Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 178

Wątek: Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...

    mistrzostwo? Większość zasadniczego sezonu za nami. Ja bardzo chciałbym by to była UNIA TARNÓW. Chłopaki się rozjeździli, choć były obawy o drugą linię. Nawet nie wiecie jakie to uczucie, gdy po tylu latach plątania się w zaściankowych ligach wracaca się do elity w takim stylu!!! Pozdrawiam reszte klubów szczególnie RKM, gdzie jeździłem na mecze (świetna oprawa) i Wrocław za włączenie się do walki o mistrza, PA!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    buahahaha :D

    "za wlaczenie sie do walki o mistrza" :D:P

    Ty sie dobrze czujesz?:D
    juz Unie robisz mistrzem?:P

    buahaha :D

    w ogole nie mozna nic powiedzeic bo jeszcze sezon do polowy nie doszedl :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie denerwuj się...

    To nie tak... CHodzi mi o to, że przed sezonem Unia była mistrzem na papierze a teraz jest blisko celu ale nie na wyciągnięcie ręki. Unia ma zbyt duży potencjał aby go nie wykorzystać. Poza tym już od kilku spotakań zauważyłem, że mają szczęście. I to niesamowite... Nie skazuje nikogo na spadek ani na mistrza. Ale rzeczywistość klaruje się coraz bardziej...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niema się co czarować:UNIA TARNÓW NA 90% MISTRZEM POLSKI 2004!!!(NIE BIORE POD UWAGE JAKICHŚ NIE PRZEWIDZIANYCH SYTUACJI-GROŹNE KONTUZJE-ODPUKAĆ LIMIT PECHA POSZEDŁ SIE J...)JUZ NIEDŁUGO UNIA BEDZIE MIEĆ BEZPIECZNĄ PRZEWAGE NAD 2 ZESPOŁEM!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    no wlasnie- nie bierzesz pod uwage kontuzji itp.
    a ja w szachac jestem arcymistrzem, bo nie biore pod uwage tego, ze mi przeciwnik zbije krolowa, 2 gonce i nie przewiduje ze mnie zaszach-matuje :D

    jee jeee :P wygralem :D
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy można już powiedzieć czy trafię w totka "szóstkę"?

    gram już kilka ładnych latek, kasy ledwo starcza do 10-ego, ale trafiłem już "czwórkę" i "piątkę" nawet nie wiecie jakie to uczucie... :D:D
    a tak na serio, to gdy w GKS Wybrzeże wpompowano parę groszy kilka sezonów temu to okrzyknięto Gdańsk dream-teamem, po I rundzie zajmowaliśmy 1 m-ce, a jak się skończyło każdy wie, życzę Ci kibicu "jaskółek" wszystkiego dobrego, ale przede wszystkim cierpliwości... ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Sytuacja Unii jak narazie jest dobra, ale nie zakladajmy jaskólkom koron w połowie sezonu.
    Poczekajmy do końca i zobaczymy kto będzie najlepszą drużyna w kraju :p

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wcale nie twierdzę,

    że Unia ma już mistrzostwo, pisze, ze jest bardzo blisko, najbliżej z całej reszty. Z kontuzjami jest źle (bo są). Trzeba przetrzymać ten trudny okres. Nawet jeśli przegra 1, 2 mecze, to gdy wrócą rekonwalescenci wszystko ruszy pełną parą. A kiedy to nastąpi to będzie już marsz tryumfalny!!! Co do sytuacji sprzed kilku lat z Gdańska czy zeszłorocznej z Torunia, to nie chciałbym żeby się sytuacja powtórzyla. Unia kupiła "tylko" dwóch wartościowych jeźdźców a nie ARMIĘ ZACIĘŻNĄ. Bardzo dużo robią ci zawodnicy co wywalczyli awans. Dobrze, że szybko się czegoś nauczyli od naszych dwóch ASÓW. Jedynie co mnie martwi to...sezon sprzed 10-ciu lat. Wtedy sytuacja była identyczna. Unia prowadziła długo w tabeli a mistrzem został WROCŁAW. Oby się to nie powtórzyło...
    ps. Szkoda, że Częstochowa zawodzi, a i Apator już nie ten sam.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    buahahaha :D

    "za wlaczenie sie do walki o mistrza" :D:P

    Ty sie dobrze czujesz?:D
    juz Unie robisz mistrzem?:P
    W przerwie zimowej wiele osób twierdziło, że WTS będzie raczej drużyną środka tabeli i nie załapie się nawet do I czwórki. Więc co jest dziwnego w stwierdzeniu, że WTS włączył się do walki o mistrza ?

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    buahahaha :D

    "za wlaczenie sie do walki o mistrza" :D:P

    Ty sie dobrze czujesz?:D
    juz Unie robisz mistrzem?:P
    W przerwie zimowej wiele osób twierdziło, że WTS będzie raczej drużyną środka tabeli i nie załapie się nawet do I czwórki. Więc co jest dziwnego w stwierdzeniu, że WTS włączył się do walki o mistrza ?
    no wiesz
    dla mnie kazda z druzyn w elidze, wlaczy od mistrzostwo :P
    i stwierdzenie, ze wt sie "wlaczyl do wlaki o mistrzostwo" jest dziwne, bo jakos to WTS od poczatku sezonu idzie leb w leb z Unia :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko sie moze zdarzyc...

    juz bylo tyle zaskakujacych kolejek, ze nie mozna obstawic 'pewniaka'. Chociaz fakt faktem Unia jest na dobrej drodze. Ale zeby byc pewnym? nie.. przeciez wystarczy jakas kontuzja i juz jest nie tak.. z reszta jeszcze za wczesnie na obstawianie- poczekajmy jeszcze troszke:)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jedynie co mnie martwi to...sezon sprzed 10-ciu lat. Wtedy sytuacja była identyczna. Unia prowadziła długo w tabeli a mistrzem został WROCŁAW.
    Historia lubi sie powtarzac , i to mnie martwi najbardziej ... :/
    Choć mile widziane sa niespodzianki , ot choćby jak np. dzis Grecy pojechali z Portugalia :D ...

    Unia do boju .. :]

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jedynie co mnie martwi to...sezon sprzed 10-ciu lat. Wtedy sytuacja była identyczna. Unia prowadziła długo w tabeli a mistrzem został WROCŁAW.
    Wcale tak długo nie prowadziła (nie tak jak teraz), ale przede wszystkim wtedy Unia przegrała u siebie z Wrocławiem a to już mamy za sobą i to z zupełnie innym wynikiem :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    że Unia ma już mistrzostwo, pisze, ze jest bardzo blisko, najbliżej z całej reszty. Z kontuzjami jest źle (bo są). Trzeba przetrzymać ten trudny okres. Nawet jeśli przegra 1, 2 mecze, to gdy wrócą rekonwalescenci wszystko ruszy pełną parą. A kiedy to nastąpi to będzie już marsz tryumfalny!!! Co do sytuacji sprzed kilku lat z Gdańska czy zeszłorocznej z Torunia, to nie chciałbym żeby się sytuacja powtórzyla. Unia kupiła "tylko" dwóch wartościowych jeźdźców a nie ARMIĘ ZACIĘŻNĄ. Bardzo dużo robią ci zawodnicy co wywalczyli awans. Dobrze, że szybko się czegoś nauczyli od naszych dwóch ASÓW. Jedynie co mnie martwi to...sezon sprzed 10-ciu lat. Wtedy sytuacja była identyczna. Unia prowadziła długo w tabeli a mistrzem został WROCŁAW. Oby się to nie powtórzyło...
    ps. Szkoda, że Częstochowa zawodzi, a i Apator już nie ten sam.
    Pozwol, ze podziele sie tylko moimi przemysleniami. Otoz mi jak nic wychodzi, ze zeszloroczna ekipa z Torunia wzmocnila sie Crumpem i Protasiewiczem. Idac dalej tym tropem otrzymuje rownanie 1+1=? Sprawdzilem na kalkulatorze - twierdzi, ze 2. Wiec apator, tak jak unia kupila dwoch zuzlowocoof(bo nie wiem czemu Jacka strzykawki golloba nie liczysz:P). Dotego przyjmujac, ze crump i rickardsson prezentuja taka sama wartosc, to watpie raczej, aby PePe prezentowal wiecej niz oba golloby razem wziete. No ale co tam - torun kupil armie zaciezna, a unia tylko zuzlowcow :P

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle, ze w Unii jedzie kazdy nawet druga linia i nie wspomne o najlepszej parze juniorów w Polsce aktualnie Kołodziej - Rempała....jestesmy prawdziwą druzyną jak nie jedzie jeden to niespodziewanie pokazuje się drugi..to jest coś dlatego nie ma mowy o zlepku ! Walka trwa...

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Tyle, ze w Unii jedzie kazdy nawet druga linia i nie wspomne o najlepszej parze juniorów w Polsce aktualnie Kołodziej - Rempała....jestesmy prawdziwą druzyną jak nie jedzie jeden to niespodziewanie pokazuje się drugi..to jest coś dlatego nie ma mowy o zlepku ! Walka trwa...
    hmmm
    no tak

    a jak Kolodziej mial znizke formy, to wieszano na nim psy, "wyrzucano" Go ze skladu...
    z tego co wiem, to Burze tez po wypadku we wrocku, odziewdzil caly zespol i co mnie dziwiw to byl tam nawet .....trener.

    Ja tam nie rozumiem kibicow z Tarnowa.
    Przyszedl zawodnik, ktory sie identyfikuje z zespolem. Jego pierwszy sezon w zespole, a On juz
    pozyczy sprzetu, pomoze... ale co by bylo, gdyby Jego placa byla na poziomie Burzy czy Rempaly? Ciekawey czy wtedy by tak szalal z Jaskolka na piersi? :)
    Dla mnie zachowanie goscia jest nieszczere, zebym uwierzyl, ze to nie jest zlepek musialo by, minac sporo czasu, a nie 8 meczy i kilkaset tysiecy euro do kieszeni!!!

    nie wypaczaj prosze sensu prawdziwej druzyny, bo do stworzenia takiej trzeba naprawde wiele czesu!

    Macie porzadny sklad, macie obecnie najrowniej jadacy zespol
    no i macie 1. msce w idze :)

    mistrzami bedziecie, jesli to utrzymacie jeszcze przez 11 kolejek :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Dla mnie zachowanie goscia jest nieszczere, zebym uwierzyl, ze to nie jest zlepek musialo by, minac sporo czasu, a nie 8 meczy i kilkaset tysiecy euro do kieszeni!!!
    ..tiaaa.... a Sulivan czy Holta to za dziekuje startuja??
    Kasa Misiu, kasa - jak mawial trener Wojcik, wiec przestan pieprzyc takie frazesy. Sa wyniki, sa pieniadze. Amatorstwo w speedway'u skonczylo sie dawno... Jak chcesz sie poscigac za friko, to pogadaj z chlopakami w Machowej :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mistrzostwo? Większość zasadniczego sezonu za nami. Ja bardzo chciałbym by to była UNIA TARNÓW. Chłopaki się rozjeździli, choć były obawy o drugą linię. Nawet nie wiecie jakie to uczucie, gdy po tylu latach plątania się w zaściankowych ligach wracaca się do elity w takim stylu!!! Pozdrawiam reszte klubów szczególnie RKM, gdzie jeździłem na mecze (świetna oprawa) i Wrocław za włączenie się do walki o mistrza, PA!
    ...nie pisz chlopie takich glupot, bo psujesz nam (kibicom Jaskolek ) dobre imie.Zapewniam was forumowiczow...ze zdecydowana wiekszosc z nas zdaje sobie sprawe ze do mistrza jeszcze daaaaaaleka droga, a takie teksty to mozna wypowiadac co najmniej po 3/4 sezonu (przy korzystnym ukladzie tabeli oczywiscie i innych okolicznosci...), wiec nie na miejscu jak na razie te dywagacje.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    A ja - choc korzenie mam rzeszowskie - rowniez jestem juz
    dzis przekonany, ze mistrzem beda Jaskolki. Powod jest
    prosty - jako jedyni zdolni im byli zagrozic wroclawianie,
    ale po kontuzji Drabika duzo stracili na sile. I mniejsza
    o to, ile za te wystepy kasy zarobia Rickardsson czy Gollob.
    W Tarnowie zrobiono pewna inwestycje, ktora przynosi efekt
    w postaci znakomitego wyniku sportowego, jakiego w Tarnowie
    jeszcze nigdy nie bylo.

    Dlaczego mowie, ze Unia bedzie mistrzem? Juz w tej chwili
    maja na swoim koncie az 4 wygrane wyjazdowe!!! Jako jedyni
    wygrali w Toruniu, wywiezli tez 2 punkty z trudnego terenu
    w Bydgoszczy. Trudno bedzie innym ekipom to osiagnac.
    Apator, ktory wygral w Czestochowie i zremisowal w Lesznie,
    zgubil punkty w Rybniku i u siebie z Unia. Wlokniarz
    przegral u siebie z Apatorem i w Lesznie, Unia zas przegrala
    w Toruniu i zgubila punkty z Apatorem u siebie. Po prostu
    te trzy ekipy nawzajem pozbawily sie szans na mistrza. WTS
    przegral w Czestochowie, a jesli przegra jeszcze w Toruniu
    badz Bydgoszczy czy tez Lesznie, to tez bedzie mial duza
    strate do Tarnowa.

    Z kolei Unia jest w komfortowej sytuacji, ze nie musi
    wygrywac na wyjazdach, poniewaz ciagle ma najwieksza liczbe
    zwyciestw na obcych torach. Kazda wygrana na wyjezdzie
    w ogromnym stopniu zwieksza ich szanse na mistrzowski tytul.
    Choc Leszno i Czestochowa nie beda latwe do zdobycia. No
    i oczywiscie zakladam, ze Unia nie "wtopi" u siebie
    z Apatorem.

    D.J.

    Regards from Sydney
    Dexter

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich którzy piszą na okrągło to samo i się błaźnią zmiencie płyte a nie tylko wkółko że T&T biorą kasę i jadą albo że Rafineria zbankrutuje bo to niepewna firma :) sic,lub że w następnym sezonie puszczą Unię z torbami poprostu zazdrość przez was przemawia i tyle.Tylko w Unii biorą kasę i jadą do domu tak do Czewy to się nie dowalicie jak prawie cała drużyna bierze kasę i jedzie każdy w inną stronę Sullivan, Holta, Szczepaniakowie.W innych zespołach Crump, Adams,Pedersen,Hancock,Jonsson jadą za parówki i chleb tak. Nie wspominam o WTS bo u nich cały zespół nie jest z Wrocławia.Błazenada z waszej strony i tyle.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jak dla mnie to chyba jednak Tarnów powód prosty wszyscy jadą oby tam nie było kontuzji a Mistrza mają jak w banku

    Dla minie lepiej smakuje Mistrzostwo Polski jak zrobił kiedyś pan Morawski nie kupując gwiazd do zespołu tylko zdolną młodzierzą zdobyć Mistrza Polski i odkryciem ;Larsa Gunarsztada to chyba lepiej smakuje niż zlepka gwiazd z całej Polski???

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to chyba jednak Tarnów powód prosty wszyscy jadą oby tam nie było kontuzji a Mistrza mają jak w banku

    Dla minie lepiej smakuje Mistrzostwo Polski jak zrobił kiedyś pan Morawski nie kupując gwiazd do zespołu tylko zdolną młodzierzą zdobyć Mistrza Polski i odkryciem ;Larsa Gunarsztada to chyba lepiej smakuje niż zlepka gwiazd z całej Polski???
    hmmmm przepraszam a my mamy zlepek gwiazd w Tarnowie mamy obcokrajowca kazda drużyna ma noi Tomka jedyna gwiazda bo Jacus wogule niejezdzi wiec niegadajcie głupot ze to zlepek gwiazd.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...to chyba lepiej smakuje niż zlepka gwiazd z całej Polski???
    znowy ten nieszczesny "zlepek gwaiazd tarnowski"...przerapialismy to juz chyba ze 100 razy na tym,ehhh...szkoda slow

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...nie pisz chlopie takich glupot, bo psujesz nam (kibicom Jaskolek ) dobre imie.Zapewniam was forumowiczow...ze zdecydowana wiekszosc z nas zdaje sobie sprawe ze do mistrza jeszcze daaaaaaleka droga, a takie teksty to mozna wypowiadac co najmniej po 3/4 sezonu (przy korzystnym ukladzie tabeli oczywiscie i innych okolicznosci...), wiec nie na miejscu jak na razie te dywagacje.[/quote]

    Po pierwsze wcale nie napisałem, że ma mistrza!!! Cytaj uważniej, ale ,że jest bardzo blisko. W sensie, że wygrałe wiele niespodziewanych meczy. np. w Apatorze, czy z mistrzem Polski u siebie (wtedy to to było niespodziewane, bop nikt nie wiedziała, że Częstochowianie są w tak słabej formie...) Drabik już nie pojedzie w tym sezonie (prawdopodobnie) WTS i tak wiele zrobił a być może zrobi jeszcze więcej, wcale ich nie skreślam. Co roku fawieyci jednak nie wygrywają. Czy unia była faworytem? Myśle, że dawano jej szanse podobne jak Apatorowi czy Częstochowie, WTS był niżej w rankingach przedsezonowych. A co do pożyczania motocykli, czy wydawania kasy na T. Golloba to myślę, że warto. Pomaga reszcie. Gdyby kasa szła na kogoś innego być może nie byłoby takich efektów. A o to przecież chodzi. On się sprawdzil. A Jacek...hmmm no cóż. to nie jest udany sezon dla niego. On w zasadzie jedzie na opinii jaką sobie wyrobił kiedyś tam. Fakt, że Unia myślę, wykorzystała limit kontuzji. A jeżeli wszyscy będą zdrowi to musisz obiektywnie przyznać, że Ciężko będzie z Unią wygrać. I jedno, daleki jestm od robienia z kogokolwiek mistrza. Pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mamy świetnego obcokrajowca,wspaniałą młodzież,dobrze jeżdżącą drugą linie i oczywiście lidera:tomka golloba!czego chcieć więcej?szczęścia i braku kontuzji!nie ma co ukrywać z takimi juniorami,T&T wspomaganych bardzo dobrą drugą linią jesteśmy głównymi faworytami do złota.uważam że przed play-off będzie wiadomo kto zdobędzie mistrza!

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    ...Dla mnie zachowanie goscia jest nieszczere, zebym uwierzyl, ze to nie jest zlepek musialo by, minac sporo czasu, a nie 8 meczy i kilkaset tysiecy euro do kieszeni!!!
    ..tiaaa.... a Sulivan czy Holta to za dziekuje startuja??
    Kasa Misiu, kasa - jak mawial trener Wojcik, wiec przestan pieprzyc takie frazesy. Sa wyniki, sa pieniadze. Amatorstwo w speedway'u skonczylo sie dawno... Jak chcesz sie poscigac za friko, to pogadaj z chlopakami w Machowej :)
    a gdzie ja tak napisalem :)

    mialem na mysli tylko to, ze Gollob jest w Unii tylko 8 meczy, a juz sie mowi o "zgranej druzynie"
    moze tak byc, ale prawdziwa druzyne tworzy sie kilka lat, a nie w ciagu 9 meczy.

    Rickardsson nie jest gwiazda? :)
    fajnie :P kilka tytulow IMS chyba Wam nie starczy :P

    Jacus nie jest gwiazda? niedawno sie kluciliscie, ze Jacus mial w poprzednim sezonie srednia ponad 2,0 i bedzie wymiatal :P

    Kolodziej, tez sie oburzaliscie jak mowiono, ze jest cienki. W Tarnowie oklreslaja Go jako "superstar"

    doliczajac TOmka G. mam juz 4 (slownie: cztery) gwiazdy w Tarnowie :)



    PS zeby nie bylo to w czwie mamy jedna gwiazzde - Holte :P to za IMP :P no i Sullek - chyba :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jak dla mnie to chyba jednak Tarnów powód prosty wszyscy jadą oby tam nie było kontuzji a Mistrza mają jak w banku

    Dla minie lepiej smakuje Mistrzostwo Polski jak zrobił kiedyś pan Morawski nie kupując gwiazd do zespołu tylko zdolną młodzierzą zdobyć Mistrza Polski i odkryciem ;Larsa Gunarsztada to chyba lepiej smakuje niż zlepka gwiazd z całej Polski???
    Rozwiń temat i powiedz nam, jaka to zlepka ? Obcokrajowiec, którego każdy ma w drużynie (a niektórzy nawet dwóch :P ) ? Jacek Gollob który tylko raz pojechał tak jak od niego wymagano a potem się rozwalił i w ogóle nie jeździ ? No i na koniec Tomek Gollob - jedna osoba stanowi zlepek ?

    Jeśli zdobędziemy DMP (do czego faktycznie droga jeszcze daleka) to właśnie, że BĘDZIE ten tytuł smakował bo owszem, będzie zdobyty przy niemałym udziale kasy, bez której i tak nikt DMP nie zdobędzie, ale też przy wielkim udziale nie tylko Tomka Golloba ale też właśnie młodzieży, Kołodzieja i Rempały, oraz takich ludzi jak np. Staszek Burza, który już nie raz pokazał, że nie jeżdżą nazwiska.

  28. Powrót do góry    #28
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    odnośnie pożyczania sprzętu przez t.golloba innym tarnowskim zawodnikom.................to chyba nie wierzycie, że robi on to bezinteresownie, dla dobra swojego kochanego klubu???!!!:):):) w dzisiejszych czasach nie mam nic za darmo.......ewentualnie po twarzy można dostać:)
    za friko to on może motor tylko jackowi pożyczyć i to wtedy kiedy papa będzie kazał:):):):):);):);):P:P:P
    to był ŻART ofkorsa:):):) więc nie bijcie:):):)
    a tak już na poważnie, to uważam, że chyba unia t. zdobędzie mistrzostwo:(:(:( chociaż serce chciałoby, aby to była sparta!!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Jeśli zdobędziemy DMP (do czego faktycznie droga jeszcze daleka) to właśnie, że BĘDZIE ten tytuł smakował bo owszem, będzie zdobyty przy niemałym udziale kasy, bez której i tak nikt DMP nie zdobędzie, ale też przy wielkim udziale nie tylko Tomka Golloba ale też właśnie młodzieży, Kołodzieja i Rempały, oraz takich ludzi jak np. Staszek Burza, który już nie raz pokazał, że nie jeżdżą nazwiska.
    ojaa :P zgadzam sie z Roberto :P
    ale kichy tej czestochowie narobie :P

    wiece co macie w tym Tarnowie nie tak? kibicow, ktorzy zakladaj takie bezsensowne watki, prowokujac tylko reszte!
    przejechalismy 9 kolejek - bylo kilkadziesiat kontuzji!
    a mamy do przejechania jeszcze 11 kolejek....

    dajcie sobie na wstrzymanie przynajmniej do rundy finalowej
    wtedy taki watek bedzie odpowiedni :)

    PS argumentujac, ze kazdy zespol ma obockrajowca, mozna sc dlaje, ze kazdy ma juniora i seniorow, wiec zespoly sa sobie rowne - tak?:P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    kibicow, ktorzy zakladaj takie bezsensowne watki, prowokujac tylko reszte!
    Nie sądze aby ten wątek prowokował (a jeśli już to tylko do dyskusji), ale faktycznie taki sam wątek już jest ("Jaka kolejność w I czwórce", czy jakoś tak) i dziwne, że ten nie został zamknięty :D
    PS argumentujac, ze kazdy zespol ma obockrajowca, mozna sc dlaje, ze kazdy ma juniora i seniorow, wiec zespoly sa sobie rowne - tak?:P
    Junior juniorowi nierówny, podobnie z seniorami. Natomiast na pozycji obcokrajowca właściwie w każdym klubie jest zawodnik z najwyższej półki.

    I jeszcze jedno co do tematu; przed meczem WTS-Unia mówiono, że lepiej dla żużla aby wygrał WTS bo tabela będzie ciekawsza. No to ja mówie: lepiej żeby złoto zdobyła Unia bo WTS zdobywał złota i inne już kilka razy i to całkiem niedawno, natomiast Unia nigdy tego zaszczytu nie dostąpiła :P

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde nie chciałem nikogo tym wątkiem urazić. A kibiców Unii nie należy karcić za tak optymistyczne nastawienie. Trzeba się postawić w ich sytuacji. Każdemu należy się chwila radości. Wrocław już złoto miał. Kolej na innych. Chcę tylko by zwycięzca grał fair. Nie można kogoś krytykować za to, że komus kibicuje. Poza tym W temacie wątku pisałem o obiektywności. Gdyby ktoś nie znający się na żużlu zapoznał się z zasadami żużla, tabelą itd. mógłby stwierdzić, że Unia jest bliska tytułu (podkreślam BLISKA, a nie, że zdobyła już to trofeum!!!). Każdy więc może pisać o swoim klubie, że jest najlepszy, ale już nie każdy ma mocne argumenty na poparcie swoich słów. To tyle...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...

    Panowie jeszcze troszkę za wcześnie na takie posty...
    Poczekajmy, aż wyłoni się pierwsza czwórka, a wtedy będziemy wymieniać swoje poglądy...

    Pozdro...
    MC_NEO

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Każdemu należy się chwila radości. Wrocław już złoto miał. Kolej na innych.
    Oni już byli
    Oni oszukali
    Oni muszą odejść :p

    A tak na serio to chyba nie można wypominać WTSowi że miał juz mistrzostwo :p
    Przecież wywalczył go sobie w sportowej, czystej walce.

    Chcę tylko by zwycięzca grał fair. Nie można kogoś krytykować za to, że komus kibicuje. Poza tym W temacie wątku pisałem o obiektywności. Gdyby ktoś nie znający się na żużlu zapoznał się z zasadami żużla, tabelą itd. mógłby stwierdzić, że Unia jest bliska tytułu (podkreślam BLISKA, a nie, że zdobyła już to trofeum!!!).
    I tu masz racje. Póki co Unia jest najpoważniejszym kandydatem do mistrzowskiej korony :)

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... i bardzo dobrze...tak trzymać! :)

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kolejna kontuzja!!!

    Hampel połamany. Szkoda go, bo teraz to zaczną się baaardzo jednostronne mecze....

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dawno to juz pisałem:unia ma mistrza jak nic!to nie są przechwałki czy pewność siebie,to są a raczej będą fakty.nie ma co ściemniać mamy wyrównany skład brak 3 podsatw.zawodników a unia wciąż wygrywa to jest druzyna która ma cel!zawodnicy którzy 2 lata temu jeździli w 2 lidze(w 1 tez) decydują w obliczu kontuzji o wyniku.to jest jakis sen który boli wszystkich którzy są przeciwko uni tarnów!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale wszyscy wiedzą kto jest faworytem ligi... Po co zakładać oddzielny wątek, jak można poruszyć temat w wątku klubowym... Większe szanse na wygranie swojej ligi ma Opole i co? Jakoś kibice z Opola nie zakładają oddzielnego wątku, bo to nie ma sensu...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co mnie obchodzi jakieś Opole (nic do nich nie mam) kim oni są przy Unii Tarnów? Tu się tyczy sprawa mistrza polski a nie drugiej ligi, porównaj sobie cele jakie mają obie drużyny.Wiem że teraz zacznie wszystkich boleć to że sparta straci kontakt z Unią w walce o mistrzostwo.Teraz nagle ten wątek nie jest potrzebny bo wszyscy będą pisać że Unia ma mistrza.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Co mnie obchodzi jakieś Opole (nic do nich nie mam) kim oni są przy Unii Tarnów? Tu się tyczy sprawa mistrza polski a nie drugiej ligi, porównaj sobie cele jakie mają obie drużyny.Wiem że teraz zacznie wszystkich boleć to że sparta straci kontakt z Unią w walce o mistrzostwo.Teraz nagle ten wątek nie jest potrzebny bo wszyscy będą pisać że Unia ma mistrza.
    Co za...ile masz lat?

    Twoje wypowiedzi nie świadczą, abys miał ich zbyt dużo.

    Każda druzyna jest ważna i każda liga jest ważna, a nie tylko ta najwyższa!

    Co ty byś powiedział, gdyby to teraz Unia gdzieś się plątała po drugiej lidze, a Opole było w ekstra i taki kibic powiedziałby: "co to za Tarnów, kim oni przy naszej drużynie są". Nie zapomniaj, że role mogą się bardzo szybko odwrócić i to Tarnów może być w niższej lidze, jak każdy inny zespól!

    W 2 lidze też jest walka o awans, o odbicie się. W 1 walka o utrzymanie się i też o awans do ekstra. Każdy klub ma jakiś cel i chce go osiągnąć, a kibice przychodzą na mecze, aby go dopingować i pomagać w osiągnięciu celu.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Co mnie obchodzi jakieś Opole (nic do nich nie mam) kim oni są przy Unii Tarnów? Tu się tyczy sprawa mistrza polski a nie drugiej ligi, porównaj sobie cele jakie mają obie drużyny.Wiem że teraz zacznie wszystkich boleć to że sparta straci kontakt z Unią w walce o mistrzostwo.Teraz nagle ten wątek nie jest potrzebny bo wszyscy będą pisać że Unia ma mistrza.
    Po pierwsze , gosciu czy ty masz 6 lat ?
    Po drugie , napisalbym ci tak 3 lata temu to byc sie burzyl ze to nieprawda.Czyz nie tyle czasu temu twoja Unia ledwo wiazala koniec z koncem w drugiej lidze ?
    Po trzecie , jakie cele maja ? 1 miejsce wswojej tabeli.Nie wiedze roznicy.
    Po czwarte , Sparta traci kontakty z Unia ? Narazie nie. Ale my nie mamy 2 liderow , a wy Burzy i Jacentego ktory praktycznie wogole nie jezdzil.Oczwiscie w twoim mniemaniu sie zalimy.Ale pomysl jak byc skomlal z Gollobem Tomusiem i Rickim w szpitalu.
    Po piate : Nie potrzebny , hmm...Unia wcale nie ma mistrza.Jeszcze masa czasu do konca sezonu.Mozecie przegrac z kazdym , gdy tylko przydazylo by wam sie cos takiego jak nam.Taka jest prawda.

    I po szoste , szanuj kluby z drugiej ligi bo za trzy lata twoja Unia moze przegrac z Opolem mecz o DMP...

    pzdr.dla normalnych kibicow.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Sorry ale wszyscy wiedzą kto jest faworytem ligi... Po co zakładać oddzielny wątek, jak można poruszyć temat w wątku klubowym... Większe szanse na wygranie swojej ligi ma Opole i co? Jakoś kibice z Opola nie zakładają oddzielnego wątku, bo to nie ma sensu...
    Niektorzy lubią się publicznie onanizować. Bo na nic innego to nie wygląda. Sam jestem kibicem UT ale do glowy nie przyszloby mi podobne dzialanie majace na celu nic innego jak zmuszanie innych do wynurzen typu "tak, jestescie wielcy, to wy zdabedziecie DMP". Dziecinada.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co mnie obchodzi jakieś Opole (nic do nich nie mam) kim oni są przy Unii Tarnów? Tu się tyczy sprawa mistrza polski a nie drugiej ligi, porównaj sobie cele jakie mają obie drużyny.Wiem że teraz zacznie wszystkich boleć to że sparta straci kontakt z Unią w walce o mistrzostwo.Teraz nagle ten wątek nie jest potrzebny bo wszyscy będą pisać że Unia ma mistrza.
    Temat wątku brzmi: "Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...", więc nie jest w nim napisane, że chodzi o DMP, więc mam prawo pisać w nim o jedynej niepokonanej drużynie w Polskiej lidze...Czyż nie? Po kontuzji Hampela szanse Unii Tarnów znacznie wzrosły i są faworytami do zdobycia DMP, lecz wszystko się może zdarzyć... (kontuzje, których nie życzę), więc wstrzymał bym się z wieszaniem złotych medali na szyję Tarnowskim zawodnikom... Jeśli chodzi o DMP 1 ligi, to największe szanse ma Wybrzeże Gdańsk, które ma najłatwiejsze mecze do końca rundy zasadniczej... Ale wszystko się może zdarzyć (Lublin i Gorzów również nie śpią), więc poczekajmy z tym do 20 rundy... Tyle na temat "Czy można już powiedzieć kto zdobędzie..." (bo MIMP, ZK, SK, BK, MDMP, MMPPK, MPPK, IMŚJ, IMŚ, DPŚ rządzą się swoimi prawami i będziemy wiedzieć dopiero po ostatnim biegu:P)
    PS
    Shatter - dokładnie o to mi chodziło:).
    Pozdrawiam...

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeszcze Hampel się rozwalił...

    ...to już chyba pójdzie tylko w jednym kierunku. Jest to najmocniejszy argument. Unia Tarnów mistrzem...? :)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo Speedi ładnie to powiedziałeś. I mówię tu całkiem poważnie.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    ...to już chyba pójdzie tylko w jednym kierunku. Jest to najmocniejszy argument. Unia Tarnów mistrzem...?
    Pomyłka... CKM Włókniarz jest mistrzem Polski :)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •