Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 68 z 68

Wątek: Piotr Świst jako lider Zielonej Góry

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    W meczu o taka stawke tak doswiadczony zawodnik odmawia wystepu, a do boju sa wystawiani mlodzi zawodnicy (Marcinkowski, SUchecki),
    akurat za swistaka jechala 3 razy rezerwa taktyczna a nie mlodzi zawodnicy... suchecki objechal po prostu biegi juniora a marcinkowski poza biegiem juniorskim pojawil sie w obsadzie XIV biegu gdy bylo pozamiatane....

    mam nadzieje ze nie maczali w tym palcow sternicy z rybnika.
    ja rowniez nie - bo co mogli mu obiecac? miejsce w druzynie RKMu zamiast szwagra? Swistak po prostu staje sie historia...
    Chyba DWA razy za Śwista była taktyczna :)

    Ja wciąż jednak twierdzę to, co powiedziałem zaraz po meczu w Częstochowie - że Świst nie chciał skrzywdzić zespołu, w którym jeździ brat jego żony. A co miał za to obiecane...? Nie wiem, czy coś w ogóle było, czy tylko rodzinna przysługa... Faktem jest, że Świst na kilka dni przed meczem w Rybniku jeździł co najmniej poprawnie i tak samo bedzie kilka dni po tym feralnym meczu.

    Czy Świst nadaje się na reprezentanta ZKŻ w finale MPPK? Moim zdaniem skład Huszcza-Okoniewski-Suchecki byłby bardziej odpowiedni. Na powtórkę z ub. sezonu i medal - szans nie ma, więc niech pojedzie "Tomek" za zasługi i awans, "Okoń" na rozjeżdzenie po kontuzji i "Suchy" po naukę.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    A poza tym Swist zawsze jak druzyna daje ciala i mecz jest przegrany wychodzi na lidera a jak trzeba bylo rok temu jezdzic jak u nas wszysycy jezdzili dobrze to on cieniowal ze az milo :/ tak samo w tym roku w Toruniu bylo wszysycy pojechali dobrze tylko Swist zawalil.Zobaczycie on tak zawsze jezdzi jak druzyna ktora reprezentuje spada do 1 ligi...
    Nie chce sie powtarzac wiec daje cyctat z mojej wypowiedzi przed meczem w Rybniku...Mowilem ze jak trzeba pojechac wazny mecz u wygrac Swist zawsze da d*** Teraz mozecie go chwalic i nawet wybrac go lubuszaninem roku !!! Za to ze robil w przegranych meczach do 30 12-14 pkt a w jednym z najwazniejszych meczow pojawaily mu sie nagle problemy i nie mogl Szczyrby objechac hahahahhahahaha i zrobil 1 pkt :>


    PS.Nie zdziwilbym sie gdyby po naszym spadku w tym roku Piotrek wasz kochany wyladowal u szwagra w Rybniku...Nie raz juz takie cos ogladalismy i naprawde mnie to nie zdziwi...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PS.Nie zdziwilbym sie gdyby po naszym spadku w tym roku Piotrek wasz kochany wyladowal u szwagra w Rybniku...Nie raz juz takie cos ogladalismy i naprawde mnie to nie zdziwi...
    problem w tym,ze nikt tego meczu nie sprzedał a Świstowi nie po drodze do Rybnika!!!

    Nie rozumiem jak po jednym nieudanym meczu można na kimś psy wieszać. Huszcza w tym roku też nie błyszczał i jakoś nikt nie pisał,że sprzedał mecz

    np: mecz zkz-czewa (42-48)Świst-12, Huszcza-4,
    mecz zkz-wrocław (41-49) Świat-7, Huszcza-2
    to były spotkania na styk i p.Andrzej jak dla mnie to zawalił i nikt nie wypisywał o nim takich bzdur...

    a wracając do Śwista to wystawcie mu notę po tym weekendzie i zobaczymy kto się mylił...

    jeżeli takie informacje czerpiecie z gazet lub radia to już w krótce będzie ta sama historia co z Kurmankiem, więc radzę zasięgnąć info u źródła!!


  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Nie rozumiem jak po jednym nieudanym meczu można na kimś psy wieszać. Huszcza w tym roku też nie błyszczał i jakoś nikt nie pisał,że sprzedał mecz

    np: mecz zkz-czewa (42-48)Świst-12, Huszcza-4,
    mecz zkz-wrocław (41-49) Świat-7, Huszcza-2
    to były spotkania na styk i p.Andrzej jak dla mnie to zawalił i nikt nie wypisywał o nim takich bzdur...
    Patrzysz i nie widzisz...

    Inaczej się punktuje prowadząc parę a inaczej, gdy jest się w niej "tym drugim". Zobacz na kim punkty zrobił Świst a na kim stracił Huszcza. Wtedy te proporcje nie będą tak rażące...

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AlterEgo

    Jest jeszcze jedna sprawa jakie punkty robilby Huszcza jadac z juniorem pod nr.5/13?


    ale po co pisać jakieś głupoty j/w tylko lepiej napisać, że się Śwista po prostu nie lubi i wszystko!! Zobaczysz jak będzie jutro. Świst zdobędzie ok.10-12pkt, Falubaz wygra i znów będą go na rękach nosić. Chodzi o jedną kwestię a mianowicie dlaczego istnieje nadal taki lokalny szowinizm?? rynek już dawno został wolny dla zawodników nie to co kiedyś karencje B.Procha czy J.Krzystyniaka za to,że nie chcieli już jeździć w macierzystych klubach...


  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam niestety dla was zielonogorza swist ma to do siebie ze lubi sobie pozawodzic w niektorych meczyqach u was na torze jest bardzo gorzny o czym przekonal sie juz niejeden ( patrz Tomek Gollob i Tony Rickardsson) ale gorzej mu idzie na wyjazdach chociaz nieraz to on ratowal wasza twarz
    ale sadze ze prze sympatyczny piotrus jeszcze pokaze wam na co go stac i bedzie zdobywal duzo punktow nawet na wyjazdach bo zwlaszcza teraz duza ilosc punktow jest wam potrzebna do utrzymania extraligi

    pozdro z Krosna

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale sadze ze prze sympatyczny piotrus
    Normalnie mega sympatyczny :D:D:D:P:P:P;)

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Normalnie mega sympatyczny :D:D:D:P:P:P;)
    Rzecz gustu:)

    Zrobil co zrobil - mial slabszy dzien, szwagier go prosil, nie chcialo mu sie, nie umial (:P)...jakkolwiek, ale to Wasz zawodnik jak narazie to moze wspomozcie go na duchu zamiast karmic "czarna polewka":P (choc to nie ta uroczystosc;))
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a nie mówiłem ??

    Drugi mecz z rzędu Piotrek znów jeździ na swoim poziomie i raczej nie odbiega od roli lidera Falubazu bo co byśmy dzisiaj zrobili bez niego a szczególnie w 15 biegu?? Który zawodnik pojechałby tak jak Piotrek pod płotem na pierwszym łuku zakładając się na Protasa?? Czy ma ktoś jeszcze wątpliwości co do wartości tego zawodnika???

    pozdrawiam wszystkich "jednomeczowych kibiców" pana Piotrka;)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten watek bedzie tak samo chimeryczny jak forma Twistiego :P. Dzisiaj kocha go cala ZG...a co bedzie za tydzien ?:P

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I TERAZ MACIE WASZE GLUPIE GADANIE ZE SWIST JUZ JEST STARY I SIE NIE NADAJE NA JEZDZENIE W EXTRALIDZE !!! NIE LUBIE SIE POWTARZAC ALE ZWYCIESTWA Z GOLLOBEM, RICKARDSSONEM, HANCOCKIEM,CRUMPEM,PROTASEM SULLIVANEM COS OZNACZAJA :)JEDYNE CO MU POTRZEBA TO MOTORWO TAKICH JAK DZIS Z TORUNIEM:)

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Mimo antypatii do niego przyznaję, ze nieźle pojechał w meczu z Apatorkiem i był (sic!) ojcem zwycięstwa. Matką była Huszcza ;)

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi się podoba postawa Śwista nie tylko na torze,
    ale też poza nim. Chciałbyn żeby został w Zielonej na dłużej. Ja zresztą od śmierci Rafała podchodze z dystansem do zdobyczy pkt. zawodników. Bo wiem że nie zawsze wszystko wychodzi tak jak by chcieli. I jeżeli widze że zawodnik wkłada dużo serca w to co robi to ja to kupuje.:D

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Świst musial zaczac jezdzic zeby nie stracic miejsca pracy na przyszly sezon, bo powrót do Gorzowa nawet w roli porzadkowego nie wchodzi w rachube, a gdzie taki tuz speedwaya znajdzie takich orędownikow swojego talentu jak nie w Zielonej. Czekam na jego dobry występ na wyjezdzie i jakoś doczekać się nie mogę????????????:p

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    IMP 2004

    Piotrek kolejny raz udowodnił w tym finale jaką wartość prezentuje w tym sezonie!! Wielkie słowa uznania za jazdę w finale bo tak niewiele zabrakło do miejsca na podium...



  16. Powrót do góry    #61
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Piotrek jest w tym sezonie naprawde wielki na waszym miejscu nie bawił bym sie w transparenty,on i tak sie domysla że jestescie mu wdzięczni za jego tegoroczna podstawe.Zamiast tego może mu kupić opone lub cos innego.Z tego co wiem Piotrek nie ma za wielu sponsorów ...

    Pozdro dla zielonki!
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sponsorzy Piotra Śwista

    1.Transport Rogowicz
    2.Melaco
    3..........brak:(

    tylu właśnie sponsorów posiada w tym sezonie Świst...


  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Ten watek bedzie tak samo chimeryczny jak forma Twistiego :P. Dzisiaj kocha go cala ZG...a co bedzie za tydzien ?:P
    Niestety, ale masz racje. Proponuje wyliczenie KSM ewentualnie średniej biegowej i wtedy okaze sie ktory krajowy najlepiej punktuje w Zielonej i jestem niemal pewny ze bedzie to Swist no bo kto inny Huszcza, Kruk, Okoniewski, ktory dopiero na Play Off rozpoczal sezon.
    A jak Swist dostanie jakis "prezent" od kibicow to napewno nic sie nie stanie, a nawet moze to zaprocentowac w przyszlosci.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za Interia.pl

    W minioną niedzielę powody do zadowolenia mieli zielonogórscy kibice. Zawodnik ZKŻ Piotr Świst, który po raz piętnasty wystartował w finale IMP zajął wysokie piąte miejsce.

    Sam zawodnik nie ukrywa, że przed finałem liczył na to, że piętnastolecie startów wśród najlepszych polskich żużlowców uczci złotym medalem. Stało się inaczej.

    Świst zajął piąte miejsce, a przyczynę swojego niepowodzenia, o dziwo, upatruje w fakcie iż do końca rywalizacji, sportowo o punkty walczył Piotr Protasiewicz, który w ostatniej serii startów nie miał już szans na odegranie znaczącej roli w turnieju. Przypominamy, że to właśnie XVIII wyścig zadecydował iż Świst odpadł z walki o medale. Oto jak ten bieg widzi sam zawodnik ZKŻ

    - "Już przed startem moi rywale byli w trochę lepszej sytuacji, bo mi przytrafiło się najgorsze tego dnia czwarte pole startowe. Od trzeciej serii wyścigów narzekano na jego stan. Przecież nawet późniejszy mistrz Polski startując z czwartego pola stracił w jednym ze swoich wyścigów aż dwa punkty. Jechałem tuż za Kościechą i szykowałem się do ataku na drugim łuku. Pojechałem szeroko, bo tam moim zdaniem było najlepsze miejsce do przeprowadzenia skutecznej akcji. I wtedy stało się coś, czego zupełnie nie spodziewałem się. Protasiewicz ostro pojechał po wewnętrznej części toru, wypchnął mnie pod bandę i wytrącił z rytmu jazdy. Byłem zaskoczony tym atakiem. Nie spodziewałem się, że włączy się do walki z zawodnikami, którzy mają medalowe szanse. On nie miał już szans na zajęcie miejsca choćby w czołowej ósemce. Moim zdaniem powinien pozwolić liderom na bezpośrednią walkę o zwycięstwo. Starałem się gonić Protasiewicza, ale on był bardzo szybki. Dlatego pod koniec wyścigu zdenerwowałem się i straciłem wolę walki. Wyprzedził mnie nawet Roman Chromik. Trzecia pozycja i tak mi nic nie dawała." - to fragmenty wypowiedzi ZKŻ dla lokalnego dodatku " GW".

    Jak widać wychowanek gorzowskiej Stali nie rozumie zachowania Piotra Protasiewicza, który jak na sportowca przystało do końca walczył o punkty i nie " bawił" się w liczeniu który ze startujących ma jeszcze szanse i na co. Wypada tylko wyrazić ubolewanie iż jeden z najbardziej zasłużonych polskich zawodników swoimi wypowiedziami deprecjonuje zasadę walki fair - play.

    Nasuwa się również pytanie o sposób w jaki podchodził do rywalizacji w swoich poprzednich czternastu finałach Piotr Świst. Czy wtedy kiedy wracał bez medalu, część zawodów jeździł dla zabawy, lekceważąc kibiców i dając pełne pole do popisu tym, którzy tego dnia byli w lepszej dyspozycji?


    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
    Niezła polewka!!!


  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    he he...

    Piotruś Świst Pan :D
    no comments...

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
    Niezła polewka!!!
    ;>;>;> hmmmm jakos to mi znajomo zabrzmialo :p

    A co do Twistego to napewno w tym sezonie jest liderem Falubazowcow. Ja z mila checia widzial bym go na Wroclawskiej w przyszlym sezonie :)

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie niby pan Piotr miałby jeździć? W Zielonej Górze jest dobry klimat dla weteranów o co postarał się Titanic polskigo żużla czyli Niezniszczalny-Niezatapialny. Do rodzinnych okolic raczej nie wróci jak sam mówi. A dopóki w Falubazie będzie moneta to na względy prezesa raczej może liczyć. Prezesisko Robercisko ma taką małą słabość do Świstawki i chętnie widziałby go w roli lidera. Co z resztą głupie nie jest.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Bylem na meczu w Rybniku i musze powiedziec ze Świst jezdzil conajmniej dziwnie........2 starty mu nie wyszly (przyjezdzal stylu i wogle nie walczyl tylko pokazywal Suchemu zeby jechal do przodu i nie puszczal go)a on juz rezygnuje dziwne ....nie moge tego pojąc..........

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •