Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 68

Wątek: Piotr Świst jako lider Zielonej Góry

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piotr Świst jako lider Zielonej Góry

    Hmmm...w tamtym sezonie chyba nikt nie zostawil suchej nitki na "twistym", w tym sezonie okazal sie zawodnikiem ktory moze nie tylko uchronic ZKZ przed spadkiem do 1 ligi lecz on moze poprostu uratowac Zielonogorski zuzel przed totalna kleska (wiadomo ze po spadku wycofuja sie sponsorzy , kibicow mniej przychodzi itp ) Mysle ,ze tak jak wtedy, rok temu wszyscy zgodnie jednym glosem go wyzywali tak teraz sugeruje bysmy docenili jego ogromna pomoc i jakos okazali mu nasza wdziecznosc...transparent bylby jaknajbardziej na miejscu , dawajcie inne propozycje, POKAZMY DLA PIOTRKA ZE JEST W ZIELONCE IDOLEM I NASZA NADZIEJA NA UTRZYMANIE STATUSU EXTRALIGOWEJ DRUZYNY !!!!!!!!!!! napewno na to zasluzyl ...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Hmmm...w tamtym sezonie chyba nikt nie zostawil suchej nitki na "twistym", w tym sezonie okazal sie zawodnikiem ktory moze nie tylko uchronic ZKZ przed spadkiem do 1 ligi lecz on moze poprostu uratowac Zielonogorski zuzel przed totalna kleska (wiadomo ze po spadku wycofuja sie sponsorzy , kibicow mniej przychodzi itp ) Mysle ,ze tak jak wtedy, rok temu wszyscy zgodnie jednym glosem go wyzywali tak teraz sugeruje bysmy docenili jego ogromna pomoc i jakos okazali mu nasza wdziecznosc...transparent bylby jaknajbardziej na miejscu , dawajcie inne propozycje, POKAZMY DLA PIOTRKA ZE JEST W ZIELONCE IDOLEM I NASZA NADZIEJA NA UTRZYMANIE STATUSU EXTRALIGOWEJ DRUZYNY !!!!!!!!!!! napewno na to zasluzyl ...
    Gdyby w ub. sezonie "Twisty" jeździł tak, jak teraz - prawdopodobnie bylibyśmy w pierwszej czwórce, prawdopodobnie zakończylibysmy sezon 2003 roku z brązowym medalem DMP i z bardziej pełną kasą:
    - więcej sponsorów
    - więcej kibiców na meczach
    - mniejsze wypłaty dla zawodników, bo mniej punktów w pierwszej czwórce się zdobywa niż w drugiej

    Jak widzisz, na różne sprawy można patrzeć z różnych stron...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    No szybko zescie sie obudzili
    Juz po 2-3 kolejkach bylo widac ze tylko Swist jedzie ! Zdobywajac w wiekszosci polowe pkt. druzyny...
    Na waszym miejscu nosil bym go juz na rekach albo zaczac zbierac pieniadze dla niego bo watpie czy jego marzeniem jest okupywanie 1 ligi z zespolem z Zielonaj...
    Co do samego zawodnika i jego jazdy to tylko pozazdroscic...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swist jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Falubazu w tym sezonie. Ma srednia biegowa = 1,76. Szkoda, ze zaprezentowal sie slabiej w Toruniu i Bydgoszczy, bo 2,00 byloby w jego zasiegu. Wynik uzyskany przez Swista w Tarnowie i Wroclawiu to nie lada wyczyn. Chyba malo zawodnikow zrobilo w Tarnowie 11 i we Wrocku 13 punktow. Zobaczymy jak Swist wypadnie na torze Mistrzow Polski. Swist ma tylko jednego sponsora! Tak wiec praktycznie aby przezyc musi zdobywac duzo punktow i tak tez sie dzieje. Jestem ciekaw jak by jezdzili inni bez sponsorow - pewnie tez bylaby totalna motywacja, zeby dostac wyplate. Przed nami decydujace starcia w fazie zasadniczej. Oby Twisty poprowadzil nas do zwyciestw u siebie z Pomorzanami i na wyjezdzie w Rybniku. Jak slusznie zauwazyl AlterEgo, gdyby Swist tak smigal w zeszlym sezonie to braz raczej bylby nasz!

    Juz jutro mecz w Szwecji.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Nie tylko w tamtym roku ale i po meczu w Toruniu było wielu znawców którzy nie pozostawili na nim suchej nitki. Na szczęście działacze i trenerzy bardziej się znają na żużlu niż kibice i nie kierowali się emocjami. "Twisty" jest młodszy od Drabika o 2 lata a od Huszczy 11 lat, jest więc szansa że jeszcze trochę skutecznie pojeździ:)
    W latach swojej świetności nie był lubiany w "Winnym grodzie", i to nie dlatego że wspaniale punktował dla sąsiadów zza miedzy ale z uwagi na "nieprzyjazne gesty", mało dyplomatyczne wywiady, zarozumialstwo itd. Teraz Piotr jako człowiek bardzo się zmienił, dojrzał, z uśmiechem się słucha jego wywiadów, często w potocznym języku odkrywającym kulisy sportu, doszła do tego skromność, dystans, obiektywizm i przede wszystkim szczerość. Myślę, że pod względem sportowym też ma coś jeszcze do udowodninia a bliskość Andrzeja Huszczy, utwierdza go w przekonaniu, że życie (również to sportowe) zaczyna się po czterdziestce.

    Szkoda, że słabsza dyspozycja Śwista w Toruniu i nieobecność w Lesznie, nie pozwoliła nam zainkasować 2 punktów w najlepszych dotąd spotkaniach tego sezonu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sadzicie o zrobieniu jakiegos transparentu dla Piotrka ? zawsze to cos......

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Nie tylko w tamtym roku ale i po meczu w Toruniu było wielu znawców którzy nie pozostawili na nim suchej nitki. Na szczęście działacze i trenerzy bardziej się znają na żużlu niż kibice i nie kierowali się emocjami. "Twisty" jest młodszy od Drabika o 2 lata a od Huszczy 11 lat, jest więc szansa że jeszcze trochę skutecznie pojeździ:)
    W latach swojej świetności nie był lubiany w "Winnym grodzie", i to nie dlatego że wspaniale punktował dla sąsiadów zza miedzy ale z uwagi na "nieprzyjazne gesty", mało dyplomatyczne wywiady, zarozumialstwo itd. Teraz Piotr jako człowiek bardzo się zmienił, dojrzał, z uśmiechem się słucha jego wywiadów, często w potocznym języku odkrywającym kulisy sportu, doszła do tego skromność, dystans, obiektywizm i przede wszystkim szczerość. Myślę, że pod względem sportowym też ma coś jeszcze do udowodninia a bliskość Andrzeja Huszczy, utwierdza go w przekonaniu, że życie (również to sportowe) zaczyna się po czterdziestce.

    Szkoda, że słabsza dyspozycja Śwista w Toruniu i nieobecność w Lesznie, nie pozwoliła nam zainkasować 2 punktów w najlepszych dotąd spotkaniach tego sezonu.
    Nie wiem, imienniku, czy wiesz, ale Piotr Świst lubił Zielona Górę i powtarzał, że ten tor i ten stadion to dla niego spora i miła część żużlowej historii "Twisty'ego" (finał IMEJ, dwa finały MIMP, finał MDMP...). Z Piotrem często rozmawiałem i robiłem mu fotki - wszystko było OK aż do...

    Aż do jego kraksy w półfinale MŚP w Wiener Neustadt. Stamtąd wócił inny Świst - szorstki, zacięty... Nie szło z nim pogadać, na fotkach się krzywił lub odwracał głowę...

    Nie wiem, jak jest ostatnio... Nie rozmawiałem z nim ładnych kilka lat... Od finału IMP 1993 w Bydgoszczy :)

    * * * * *

    We Wrocławiu i w Tarnowie "Twisty" zapunktował, ale prawdą jest również, że po 6 punktów zrobił na kolegach z zespołu :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    AlterEgo,
    Piotr Świst dawniej, lubił chyba bardziej tor niż Zieloną Górę jako całość, bo tu mu się wyśmienicie jeździło, odnosił największe, wspomniane przez Ciebie, sukcesy. Nie ukrywam, że kiedyś bardzo nie lubiłem Śwista za jego prostackie zachowanie wobec zielonogórskich kibiców, np. pokazaniem środkowego palca w odwecie za gwizdy pod jego adresem, lekceważące wypowiedzi o zielonogórskich juniorach z którymi rywalizował (Błażejczak, Szymkowiak, Dudek). Ale to grzechy młodości z których "Twisty" dawno temu wyrósł. Zacząłem mu kibicować, długo przed przyjściem do Falubazu, bo zawsze cenię zawodników którzy mimo wielu przeciwności potrafią być tak długo w czołówce.

    Mam nadzieję, że Piotr Świst teraz lubi nie tylko tor ale ogólnie zielonogórski klub (działacze, starzy i nowi sponsorzy, koledzy z toru, mechanicy, dziennikarze, kibice). Gdy gorzowski klub zakazał mu treningów nad Wartą za to, że poszedł do Rzeszowa, nigdy nie miał problemów z treningiem na Wrocławskiej. Bez względu na to, kto był za sterem zielonogórskiego klubu, "Twisty" był tu zawsze mile widziany, w czym na pewno duża zasługa jego wieloletniego sponsora z Zielonej Góry, firmy BOLL.
    Co do kibiców, to niestety Piotr wie, że potrafią być okrutni i nieobiektywni, jednak bardziej od ich gwizdów, denerwują go pseudodziennikarze.

    Na pewno byłoby mu przyjemnie przeczytać coś w stylu "Dopingowaliśmy Cię w 1987 roku, odpłacasz nam teraz ratując Ekstraligę dla Falubazu. Piotr Świst - Zielonogórzanin roku 2004"

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Na pewno byłoby mu przyjemnie przeczytać coś w stylu "Dopingowaliśmy Cię w 1987 roku, odpłacasz nam teraz ratując Ekstraligę dla Falubazu. Piotr Świst - Zielonogórzanin roku 2004"
    Fakt, wypełniony po brzegi stadion i dodatkowy wyścig oglądany na stojąco z radosnymi okrzykami, że Polak ma srebrny medal!

    Tego dnia więcej nie mógł chyba zdobyć... I tak dobrze, że kibice zdołali pokazać Czarkowi Owiżycowi, by ten wyhamował aby Świst po defekcie dowiózł jeden punkt więcej do mety... Później w parkingu niemoc, łzy, pocieszające poklepywanie Edwarda Jancarza... Wreszcie losowanie pól startowych wyścigu dodatkowe, wiktoria i podium!

    * * * * *

    Gdyby jednak nie Ludwik Jaskulski... :D Ale o tym innym razem ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten swiat juz chyba na glowie staje...hehehe...Swist idolem zielonogorzan???? hehe... Wy go tylko "kochacie" gdy dobrze punktuje...i taka jest prawda...Prawda jest rowniez to, ze Swist odszedl do ZG jedynie dla pieniedzy bo w Gorzowie wtedy byla bieda...Pan Piotr chcialby teraz pewnie wrocic do GW ale on juz wie ze dla niego nie ma miejsca...Wiec cieszci sie Swistem jeszcze te pare meczy do konca sezonu bo watpie ze zostanie on u Was na I lige...chyba ze juz nikt go nie zechce...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Przepraszam ale Bovcio to głu..k!
    Ty chyba pierwszy raz o sporcie piszesz...
    Az sie odechciewa jakichkolwiek komentarzy...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec cieszci sie Swistem jeszcze te pare meczy do konca sezonu bo watpie ze zostanie on u Was na I lige...chyba ze juz nikt go nie zechce...

    Witajcie!!


    Po ewentualnym spadku Zielonej Gory Piotr Swist pewnie nie bedzie chcial zostac z I lidze. Uwazam ze nadal moze z powodzeniem jezdzic w ekstralidze (zreszta widac to po jego wynikach). Ze znalezieniem pracodawcy problemu raczej nie bedzie mial. Po awansie na pewno przydalby sie gdanskiej druzynie, no a moze jak sie Rybnik utrzyma to trafi wlasnie tam (chcodz to spory kawalek od rodzinnego Gorzowa). Nie wykluczone, ze moze rownie dobrze trafic do Bydgoszczy. Powrot do Gorzowa absolutnie wykluczony!!

    Pozdrawiam!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale Bovcio to głu..k!
    Ty chyba pierwszy raz o sporcie piszesz...
    Az sie odechciewa jakichkolwiek komentarzy...
    Wiesz...ja chcialbym zobaczyc twoje komentarze z przed dwoch lat o Swiscie :).

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale Bovcio to głu..k!
    Ty chyba pierwszy raz o sporcie piszesz...
    Az sie odechciewa jakichkolwiek komentarzy...
    Wiesz...ja chcialbym zobaczyc twoje komentarze z przed dwoch lat o Swiscie :).

    Wiesz ja chciałbym zobaczyc Twoje komentarze z przed 4 lat o Swiscie :) ;)
    pozdr.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale Bovcio to głu..k!
    Ty chyba pierwszy raz o sporcie piszesz...
    Az sie odechciewa jakichkolwiek komentarzy...
    Wiesz...ja chcialbym zobaczyc twoje komentarze z przed dwoch lat o Swiscie :).

    Wiesz ja chciałbym zobaczyc Twoje komentarze z przed 4 lat o Swiscie :) ;)
    pozdr.
    Juz ci daje :). "BRAWO PIOOOTREEEK!!!!! DO BOJU".

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Jako pierwszy przyznaje sie ze źle mowilem na Swista rok temu.
    Podjeliscie temat transparentu, moze lepiej zlozyc sie i kupic opone,albo cos. Ktora zostanie wreczona podczas prezentcji z wdziecznosci od kibcow. O ile dobrze pamietam takie gesty kiedys bly w modzie, kilka opon dostal Kurmanek i chyba Kujawa.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako pierwszy przyznaje sie ze źle mowilem na Swista rok temu.
    Podjeliscie temat transparentu, moze lepiej zlozyc sie i kupic opone,albo cos. Ktora zostanie wreczona podczas prezentcji z wdziecznosci od kibcow. O ile dobrze pamietam takie gesty kiedys bly w modzie, kilka opon dostal Kurmanek i chyba Kujawa.
    Sluszna uwaga.

    Teraz zaprzestano jakos tego w Zielonej Gorze. Byly czasami takie prezentacje, ze Kurmankowi pomagali z doniesieniem do parkingu wszystkich prezentow. Szkoda, ze nie praktykuje sie tego teraz. Niby taka opona to nic wielkiego, ale liczy sie sam gest. Swistowi tez by z pewnoscia zrobilo sie milo.

    Dzis Twisty 1 punkt w Szwecji :D

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swist jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Falubazu w tym sezonie. Ma srednia biegowa = 1,76. Szkoda, ze zaprezentowal sie slabiej w Toruniu i Bydgoszczy, bo 2,00 byloby w jego zasiegu. Wynik uzyskany przez Swista w Tarnowie i Wroclawiu to nie lada wyczyn. Chyba malo zawodnikow zrobilo w Tarnowie 11 i we Wrocku 13 punktow. Zobaczymy jak Swist wypadnie na torze Mistrzow Polski. Swist ma tylko jednego sponsora! Tak wiec praktycznie aby przezyc musi zdobywac duzo punktow i tak tez sie dzieje. Jestem ciekaw jak by jezdzili inni bez sponsorow - pewnie tez bylaby totalna motywacja, zeby dostac wyplate. Przed nami decydujace starcia w fazie zasadniczej. Oby Twisty poprowadzil nas do zwyciestw u siebie z Pomorzanami i na wyjezdzie w Rybniku. Jak slusznie zauwazyl AlterEgo, gdyby Swist tak smigal w zeszlym sezonie to braz raczej bylby nasz!

    Juz jutro mecz w Szwecji.

    Dobra dobra takie gadanie o Swiscie mnie denerwuje...Okej jezdzi najlepiej ale nie pamietacie jak Gorzow spadal on tez jezdzil najlepiej.Ja uwazam ze to zla wrozba ze on jezdzi tak dobrze....A poza tym Swist zawsze jak druzyna daje ciala i mecz jest przegrany wychodzi na lidera a jak trzeba bylo rok temu jezdzic jak u nas wszysycy jezdzili dobrze to on cieniowal ze az milo :/ tak samo w tym roku w Toruniu bylo wszysycy pojechali dobrze tylko Swist zawalil.Zobaczycie on tak zawsze jezdzi jak druzyna ktora reprezentuje spada do 1 ligi...

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra dobra takie gadanie o Swiscie mnie denerwuje...Okej jezdzi najlepiej ale nie pamietacie jak Gorzow spadal on tez jezdzil najlepiej.Ja uwazam ze to zla wrozba ze on jezdzi tak dobrze....A poza tym Swist zawsze jak druzyna daje ciala i mecz jest przegrany wychodzi na lidera a jak trzeba bylo rok temu jezdzic jak u nas wszysycy jezdzili dobrze to on cieniowal ze az milo :/ tak samo w tym roku w Toruniu bylo wszysycy pojechali dobrze tylko Swist zawalil.Zobaczycie on tak zawsze jezdzi jak druzyna ktora reprezentuje spada do 1 ligi...
    Co za glupoty gadasz. Jak by bylo tak jak piszesz to Gorzow by co roku spadal. Swist jezdzil w Gorzowie bardzo dobrze i jakos nie spadali. Raz spadli, a ty juz wymyslasz jakies dziwne teorie.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra dobra takie gadanie o Swiscie mnie denerwuje...Okej jezdzi najlepiej ale nie pamietacie jak Gorzow spadal on tez jezdzil najlepiej.Ja uwazam ze to zla wrozba ze on jezdzi tak dobrze....A poza tym Swist zawsze jak druzyna daje ciala i mecz jest przegrany wychodzi na lidera a jak trzeba bylo rok temu jezdzic jak u nas wszysycy jezdzili dobrze to on cieniowal ze az milo :/ tak samo w tym roku w Toruniu bylo wszysycy pojechali dobrze tylko Swist zawalil.Zobaczycie on tak zawsze jezdzi jak druzyna ktora reprezentuje spada do 1 ligi...
    Co za glupoty gadasz. Jak by bylo tak jak piszesz to Gorzow by co roku spadal. Swist jezdzil w Gorzowie bardzo dobrze i jakos nie spadali. Raz spadli, a ty juz wymyslasz jakies dziwne teorie.
    Moze sa to glupoty ale ja tez cos takiego odczulem :P. Ale to tylko takie gadanie :).

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Świst - Zielonogórzanin roku 2004
    Proponowałbym za tamten sezon mianować Rune Holte Polakiem Roku 2003.
    Taki z Piotrka falubaz jak i ze mnie. Przecież Twisty od 2 sezonów jest w Zielonce tylko na meczach i treningach, potem pakuje sie i tyle go w Zielonce widzą. Równie dobrze możecie Pedersena mianować do tego zaszczytnego tytułu.

    A co do cieniowania meczów, to trosze przesada. Jakbyś troszkę interesował się tym sportem wiedziałbyś że Piotr Świst jeździł tak do 31 roku życia wyśmienicie w lidze i nie tylko. Potem nadmiar startów, kontuzje z młodości dały też o sobie znać i po prostu fizycznie Piotrek nie wytrzymywał niektórych biegów.
    Tamty sezon miał kiepski ale to w końcu człowiek a nie maszyna do robienia punktów. Ciesze sie że znów jest w formie i robi sporo punktów.
    Szkoda że tak późno doszedł do siebie Okoń bo Zielonka byłaby w stanie powalczyć o 5 lokatę w lidze a teraz broni się przed spadkiem.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Świst - Zielonogórzanin roku 2004
    Proponowałbym za tamten sezon mianować Rune Holte Polakiem Roku 2003.
    Taki z Piotrka falubaz jak i ze mnie. Przecież Twisty od 2 sezonów jest w Zielonce tylko na meczach i treningach, potem pakuje sie i tyle go w Zielonce widzą. Równie dobrze możecie Pedersena mianować do tego zaszczytnego tytułu.

    A co do cieniowania meczów, to trosze przesada. Jakbyś troszkę interesował się tym sportem wiedziałbyś że Piotr Świst jeździł tak do 31 roku życia wyśmienicie w lidze i nie tylko. Potem nadmiar startów, kontuzje z młodości dały też o sobie znać i po prostu fizycznie Piotrek nie wytrzymywał niektórych biegów.
    Tamty sezon miał kiepski ale to w końcu człowiek a nie maszyna do robienia punktów. Ciesze sie że znów jest w formie i robi sporo punktów.
    Szkoda że tak późno doszedł do siebie Okoń bo Zielonka byłaby w stanie powalczyć o 5 lokatę w lidze a teraz broni się przed spadkiem.

    Ty koles Okon jak by wczesniej doszedl i tak bylo by w dupe bo Okon to nejamnik i karku nie bedzie lamal dla nas zielonogorzan Swist jakby reszta jezdzila dobrze robilby po 8 a Pan Andrzej tez gdzies tyle.Taka punktacja nie da nam zwyciastwa np nad Lesznem a nasz Mistrz Swiata z koziej pi*** to niech wraca do danii i zostanie kierowca ciezarowek nie chcemy go tu !!!! a Lee Richardson zawiodl mnie torszke to mlody chlopak i moze w przyszlym sezonie dzieki sponsorom pokaze w 100 % na co go stac...Bez swietej pamieci Rafala nic nie znaczymy i bysmy nie zncazyli gdyby nie Jego jazda przez te 5 lat...wiec to moze i dobrze ze wraz z nim umrze zuzel w Zielonej Gorze ( chociaz na kilka lat) :(

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    p. Ludwik

    Gdyby jednak nie Ludwik Jaskulski... :D Ale o tym innym razem ;)[/quote]

    p. Ludwikowi należą się wielkie słowa uznania za to co zrobił z torem w noc poprzedającą ten finał IMEJ.Nie jeden toromistrz z GP miałby problem z powtórzeniem wyczynu p. Ludwika :) a jakie było zdumienie wszystkich zawodników następnego dnia:)
    Piotrek miał tor przygotowany jak u siebie w Gorzowie...bo inaczej na swoich osiołkach byłby po za pierwszą dziesiątką...

    Ale były i gorsze chwile dla p.Jaskulskiego, pamiętny mecz z tą nieszczęsną polewaczką, która stoi do dziś dnia w parkingu:) Ludwik tak ostro lał tego dnia,że Grzesiek Walasek był tak zdesperowany jak zobaczył to lanie,że zdążył z parkingu tyłem za trybunami dobiec do polewaczki na wyjściu z I łuku i ją zatrzymać...a miał tylko lekko zrosić nawierzchnię toru....

    pzdr. AlterEgo

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Gdyby jednak nie Ludwik Jaskulski... :D Ale o tym innym razem ;)
    p. Ludwikowi należą się wielkie słowa uznania za to co zrobił z torem w noc poprzedającą ten finał IMEJ.Nie jeden toromistrz z GP miałby problem z powtórzeniem wyczynu p. Ludwika :) a jakie było zdumienie wszystkich zawodników następnego dnia:)
    Piotrek miał tor przygotowany jak u siebie w Gorzowie...bo inaczej na swoich osiołkach byłby po za pierwszą dziesiątką...

    Ale były i gorsze chwile dla p.Jaskulskiego, pamiętny mecz z tą nieszczęsną polewaczką, która stoi do dziś dnia w parkingu:) Ludwik tak ostro lał tego dnia,że Grzesiek Walasek był tak zdesperowany jak zobaczył to lanie,że zdążył z parkingu tyłem za trybunami dobiec do polewaczki na wyjściu z I łuku i ją zatrzymać...a miał tylko lekko zrosić nawierzchnię toru....

    pzdr. AlterEgo[/quote]

    Właśnie... Po kiepskim treningu, gdy czasy "Sweety'ego" plasowały go na początku drugiej dziesiątki stawki finalistów, Piotrek Świst wraz z Edwardem Jancarzem i gorzowskimi mechanikami wyjaśnili p. Ludwikowi co i jak :)

    Dlatego na finale Duńczycy, którzy na treningu wykręcali najlepsze czas (!) zajęli odległe lokaty.

    Inna sprawa, że tak zbronowany tor nie wytrzymał 21 biegów i na drugi dzień był w gorszym stanie niż normalnie. Próbowali to wykorzystać gnieźnianie odmawiając jazdy na tym torze, za co zostali ukarani walkowerem.

    A kibice, którzy przyszli "na ligę", obejrzeli wewnątrzklubowy turniej par :) Mój brat (plastyk z zamiłowania) po zawodach pomógł mi wykonać (ręcznie! o komputerach i skanerach wtedy nie było słychać :D) program na te zawody - łącznie sprzedałem w kraju ponad 220 egz. kserokopii tego rarytasu :) A oryginał mam do tej pory :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bravo Piotrek

    W tym sezonie jest on jak na razie Naszym liderem i należą się dla niego słowa uznania!!! Ubiegły sezon jak przyznał sam był najgorszym w jego karierze i miał się zrehabilitować w tym roku skuteczniejszą jazdą co tym samym czyni!! nie wyszedł mu mecz w Toruniu po którym zaczęto znów na nim psy wieszać, że znów dużo gada a nie jedzie...tylko co było w meczu z Rybnikiem u nas?? wspaniała walka z Loramem ;) i na koncie 10pkt tyle co Kurmanek. Nie wiem czy zauważyliście ale Świst jako jedyny zawodnik Falubazu ma na plastronie od meczu z Tarnowem czarną opaskę i myślę,że właśnie przez pamięć dla Rafała identyfikuje się z Naszą drużyną...a co jest bardzo ciekawe Piotrek ma w tym roku tylko jednego sponsora i potrafi się tak przygotować do każdego spotkania by liderowac naszej drużynie praktycznie na każdym torze a to świadczy o klasie zawodnika!! Oby tak dalej!!!!

    Może faktycznie czas pomyśleć nad jakąś nagrodą za ten sezon?

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie trawię tego prowincjonalnego i prostolinijnego wieśniaka, Śwista. Po przegranej zachowuje się zawsze tak, jakby miał pretensje do całego świata, jeszcze nigdy nie zauważyłem, że pogodził się z porażką w sposób cywilizowany. W Bydgoszczy ma ksywkę od imienia swojej żony, zdaje się Mirelli ... ;) Gorszy jest chyba tylko Protasiewicz ...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Dobra dobra takie gadanie o Swiscie mnie denerwuje...Okej jezdzi najlepiej ale nie pamietacie jak Gorzow spadal on tez jezdzil najlepiej.Ja uwazam ze to zla wrozba ze on jezdzi tak dobrze....
    Po co zabierac glos w tej kwestii jak sie jest laikiem i nie wie sie dokladnie jak to bylo?!!!!Fakt Swist dobrze jeździl w 2002 r , ale w play-offach w ostatnich meczach sezonu Swist odniosl kontuzje w Niemczech i Stal bronila sie przed utrzymaniem bez Swista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PS A niech sobie Swist bedzie tym liderem ZG , byleby nie wracal do Gorzowa bo my go tam niechcemy , wole ogladac jazde Gluchego , Dabrowskiego czy Brzozowskiego...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WOLF666 chłopie co ty piszesz???????

    Nie trawię tego prowincjonalnego i prostolinijnego wieśniaka, Śwista. Po przegranej zachowuje się zawsze tak, jakby miał pretensje do całego świata, jeszcze nigdy nie zauważyłem, że pogodził się z porażką w sposób cywilizowany. ...
    Niech kto chce wpisze nazwisko T.Golloba zamiast Śwista. Czy to nie pasuje to byłego zawodnika Polinii??? Ja do Tomasza nic nie mam, wkurzają mnie tylko takie prostackie wpisy małolatów!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS A niech sobie Swist bedzie tym liderem ZG , byleby nie wracal do Gorzowa bo my go tam niechcemy , wole ogladac jazde Gluchego , Dabrowskiego czy Brzozowskiego...
    Ja również wole oglądać młodych zawodników niż starego piernika co ma już 36 lat i niedługo będzie się zegnał z torem :P
    Piotrek zrobil co zrobil, nie szlo mu zbytnio przez te kontuzje w karierze :P Ale jego kariera w Gorzowie została zamknięta już dawno :P

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Wolf666
    Widzę, że jak już raz kogoś ocenisz (pewnie w czasach gdy Polonia walczyła ze Stalą Gorzów o tytuł) to nic nie jest wstanie tego zmienić. Fakt, Piotr Świst nie bardzo umiał się kiedyś pogodzić z dominacją T.Golloba i tym że tak trudno mu było wywalczyć choć jeden medal w finale IMP, mimo że był w absolutnej czołówce ligowych jeźdźców ale to przeszłość. Podaj mi konkrety z ostatnich 5 lat, kiedy Świst nie umiał się pogodzić z porażka lub udzielił prostackich wywiadów.

    Gorzowianie
    chyba macie słabą pamięć albo jesteście za młodzi, Piotr Świst to największa postać gorzowskiego żużla od czasów Edwarda Jancarza. Za mało jest szacunku w większości Waszych wpisów a za dużo zawiści. Przecież "Twisty" najwspanialsze lata swojej kariery spędził właśnie w Gorzowie, nie wiem dokładnie ale ok. 15 sezonów był liderem Waszej "staleczki". Właśnie z uwagi na Waszą wdzięczność, prawdopodobnie karierę zakończy na "obczyźnie".


  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,341
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Piotr Świst przez 1,5 sezonu pomógł wygrać Falubazowi jeden mecz. Rok temu w meczu z Włókniarzem gdzie był najlepszym naszym zawodnikiem.

    Nie ma znaczenia czy jest krajowym liderem w tym roku, skoro nie przekłada się się to na zwycięstwa Falubazu.

    W tym sezonie Świst w Toruniu zrobił 4pkt i przegraliśmy mecz. W Lesznie go nie było choć mecz był do wygrania.

    Jeżeli wygramy dzisiaj i w niedzielę w Rybniku, a Świst będzie najlepszym naszym zawodnikiem wtedy będę mógł powiedzieć że coś zrobił dla Falubazu

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wystarczyło oglądać Polsat Sport w ostatnim sezonie i każdy znalazłby odpowiedź na pytanie, kiedy i gdzie P. Świst nie potrafił z godnością przyjąć porażki na swe wątłe barki. Nie jestem małolatem, jak to niektórzy piszą, temat jest o Świście (Boże, co za słowo ...), więc piszę o nim, a nie o Gollobie, który ma również swoje za uszami. Kibicuję jednak Tomaszowi, więc nie zabraniajcie mi krytycznie wypowiedzieć się o Świście (znów to słowo!). Każdy zawodnik na grono zwolenników i antagonistów, ale wydaje mi się, że sympatyczny Pan Piotr ma więcej tych drugich ...

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Owszem, Świst ma wielu antagonistów, ale to jest poprostu opinia którą sobie przez lata wyrabiał. Teraz Piotrek w niczym nie przypomina Piotrka zprzed kilku lat, na treningach udziela rad młodym jeźdzcom, jego wywiady nie wzbudzają juz tylu kontrowersji co wcześniej. Dotarło do Świstaka że jeździ właśnie dla nas - kibiców, a nie dla siebie i swojej kieszonki. Po za tym przestał juz jeździć nie fair, Piotrek to super gość. Jak wcześniej ktoś napisał po tym tragicznym upadku piotrka coś sie w nim ugieło, zaczął być jakby zły na cały świat, ale teraz to juz przeszłość :]

    Kto by 4 lata temu powiedział, ze Okoń i Świst - wówczasz dwaj zawodnicy Pergo Gorzów będą liderami w zielonej górze ! :]

    To samo można powiedzieć o Protasku i Kowaliku w Apatorze i w Polonii. To byly dopiero sensacyjne transfery !

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dotarło do Świstaka że jeździ właśnie dla nas - kibiców, a nie dla siebie i swojej kieszonki.
    buahahaha!! Dobre...:D Normalnie zdanie roku!!

    A w Gorzowie ma sie myslec, ze klub podal do sądu wlasnie dla kibicow...??:P

    Pozdro dla wszystkich (i dla kibicow pana Swista tez:P)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ciekawe co po dzisiejszym meczu w Rybniku powiedzą wielbiciele Piotrka z ZG. Pewnie znowu będzie piątą kolumną z Gorzowa :) :) :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogarnia mnie pusty smiech...ciekawe jakie "komplementy" cisna sie teraz tym ktorzy jeszcze wczoraj wychwalali Twistiego pod niebo glosy :P.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Świst przez 1,5 sezonu pomógł wygrać Falubazowi jeden mecz. Rok temu w meczu z Włókniarzem gdzie był najlepszym naszym zawodnikiem.

    Nie ma znaczenia czy jest krajowym liderem w tym roku, skoro nie przekłada się się to na zwycięstwa Falubazu.

    W tym sezonie Świst w Toruniu zrobił 4pkt i przegraliśmy mecz. W Lesznie go nie było choć mecz był do wygrania.

    Jeżeli wygramy dzisiaj i w niedzielę w Rybniku, a Świst będzie najlepszym naszym zawodnikiem wtedy będę mógł powiedzieć że coś zrobił dla Falubazu
    Brawa dla Gablena.

    Po dzisiejszym meczu podpisuje sie pod tym postem. Sama szczera prawda.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Panie Piotrze ze tych punktow ktore zdobywal Pan w meczach o pietruszke nie mozna przelac na mecz w Rybniku. Szkoda ze nie ma w druzynie zgrania i kiedy nagle Pan Andrzej jedzie wspaniale Swist nie istnieje. DLaczego tak jest? Jak nie bylo Okonia to trzeba bylo zastepowac go Kurmanskim, Swistem. Potem Kurman zniknal, wskoczyl Okon. Gdy wszystko zaczyna sie ukladac Swist nie istnieje. Przydalaby sie jakas synchronizacja w zielonogorskiej druzynie.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawia mnie jedna sprawa. Szymkowiak powiedzial na pomeczowej konferencji, ze Swist poprosil go o zastepstwo w pozostalych biegach?? O co tu chodzi?? Zrozumiem problemy osobiste Pana Piotra, bo to tylko czlowiek. Jednak systuacja ta rodzi pewne podejrzenia. W meczu o taka stawke tak doswiadczony zawodnik odmawia wystepu, a do boju sa wystawiani mlodzi zawodnicy (Marcinkowski, SUchecki), dlaczego Pan Piotr odmowil skorzystania ze sprzetu klubowego? Rozumiem ze zawodnicy dopasowuja maszyny do siebie, a jak trzeba to sie jedzie dla druzyny na tym co jest, tym bardziej ze klub dysponuje dobrym sprzetem!!!

    Bardzo chcialbym uslyszec z ust Pana Piotra co sie tak naprawde stalo i mam nadzieje ze nie maczali w tym palcow sternicy z rybnika. Nie wybaczylbym tego Twistiemu

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie wyszły ostatnie dwa mecze naszemu liderowi ale czas prawdy nadejdzie w piątek w meczu z Bydzią i będzie jasne czy to faktycznie motocykle się skończyły czy.....zobaczymy czas pokaże, póki co pan Piotr udał się w poniedziałek z silnikami do swojego tunera a na te efekty poczekajmy do piatku

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świst to nie jest, nie był i nie będzie żaden lider w Zielonej Górze. To po prostu "koń trojański" który doskonale się maskuje, kiedy nie można wygrać to wtedy zapiernicza bo i tak to nie przyniesie nam 2 pkt. a kiedy można wygrać do po prostu pluje nam w twarz i zawsze mu "coś" przeszkadza. Niech wraca do gorzowa bo tam jest miejsce dla takich typów jak on!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W meczu o taka stawke tak doswiadczony zawodnik odmawia wystepu, a do boju sa wystawiani mlodzi zawodnicy (Marcinkowski, SUchecki),
    akurat za swistaka jechala 3 razy rezerwa taktyczna a nie mlodzi zawodnicy... suchecki objechal po prostu biegi juniora a marcinkowski poza biegiem juniorskim pojawil sie w obsadzie XIV biegu gdy bylo pozamiatane....

    mam nadzieje ze nie maczali w tym palcow sternicy z rybnika.
    ja rowniez nie - bo co mogli mu obiecac? miejsce w druzynie RKMu zamiast szwagra? Swistak po prostu staje sie historia...


  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zapraszam w piątek po meczu

    Jestem przekonany,że w piątek będziecie w końcu zadowoleni z postawy Piotra Śwista, choć z drugiej strony co niektórzy nawet po jego dobrym występie nie zmieni zdania o nim. Natomiast Piotrek w piątek myślę,że co niektórym udowodni gdybanie co do sprzedania meczu w Rybniku jak i "słabościach" gdy mecz jest do wygrania a brakuje jego punktów. Także zapraszam wszystkich do tego wątku w piątek po 20.00....

    http://www.dualsport.zg.pl/zuzel/banner_fc_kurmanek.gif

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Świst to nie jest, nie był i nie będzie żaden lider w Zielonej Górze. To po prostu "koń trojański" który doskonale się maskuje, kiedy nie można wygrać to wtedy zapiernicza bo i tak to nie przyniesie nam 2 pkt. a kiedy można wygrać do po prostu pluje nam w twarz i zawsze mu "coś" przeszkadza. Niech wraca do gorzowa bo tam jest miejsce dla takich typów jak on!
    Śledziu - to że Świst jest "typem" to już wiemy.
    Ale że jego miejsce jest w Gorzowie ?? ?? ??
    W Gorzowie to On sobie może mieszkać. Nikt mu krzywdy nie zrobi , gorzowiaki są mu wdzięczne za dawne czasy ...
    Ale jechać to On u nas już nie będzie. Nie ma mowy wykluczone.
    Miejsce (do jeżdzenia) dla takich typów jest np. w Zielonej Górze.

    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto by kiedyś powiedział ze Świstak będzie liderem Zielonki ?? :D

    Jak Huszcza przejdzie do Gorzowa to będzie koniec końców. Kurde, ja tu tak Piotrusia zachwalałem, a ten se w poleciał oba mecze :] i teraz sie śmieją ze mnie wszyscy. Prosty wniosek : niechwal dnia przed zachodem słońca. A zwłaszcza przed wschodem, co niektórzy też często robią :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •