Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 48 z 48

Wątek: ZKŻ : I liga i co dalej ?

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Zatorze_Rules

    co Ty sie tak rozczulasz nad Unia?
    Myslalam ze jestes prawdziwym kibicem a Ty zachowujesz sie jak dziecko ktore stracilo lizaka.caly czas jakies zale...mam takie wrazenie ze niedlugo sie rozplaczesz.
    narazie w Unii nawet o dlugach nie slychac a Ty jestes caly czas smutny czy tez niezadowolony.
    a nawet jak w Unii beda dlugi i bedziemy miec klopoty finansowe to w kazdym momencie mozemy zrobic tak jak BTZ czyli rozwiazac klub.powstanie nowy a my caly czas bedziemy w e-lidze!

    odnosnie Bydzi to moze zle sie wyrazilam.nie to ze jej nie lubie ale wieksza sympatia darze Rybnik i Zielonke wiec jako ze BTZ lubie najmniej chcialabym aby spadla...ale jak bedzie to sie okarze.

    Zielonka do boju

  2. Powrót do góry    #47
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    olivka...

    ...nie rozczulam się tylko stwierdzam fakty! Długów narazie nie ma , ale zobaczymy na koniec sezonu!! A co do rozpłakania to patrząc na Ciebie po meczu z WTS miałem wrażenie, że to Ty za chwilę się rozpłaczesz! A co do przekrętu jaki zrobił BTŻ to my tego nie zrobimy bo GKSŻ ponoć ustaliła, że kto zrobi taki wałek spada od razu do 1 czy 2 ligi!!! No ale to temat na inny wątek.
    Falubaz gratulacje zwycięstwa nad Bydzią!!
    POzdro

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Zatorze_Rules

    Ja wygladalam jakbym miala sie rozplakac?hahaha no to chyba mnie z kims pomyliles :P no ale coz...w koncu czesto sie nie widujemy wiec mogles zapomniec jak wygladam:P

    a wracajac do tematu to nawet jesli Unia bedzie miec dlugi to nie wierze w to ze z nich nie wyjdzie! jesli miasto nie wspomogloby klubu to nie upadnie tylko Unia ale cale miasto! bo u nas oprocz zuzla to naprawde innej rozrwyki to trzeba ze swieca szukac:/
    pozdrowienia dla ciebie...i juz sie nie denerwuj:)
    i zostawmy w spokoju juz sprawe Unii bo to watek ZKZ-U ;)
    gratulacje dla Zielonki za zdobycie dwoch punktow! oby tak dalej:)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •