszcie będzie wyglądał jak stadion z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś pobojowisko. Nie z tym składem do I ligi...
    -Kiedy definitywnie wyjaśni się twoja sytuacja?
    -To sprawa dwóch pierwszych kolejek. Jak wiesz, różne rzeczy zdarzają się w sporcie i różnie może być. Wiadomo, że pierwsze mecze są najważniejsze. Dobrze zacząć, pójść z kopyta, to dla klubów bardzo
    ważne.
    -Dziękuję za rozmowę.



    Tomasz Zalewa




    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sitek S.

    kontrakty podpisali tez muszynski i sitek
    Sitek nie mógł sobie dać rady w Wandzie a co mówić u nas

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Erwin: "Sitek nie mógł sobie dać rady w Wandzie a co mówić u nas".

    Tutaj chodzi raczej o podtrzymanie lecenji. Zawodnik nie chciał dostać karencji więc musiał podpisał gdzieś kontrakt. A że jest zawodnikiem klubu lubelskiego to działacze poszli mu na rękę. Podobnie sprawa ma się u Muszyńskiego.
    Obydwaj ci zawodnicy jeśli pojawią się na torze to tylko okazyjnie. Mamy przecież trochę młodzieży, której częste starty są jak najbardziej wskazane.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pytanko

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie jakie są postępy w wymianie lubelskiej bandy? Mam wrażenie, że prace te zaczęły się zbyt późno. Dużo drużyn już trenowało na własnym torze, a część rozpocznie lada dzień sparingi. Tymczasem treningi w Lublinie są odłożone na czas nieokreślony. A myśle, że przydałoby się chłopakom solidnie potrenować bo przecież około miesiąc temu dosypano nową warstwę nawierzchni. Oczywiście nie ma tego dobrego co by na złe nie wyszło :-) i nasi żużlowcy rozpoczną sezon z nikła znajomością własnego toru :-).
    Obym się mylił.

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    W weekend byłem w Lublinie i zajrzałem na stadion.
    W sobotę 4 czy 5-ciu gości robiło bramę wjazdową z parku maszyn na tor. Wokół toru straszą gołe słupki (pomalowane farbą antykorozyjną), bramy od strony Bystrzycy ani śladu, podobnie wejście przy maszynie startowej. Na torze - bagno.
    Bandy więc na razie nie widać, a podobno 15 marca miała być weryfikacja toru...

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W prasie (Gazeta Wyborcza) oraz na forum pojawiły sie informacje o planowanych sparingach TŻ Lublin. Wynikało z tego, że planowane są mecze:
    w Rzeszowie 17 marca
    w Tarnowie 19 marca.
    Dzisiaj dyrektor Siwek zapytany o to odpowiedział, że nic na ten temat nie wie.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg. strony www.tzlublin.prv.pl nowym zawodnikiem TŻ Lublin jest R. Przygódzki.
    KSM zawodnika to 6.24
    I właśnie z tym KSM jest ciekawa sprawa.

    Gdyby Przygódzki został wystawiony do składu:
    Clausen 10,98
    Stefani 6,90
    J.Stachyra 8,76
    Przygódzki 6.24
    senior
    Jeleniewski 3,74
    to KSM całej drużyny wynosi 36.62 . Pozostaje więc miejsce dla seniora, którego KSM nie będzie większy niż 5.38. W obwodzie jest jeszcze przecież Trumiński z KSM 6.32. Jak widać nie zmieści się w tym składzie. Wiadomo, że Sebastian próbuje szukać sobie innego klubu a jazdę w TŻ Lublin uznaje za zło konieczne.
    Ciekawe, czy zakontraktowanie Przygódzkiego oznacza definitywne "podziękowanie" Trumińskiemu czy ma to być chwyt na wywarcie silnej konkurencji o uczestnicwo w meczach.


Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •