Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nieoficjalne informacje

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nieoficjalne informacje

    Jak donosi jedna z gnieźnieńskich gazet:
    9 stycznia, odbyło się posiedzenie zarządu klubu sportowego Start Gniezno, podczas którego dyskutowano głównie na temat warunków stworzenia zespołu żużlowców mającego,według zamierzeń klubowych władz, włączyć się aktywnie do walki o awans do żużlowej ekstraklasy. Z.Noska prezes klubu potwierdził, że w ciągu najbliższych kilku dni podpisana zostanie umowa ze sponsorem, którego nazwa będzie też częscią nazwy gnieźnieńskiego zespołu. Nieoficjalne informacje wskazują, że sponsorem tym ma być jedna z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.


    Podobne wątki:

    • Powrót do góry    #2
      Ekspert Awatar muuu
      Dołączył
      13-11-2001
      Postów
      11,681
      Kliknij i podziękuj
      2,080
      Podziękowania: 997 w 489 postach
      zeby tylko nie POLSHIT !!!
      "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

    • Powrót do góry    #3
      Użytkownik
      Dołączył
      07-01-2002
      Postów
      144
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      A co z VW?Podobno juz podpisano umowe.Pierwsze slysze o tej telewizji,ale dla mnie najwazniejsze nie kto bedzie sponsorem ale zeby wogole jakis byl.Moze byc VW czy jakas telewizja byle bogaty i zeby nie zalowal na zuzel w Gnieznie to wtedy bedzie szansa na awans.

      A co ze skladem slyszalem, ze do 15 wszystko ma sie wyjasnic a tu juz 20 i nic nie wiem.Ma ktos jakies wiadomosci?

    • Powrót do góry    #4
      Zaawansowany
      Dołączył
      07-10-2001
      Postów
      2,472
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 20 w 15 postach
      Widze że w Gnieżnie są niezli bajkopisarze , mówiono o Volkswagenie pózniej ja słyszałe o jakiejs olbrzymiej firmie komputerowej no a teraz stacja telewizyjna , hehe nieżle nieżle . Ja natomiast niewierze żebvy jakaś telewizja wchodziła w 1 ligowy zespół , prędzej wspomagała by zespół z ekstraligi. No chyba że wspomniany juz Polshit
      , on mógłby to zrobić.
      p.s
      niechce tutaj urazic gnieżnian ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy , telewizja napewno niepakowała by się w 1 lige jeśli
      nawet nie zgłosiła się o transmisje z ekstraklasy
      Tylko Falubaz!

    • Powrót do góry    #5
      Stały bywalec
      Dołączył
      30-12-2001
      Postów
      1,020
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Rafalxp:
      Z tym pewnym awansem to chyba przesadziłeś, bo przecież składu jeszcze praktycznie nie mają, a Rybnik i Zielonka już są gotowe stanąć do rozgrywek. Dobrych seniorów jeszcze znajdą, ale z obcokrajowcami co najmniej na poziomie Karlssonów czy Hamilla i Pedersena będą mieli już problem.

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •