Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 174 z 174

Wątek: 12 na IO

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla wiekszosci forumowiczów dzisiejsse nominacje to żadna rewelacja. Mozna przewrotnie powiedzieć ; "Mysmy juz to dawno wiedzieli co Gosciniak dzisiaj ogłosił". Widzocznie czyta SB ? A na poważnie. Od dłuzszego czasu kształt 12 na IO był w zasadzie przesądzony. Jedyną zagadką była pozycja drugiego atakującego Prygiel/Rybak. Mozna było co prawda zabrać obydwóch, przesuwając Gruche na odbiór/atak ale wtedy trzeba by było zrezygnować z jednego z Panów Murek, Świder, Gary, Bąku - a tu przecież same gwiadzy ( zostali jeszcze Winiarski i Ruciak ). A zatem nic nowego ! Powodzenia biało-czerwoni, chociaż barwy te mogą co nieco przyblaknąć.

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZA PAP:

    Siatkarz reprezentacji Polski Robert Prygiel jest rozczarowany, że nie pojedzie razem z polską drużyną na igrzyska olimpijskie do Aten. Czołowy polski zawodnik przyznał jednak, że spodziewał się takiej decyzji trenera Stanisława Gościniaka.

    We wtorek w Spale Gościniak ogłosił skład reprezentacji. Do Aten pojedzie dwóch zawodników, którzy występują na pozycji atakującego. Będą to Piotr Gruszka i Radosław Rybak.

    - Spodziewał się pan, że nie otrzyma powołania na być może najważniejszą imprezę w karierze?
    - Spodziewałem się wcześniej takiej decyzji, a dzisiaj byłem już pewien na 100 procent. Nie byłem więc zaskoczony, chociaż wiadomość ta była dla mnie bardzo smutna. Było to takie małe upokorzenie.

    - Jak pan sądzi, w jakim elemencie Radosław Rybak jest lepszym siatkarzem od pana?
    - Nie wiem i nie chcę tego w ten sposób rozpatrywać. Konsekwencją tego, że nie pojadę na igrzyska był brak powołania mnie do "osiemnastki" na rozgrywki Ligi Światowej. Po wygranych kwalifikacjach olimpijskich w Porto nie mieliśmy już razem z Radkiem Rybakiem okazji do przekonania do siebie trenerów. Szkoleniowiec musiał wziąć zatem inne kategorie pod uwagę, bo w tym okresie, gdy razem trenowaliśmy, żaden z nas się specjalnie nie wybijał na tle drugiego. Wydaje mi się, że to, iż drugim trenerem jest Igor Prielożny, który jest szkoleniowcem klubowym Radka, mogło zdecydować. On przecież oglądał Radka przez cały sezon, a ja gram w Rosji i mnie nikt nie oglądał.

    - Słychać, że jest pan rozczarowany decyzją sztabu szkoleniowego.
    - Każdy sportowiec czeka na to, by wystąpić na igrzyskach olimpijskich. Ja od pewnego czasu, prawie przez pięć lat, byłem cały czas w reprezentacji, a teraz, kiedy jest najważniejsza impreza być może w całym moim życiu, to mnie w kadrze nie będzie. Cóż, takie jest życie sportowca, ale jestem rozczarowany.

    - Czy koledzy pocieszali pana po ogłoszeniu składu?
    - Nie było w zasadzie okazji. Decyzję szkoleniowiec przedstawił nam przed obiadem. Od razu poszliśmy na obiad, a potem rozeszliśmy się do pokojów. Rozmawiałem tylko z Dawidem Murkiem, z którym razem mieszkam w spalskim hotelu. Wymieniliśmy poglądy i na tym się skończyło. Ogromnej niespodzianki przecież w tej decyzji nie ma.

    - Za cztery lata też są igrzyska olimpijskie. Będzie pan miał wtedy 32 lata, więc nie będzie za późno, by zagrać w tak ważnej imprezie.
    - Na razie nie myślę o tym. Dzisiaj mam w głowie decyzję o braku powołania dla mnie na igrzyska w Atenach, a nie to, że za cztery lata są igrzyska w Pekinie.

    - Można powiedzieć, że stał się pan ofiarą decyzji światowej federacji, która nakazała bardzo wczesne zgłaszanie szerokich składów drużyn uczestniczących w Lidze Światowej. Gdyby trener mógł później zgłosić nazwiska osiemnastu zawodników, to chociażby z powodu kontuzji innych graczy pewnie by się pan tam znalazł.
    - Tak naprawdę to ja wiem, kto mnie załatwił, ale to nie jest do publikacji.


    A teraz zagadka dnia: Kto załatwił Roberta P. ??? :) wśród najceikawszych odpowiedzi rozlosujemy nagrody ;)

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym zamieniła Gruszkę na Prygla albo Wlazłego a Gabrycha na Winiara albo Ruciaka...

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moja 12

    Moja 12 marzen na IO:

    rozegranie: Żygadło, Zagumny
    przyjecie: Bąkiewicz, Winiarski, Gabrych, Gierczyński
    środek : Gołaś, Kadziewicz, Grzyb
    atak: Rybak, Wlazły!!! Nie moge wstawić Pawła Papke bo jest kontuzjowany ale gdyby był zdrowy na 100% to on byłby pierwszym atakerem
    libero: Ignaczak (Kuciński)

    publiczność: KK OLSZTYN, KK SKRA, KK POLITECHNIKA wawa

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takiego składu personalnego można się było spodziewać i chyba dla nikogo nie jest to zaskoczenie. Niech jadą i pokażą kolejny raz swoje wielkie umiejętności, którymi raczyli nas podczas zakończonej Ligi Światowej. Jak wielokrotnie pisałem ten zespół nie ma szans na odniesienie znaczącego wyniku na Igrzyskach Olimpijskich. Już teraz z ogromną nie cierpliwością czekam na pierwszy pojedynek naszego "zlepku" gwiazd. Będzie ciekawie to nie ulega wątpliwości. Z jednej strony życzę im najlepiej, bo reprezentują nasz kraj. Z drugiej natomiast będę uparcie stał przy swoim zdaniu, że nic nie osiągną, bo zwykle nie posiadają umiejętności, woli walki i jaj. Jeżeli poniesiemy klęskę, (na którą się zapowiada) to będę się cieszył, że moje wcześniejsze słowa na temat naszych wielkich siatkarzy w 100% się sprawdziły.

    Gorąco pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe szymonbb ty to jednak jestes szczesliwy czlowiek ... nie ma co ... jakby nie bylo ty i tak bedziesz sie cieszyl :P a mowia ze polacy to tacy pesymisci i wszystko widza na czarno ... hehe

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentator Memoriału Wagnera podał wiadomość, że zapadła decyzja w sparwie Dacewicza. Z racji kontuzji na olimpiade jedzie Kadziewicz.
    Co o tym sądzicie?

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zalewasz?! Kiedy podał to info? Ja nie slyszalem, ale nie ogladalem calego meczu.

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w Radio Olsztyn podali. Relacje można słuchać przez neta: www.ro.com.pl

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To może jeszcze Rybak nabawi sie "kontuzji" i na Olimpiade pojedzie Prygiel ?

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian Dacewicz nie pojedzie jednak na Igrzyska, dzis szef banku informacji K.Kowalczyk potwierdził w radio że nastąpiła zmiana i na środku poza Benkiem i Gołasiem zobaczymy w Atenach Kadziewicza :(

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zla wiadomosc dla dacewicza a dobra dla nas kibicow.
    jeszcze tylko pare "kontuzji" i bedzie dobrze :P
    A tak BTW to przypomina mi sie sytuacja z MS w Japonii i Korei. Jak modlilem sie aby cos sie stalo z "zelaznym orlami engela".
    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Komentator Memoriału Wagnera podał wiadomość, że zapadła decyzja w sparwie Dacewicza. Z racji kontuzji na olimpiade jedzie Kadziewicz.
    Co o tym sądzicie?
    Najbardziej zadowoleni z tego powinni byc akredytowani na olimpiade dziennikarze. Prawdopodobienstwo, ze zostana trafieni przez Dacka zagrywka, spada do zera :)

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę, że Dacek dzieliłby się z Benkiem obowiązkami albo wyczerpanym Gołasiem. A tutaj okazuje się, że Benek będzie musiał podczas IO odrobić w polu całą bumelkę zaliczoną podczas Ligi Światowej. Ta kontuzja jest w najgorszym dla drużyny momencie, bo wątpię by taki Kadziu był teraz u szczytu swojej formy, ani też nie ma czasu za wiele by do niej dojść. Może chociaż Gościniak seta da mu dzisiaj zagrać z Rosją...Ale ale o czym ja marzę... A może? Na miejscu Gościniaka modliłabym się żeby i Benek się nie złożył...Guma i Świderski też na bóle narzekają...Jakoś tylko Gołaś zdaje się być ze stali...
    Pięknie, kurde, pięknie...

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentator Memoriału Wagnera podał wiadomość, że zapadła decyzja w sparwie Dacewicza. Z racji kontuzji na olimpiade jedzie Kadziewicz.
    Co o tym sądzicie?

    Dacewicz na pewno ma lepszy atak a Kadziewicz ma lepszy blok.Co do zagrywki to Dacewicz ma lepszą ale 90% psuje.
    Szkoda że Damian nie jedzie na olimpiade ale sądze że Łukasz go godnie zastąpi.Chociaż Kadziewicz może mieć problemy z kądycją.

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam nadzieje że na boisku będą królować Benek z Gołasiem i wejście Kadziewicza nie bedzie potrzebne...

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam troche niesmak bo chyba wykrakalismy dackowi ta kontuzje. zycze mu powrotu do zdrowia moze wroci w lepszej formie?

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym meczu z Rosją wystawiłam w Atenach taką szóstkę:

    Stelmach
    Gruszka
    Świderski
    Murek
    Gołaś
    Szczerbaniuk
    Igła

  19. Powrót do góry    #154
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gabrych chyba do psucia piłek

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym meczu z Rosją wystawiłam w Atenach taką szóstkę:

    Stelmach
    Gruszka
    Świderski
    Murek
    Gołaś
    Szczerbaniuk
    Igła
    moge sie zgodzic z jednym wyjatkiem gracz z numerem 1 moim zdaniem bedzie tylko zmiennikiem gumy, zreszta dzis na poczatku meczu (jeszcze przed transmisja) podczas prezentacji byl (stelmach) w koszulce nomen omen gumy. ale uczciwie przyznaje ze po dzisiejszym meczu , oprocz pierwszego seta, ma duzego gral ekstra i ta zagrywka a la guma:)

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiadomo bo Papke podczas dzisiejszej transmisji dziś określił kontuzję Gumy jako "poważną" !
    Stelmach w koszulce Gumy? zapomniał sie? czy jak? :)

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach zagrał bardzo dobry mecz jednak moim zdaniem Zagumny jest lepszy a z tego co słyszałem to kontuzja Zagumnego nie jest poważna:D i bedzie grał na igrzyskach:D

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiadomo bo Papke podczas dzisiejszej transmisji dziś określił kontuzję Gumy jako "poważną" !
    Stelmach w koszulce Gumy? zapomniał sie? czy jak? :)
    chyba zapomnial ( pewnie nie on ale koles od koszulek i recznikow) ale na pewno wymiana proporczykow byla w koszulce gumy (niestety nie zdazylem zrobic zdjecia:))

    kontuzja jest jednak dosyc powazna chociaz to tylko plotki, nie moze trenowac na duzych obciazeniach bo grozi to powaznymi komplikacjami, ale ponoc po krotkiej przerwie powinno wrocic wszystko do normy

  24. Powrót do góry    #159
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2004
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mózg Stanleya (podobnie jak jego jaja) nie należą do największych, więc aby przegrać olimpiadę i sie skompromitowac do aten pojedzie następująca 12nastka:

    rozegranie:
    - Guma (który będzie lajtowo obciążany, bo przeciez mamy przegrać z kretesem)
    - Stelmach (człowiek drewno)

    środek:
    - Gołaś (Arkadiusz Gołaś serwuje bardzo dobrze...)
    - Benek (oby mu sie dobrze grało)
    - Dacek (człowiek od rąbania drwa)


    przyjęcie:
    - gabrych
    - świder
    - Dejv Murek
    - Bąkiewicz (ale i tak nie będzie grał za dużo bo kiedy będziemy przegrywac 22-3 to nawet jego zagrywka nie pomoże)

    atak:
    -Gruszka (niech leje na pałe i bez mózgu jak zawsze)
    -dr Rybak(ale oczywiście zostanie wpuszczony na jakieś pół seta żebyśmy przypadkiem nie wygrali)

    Libero
    Igła (człowiek od brudnej roboty - PRANIA DRESÓW)

    Uwagi:

    - Szampona Wlazłego nie zabierze na IO bo jeszcze zaczniemy wygrywać i to nie bedzie zgodne z "Planem Stanleya"
    - Żygadła nie zobaczymy bo Stanley chyba uważa że ma za brzydkie nazwisko do reprezentacji
    - Kadziu nie jedzie bo miejsce w samolocie bedzie tylko zajmował, a i tak żal takiego cud chłopaczka wypuszczać na boisko
    - Stanley, Lepper, Miller i Łybacka na Sybir

    Pozdrowienia z Hajnówki ;-)

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Kadziu nie jedzie bo miejsce w samolocie bedzie tylko zajmował, a i tak żal takiego cud chłopaczka wypuszczać na boisko
    -Kadziewicz jedzie za Dacewicza:P

  26. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2001
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja dwónastka

    Rozegranie:
    Piotrek Lipinski
    Paweł Zagumny

    Atak:
    Jiri Popelka (on juz ma polski paszport?)
    Paweł Papke

    Środek:
    Arek Terlecki
    Marcin Prus
    Sławek Szczygieł

    Przyjecie:

    Wojtek Serafin
    Sebastain Świderski
    Przemek Michalczyk
    Marcin Jarosz

    Libero:

    Dusan Kubica (to chyba Polak, nie? tylko ma dziwne imie)

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahahahaha!!!!

    Dobre:) Dacar z takim składem byś sobie nie pograł.

    Kubica jest Słowakiem, Popelka grał w swojej kadrze narodowej, więc już nie może grać w naszej, pozatym jest o wiele słabszy niż Polscy atakujący np. Wlazły, Rybak. Prus nie grał chyba od 3 sezonów i jeszcze się nie wyleczył. Papke jest po kontuzji i operacji. Lipński jest cienki jak zaliczka.

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ateny 2004 - zmiana w kadrze siatkarzy: Kadziewicz za Dacewicza


    W składzie olimpijskiej reprezentacji Polski nastąpi zmiana. Kontuzjowanego Damiana Dacewicza (KP Polska Energia Sosnowiec) zastąpi Łukasz Kadziewicz (Gazprom Surgut, Rosja).

    "Uraz jakiego doznał w Spale Dacewicz okazał się poważniejszy niż przypuszczano. W tej sytuacji Damiana na pozycji środkowego zastąpi Kadziewicz" - poinformował PAP trener reprezentacji Stanisław Gościniak.

    W piątek Dacewicz, który rozegrał tylko jeden mecz w Memoriale Huberta Wagnera (28 lipca w Iławie z Polską B), był na badaniach i zabiegu w Warszawie, gdzie z kolana ściągnięto mu wodę.

    "Pęknięta łąkotka w prawym kolanie, taka jest diagnoza. Przy zastosowaniu odpowiednich zabiegów mógłbym występować w Atenach, ale lekarze dali mi 50 na 50 procent szans, że uraz ten nie wyłączy mnie z gry. To za mało. Nie chcę ryzykować i blokować miejsca w drużynie, a wycieczka do Grecji mnie nie interesuje. To mój osobisty dramat, że nie wezmę udziału w olimpijskim turnieju, ale cóż ... Takie jest życie, taki jest los zawodowego siatkarza" - powiedział PAP 30-letni Damian Dacewicz (209 cm, 105 występów w reprezentacji).

    "Nie mam wątpliwości, że godnie zastąpi mnie w Atenach 24-letni Łukasz Kadziewicz (206 cm, 25 występów w reprezentacji), a ja, jak najszybciej, poddam się zabiegowi atroskopii" - dodał Dacewicz, który kontuzji nabawił się w połowie lipca podczas zgrupowania w Spale.

    "Współczuję Damianowi, ale bez łąkotki da się żyć, trenować i grać, tylko potem bardzo ważna jest rehabilitacja. Ja nie mam dwóch, lecz zaniedbałem leczenie pourazowe i moja lewa noga jest krótsza o centymetr, o czym daje mi znać kręgosłup" -powiedział reprezentant olimpijskiej drużyny z Atlanty Piotr Wasilewski.

    Szef szkolenia PZPS Andrzej Warych zwrócił uwagę, że zmianę w składzie olimpijskiego zespołu musi zaakceptować międzynarodowa federacja (FIVB). "Podaliśmy, w regulaminowym terminie do 21 lipca, nazwiska dwunastu zawodników. W wyjątkowej sytuacji można dokonać tylko jednej zmiany, a do wniosku musi być załączona cała dokumentacja medyczna, związana z danym przypadkiem losowym. Ostateczną decyzję podejmie FIVB" - wyjaśnił Warych


    Szkoda że Damian nie jedzie na pewno bedzie to osłabienie dla naszej drużuny ale mam nadzieje że Łukasz go godnie zastąpi chociąż pewnie bedzie miał kłopoty z kondycją.

    od moderatora: wypadałoby podać źródło cytowanego tekstu.


    www.sport.wp.pl

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie nie myle to Damian jest juz zawodnikiem Skry a nie Sosnowca ....

    ale do rzeczy ... moze sie przypadkiem zdazy, ze Pawelek dostnie jakiejs kontuzji i Lukasz pojedzie ....

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawełek ma kontuzję :) a dokładniej lekko naciągnięte więzadła w prawym kolanie z tym że możemy dokonać tylko 1 zmiany w składzie olimpijskim (Kadzio za Dacka) a poza tym Guma deklaruje że to nic poważnego.

    EDIT: W dzisiejszym wywiadzie dla Super Expresu Gościniak mówi że wczoraj w Szczyrku zaczął mecz szóstką która wybiegnie na parkiet w Atenach :) a że byłam wczoraj w Sczyrku wiec na własne oczy widziałam że pierwsza szóstka to byli:
    rozegranie: Andrzej Stelmach
    atak: Piotrek Gruszka
    środek: Robert Szczerbaniuk, Arkadiusz Gołaś
    przyjęcie: Dawid Murek, Sebastian Świderski
    libero: Krzysztof Ignaczak

    :)

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawełek ma kontuzję :) a dokładniej lekko naciągnięte więzadła w prawym kolanie z tym że możemy dokonać tylko 1 zmiany w składzie olimpijskim (Kadzio za Dacka) a poza tym Guma deklaruje że to nic poważnego.

    EDIT: W dzisiejszym wywiadzie dla Super Expresu Gościniak mówi że wczoraj w Szczyrku zaczął mecz szóstką która wybiegnie na parkiet w Atenach :) a że byłam wczoraj w Sczyrku wiec na własne oczy widziałam że pierwsza szóstka to byli:
    rozegranie: Andrzej Stelmach:(
    atak: Piotrek Gruszka
    środek: Robert Szczerbaniuk, Arkadiusz Gołaś
    przyjęcie: Dawid Murek, Sebastian Świderski
    libero: Krzysztof Ignaczak

    :)

    Zagumny musi grać bo jak będzie grał Stelmach:( to co najwyżej z Tunezją możemy powalczyć:(

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj musi. Sory, ale jak dla mnie Stelmach nie wykorzystuje w pełni mozliwosci Golasia :-)

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tych trzech sparingach graliśmy duuuuzo środkiem, Gołaś w samym Szczyrku 06.08 w trzysetoym meczu zdobył 13 punktów z ataku ze środka :)

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... a że byłam wczoraj w Sczyrku wiec na własne oczy widziałam że pierwsza szóstka to byli:
    rozegranie: Andrzej Stelmach
    atak: Piotrek Gruszka
    środek: Robert Szczerbaniuk, Arkadiusz Gołaś
    przyjęcie: Dawid Murek, Sebastian Świderski
    libero: Krzysztof Ignaczak

    :)
    Wymienic tylko Golasia na Nowaka i wracamy to zelaznej 6ki od lat. Oj niech te IO szybko przeleca i nadejdzie tajemnicze "nowe" :)

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leafy - łudzisz się, że tak będzie? Oto masz odpowiedź:

    Dziennikarz Życia pyta kapitana polskiej reprezentacji:

    - Czy igrzyska mogą być dla niektórych z Was ostatnim etapem reprezentacyjnej kariery?

    Zagumny: Awansowaliśmy na tę imprezę i myślę, że jeśli nawet powinie nam się noga, nie powinniśmy robić tragedii. Szczerze mówiąc nie widzę za nami wielu zawodników, którzy by grali lepiej i mogli nas zastąpić. Oczywiście będą dochodzić młodsi - po jednym dwóch, ale na większe zmiany się nie zanosi.

    cały wiwiad:


    http://www.zycie.com.pl/sport.php?id_tekst=37911

    Więc jakikolwiek wynik by nie był, sądu nad drużyną nie będzie. Grunt to dobre samopoczucie i pewność (abonament jak to w swoim wątku napisał Chester) na grze w kadrze. Degrengolada poprostu.

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lol no świetnie skoro Zagumny jest taki pewny swojego pobytu dalszego w kadrze to ja gratuluje... :|

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak bedzie grał Stelmach:( w pierwszym meczu z Serbamo to tak dostaniemy do 10,13,12.To dokońca turnieju bedzie gral najlepszy Polski rozgrywający Paweł Zagumny:D i jak on bedzie gral to wygramy:D

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaaaa no bo wiecznym bledem naszego obecnego selekcjonera jest nie powolywanie Piotra SOLARIUM MALLORCA Lipinskiego... z nim to nawet SiCz nam nie straszna... jego uderzenia z drugiej pilki sieja postrach u .... ekip porzadkowych odpowiedzialnych za bannery okalajace boisko...

    mamy takich rozgrywajacych jakich mamy jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

    niech jada niech graja... sami wywalczyli awans to niech sami teraz wyjda z grupy

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny: Awansowaliśmy na tę imprezę i myślę, że jeśli nawet powinie nam się noga, nie powinniśmy robić tragedii. Szczerze mówiąc nie widzę za nami wielu zawodników, którzy by grali lepiej i mogli nas zastąpić. Oczywiście będą dochodzić młodsi - po jednym dwóch, ale na większe zmiany się nie zanosi.
    Jaki skromny ten chłopiec... ;)

    mamy takich rozgrywajacych jakich mamy jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

    niech jada niech graja... sami wywalczyli awans to niech sami teraz wyjda z grupy
    galaxian, myślę że to jest najtrafniejsza postawa na obecną chwilę. A Zagumnemu już dziś wszystko jedno i wcale nie jest głodny sukcesu... Wot, zwiezdoczka! ;)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •