Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 174

Wątek: 12 na IO

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotrek GAbrych-najlpesyz gracz PLS,stabilna forma,dosiwadczenie przemawia za GArym.
    Właśnie widziałem stabilną formę Garego. Z Francją zagrał fatalnie, no ale w koncu każdemu się może zdarzyć dzień słabości.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod warunkiem , że się nie jest obrażonym na cały świat za to, że się nie wyszło w pierwszej szóstce...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przyklad z ME w kopanej pokazuje jak mozna zawodnikowi wejsc na ampbicje i jak on potem reaguje (FIGO)
    Gabrych powienien teraz wziac sie w garsc i pokazac jak sie gra.
    To bylaby najlepsza odpowiedz na wszystkie zarzuty.

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie bez sensu jest 12, która składa się tylko i wyłącznie z młodych graczy i z dwojga złego wolałabym juz taką, w której są sami rutyniarze. Kto np. ustawia na przyjęcie: Ruciak, Bąkiewicz, Winiarski, do tego nie powołani do kadry np. olejniczak i jedyny spośród tu wymienionych doświadczony wyjadacz - Murek. ;) moja 12 jest najprawdopodobniej bardzo podobna do tej, którą zabiorą do Aten trenerzy:
    ROZEGRANIE:
    Paweł Zagumny - obecnie najlepszy nasz rozgrywający, gra dobrze zarówno na środek, jak i na skrzydła, czy na szóstą strefę; może wolniejszy od Stelmacha, ale mentalnie pewniejszy
    Andrzej Stelmach - gra szybko i kombinacyjnie, ale ma problem ze zgraniem środka i 6 strefy (ostatnio we Francji)
    ATAK:
    Piotrek Gruszka - zdecydowanie lepiej radzi sobie w ataku niz na przyjęciu, gra bez kompleksów pomimo powtarzających się głupich błędów np: ataki w aut bez bloku, szczególnie w trudnych sytuacjach; jedyny, który zgrywa się z zespołem w LŚ
    Radek Rybak - dynamiczny, szybki, kończy większość piłek; szkoda, że nie gra w LŚ; dla mnie pewniak wśród pozostałych na tej pozycji
    ŚRODKOWI:
    Arek Gołaś - młody, dynamiczny i waleczny, wnosi wiele świerzości; obecnie najlepszy na swojej pozycji w Polsce; ma jescze jeden dodatkowy atut : "stratosferyczny" zasięg ;)
    Robert Szczerbaniuk - pewniak, o ile nie będzie miał problemów z łokciem, ma bardzo przydatną, kąśliwą zagrywkę, dobre wyczucie bloku i atak ze środka, a do tego "łapy jak bochny chleba" ;)
    Damian Dacewicz - niektórzy myśleli, że po kontuzji nie wróci juz na siatkarskie boiska, a tu proszę :); dobra zagrywak i atak ze środka, duże doświadczenie
    PRZYJMUJĄCY:
    Dawid Murek - niezaprzeczalny pewniak, medialny lider reprezentacji ( chociaz ostatnio "cwaniakował"? ;) - nie zgadzam sie z ta opinią); dobrze działa na psychike zespołu, często kończy trudne piłki, potrafi zaskoczyć rywala zagrywką.
    Sebastian Świderski - obok piotra Gabrycha największa niewiadoma i jednocześnie nadzieja naszej ekipy; chociaż kontuzja utrudniła mu nieco karierę w tym sezonie, wyszedł na prostą; potrafi przejąć na siebie ciężar gry, zaskoczyć zagrywkja i ostatnio dość często blokiem (!); niezaprzeczalny "król" szóstej strefy
    Piotrek Gabrych - mam nadzieję, że odpocznie i znów będzie jednym z pewnych punktów w reprezentacji; niezła zagrywka i atk; jedyny problem... ambicja i zbyt duża pewność siebie garego + przerośnięta "indywidualność" - siatkówka to dyscyplina drużynowa
    Michał Bąkiewicz - świetna zagrywka, doskonał zmianowy; nieco gorzej z przyjęciem, ale nie miał jescze okazji pokażać na co go stac :) / Michał Winiarski - wielki talent, jescze nie pokazał co potrafi, ale do Olimpiady jeszcze daleko.
    LIBERO:
    Krzysiek Ignaczak - pewny punkt reprezentacji; niezły w obronie, ostatnio nieco gorzej szło mu w przyjęciu, ale dobrze rozumie się z kolegami na boisku, szczególnie Murkiem i Świderskim, więc z przyjęciem zagrywki jakos sobie radzą - wiadomo, co 3 pary rak, to nie jedna ;)

    POZDROWIENIA :)

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:

    Według mnie bez sensu jest 12, która składa się tylko i wyłącznie z młodych graczy i z dwojga złego wolałabym juz taką, w której są sami rutyniarze. Kto np. ustawia na przyjęcie: Ruciak, Bąkiewicz, Winiarski, do tego nie powołani do kadry np. olejniczak i jedyny spośród tu wymienionych doświadczony wyjadacz - Murek. moja 12 jest najprawdopodobniej bardzo podobna do tej, którą zabiorą do Aten trenerzy:
    ROZEGRANIE:
    Paweł Zagumny - obecnie najlepszy nasz rozgrywający, gra dobrze zarówno na środek, jak i na skrzydła, czy na szóstą strefę; może wolniejszy od Stelmacha, ale mentalnie pewniejszy
    Andrzej Stelmach - gra szybko i kombinacyjnie, ale ma problem ze zgraniem środka i 6 strefy (ostatnio we Francji)
    ATAK:
    Piotrek Gruszka - zdecydowanie lepiej radzi sobie w ataku niz na przyjęciu, gra bez kompleksów pomimo powtarzających się głupich błędów np: ataki w aut bez bloku, szczególnie w trudnych sytuacjach; jedyny, który zgrywa się z zespołem w LŚ
    Radek Rybak - dynamiczny, szybki, kończy większość piłek; szkoda, że nie gra w LŚ; dla mnie pewniak wśród pozostałych na tej pozycji
    ŚRODKOWI:
    Arek Gołaś - młody, dynamiczny i waleczny, wnosi wiele świerzości; obecnie najlepszy na swojej pozycji w Polsce; ma jescze jeden dodatkowy atut : "stratosferyczny" zasięg
    Robert Szczerbaniuk - pewniak, o ile nie będzie miał problemów z łokciem, ma bardzo przydatną, kąśliwą zagrywkę, dobre wyczucie bloku i atak ze środka, a do tego "łapy jak bochny chleba"
    Damian Dacewicz - niektórzy myśleli, że po kontuzji nie wróci juz na siatkarskie boiska, a tu proszę ; dobra zagrywak i atak ze środka, duże doświadczenie
    PRZYJMUJĄCY:
    Dawid Murek - niezaprzeczalny pewniak, medialny lider reprezentacji ( chociaz ostatnio "cwaniakował"? - nie zgadzam sie z ta opinią); dobrze działa na psychike zespołu, często kończy trudne piłki, potrafi zaskoczyć rywala zagrywką.
    Sebastian Świderski - obok piotra Gabrycha największa niewiadoma i jednocześnie nadzieja naszej ekipy; chociaż kontuzja utrudniła mu nieco karierę w tym sezonie, wyszedł na prostą; potrafi przejąć na siebie ciężar gry, zaskoczyć zagrywkja i ostatnio dość często blokiem (!); niezaprzeczalny "król" szóstej strefy
    Piotrek Gabrych - mam nadzieję, że odpocznie i znów będzie jednym z pewnych punktów w reprezentacji; niezła zagrywka i atk; jedyny problem... ambicja i zbyt duża pewność siebie garego + przerośnięta "indywidualność" - siatkówka to dyscyplina drużynowa
    Michał Bąkiewicz - świetna zagrywka, doskonał zmianowy; nieco gorzej z przyjęciem, ale nie miał jescze okazji pokażać na co go stac / Michał Winiarski - wielki talent, jescze nie pokazał co potrafi, ale do Olimpiady jeszcze daleko.
    LIBERO:
    Krzysiek Ignaczak - pewny punkt reprezentacji; niezły w obronie, ostatnio nieco gorzej szło mu w przyjęciu, ale dobrze rozumie się z kolegami na boisku, szczególnie Murkiem i Świderskim, więc z przyjęciem zagrywki jakos sobie radzą - wiadomo, co 3 pary rak, to nie jedna

    POZDROWIENIA

    Ekhmmm Słucham ??
    Najlepszym rozgrywajacy mw Polsce jest Zygadlo,Guma niedojrz ,ze ni ma zagrywki to i ma momenty grania totalnej klapy.
    Igła??-w obronie ?? w przyjeciu jest beznadziejny co pokazla dzisiaj,a i Golas w dzisiejszym meczu zagral zle.



  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    acha, to o klasie zawodnika świadczy jeden mecz? A ja głupia myslałam, że cała kariera, jakiś ogólny obraz gry zawodnika...ta kobieca naiwnosć!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybaczam

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki:) cóż za wspaniałomyślność:)
    pozdrawiam:)

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niby wybieracie 12 na IO,ale ja wiem czy jest się czym cieszyć?.widziałem mecz z bułgarią i bylo to z lekksza żałosne w wykonaniu polakow.jezeli oni tak beda grali to sobie zrobia troche siary w atenach.znowu zajmna 8 na 8 i to bedzie na tyle.wy pewnie cieszycie sie z faktu ze jada na te igrzyska,trzeba pojechac i powalczyc(patrz grecja me)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zajmą 8 na 8 bo w Atenach wystąpi 12 drużyn :P więc ewentualne 8 miejsce będzie sukcesem patrząc na wczorajaszą grę :)

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby nie było tak jak w Atlancie "po secie i do domu".
    (Polacy wygrali tylko jednogo seta w turnieju, a nie wypili stekę wódki):)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no ja jestem dobrej myśli jeśli chodzi o Tunezję :)

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no masz racje 12 drużyn,powaliło mi sie bo myslalem ze bedzie tak jak w Atlancie osiem.no to bedzie 12na12:),wygranie seta bedzie sukcesem

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no masz racje 12 drużyn,powaliło mi sie bo myslalem ze bedzie tak jak w Atlancie osiem.no to bedzie 12na12,wygranie seta bedzie sukcesem
    Kapachinsky widze, że jesteś optymistą. Twoja wiara w sukces moze być przykładem dla innych. :D


  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to nie jest śmieszne,oni nie potrafia wygrac seta w dwoch meczach z Bułgarami...wiec moze dajcie sobie spokoju z tym wybieraniem 12-tki:) może niech ustapia miejsca na igrzyska komus lepszemu beda ciekawwsze mecze:Di nie narobia wstydu

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to nie jest śmieszne
    Kapachinsky wiem, że to nie jest śmieszne. To jest po prostu żałosne. Żeby jeszcze przynajmniej walczyli........

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak poza tym to po ostatnich meczach reprezentacji, zamiast typować 12-stke warto zastanowić się z czym ci faceci jadą w ogóle na olipiade :) obciachu narobią tak jak z Bułgarami i tyle. :D

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczach z Bułgarią chciałabym w Atenach zobaczyć:

    Rozegranie: Żygadło, Stelmach
    Atak: Rybak, Wlazły
    Środek: Kadziewicz, Benek, Gołaś
    Przyjęcie: Bąkiewicz, Ruciak, Winiarski, ?
    Libero: Ktokolwiek :P

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moja 12

    1)PAWEŁ ZAGUMNY
    2)ANDZRZEJ STELMACH
    3)ROBERT PRYGIEL
    4)MARIUSZ WLAZŁY,a jeśli nie wyleczy kontuzji to RADEK RYBAK
    5)KRZYSZTOF IGNACZAK
    6)DAWID MUREK
    7)PIOTR GRUSZKA
    8)MICHAŁ BĄKIEWICZ
    9)AREK GOŁAŚ
    10)ROBERT SZCZERBANIUK
    11)ŁUKASZ KADZIEWICZ
    12)MICHAŁ WINIARSKI/PIOTR GABRYCH

    Typujemy, typujemy, a i tak Gościniak weźmie starszych i nie da szans młodym, którzy aż się palą do gry!!! Wystarczy wrócić pamięcią do meczu Polska-Bułgaria 04.07.04. Jeśli Murek, taki fighter, zdobywa raptem 5 pkt. to co to za lider drużyny?!!! Czy im już się nie chce grać?

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm czyli wszystko jasne co do 12 w Atenach:sportowe fakty
    Z dwójki która pozostała nierozstrzygnięta zdecydowanie jestem za Rybakiem.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile jestem w stanie wytłumaczyć sobie dlaczego pomimo kompromitujących występów jedzie Ignaczak (wszyscy święcie wierzą, że na to miejsce i tak w całym kraju nie znajdzie się lepszy libero), tak pojąć nie mogę za co bilet do Aten dla Dacewicza? Za tych kilka udanych serwów w meczu z Japonią w Spodku? Przecież LŚ zgodnie z zapowiedziami miała być sprawdzianem formy - i tutaj ponownie nie widać konsekwencji w postępowaniu i zapewnieniach polskich szkoleniowców. Może i Dacek miał lepsze statystyki po meczach z Bułgarią od innych naszych zawodników, ale tylko w myśl zasady, że: "nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi." Dacek w obu meczach prawie nic nie zrobił.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja też mam nadzieje że pojedzie Radek Rybak i to nie tylko z sentymentu do Jastrzębia:) jest zdecydowanie lepszy od Prygla, ale znając życie i talent naszego "trenera" na Olimpiadzie obejrzymy Prygla:( i Gruszke

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszyscy niech jada nawet Zagumny byle NIE JECHAL swiderski!!!
    naprawde on nie zasluguje na wystep na Olimpiadzie zwlaszcza, ze szostkowym przyjmujacym bedzie Gruszka a 1 rezerwowym powinien byc Gary... oczywiscie przy tym, ze Murek tez gra w szostce. Nie ma dla niego miejsca... czas farbowanych wlosow i przereklamowanych zawodnikow powoli sie konczy ... zacznijmy wlasnie od najslabszego ogniwa SS :]

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian jakbyś dokładnie przeczytał wywiad z Gościniakiem w sportowych faktach to wiedziałbyś że Gruszka pojedzie na IO jako atakujący :)

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje najbardziej czarne przypuszczenia sprawdziły się. Na Igrzyska Olimpijskie pojedzie według wszelkich znaków na niebie i ziemi nasz żelazny skład z całą plejadą wybitnych polskich siatkarzy. Szanowny panie Gościniak proszę mi przypomnieć, co pan mówił przed Ligą Światową. Jeśli dobrze pamiętam to miał to być okres, na przetrenowanie nowych ustawień, na danie szansy nowym - młodym siatkarzom. I co? I dupa blada. Nic się nie zmieniło, jadą starzy wyjadacze, którzy w większości byli pewni od samego początku że będą w 12 na Igrzyska. Po co się mieli wysilać, jeśli się jest pewnym wyjazdu. Jakie to wszystko jest chore. Gdzie do jasnej cholery jest: Kadziewicz, Grzyb, Winiarski, Ruciak, Żygadło. Ja już nic z tego nie rozumie. Mam tylko nadzieje, że większość obecnych kadrowiczów będzie miała ostatnią szanse zaprezentowania swoich "ogromnych" umiejętności szerszej widowni. Czas ich zakończył się po turnieju w Lipsku. Pozostaje nam czekać i wierzyć, że po Olimpiadzie siatkówka zacznie iść w dobrym kierunku jednak już bez: Dacewicza, Stelmacha, Zagumnego, Murka, Świderskiego, Papke, Ignaczaka. To jest moje marzenie na najbliższą przyszłość. Jak wcześniej kilka razy pisałem w innych wątkach uważam, że Igrzyska zakończą się wielką klapą. Obyśmy umieli tylko z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piłka Siatkowa
    Bąkiewicz Michał (EKS SKRA Bełchatów)
    Dacewicz Damian (KP Polska Energia SSA Sosnowiec)
    Gabrych Piotr (Ivett Jastrzębie Borynia)
    Gołaś Arkadiusz (Pamapol AZS Częstochowa)
    Gruszka Piotr (Tourcoing Lille Metropole)
    Ignaczak Krzysztof (EKS SKRA Bełchatów)
    Murek Dawid (Panathinaikos Atheny)
    Rybak Radosław (Ivett Jastrzębie Borynia)
    Stelmach Andrzej (EKS SKRA Bełchatów)
    Szczerbaniuk Robert (Mostostal Azoty SSA Kędzierzyn Koźle)
    Świderski Sebastian (PET Company Perugia)
    Zagumny Paweł (PZU AZS Olsztyn)
    Ruciak Michał (EKS Skra Bełchatów) rezerwowy
    Winiarski Michał (Pamapol AZS Czestochowa) rezerwowy
    Kadziewicz Łukasz (PZU AZS Olsztyn) rezerwowy
    Prygiel Robert (Gazonik Surgut) rezerwowy
    Żygadło Łukasz (KP Polska Energia SSA Sosnowiec) rezerwowy
    Wlazły Mariusz (Skra Bełchatów) rezerwowy
    To 18 siatkarzy z ktorych 12 pojedzie do Aten, tak podaje Onet. Czyli wszyscy mlodzi jako rezerwa?????

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia chyba dla ciebie nie jest to wielkim zaskoczeniem. Przecież od początku wiadomo było, że młodzi nie pojadą. Całe te głupie gadanie Gościniaka, było niczym innym jak zasłoną dymną i robieniu młodym siatkarzom nadziei, jak się okazało złudnych. Przecież jest to zbyt poważna impreza, aby młodzi pojechali, nie mają oni zwykle doświadczenia i ogrania. A dlaczego nie mają to odpowiedź nasuwa się droga koleżanko sama. Jak sama widzisz nasz wcześniejsze przypuszczenia sprawdziły się w 100%.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli według onetu to Rybak pojedzie jako drugi atakujący :) i no pięknie :):)

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i co ze pojedzie jako atakujacy :)
    przeciez bo to raz byl powolany na LS czy inne imprezy jako atakujacy a gral na przyjeciu???
    zreszta przynajmniej jak Gruszka by gral na przyjeciu Rybak na ataku to mielibysmy sile ataku...
    dodac Szczerbaniuka i Gołasia to naprawde jest siła tylko zeby cos zaatakowac trzeba przyjac zagrywke... a z tym bedzie gorzej... byle nie serwowac na Ignaczaka, bo ostatnio to ze skrutami 30cm od swoich butow poradzic sobie nie mogl... ale coz taka rola gwiazdora, uwaza sie za najlepszego a w rzeczywistosci jest (tutaj nie napisze kim jest zebym nie musial odpoczywac od forum) :)

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli według onetu to Rybak pojedzie jako drugi atakujący :) i no pięknie :):)
    no i tak ma być :) chociaż nie zdziwilabym sie gdyby jechał Prygiel.. może nie będzie aż tak źle na tej olimpiadzie :)

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oficjalnie jest już potwierdzone, że jedzie Rybak a nie Prygiel. GW podaje listę sportowców zakwalifikowanych do udziału w Igrzyskach: http://sport.gazeta.pl/ateny/1,54564,2060879.html

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super! ja bym tylko wymieniła Świdra na Winiara :D

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał Bąkiewicz, Damian Dacewicz, Piotr Gabrych, Arkadiusz Gołaś, Piotr Gruszka, Krzysztof Ignaczak, Dawid Murek, Radosław Rybak, Andrzej Stelmach, Robert Szczerbaniuk, Sebastian Świderski, Paweł Zagumny.

    o to nasza "olimpijska 12"...czyli powtorka z rozrywki ....zycze powodzenia!

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokos- przed Winiarem drzwi dopiero się otwierają...dla Świderskiego jest to już ostatni dzwonek. Jeśli Polacy na IO nie wyjdą z grupy pewnie już nie bedziemy musieli oglądać składu reprezentacji złożonego z Gruszki, Murka czy Świderskiego...W sumie jeżeli w bólach wywalczyli ten awans to niech się nim nacieszą. Może przy okazji i kibice będą mieli powód do radości...

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc jednak Gruszka jedzie do Aten jako atakujący a nie przyjmujący. Po tym co pokazał w LŚ zastanawiam się dlaczego. W sumie skład bardzo przewidywalny, można było się domyśleć, że własnie Ci a nie inni pojadą do Aten. Ja bym wymienił Dacewicza na Kadziewicza, bo mam już dosyć oglądania tych jego atomowych zagrywek pięc metrów w aut (podobnie zresztą w wykonaniu Gołasia).

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez Gosciniak mial podac KAdre nieco pozniej!!
    po co nam Swider lepiej wziasc mlodego zawodnika,a nie faceta od grzania lawy wloskim zawodnikom!

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał Bąkiewicz, Damian Dacewicz, Piotr Gabrych, Arkadiusz Gołaś, Piotr Gruszka, Krzysztof Ignaczak, Dawid Murek, Radosław Rybak, Andrzej Stelmach, Robert Szczerbaniuk, Sebastian Świderski, Paweł Zagumny.

    "Dwunastka" jeszcze nie jest taka straszna! wszystko zależy kto będzie w pierwszej "szóstce".. hehe aż sie boje pomyśleć kogo wystawi :) na pewno na ataku powinien grać Radek Rybak, Gruszka nie jest w najwyższej formie co chyba każdy widział, a gwiazdorzy i (pseudo)liderzy tzn. Swider, Murek powinni być traktowani mniej pobłażliwie, niech grzeją ławe to może wezmą się do roboty :) a całkowite odmładzanie składu to też błąd, po prostu powinien grać ten kto jest w dobrej formie. Gościniak robi głupoty czyli trzyma Gruche, Murka, Swidra kiedy ci 10 razy pod rząd nie trafiają w boisko, powinien ich ściągać niech grzeją ławe! a tak wiedzą że są "pewni" w pierwszej szóstce i nie przykładają się do tego co robią i przyniosło jak każdy widział fatalne skutki (3:0 3:0)

    ps. zolwik -> ja wole oglądać zagrywki 10 metrów w aut Gołasia, niż to co prezentuje w polu zagrywki Zagumny, przecież to jest paranoja, ale nie będę tego komentować bo szkoda nerwów, poza tym każdy wie :(:(:(!

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gościniak dopuszcza jeszcze dwie korekty w podanym składzie. Domyślam się, że pierwsza może dotyczyć pozycji atakującego, a mam nadzieję, że druga dotyczy środkowego. Jeżeli w meczach z Francją zobaczymy Kadziewicza to najprawdopodobniej wersja wyjazdu Dacka do Aten nie jest jeszcze przesądzona. Ciekawe.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Czyli Gościniak nie opuścił żadnego z wytrawnych graczy w potrzebie. Lobby zmierzające do nacisku na wyjazd niektórych tzw. zasłużonych zawodników przyniosło efekt, swoich zwolenników w mediach sportowych oraz pośród różnej maści fachowców ma i Dacewicz(np."Sport") i Stelmach(środowisko trenerskie), natomiast młodzi mogą czekać, ich czas dopiero przyjdzie. Stanley obiecał pupilkom wyprawę na ziemię grecką i słowa dotrzymał, będzie to dla nich (Stelmach, Dacewicz) piękne zwieńczenie bogatych karier, obfitujących w "wielkie sukcesy" na niwie reprezentacyjnej.
    Tak samo jak żegnali się z koszulką z orłem na piersi 8 lat temu w klimacie wakacyjnego wypoczynku Szyszko, Roman czy Urbanowicz, teraz dokończą dzieła wymienieni, wzmocnieni paroma jeszcze wiecznie rozwojowymi, młodymi i świetnie się zapowiadającymi siatkarzami.
    Na olimpiadę wybiera się towarzystwo wzajemnej adoracji, ale przecież Gościniak zapowiadał, iż zamierza podjąć próbę kontynuacji linii wytyczonej przez swojego poprzednika i na razie wiernie przyjętej zasady się trzyma.

    Kilka niespodzianek na olimpiadzie może jednak wyniknie:
    - skazani jesteśmy na podziwianie najlepszego(jednego z?) libero świata, który po dwóch latach progresji systematycznie cofa się pod względem sportowym, choć we własnym mniemaniu i paru otaczajacych kadrę klakierów wciąż pozostaje poza konkurencją w Polsce.
    Michał Ruciak byłby o klasę lepszy, przyjmuje dokładniej niż ktokolwiek z doświadczonych na skrzydle, nie wspominając o naszym libero, a biorąc pod uwagę jego aktualną skuteczność w polu, ubytek byłby żaden, pojawiłaby się wręcz szansa na znaczną poprawę;

    - Bąkiewicz Michał, choć zawodnik to niezwykle ambitny i zacięty w swych poczynaniach jedzie z jednym sprecyzowanym zadaniem: zaskakiwać w polu zagrywki, bo gra na pozycji przyjęcie- atak nieco go przerasta, słaba skoczność, dynamika, brak zasięgu(Jego miejsce powinien zająć kompletny siatkarsko WINIARSKI) Tu oczywiście Gościniak boi się o postawienie zarzutu faworyzowania akademickich podopiecznych i stara się udowodnić za wszelką cenę swój nieskalany obiektywizm;

    - Szczerbaniuk Robert rzeczywiście słynie chyba z chronicznej niechęci do ciężkiej pracy, zapada na różne pozornie błahe urazy, spóźnia się na zgrupowania, tam trenuje i pracuje z mniejszymi obciążeniami od innych, słowem wielka niewiadoma w perspektywie igrzysk, od siedzenia na d... forma nie przyjdzie i ból głowy na środku siatki gotowy; tym bardziej, że

    - pomimo serii beznadziejnych występów nie zrezygnowano z Damiana Dacewicza, który oprócz mizernych czy wręcz żenujących umiejętności we wszystkich elementach oprócz bloku(nader rzadko doznaje olśnienia) podatny jest też na spadające z nieba kontuzje i może się okazać, że więcej czasu od przygotowań i zawodów poświęci w Atenach na zwiedzanie stolicy Grecji, tudzież zażywanie słonecznych kąpieli z wyskości hotelowego balkonu;

    - na rozegraniu stara bieda, dwaj specjaliści od budowania pozytywnej, sprzyjającej mobilizacji atmosfery w ekipie będą na zmianę cieszyć oko swymi wyszukanymi wystawami. Lata ogrania robią swoje, na pewno nie zabraknie im pomysłów w meczach z trudnymi rywalami. Emocje gwarantowane. Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    A może Gościniak po kolejnym tragicznym meczu "gwiazdki" (czyt. z Francją w Spodku) przejrzy na oczy i na libero w Atenach zobaczymy np. Bąka.
    No co? pomarzyć zawsze można:)

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudne jest życie zawodnika... echhhh... Gdzie nie spojrzy tam tylko wiecznie niezadowoleni i marudzący kibice... Wrzućcie sobie troche luzu i przestańcie oceniać Murka i Świderskiego, krytykować Dacka i Zagumnego, bo to chyba troche bez sensu... zeby jescze ta krytyka trochę wnosiła, ale naprawde krew sie burzy jeśli po raz kolejny z rzędu czyta się, że "Świderskiemu został juz tylko numerek na koszulce" i to tylko dlatego, że z Bułgarami zagrał słabiej niż z Francją (chociaż całkiem nieźle jak na poziom całej druzyny w tych spotkaniach)... Gdyby swider był naprawdę kiepski, to nie grałby w najsilniejszej lidze świata (i nie mówcie ze grzeje ławę, bo w tym sezonie było to wynikiem kontuzji i przy kiepskich rokowaniach jeśli chodzi o okred rekonwalescencji Świdra, taktyka na rundę rewanżową została ułożona pod delaFuente), a Murek nie zdobyłby złotego medalu w rozgrywkach greckiej ligi... ja ich nie bronię, chciałabym tylko, aby kibice byli nieco życzliwsi... wiem że to trudne kiedy nie iedzie im najlepiej, ale ostatnio, nie licząc Bułgarii, było nawet nieźle... trochę wiary i optymizmu...

    Co do 12, to jestem zadowolona... mam nadzieję, że pojedzie rybak... Rzeczywiście trochę szkoda mi Winiara, ale nie wymieniłabym na niego żafdnego spośród powołanych przyjmujących...

    pozdro dla kibiców :*

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Wlazły? :o/
    Popieram wyżej - rowniez wolalbym Winiara, zamiast Bąka.

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chciałabym żeby na IO pojechał Rybak a nie Prygiel, i mam nadzieje, że tak będzie. Fajnie też, że jedzie Bąkiewicz, ale w zadnym razie nie ustawiałabym go na libero (jak ktoś już tutaj zasugerował), bo on ma dokładnie okreśłone zadanie w polu zagrywki i tego już nie należy zmieniać. Rzeczywiście, szkoda trochę Winiarskiego, ale jeszcze jest młody i napewno będzie miał czas, aby się wykazać w reprezentacji. Poza tym mało mogliśmy go oglądać na boisku, więc trudno przewidzieć jak by było (choć rzeczywiście zawsze gdy się pojawiał coś do gry wnosił dobrego). Natomiast, ja za żadne skarby nie wysyłałabym Dacewicza, no przecież on się rusza na boisku "nieco" ociężale.
    No, ale zobaczymy jak to będzie :)

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natomiast, ja za żadne skarby nie wysyłałabym Dacewicza, no przecież on się rusza na boisku "nieco" ociężale.
    :)
    i tu sie z toba zgadzam
    nie powinno sie kopac lezacego ale ogladajac dacka cenzura mnie strzelal:(

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi najbardziej szkoda Wlazłego. Nie wiem czemu nie został powołany. Miał kontuzje, widocznie jej nie wyleczył. To dla mnie jedyny powód który mógł zadecydować o braku Wlazłego. Innej opcji nie widze.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •