Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 285

Wątek: MOTOR LUBLIN

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehehe ja Wam zycze byscie awansowali i mam nadzieje ,ze w przyszlym sezonie sie nie zobzczymy bo mam nadzieje ,ze RKM awansuje do extra

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    szymon152

    KOMUNIKAT NR 21/2002 - Główna Komisja Sportu Żużlowego

    1. ...
    2. ...
    3. Informujemy, iż w sezonie 2002 drużyna TŻ Lublin występować będzie pod nazwą:
    TŻ SIPMA Lublin.

    Główna Komisja Sportu Żużlowego
    Warszawa, 7.06.2002


  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To dlaczego na programach i plakatach nie jest napisane TŻ SIpma LUBLIN tylko TZ LUBLIN

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos tej nazwy to postaram się dowiedzieć :)

    Natomiast sądząc po dacie komunikatu GKSŻ (7.06.2002) wydaje mi się, że umowa mogła być skonstruowana w ten sposób że SIPMA wchodzi w nazwe klubu po jakimś tam czasie, albo kilka, kilkanaście dni temu zrobino aneks.

  5. Powrót do góry    #230
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos.

    W wielu miejscach na tym Forum kibice prześcigają się w sądach kto awansuje do pierwszej ligi. A to Warszawa, a to Lublin, a to Iskra. Nie chce mi się tutaj sądować, która z tych drużyn zdobędzie X punktów u siebie i X punktów na wyjeździe, bo te przewidywania mogą nie wypalić przez jeden szczegół - pieniądze. Druga liga to również najbedniejsza liga i to tutaj najwcześniej widać objawy pustej kasy. Zatem analizy meczów oparte nawet na kilkuletnich statystykach mogą okazać się pustymi liczbami jeśli klubom zbraknie kasy.

    Jeśli okaże sie (odpukać w niemalowane), że na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu w Lublinie zacznie brakować kasy to pewnie się nawet na baraże nie załapiemy. I taka sytuacja może się zdarzyć w każdym innym klubie walczącym o pierwszą lige.
    Zatem wszystkie "gorące głowy" widzące już awans swojej drużyny, niech się troche opanują.
    Ja jestem przekonany do jednego stwierdzenia: Drugą ligę wygrywa nie ten, który jest najlepszy, ale ten kto ma pieniądze najdłużej ze wszystkich.

    Koniec.
    Ps. Nie zrozumnie tego listu jako pisany pod kątem sponsoringu przez Simpę, ale jako obiektywna wypowiedź. Inna sprawa, że ta firma nie dała kasy wystarczającej na cały sezon.

    Ja już czekam na mecz z Łodzią.



  6. Powrót do góry    #231
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Podobno Ojciec wrócił z Belgii i zaczął trenować?
    Kiedy zacznie treningi Dawid Stachyra?
    Zresztą po co pytam - będę w niedzielę w Lublinie to się dowiem.

  7. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sprawie Dawida Stachyry, dowiem sie w niedziele.
    A z Mordelem to ciekawe. tylko warto zadac sobie pytanie(jezeli to prawda) po co zaczal trenowac?bo miejsca w skladzie to raczej nie wywalczy. Nawet gdyby prezentowal sie jak Truminski albo przygodzki, to Stachyra nie wpuscilby go do skladu.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To prawda ...

    Tak , To prawda ze Jurek Mordel wrocil i wznowil treningi ....
    Moze i w skladzie juz nie bedzie jezdzil ale ...
    dlaczego ma sobie na treningach nie pojezdzic ...
    (widac teskni za zuzlem )

    Narazie

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy moglby mi ktos powiedziec czy Sipma w koncu weszla w nazwe klubu czy tez nie. Gdyz tak szczerze mowiac to ja juz zglupialem gdyz raz pisza TŻ Lublin a innym razem TŻ Sipma Lublin. Tak wiec jak to w koncu jest.
    Byłbym bardzo wdzięczny.

  10. Powrót do góry    #235
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ????

    Ja juz sam nie wiem ....

    Trzeba sie bedzie w klubie zapytac ....

  11. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rozniez gdyz w kurierze TZ Sipma a w przegladzie juz bez. Ale kumpel mi mowil ze na plakatach jest Sipma.
    GG:2301104
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ktos ma watpliwosci ponizej jest dowod:

    KOMUNIKAT NR 21/2002 - Główna Komisja Sportu Żużlowego

    1. Z dniem 7.06.2002 zatwierdzono nw. zawodnika zagranicznego do startu w klubie żużlowym w sezonie 2002:
    GKM Grudziądz
    Hans CLAUSEN /DMU/

    2. Z dniem 7.06.2002 zatwierdzono wypożyczenie nw. zawodnika na sezon 2002 :
    Tomasz ZYWERTOWSKI z ŁTŻ Łódź do TŻ Łódź – bezpłatnie

    3. Informujemy, iż w sezonie 2002 drużyna TŻ Lublin występować będzie pod nazwą:
    TŻ SIPMA Lublin.






    Główna Komisja Sportu Żużlowego


    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  13. Powrót do góry    #238
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz mamy Tż Sipma Lublin :)
    troche dziwnie ... hehe

    teraz bedze musial zmienic adres strony z www.tzl.prv.pl
    na www.tzsl.prv.pl :)

    Narazie

    Ps. Juz w niedziele o 18 mecz !! Tż Sipma Lublin - Tż Łódź
    Juz nie moge sie doczekac ....



    Narazie

  14. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mordel gdyby wział sie za trening rozwiazał by problem,według mnie jest lepszy od Trumny i Roberta.Przeciez nie jest jeszcze stary obok Stachyry byłby lidren zespołu. Mam nadzieje ze wróci do składu.

  15. Powrót do góry    #240
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mysle ze nie ma szans na to aby Mordel wrocil do slkadu ...

    po pierwsze nie ma sprzetu
    po drugie dlugo nie trenowal
    a po trzecie mysle ze po tym co pokazal w zeszlym sezonie Stachyra nie wystawil by go do skladu ....

    (ale to jest moje zdanie)


    Narazie

  16. Powrót do góry    #241
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam, że Mordel nie ma najmniejszych szans na starty w naszej druzynie. Rok temu pokazał jaki jest jego stosunek do lubelskej drużyny. Zawiedli się na nim kibice oraz co ważniejsze trener oraz działacze.
    Stachyra o Mordelu:"Zawiódł mnie natomiast Jurek Mordel. W tym wieku w jakim jest, powinien brylować na torze, tymczasem tylko rozmieniał się na drobne."
    Jarosław Siwek o Mordelu:"Jerzy Mordel - przeciwległy biegun do Stachyry. Uważam, że z wielkim talentem Jurka powinien on być partnerem dla trenera. Jednak jego wyniki świadczą o czymś zupełnie przeciwnym. Ma niewłaściwe podejście do sportu, brak mu zaangażowania. Założył sobie, że sezon 2001 jest ostatni w jego karierze i chciał go zakończyć najmniejszym nakładem sił i środków. To mu się udało w stu procentach."

    Jak widać Mordel ma przechlapane o dwóch najważniejszych osób w lubelskim żużlu. Teraz, gdy stawką każdego meczu są nie tylko 2 pkt ale również awans do 1 ligi, nikt nie zaryzykuje wpuszczając do składu Mordela. Natomiast nie dziwi mnie, że Jurek chce wracać na tor. Skoro jest w Lublinie kasa i wynik to oczywiste, że chciałby ugryść coś dla siebie. Ja uważam, że powinien dać sobie spokój bo staci do reszty dobre zdanie u kibiców.

    Pamietam jak kiedyś nagrodą za wygrany bieg był szampan. Jurek nieźle błyszczał wtedy :).

  17. Powrót do góry    #242
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mordel w Lublinie:p

    Według mnie Mordel Nie nadaje się do jazdy na żużlu. Pokazał to w ostatnim sezonie kiedy jeździł jak ostatnia pierdoła. A tak na marginesie to jego motocykl najlepiej nadaje się dla naszej Miss Lubelszczyzny Doroty Czyż. Fajnie wygląda na tym motocyklu. Sam Mordel powinien założyć Klub Anonimowych Alkoholików razem z panem Styczyńskim, Głogowskim i taksiarzem Muszyńskim.:P

  18. Powrót do góry    #243
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie z toba waldi

  19. Powrót do góry    #244
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jurek byl dobry i wiele zrobil dla motoru jego wielkim bledem bylo zostanie w lublinie nie potrafil pokierowac kariera pamietam jak po spadku z ligi w 95 mial propozycje z zielonej gory to byla jego ostatnia nadzieja.moim skromnym zdaniem byl tez nie w porzadku traktowany przez klub ktory go olal i jurek zrobil to samo dla mnie to szczegolny bol bo byl to ostatni zawodnik (jezdzaca) zlotej druzyny motoru z nim odeszla calkowicie cala generacja zlotych wychowankow motoru

  20. Powrót do góry    #245
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro "złota generacja" zawodników Motoru już odeszła to po co wracać do tego???
    Uważam, że jak w każdym sporcie powinno się stawiać na młodzież, a nie na starych pierników ( nie mówie o Stachyrze i Przygódzkim, bo oni przynajmniej coś sobą reprezentują). Mordel nie pokazał nic i powinien już wycofać się z tego sportu.:mad:

  21. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czas mordela juz dawno minal, tak samo jak innych "wielkich niespelnionych talentow". Kiedy nie bylo kasy to jezdzil jak mu sie tylko podobalo, a teraz kiedy jest troche kasy i zwiazanego z nia dobrego wyniku Mordel znowu chce wrocic.

    Ja jestem na NIE dla Mordela.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  22. Powrót do góry    #247
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I repeat (powtarzam):
    Mordel to stara pałka mam dość tego palanta i nie mówmy już o nim, może porozmawiamy o nowej generacji żużlowców???

  23. Powrót do góry    #248
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mordel nie ma poparcia ani wsród kibiców ani wśród działaczy. Jednak może dajcie na wstrzymanie z tymi obelgami, bo jakby nie patrzeć to ma on spory udział w sukcesach Motoru z pierwszej połowy lat 90tych. Zgadzam się w 100%, że nie ma teraz dla niego miesca w klubie, ale wyluzujcie.
    Mecz dzisiaj :). Mnie to bardziej kręci jaki wynik bedzie, niź to że Jurek treningi wznawia :)


  24. Powrót do góry    #249
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Motor Lublin

    Wydaje mi się ,że nie znacie wielu spraw związanych z lubelskim żużlem i niesłusznie obrażacie Jerzego Mordela.
    On nie musi jezdzic w Lublinie ,ale to klub jest winny jemu pieniądze i to on przez 15 lat jezdzil dla LUBLINA.Pamięc bywa zawodna... Krzywdzicie zawodnika nie znając wielu zakulisowych zdarzeń..!

  25. Powrót do góry    #250
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i obrażam Mordela, ale nie widzę innej drogi dla tego człowieka jak tylko zakończenie kariery. W tamtym sezonie pokazał na co go stać. Moim zdaniem powinien napisać książkę pt. "jak skutecznie popsuć atmosferę w drużynie?". Jak widać "lubelskie koziołki" radzą sobie dobrze i bez niego. Pokazał to choćby dzisiejszy mecz z Łodzią... :)

  26. Powrót do góry    #251
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Motor Lublin

    Kolego!
    Nie znasz wielu zakulisowych spraw, a zabierasz głos. Gdyby wszyscy traktowani byli równo w tym klubie to Mordel by jezdził na poziomie 8-10 oczek w meczu. Niestety w klubie panuje pewien niezdrowy układ. Są równi i równiejsi. TEN wrzód wkrótce pęknie i wtedy prawda ujrzy światło dzienne...
    I jeszcze raz proszę nie obrażać zawodnika ,który dla Lublina jezdzi od początku kariery. NAWET wtedy gdy trzeba było za darmo...A o pewnych ludziach i sprawach kiedyś może napiszemy książkę!

  27. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz niedlugo na lamach przegladuzuzlowego pojawi sie wywiad z MAgnusem Zetterstromem, sebastianem Truminskim oraz z Piotrem Rembasem. tylko musze znalezc chwile czasu zeby to przepisac. niestety mam w tym tygodniu egzaminy i moze to potrwac:(
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  28. Powrót do góry    #253
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i popełniam błąd pisząc tak ostro o Jerzym Mordelu, ale jakbym wiedział więcej to może bym zmienił zdanie. Niestety nie wiem więc mówie co myślę, a myślę co widzę i proszę skończmy już ten temat. Bo nie ma o czym mówić. Może byśmy zainteresowali się postawą innych zawodników TŻ LUBLIN? :D

  29. Powrót do góry    #254
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POWRÓT SPEEDWAYA

    [quote]Niespodzianka dla kibiców
    Zanosi sie na powrót nad Bystrzyce wielkiego speedwaya. Chociaż mecz sezonu z WKM Warszawa zaplanowany został dopiero na 28 lipca, reprter Lato już rezerwuje sobie czas na niedzielne południe i szykuje niespodzankę dla kibiców.[quote]

    Cytat ten wraz z tytułem pochodzi z dzisiejszego "Kuriera Lubelskiego" Czy ktoś może wie cos na ten temat?

  30. Powrót do góry    #255
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WOW

    wiem ze widzialem nA ZDJECIU HANSA NIELSENA ALE NIE WIERZE ZEBY DO NAS PRZYJECHAL A BYLOBY FAJNIE BO W KONCU WZIOLBYM SOBIE AUTOGRAF A TAK NA POWAZNIE TO PEWNIE BEDA COS DAWAC I ZJAWI SIE CALA SMIETANKA DUPKOW Z RATUSZA .TRZEBA POGADACZ HOOLSAMI MOTORU ZEBY WYRWALI LAWKI Z POD DACHU .WTEDY RATUSZOWI PAJACE BEDA SIEDZIEC NA BETONIE.MOZE ZNOWU ZAFALUJE LODZ PO NASZYM TORZE LUB BEDA DAWAC COLE W PUSZCE JAK W 95

  31. Powrót do góry    #256
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten okręt piracki, na którym odbywały się przedmeczowe rundy honorowe, koncerty gwiadz Rocka, furgonetki Chio Chips, festyn(y) w Cricolandzie były pomysły ówczesnego kierownika p. Kołodzieja. To ten sam człowiek, który teraz pracuje w Starcie Lublin. On po prostu miał łeb to takich pomysłów :)
    Niestety przeniósł się za miedzę i zarządza jak profesjonalista. Medale lekkoatletów, awans koszykarzy do Ekstraligi i remont stadionu to jego sukcesy.



  32. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nasz ulubiony temat roche zapomniany ale moze tutaj bedziemy dalej dyskotowac o sprawach naszego klubu:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  33. Powrót do góry    #258
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wiecie gdzie w Lublinie mozna zrobic flage i iile mniej wiecej taka przyjemnosc kosztuje?
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  34. Powrót do góry    #259
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JO

    jak sam mowisz lublin fanie nawet w biednym lublinie mozna remontowac stadion i osiagac sukcesy.co do flag to mozesz szukc na stronie www.kibice.pl tam kolesie robia flagi sam mam zamiar zrobic flage MOTOR LUBLIN I Z PRAWEJ HERB MOTORU A Z LEWEJ LUBLINA PO SRODKU MOGLBY BYC ZUZLOWIEC

  35. Powrót do góry    #260
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heja..wlasnie co do flagi...ile $$$$??? potrzerba na takie cus :D...no bo cos porzadnego..jakas taka wieksza by sie przydala co nie... jak ktos ma jakies info to zapodawac :D


    pozdrawiam wszystkich kibiców!:D

  36. Powrót do góry    #261
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy z nad Bystrzycy!
    Trzymam kciuki za Wasz awans. Jasiu Stachyrz to jest gość. Straszna szkodz ,że tak szybkon odszedł od nas z Cżęstochowy.Szkoda ,że wygryzła go "Uśmiechnięta *****"

  37. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cze-wa

    Cala czestochowa trzyma kciuki za awans lublina!!!!
    Good luck

  38. Powrót do góry    #263
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Flaga

    Wpadł mi do głowy pomysł, niestety mało realny :)

    A czy może zna ktoś z was jakąś laskę ,który uczy się lub uczyła się w szkole (nie pamiętam dokładnie nazwy) - Technikum Włókiennicze. Jest takie coś w Lublinie i uczy się w niej kilkaset potencjalnych szwaczek "flagowych" :)

    Wtedy uczyłaby chętnie flagi za znacznie mniejsze pieniądze niż jakieś zakłady pracy.


  39. Powrót do góry    #264
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej hej... Lublin_Fanie tylko flaga musi duza byc!!! hehe no zeby bylo sie przed przyjed\zdnymi czym pochwalic :D


    pozdro!:)

  40. Powrót do góry    #265
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZORRO !!

    Interia:

    Zawodnik Apatora Toruń - Mirosław Kowalik doznał kontuzji podczas wczorajszego spotkania szwedzkiej ekstraklasy.

    W spotkaniu Indianierny z Oranarną Kowalik zdobył dziewięć punktów, jednak w ostatnim swoim starcie uczestniczył w kolizji z Magnusem Zetterstroemem.

    Niech to szlag!!! Mam nadzieję, że Zorro jest cały. Jak ktoś będze miał dokładniejsze info to niech da znać.




  41. Powrót do góry    #266
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest caly, po tym upadku startowal w jeszcze jednym biegu, tak wiec wszystko chyba jest OK
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  42. Powrót do góry    #267
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieje. Było już wiele takich przypadków, że prawdziwe konsekwencje upadków wychodziły na wierzch dopiero po zawodach.


  43. Powrót do góry    #268
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magnus jest caly i zdrowy, wczoraj po raz kolejny udowodnil ze jest w bardzo dobrej formie. startowal w 1/2 Indywidualnych Mistrzostw Szwecji

    Wyniki turnieju:

    1. Tony Rickardsson (Masarna) 15 (3, 3, 3, 3, 3)
    2. Mikael Karlsson (Valsarna) 13 (3, 3, 2, 3, 2)
    3. Antonio Lindbäck (Masarna) 11 (3, 2, 3, 1, 2)
    4. Magnus Zetterström (Örnarna) 10 (2, 3, w/u, 2, 3)
    5. Stefan Andersson (Luxo Stars) 10 (3, 1, 3, 2, 1)
    6. Stefan Ekberg (Piraterna) 10 (1, 3, 2, 2, 2)
    7. Daniel Andersson (Smederna) 8 (1, 0, 3, 3, 1) +3
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  44. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako ze kontuzji reki w meczu ligi angielskiej doznal Andreas Jonsson i jego rekonwalescencja potrwa troche czasu zwolnilo sie jedno miejsce w skladzie reprezentacji Szwecji na DPS. do kadry wskoczy prawdopodobnie Magnus Zettestrom
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  45. Powrót do góry    #270
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako, że kibice z Lublina są mi na tym Forum najbliżsi to postanowiłem wpisać to tutaj.

    Jutro rano wyjeżdzam wreszcie na długo oczekiwane wakacje więc chciałem się z wami pożegnać :) Wróce za jakieś 2 tygodnie.

    Życze wam w tym czasie miłej i kulturalnej dyskusji.
    Szkoda tylko, że przepadnie mi mecz w Krośnie. Mówi się trudno. Wybierzemy się wspólnie do Ostrowa.

    Papa Koledzy :)


Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •