Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: Skład WTS

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład WTS

    Z tego co podano w ostatnim numerze TŻ skład WTS będzie wyglądał następująco:
    -Greg Hancock(KSM-8.56)
    -Scott Nicholls(KSM 8.47)
    -Robert Dados (KSM 5.11)
    -Tomasz Jędrzejak(KSM 7.03)
    -Jacek Krzyżaniak(KSM 7.86)
    -Krzysztof Słaboń(KSM 4.83)
    SUMA KSM 41.86
    Jakie są wasze opinie na temat takiego składu?
    Ma dojść jeszcze jakiś obcokrajowiec i junior może wiecie kto?

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład jest dobry ale czy ja wiem czy mocniejszy od zeszłorocznego???jednak Seba i Sawka troche stukali tych pkt!!a nie wiadomo jak będą jeździć Ogór i Krzyżak a jeszcze Dadi jego lubie naj z Polaków jeżdżacych w WTS i myśle ze to on bedzie w tym sezonie brylował ale i tak WTS moze w tym roku powalczyc o medal ale nie sadze ze o złoto co najwyżej srebro......
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też uważam że Sawina i Ułamek troche tych punktów robili ale w najważniejszych momentach zawodzili :(
    A tak wogóle to ten skład to dla mnie zagadka..,



  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    spadek

    a 2003
    rawicz kontra Wrocław
    i tyle.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah chyba trochę przesadził,ale faktem jest że za dobra ekipa to nie jest...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ktos wyleci ze skladu, to kto go zmieni w druzynie?
    Moze ktorys z waszych wspanialych wychowankow, na ktorych tak bardzo stawiacie? Bardcki, Haj, Łysowski? To by dopiero byla ekipa, nawet Wandzie byscie wdupili(oczywiscie tylko na wlasnym torze, bo na wyjezdzie to baty).

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ktos wyleci ze skladu, to kto go zmieni w druzynie?
    Moze ktorys z waszych wspanialych wychowankow, na ktorych tak bardzo stawiacie? Bardcki, Haj, Łysowski? To by dopiero byla ekipa, nawet Wandzie byscie wdupili(oczywiscie tylko na wlasnym torze, bo na wyjezdzie to baty).
    Mąją dokupić jeszcze jakiegoś juniora ponoć ma być to (jak mówił Rusko) duża niespodzianka...
    A z wychwankami faktycznie krucho :( też bym wolał żeby w WTS jeżdziło przynajmniej kilku wychowanków ale cóż zrobić....
    Wrocław to nie jest małe miasteczko jak np.Leszno, Toruń ,Zielona Góra tu młodzi ludzie mają więcej dyscyplin do wyboru jak klub ogłasza nabór do szkółki żużlowej to wszyscy nie lecą w te pędy.......-jak tam gdzie nie ma nic do wyboru-

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    "Wrocław to nie jest małe miasteczko jak np.Leszno, Toruń ,Zielona Góra " ---- No rzeczywiscie Torun to male miasteczko:). Mam pytanie co ma wielkosc miasta do tego jacy sa wychowankowie? Przeciez 80% zuzlowcow i tak chyba pochodzi z miasteczek lub wiosek wokol tych miast!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpie czy w takim składzie Atlas zdąbędzie mistrzostwo. Większe szanse ma chyba Bydgoszcz. Ale powodzenia!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Wrocław to nie jest małe miasteczko jak np.Leszno, Toruń ,Zielona Góra " ---- No rzeczywiscie Torun to male miasteczko:). Mam pytanie co ma wielkosc miasta do tego jacy sa wychowankowie? Przeciez 80% zuzlowcow i tak chyba pochodzi z miasteczek lub wiosek wokol tych miast!!!!!!!!!!!

    A co uważasz że Toruń jest dużym miastem?
    Według mnie wielkość miasta ma duże znaczenie ponieważ w małych miastach jest większe zainteresowanie tą dyscypliną
    bo nic innego nie ma -jeśli chodzi o sport-chybaże 3 liga
    Więc zgłasza się więcej chętnych.
    Wtedy trenerzy przeprowadzają selekcje zostawiając tych najbardziej utalentowanych i próują ich jak najlepiej wyszkolić a w duzych miastach szkoli się tych którzy są zabardzo nie ma w czym wybierać.
    Czy już rozumiesz? Przecież to logiczne!
    Chyba również uważasz że jest większe prawdopodobieństwo znaleść talenta wśród np.100 osób niż w wśród np10

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colombo:
    Zgadzam się z tobą w 100% ale pomyśl jesli taki np.Wrocław ma pełno kasy to nie inwestuje w wychowanie młodzieży tylko w ściąganie najlepszych zawodnikow z innych miast. A takie Leszno czy Zielona Góra nie posiadają takich funduszy więc szukają tych dobrych na swoim podwórku
    Dla mnie jak i dla was może się to wydawać śmieszne ale taka jest prawda.....
    Pozdrawiam Hulek:):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Z tego co sie orientuje to za duze miasto w Polsce jest uwazane kazde powyzej 100 tysiecy mieszkancow. Czyli Torun jest duzym miastem. Jezeli Torun nie jest duzy to Wroclaw tez nie jest bo ktos z Mexico City powie ze u nich jest 12 milionów mieszkańcow a Wroclaw to by nawet ich dzielnicą nie byl!!! A co do tego że w małych miastach jest wieksze zainteresowanie zuzlem to koleiny mit. Co w Gdańsku, Bydgosczy cieszy się najwieksza popularnoscia? Co może to male miasta? Prawda jest taka zuzel jest popularny tam gdzie sa tradycje zuzlowe!!! Podobnie jest we Wroclawiu, pytam sie ciebie ile osob chodzi na mecze Slaska? Jedynym wyjatkiem moze byc Idea ale to juz zupelnie inna historia...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lynx:
    zgadxzam sie z toba w sprawie tych tradycji ale moim zdaniem zalezy to tez od działaczy prezesow.....przez ich działanie mozna przeciez inwestowac w młodych(szkółka,minitory) wiec mysle ze "gora" tez ma tu duzo do gadania nie tylko tradycje.....

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    np.Wrocław ma pełno kasy to nie inwestuje w wychowanie młodzieży tylko w ściąganie najlepszych zawodnikow z innych miast. A takie Leszno czy Zielona Góra nie posiadają takich funduszy więc szukają tych dobrych na swoim podwórku


    Ja osobiście nie wiem jaką politykę jeśli chodzi o szkolenie młodzierzy prowadzi WTS ale zgadzam sie z Tobą to jest dobry argument

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkosc miasta raczej nic nie znaczy . Wsrod np.30 chetnych ktorzy zgloszą sie do szkolki w "duzym miescie" moze nie byc nikogo kto w przyszlosci bedzie zdobywal laury ,a wsrod 5 kandydatow na zuzlowcow z "malego miasta" mozna znalezc przyszlego mistrza.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław ma niezla paczke,ale nie na mistrza. moim zdaniem karty w tym sezonie moze rozdawac Czestochowa
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colombo:
    W ogule to mozna powiedizec ze WTS nie posiada czego takiego jak "polityka młodzieźy" moze i maja kilku wychowanków ale oni inwestuja tylko i wyłacznie w "obcych" bo czy można porównać "osiągniecia" szkolenia młodych w np.Zielonej Górze i Wrocławiu
    Kurmański Bogińczuk
    Kujawa Haj
    Prawda ze smieszne ale niestety prawdziwe

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ejjj ludziska !! zgadza sie, ze Sparta powinna sama szkolic niz cały czas sciagac z innych miast ale... no własnie zawsze jest to ale :) w jakim innym żużlowym miescie jest kosz, siatka, ręczna i noga na najwyzszym ( I ligowym ) poziomie ??? zrozumcie to, ze wiekszosc ludzi w wiekszych miastach woli sobie popykac w np. kosza niz brudzic sie w smarach leząc pod motocyklem !!! to naprawde ma znaczenie !!!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze to żaden argument i nie oge si z tobą zgodzić.To są inne sporty jesli ktos chce jeździć na żużlu to bedzie jeździł bez względu na to czy jego mieście jest jeszcze 5 innych klubów z innymi dyscyplinami sportu.
    Prosta kalkulacja albo grasz w kosza albo jeździsz na żuzlu
    Pozdrawiam:)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie, ze nie !!!! to są zupełnie dwa inne sporty !! Nie wiem w jakim mieszkasz mieście, ale ja jako Wrocławianin moge Ci powiedziec, ze zapewne wiekszosc woli wyskoczyc na boisko pograc np. w popularnego we Wrocławiu kosza, a żużel to przy okazji. Mozna przejsc sie na Olimpijski pokibicowac i to wszystko, a ludzie wybierają sport, w którym mają wieksza szanse rozwoju. Bo gdyby sie tak wszyscy rwali do żużla to juz dawno prezesi zainwestowali by w szkółke, a skoro nie ma wielu chetnych ( jest chyba w tej chwili moze 5 chetnych ) to pozostawiają to na boku i skupiają sie na sciąganiu z innych klubów bo w tej chwili i zapewne w najblizszym czasie na poprawe nie ma szans i to nie z winy działaczy tylko z braku zainteresowania. Tak mi sie zdaje.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem z gdanska!masz inne zdanie ja inne ja uwazam inaczej ale przeciez nie bedziemy sie kłocić!ja tylko uwazam ze zainteresowanie mozna zdobyc nawet w takim miescie jak Wrocław ale luz:):):)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się cały czs zastanawiam co ta drużyna może zwojować...
    Powiem wam że to jest dla mnie zagadka..
    Tą drużynę stać na wygraną z każdym ale i na przegraną z każdym.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałeś dodać, że stać ich też na remis z każdym.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałeś dodać, że stać ich też na remis z każdym.

    Zgadzam się na remis też

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dream team to to nie jest i zaskoczę was wg mnie Sparte stac
    tylko na 6 miejsce, w ostatniej chwili ucieknie przed barazami!!!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z tą opinią wydaje mi się że z takim składem WTS najwyżej stać na 5-6 miejsce i nic więcej bo jednak Ogór to nie to samo co Seba i Sawka

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dream team to to nie jest i zaskoczę was wg mnie Sparte stac
    tylko na 6 miejsce, w ostatniej chwili ucieknie przed barazami!!!!!!!!!

    Tak również może być ale....
    Ten skład za wiele się nie różni od zeszłorocznego!
    Za Sawine będzie jeżdził Dados uważam że to wyjdzie na dobre bo Sawina w lidze (szczególnie w najważniejszych momentach) zawodził!
    A za Ułamka który również jeżdził bezpłciowo Jędzrzejak.
    I tego Jędrzejaka się właśnie obawiam...
    Ale Słaboń jeździ coraz lepiej więc nie wiadomo jak to będzie....

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sawina - Dados
    Ułamek - Jedzejak
    Moim zdaniem troche smieszne porownanie.nie obrazajac zawodnikow bo jedni i drudzy sa dobrymi ligowcami ale ci pierwsi moim zdaniem jednak lepsi...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwólcie ,że i ja dodam kilka zdań.

    W poprzednim sezonie skład na miarę tytułu mistrzowskiego miała Sparta własnie, mówiło się wtedy ,że z tymi zawodnikami to nikt WTS-owi nie podskoczy- ale wyszło inaczej chociaż szanse byłe duże. Teraz zapowiada się skład ,który może naprawdę bardziej amobicjonalnie podejsć do sprawy , oby nie były to tylko ambicje i oby w slad za tym poszły i wyniki. Każda druzyna montuje jakąś ekipię i chyba każdy myśli o tytule MP wiec dlaczego nie spróbować składu w którym jeżdżą zawodnicy mający coś do udowodnienia na w polskim speedwayu. Mamy Słabonia - jeździ coraz lepiej - walczy na torze , Dadosa- ten zawodnik wróci do wielkiej formy i na pewno chce wygrywać , Krzyżaniaka- jęsli tylko sprzet wyreguluje to powalczy - w końcu stary wyga z niego , dalej jest Herbi - nie będzie startował w lidze angielskiej wiec bedzie mógł skupić się na lidze szwedzkiej i polskiej plus GP a co potrafi Herbi wiemy doskonale , mamy jeszcze doskonałego Nichollsa- waleczny profesjonalny i co najważniejsze - kolejny ządny sukcesów zawodnik. Do tego Jędrzejak - perpektywiczny - ale co pokaże to nie wiem ...mam nadzieję ,że bedzie się przykładał bo przecież jako młody zawodnik musi starać się bardziej ,zeby dołaczyć do krajowej czołowki.

    Tyle mojej opinii n/t składu WTS-u. Zgadzam się jednocześnie z twierdzeniem ,ze ten skład może zając w lidze 5-6 miejsce ..pocieszające jest jednak to ,że równie dobrze może być, w nadchodzącym sezonie, mistrzem - czego sobie i kibicom Sparty zyczę .

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Ja sie zgadzam z powyzszymi moim zdaniem wroclawianie sie oslabili a jedynymi plusami w ich skladzie moga byc nichols oraz slabon! Ja obstawiam dla wroclawian szoste miejsce w tym roku, a postawa rusko to moim zdaniem dobra mina do zlej gry!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się że Sawina i Ułamek są lepsi(według mnie to przez lepszy sprzęt) od pary Dados -Jędrzejak.
    Ale jak pisałem wyżej nie zależało im na wyniku drużyny!
    W najważniejszych momentach zawodzili bo nie jechali na całego.
    Dlatego para Dados Jędrzejak(jeśli chodzi o wynik drużyny) może być lepsza-powiem więcej- jestem tego pewny.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze i zawiedli ale chyba troche przesadzasz zawalili mecz w Zielonej Gorze ale w innych jeździli chyba jak potrafili najlepiej moze sie myle......

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze i zawiedli ale chyba troche przesadzasz zawalili mecz w Zielonej Gorze ale w innych jeździli chyba jak potrafili najlepiej moze sie myle......

    Na pewno się mylisz!
    Wymienie tylko te ostatnie dwa mecze Bydgoszcz i Toruń
    Sawina w Toruniu zrobił (nie pamiętam dokładnie) 4pkt
    o Bydgoszcy nie wspomne obaj przegrywali nawet z Robackim i Stanisławskim
    Nie wystarczy????

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sobie tylko przypomne jeden z meczów na Olimpijskim i widok tego wspaniałego Sawiny, który prawie na wirazu motocykla nie wyłamywał to nie jestescie w stanie mi wmówic, ze moze byc jeszcze gorzej, to byle jaki junior pojechał by bardziej ambicjonalnie od tej gwiazdki, wiec o wymiane Sawina - Dados jestem w miare spokojny.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sklad WTS

    jestem starym kibicem Sparty Wroclaw; ciezko wam bedzie uwiezyc w to co pisze ale ja cholernie sie ciesze z takiego obrotu spraw; pomijajac sprawy Ulamka i jego zadan finansowych bardzo wierze w druzyne; to prawda ze taki sklad nie gwarantuje pozycji medalowej,ALE to mi sie jeszcze bardziej podoba a cala polska zobaczy ile te mloda druzyna krwi napsuje innym teoretycznie silniejszym zespolom; serdecznie pozdrawiam cala Zuzlowa Polske

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Puczol

    Ja również jestem za drużyną z charakterem!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colombo:
    Nie zgadzam sie z tobą!!!powiesz mi ktory z zawodnikow polskiej ekstraligi nie zawiodł choc raz w ciagu całego sezonu poza wyjątkami typunp gollob choc i jemu zdarzyło sie kilka "słabszych" meczów. Moim zdanie tak o nich mowisz bo poprostu ich nie lubisz
    Pozdrawiam Huluś:)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z puczol i Colombo, mam nadzieje, ze w tym sezonie bedzie to czego brakowalo w poprzednim, czyli charakteru !!!

    Tutaj za dużo ludzi skreśla już Sparte, ale trudno wymagać aby kibice np. Leszna życzyli Sparcie sukcesów :):);)

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Hulek


    Zgadza się nie lubię ich ale tylko za ich postawe i za to że się przez nich wkur... się przez cały sezon!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •