Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Tony Rickardsson stracil prawo jazdy :P

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony Rickardsson stracil prawo jazdy :P

    Jak informuje "Falu Kuriren" Tony Rickardsson stracił prawo jazdy. Szwedzki żużlowiec został zatrzymany przez policję. Na drodze, na której dozwolona prędkość to 90 km/godz, "Ricki" jechał 129 km/godz. Jak informuje dziennik Rickardsson będzie musiał obejść się bez prawa jazdy przez dwa miesiące. Sam żużlowiec nie chciał nic mówić. - "Bez komentarza" - powiedział tylko zawodnik Unii Tarnów na łamach "Falu Kuriren".

    Warto przypomnieć, że to już trzeci zatarg z policją przedstawiciela Masarny Avesta w tym sezonie. Najpier menedżer drużyny "Pruppen" Andersson został zatrzymany, kiedy prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Potem za to samo zatrzymany został Antonio Lindbaeck. Teraz trafiło na Rickardssona.
    www.przegladzuzlowy.pl





  2. Powrót do góry    #2
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 165 w 105 postach
    no no no...........gdyby w polsce były takie przepisy, że za przekroczenie dozwolonej prędkości na drodze zabierają prawo jazdy, to podejrzewam, iż połowa żużlowców (szybka jazda z zawodów na zawody, na prom itp itd) musiałaby pożegnać się z prawkiem...........nie mówiąc już o zwykłych szarych kierowcach:):):):):)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wiadomo, że speedway w Szwecji nie jest tak popularny jak w Polsce i moze stąd biorą się te mandaty :p

    A żuzlowcy chyba rzadko kiedy nie łamią przepisów drogowych i mogli dla Tonyego zastosować taryfę ulgowa, a nie odrazu zabierać prawko ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala
    ten glupi przepis raczej od paru ladnych lat zostal zniesiony ... No faktycznie straaaasznie fajne byloby GP bez Rickardssona :|

  6. Powrót do góry    #6
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 165 w 105 postach
    gdyby rzeczywiście bez prawka nie mógłby jeździć, to tarnowiaki mogliby pożegnać się z miszczem polski:):):) pewnie zapłakaliby się na śmierć...........;(;(;(:P:P:P

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Mógł dać policjanotowi jakas pocztówke z autografem moze by mu dał spokój :P:P

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    gdyby rzeczywiście bez prawka nie mógłby jeździć, to tarnowiaki mogliby pożegnać się z miszczem polski pewnie zapłakaliby się na śmierć...........;(;(;(
    Bez prawka mozna jezdzic na zuzlu. Sprawa ta omawiana bylo w watku o Kurmanskim. Daleszj twojej wypowiedzi nie chce mi sie komentowac.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyby rzeczywiście bez prawka nie mógłby jeździć, to tarnowiaki mogliby pożegnać się z miszczem polski:):):) pewnie zapłakaliby się na śmierć...........;(;(;(:P:P:P

    no no widze kolega wysokich lotów reprezentant

    a tak serio nie trać swego czasu na tego typu wpisy ręce opadają jak sie czyta podobne wpisy.Nie jestem z Tarnowa ale zapłakałem nad tobą-nie trać jednak nadzieji.
    Niech moc będzie z Tobą/choć na chwile/

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala
    taaa a szczytem marzen byloby gdyby Golloba z jakiegos powodu niedopuscili do startu w kolejnych rundach GP...

    czlowieku zastanow sie co piszesz, ja na przyklad jestem z zalozenia niechetny Gollobowi jednak nie wyobrazam sobie GP bez niego i napewno nie tryumfowal bym w takiej sytuacji (przynajmniej nie publicznie:P:P)... i nie pisz mi czasami ze Rickadsson nie jest Polakiem wiec to zupelnie inna sprawa i moze postawa "patriotyczna"...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 165 w 105 postach
    widzę, że niektórzy z forumowiczów wogóle nie mają poczucia humoru!!!!!:):):):):) i nawet na odległość nie wyczuli mojego wpisu, który był napisany pół żartem, pół serio.............no ale trudno...nie można wymagać zbyt wiele w dzisiejszych, trudnych czasach..........niech "moc będzie z wami!!!"
    a najlepiej to niech HUMOR BĘDZIE Z WAMI!!! (najlepiej zawsze):):):):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja dodam, ze to co u nas jest nie do pomyślenia
    czyli że jak jest "60" to jedziemy nie więcej :P

    to w Szwecji codziennosc ! :)

    Poważnie, też się zdziwiłem ale jak był znak "60" to wszyscy Szwedzi jak jedno auto zwolnili i ani tyci ponad 60 :P:P

    Kto się u nas tym przejmuje ? , no chyba że stoją ;)

    Na przykładzie Tonego widać jednak co ich motywuje do przestrzegania przepisów :)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,679
    Kliknij i podziękuj
    2,078
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala
    taaa a szczytem marzen byloby gdyby Golloba z jakiegos powodu niedopuscili do startu w kolejnych rundach GP...

    czlowieku zastanow sie co piszesz, ja na przyklad jestem z zalozenia niechetny Gollobowi jednak nie wyobrazam sobie GP bez niego i napewno nie tryumfowal bym w takiej sytuacji (przynajmniej nie publicznie:P:P)... i nie pisz mi czasami ze Rickadsson nie jest Polakiem wiec to zupelnie inna sprawa i moze postawa "patriotyczna"...
    a jak by Kwalasinskiemu zabrali prawko... jejq ... strach myslec :(

    brrrrr a co dopiero bysmy zrobili, gdyby to sie przydazylo Druchniakowi :( szok i przerazenie

    PS niektorzy to fajnie potrafia sobie powymyslac :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala
    taaa a szczytem marzen byloby gdyby Golloba z jakiegos powodu niedopuscili do startu w kolejnych rundach GP...

    czlowieku zastanow sie co piszesz, ja na przyklad jestem z zalozenia niechetny Gollobowi jednak nie wyobrazam sobie GP bez niego i napewno nie tryumfowal bym w takiej sytuacji (przynajmniej nie publicznie:P:P)... i nie pisz mi czasami ze Rickadsson nie jest Polakiem wiec to zupelnie inna sprawa i moze postawa "patriotyczna"...

    oj czlowieku widze ze niemasz poczucia humoru
    a co do rickiego to go nie lubie
    ja kibicuje i wierny jestem jdenym barwom BIALO CZERWONYM!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala
    taaa a szczytem marzen byloby gdyby Golloba z jakiegos powodu niedopuscili do startu w kolejnych rundach GP...

    czlowieku zastanow sie co piszesz, ja na przyklad jestem z zalozenia niechetny Gollobowi jednak nie wyobrazam sobie GP bez niego i napewno nie tryumfowal bym w takiej sytuacji (przynajmniej nie publicznie:P:P)... i nie pisz mi czasami ze Rickadsson nie jest Polakiem wiec to zupelnie inna sprawa i moze postawa "patriotyczna"...

    oj czlowieku widze ze niemasz poczucia humoru
    a co do rickiego to go nie lubie
    ja kibicuje i wierny jestem jdenym barwom BIALO CZERWONYM!!!!!!!!
    na eurowizji glosowales na "Ich Troje"? W koncu to Polacy byli...mozemy byc z nich (szczegolnie z Wisniewskiego) dumni, nie ma co)...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podczas głosowania na Eurowizji patriotyzmem mogli się wykazać jedynie Polacy obecni w tym czasie poza granicami kraju :)
    wiem, bo oglądała to moja Pani :P

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a i jeszcze jedno chyba bez [prawka niemoze on jezdzic w zawodach zuzlowych!!!!!!!!!!!!!!!
    ale bylo by fajnie:):):) gp bez niegho ulalalalalala
    taaa a szczytem marzen byloby gdyby Golloba z jakiegos powodu niedopuscili do startu w kolejnych rundach GP...

    czlowieku zastanow sie co piszesz, ja na przyklad jestem z zalozenia niechetny Gollobowi jednak nie wyobrazam sobie GP bez niego i napewno nie tryumfowal bym w takiej sytuacji (przynajmniej nie publicznie:P:P)... i nie pisz mi czasami ze Rickadsson nie jest Polakiem wiec to zupelnie inna sprawa i moze postawa "patriotyczna"...

    oj czlowieku widze ze niemasz poczucia humoru
    a co do rickiego to go nie lubie
    ja kibicuje i wierny jestem jdenym barwom BIALO CZERWONYM!!!!!!!!
    na eurowizji glosowales na "Ich Troje"? W koncu to Polacy byli...mozemy byc z nich (szczegolnie z Wisniewskiego) dumni, nie ma co)...
    cos cie teraz nierozumie co ma ich torje do golloba i reprezentacji polski????
    mnie eurowizja nieinteresuje nawet nieogladam tego bo w tym czasie bylo gp:P:P:P:P
    widze masz dosc niski poziom inteligencji skoro poruwnujesz muzyke do sportu niema co brawo

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    podczas głosowania na Eurowizji patriotyzmem mogli się wykazać jedynie Polacy obecni w tym czasie poza granicami kraju :)
    wiem, bo oglądała to moja Pani :P
    wspołczuje posiadania takiej Panii :P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podczas głosowania na Eurowizji patriotyzmem mogli się wykazać jedynie Polacy obecni w tym czasie poza granicami kraju :)
    wiem, bo oglądała to moja Pani :P
    wspołczuje posiadania takiej Panii :P
    nie Twoja rzecz...
    zajmij się lepiej swoim Panem ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PRZYNAJMNIEJ NIE BYL PIJANY... POWINNI GO PUŚCIĆ, NIE ZDĄŻYŁBY DO PRACY :)

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Hmm, 90 km/h przekroczone do 129 km/h i od razu strata prawka ? No to ja dziś straciłbym prawko z 5 razy :D co oczywiście chluby mi nie przynosi :P Ach, jak dobrze, że nie mam fanów których mógłbym zawieść ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dada

    Moze zaczniesz troszke szanowac poglady innych ludzi a nie ciskac okresleniami gdy tylko napisza cos co nie jest zgodne z twoim jedynie slusznym zdaniem...
    Ja ciebie nie obrazalem, wiec nie zycze sobie abys ty mnie obrazal, bo troche jeszcze za krotko na tym swiecie zyjesz aby miec do tego prawo...

    to tak na pograniczu obrazania mialo byc...:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Hmm, 90 km/h przekroczone do 129 km/h i od razu strata prawka ? No to ja dziś straciłbym prawko z 5 razy :D co oczywiście chluby mi nie przynosi :P Ach, jak dobrze, że nie mam fanów których mógłbym zawieść ;)
    nie masz i na pewno nie będziesz miał a chwalenie sie o tego typu popisach jest swego rodzaju głupotą pamiętaj o innych oni tez chca dojechać

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Hmm, 90 km/h przekroczone do 129 km/h i od razu strata prawka ? No to ja dziś straciłbym prawko z 5 razy :D co oczywiście chluby mi nie przynosi :P Ach, jak dobrze, że nie mam fanów których mógłbym zawieść ;)
    nie masz i na pewno nie będziesz miał a chwalenie sie o tego typu popisach jest swego rodzaju głupotą pamiętaj o innych oni tez chca dojechać
    Niestety gdy ja jechałem 130 to inni jechali jakieś 150-160 :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Wieczorna sesja ze starymi mityngami Tony Rickardssona na ytube przypomniała mi kilka świetnych pojedynków, które chyba warto przypomnieć. Miód dla konseserów

    http://www.youtube.com/watch?v=VOg8g...eature=related Hancock vs Ricki

    http://www.youtube.com/watch?v=CgcS1...eature=related Camel Cup 1995

    http://www.youtube.com/watch?v=3M3Ah...eature=related Landshut 1997, kąsanie Drabola

    http://www.youtube.com/watch?v=U3L6ZqiiYWY Wybrzeże - Unia Tarnów 1995, bieg 13


    ps. Po ewolucji forum zauważyłem kiepskie działanie wyszukiwarki - ciężko zlokalizować stare tematy a szkoda by przepadły bezpowrotnie np. przypominam sobie dwa topiki pożegnalne Rickardssona. Czy jest możliwość wyszukania starszych wątków?
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 09-11-2011 o 00:32

  26. Powrót do góry    #26

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Właściwie to aż sie prosi

    Mam zaszczyt wręczyć



    za niebagatelny, 7-letni wykop

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2016
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ojtam

    Ważne, że na torze bedzie mógł jeździć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •