Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 178 z 178

Wątek: Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze strony Unii Tarnów.
    W naszej sondzie kompleksowo przepytaliśmy prezesów klubów ekstraligi. Z jednym wyjątkiem, bo w przypadku Apatora Toruń wypowiadał się dyrektor Mirosław Batorski. Odpowiedzi, jakich udzielali nasi ankietowani, w zasadzie należało się spodziewać



    Zdecydowana większość szefów klubów wytypowała Unię Tarnów na mistrza Polski, a przy okazji ponarzekała sobie na fatalny regulamin rozgrywek i prezydium GKSŻ. Co ciekawe, na początku sierpnia prezesi przekonują, że ich kluby nie zakończą sezonu na finansowym minusie. Zobaczymy, co będę mówić jesienią...

    Pytania do szefów klubów ekstraligi:

    1. Która drużyna zostanie drużynowym mistrzem Polski?

    2. Co jest największą zmorą krajowego speedwaya i co w związku z tym wymaga natychmiastowych zmian?

    3. Czy ten sezon mój klub zakończy na finansowym plusie czy na minusie?

    Szczepan Bukowski

    prezes Unii Tarnów

    1. Wierzę, że będzie to Unia. Ale to tylko sport i dzisiaj nie można niczego przesądzać.

    2. Największą zmorą ligi są ciągłe przepychanki i kłótnie działaczy. Ostatnio Apator i Atlas, a potem cała żużlowa Polska wykłócały się o białą kreskę [chodzi o rzekomy wjazd Piotra Protasiewicza dwoma kołami na murawę - red.]. A moim zdaniem niedopuszczalna jest sytuacja, gdy kibic wychodzi ze stadionu i nie wie, jakim wynikiem zakończył się mecz. Bo na drugi dzień okaże się, że ten wynik zostanie zmieniony! Sędzia powinien ponieść konsekwencje, ale wynik to sprawa święta. Myślę, że zmorą jest też niekonsekwencja sędziów, a wynika to z wadliwego regulaminu. Pewnym wyjściem z sytuacji byłoby stworzenie płatnego, profesjonalnego i niezależnego zespołu, który zająłby się regulaminem i w ogóle całymi rozgrywkami.

    3. Wyjdziemy na zero, a może zakończymy sezon na lekkim plusie.

    Marian Maślanka

    prezes Włókniarza Częstochowa

    1. Trudno powiedzieć. Cała trójka - Tarnów, Wrocław i Częstochowa - ma szanse na tytuł. Oczywiście faworytem numer jeden wciąż pozostaje Unia, ale jeszcze wszystko się może zdarzyć.

    2. Amatorstwo prezydium GKSŻ.

    3. Jak dopisze frekwencja na meczach z Tarnowem i Toruniem oraz na finale indywidualnych mistrzostw Polski, to powinniśmy wyjść na zero.

    Andrzej Rusko

    prezes WTS-u Atlas

    1. Byłbym złym prezesem, gdybym nie wierzył w swoich chłopaków (śmiech). Ale tak szczerze, to moim zdaniem jeszcze trzy drużyny mają szanse na tytuł - my, Unia i Włókniarz. Tarnów musi wygrywać u siebie, ale jak Atlas wygra wszystkie spotkania do końca, to on będzie się cieszył z tytułu. W podobnej sytuacji jest Częstochowa.

    2. Amatorskie zarządzanie polskim żużlem, a więc - niedopracowany regulamin, brak weryfikacji spotkań na czas, problemy z ustaleniem kadry, organizowanie młodzieżowych eliminacji w dniu matur itd.

    3. Jeżeli nasi sponsorzy wywiążą się ze wszystkich zobowiązań, to myślę, że wyjdziemy na zero. Ale, tak jak mówię, wszystko w rękach sponsorów.


    Mirosław Batorski

    dyrektor Apatora Toruń

    1. Najbliżej tytułu jest Tarnów, ale choćby nasz ostatni mecz z Unią pokazał, że na ich torze też można powalczyć o zwycięstwo. Jest jeden warunek - nikt nie może zawieść.

    2. Największą zmorą jest przygotowanie torów, na których zastać można ścieżki, dołki itd. Jak to wyeliminować? To sami działacze muszą inaczej podejść do sprawy. Wyjść z założenia, że żużel to tylko sport, a nie wojna, jak powiedział kiedyś Rufin Sokołowski.

    3. Na dzisiaj oscylujemy wokół zera. To się nie powinno zmienić.

    Rufin Sokołowski

    były prezes Unii Leszno, nowego nie wybrano

    1. Unia Tarnów. Ma sześć punktów przewagi, jeśli wygra dwa mecze u siebie z Atlasem i Włókniarzem, nikt nie odbierze jej tytułu.

    2. Obniżenie kosztów funkcjonowania klubów. Jak to zrobić? Po pierwsze, wprowadzić przejrzysty regulamin finansowy dla wszystkich. Po drugie, ustalić normy dla sprzętu, żeby nie był tak drogi. I po trzecie, powrócić do dwóch lig, bo w III kluby umierają jeden po drugim.

    3. Zakończy na minusie, bo miasto nie przyjęło mojego planu, który zakładał instalację oświetlenia na stadionie Smoczyka. Ta inwestycja wyniosłaby ok. 850 tysięcy złotych, ale moglibyśmy przy okazji pozyskać nowych sponsorów dla klubu.

    Bogdan Sawarski

    prezes BTŻ-etu Bydgoszcz

    1. Tarnów, bo ma sześć punktów przewagi. Choć przed sezonem moim faworytem był Włókniarz, ale słabszy początek ligi sprawił, że częstochowianie raczej nie wyprzedzą już Unii.

    2. Duże problemy z regulaminem, który jest nieścisły i nieprecyzyjny. Pokazał to choćby nasz mecz z Atlasem, ale przy okazji kilku innych spotkań też było tak, że gospodarze bądź goście na swój sposób interpretowali żużlowe przepisy.

    3. Borykamy się z problemami finansowymi. Gdyby nie dawne długi BKS-u, byłyby szanse na plus, a tak chyba zakończymy ten sezon na zero.

    Robert Dowhan

    prezes ZKŻ-etu Zielona Góra

    1. Patrząc na przewagę punktową i skład Tarnowa, to myślę, że tego klubu już nikt nie ma prawa dogonić. Chyba że Unię spotka jakaś plaga kontuzji, ale tego im nie życzę.

    2. Brak precyzyjnego regulaminu, który określałby chociażby, którzy żużlowcy mogą startować w XIV, a którzy w XV biegu. Poza tym, ciągłe konflikty po meczach. Każda porażka sprawia, że przegrany zwala winę na sędziego. To trochę chore.

    3. Chcemy pierwszy raz od dłuższego czasu wyjść na zero i robimy wszystko, aby tak było. Choć jest kilka czynników, które mogą nam to utrudnić. Po pierwsze, po słabych meczach w pierwszej części sezonu, spowodowanych kontuzją Okoniewskiego i tragiczną śmiercią Kurmańskiego, odwrócili się od nas niektórzy sponsorzy. Ostatnio wzrosły też koszty organizacji imprez masowych. Mam tu na myśli ubezpieczenia i wynajęcie agencji ochroniarskich. Dobił nas też 7-procentowy VAT na bilety. Przykład - jeśli przychód z biletów wyniesie 1,5 miliona złotych, to już około 100 tys. zł zostanie nam odciągnięte.

    Aleksander Szołtysek

    prezes RKM-u Rybnik

    1. Mistrzem będzie Tarnów. To zespół, który w każdej formacji ma dobrych żużlowców. Nikt nie ma takich liderów jak Rickardsson i Gollob, a juniorów - Marcina Rempały i Kołodzieja też nie trzeba szerzej reklamować. Poza tym Unia ma sześć punktów przewagi nad Włókniarzem i Atlasem. To dużo.

    2. Muszą być jasne reguły walki w fazie finałowej. Nie może być tak jak teraz, że Leszno rozdaje karty w dolnej czwórce. I wszystko właściwie zależy od tego, czy zechce sprowadzić na dany mecz Adamsa, czy nie zechce. Powinno się wprowadzić prawdziwy play off jak w koszykówce albo system polegający na rywalizacji czterech najsłabszych drużyn ekstraligi z czterema najmocniejszymi z pierwszej. Wtedy nie byłoby niedomówień i żadnych niedziel cudów.

    3. Wszystko zależy od tego, czy wygramy najbliższe mecze... Wtedy frekwencja pozwoli nam zachować stabilność finansową. Bo na razie jesteśmy klubem stabilnym finansowo i bardzo mnie to cieszy.

    tekst orginalny Gazeta Wybocza - Wrocław

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde jak tak patrze to faktycznie te 6 punktów przewagi nam nie wystarczy wiec o mistrzostwo przyjdzie na powalczyc moze za rok? :(
    biedaki, chyba sie zalamiecie :)
    obecnie te 6 punktow Wam nie starcza i to jest fakt :)
    jest jeszcze do zdobycia 10 pkt :)
    wiec mozecie miec nawet braz :)

    nie mow hop... poki nie przeskoczysz :)
    śmieszny jesteś???jaki brąz?wygramy wszystko u siebie i po sprawie!o to cały FAKT!na wyjeździe też się da powalczyć bez ułamka zjemy was na śniadanie to jest fakt!mówie tu o meczu w częstochowie,nie w tarnowie bo tu bez ułamka nie macie czego szukać!tak na poważnie to te 6 pkt przewagi musi starczyć,jaka druzyna by wypuściła z rąk złoto?żadna,mając taką przewagę! koleś wyżej pisał ironicznie ale ty nie kapujesz!

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde jak tak patrze to faktycznie te 6 punktów przewagi nam nie wystarczy wiec o mistrzostwo przyjdzie na powalczyc moze za rok? :(
    biedaki, chyba sie zalamiecie :)
    obecnie te 6 punktow Wam nie starcza i to jest fakt :)
    jest jeszcze do zdobycia 10 pkt :)
    wiec mozecie miec nawet braz :)

    nie mow hop... poki nie przeskoczysz :)
    no przeciez nigdzie nie napisalem ze hop :P, oczywiscie nic nie jest przesadzone ale jak znam zycie i na miejscu unii bylby wlokniarz to stado czestochowian juz dawno swietowaloby zwyciestwo :) i dotyczy to kazdego klubu jak i jego kibicow i tu oczywiscie rowniez moge sie mylic ale czy ja wiem hehe pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wasze wpisy sa zalosne...

    Albo zaczniecie pisac na temat,albo poleca posty, albo temat zamkniemy bo widac, ze nie ma o czym rozmawiac...przykre...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach


    ja Wam zycze zlota... chociaz chcialbym miec zloty CKM
    ale jak juz kiedys pisano, Tarnow jest dziewica :)
    nie ma w kolekcji zlota DMP...
    i ile kasy wlozone w klub by sie zmarnowalo :(
    szkoda by bylo tego wszytskiego :(

    Ale pamietajcie, medale jeszcze nie sa rozdane...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale pamietajcie, medale jeszcze nie sa rozdane
    Toruń wciąż ma szanse na brąz!
    Zwłaszcza jeśli w tym zespole nastąpi taka mobilizacja jak w meczu z UNIĄ w Tarnowie, zresztą Toruń niewiele stracił na swojej sile po zeszłorocznych zmianach i biorąc pod uwage że każda ich formacja jest niezwykle silna (senior, obcokrajowiec, junior) to naprawde dziwi takie a nie inne miejsce w tabeli.



  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    whiski
    Toruń wciąż ma szanse na brąz!
    a WTS i CKM na zloto!!

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Od teraz poza wykasowaniem posta Cenzorzy z 3 latka (SB) rozdaja bany...

    Zacznijcie pisac na temat, a nie roztrzasac kto kiedy prawa miejskie dostal...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale pamietajcie, medale jeszcze nie sa rozdane
    Toruń wciąż ma szanse na brąz!
    Zwłaszcza jeśli w tym zespole nastąpi taka mobilizacja jak w meczu z UNIĄ w Tarnowie, zresztą Toruń niewiele stracił na swojej sile po zeszłorocznych zmianach i biorąc pod uwage że każda ich formacja jest niezwykle silna (senior, obcokrajowiec, junior) to naprawde dziwi takie a nie inne miejsce w tabeli.

    Niewiele stracil ? To wy bardzo niewiele zyskaliscie bo tylko Tonyego Rickardssona :P Czyli jakies 12 punktow w meczu :) to serio niewiele hehe :)

    Seniorow to oni maja dwoch.. Protasiewicz i Jagus.. Bajerskiego pominmy...

    Juniorzy... Miedzienski jest OK, reszta ? Niewiele mozna napisac dobrego.. niekiedy Zabik zaskoczy ale tez zadko.

    Crump strasznie opuscil loty ostatnio w polskiej lidze wiec jak dla mnie szans na braz nie maja :)

    ps Juz nie macie o czym gadac tylko kto jest wiesniak :P i jakie miasto kiedy dostalo prawa miejskie w temacie o DMP :P GRATKI !! :)

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    ps Juz nie macie o czym gadac tylko kto jest wiesniak i jakie miasto kiedy dostalo prawa miejskie w temacie o DMP GRATKI !!
    To nie temat o DMP. Temat brzmi: "Czy można już powiedzieć kto zdobędzie..."

    np. ...prawa miejskie :P

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od teraz poza wykasowaniem posta Cenzorzy z 3 latka (SB) rozdaja bany...

    Zacznijcie pisac na temat, a nie roztrzasac kto kiedy prawa miejskie dostal...
    przepraszam ale mozna by bylo wiedziec do kogo Pan kieruje ostrzezenia bo nie wiem czy wszyscy pisza nie na temat czy tylko niektórzy


    ja Wam zycze zlota... chociaz chcialbym miec zloty CKM
    ale jak juz kiedys pisano, Tarnow jest dziewica :)
    nie ma w kolekcji zlota DMP...
    i ile kasy wlozone w klub by sie zmarnowalo :(
    szkoda by bylo tego wszytskiego :(

    Ale pamietajcie, medale jeszcze nie sa rozdane...
    myzle ze powoli MOZNA POWIEDZIEC KTO ZDOBEDZIE DMP 2004 gdyz tyle wlozonej kasy i pracy z mlodzieza dadza efekty ;) mam nadzieje ze jest na temat:)
    ahhh te zlosliwosci muuuuuuuu :P

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    myzle ze powoli MOZNA POWIEDZIEC KTO ZDOBEDZIE DMP 2004 gdyz tyle wlozonej kasy i pracy z mlodzieza dadza efekty ;) mam nadzieje ze jest na temat:)
    ahhh te zlosliwosci muuuuuuuu :P
    mozna mowic
    ale bardzo powoli
    nie jest to pewne!

    jedna kontuzja, kilka defektow... psikus :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myzle ze powoli MOZNA POWIEDZIEC KTO ZDOBEDZIE DMP 2004 gdyz tyle wlozonej kasy i pracy z mlodzieza dadza efekty ;) mam nadzieje ze jest na temat:)
    ahhh te zlosliwosci muuuuuuuu :P
    mozna mowic
    ale bardzo powoli
    nie jest to pewne!

    jedna kontuzja, kilka defektow... psikus :)
    voooodoooo juz w czestochowie odprawiaja :) ;)

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna mowic
    ale bardzo powoli
    nie jest to pewne!

    jedna kontuzja, kilka defektow... psikus
    Właśnie to jest sport jeden upadek,defekt i można pakować walizki i czekać na następny sezon.

    Tak jest chyba teraz w Częstochowie,po kontuzji Ułamka chyba się wykluczyli z walki do złotego medalu.

    A wiadomo co nas jeszcze czeka?? Oby tylko świętowanie po zakończeniu sezonu.

  15. Powrót do góry    #150
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    jeżeli do końca sezonu nie będzie żadnych kontuzji, to wydaje mi się, że można na 90% przypuszczać, iż złoty medal DMP zdobędzie niestety unia t.:(:(:(
    moje serce pragnie, aby złoto zawisło na szyjach zawodników z wrocławia, ale szczerze powiedziawszy małe są na to szanse. oby było chociaż srebro:):):):P:P:P:):):)

    p.s. panie stamper...czy to było na temat???!!!:):):):P:P:P

  16. Powrót do góry    #151
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niektórzy są nudni. To robi sie trochę denerwujące. Jak Unia przed ostatnią kolejką będzie miała 10 pkt przewagi to i tak znajdzie sie ktos kto powie: JESZCZE WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ...bla bla bla..

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Póki co zapowiada się ciekawa końcówka sezonu, bo Tarnów pogubił dzisiaj punkty we Wrocławiu.
    Zresztą widać, że przy takiej formie młodych wrocławskich zawodników Atlas jest w stanie powalczyć w Tarnowie.

    Włókniarz wygrał swój wyjazdowy pojedynek i przy podziale medali zapowiadają się nie lada emocje.

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ale zaraz, przecież porażka Unii we Wrocławiu to nic nadzwyczajnego i żadna niespodzianka. Nadal mamy 4 punkty przewagi a do końca 4 mecze z czego dwa u siebie. To oznacza, że wystarczy nam wygrać oba mecze u siebie a złoto jest nasze. Jeśli ktoś z dwójki WTS-CKM chce zdobyć złoto to musi wygrać do końca WSZYSTKIE mecze.

    Więc ja myślę, że walka do końca sezonu będzie ciekawa ale o srebro a nie złoto :P

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ale zaraz, przecież porażka Unii we Wrocławiu to nic nadzwyczajnego i żadna niespodzianka. Nadal mamy 4 punkty przewagi a do końca 4 mecze z czego dwa u siebie. To oznacza, że wystarczy nam wygrać oba mecze u siebie a złoto jest nasze. Jeśli ktoś z dwójki WTS-CKM chce zdobyć złoto to musi wygrać do końca WSZYSTKIE mecze.

    Więc ja myślę, że walka do końca sezonu będzie ciekawa ale o srebro a nie złoto :P
    Tylko widzisz Roberto, gdyby Unia wygrała dzisiaj we Wrocku to byłoby już pozamiatane.

    Poza tym jak pisałem Atlas wydaje się na tyle mocny, że stać go na wygranie wszystkich meczów, a Włókniarz jest nieobliczalny :P

  20. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Zresztą widać, że przy takiej formie młodych wrocławskich zawodników Atlas jest w stanie powalczyć w Tarnowie.
    Jednak takie same glosy byly przy poprzedniej wtopie naszych raidersow ww Wrocku. Efektem czego prawie tak samo dali dupy u nas. Wiec bez pochopnych wnioskow :)

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Roberto napisał:

    Jeśli ktoś z dwójki WTS-CKM chce zdobyć złoto to musi wygrać do końca WSZYSTKIE mecze.
    ------------------------------------------------------------
    Nic bardziej mylnego.
    Włókniarz wygrywa mecz w Tarnowie i Czewie z Unią i przegrywa z WTSem, przy jednoczesnej porażce Tarnowa w Toruniu...
    Biorąc pod uwagę rozmiary w jakich przegrywa Tarnów we Wrocku czy w Czewie to czarno to dla Was widzę:)
    Wynika z tego, że ani WTS ani CKM nie muszą wygrać do końca WSZYSTKICH(jak napisałeś)meczów...

    Analogicznie WTS może Wam pomieszać szyki.
    W rundzie rewanżowej Apator udowodnił, że można rywalizować w Tarnowie...

    To tyle

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jeśli ktoś z dwójki WTS-CKM chce zdobyć złoto to musi wygrać do końca WSZYSTKIE mecze.
    ------------------------------------------------------------
    Nic bardziej mylnego.
    Włókniarz wygrywa mecz w Tarnowie i Czewie z Unią i przegrywa z WTSem, przy jednoczesnej porażce Tarnowa w Toruniu...
    Biorąc pod uwagę rozmiary w jakich przegrywa Tarnów we Wrocku czy w Czewie to czarno to dla Was widzę:)
    Wynika z tego, że ani WTS ani CKM nie muszą wygrać do końca WSZYSTKICH(jak napisałeś)meczów...

    Analogicznie WTS może Wam pomieszać szyki.
    W rundzie rewanżowej Apator udowodnił, że można rywalizować w Tarnowie...

    To tyle
    Także tak jak napisałeś blacktop zespołem który będzie decydował o podziale medali będzie Apator :)

    Życze chłopakom z Torunia sportowj złości po przegranym meczu na własnym torze i pomieszanie szyków Jaskółką :p

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wam napisze tyle:unia wygra dwa spotkania u siebie na spokojnie i zapewni sobie tytuł.wiem że przewaga zmalała to zwieczyliscie szanse,ale nic mylnego wszystko pod kontrolą.wrocław robi tor jaki robi to my też zafundujemy im spektakl taki jak w rundzie zasadniczej!zacytuje wam crumpa:"chocby człowiek wychodził z siebie to i tak nie da sie tu wygrać".unia też pobawi się z torem (ale przepisowo).nie sugerujcie sie tym że toruń dobrze u nas pojechał bo każdy mecz jest inny jak i przeciwnik inny.inna motywacja jak prezyjeżdża silny przeciwnik(unia-atlas).np rybnik zrobił we wrocku 39pkt a lider 35 czy wcześniej 36.także nasze dywagacje nic nie wnoszą.unia zapewne postara się o to aby przeciwnik nie spasował sie z torem.wogóle tor w tarnowie jest trudny technicznie i nie takie asy tu poległy.

  24. Powrót do góry    #159
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze tylko wystarczy wygrać u siebie z Wrocławiem, o ile Częstochowa wygra na wyjeździe z Wts-em. Jest to małoprawdopodobne, aczkolwiek gdyby jednak Unia wygrała w Toruniu, to mecz u siebie z Wrocławiem będzie formalnością i nawet przegrana w Częstochowie nie popsuje nam humorów. A Wrocław i Czewa w walce o srebro to sobie chyba głowy pourywają...

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Jeszcze tylko wystarczy wygrać u siebie z Wrocławiem, o ile Częstochowa wygra na wyjeździe z Wts-em. Jest to małoprawdopodobne, aczkolwiek gdyby jednak Unia wygrała w Toruniu, to mecz u siebie z Wrocławiem będzie formalnością i nawet przegrana w Częstochowie nie popsuje nam humorów. A Wrocław i Czewa w walce o srebro to sobie chyba głowy pourywają...
    Myslisz sie :) My walczymy o zloto wciaz , a licze ze CKM nie popusci i Apatorek tez , szczegolnie z wami u siebie :)

    Wszytko jest mozliwe aczkolwiek najblizej jest naturalnie Unia i ja tego nie podwazam. :)

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    a licze ze CKM nie popusci i Apatorek tez , szczegolnie z wami u siebie
    Mecz Unii w Toruniu nie ma żadnego znaczenia. Jesli Unia tam przegra (i przegra również w Częstochowie) to przy dwóch wygranych WTS-u przed ostatnim meczem Unia i WTS będą miały tyle samo punktów, czyli jeśli WTS chce złoto to musi wygrać (lub zremisować). Natomiast jeśli Unia wygra w Toruniu to przy dwóch wygranych WTS-u przed ostatnim meczem Unia będzie miała 2 punkty przewagi i sytuacja jest ta sama, czyli WTS zdobędzie złoto tylko wygrywając w Tarnowie.

    Więc jak by nie patrzeć jeśli WTS chce złoto to musi w Tarnowie wygrać.

  27. Powrót do góry    #162
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc jak by nie patrzeć jeśli WTS chce złoto to musi w Tarnowie wygrać.
    Ej chyba będzie wam trudno, Unia nie przegrała meczu u siebie. Myślę, że zadziała prawo serii...

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Więc jak by nie patrzeć jeśli WTS chce złoto to musi w Tarnowie wygrać.
    Ej chyba będzie wam trudno, Unia nie przegrała meczu u siebie. Myślę, że zadziała prawo serii...[/quote]

    U nas tez nikt nie wugrał , ba nikt z 40 nie wyszedl :) Apator pokazał ze w Tarnowie mozna wygrać mimo slabszego sqadu(czego nie kwestionuje). Tak wiec walczyc bedziemy do konca :)

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    to co pokazał apator to już historia!moze unia go zlekceważyła?nie ważne,nie bój sie wrocławia nie zlekceważymy i z 40 nie wyjdziecie!idac twoi tokiem myslenia to wczoraj czewa powinna nas zmieść z powierzchni......toru!rybnik tez pokazał że mozna powalczyć we wrocku z zrobili prawie 40,apator także.to co piszesz jest śmieszne każdy mecz jest inny,inna stawka(walka,ostatni mecz decyduje).przegracie to pewne.unia nie da sobie odebrać tytułu w ostatniej kolejce,nasz tor,wspaniali kibice,doping,świetni zawodnicy.uwazam że czewa ma lepszych zawodników od was(holta,walasek,sullivan-ułamek po kontuzji to ciężko coś napisać)chociarz macie bardziej wyrównany skład od ckm-u to meczyk może byc lepszy bardziej zacięty ale z happy endem dla unia tarnów!

  30. Powrót do góry    #165
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co pokazał apator to już historia!moze unia go zlekceważyła?nie ważne,nie bój sie wrocławia nie zlekceważymy i z 40 nie wyjdziecie!idac twoi tokiem myslenia to wczoraj czewa powinna nas zmieść z powierzchni......toru!rybnik tez pokazał że mozna powalczyć we wrocku z zrobili prawie 40,apator także.to co piszesz jest śmieszne każdy mecz jest inny,inna stawka(walka,ostatni mecz decyduje).przegracie to pewne.unia nie da sobie odebrać tytułu w ostatniej kolejce,nasz tor,wspaniali kibice,doping,świetni zawodnicy.uwazam że czewa ma lepszych zawodników od was(holta,walasek,sullivan-ułamek po kontuzji to ciężko coś napisać)chociarz macie bardziej wyrównany skład od ckm-u to meczyk może byc lepszy bardziej zacięty ale z happy endem dla unia tarnów!
    Całkowicie się z tobą zgadzam, tym bardziej, że nasi zawodnicy (z Unii T.) na pewno chcieliby jak najszybciej zdobyć mistrzostwo. Tu nie ma z czym zwlekać. A ten ostatni mecz jechałoby się zupełnie inaczej mając w świadomości, że już po wszystkim. Wiadomo, że nikt nie chce dramaturgii w ostatniej kolejce. Unia wygra z Toruniem i Wts-em, w Częstochowie powalczy. Częstochowa powinna we Wrocku wygrać. Licze, że zdobędzie srebro. WTS zdobedzie 2 pkt, a Częstochowa 2 z Unią, 2 z Toruniem, i być może z WTS-em. Ale czas pokaże jak to będzie.

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    neonyx mylisz sie :P
    ja bym chciała dramaturgie do ostatniego biegu, podobną do tej jaką przeżywali rok temu kibice Włókniarza :D
    ale pewnie tak się nie stanie :P

  32. Powrót do góry    #167
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    horror to chyba i tak będzie, bo przed ostatnią kolejką Unia może mieć max 2 pkt przewagi albo i wogóle. Nie wyobrażam sobie wówczas porażki...Boże! To byłoby straszne. Totalna klapa, oby to nie był koniec Unii!!!

  33. Powrót do góry    #168
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CIEKAW JESTEM KIEDY POJAWI SIĘ WĄTEK: UNIA TARNÓW MISTRZEM TU MOŻNA IM GRATULOWAĆ... :)

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    CIEKAW JESTEM KIEDY POJAWI SIĘ WĄTEK: UNIA TARNÓW MISTRZEM TU MOŻNA IM GRATULOWAĆ... :)
    Jak nadejdzie stosowny moment to pojawi się,ale trzeba jeszcze troszke poczekać.

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu Unii W Toruniu będzie można już na 100% powiedzieć kto będzie miał mistrza.Na razie jeszcze nie można Sparcie odbierać szans,mimo że Tarnów ma złoto na wyciągnięcie ręki.Liczę, że wrocławianie powalczą do końca a sprawa tytułu rozstrzygnie się w Tarnowie :-)

  36. Powrót do góry    #171
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i wszystko rozegra sie jak rok temu w ostatniej kolejce oby znów wygrał gospodarz, i po co komu taki horror ?!?!

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w niedziele to ten wątek nabierze zdecydowanie rumieńców jak każdy chyba o Uni i Sparcie.

    Moim zadaniem jest 50% na 50%

    fakt unia jedzie u siebie lecz chyba troszeczke osłabiona i z większą presjią

    Więc cała żużlowa Polska czeka na niedziele.

  38. Powrót do góry    #173
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    w niedziele to ten wątek nabierze zdecydowanie rumieńców jak każdy chyba o Uni i Sparcie.

    Moim zadaniem jest 50% na 50%
    Dla mnie jest 70-30% dla Unii;)

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jest 70-30% dla Unii;)
    ... a dla mnie 50% na 50% ze wskazaniem na Spartę :)

  40. Powrót do góry    #175
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... a dla mnie 50% na 50% ze wskazaniem na Spartę :)
    a ja stawiam unia 90%do 10 %wroclaw (ze wskazaniem ale malutkim na unie!).

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie sznase przed meczem są wyrównane,dlatego stawiam po 50% na każdą z drużyn.Wszyscy liczą na Unię Tarnów mam jednak nadzieję że się "miło rozczaruje" :) i wygra mój ukochany klub i on zdobędzie DMP :)

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    juz mozna powiedziec:P

    Mistrzem Unia Tarnow....
    pozdro

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    neonyx mylisz sie :P
    ja bym chciała dramaturgie do ostatniego biegu, podobną do tej jaką przeżywali rok temu kibice Włókniarza :D
    ale pewnie tak się nie stanie :P

    no i sobie wykrakałam :P:P

    MISTRZ MISTRZ ZKS !!!!!!!!!!!!!!
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •