Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 178

Wątek: Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pomyłka... CKM Włókniarz jest mistrzem Polski :)[/quote]

    No dobra, dobra wiem. Nie wiem jak wyście tego dokonali wtedy, jednak gratulacje nikt tego nie kwestionuje i nikt wam tego nie zabierze. To także był niezły kawałek historii żużla. hmmm :) Ale nadchodzą nowe i inne czasy. NARAZIE NIE ZAPESZAJMY :) pa i duża buźka dla fanów speedwaya. Dobrze, że jesteście :)

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...
    już można! :D

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    ...to już chyba pójdzie tylko w jednym kierunku. Jest to najmocniejszy argument. Unia Tarnów mistrzem...?
    już można!

    Poczekajcie do konca seozonu bo jak Unia nie daj Boze nie zdobedzie Mistrza Polski to Wam kibice z innych klubow nie dadza zyc za takie wpisy ;)

    Fakt faktem ze tytul co raz blizej, ale jeszcze kilka przeszkod stoi na drodze.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...
    już można! :D
    Tak?A kontuzje? (odpukać)
    W Sparcie brakuje teraz dwóch z najwyższymi średnimi.
    U was to byłby Tomek i Rikki.
    Co bez tej dwójki jesteście w stanie uwojować?
    NIC.
    Więc przestańcie już sobie składać gratulacje.Poczekajcie do końca,to ja wam też pogratuluję:)
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za malo zescie nakradli, ja bym na waszym miejscu lepiej sie zabezpeiczyl na przyszly sezon, ale pamietajcie o przyslowiu

    KRADZIONE NIE TUCZY !!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KRADZIONE NIE TUCZY !!!!
    Nieprawda!Tuczy!

    Bo Misiek wygrał dziś w Tarnowie!:P:P
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Valo święta racja nikt nie sądził że hampel coś wywinie, a ty masz. a co jeszcze sie stanie to nikt nie wie.Ten sezon to plaga kontuzji a do ostatniego meczu troche czasu zostało.

    Więc tarnów nie mówcie hop dopóki nie przeskoczycie

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Valo święta racja nikt nie sądził że hampel coś wywinie, a ty masz. a co jeszcze sie stanie to nikt nie wie.Ten sezon to plaga kontuzji a do ostatniego meczu troche czasu zostało.

    Więc tarnów nie mówcie hop dopóki nie przeskoczycie
    już w tą niedziele dużo się wyjaśni!zapewniam was!inaczej będziecie już myśleć.wrocław nie odrobi już 4 pkt.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co mnie obchodzi jakieś Opole (nic do nich nie mam) kim oni są przy Unii Tarnów? Tu się tyczy sprawa mistrza polski a nie drugiej ligi, porównaj sobie cele jakie mają obie drużyny.Wiem że teraz zacznie wszystkich boleć to że sparta straci kontakt z Unią w walce o mistrzostwo.Teraz nagle ten wątek nie jest potrzebny bo wszyscy będą pisać że Unia ma mistrza.
    Widze, ze przedmowcy juz ocenili Twoj wpis...
    Powiem tylko jedno: o wiele bardziej lubie klimat zawodow/treningow na przyklad w Rawiczu. Tam po zawodach zawodnik prosi kibicow o zapchniecie samochodu, bo akumulator wykorzystywal do zasilania dmuchawy studzacej silnik w swoim motorze... No i po treningu musial wrocic do swojej pracy (bo zyc z czegos trzeba)... A dzien pozniej walczyl jak rowny z herosami ekstraligowych torow dysponujacymi budzetami wiekszymi niz budzet jego klubu...
    W takich wlasnie osrodkach mamy kwintesencje sportu

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Widze, ze przedmowcy juz ocenili Twoj wpis...
    Powiem tylko jedno: o wiele bardziej lubie klimat zawodow/treningow na przyklad w Rawiczu. Tam po zawodach zawodnik prosi kibicow o zapchniecie samochodu, bo akumulator wykorzystywal do zasilania dmuchawy studzacej silnik w swoim motorze... No i po treningu musial wrocic do swojej pracy (bo zyc z czegos trzeba)... A dzien pozniej walczyl jak rowny z herosami ekstraligowych torow dysponujacymi budzetami wiekszymi niz budzet jego klubu...
    W takich wlasnie osrodkach mamy kwintesencje sportu
    Właśnie mniej więcej scharakteryzowałeś Unię Tarnów z niedawnego przełomu dziesięcioleci (czyli z "wczoraj").

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy można już powiedzieć kto zdobędzie...
    już można! :D
    Stary niezłe gdżety. !!! :)) A poza tym to Unia już chyba wykorzystał limit kontuzji. Czy coś gorszego może ich spotkać? Chyba tylko kontuzja T. Golloba albo Rickiego... OBY NIE!!! A co do kibiców Unii to ja się im nie dziwię. To chyba za wiele jak na jeden sezon. Awans w wielkim stylu i to co do tej pory... Nikt jeszcze dwa lata temu by tego nie przewidział. N I K T ! Wszyscy by się w czułko pukali. A kibice nie wytrzymują. Są głodni sukcesu. Takie rzeczy się nie zdarzają (a jeśli się zdarzały to dawno i niewielu je pamięta). Muszą i chcą pisać i chcieliby by inni też o nich pisali. Normalne. Ale uwierzcie mi nie byłoby tego gdyby Unia T. osiągała wyniki RKM-u.
    PS. A! I jeszcze jedno. Tak szczerze to E-ligą zacząłem się interesować po awansie Unii, wcześniej niższe ligi. Mogłby mi ktoś powiedzieć, czy było tak jak teraz, że jacyś kibice zdominowali Większość internetowych forum? Byc może słowo zdominowali nie jest tu odpowiednie ale myślę, że każdy wie o co chodzi.Pozdrawiam

    WHISKY -ŁADNY WPIS!!! :)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. A! I jeszcze jedno. Tak szczerze to E-ligą zacząłem się interesować po awansie Unii, wcześniej niższe ligi. Mogłby mi ktoś powiedzieć, czy było tak jak teraz, że jacyś kibice zdominowali Większość internetowych forum? Byc może słowo zdominowali nie jest tu odpowiednie ale myślę, że każdy wie o co chodzi.Pozdrawiam
    Np. w sezonie 2002 mówiło się że "na sportsboardzie całe Leszno siedzi" ;)

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W obliczu kontuzji żużlowców Sparty Wrocław, raczej DMP zdobedzie Unia Tarnow. Coz szkoda, bowiem nie lubie takich "Chelsea" w żużlowych sferach.. ale nie mowmy jeszcze hop..

    WYBRZEZE - SPARTA - FALUBAZ = FOREVER!!!!

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Coz szkoda, bowiem nie lubie takich "Chelsea" w żużlowych sferach..
    Rozumiem, że WTS to lubisz bo oni w odróżnieniu od Chelsea zdobywają zawodników za darmo ? Bo chyba nie jest argumentem ta oszałamiająca liczba wychowanków jeżdżących w WTS-ie ? No i jak ty lubisz swój własny klub jeżdżący również hmm.. iloma właściwie wychowankami ?

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja mam tylko tyle do dodania, do kolegi z Gdanska : "Nigdy nie spadnie, wybrzeze nigdy nie spadnie"

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coz szkoda, bowiem nie lubie takich "Chelsea" w żużlowych sferach..
    Rozumiem, że WTS to lubisz bo oni w odróżnieniu od Chelsea zdobywają zawodników za darmo ? Bo chyba nie jest argumentem ta oszałamiająca liczba wychowanków jeżdżących w WTS-ie ? No i jak ty lubisz swój własny klub jeżdżący również hmm.. iloma właściwie wychowankami ?
    Tomasz Chrzanowski Toruń
    Krzysztof Jabłoński Gniezno
    Robert Kościecha Toruń
    Krzysztof Pecyna Piła
    Krzysztof Stojanowski Zielona Góra

    Piotr Domagała Bydgoszcz
    Mirosław Jabłoński Gniezno
    Tomasz Olechwierowicz Gdańsk
    Mariusz Pacholak Gorzów
    Maciej Pawłowski Gdańsk
    Robert Umiński Bydgoszcz
    Ech, Roberto ty leniu!!!pewnie sie Tobie nie chce poszukac,to zrobilem to za Ciebie zebys zebys nie musial zyc w niewiedzy.

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ALE NIESPODZIANKA...

    ...Teraz to widać klase zawodników w Unii brakowało KOŁODZIEAJA, BURZY, J. GOLLOBA, a Unia dalej wygrywa, we Wrocku Hampela i Drabika, a WTS zaczyna pregrywać... Jeśli Unia wygra to będzie już 4 pkt. :) No, cóż panowie i panie JEDZIEMY DALEJ!!! :)

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    ALE NIESPODZIANKA...

    ...Teraz to widać klase zawodników w Unii brakowało KOŁODZIEAJA, BURZY, J. GOLLOBA, a Unia dalej wygrywa, we Wrocku Hampela i Drabika, a WTS zaczyna pregrywać... Jeśli Unia wygra to będzie już 4 pkt. No, cóż panowie i panie JEDZIEMY DALEJ!!!
    Dla mnie tam nie bylo zadnej niespodzianki. I nie powiem ze od razu widac klase zawodnikow. WTS stracil dwoch liderow i mimo to walczyl i przegral minimalnie w Bydzi. A wiadomo ze Bydgoszcz jest silna u siebie. Unia jechala w opymalnym skladzie tam i wygrala ledwo co i to dosyc szczesliwie. Ja tez jestem kibicem Unii ale nie przesadzajamy. My mielsimy mecz ze slabym ZKZ'tem. Stacilsmy Jacka ktory praktycznie nie punktowal no i Staszka z Januszem ktorzy zdobyli by razem 15-20 ptk. Jednak inni ich dobrze zasapili.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  19. Powrót do góry    #64
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    ...Teraz to widać klase zawodników w Unii brakowało KOŁODZIEAJA, BURZY, J. GOLLOBA, a Unia dalej wygrywa, we Wrocku Hampela i Drabika, a WTS zaczyna pregrywać... Jeśli Unia wygra to będzie już 4 pkt. :) No, cóż panowie i panie JEDZIEMY DALEJ!!! :)
    jeżeli porównujesz klasę burzy, j.golloba..............no i mimo wszystko kołodzieja............do klasy drabika i hampela, to życzę ci powodzenia w dalszym życiu!!!!! człowieku!!!!!!!! gdyby unia t. straciła dwóch najlepszych zawodników, czyli rickiego i t.golloba, to myślisz, że jakikolwiek mecz byłaby w stanie wygrać??????!!!!!!!! chyba raczej na pewno NIE!!!!!

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Teraz to widać klase zawodników w Unii brakowało KOŁODZIEAJA, BURZY, J. GOLLOBA, a Unia dalej wygrywa, we Wrocku Hampela i Drabika, a WTS zaczyna pregrywać... Jeśli Unia wygra to będzie już 4 pkt. :) No, cóż panowie i panie JEDZIEMY DALEJ!!! :)
    jeżeli porównujesz klasę burzy, j.golloba..............no i mimo wszystko kołodzieja............do klasy drabika i hampela, to życzę ci powodzenia w dalszym życiu!!!!! człowieku!!!!!!!! gdyby unia t. straciła dwóch najlepszych zawodników, czyli rickiego i t.golloba, to myślisz, że jakikolwiek mecz byłaby w stanie wygrać??????!!!!!!!! chyba raczej na pewno NIE!!!!!
    dlaczego odrazu rickiego?przecież wy macie hancoka!jakikolwiek mecz?z bydzią,z rybnikiem u siebie napewno byłby wygrany(nowy zawodnik zagraniczny by się znalazł na te mecze!)nawet z toruniem podjeli by walkę u siebie!odpowiednie ustawienie zawodników i myślenie nie tak jak we wrocku(cieślak).

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Teraz to widać klase zawodników w Unii brakowało KOŁODZIEAJA, BURZY, J. GOLLOBA, a Unia dalej wygrywa, we Wrocku Hampela i Drabika, a WTS zaczyna pregrywać... Jeśli Unia wygra to będzie już 4 pkt. :) No, cóż panowie i panie JEDZIEMY DALEJ!!! :)
    jeżeli porównujesz klasę burzy, j.golloba..............no i mimo wszystko kołodzieja............do klasy drabika i hampela, to życzę ci powodzenia w dalszym życiu!!!!! człowieku!!!!!!!! gdyby unia t. straciła dwóch najlepszych zawodników, czyli rickiego i t.golloba, to myślisz, że jakikolwiek mecz byłaby w stanie wygrać??????!!!!!!!! chyba raczej na pewno NIE!!!!!
    Ilościowo jest 2-3 ale jakościowo można by porównać wartość tych dwóch do tamtych trzech, czyli 2=3, Drabik robi 13, Hampel niech ma 14 w meczu. Kołodziej 12 , Burza 8, Jacek 6. I wychodzi prawie na to samo. Więc w czym problem. A Unia nawet nie może dokonać zastępstwa zawodnika... :(

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W obecnej sytuacji rzeczywiście najbliżej tytułu jest Tarnów.Ale jest jeszcze jeden zespół - prawie przez nikogo tu nie wskazywany - który ma szansę ich dogonić.To... Unia Leszno!!!
    Popatrzmy - Leszno przegrało we Wrocławiu, Tarnowie, Toruniu i straciło punkt u siebie także z Toruniem.Jeżeli wygra wszystkie mecze u siebie co jest wielce prawdopodobne oraz pokona Bydgoszcz na wyjeździe to znacznie zbliży się do Tarnowa.Idąc dalej - jeżeli Tarnów przegra w Cz-ewie a Leszno by tam wygrało (z Apatorem było blisko to czemu nie?) to przed play off różnica między nimi zmalałaby do 1 punktu.Czyli jeszcze wszystko możliwe...
    Generalnie nudno by było gdyby już teraz wszystko było rozstrzygnięte więc mam nadzieję że może właśnie Leszno spróbuje napędzić troszkę "stracha" Tarnowowi - bo choć kibicuję Sparcie to w obecnej sytuacji kadrowej szczytem marzeń będzie chyba 3 miejsce.
    Oczywiście są jeszcze niestety kontuzje (mówię o kluczowych zawodnikach drużyn - a nie o drugim lub trzecim garniturze), które -co widać szczególnie po Sparcie - mogą bardzo szybko zweryfikować oczekiwania.
    Pozdro

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W obecnej sytuacji rzeczywiście najbliżej tytułu jest Tarnów.Ale jest jeszcze jeden zespół - prawie przez nikogo tu nie wskazywany - który ma szansę ich dogonić.To... Unia Leszno!!!
    Popatrzmy - Leszno przegrało we Wrocławiu, Tarnowie, Toruniu i straciło punkt u siebie także z Toruniem.Jeżeli wygra wszystkie mecze u siebie co jest wielce prawdopodobne oraz pokona Bydgoszcz na wyjeździe to znacznie zbliży się do Tarnowa.Idąc dalej - jeżeli Tarnów przegra w Cz-ewie a Leszno by tam wygrało (z Apatorem było blisko to czemu nie?) to przed play off różnica między nimi zmalałaby do 1 punktu.Czyli jeszcze wszystko możliwe...
    Generalnie nudno by było gdyby już teraz wszystko było rozstrzygnięte więc mam nadzieję że może właśnie Leszno spróbuje napędzić troszkę "stracha" Tarnowowi - bo choć kibicuję Sparcie to w obecnej sytuacji kadrowej szczytem marzeń będzie chyba 3 miejsce.
    Oczywiście są jeszcze niestety kontuzje (mówię o kluczowych zawodnikach drużyn - a nie o drugim lub trzecim garniturze), które -co widać szczególnie po Sparcie - mogą bardzo szybko zweryfikować oczekiwania.
    wg ciebie 1?ja ci mówie że może być 3 pkt przewagi nad lesznem!chyba ze wybijemy im mistrza z głowy 27.06.tak naprawde nie ma szans tego przewidzieć!ale masz racje leszno może być najbliżej uni tarnów.leszno nigdy nie wygra w częstochowie,a u siebie z wrockiem mogą przegrać,w bydgoszczy!to jest jak lotto!

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    [/quote]
    wg ciebie 1?ja ci mówie że może być 3 pkt przewagi nad lesznem!chyba ze wybijemy im mistrza z głowy 27.06.tak naprawde nie ma szans tego przewidzieć!ale masz racje leszno może być najbliżej uni tarnów.leszno nigdy nie wygra w częstochowie,a u siebie z wrockiem mogą przegrać,w bydgoszczy!to jest jak lotto![/quote]

    Oczywiście że szanse Leszna nie są wielkie - ale są i o to chodziło w moim wpisie.A co do tekstów typu "Leszno nigdy nie wygra w Częstochowie" to pytam dlaczego?? To jest sport i niespodzianki się zdarzają.Kontuzje też - czego nikomu nie życzę.
    Pozdro

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Generalnie nudno by było gdyby już teraz wszystko było rozstrzygnięte więc mam nadzieję że może właśnie Leszno spróbuje napędzić troszkę "stracha" Tarnowowi - bo choć kibicuję Sparcie to w obecnej sytuacji kadrowej szczytem marzeń będzie chyba 3 miejsce.
    A ja tu widze jakas antypatie w stosunku do Tarnowa ;) Na pewno bylo by ciekawiej gdy by walka o DMP toczyla sie do ostatniej rundy. Jednak mimo wszystko bedzie ciezko innym druzynom nawiazac walke z Tarnowem. Szkoda kontuzji w WTS'ie bo praktycznie wylaczyly go z walki o zloto.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar bull
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    502
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedynie co mnie martwi to...sezon sprzed 10-ciu lat. Wtedy sytuacja była identyczna. Unia prowadziła długo w tabeli a mistrzem został WROCŁAW. Oby się to nie powtórzyło...
    Niestety sytuacja jest troszke inna niz wtedy. Po pierwsze, wygralismy na wyjezdzie w Bydgoszczy, a wtedy byla to nasza pierwsza porazka w sezonie (chyba w 5-6 kolejce), po drugie zaważył mecz w Tarnowie przeciw WTS-owi w ktorym nie wystapil Jacek Rempała z powodu kontuzji i to ta rożnica i ten mecz zaważył o nie zdobyciu DMP. Sądzę, że teraz juz powinniśmy mieć z górki i każde zwycięstwo będzie nas zbliżać do DMP 2004.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Tak naprawde to ciezko przewidziec juz teraz jak bedzie wygladala tabelka przed runda play-off.Patrzac bardzo optymistycznie,z punktu widzenia kibica Apatora,to tabelka moze wygladac nawet tak:

    Apator- 21 ptk ;)
    Tarnow- 20 pkt
    WTS- 18 pkt
    Leszno- 17 pkt

    To ten wariant bardzo optymistyczny i jednak malo realny,choc wierze w sprawienie niespodzianki w Tarnowie.

    Wariant tez optymistyczny ,ale calkiem realny to taki:

    Tarnow- 22 pkt
    Torun - 19 pkt
    WTS - 18 pkt
    Leszno- 17 pkt

    Cale te wyliczanki ,to oczywiscie wrozenie z fusow.Wcale nie przekreslam szans Czewy i wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu.
    Szkoda bardzo porazki w Rybniku,ale inne kluby pogubily tez pare ,wydawaloby sie pewnych punktow.Ale co mnie tam inne kluby.;):)
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W obecnej sytuacji rzeczywiście najbliżej tytułu jest Tarnów.Ale jest jeszcze jeden zespół - prawie przez nikogo tu nie wskazywany - który ma szansę ich dogonić.To... Unia Leszno!!!
    Popatrzmy - Leszno przegrało we Wrocławiu, Tarnowie, Toruniu i straciło punkt u siebie także z Toruniem.Jeżeli wygra wszystkie mecze u siebie co jest wielce prawdopodobne oraz pokona Bydgoszcz na wyjeździe to znacznie zbliży się do Tarnowa.Idąc dalej - jeżeli Tarnów przegra w Cz-ewie a Leszno by tam wygrało (z Apatorem było blisko to czemu nie?) to przed play off różnica między nimi zmalałaby do 1 punktu.Czyli jeszcze wszystko możliwe...
    Generalnie nudno by było gdyby już teraz wszystko było rozstrzygnięte więc mam nadzieję że może właśnie Leszno spróbuje napędzić troszkę "stracha" Tarnowowi - bo choć kibicuję Sparcie to w obecnej sytuacji kadrowej szczytem marzeń będzie chyba 3 miejsce.
    Oczywiście są jeszcze niestety kontuzje (mówię o kluczowych zawodnikach drużyn - a nie o drugim lub trzecim garniturze), które -co widać szczególnie po Sparcie - mogą bardzo szybko zweryfikować oczekiwania.
    wg ciebie 1?ja ci mówie że może być 3 pkt przewagi nad lesznem!chyba ze wybijemy im mistrza z głowy 27.06.tak naprawde nie ma szans tego przewidzieć!ale masz racje leszno może być najbliżej uni tarnów.leszno nigdy nie wygra w częstochowie,a u siebie z wrockiem mogą przegrać,w bydgoszczy!to jest jak lotto!

    ...No stary..ładnie! Cieszę się, że wreszcie ktoś widzi take inne drużyny do tytułu DMP. Jakiś nowy, świeży powiew. O to mi chodziło. Pokarzmy czy inni też mają szanse. Choć jestem za Unią Tarnów, to tobie udało się ukazać tę kwestię w całkiem innym świetle. DZIĘKI!!! Ale (analizując) Jeśli Tanów i Apator wygrają swoje mecze, a do tego Unia Tarnów wygra zaległy mecz z Toruniem, to już będzie miała przewagę 6 pkt.(!). A wszyscy wiedzą co to teoretycznie oznacza :) Ja się zastanawiam czy Częstochowa może jeszcze wypchnąć WTS z pierwszej czwórki...

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    powiem tylko , że...

    beznadziejny ten wątek...
    pozdro

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...no i pierwsze złoto dla Jaskółek. Tak trzymać. :) UNIA DO BOJU!

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    woojo napisal:
    ...chyba raczej na pewno NIE!!!!!

    Chyba, raczej, na pewno.:)
    To w koncu jak?:P:P:P Sam juz nie wiem;)
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    ...no i pierwsze złoto dla Jaskółek. Tak trzymać. :) UNIA DO BOJU!
    Może z takimi komentarzami poczekajmy do ostatniej kolejki ;)

    Nie twierdze, ze Unia złota nie zdobędzie, gdyz jest do tego na najlepszej drodze, ale życze wszystkim cierpliwości ;)

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    ...no i pierwsze złoto dla Jaskółek. Tak trzymać. :) UNIA DO BOJU!
    Może z takimi komentarzami poczekajmy do ostatniej kolejki ;)

    Nie twierdze, ze Unia złota nie zdobędzie, gdyz jest do tego na najlepszej drodze, ale życze wszystkim cierpliwości ;)
    Tu raczej chodziło o to złoto juniorskie :) zdobyte wczoraj.

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...no i pierwsze złoto dla Jaskółek. Tak trzymać. :) UNIA DO BOJU!
    Może z takimi komentarzami poczekajmy do ostatniej kolejki ;)

    Nie twierdze, ze Unia złota nie zdobędzie, gdyz jest do tego na najlepszej drodze, ale życze wszystkim cierpliwości ;)
    Tu raczej chodziło o to złoto juniorskie :) zdobyte wczoraj.

    -NO RACZEJ. DMP jeszcze nie zdobyli. Ale poczekajmy...

  35. Powrót do góry    #80
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    woojo napisal:
    ...chyba raczej na pewno NIE!!!!!

    Chyba, raczej, na pewno.:)
    To w koncu jak?:P:P:P Sam juz nie wiem;)
    chyba raczej na pewno NIE zajarzyłeś zabawy wyrazami:):):):):)
    tak więc jakby co to..........NIE!!!:):):)

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orlen w tym sezonie mistrzem ,Lotos w przeszlym i dla mnie wszystko OK...a tak miedzy nami a tarnowianami ,ropa to jednak ropa,a inni jakies okna albbo kleje...

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Tarnów 9 16
    2. Wrocław 10 14
    3. Toruń 9 11
    4. Leszno 9 11

    5. Częst-owa 9 8
    6. Bydgoszcz 10 8
    7. Rybnik 9 4
    8. Z. Góra 9 2


    Zaległe:
    Leszno - Rybnik
    Tarnów - Toruń

    11 runda - 27 czerwca
    Leszno - Tarnów
    Toruń - Wrocław
    Rybnik - Częstochowa
    Zielona Góra - Bydgoszcz

    12 runda - 4 lipca
    Wrocław - Zielona Góra
    Częstochowa - Leszno
    Tarnów - Rybnik
    Bydgoszcz - Toruń

    13 runda - 11 lipca
    Rybnik - Zielona Góra
    Leszno - Wrocław
    Toruń - Częstochowa
    Tarnów - Bydgoszcz

    14 runda - 18 lipca
    Częstochowa - Tarnów
    Bydgoszcz - Leszno
    Wrocław - Rybnik
    Zielona Góra - Toruń

    Wytłuścilem tych ktorzy moim zdaniem wygraja dany mecz

    Moja tabela (1-4) po rundzie zasadniczej:

    1.Tarnów 22
    2.Toruń 19
    3.Leszno 19
    4.Wrocław 18


  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orlen w tym sezonie mistrzem ,Lotos w przeszlym i dla mnie wszystko OK...a tak miedzy nami a tarnowianami ,ropa to jednak ropa,a inni jakies okna albbo kleje...
    Pieknie to napisałeś... tylko dodaj: ALBO ZŁOM :)

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ze mozna juz mowic o tym kto zdobedzie Druzynowego Mistrza Polski...
    Moim zdaniem zdobedzie to mistrzostwo Druzyna Unii Tarnów (moze dlatego tak mowie/pisze ze jestem z Tarnowa :P)
    No ale Wrocław juz chyba jest wykluczony w walce o Mistrza Polski niestety przez kontuzje Drabola i powracajacych po kontuzji zawodnikom...
    Napewno bedzie ciezko dla Wroclawian nawet o wicemistrza Polski...
    Szkoda bo niebedzie tak bardzo zacietej walki

    Unia Tarnów (beniaminek :P) powinna zdobyc Druzynowego Mistrza Polski widac to nawet po skladzie :D Rucki, Tomuś niestety Jacek niepokazal na co go stac, Staszek Burza wysoka klasa, Marcin pokazal swoja piekna i wysoka klase, Kolodziej mial slabe chwile ale juz wyszedl z tego "dolka" i napewno reszta skladu tez sie dolaczy w duzej mierze do zdobycia Druzynowego Mistrza Polski bo przecierz 6 zawodnikow Mistrza Polski niezdobedzie dla Druzyny ;)

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MOŻNA!nie ma co ściemniać! nikt nie dogoni tarnowa!teraz 3 mecze u siebie i 24pkt!

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    MOŻNA!nie ma co ściemniać! nikt nie dogoni tarnowa!teraz 3 mecze u siebie i 24pkt!
    Po dziesiejszej przegranej Atlasa rzeczywiście raczej nie ma mocych na Unie.

    Szkoda, bo fajnie by było (a może będzie) jakby o DMP decydował ostatni mecz - tak jak było to przed rokiem w Częstochowie :)

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orlen w tym sezonie mistrzem ,Lotos w przeszlym i dla mnie wszystko OK...a tak miedzy nami a tarnowianami ,ropa to jednak ropa,a inni jakies okna albbo kleje...
    No a jak a za 2 sezony mistrzem Jasol Stal Rzeszow. Unia T jest w tej chwili na najleprzej drodze do zlota ale pamietajmy zuzel jest sportem w ktorym zdarzaja sie kontuzje.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Narazie na mistrza szykuje sie Tarnow...ehh...gdyby nie te przeklete wypadki , kto wie :/ Natomiast jesli chodzi o nasze mecze na wyjezdzie to widac ze jestesmy nie przewidywalnie(44pt.w bydzi i toruniu bez 2 liderow).Na mecz w LEsznie jezdzic juz bedzie Jarek , nie wiadomo jak to bedzie.

    pzdr.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszej kolejce chyba już można gratulować Tarnowianom.
    Tak "rozpędzonej" drużyny raczej nikt już nie powstrzyma.
    Dla reszty pozostało emocjonowanie się zdobyciem srebrnych medali.
    Pozdro

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MOŻNA!nie ma co ściemniać! nikt nie dogoni tarnowa!teraz 3 mecze u siebie i 24pkt!
    Po dziesiejszej przegranej Atlasa rzeczywiście raczej nie ma mocych na Unie.

    Szkoda, bo fajnie by było (a może będzie) jakby o DMP decydował ostatni mecz - tak jak było to przed rokiem w Częstochowie :)
    Rzeczywiście, dla kibiców to frajda, ale dla tych, których drużyny walczą to horror. Myślę, że dobrze by było, gdyby to się wszystko wcześniej rozstrzygnęło. To już są 4 pkt, jeszcze +2 z Apatorem i będzie super. :) Ciekaw jestem kto będzie w pierwszej czwórce i czy WTS wygra w Lesznie. Szkoda mi troszkę Wrocławia, bo przegrać 1 punktem w Bydgoszczy, i 2-ma w Toruniu to wielki pech. Może gdyby był Hampel... Pozdrawiam.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •