Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 178

Wątek: Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Gdyby nadal obowiązywał stary system rozgrywek (bez żadnych rund finałowych czy play-offów), to złota byłbym już w 100% pewien. Ale mając na uwadze właśnie tą rundę finałową, gdzie jeszcze wiele może się zdarzyć to osobiście wole zachować dystans i jak na razie nie okrzykiwać Unii Drużynowym Mistrzem Polski. Mam jeszcze w pamięci zeszłoroczny marsz RKM-u Rybnik w I lidze, który również na kilka kolejek przed rundą finałową pewnie prowadził w tabeli a skończyło się tak, że przed ostatnim meczem miał już tylko 1 punkt przewagi nad Unią i o wszystkim decydował ostatni mecz. Więc nie mówmy "hop".

    Chociaż z drugiej strony przewaga oraz układ meczów są już tak sprzyjające, że póki co łatwiej być nie może: 3 mecze u siebie + wyjazd do Częstochowy (gdzie wygrać nie trzeba bo WTS też tam przegrał) i przed rundą finałową niezagrożone liderowanie, a WTS ma jeszcze wyjazd do Leszna. Tyle, że po tych porażkach WTS-u już nie tylko ta drużyna liczy się w walce o drugie miejsce więc oby się tylko nie okazało, że Wrocław od Unii odstaje, ale za to wyskoczył jakiś inny "zawodnik" i trzyma się za plecami...

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Rzeczywiście, dla kibiców to frajda, ale dla tych, których drużyny walczą to horror. Myślę, że dobrze by było, gdyby to się wszystko wcześniej rozstrzygnęło.
    moze i horror, ale jaka potem satysfakcja po zdobyciu tego mistrzostwa :D

    Jest to o wiele ciekawsze jest walka o mistrzostwo do ostatniego biegu ostatniego spotkania niz zapewnic sobie tutuł wczesniej bo wtedy emocje sięgają zenitu :) Każdy błąd, kazdy defekt moze zadecydowac o mistrzostwie ;)

    Ile dałbym, zeby znowu cos takiego przezyć :D (ale oczywiscie znowu wygrać :P )

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co niektóre gorące głowy wypada ostudzić, bo jesteśmy dopiero na półmetku rozgrywek i różne rzeczy (odpukać) w takim sporcie jak żużel mogą się przecież zdarzyć. Mamy obecnie te 4 pkt. przewagi nad Atlasem i zaległy mecz z Toruniem, ale ewentualna nasza porażka (zdecydowanie odpukać) właśnie w tym meczu przy jednoczesnych wygraniu wszystkich pozostałych przez Atlas i Apator (bardzo możliwe) spowoduje, że przed playoff nasza przewaga stopnieje do zaledwie 1 punktu nad Toruniem i 2pkt nad Atlasem. To była wersja pesymistyczna; mam nadzieję że będzie znacznie lepiej (dla Tarnowa oczywiście). Teraz jednak widać, jak ważny będzie "mecz przyjaźni" 9 lipca :)

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście, dla kibiców to frajda, ale dla tych, których drużyny walczą to horror. Myślę, że dobrze by było, gdyby to się wszystko wcześniej rozstrzygnęło.
    moze i horror, ale jaka potem satysfakcja po zdobyciu tego mistrzostwa :D

    Jest to o wiele ciekawsze jest walka o mistrzostwo do ostatniego biegu ostatniego spotkania niz zapewnic sobie tutuł wczesniej bo wtedy emocje sięgają zenitu :) Każdy błąd, kazdy defekt moze zadecydowac o mistrzostwie ;)

    Ile dałbym, zeby znowu cos takiego przezyć :D (ale oczywiscie znowu wygrać :P )
    Ja pmiętam taki horror. Unia Tarnów - RKM, Przed ostatnim biegiem Unia prowadziła 42-41, W oststnim biegu rybniczanie prowadzili 1-5, i na przedostatnim wirażu całego biegu maszyna zdefektowała Pedersenowi. Ufff....nie zapomnę tego, a myślę, że i kibice Częstochowy mieli w "pełno w gaciach" jak rok temu Toruń zaczął nadabiać straty w ostatnim meczu sezonu, w meczu o mistrzoswto. To nie dla mnie. Za dużO stresu. Uważam jednak, że Unia zdobędzie mistrzostwo, dlaczego? Ponieważ w tym sezonie mają niesamowite szczęście. Widać to było w paru meczach. Jestem optymistą. Cześć. :)

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Trzymam kciuki za Unię Tarnów! Mają cztery punkty przewagi nad WTS i nie powinni stracic tego do końca DMP 2004!

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Troszkę matematyki i to nawet niezbyt skomplikowanej:

    - Unia w piątek wygrywa z Toruniem i ma już 6 punktów przewagi (bardzo prawdopodobne)
    - WTS przegrywa w Lesznie i traci do Unii już 8 punktów. Do tego Unia wygrywa w Częstochowie (oba zdarzenia umiarkowanie realne) podtrzymując 8 punktową przewagę. A to oznacza, że w rundzie finałowej wystarczy wygrywać mecze u siebie a złoto jest pewne.

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Trzymam kciuki za Unię Tarnów! Mają cztery punkty przewagi nad WTS i nie powinni stracic tego do końca DMP 2004!
    hahaha :D

    ale sie WTS z Torunien nieawidzi :P

    jak CKM zodbywal dmp 2003 to sie Wrocek o malo co ze szczescia nie posikal :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Trzymam kciuki za Unię Tarnów! Mają cztery punkty przewagi nad WTS i nie powinni stracic tego do końca DMP 2004!
    hahaha :D

    ale sie WTS z Torunien nieawidzi :P

    jak CKM zodbywal dmp 2003 to sie Wrocek o malo co ze szczescia nie posikal :P
    Czy mamy do czynienia z chorobą Szalonych Krów :D

    Nie rozumiem, jak można do mojego cytatu dodac tak bardzo niepasujący komentarz...

    Cóż... BSE, gąbczaste mózgi... To by sporo wyjaśniało :D

  9. Powrót do góry    #99
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Jezeli WTS przegrał by w Lesznie to na 99,9 mamy juz mistrza....8 Ptk przewagi nad WTSem spokojnie powinno wystarczyc....Oczywiscie jezeli nie bedzie kontuzji..W takiej formie w jakiej jestesmy (obecnie)to nie ma mocnych na nasz zespoł....:)

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli WTS przegrał by w Lesznie to na 99,9 mamy juz mistrza....8 Ptk przewagi nad WTSem spokojnie powinno wystarczyc....Oczywiscie jezeli nie bedzie kontuzji..W takiej formie w jakiej jestesmy (obecnie)to nie ma mocnych na nasz zespoł....:)
    Jeszcze jakiś rok temu podczas elektryzujących spotkań Rybnik-Tarnów nie przypuszczałbym, że będę kiedykolwiek przyznawał rację komuś kto mówi, że Unia Tarnów jest bardzo blisko zdobycia DMP.;)
    Otóż tak oczywiście jest i wydaje mi się, że Atlas nie jest obecnie drużyną zdolną zagrozić Jaskółkom. Na pewno falstart Włókniarza ułatwił zadanie Unii i muszę powiedzieć, że moim zdaniem bez wątpienia mistrzem będzie Grecja... yyyyy.... Tarnów.;)
    Pozdrówka

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    jaaaa sorx :D

    ale nie zauwazylem myszki miki w avtarku ;d
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Myśle że ten temat znowu zaczyna być aktualny. Jeśli T.Gollob zostanie zawieszony na przynajmniej 4 mecze(1 mecz już odpokutował;))to tytuł DMP wcale nie musi być taki pewny dla Tarnowa.Zakładając porażkę w Cz-wie i pewna wygrana WTS nad Rybnikiem runda finałowa zaczyna się z następującymi zdobyczami punktowymi:
    Unia T. 24 pkt
    WTS 20 pkt
    CKM 18 pkt
    Apator 17 lub 15 pkt
    terminarz będzie wyglądal prawdopodobnie tak(jeśli CKM wygra z Unia T w ostatniej kolejce):
    15 runda - 25 lipca
    Unia T - Apator
    CKM - WTS
    16 runda - 8 sierpnia
    WTS - Unia T
    Apator - CKM
    17 runda - 22 sierpnia
    Unia T - CKM
    Apator - WTS
    18 runda - 5 września
    CKM - Unia T
    WTS - Apator
    19 runda - 19 września
    Apator - Unia T
    WTS - CKM
    20 runda - 26 września
    Unia T - WTS
    Włókniarz - Apator






  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia mistrzem, nie bądźmy naiwni. A każdy kto myśli inaczej sam siebie oszukuje!!!

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Unia mistrzem, nie bądźmy naiwni. A każdy kto myśli inaczej sam siebie oszukuje!!!
    Szkoda,że niebędziemy mieli tego Mistrzostwa,cały czas miałem nadzieje,no ale jak kolega tak mówi to straciłem wszelkie nadzieje

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Unia mistrzem, nie bądźmy naiwni. A każdy kto myśli inaczej sam siebie oszukuje!!!
    Ty chyba jesteś Bukowski bo tylko ktoś tak pewny siebie może mecz w Częstochowie olać tak jak to ma dzisiaj (prawdopodobnie) miejsce :P

    Przed rundą finałową będą chyba jednak tylko 4 punkty przewagi i do końca będzie ciekawie.

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za tydzień Unia-Apator tu jak Toruń zrobi 35 pkt będzie dobrze, oraz Częstochowa-WTS, Nie wydaj mi się żeby znalazł się jakiś "optymista" mający choćby drobniutką nadzieję, że WTS tam wygra! Tym bardziej, że nie mogli dać sobie rady ze słabiutkim RKM-em. Wówczas będzie 6 pkt. na 5 kolejek. Owszem wiele się może zdarzyć, ale to już jest bliżej niż dalej. Poza tym WTS prawdopodobnie skończy rozgrywki na 3 miejscu. No cóż, zobaczymy....

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Tak wiec 6 kolejek i moje typy (pod pewnymi warunkami)

    Unia Tarnów - Apator Toruń
    Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław

    Atlas Wrocław - Unia Tarnów
    Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa

    Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
    Apator Toruń - Atlas Wrocław

    Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
    Atlas Wrocław - Apator Toruń

    Apator Toruń - Unia Tarnów
    Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa

    Unia Tarnów - Atlas Wrocław
    Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń

    To daje koncowa kolejnosc (nie zmieniona)
    Unia Tarnow - 32 pkt
    Atlas Wrocław - 28 pkt
    Włókniarz Częstochowa - 26 pkt
    Apator Toruń - 15 pkt

    Wynika mi z tego ze Apator w rundzie finalowej nie wygrywa nic. Jednak Najbardziej w niej zawiesc moze w niej Unia. Dlaczego? Jesli potwierdzi sie informacja o absencji na dluzszy czas Tonego, oraz nie wroci w miare wczesnie Burza (a wcale po powrocie nie musi miec wystarczajacej formy) to 8 wygranych nie jest takie pewne. Z kolei Wroclaw nie moze juz stosowac ZZ za Drabika, do tego bodaj w meczu z Unia nie pojedzie Hanckok. Niewiarygodnym wydawaloby sie tez nie zdobycie choc punktu przez Torun. Czyli alternatywny zestaw moze wygladac tak.

    Unia Tarnów - Apator Toruń
    Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław

    Atlas Wrocław - Unia Tarnów
    Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa

    Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
    Apator Toruń - Atlas Wrocław

    Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
    Atlas Wrocław - Apator Toruń

    Apator Toruń - Unia Tarnów
    Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa

    Unia Tarnów - Atlas Wrocław
    Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń

    To daje koncowa kolejnosc
    Atlas Wrocław - 30 pkt
    Włókniarz Częstochowa - 28 pkt
    Unia Tarnow - 26 pkt
    Apator Toruń - 17 pkt

    Jest to chyba najbardziej pesymistyczny wariant dla Tarnowa i mam nadzieje ze nie bedzie mial miejsca :)
    Znajac zycie to na koncowce uklad bedzie pomiedzy, Unia, Wlokniarz i Atlas wtopia gdzie beda murowanymi faworytami, a z kolei wygraja tam gdzie beda skazani na porazke. I o to chodzi :)




  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem dlaczego sądzicie że wrocek pojedzie bez(ZZ) dzisiaj w gazecie wrocławskiej podano że najwyższe KSM czyli Drabik,Hancock,Hampel w razie kontuzji może być wprowadzenie (ZZ) zawodnika.

    Najważniejszy mecz bedzie dla nas w Częstochowie jak go wygramy a na to liczę to będzie dobrze

    Więc radze pczekać do ostatniej kolejki bo dużo może się wydarzyć np.(kontuzjia Rickiego, jeszcze nie potwierdzona.)

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    nie wiem dlaczego sądzicie że wrocek pojedzie bez(ZZ) dzisiaj w gazecie wrocławskiej podano że najwyższe KSM czyli Drabik,Hancock,Hampel w razie kontuzji może być wprowadzenie (ZZ) zawodnika.
    Pytanie tylko czy srednia jest liczona na PO z rundy rewanzowej czy tez z zasadniczej. Jesli to drugie to faktycznie moze byc ZZ.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie też tego nie wiem .

    Jakby ktoś mógł mnie uświadomić to wiedziałbym na czym stoje i co pisać.Dzięki

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie też tego nie wiem .

    Jakby ktoś mógł mnie uświadomić to wiedziałbym na czym stoje i co pisać.Dzięki
    O ile się nie mylę nie ma to znaczenia bo Drabik nie startował i jego średnia nie spadła i dla niego będzie liczona ta którą ma aktualnie.

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Regulamin mówi, że do ZZ w rundzie finałowej bierze się średnią zarówno z z rundy zasadniczej jak i rewanżowej, a ponieważ Drabika nadal pod względem średniej chyba nikt w WTS-ie nie przeskoczył to nadal będzie można za niego stosować ZZ.

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Art. 766
    Zasady funkcjonowania SI w sezonie 2004 :
    - dla pierwszej rundy SI na koniec 2003
    - dla drugiej rundy SI po pierwszej rundzie 2004
    - dla rundy finałowej SI po pierwszej i drugiej rundzie 2004
    Tak wiec jesli srednia Drabika miesci sie w trojce to jak najbardziej moze byc ZZ.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO Teraz juz wszystko jasne dzieki za informacje

    to niewygląda to tak źle jak pisali niektórzy że jedziemy bez (ZZ),lecz wolałbym żeby Drabol powrocił na tor bo to inna jazda.Nawet ewentualna przegrana to porażka lecz w pełnym składzie.

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby Unia wygrała wszystko u siebie i na wyjeździe w Toruniu. I Tyle...po ptokach.

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Już wiadomo...

    Po dzisiejszym dniu można powoli rozmawiać o koronacji Unii z Tarnowa...
    Gratuluję

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    A ja mimo wszystko licze na to ze kontuzja Ulamka nie okaze sie zbyt powazna. I tak jak nie zycze Unii oslabienia w rundzie finalowej, tak samo nie zycze oslabienia Czewie, ktorej dopiero co zaczelo dobrze isc. Tak wiec mam nadzieje ze Zjawicie sie u nas z Seba i mecz bedzie pieknym widowiskiem.
    A z tym koronowaniem to bym sie wstrzymal. Wbrew pozorom szanse na mistrza maja jeszcze trzy zespoly.

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Po dzisiejszym dniu można powoli rozmawiać o koronacji Unii z Tarnowa...
    Gratuluję
    Trzeba się z Tobą zgodzić.
    Po tym co stało się na torze w Toruniu raczej wątpliwe, aby ktoś zdołał zagrozić jaskólkom.
    Zwłaszcza, że za sebe nie można wprowadzić zz, a Osumek nie gwarantuje zdobyczy punktowych.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE, NIE MOŻNA JESZCZE MÓWIĆ!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    jestescie juz prawie zloci. jednak wstrzymajcie sie chwile z radoscia bo zuzel to nie szachy i rozne rzeczy sie moga zdarzyc (odpukac w niemalowane drewno). a szkoda ze znowu ulom ma kontuzje bo nawet zz nie mozna za niego. ale bialo-zieloni sie nie poddaja i walczymy dalej.

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można już powiedzieć kto wygra 1 ligę, gdyż na 3 kolejki przed końcem Wybrzeże ma do rozjechania Lublin, który pojedzie w krajowym składzie, oraz mecze u siebie z Gorzowem i na wyjeździe w Rzeszowie i Lublinie. Wystarczy wygrać jedno ze spotkań i zwycięsca 1 ligi będzie jasny! I tak oto za 8 dni oficjalnie przywitamy się z Wami w Ekstralidze. Pozdrawiam:).

    PS
    Nazwa tematu jest baardzo ogólna i piszę na temat ;).

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Można już powiedzieć kto wygra 1 ligę, gdyż na 3 kolejki przed końcem Wybrzeże ma do rozjechania Lublin, który pojedzie w krajowym składzie, oraz mecze u siebie z Gorzowem i na wyjeździe w Rzeszowie i Lublinie. Wystarczy wygrać jedno ze spotkań i zwycięsca 1 ligi będzie jasny! I tak oto za 8 dni oficjalnie przywitamy się z Wami w Ekstralidze. Pozdrawiam.
    Speedi nie badz taki pewny siebie bo Cie inni zgnaja. Wiesz, liga jeszcze jedzie i wszystko moze sie zdarzyc :P :D
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    powiem tak, zreszta bardzo krutko jak zawsze...dla dobra polskiego speedway-a ,dla utrzymania powagi tytułu DMP,dla utrzymania prestizu Mistrza, niech złoto zdobedzie najlepszy tzn.kto kolwiek oprócz Tarnowa!!!
    ok. mam nerwy wruce za miesiac ..pa
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    powiem tak, zreszta bardzo krutko jak zawsze...dla dobra polskiego speedway-a ,dla utrzymania powagi tytułu DMP,dla utrzymania prestizu Mistrza, niech złoto zdobedzie najlepszy tzn.kto kolwiek oprócz Tarnowa!!!
    ok. mam nerwy wruce za miesiac ..pa
    No nie teraz to już niewiem czy mam się śmiać czy płakać,stary przegiąłeś pałe ,powiem Ci ,że sam jesteś nie poważny jeśli twierdzisz,że klub,który prowadzi w lidze jest nie poważny.Jesteś kolejnym poszkodowanym chłopcem ,który niemoże przeboleć sytuacji,iż beniaminek jest liderem.Dla dobra tego forum się nie odzywaj jak masz takie farmazony pisać.

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Po dzisiejszym dniu można powoli rozmawiać o koronacji Unii z Tarnowa...
    Gratuluję
    hmmmm
    cos mi sie zdaje, ze te "mistrzowskie" piwko wypije z tarnowianami juz na IMPie:(
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    powiem tak, zreszta bardzo krutko jak zawsze...dla dobra polskiego speedway-a ,dla utrzymania powagi tytułu DMP,dla utrzymania prestizu Mistrza, niech złoto zdobedzie najlepszy tzn.kto kolwiek oprócz Tarnowa!!!
    ok. mam nerwy wruce za miesiac ..pa
    Dla dobra młodzieży znajdującej się na tym forum: kup sobie słownik ortograficzny.

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem tak, zreszta bardzo krutko jak zawsze...dla dobra polskiego speedway-a ,dla utrzymania powagi tytułu DMP,dla utrzymania prestizu Mistrza, niech złoto zdobedzie najlepszy tzn.kto kolwiek oprócz Tarnowa!!!
    ok. mam nerwy wruce za miesiac ..pa
    Dla dobra młodzieży znajdującej się na tym forum: kup sobie słownik ortograficzny.
    Roberto trzymaj sie tematu:p. Przypominam, tamat brzmi."Czy mozna juz powiedziec kto..."
    No, a wracajac do tematu, to przeciez wiadomo bylo juz od dawna kto zdobedzie tytul mistrzowski, to po co bylo zakladac ten watek?

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tarnuff
    No, a wracajac do tematu, to przeciez wiadomo bylo juz od dawna kto zdobedzie tytul mistrzowski, to po co bylo zakladac ten watek?
    Własnie to są cali kibice Tarnowa(poza nielicznymi na tym forum)pewni siebie itd.Denerwuje mnie to ponieważ,później mówicie że was nie lubią,że wstosunku do Tarnowa posty są cyniczne,wiec powstrzymajmy sie do końca sezonu

    Popatrzcie Częstochowa była przed play-off chyba najgroźniejszyn rywalem dla Jaskółek i co jeden mały błąd zawodnika(ułamka)kontuzjia i mogą się żegnać z DMP.

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Można już powiedzieć kto wygra 1 ligę, gdyż na 3 kolejki przed końcem Wybrzeże ma do rozjechania Lublin, który pojedzie w krajowym składzie, oraz mecze u siebie z Gorzowem i na wyjeździe w Rzeszowie i Lublinie. Wystarczy wygrać jedno ze spotkań i zwycięsca 1 ligi będzie jasny! I tak oto za 8 dni oficjalnie przywitamy się z Wami w Ekstralidze. Pozdrawiam.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Speedi nie badz taki pewny siebie bo Cie inni zgnaja. Wiesz, liga jeszcze jedzie i wszystko moze sie zdarzyc

    Spójrz na tabelę ;]. W 1 lidze zostały 4 mecze i wystarczy, że Wybrzeże wygra jeden z nich... Już w niedzielę do Gdańska zawita Lublin - w krajowym składzie i będzie można już oficjalnie napisać kto wygrał 1 ligę. Pozdrawiam :).

  40. Powrót do góry    #130
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia do boju

    Ja jestem kibicem BTŻ ale patrząc na postawe BTŻ jestem jak najbardziej za tym żeby unia zdobyła mistrzostwo, ponieważ jeżdzi tam Tomasz Golob a jemu ja zawsze kibicuje

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2004
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem kibicem BTŻ ale patrząc na postawe BTŻ jestem jak najbardziej za tym żeby unia zdobyła mistrzostwo, ponieważ jeżdzi tam Tomasz Golob a jemu ja zawsze kibicuje
    :)ja też kibicuje Tomaszowi Gollobowi (i jego Bratu Jackowi)i jak daln 14 kibicuje Unii T.
    UNIA!!!Pierwszy Tytuł DMP należy Wam się!!

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gks Wybrzeże Gdańsk E-Liga 2005 i to jets już pewne na 99,99999 procęt.tak że w przyszłym sezonie zawitamy do Wrocka i mam nadzieje że do Zielonki też :)
    pozdro
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tarnuff
    No, a wracajac do tematu, to przeciez wiadomo bylo juz od dawna kto zdobedzie tytul mistrzowski, to po co bylo zakladac ten watek?
    Własnie to są cali kibice Tarnowa(poza nielicznymi na tym forum)pewni siebie itd.Denerwuje mnie to ponieważ,później mówicie że was nie lubią,że wstosunku do Tarnowa posty są cyniczne,wiec powstrzymajmy sie do końca sezonu

    Popatrzcie Częstochowa była przed play-off chyba najgroźniejszyn rywalem dla Jaskółek i co jeden mały błąd zawodnika(ułamka)kontuzjia i mogą się żegnać z DMP.
    Spokojnie koledzy, tylko zartowalem z tym mistrzostwem. Wcale to nie jest takiem pewne. Wiem, wiem ze wszystko sie moze jeszcze zdarzyc. Wlokniarz wciaz ma szanse nas wyprzedzic, bo Unia ma przeciez tylko "dwoch zawodnikow T&T", a Wlokniarz trzech R.Holta, G.Walasek, R.Sullivan.
    A Wroclaw jest jeszcze mocniejszy: G.Hancock, J.Hampel, R.Miśkowiak, T.Gapiński, S.Drabik(ZZ)

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tarnuff
    No, a wracajac do tematu, to przeciez wiadomo bylo juz od dawna kto zdobedzie tytul mistrzowski, to po co bylo zakladac ten watek?
    Własnie to są cali kibice Tarnowa(poza nielicznymi na tym forum)pewni siebie itd.Denerwuje mnie to ponieważ,później mówicie że was nie lubią,że wstosunku do Tarnowa posty są cyniczne,wiec powstrzymajmy sie do końca sezonu

    Popatrzcie Częstochowa była przed play-off chyba najgroźniejszyn rywalem dla Jaskółek i co jeden mały błąd zawodnika(ułamka)kontuzjia i mogą się żegnać z DMP.
    Spokojnie koledzy, tylko zartowalem z tym mistrzostwem. Wcale to nie jest takiem pewne. Wiem, wiem ze wszystko sie moze jeszcze zdarzyc. Wlokniarz wciaz ma szanse nas wyprzedzic, bo Unia ma przeciez tylko "dwoch zawodnikow T&T", a Wlokniarz trzech R.Holta, G.Walasek, R.Sullivan.
    A Wroclaw jest jeszcze mocniejszy: G.Hancock, J.Hampel, R.Miśkowiak, T.Gapiński, S.Drabik(ZZ)
    kurde jak tak patrze to faktycznie te 6 punktów przewagi nam nie wystarczy wiec o mistrzostwo przyjdzie na powalczyc moze za rok? :(

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    kurde jak tak patrze to faktycznie te 6 punktów przewagi nam nie wystarczy wiec o mistrzostwo przyjdzie na powalczyc moze za rok? :(
    biedaki, chyba sie zalamiecie :)
    obecnie te 6 punktow Wam nie starcza i to jest fakt :)
    jest jeszcze do zdobycia 10 pkt :)
    wiec mozecie miec nawet braz :)

    nie mow hop... poki nie przeskoczysz :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •