Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 48

Wątek: ZKŻ : I liga i co dalej ?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZKŻ : I liga i co dalej ?

    Moze troche za daleko wybiegam w przyszlosc ale nie oszukumy sie...Zielona Gora zleci o klase nizej...:( tylko teraz pytanie czy nie warto pujsc w slady druzyny z gorzowa i poczekac, pojezdzic w tej pierwszej lidze i wytrenowac grupke naprawde zdolnych juniorkow ...Pewnie zarzad bedzie chcial odrazu wejsc do extraligii ale to chyba nie tedy droga...Sprzedac Swista i Okonia, wziac Funka i kase z transferow przeznaczyc na szkolenie i sprzet krajowych, jedyny cel I - ligowego ZKZ - utrzymanie sie w I lidze i czekanie na nowe talenty !!! to chyba jedyna sluszna droga...
    zapomnial bym dodac...Chyba lepiej ogladac Swoich zawodnikow w akcji (Kurmanek :( ) a jezeli kupionych z innych klubow:/


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to o Funku ZKZ moze pomazyc...chyba ze cos sie w zarzadzie zmieni....

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    hehe kibice... nie ma to jak wierzyc we wlasna druzyne... no a wracajac do tematu, dalej chyba stara bida jak po morawskim, chociaz na szczescie spadamy z powodu problemow kadrowych a niew braku pieniedzy to powinnismy sobie poradzic, chociaz nasz zarzad lubi spartaczyc robote. Spojrzmy jak Gorzow wybronil sie przed takimi dlugami, i do tego maja perspektywistyczna mloda druzyne.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    poczekajmy z tym!

    Nie ma co za duzo na razie myslec, badzmy do konca z Falubazem. Tak jak to powiedzial po meczu Jarek Szymkowiak "Spotkamy sie jeszcze 2 razy, a wtedy wynik moze byc zupelnie inny" Mysle ze Rybnik mimo wszystko jest w zasiegu Falubazu. Jestesmy przynajmniej w stanie wykrecil lepszy bilans w dwumeczu a to moze okazac sie kluczowe, pod warunkiem ze wygramy 2 mecze u siebie bydgoszcz+torun.
    Do boju FALUBAZ!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do odbudowy druzyny "na wlasnej krwi" potrzeba nam zdolnych wychowankow , ale nie oszukujmy sie poniewaz takowych obecnie nie posiadamy . Trzeba lapac , szukac sponsorow i ladowac kase w szkolke , zatrzymac Huszcze , Okonia i Swista, pozyskac na przyszly sezon jednego solidnego zawodnika i czekac na nastepnego Protasa , Walasa , czy Kurmana .Gorzow to inna bajka . W przypadku Falubazu sie nie sprawdzi , przyczyna prosta - brak talentow.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ech...

    co to za łamanki? Co to za teksty o 1 lidze??? Proszę tu nie robić kaszany. Falubaz ma się trzymać w e-lidze i koniec dyskusji. Okoń fermentu robił w klimatach na lini z Lesznem (ciekawe dlaczego....), ale macie się trzymać i wiarę mieć. A jak i wiary brak to choćby ku pamięci Rafała.

    Trzymam za Was kciuki- ja Jaga z Leszna

    zacznijcie od remisu-to mecz z Bydzią, ale jest szansa, a podniesie nieco (bardzo) morale Drużyny i zaogni wiarę Kibiców


    Pozdrawiam serdecznie

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chlopie z toba cos nie tak??

    Co to za temat?? Ja rozumiem chęć "zaistnienia" na forum poprzez założenie tematu, ale są jakieś granice! Załóż sobie wątek np. pt.:" nowe talenty na torze w Wawrowie" czy coś w tym stylu! Jeśli jesteś z Zielonej to naprawde mnie rozbrajasz! Ja nadal wierze że jest szansa!

    A może załóż temat "Dlaczego ZKZ został DMP 2010!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to co ? DERBY !

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Za Śwista i Okoniewskiego ZKŻ nie dostanie raczej ani grosza.

    Po pierwsze, zero poddawania się lecz trzeba się skupić na obronie ekstraligi w tym sezonie, a do tego potrzebny
    jest komplet pięciu zwycięstw na własnym torze oraz jeden-dwa sukcesy (Leszno? Bydzia? Rybnik?)
    na wyjeździe.

    Po drugie, jeżeli się nie uda i będzie spadek (bezpośredni lub po barażach), to czas na odmłodzenie składu
    oraz ustawienie go bardziej "po zielonogórsku":
    Huszcza
    Kasprowiak
    Kłopot
    Kruk
    Suchecki
    Grabowski
    Marcinkowski

    W tej długofalowej wersji (początkowo pesymistycznej) grozi nam dolna czwórka ale raczej bez groźby spadku.
    Pod opiekuńczymi skrzydłami seniorów zaistnieje szansa dla młodych na rozjeżdżenie.

    W innej wersji, doraźnej i z początku bardzo optymistycznej, można zmontować ekipę na górną czwórkę pierwszej ligi.
    Po roku-dwóch można zakontraktować dobrego obco i powalczyc o awans. Ale trzeba by rozszerzyc kadrę:
    Stojanowski (? - jeżeli tu będzie cena zaporowa, to 100jan będzie miał tylko dwa wyjścia: ZKŻ lub karencja)
    Walasek (? - raczej nierealne, choć...?)
    Dudek (? - Sławek, chyba już dość tych dojazdów?)
    Obcokrajowiec

    Za taki rozwiązaniem (niezależnie od kwestii utrzymania się czy spadku) optowałbym. Jednak najlepiej w klubie sprawdzają się wychowankowie :)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Hej, Hej FALUBAZ !!!

    Ja wierzę, że jeszcze powalczycie o utrzymanie Ekstraligii ! Niestety, bardzo pechowy sezon, ale wciąż macie szanse. Nie mam pojęcia co tam wczoraj odpierdzielił Świst, ale jeżeli cała czwórka (Okoń, Świst, Huszcza, Pedersen) będzie jeździć tak jak najlepiej potrafi to Rybnik jest w zasięgu ręki. Głowy do góry i powtórzcie to co Wybrzeże w 2002 roku (przynajmniej macie kasę ! :))

    Wierzę, że za rok spotkamy się w Elidze ! ;)

    WYBRZEŻE-SPARTA-FALUBAZ !!!

    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    a ja przychyle sie do opinii iz nalezy zajac sie wychowywaniem mlodych...
    Nie ma talentów???moim zdaniem nie ma trenerów,ktorzy potrafia je rozpoznac i uksztaltowac.
    Trzymanie sie ekstraligi na sile nic nie da.
    Mozna wywalac kase na placenie panom Swist i Okoniewski (nie wspominajac o Pedersenie) za chasanie po drugiej czwórce, ale po co?Sens miała by taka walka gdyby mozna patrzec w przyszłosc,ale wszystko sie zmienilo.ten sezon odebral nam lidera,a zadnego mlodziana ani widu ani slychu. moja propozycja:
    - zostaje kto chce ale na warunkach pierwszoligowych (mysle,ze np.swist moglby sie na to zdecydowac)
    - pieniadze zaoszczedzone wpakowac w sprzet i jeszcze raz sprzet dla mlodziezy
    - jako trenera mlodziezy(nawet jezdzacego) zatrudnic Sławomira Dudka.Jesli ktos zna go dobrze to wie ze nie ma lepszego kandydata na trenerke niz on.
    - zrobic wszystko zeby do zarzadu wrocil Bartkowiak(co by nie mowic trzymal to wszystko za jaja)
    - no i trenowac,jezdzic,trenowac,startowac,a talenty wyskocza jak grzyby po deszczu,bo w końcu to ZIELONA GÓRA!!

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - zostaje kto chce ale na warunkach pierwszoligowych (mysle,ze np.swist moglby sie na to zdecydowac)


    oj hehhee...chyba nie znasz pana piotra na tyle...jezeli nie chcial w gorzowie jezdzic w I lidze to oczywistym jest ze na warunkach pierwszoligowych to on napewno nie bedzie startowal w zg... on ma 36 lat i wie ze juz dlugo nie pojezdzi i pojdzie tam gdzie jest kasa... zreszta kazdy wie ze Swist to sep na kase...

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    on ma 36 lat i wie ze juz dlugo nie pojezdzi
    Ma jeszcze przynajmniej 14 lat przed soba :) Niech wezmie przyklad z Pana Andrzeja :) :) :)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie za szybko???

    Jeszcze pare meczy zostało, a w sporcie wszystko mozliwe.

    Moim zdaniem nikt z trojki: Polonia, ROW, ZKŻ nie moze byc pewny utrzymania.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Panowie nie za szybko???

    Jeszcze pare meczy zostało, a w sporcie wszystko mozliwe.

    Moim zdaniem nikt z trojki: Polonia, ROW, ZKŻ nie moze byc pewny utrzymania.
    Tak, zgadzam się całkowicie z Lampeqem, temat został założony zdecydowanie za szybko. Lampeq słusznie zauważył, że tak naprawdę to z tej trójki żadna z drużyn nie może być pewna utrzymania się w e-lidze. Oczywiście, teoretycznie Bydzia i RKM mają szanse większe niż ZKŻ lecz jeszcze tyle się może zdarzyć, że nie ma co już teraz wyrokować na ten temat.

    Prośba do moderatorów o zamknięcie tego wątku, przynajmniej do czasu aż się pewne sprawy okażą oczywiste.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eh ... widze ze wiary wam nie brakuje, to chyba dobrze , moze faktycznie nie jest az tak zle, no nic pozyjemy zobaczymy, moderatorzy zamknijcie temacik :]

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzi cowy sie tak w tym gorzowie zakochaliscie gorzow to inna bajka oni maja multum chlopakow garnicaych sie do żuzla bo maja mini tor i bogusia nowaka a my co z 5 juniorow szkulce mamy druzyne budowac????????

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!...

    i co dalej? :D Beda derby... fajnie :D:D:D

    Wiadomo sa dwie opcje, moze Falubaz zostac a Stal awansowac.. ale obu ekipom daje tylko 30%. Dla naszych mlodych wilczkow to z pewnoscia dobrze jakbysmy zostali w 1 lidze wiecej jazdy :D a jak maja byc do tego jeszcze derby za rok... :D A moze derby za 2 miesiace? :D:D:D to by bylo cos :D

    Pozdrawiam..

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie!!!!

    Co wy gadacie jakapierwsza liga!!!

    jush dawno sie tu nie wpisywalem ale jak czytam takie posty jak co niektorych to normalnie niemoge:(
    po 1 jak mozna myslec ze jush spadlismy!!!o tym bedziemy mogli mowic jak spadniemy a nie teraz gdy do konca jest jeszcze pare meczy.
    po 2 jak mozna budowac druzyna na mlodych zawodnikach jak my ich nie mamy?? Gorzow moze tak robic bo duzo mlodych (jak pisal kolega wyzej) z gorzwa nawet chce u nas jezdzic bo tam niema miejsca dla wszystkich

    Musimy walczyc do konca a nie juz sie poddawac!!!

    Zamknac watek do zakonczenia sezonu

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZKŻ : I liga i co dalej ?
    Nie za szybko?
    Jeszcze 16 punktów do zdobycia.

    Pamiętajcie: nadzieja umiera ostatnia.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zatrzymac Huszcze , Okonia i Swista, pozyskac na przyszly sezon jednego solidnego zawodnika...
    Czesc!

    Huszcza to na pewno zostanie. Jest mozliwosc ze dojdzie Stojanowski jak zarzad to dobrze rozegra. Swist i Okoniewski bankowo odejda. Ten pierwszy znajdzie sobie jeszcze klub w ekstralidze i bedzie chcial zarobic jeszcze kasy przed koncem kariery. Natomiast ten drugi ma na pewno dysyc atmosfery jaka sie w okol niego wytworzyla w tym sezonie.
    Zakladajac ze bedzie Huszcza,Stojan,Suchecki,obcokrajowiec + grupa juniorow zarzad,sponsorzy i trener beda musieli podjac decyzje, czy za wszelka cene celem bedzie awans tak jak robi to Gdansk. Oczywiscie trzeba bedzie jeszcze pomyslec o dodatkowych wzmocnieniach. No a moze warto zastanowic sie, czy nie pojsc w kierunku "gorzowskim".Czyli dobry trener + przyzwoite zaplecze finansowe i szkolenie mlodych! Ciekawe jakie beda ostateczne rozstrzygniecia...

    Pozdrawiam!!

    P.S

    Tak na marginesie napisze, ze jestem z Gorzowa i chce przekazac kibicom Zielonki, ze postawienie na mlodych nie musi oznaczac nudnego sezonu! Przeciwnie!! Tegoroczny sezon dla gorzowskich kibicow jest na prawde bardzo emocjonyjacy!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głowa do góry chociarz jestem kibicem Uni Leszno to myślę, że się utrzymacie.1warunek to taki ze wygracie z bydgoszcza co bardzo prawdopodobne a 2 to że także wygracie z Toruniem
    co tez jest możliwe jezeli nie będą zawodzić huszcza okoń świst i pedersen + po 4-6pkt dorzucą kruk i suchanek to baraże całkiem prawdopodobne w play offach wygracie wszystko u siebie mniejszą rużnicą pkt przegracie na wyjeździe w rybniku niz u siebie i baraże pewne nawet jest szansa wygrać w Lesznie... czego wam bardzo wszystkiego życzę
    Pozdrawiam DaWiDeX

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na odmłodzenie składu oraz ustawienie go bardziej "po zielonogórsku":
    Huszcza
    Kasprowiak
    Kłopot
    Kruk
    Suchecki
    Grabowski
    Marcinkowski
    Mam pytanko, skład po zielonogórsku i Zbyszek Suchecki? Jaki z niego wychowanek Falubazu?
    Proponuje w końcu by Pan Andrzej odszedł na zasłużoną emeryturę. Nic do niego nie mam, lecz ten sezon pokazał wyraźnie że latka lecą i natury nie przezwycięży.
    Ktoś tu pisał o tym że Piotrek Świst ma jeszcze 14 lat jazdy. To dopiero dobre sobie. Twisty pojeździ góra 4 lata i da sobie spokój. Andrzej Huszcza to ewenement na skalę światową jeśli chodzi o zawodowy żużel. I nie mówcie tu że nagle zawodnicy zaczną jeździć po 30 sezonów bo to jest nierealne.
    Grzesio Walasek raczej do Was tak prędko nie wróci.
    Stojan bardzo prawdopodobne, ale po co Sławek Dudek? Przecież jest w wieku Śwista a jak ma drużyna się odbudować jak średnia wieku będzie 30 i w kadrze 6-7 seniorów?
    Kasprowiak w tym sezonie jeździ bardzo dobrze w Rawiczu i napewno by się przydał, wg mnie bardziej niż Kruk czy Kłopot.
    A co do szans na utrzymanie, to niestety nie widzę szans dla ZKŻ-tu. Mieliście wygrać w Rybniku a było lanie, mieliście się odbudować a nie widać nawet iskierki nadziei. I nie mówcie że pojechaliście dobrze we Wrocku bo w tym meczu gospodarze odpuścili i było trochę walki.
    Na wyjeździe nie wygracie nigdzie, a u siebie Bydgoszcz + Rybnik do objechania, nikt więcej. Jeśli zaległy mecz wygracie z Bydzią to i tak nie starczy punktów na utrzymanie.
    A 1 liga nie jest taka słaba i nawet w barażach byłoby bardzo bardzo ciężko.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma Kurmanka nie ma Falubazu...
    Tak to wygląda.
    Szczerze powiem że nie interesuje mnie ani Okoniewski ani Świst, przy całym szacunku dla nich. Są to dobrzy zawodnicy choć czasami im coś nie wychodzi ale to jest normalne.
    Teraz są w klubie a za chwile będą w innym, w takim
    gdzie będą mogli zarobić więcej. To też jest normalne.
    Tylko że mi sie to nie podoba. Ja nie che brać w tym udziału, bo to jest takie sztuczne jakieś.
    To już nie jest Falubaz ani Zielona Góra.
    Nie wiem co jest lepsze, zespól złożony z samych najemników,
    czy długotrwały pobyt w I lidze i budowanie zespołu od podstaw.
    Wiem tylko tyle że dla mnie wraz z Kurmankiem umarła również ta drużyna.


  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na odmłodzenie składu oraz ustawienie go bardziej "po zielonogórsku":
    Huszcza
    Kasprowiak
    Kłopot
    Kruk
    Suchecki
    Grabowski
    Marcinkowski
    Mam pytanko, skład po zielonogórsku i Zbyszek Suchecki? Jaki z niego wychowanek Falubazu?
    A no z tad ze podpisal stosowny kontrakt. Nie sadze aby odszedl jezeli i Gorzow i ZKZ (odpukac) beda rywalizowac w 1 lidze

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mysle mimo wszystko, ze Zielona Gora spadnie klase nizej,
    a Swist z Okoniewskim odejda. Ale czy to oznacza koniec
    zuzla w ZG badz jego wieloletnia banicje? Nie sadze.
    Przypomnijcie sobie co mowiono po spadku w 1994 roku. Wtedy
    tez nie wygladalo na to, aby byl nadmiar dobrej mlodziezy,
    a sytuacja finansowa nie byla zbyt rozowa. Moim zdaniem
    taki Klopot w 1 lidze bedzie w stanie przywozic nawet do
    10 punktow, jak to jest w przypadku majacych problemy
    z regularnym punktowaniem w ekstralidze Paluchem czy
    Flisem. Jesli zostanie Suchecki, to bedzie on lepszy od
    wielu pierwszoligowych juniorow. Na podobny wynik stac
    Marcinkowskiego.

    D.J.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na odmłodzenie składu oraz ustawienie go bardziej "po zielonogórsku":
    Huszcza
    Kasprowiak
    Kłopot
    Kruk
    Suchecki
    Grabowski
    Marcinkowski
    Mam pytanko, skład po zielonogórsku i Zbyszek Suchecki? Jaki z niego wychowanek Falubazu?
    A no z tad ze podpisal stosowny kontrakt. Nie sadze aby odszedl jezeli i Gorzow i ZKZ (odpukac) beda rywalizowac w 1 lidze
    zgadzam sie nie odejdzie bo tam by sie w skladzie niezmiescil

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak przed sezonem mowilem w wielu watkach, ze Zielona poleci to nikt mi nie chcial wierzyc. Ten sklad nie podobal mi sie od poczatku i stalo sie tak jak przypuszczalem. Dodatkowo doszedl ogromnych pech (podobnie jak Starcik 2002) no i witaj 1 ligo. Mam nadzieje, ze Starcik sie utrzyma i za rok bedziemy mogli zrewaznowac sie Zielonce. :)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A no z tad ze podpisal stosowny kontrakt. Nie sadze aby odszedl jezeli i Gorzow i ZKZ (odpukac) beda rywalizowac w 1 lidze

    zgadzam sie nie odejdzie bo tam by sie w skladzie niezmiescil
    Troche sie nie zrozumieliśmy. Spoko Zbyszek ma kontrakt i bardzo dobrze że punktuje dla Zielonki, chodzi mi tylko o fakt że nie jest wychowankiem Falubazu.
    Co do niezmieszczenia się w składzie to nie masz niestety racji, bo Zbyszek ma talent taki jak Hlib co potwierdza w imprezach młodzieżowych i nie tylko.
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Przeciez Zielonka nie moze spasc z ligi! macie jeszcze cala jedna runde! tu moze sie wszystko zdarzyc! trzeba spuscic do 1 ligi BTZ! nie wiem jak ale trzeba to zrobic!
    Zielona nie daj sie!

    pozdrowienia dla kibicow ZKZ-u od kibicow z Leszna:)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głowa do góry chociarz jestem kibicem Uni Leszno to myślę, że się utrzymacie.1warunek to taki ze wygracie z bydgoszcza co bardzo prawdopodobne a 2 to że także wygracie z Toruniem
    co tez jest możliwe jezeli nie będą zawodzić huszcza okoń świst i pedersen + po 4-6pkt dorzucą kruk i suchanek to baraże całkiem prawdopodobne w play offach wygracie wszystko u siebie mniejszą rużnicą pkt przegracie na wyjeździe w rybniku niz u siebie i baraże pewne nawet jest szansa wygrać w Lesznie... czego wam bardzo wszystkiego życzę
    Pozdrawiam DaWiDeX
    wszystko ladnie policzyles ale pamietac ze inne druzyny nie beda siedziedziec i szukac zlota w nosie :P prawda jest tak ze pare meczy zostalo ale trzeba pamietac ze ZKZ ma najgorsza sytuacje ! ja wiem tylo ze Rybnik goni 6 miejsce :) i wierze ze dogoni :)))


    pozdro

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam ktos wyzej napisal, ze jest jeszcze 16 punktow do zdobycia .... hm nie zdziwil bym sie gdyby z tych 16 pkt. Zielonka zdobyla 2 no moze 4 punkty !!! Nalezy na to spojrzec realnie a nie slepo wierzyc w obecne mozliwosci swojej druzyny . Swist przywozi 13 punktow w meczu o pietruszke a w waznym spotkaniu nie raczy na tor wyjechac. IMŚ smiech nie pamietam kiedy on wygral jakis bieg z innym obcokrajowcem w polskiej lidze !! Okon leczy sie i leczy a Hampela poskladali w 3 tygodnie i po duzo grozniejszej kontuzji(wniosek Okon odpuscil sobie sezon).O mlodych nie ma co wspominac o ile w zawodach juniorskich jako tako to w meczu ligowym szkoda gadac.
    Acha i ktos jeszcze pisal ze z Toruniem wygramy u siebie dobre.... jak dobrze zawieje to i Bydgoszcz nas objedzie..

    To jest moja opinia dotyczaca obecnej sytuacji w ZKZ POZDRAWIAM !

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez Zielonka nie moze spasc z ligi! macie jeszcze cala jedna runde! tu moze sie wszystko zdarzyc! trzeba spuscic do 1 ligi BTZ! nie wiem jak ale trzeba to zrobic!
    Zielona nie daj sie!

    pozdrowienia dla kibicow ZKZ-u od kibicow z Leszna:)
    Zdecydowanie za dużo myślisz jak na swoje możliwości. Lepiej zacznij się przejmować swoją Unią bo być może to są ostatnie podrygi kiedy jeszcze coś znaczycie na żużlowej mapie Polski. A o BTŻ się nie martw, już my sobie damy radę.

    P.S. wszystkich normalnych kibiców z Leszna proszę o potraktowanie mojego wpisu z przymrużeniem oka, nie mam zamiaru nikogo obrazić. Ale jak czytam taksty takie jak ten olivki to już ręce opadają...

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedzwiedz!!! czy Ty nazywasz sie kibicem!!?? No czlowieku wierzyc trzeba do konca w swoj zespol ja to czynie i nie widze Myszki Myki w 1 lidze. Wciaz wierze w dwa zwyciestwa (Bydgoszcz Torun) i skuteczna jazde w Play-offach. A ty oczywiscie zakladasz, ze wszystko przegramy. Ludzie badzmy z Falubazem, ktory przezywa ciezkie chwile. WIARA CZYNI CUDA! HEEEJ HEEEJ FAALUUBAAZ!


    ZAMKNAC TEN TEMAT!!!! :[

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Mam pytanko, skład po zielonogórsku i Zbyszek Suchecki? Jaki z niego wychowanek Falubazu?
    Nie napisałem, że "Suchy" jest wychowankiem. Chodzi mi o to, że przyszedł do nas zawodnik nie w pełni ukształtowany
    i tu się rozwinął. Ba... Nie uciekł, ale został! Moim zdaniem można go w tej chwuili traktować jak zielonogórzanina. Zobacz, że Stojanowski kilka sezonów swojej krótkiej kariery spędził poza Zieloną Górą... Pod tym względem "Suchy" ma chyba wyższy procent :)

    Proponuje w końcu by Pan Andrzej odszedł na zasłużoną emeryturę. Nic do niego nie mam, lecz ten sezon pokazał wyraźnie że latka lecą i natury nie przezwycięży.
    Wiesz... Może najpierw popatrz na swojego "Bola", który chyba prezentuje podobną klasę co "Tomek" (zakładam, że w e-lidze robiłby śrenio 7 punktów w pięciu biegach, jak to jest w przypadku Huszczy). Może powinni pójśc na emeryturę razem? Wiesz... Latka lecą, natury sie nie da przezwyciężyć, zdrowie i siły już nie te...

    Ktoś tu pisał o tym że Piotrek Świst ma jeszcze 14 lat jazdy. To dopiero dobre sobie. Twisty pojeździ góra 4 lata i da sobie spokój. Andrzej Huszcza to ewenement na skalę światową jeśli chodzi o zawodowy żużel. I nie mówcie tu że nagle zawodnicy zaczną jeździć po 30 sezonów bo to jest nierealne.
    O, sam widzisz... Tylko Huszcza może tak długo jeździć... Pogadaj z "Bolem" :D

    Grzesio Walasek raczej do Was tak prędko nie wróci.
    O tym się przekonamy po sezonie... Będzie jak będzie...

    Stojan bardzo prawdopodobne, ale po co Sławek Dudek?
    Widzisz... Potrzebny w Zielonej Górze jest zespół z szeroka kadrą. Dudek ma dobre starty (w Opolu mu się to bardzo przydaje) i jest dobry na twarde tory. W zespole musi być konkurencja, by zawiodnicy dbali o formę, kondycję i dyspozycję. Inaczej - spoczywaja na laurach, mając pewny ligowy start.

    Przecież jest w wieku Śwista a jak ma drużyna się odbudować jak średnia wieku będzie 30 i w kadrze 6-7 seniorów?
    A jak do składu przebijali się Tajchert, Janas, Jerzy marcinkowski, Huszcza, Olszak, Glinka, Alfred Krzystyniak, Pawlak a później Jan Krzystniak, Jaworek, Smolarek i inni? Przecież tam "rządzili" Filipiak, Marcinkowski, Łoś, Łukaszewicz, Proch, Protasiewicz, Grygor, Ratajczyk, Grabowski...

    Kasprowiak w tym sezonie jeździ bardzo dobrze w Rawiczu i napewno by się przydał, wg mnie bardziej niż Kruk czy Kłopot.
    Bo "Kasper" jeździ a nie grzeje ławę! "Kruczysko" gdy jeździł w rawiczu - też błyszczał. Gdy go posadzili na ławę sporadycznie desygnując do walki - spalał się. Tak właśnie kilka lat temu załatwiono w ZKŻ Irka Kwiecińskiego, który mógł jeździć jeszcze długo i na co najmniej średnim poziomie.

    A co do szans na utrzymanie, to niestety nie widzę szans dla ZKŻ-tu. Mieliście wygrać w Rybniku a było lanie, mieliście się odbudować a nie widać nawet iskierki nadziei.
    Przez 2/3 zawodów mecz był na styku. W końcówce zabrakło sił Okoniewskiemu (to wciąż jest powrót po długotrwałej kontuzji), Huszczy (obejrzyj jego rozkład wyścigów) i Pedersenowi (podróże...? piątek Zielona Góra, sobota poza RP, niedziela Rybnik...) a do tego doszła niemoc gdy się okazało, że Świst nie pomoże ani na początku meczu, ani w środku ani pod koniec... Zgasła ta iskierka... Gdyby "Sweetie" był w lepszej dyspozycji - wynik meczu do końca trzymałby w napięciu.

    I nie mówcie że pojechaliście dobrze we Wrocku bo w tym meczu gospodarze odpuścili i było trochę walki.
    Na wyjeździe nie wygracie nigdzie, a u siebie Bydgoszcz + Rybnik do objechania, nikt więcej. Jeśli zaległy mecz wygracie z Bydzią to i tak nie starczy punktów na utrzymanie.
    A 1 liga nie jest taka słaba i nawet w barażach byłoby bardzo bardzo ciężko.
    OK, zostawię Ci tych kilka swoich opinii... Masz prawo :)

    Ale ja bym poczekał do końca sezonu, by tor zweryfikował niektóre osądy.

    Dwa lata temu też ZKŻ miał ponoć w Rybniku i u siebie ze Startem stracic szanse na awans.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Witam ktos wyzej napisal, ze jest jeszcze 16 punktow do zdobycia .... hm nie zdziwil bym sie gdyby z tych 16 pkt. Zielonka zdobyla 2 no moze 4 punkty !!! Nalezy na to spojrzec realnie a nie slepo wierzyc w obecne mozliwosci swojej druzyny .
    Po tym poznać prawdziwych kibiców a nie malkontentów :)

    Swist przywozi 13 punktow w meczu o pietruszke a w waznym spotkaniu nie raczy na tor wyjechac. IMŚ smiech nie pamietam kiedy on wygral jakis bieg z innym obcokrajowcem w polskiej lidze !!
    Właśnie czekamy, aż przebudzi się CAŁA drużyna a nie pojedyncze jednostki! Przecież skład, jaki był w Rybniku, powinien punktować w meczach ale pod warunkiem, że pojadą wszyscy na miarę swoich możliwości.

    Ten skład powinien zagwarantować pięć wygranych spotkań w Zielonej Górze. Pozostałe trzy wyjazdowe zależeć będą od... podejścia Unii Leszno, która jest juz raczej pewna pozostania w e-lidze oraz od podejścia samych "falubazów" - nikt za nich tej e-ligi nie utrzyma.

    Okon leczy sie i leczy a Hampela poskladali w 3 tygodnie i po duzo grozniejszej kontuzji(wniosek Okon odpuscil sobie sezon).
    Widzisz... Człowiek to nie samochód i nie wystarczy oddać opony do wulkanizatora by pojechac dalej. Każdy ma inaczej zbudowane kości. Nie odmawiam Rafalowi prawa do wyboru leczenia, do wyboru formy zarobkowania. Byc może przy inaczej sprecyzowanym kontrakcie "Okoń" wróciłby na tor już w kwietniu. Stało się jednak tak a nie inaczej i trzeba z tym żyć. I Rafałowi, i klubowi...

    O mlodych nie ma co wspominac o ile w zawodach juniorskich jako tako to w meczu ligowym szkoda gadac.
    Błąd ubiegłego sezonu, gdzie po serii zasadniczej (utrzymanie było pewne) powinno się podziekować seniorom za start w więcej niż trzy wyścigi w meczu a do składu wprowadzać juniorów. Teraz by to zaprocentowało...

    Acha i ktos jeszcze pisal ze z Toruniem wygramy u siebie dobre.... jak dobrze zawieje to i Bydgoszcz nas objedzie..
    Zgadza się... To jest sport... Każdy wynik możliwy...

    To jest moja opinia dotyczaca obecnej sytuacji w ZKZ
    ... która nie jest ciekawa i sportowo i organizacyjnie. Ale po to sę kłopoty, by sobie z nimi radzić. Poddają się tylko tchórze i opanowni przez apatię!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2003
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ale wiecie jeszcze macie szanse i tak sobie mysle ze kandydatem do spadku bedzie wiece kto Unia L. zobaczymy a jak narazie to leszno jest za pewne swego zobaczymy na koniec sezonu. i mazy mi sie zeby zostaly zespoly ZKZ ROW I BTZ moze oh moze

    pozdrawiam Bydgoszcz z Zkz i naprawde macie szanse

    ale sie porobilo Zkz mial walczyc o 1/4 no tak ale tego Pedersena wywalcie ...
    http://republika.pl/daminek/bksff.gif

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AlterEgo moze i moja opinia jest malo ciekawa pod wzgledem organizacyjnym ale byla by zapewne inna gdyby zapowiedzi przedsezonowe mowiace o ataku na miejsce na pudle nie mialy miejsca. Nie da sie przewidziec jak bedzie wygladala sytuacja w tabeli jeszcze przed sezonem wiec po co takie gadanie. Faktycznie musze sie przyznac ze zal mi kilku spotkan w tym sezonie ktore byly teoretycznie do wygrania gdyby nie to ze za kazdym razem w takim spotkaniu brakuje jednego ogniwa. Nie jestem przesadny ale to chyba jakas klatwa ze nie bylo jeszcze spotkania w ktorym wszyscy zawodnicy jednoczesnie pojechali by na swoim poziomie(a szkoda bo tabela mogla by wygladac inaczej)....

    Zalamany ZIELONOGORZANIN !!!
    POZDRAWIAM !

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    AlterEgo moze i moja opinia jest malo ciekawa pod wzgledem organizacyjnym ale byla by zapewne inna gdyby zapowiedzi przedsezonowe mowiace o ataku na miejsce na pudle nie mialy miejsca. Nie da sie przewidziec jak bedzie wygladala sytuacja w tabeli jeszcze przed sezonem wiec po co takie gadanie. Faktycznie musze sie przyznac ze zal mi kilku spotkan w tym sezonie ktore byly teoretycznie do wygrania gdyby nie to ze za kazdym razem w takim spotkaniu brakuje jednego ogniwa. Nie jestem przesadny ale to chyba jakas klatwa ze nie bylo jeszcze spotkania w ktorym wszyscy zawodnicy jednoczesnie pojechali by na swoim poziomie(a szkoda bo tabela mogla by wygladac inaczej)....

    Zalamany ZIELONOGORZANIN !!!
    POZDRAWIAM !
    Sorry... Chodziło mi nie o Twoja opinię ale o...
    To jest moja opinia dotyczaca obecnej sytuacji w ZKZ
    ... o obecną sytuację w ZKŻ...

    ... która nie jest ciekawa i sportowo i organizacyjnie. Ale po to sę kłopoty, by sobie z nimi radzić. Poddają się tylko tchórze i opanowni przez apatię!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co sie tak łamiecie!!!!!????

    przestancie sie mazać!!! to ze jest źle wszyscy wiemy!ale wydaje mi sie ze wiekszosc z nas wierzy w ZKŻ tylko nie sami zainteresowani!!

    jak to kiedys jeden gosc powiedział: "pomozecie????.... pomozemy!!!!" odpowiedział naród!!:D:P

    pozdrowienia z Leszna!!!!


    [']Rafał Kurmański[']

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Jacol:

    Szkoda ale wiecie jeszcze macie szanse i tak sobie mysle ze kandydatem do spadku bedzie wiece kto Unia L. zobaczymy a jak narazie to leszno jest za pewne swego zobaczymy na koniec sezonu. i mazy mi sie zeby zostaly zespoly ZKZ ROW I BTZ moze oh moze

    pozdrawiam Bydgoszcz z Zkz i naprawde macie szanse

    ale sie porobilo Zkz mial walczyc o 1/4 no tak ale tego Pedersena wywalcie ...
    "Mazy" ci się...

    No tak ale to tylko marzenia...
    :)

    Przy takiej przewadze punktowej Unii pisać ,źe jest ona kandydatem do spadku... Rozrywkowy z ciebie gość.
    :D

    Ale z jednym sie zgodzę - Falubaz ma jeszcze szansę na utrzymanie i oby z niej skorzystał...

    Pozdrawiam kibiców z Zielonej...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Floyd...

    to ty sie nie martw o Unie...damy sobie rade...
    a Bydzi nie lubie i chcialabym aby spadla do 1 ligi!
    i mam to gdzies co sobie o mnie myslisz!
    wielki szacunek dla Zielonki i Rybnika :]

    ps.i zmien ten napis "Gollob forever" czy co ty tam masz napisane bo tylko wioche i obciach sobie robisz :P

  43. Powrót do góry    #43
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Floyd

    myślę podobnie jak Ty, że ten sezon mógłbyć ostatni, w którym coś znaczyliśmy. W zeszłym roku mieliśmy poważne kłopoty, żeby wyjść z długów. Udało się dzięki decyzji rady miasta, która przekazała parę baniek na długi Unii. W tym roku pewnie już tak nie będzie. Na mecze w 2/4 przyjdzie pewnie ze 2000 ludków, a wiadomo że najwięcej kasy wpływa z biletów. Widze to wszystko w bardzo ciemnych barwach. Obym się mylił...

    PS. Olivka skąd w Tobie tyle nienawiści do BTŻ-u??? Oni, w przeciwieństwie do naszych asów, pokazali wolę walki i mimo osłabień powalczyli, wygrywając m. in. z.... WTS-em!!!

    A co do Falubazu to chłopaki nie róbcie jaj-liga bez dwumeczu między Unią a ZKŻ-em to nie liga!!! Nie łamać się i do boju!!!Zróbcie to dla RAFAŁA[']!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ty sie nie martw o Unie...damy sobie rade...
    a Bydzi nie lubie i chcialabym aby spadla do 1 ligi!
    i mam to gdzies co sobie o mnie myslisz!
    oh ostry ton... dobrze, dobrze wierzę ci. Tylko już się tak mocno nie napinaj bo jeszcze przepukliny dostaniesz, brrrr!

    A podpisu niestety nie zmienię bo widzisz... ja lubię sobie tak narobić obciachu od czasu do czasu. Tak dla sportu buehehe :P Ale dziękuję za troskę.

    pozdro dla zatorzaka i dla kibiców ZG, wszak to ich wątek (już nic tu nie napiszę nie na temat, obiecuję ;) ).

    Tomek Gollob Forever! - specjalna dedykacja dla Olivki :P

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na mecze w 2/4 przyjdzie pewnie ze 2000 ludków, a wiadomo że najwięcej kasy wpływa z biletów. Widze to wszystko w bardzo ciemnych barwach. Obym się mylił...
    no to mam nadzieje ze zatorzański kon wspomoze Unie!!!!!
    ze zamiast biletu ulgowego kupi normalny!!!!i program tez kupi!!! a nie so wydrukuje w domu!!!!:P:P

    bo to jak juz sam powiedziales jest najwieksza kasa!!:P:P:P

    co do kolegow z Zielonej! karczycha do gory!! bo Leszno tez zaciekawej sytuacji nie ma jesli chodzi o sprawy nie zwiazane z torem!!!:( [nie moge znalesc slowa!!!:D:D]

    pozdro dla wszystkich lobuzów!!!:D:D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •