Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 63

Wątek: Prokom Trefl Sopot na nowy sezon !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prokom Trefl Sopot na nowy sezon !!!

    Jak będzie wyglądała według was drużyna Prokomu na nowy sezon ? Newsy,ciekawostki na nowy sezon dla drużyny z Sopotu wypisujcie tutaj.Kto odszedł,przyszedł,wywiady z graczami.

    Pozdro :D


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrzowie Polski - Prokom Trefl Sopot, zagra w grupie A nadchodzących rozgrywek Euroligi. Oprócz sopocian do rywalizacji staną Skipper Bologna, Efes Pilsen Stambuł, Estudiantes Madryt, Cibona Zagrzeb, Olympiacos Pireus, Partizan Belgrad oraz Real Madryt.


    www.sportowefakty.pl

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dylewicz i Pacesas nadal w Prokomie Trefl Sopot.Ten pierwszy podpisał kolejny kontrakt na trzy sezony a Pacesas na dwa.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Kolejne podpisane kontrakty w Sopocie, pytanie tylko czy ci zawodnicy gwarantuja wygrane w Eurolidze

    Kolejni koszykarze podpisali kontrakty z Prokomem Treflem Sopot. Są to dwaj obrońcy: Serb Andrija Cirić i Litwin Darius Maskoliunas.

    To pierwszy kontakt Ciricia z zespołem mistrza Polski. 24-letni Serb, który podpisał umowę ważną przez trzy sezony, mierzy 199 centymetrów wzrostu. W poprzednim sezonie występował m.in. w belgijskim Spirou Charleroi, z którym zdobył mistrzostwo tego kraju. W latach 2000 - 2003m występował w Hemofarmie Vrsac.

    Darius Maskoliunas spędzi szósty sezon w Sopocie. Litwin pierwszą umowę z sopocianami podpisał na sezon 1999/2000. Maskoliunas jest starszy od swojego kolegi, urodził się w 1971 roku, mierzy 195 centymetrów wzrostu.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Prokom nie ma szans w Eurolidze, mimo że trafił do nie najsilniejszej grupy. Jeśli nie przybędą naprawdę dobrzy zawodnicy to Dylewicz czy inni Maskoliunas nie zapewnią zwycięstw. Można się tlyko modlić, by przez nich Polska nie straciła w Eurolidze miejsca na przyszły sezon.

    PS: Starty w E - lidze odbiją się na wynikach w polskiej EBL, gdzie w tym roku będzie chyba królował Anwil Włocławek :(:(:(

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Słyszałem też o jakimś madziarze, tak naprawdę nie ma jakiś ogromnych wzmocnień(a pluta odchodzi) i faktycznie w eurolidze będzie bardzo ciężko, nawet u siebie przy dopingu 5 tyś widzów

    Może przynajmniejw lidze uda się tytuł obronić, zależy też co wymyślą inne kluby

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    István Németh to ten wegierski zawodnik. Jest mlody, kontrakt z tego co slyszalem podpisany na kilka lat, wiec moze z tgo chlopaka bedzie wiele pociechy w Sopocie. Budzet klubu jest podobny do tego z zeszlego roku i ciezko bylo o jakies wielkie gwiazdy, niemiej liczylem, ze troche wiecej znanych zawodnkiow trafi do Trefla. Teraz mam nadzieje, ze na Eurolige bilety nie beda jakies bajecznie drogie i hala Olivii sie w pelni wypelni:)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostają u was, w Sopocie Mark Miller i Tomas Masiulis. Blisko podpisania kontraktu jest środkowy Mate Skelin, który ostatnio grał w niezłym Pau Orthez. Może rzeczywiście zaprezentujecie się lepiej niż Śląsk w E - lidze, czego wam mimo wszystko życzę.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Co do Masiulisa, to dobrze,ze zostaje. Natomiast nie jestem do konca przekonany do gry Millera. Myle, ze na ta pozycje Prokom moglby sie postarac o lepszego zawodnika

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    SSA Trefl informuje iż w dniu dzisiejszym został podpisany kontrakt z Haroldem Jamisonem (28 lat, 203 cm, 122 kg). Umowa obowiązywać będzie w sezonie 2004/05. Ostatni sezon Jamison spędził we włoskim Air Avellino, gdzie notował średnio 11 punktow i 7 zbiórek w meczu.

    Tym samym zakończyła się budowa składu mistrza Polski na sezon 2004/05. Ostatecznie klub zrezygnował z dalszych negocjacji z innymi kandydatami do gry w Sopocie na pozycji środkowego.
    Jamison pewnie podobnie jak kiedys w Slasku, bedzie krolowal pod tablicami.Skład Trefla na nadchodzący sezon. Zobaczymy co im sie uda w pucharach ugrac

    ANDRIJA CIRIC
    FILIP DYLEWICZ
    GORAN JAGODNIK
    HAROLD JAMISON
    TOMAS MASIULIS
    DARIUS MASKOLIUNAS
    MARK MILLER
    PIOTR MOREŃ
    ISTVAN NEMETH
    TOMAS PACESAS
    MARIUSZ REDEK
    TOMASZ ŚWIĘTOŃSKI
    ADAM WÓJCIK

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Skład genialny nawet jak na Europę. W Polsce nie dadzą szans nikomu, komplet zwycięstw. Wszystko inne byłoby niespodzianką.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Spoko mnie się wydaję że parę meczów przegrają :P Co prawda zmocnili się paroma dobrymi kolesiami ale w zeszłych sezonach też pewniacy przegrywali . Myślę że Prokom może przegrać z następującymi rywalami :
    -Astoria :D
    -Śląśk
    -Anwil
    -Tur Turek :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Śląsk ? narazie przegrywa wszystko...
    Astoria ? hehehe...

    Najszybciej będzie to Polonia i Anwil

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Partizan Belgrad - Prokom Trefl Sopot 64 : 66

    dla Partizana:
    Milojevic 20
    Avdalovic 12
    Gurovic 10
    Bozovic 9
    Tripkovic 7
    Bozic 3
    Bogdanovic 2
    Erden 1
    Savanovic 0
    Samardziski 0

    dla Prokomu: :)
    Wójcik 15
    Dylewicz 11
    Miller 9
    Masiulis 8
    Jagodnik 6
    Pacesas 6
    Ciric 4
    Maskoliunas 3
    Nemeth 2
    Jamison 2

    no i piękna inauguracja w Eurolidze :)
    pare osób z Włocławka siedzi wściekła - i dobrze

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Partizan Belgrad - Prokom Trefl Sopot 64 : 66

    dla Partizana:
    Milojevic 20
    Avdalovic 12
    Gurovic 10
    Bozovic 9
    Tripkovic 7
    Bozic 3
    Bogdanovic 2
    Erden 1
    Savanovic 0
    Samardziski 0

    dla Prokomu: :)
    Wójcik 15
    Dylewicz 11
    Miller 9
    Masiulis 8
    Jagodnik 6
    Pacesas 6
    Ciric 4
    Maskoliunas 3
    Nemeth 2
    Jamison 2

    no i piękna inauguracja w Eurolidze :)
    pare osób z Włocławka siedzi wściekła - i dobrze
    Gratulacje dla Prokomu za udany start - niewściekły kibic Anwilu! :)W takim składzie idzie powalczyć o coś więcej w Eurolidze, mistrzostwo Polski jest jednak w tym roku zarezerwowane dla Anwilu! ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Partizan Belgrad - Prokom Trefl Sopot 64 : 66
    No piękny start w eurolidze. Szczerze mówiąc mało kto się spodziewał zwycięstwa, a tu taka miła niespodzianka:).
    Ale końcówka meczu była nerwowa, słuchałem w radiu i przez ostatnie 5 minut zawesołej miny nie miałem. Na szczęście skończyło się dobrze.

    Za tydzień w hali Olivia meczyk z Realem Madryt:).


    Pozdro.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jak w hali Olivii, to chyba znowu sie na koszu pojawie. Wygrana bardzo cieszy, szczegolnie, ze w Belgradzie ciezko o zwyciestwa. Zywiolowo reagujaca publicznosc zawsze Partizanowi pomaga. Szkoda tylko, ze nie moglismy tego obejrzec w tv. Jak zwykle stacje telewizyjne nie doszly do porozumienia. Tak to jest, ze na tym wszystkim zawsze kibic traci najbardziej

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja równiez jestem mile zaskoczony, choć Partizan to jednak nie żaden potentat, ale fajnie wygrać. Zobaczymy jak będzie z Realem, ale zwycięzstwo jest bardzo realne, bo w ubiegłym sezonie Real nie grał nawet w Eurolidze. No i fajnie, że transmisja w TVP 3 (TV 4 nie posiadam :(). Mam nadzieję, że Prokom pomści Śląsk i wyjdzie z grupy, a może nawet trochę dalej :)

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jak w hali Olivii, to chyba znowu sie na koszu pojawie. Wygrana bardzo cieszy, szczegolnie, ze w Belgradzie ciezko o zwyciestwa. Zywiolowo reagujaca publicznosc zawsze Partizanowi pomaga. Szkoda tylko, ze nie moglismy tego obejrzec w tv. Jak zwykle stacje telewizyjne nie doszly do porozumienia. Tak to jest, ze na tym wszystkim zawsze kibic traci najbardziej

    Nio:) i w hali Olivii Trefla będzie można zobaczyć już jutro na meczu z Polonią jak ktoś zostaje w domu to (13:30 TVP3 na żywo).

    Z tego co słyszałem to mecze euroligi z udziałem Trefla transmitować będzie u siebie TVP3, natomiast na wyjeździe Canal+.


    Pozdro.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jeszcze dwie godzinki...

    zaraz trzeba robić wypad do "Olivii" mam nadzieję, że do domciu wrócę w dobrym humorze :)
    [b]GO! Prokom Trefl Sopot GO! :D

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Prokom przegrał 61:69. Ale sądząc tylko po wyniku (głupia TVP znów spieprzyła sprawę) i tak nie było najgorzej, bo w końću Real to dobra drużyna. W kolejnych meczach na pewno będzie lepiej.

    Poszczegolne kwarty i punkty zawodników (źródło SF):

    Kwarty:

    (16:13, 10:24, 22:18, 13:14)

    Punkty:

    Prokom: G.Jagodnik 8, M.Miller 6, T.Pacesas 5, A.Cirić 3, A.Wójcik 2, T.Masiulis 2;

    Real: L.Bullock 10, A.Fotsis 10, P.Burke 4, A.Hervelle 3, A.Herreros 3, M.Stojić 3, M.Sonko 2, A.Bueno 2;

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Punkty, to masz chyba po 1 połowie...
    Mecz był dobry, atmosfera również bardzo dobra.
    Gra zespołu z Trójmiasta nieco słabsza, ale słabiej zagrał tylko zespół bo między pojedynczymi graczami nie widać różnicy poziomów, świetny mecz Jagodnika, nieźle Pacesas(trafiał, wtedy kiedy nie trzeba, tj. po gwizdku:p). Miller grał pod siebie, Wójcik beznadziejnie(tutaj anwet odczuwałem pewną satysfakcję, jako, że tego zawodnika nie lubiłem nigdy). Masiulis doznał kontuzji, nie będzie grał przez 6 tygodni, to olbzymie osłabienie, bo tablice są i tak słabe, bo i tak brakuję centra. NIby ta kadra jest równa i zbilansowana, to jednak nie wyobrażam sobie Jamisona przez cały mecz, nie wiem co tak długo na boisku robił w środe Maskoliunas i nie wiem czemu Kijewski zrobił tak mało zmian? Mecz chyba nie rpzegrany w umiejętnościach, bo tkai Herreros poza rzutami z a3 pkt nie umie nic, ale w taktyce, konsekwencji i doświadczeniu.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olimpiakos - Prokom 75:77!!!

    Spory sukces zespołu sopockiego. Druga wygrana na wyjeździe i to z silnym Olipmiakosem na gorącym terenie. Znakomicie zagrał cały zespół, a wyróżnic należy Ciricia, któy zdobył 16 pkt. Teraz trzeba wygrywać u siebie i awans powinien być w kieszeni. Brawo!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No z tym awansem to trzeba będzie jeszcze poczekać!!!
    Jeszcze sporo meczy zostało.

    Ale trzeba się cieszyć, Trefl nie jest chłopcem do bicia i odnosi juz swoje 2 zwycięstwo w eurolidze:):):) i 2 na wyjeździe, brawo!!! Ostatnia kwarta *****ista, 28-18 dla Trefla:):):)


    Pozdro.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Prokom wymiata, gratki!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety ale dzisaj przegrał ze śląskiem :( szkoda bo chłopaki dzielnie walczyyły ale błedów było za dużo.

    PZDR ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No niestety ale dzisaj przegrał ze śląskiem :( szkoda bo chłopaki dzielnie walczyyły ale błedów było za dużo.

    PZDR ;)
    Wydawało mi się, że z Anwilem, ale może się mylę? ;)

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak wolf pomylka grali z anwilem :)

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Piękne zwycięstwo z niczego z Bolonią, przyjemnie było popatrzeć na grę Nemetha!!!

    Gratulacje.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Zawsze wystarczało mi oglądanie koszykówki w telewizji, szczególnie kiedy jest możliwość. Tym razem wybrałem się na halę i w Olivi wspomogłem zespół, to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Brawo Prokom! Na podstawie transmisji TV był to zdecydowanie najlepszy mecz zespołu, mimo iż rywal z Bologni nie był świetnie dysponowany. Wyjątkowo szybkie jak na Prokom tempo, dużo asyst, tym mi zespół puzzli zainponował. świetna atmosfera w hali i ładny, zacięty mecz. Jagodnik okazał się liderem, o ile nie będą go ponosiły emocje(częste faule) powinno być super! Nemeth udowodnił że ma predyspozycje do szybkiej gry, Pacessas dobrze potrafił uspokoić grę i obsłużyć partnerów(8 asyst). Masiulis bez maski spisywał się jak za swoich najlepszych czasów, cichy bohater, Dylewicz pokazał że ma wielkie możliwości, rozruszał zespół w drugiej kwarcie, było tak dobrze, że cężko si ę do czegoś przyczepić(nawet Moska zdobył punkty :p), może do złego wyprowadznia szybkich akcji po zbiórce w obronie, rzutów wolnych Wójcika(ogólnie Adam mnie swoją grą nie przekonał). Kto wie czy to nie jeden z największych sukcesów sopockiego klubu, olbrzymie gratulacje, czołowa 16 europy jewt ja najbardziej realna.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanko
    w jakie dni gazeta wyborcza wydaje kupon do rzutu za 2000 zł

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    19-12-2004
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    McNaull ponownie w Sopocie

    Joe McNaull powraca do zespołu Prokomu Trefla Sopot. Kontrakt na występy "Józka" w zespole mistrzów Polski został podpisany w środę.

    "McNaull na pewno będzie w składzie drużyny, która wieczorem zmierzy się z Partizanem Belgrad, czy jednak wystąpi na parkiecie zależy od decyzji trenera" - powiedział dyrektor generalny sopockiego klubu Jacek Jakubowski.

    Jakubowski przypomniał, że 32-letni McNaull bronił barw sopockiej drużyny w sezonach 2001/2002 i 2002/2003, wówczas koszykarze z Sopotu dwukrotnie sięgali po brązowe medale mistrzostw Polski. W drugim sezonie McNaull był kapitanem sopockiego zespołu.

    Posiadający polski paszport McNaull jest drugim zawodnikiem, który w ostatnich kilkudziesięciu godzinach podpisał kontrakt z mistrzem Polski. Wcześniej uczynił to Mariusz Bacik. Kierownictwo klubu, po rozwiązaniu kontraktu z Haroldem Jamisonem, poszukiwało zawodników podkoszowych.

    (PAP)
    interia.pl

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    No i Joe podazał sie publiczności w Sopocie :) Symbolicznie, bo symbolicznie, ale za to przy kawałku Lady Pank "Jesteś idolem" :):):)

    Powodzenia Józek, kadra czeka ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    kolejne 2000 padło łupem kibica :)
    Bacik może sie przydać, ale pod warunkiem że w lepszej kondycji. Może będzie Top 16 :)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Za interia.pl:

    Koszykarz mistrza Polski Prokomu Trefla Sopot, Filip Dylewicz miał pozytywny wynik testu dopingowego. Badanie przeprowadzono po wyjazdowym meczu Euroligi z Olympiakosem Pireus, który odbył się 17 listopada - poinformowała oficjalna strona rozgrywek ULEB Euroleague.

    Zawodnik i klub poprosiły o kontrekspertyzę, która również dała pozytywny rezultat. Dylewicz został na razie wykluczony z gry w Eurolidze.

    Prokom wygrał w Pireusie 77:75, a Dylewicz zdobył 13 punktów. Po 17 listopada ten koszykarz wystąpił w pięciu spotkaniach drużyny z Sopotu w Eurolidze. W dwóch z tych meczów mistrzowie Polski odnieśli zwycięstwa.

    24-letni Dylewicz (202 cm), reprezentant kraju, wcześniej występował w Old Spice Pruszków i Astorii Bydgoszcz.

    (PAP)
    Oj, oj. Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka, nieporozumienie. W ostatnich miesiącach Dylewicz grał bardzo dobrze, zarówno w reprezentacji jak i w barwach klubu z Sopotu! Mam nadzieję, że nie było to spowodowane jakimiś "wspomagaczami"! Dylewicz to jeden z moich ulubionych zawodników i źle by było, gdyby te oskarżenie okazało się prawdziwe:(
    pozdr

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nie mam pojecia jakie kary naklada FIBA, oby tylko klub mocno na tym nie ucierpial

    Oświadczenie Filipa Dylewicza

    W dniu dzisiejszym otrzymałem od władz Euroligi informację o wykryciu w moim organizmie podczas pomeczowej kontroli antydopingowej niedozwolonego środka. Zaistniała sytuacja jest dla mnie szokiem. Mając na uwadze dobro drużyny Prokomu Trefl Sopot i Klubu oraz wymagany odpowiednimi przepisami Euroligi tryb postępowania, podjąłem działania mające na celu wyjaśnienie sprawy.


    Decyzją Zarządu "Trefl" Sportowa Spółka Akcyjna w Sopocie, do czasu prawomocnego orzeczenia przez odpowiednie organy Euroligi, zostałem z dniem dzisiejszym zawieszony w prawach zawodnika Klubu.

    Koszykówka jest grą zespołową. Zaistniała sytuacja dotyka nie tylko mnie, ale też szereg innych osób. W związku z tym pragnę przeprosić Kibiców naszej drużyny, Kolegów z drużyny, władze "Trefl" Sportowej Spółki Akcyjnej oraz Sponsorów Klubu za zamieszanie związane z wynikiem kontroli.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Filip jesteśmy z Tobą!

    trzymaj się chłopie, mam nadzieję, że mówisz prawdę, bardzo bym tego chciał...

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Było nie brać, Filipku ... a dziwiłem się, skąd ta metamorfoza in plus ...

    W sumie gówniarzyk chyba?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Nie wiem dokładnie co wykazały testy.

    Mogą być to środki zwiększające wydolność i wytrzymałość, ale - jak sadzę - może być i tak, że gość spalił parę dni wcześniej jointa z kolegami na wyluzowanie po treningu ;), no i spece z laboratorium sie przyczepili. Może się mylę...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Let's GO Prokom Let's GO!

    Prokom Trefl Sopot - Olympiakos Pireus 77:71 (15:27) (23:14) (25:13) (14:17)! :D

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Prokom Trefl Sopot - Olympiakos Pireus 77:71 (15:27) (23:14) (25:13) (14:17)! :D
    To był bardzo dobry mecz, moje gratulacje!

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    byłem, widziałem, chociaż miejsca mam coraz gorsze :(
    po 1 kwarcie 90% osób myślała że będzie w tył, ale Bacik zapunktował, Nemeth szalał, Miller standardowo już no i sie działo :)
    Szkoda że raz Markowi nie udało sie zapakować Gulyasa do kosza, a mało brakowało :) A Pacesas coraz słabszy, co sie dzieje ?
    Ładnie grał Mario - bardzo dobrze było
    Teraz czas na Estudiantes !

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja dzis wybralem sie na lige. Dawno nie bylem na koszu i fajnie sie ogladalo spotkanie z wysokosci trybun. Co prawda mecz do "jednej bramki". Wisla Krakow grajac 6-7 zawodnikami za duzo nie mogla zdzialac. Nastepny mecz Sopocian w Turcji i o wygrana bedzie bardzo ciezko

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    raczej niemożliwe tam wygrać, ale na Estudiantes to kumpel mnie błaga żeby go zabrać :D

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja dzis dostalem karnet od kuzyna, bo nie mogl jechac. Marzy mi sie ta hala, co maja wybudowac, a w niej po 5 tys. widzow na kazdym meczu. Teraz sporo osob sie zniecheca( w tym ja;)), bo nie dosc, ze klopot z dostaniem biletow(mala hala), to jeszcze z tego co slyszalem za tanie nie sa.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •