Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Speedrower w Gdańsku...

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedrower w Gdańsku...

    Witam Chciałbym sie dowiedzieć coś o Speedrowerze w Gdańsku...Bo Wydaje mi sie że cos tu jest...ale nie wiem gdzie...:)

    Jak nie ma tu ani żadnej Ligi czy Klubu...Mam propozycje,aby Sprubować zrobić lige Amatorską w Gdańsku...stworzyc Kilka Drużyn...i Zrobić Sobie Lige...:D

    Jeżeli Ktos Jest Zainteresowany..Prosze o Kontakt na GG 2466106 lub Maila bart1990@o2.pl...Pozdro ;)

    PS.Dosyć Dużo miast ma A czemu w Gdańsku nie ma Speedrowera ?? :/


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys taka liga byla,sam bralem udial,a byly to druzny-2 ze starowki jedna ze stogow ,jedna z moreny,jedna z lakowej,i jedna z nowego portu,z tym ze bylo to co najmiej 10 lat temu...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    masz racje Olszak. kiedys mieszkalem na stogach i widzialem tam jakies zawody na bmx-ach calkiem podobnych do zuzla wiec to chyba jest tzw. speedrower:P

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Bym Chciał "Zreaktywowac" Speedrower w Gdańsku...ale to jet bardzo trudne...bym musial miec pomoc ludzi z Gdańska i Chetnych do tej zabawy...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stogach jezdilo sie na boisku asfaltowem bodajze od kosza,z tego co pamietam to te boisko znajdowalo sie w lesie niopodal jakiegos jeziora...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posiek, jesli juz chcialbys to reaktywowac to musisz sie do tego bardzo przylozyc. Probowal to zrobic 2 lata temu Pele - chetnych bylo sporo, a na spotkanie przyszly chyba 2 osoby. Niestety przez Forum to konkretow nie osiagniesz.
    Sproboj najpierw poprzez plakaty (najlepiej przejdz sie tez nimi w trakcie treningu Wybrzeza i rozdaj zainteresowanym) "uderz" do wyzszej instancji tak aby speaker zawodow o tym wspomnial w trakcie najblizszego meczu. Z tym najlepiej zwroc sie do Sprinterki, jednak zanim to zrobisz przygotuj wszelkie materialy itp.. zycze powodzenia

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Będe Miał Kilku Kolesi Do Pomocy...To Wtedy Zaczne Coś Konkretnego Robić...Bo Sam To nie wiem Jak...Co...Mam Robić...Nawet Jak JEden Chętny Bedzie niech Pisze na GG..Pogadamy o tym...i cos moze zaczniemy robic..

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2004
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to z kolegami na boisku szkolnym na stogach mecze jezdziliśmy na rowerachale to było dawno i już tam nie mieszkam :P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie Co...Raczej Dąże Do Stworzenia Ligi Amatorskiej Lub Znalezienia Chetnych do tej zabawty.. a nie Wspomnienia sprzed LAt... ;) Bardzo Chciałbym Stworzyć Cos Takiego...


    Olszak...Nom Młody jestem mam 14 Latkófff, Ale Ale Zaczynałem w To jeździc na podwórku wiele lat temu..wiecej niz 5 lat...i Wtedy sie nie myślało ze to mozna jakos Rzoprzestrzenić Lub Lige Zrobić...A Teram...Jest Taki Pomysł...Był By To Zajecie na Wakacje...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZE WSPOMIEN.
    MIESZKALEM NA ORUNI PARE LAT(OKOLO 14) TEMU I TEZ SIE SCIGALISMY NA BMX-ACH NA BOISKU PRZY ULICY KORALOWEJ.ALE BYŁA JAZDA,DLA TEGO JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!! POMYSŁ DOBRY TYLKO CZY ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI.
    JA NA PEWNO NIE BO Z MOJĄ KONDYCJĄ TO PO 1 OKRĄZENIU BYM CHYBA ZDEFEKTOWAŁ:p:p:p
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZE WSPOMIEN.
    MIESZKALEM NA ORUNI PARE LAT(OKOLO 14) TEMU I TEZ SIE SCIGALISMY NA BMX-ACH NA BOISKU PRZY ULICY KORALOWEJ.ALE BYŁA JAZDA,DLA TEGO JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!! POMYSŁ DOBRY TYLKO CZY ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI.
    JA NA PEWNO NIE BO Z MOJĄ KONDYCJĄ TO PO 1 OKRĄZENIU BYM CHYBA ZDEFEKTOWAŁ:p:p:p
    Hmmm...Wiesz co..Chętni myśle że sie By znaleźli wiele chłopaków uwielbia żużel i pragnie naśladować żużlowców...ale myśle że troche nie ma kto zacząc...Jak by 2 osoby pomogły mi to bym zaczął działać...z Nimi...Bo sam To jakos sie nie czuje...

    PS. Chetni niech pisza...Zobaczymy Czy Warto sie meczyć i próbować czy nie...jak co na forum Lub GG#2466106 lub Mail bart1990@o2.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm...Wiesz co..Chętni myśle że sie By znaleźli wiele chłopaków uwielbia żużel i pragnie naśladować żużlowców
    sam uwielbiam zuzel ale podkreslam ze z moją kondycją to raczej kiepsko. z drogiej strony zona bu pomyslała ze zwariowałem:):):)
    zycze powodzenia w realizacji tego planu!

    pozdro-Machciu
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej A Wiecie Czy Pele JEszcze na Tym Forum coś Robi...Lub jakie ma GG...bo może jak on chciał zrobić to razem by nam sie udało...na Moje to Dobra Myśl...ale jak pisze na GG które jest podane na forum to nie odpisuje...anie go nie ma...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stogach jezdilo sie na boisku asfaltowem bodajze od kosza,z tego co pamietam to te boisko znajdowalo sie w lesie niopodal jakiegos jeziora...

    na stogach wiele lat temu wzyscy szaleli na rowerach i torow bylo kilka. to o ktorym ty wspominasz to jest chyba kolo jeziora Pasanil lub niedaleko sciezki zdrowia.
    ja pamietam jak kiedys na swoim podworku pod blokiem usypalismy tylko z piasku linie ktorej nie moglismy przekraczac tasma zrobiona byla z jakies gumki ktora puszczał sedzia zawodow:P i jazda do przodu. hehe ale to byly czasy.

    teraz chcialbym sprobowac swoich sil na prawdziwym motorze zuzlowym do ktorego moglbym miec dostep tylko gdzie by mozna bylo na nim jezdzic.napewno taka idea wciagnela by wiecej ludzi z Gdanska i ci z Machowej mogli by moze kiedys nas nawiedzic!!:D
    kupujemy motory??:P

    pozdro
    :)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz chcialbym sprobowac swoich sil na prawdziwym motorze zuzlowym do ktorego moglbym miec dostep tylko gdzie by mozna bylo na nim jezdzic.napewno taka idea wciagnela by wiecej ludzi z Gdanska i ci z Machowej mogli by moze kiedys nas nawiedzic!!
    kupujemy motory??
    Rafałq jest tor w Pruszczu Gdańskim, nieużywany i jak coś to wiesz...:P W sumie kieedyś też może sobie kupie motor i założymy amatorską drużynę <lol>. Co do speedrowera, to jak miałem 5-10 lat, to się na Przeróbce ścigaliśmy codziennie w własnym gronie;]. Pamiętam że zawsze byłem ostatni:P. Czasem na Orunię sie wpadało;].

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, ja oczywiście tez u siebie sie scigalem z kumplami, bylem mistrzem... :)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hey Ludzie Wydaje mi sie że idzie dobrze...Zaczoł pomagać mi moj koleś...mam juz Zrobione Plakaty Trzeba je Skserować i Porozwieszac...Może Jak Da Rade Zaklikam Do Sprinterki i da rade ogłosic na Stadionie...Pozdro...;)

    OBY SIĘ UDAŁO

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    tak to byly czasy!!! na stogach bylo kilka torow :) na przerobce tez chyba z 3 (jeden sam robilem) do tego tor w parku na emblaskiej i liga byla ze hoho :P
    nawet gp organizowalismy :) pamietam nawet gdzies mialem stary terminarz :) to bylo tak dawno...
    Jesli ktos chce chetnie pomoge
    Pozdrawiam
    GKS THE BEST

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MrBiedrona...Jak Jesteś Chętny do Pomocy..To napisz do mnie na GG..#2466106...;)...Pomoc Się Przyda...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie Narodziłą Sie Myśl Aby Zrobić Klub Sportowy...I Zapisać sie Do Oficjalnej Ligi...Jest Przy Tym dużo roboty ale bedziemy sie starac ile w naszych Siłach ;)

    Potrzebujemy Chętnych Do Jazdy w Klubie...W Kadrze moze być chyba 16 Osób...Piszcie Pod nr. GG #2466106...Pozdro :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Ludzie Narodziłą Sie Myśl Aby Zrobić Klub Sportowy...I Zapisać sie Do Oficjalnej Ligi...Jest Przy Tym dużo roboty ale bedziemy sie starac ile w naszych Siłach ;)

    Potrzebujemy Chętnych Do Jazdy w Klubie...W Kadrze moze być chyba 16 Osób...Piszcie Pod nr. GG #2466106...Pozdro :)
    Kadra może mieć nieograniczona liczę osób. Ale chyba będziecie musieli się zarejestrowac jako stowarzyszenie - przynajmniej tak jest w Cz-wie. A do tego potrzebne jest 16 właśnie chyba osób pełnoletnich - nie pamiętam dokładnie!!!
    oczywiście mówię tu o ogólnopolskiej lidze speedrowerowej pod wodzą PTS!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm...Mi Mówili Ludzie ze chyba 16 osób w kadrze...a w Zarządzie (Działacze) 15 osób...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ejjj...Ludzie Zainteresujcie Się Cos...Przypominam Szukamy Ludzi Chętnych Do jazdy na Speedrowerze...Zpraszma chetnych na GG 2466106 (Coś dosyć mał tych chętnych...:() :)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ejjj...Ludzie Zainteresujcie Się Cos...Przypominam Szukamy Ludzi Chętnych Do jazdy na Speedrowerze...Zpraszma chetnych na GG 2466106 (Coś dosyć mał tych chętnych...:() :)
    Posiek mowilem Ci nie ta droga proboj..
    Tylko przez stadion i reklamy, a w tym osoby, ktore sa na Forum Ci pomoga. Po takiej akcji, napewno po meczu (gdybys zrobil zbiorke pod kasami) przyszla by spora grupa ludzi.
    Wyjezdzam do Gniezna! POZDRO ALL!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2004
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra Quess...Wiem Co Mam zrobić bo juz pisałes...

    Ale własnie mówisz ze ludze z Forum mi Pomogą Własnie niech ktoś zacznie mi pomagac..to wtedy...bo sam to ja watpie ze mi sie uda...z Pele Gadałem ale zniknął...

    I Dlatego SZukam Chętnych Do Pomocy...

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac, ze pomysl upadl. Spodziewalem sie tego, ale przeciez osoba maloletnia, bez jakiegokolwiek wsparcie ze strony osob zainteresowanych (takowe w ogole istnieja??) nic nie zrobi.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam serdecznie na ------------------->
    http://www.lukson.srr.prv.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •