Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 80 z 80

Wątek: Transfery w Serii B

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noo chemikowcy - samo sie nie wygra, a poza tym w 1 b jest takze Moderator Hajnowka, Ktory takze dokonał niezlych transferow, i w ktorym graja zawodnicy ze stazem w 1 b. Joł.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozgrywającym Chemika to będzie raczej Łukasz Kruk, ale nie traktowałabym tego faktu w kategoriach wzmocnienia :P. Choć przyznaję, że meczy serii B do tej pory nie było mi dane oglądać, więc mogę się mylić.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wciąż niewiadomo, co z Adamem Cziszewskim, który nie trenuje z GTPS z nieznanych mi bliżej powodów.
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2004
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A NIE MÓWIŁEM KWASU JEST W NYSIE NA 100%

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze strony www.azsnysa.pl

    W poniedziałek prawdopodobnie zostanie ogłoszony skład drużyny AZSNYSA
    Jednocześnie należy zdementować pogłoski o grze w Nysie, Markiewicza,Krupnika,Kwasowskiego,Brańki,Sordyla, Janczaka

    Poza tym Kwasu nie może podpisać kontraktu z Nysą jak ma ważny kontrakt z BBTS-em!!!
    Dyrektor sportowy BBTS-u poinformował mnie że on nie może podpisać kontraktu bez zgody klubu bo ma ważny kontrakt

    p.s. skąd masz takie ciekawe informacje???

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2001
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm....A podobno AZS Gliwice ma się jakoś wzmocnić przez jakiegoś zawodnika z serii A. Może to będzie jakiś Papke :P, oj, mógłby....... oh yes....

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm....A podobno AZS Gliwice ma się jakoś wzmocnić przez jakiegoś zawodnika z serii A. Może to będzie jakiś Papke :P, oj, mógłby....... oh yes....

    Papke ma ważny na 3 lata kontrakt z PZU AZS OLSZTYN:P

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałam zauważyć że w GTPS-ie gra dwuch niezwykle utalentowanych jak na swuj wiek 16-latków;Patryk Wojtysiak i Konrad Krzywiecki...jesli trener bedzie wspomagał swuj zespół młodymi zawodnikami to nie zdziwiłabym sie jakbysmy jusz nie dlugo zobaczyli na gorzowskich parkietach rodzenstwo 16-latków i ich kolegów kturzy w tym roku zdobyli 3 miejsce na MP młodzików...pozdro

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chciałbym ze smutkiem zauważyć, że klub boryka się z ogromnymi kłopotami finansowymi, toteż dywagowanie na temat przyszłości naszej drużyny, staje się bezprzedmiotowe. Nie chcę być złym prorokiem, ale oczywistą rzeczą jest, że przy braku pieniędzy, drużyna nie bedzie mogła w pełni zaprezentować swoich sportowych walorów. Co do braci Krzywieckich- trzymam kciuki, żeby za kilka lat stanowili o sile gorzowskiego voleyballu, ale podkreślam, że "z putego i Salomon nie naleje".
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak trudno teraz muwić o przyszłości GTPS-u...ale miejmy nadzieje ze wszystko sie pouklada i bedziemy mogli w przyszlosci ogladac na gorzowskim boisku braci Krzywieckich i Wojtysiaków,a także ich kolegów m.in.Rafała Cymbrykiewicza który jest niezwykle utalentowany oraz reszte tegorocznych brazowych medalistów MP mlodzików....

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powazne oslabienie newralgicznej pozycji w Gwardii Wroclaw.
    Na skutek urazu J.Stancelewskiego, Mostostal postanowil zatrudnic gwardziste Tomasa Kmeta.

    W Bielsku na razie cisza,ale to dobrze, bo zaskoczymy:D

    PS Do kibicow Gwardii:
    Meczow juz nie bedzie na Orbicie??

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2004
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    środkowi bloku: Marcin Lubiejewski, Roman Bartuzi, Adrian Hunek, Arkadiusz Kamiński.




    BAruzi gra w Olimpi Sulecin w 2 lidze

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Odi,ale kilka tygodni temU Romek trenowal w Gorzowie. Na srodek przesunieto Kube Malinowskiego,a z zespolem trenuje juz Adam Cziszewski. W czwartek o godzinei 16.30 odbedzie sie w Gorzowie sparing z MOW orłem Miedzyrzeczx, ale zer wzgledu na to,ze w ten sam dzien GTPS bedzie mial dwa ostre treningi, nie przywiazywalbym do wyniku wielkiego znaczenia.
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Odi,ale kilka tygodni temU Romek trenowal w Gorzowie. Na srodek przesunieto Kube Malinowskiego,a z zespolem trenuje juz Adam Cziszewski. W czwartek o godzinei 16.30 odbedzie sie w Gorzowie sparing z MOW orłem Miedzyrzeczx, ale zer wzgledu na to,ze w ten sam dzien GTPS bedzie mial dwa ostre treningi, nie przywiazywalbym do wyniku wielkiego znaczenia.
    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2004
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro o godzinie 17 na hali w Międzyrzeczu odbedzie sie sparing z udzielame MOW Orzeł Międzyrzecz i klubu z Zielonej Góry.
    Wszystkich kibicow zapraszam na mecz w celu sprawdzenai formy naszych siatkarzy :P jak ktos chce kupic bilet to zglaszac sie do mnie <lol>

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GTPS uległ w sparingu Orłom z Międzyrzecza 1:4. Orzeł wystąpił w najmocniejszym składzie, natomiast w GTPS zabrakło atakujacego Marcina Olichwera i środkowego Adriana Hunka. Oprócz tego mecz rozegrany został po dwóch siłowych treningach, także ciężko mówić o szkoleniowej wartosci meczu. GTPS mozna pochwalić za znakomity odbiór zagrywki, natomiast nalezy zganić za skuteczność w ataku i bierność na środku siatki.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do Bielszczan : Jak preznetuje się wasza szóstka?
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w GTPS-ie na rozegraniu gra pozyskany z AZS Opole nie arkadiusz dolinski tylko Michal Dolinski.
    pozdrawiam Michala i zycze sukcesow w nowym klubie!
    trzymaj sie Sloneczko:*

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie Wagner(Fijałek)
    libero Kwasowski
    atak Artur Żyliński
    przyjęcie Piliński młodszy, pietrzyk, żurek,
    blok węgrzyn

    Na razie tyle.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tym składem chcecie walczyć o grę w PLS ?

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibi, czemu ciągle masz coś do nas???


    Przyjęcie - Olejniczak, Musielak, Vartovnika, Serafin

    Atak - Gromadowski, Sramek

    Środek - Januszkiewicz, Augustyn, Kmet

    Rozegranie - Lipiński, Kozłowski

    Libero - Kubica

    Trenerzy: Rastio Chudik oraz Andrzej Kubacki



    a wy o mistrzostwo z tym???

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przyjęcie - Olejniczak, Musielak, Vartovnika, Serafin

    Atak - Gromadowski, Sramek

    Środek - Januszkiewicz, Augustyn, Kmet

    Rozegranie - Lipiński, Kozłowski

    Libero - Kubica
    O mistrzostwo w tym sezonie może jeszcze nie ale pierwsza 4 jest w zasięgu ;)

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]


    O mistrzostwo w tym sezonie może jeszcze nie ale pierwsza 4 jest w zasięgu ;)

    Z takim składem w pierwszej 4 sezonu. Ludzie dajcie spokój!!!!!!!
    Pierwsza 4 to:
    Miejsca 1-3( nie wiem jaka będzie kolejnośc ale na pewno zespoły które wymieniam bedą w pierwszej trójce)
    PZU AZS OLSZTYN
    SKRA BEŁCHATÓW
    KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL


    A na 4 miejscu będzie albo Częstochowa albo Warszawa


  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTSPSYCHOFANS ! Nie bardzo rozumiem twoja wypowiedź pod moim adresem " Czemu ciagle masz coś do nas". Nie rozumiem jej z kilku powodów :
    - co to znaczy ciagle ?
    - o kogo ci chodzi w wyrazeniu " do nas ? " ( tzn. do kogo ? ). Czy ty wystepujesz w kilku osobach ?
    A wracając do meritum. Zapytałem jedynie czy w takim składzie jak podałeś chcecie walczyc o PLS. Bo póki co to jest 8 zawodników i jak mi sie wydaje w 8-mke trudno bedzie wywalczyc awans ( patrząc chociazby na wzmocnienia Bydgoszczy czy Radomia ).
    W kontekście powyższego naprawdę nie rozumiem twojej zgryźliwej odpowiedzi na temat składu Mostostalu. Nigdzie nie pisałem - o ile sie mylę to mnie wyprostuj - że Mosto zdobedzie mistrza. I nie wmawiaj mi tego czego nie powiedziałem. Wiem natomiast jedno, napewno nie bedzie gorzej niz roku ubiegłym.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krótko i na temat. Mimo że jestem z krwi i kości bielszczaninem to uważam, że z takim składem, jakim obecnie zespół BBTS dysponuje możemy jedynie wygrać osiedlowy turniej piłki siatkowej nad trzepakiem. Z ósemki siatkarzy, jakim bielszczanie dysponują do gry o najwyższe cele predysponuje tylko trzech no może czterech a mianowicie: Wagner, Fijałek, Kwasowski i Żurek. O reszcie można tylko napisać, że posiadają podstawowe umiejętności gry w siatkówkę. Troszkę to smutno wygląda no, ale czego się można spodziewać. Brak pieniążków, brak klasowych zawodników. Oto nasza szara rzeczywistość. Pozostaje mi tylko czekać na lepsze czasy dla mojego zespołu.


  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymek pozwole sobie nie zgodzić się z Tobą!!!!!! Po pierwsze klub prowadzi rozmowy z 2 dobrymi(lepszymi o klase od Węgrzyna-ciecia) zawodnikami, których widziałem na sparingach z Jastrzębiem i Warszawą. Następną kwestią jest to, że Artur Zyliński jest na tych sparingach niespodzianką in-plus. Gra bardzo dobrze, kończy większość piłek, a Wagner bardzo często do tej pory grał na niego. Jest to spowodowane tym, że w zeszłym sezonie on praktycznie w ogóle nie grał!!! Bo Popik cały czas grał tym Barbierikiem, który nawet nie w formir musiał według szanownego trenera musiał grać w pierwszej szóstce!!!!!! A na tych meczach naprawde gra sensownie. Mateusz Pietrzyk też nie gra źle ale chyba on jest na testach. A Wojciech Pliński jest w sumie na poziomie Zbyszka Żurka. Nieporozumieniem dla mnie w tym składzie jest Węgrzyn. Ten siatkarz ma problemy z zagrywką(ledwo piłka przechodzi) a co dopiero z innymi elementami siatkarskiego rzemiosła. Ci 2 pozostali środkowi są solidni. Jeden to doświadczony 28-letni zawodnik( tak wynika z informacji Kroniki Beskidzkiej) a drugi ma naprawde porządną zagrywkę!!! Są jeszcze tesowani gracze na pozycji atakującego oraz przyjmującego.
    Moim zdaniem ta sytuacja jednak nie wygląda tragicznie!! Nazwiska nie grają, a chłopaki naprawde widać że chcą grać i są ambitni!!!!! Zobaczymy jak to będzie wyglądać na turnieju, który odbędzie się w dniach 17-19.09 na Widoku z udziałem zespołow z Słowacji, Czech, Rumunii oraz prawdopodobnie jeszcze Resovia Rzeszów zagra!!!!!!!!
    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Delecta/Chemik Bydgoszcz ma szansę wygrac turniej barażowy o ile do tego w ogóle dojdzie. widać, ze skład jak na Serię B jest bardzo mocny i nie widzę rywali, którzy mogliby pokonac bydgoszczan. Łukasz Kruk--Sebastian Wójcik--Rafał Matusiak--Krzysztof Kocik--Wojciech Wesołowski--Krzysztof Wójcik--Ireneusz Frankiewicz--Wojciech Kazmierczak czy Wojciech Blomberg to gracze jak widać o ustabilizowanej klasie i z mocnym trenerem czyli Pawłem Blombergiem i mocnymi podstawami finansowymi( patrz sponsor Delecta i budżet półtora miliona złotych) to wielki atut naszej druzyny. Powalczyć z Chemikiem moze Jadar, Gwardia i ewnetualnie BBTS( choć oni nie sa aż tak mocni jak mogłoby wygladać). Zapowiada sie--ewentualny--turniej barażowy lub sezon w serii B zakończony awansem Bydgoszcan do elity czyli PLS.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko sięokaże na boisku. Jeszcze raz powtórzę- NAZWISKA NIE GRAJĄ- PATRZ SKRA W ZESZŁYM SEZONIE. Ale na pewno te 4 drużyny są faworytami seii B albo turnieju barażowego jeśli ów turniej będzie organizowany!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTSiak- dobra postawa na treningu jeszcze nie świadczy o niczym , dam przykład , Swego czasu grał w Mosto niejaki Przemek Lach potem sie ożenił i gdy jego zona nie chciała mieszkać " na wsi " podpisał kontrakt z Gwardia Wrocław. Trenerzy Mosto i trenerzy Gwardii powtarzali aż do bólu że na treningach gracz ma 9 na 10 mocnych nie do odebrania zagrywek. W czasie meczu ładował w pół siatki mając 1 dobrą na 10 Psychicznie palił się i było to nie do przeskoczenia, Druga sprawa przed ubiegłym sezonem widziałam pare razy na treningach oraz w meczach sparingowych- turnieje (przed PLS) grę Miśka Chadały i Popleki oraz Soroki. A jak grali w czasie PLS każdy widział. Nie jest to broń Boże czepianie się tylko stwierdzenie że jedna jaskółka treningowa wiosny nie czyni a jak będzie naprawde zobaczymy juz niedługo teoretycznie słabiutka drużyna narazie, ale czas zweryfikuje nasze gdybania. Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście się zgadzam, że jedna jaskółka wisony nie czyni!!! Ale w zeszłym sezonie na treningach też nic nie grał tak samo jak w sezonie. Po jego grze mogę zauważyć, że chłopak jest ambitny i sie bardzo stara.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafi24 > "Delecta/Chemik Bydgoszcz ma szansę wygrac turniej barażowy o ile do tego w ogóle dojdzie. widać, ze skład jak na Serię B jest bardzo mocny i nie widzę rywali, którzy mogliby pokonac bydgoszczan."


    Hmmm bardzo ciekawe to może ja podpowiem co nieco :)

    "W silnie obsadzonym turnieju w Bogatyni z udziałem ligowych rywali radomianie zajęli pierwsze miejsce, ogrywając w finale Chemika Bydgoszcz 3:2

    Przykładanie zbytniej wagi do wyników turniejów towarzyskich może być złudne, ale jest doskonałą okazją do sprawdzenia własnych możliwości, a także - rozpoznania sił rywali. Zawody w Bogatyni zakończyły się pełnym sukcesem podopiecznych trenera Jacka Skroka, którzy pokonali w finale Chemika Bydgoszcz, drużynę uważaną za głównego kandydata do gry w serii A. - To był dla nas bardzo pożyteczny sprawdzian. W zasadzie największą uwagę koncentrowałem na ocenie gry środkowych, atakujących oraz obu rozgrywających. Wciąż mamy nad czym pracować - podkreślił szkoleniowiec.

    Na tle rywali Jadar zaprezentował dojrzałą siatkówkę i wydaje się, że to właśnie radomianie mogą być najpoważniejszym przeciwnikiem zespołu bydgoskiego w walce o serię A. Niezłe wrażenie na wszystkich zrobił też młody zespół gorzowski, który prowadzi doświadczony trener Waldemar Wspaniały. - Jak się im pozwoli na wiele, mogą być groźni dla wszystkich - przestrzegał Skrok.

    Radomski szkoleniowiec potwierdził, że sfinalizowano umowę z Marcinem Gryglem, który od kilku dni trenował z zespołem. - Jest bardzo przydatny, ale widać, że brakuje mu jeszcze zgrania z wystawiającymi - powiedział "Gazecie" Skrok.

    Od wtorku radomianie rozpoczną trzeci etap przygotowań do sezonu. Tym razem wyjadą na obóz do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale. W kalendarzu gier sparingowych Jadaru pojawiła się nowa pozycja. W dniach 24-26 września wezmą udział jako jedyny zespół serii B w silnie obsadzonym turnieju w Bełchatowie.

    Jadar: Szewczyk, Pawliński, Makaryk, Szumielewicz, Wiktorowicz, Jaskulski, Biliński (libero) oraz P. Skrok, Staniec, Grygiel.

    Wyniki, eliminacje: Jadar - Gwardia Wrocław 3:1, Jadar - Chemik Bydgoszcz 2:3, Jadar - GTPS Gorzów Wlkp. 3:0, Chemik - Gwardia 3:1, Chemik - GTPS 1:3, Gwardia - GTPS 3:2.; finały: o 3. miejsce: Gwardia - GTPS 3:2, o 1. miejsce: Jadar - Chemik 3:2."

    źródło: www.czarni.pl




  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTSPSYCHOFANS ! Nie bardzo rozumiem twoja wypowiedź pod moim adresem " Czemu ciagle masz coś do nas". Nie rozumiem jej z kilku powodów :
    - co to znaczy ciagle ?
    Nie jest to pierwszy raz i dobrze o tym wiesz.
    - o kogo ci chodzi w wyrazeniu " do nas ? " ( tzn. do kogo ? ). Czy ty wystepujesz w kilku osobach ?
    Do nas-do fanów BBTS.Nie występuję w kilku osobach.
    A wracając do meritum. Zapytałem jedynie czy w takim składzie jak podałeś chcecie walczyc o PLS. Bo póki co to jest 8 zawodników i jak mi sie wydaje w 8-mke trudno bedzie wywalczyc awans ( patrząc chociazby na wzmocnienia Bydgoszczy czy Radomia ).
    Zdaje się,że napisałem "to na razie tyle" co ma znaczyć,że jeszcze się wzmocnimy etc.
    W kontekście powyższego naprawdę nie rozumiem twojej zgryźliwej odpowiedzi na temat składu Mostostalu. Nigdzie nie pisałem - o ile sie mylę to mnie wyprostuj - że Mosto zdobedzie mistrza. I nie wmawiaj mi tego czego nie powiedziałem. Wiem natomiast jedno, napewno nie bedzie gorzej niz roku ubiegłym.
    Poprostu skontrowałem Cię...
    Dzięki takim wypowiedziom właśnie, nie lubię twojego klubu.Sorry.
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj mecze Gtps.Jak myślicie jaki będzie wynik

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety chlopaki z GTPSu przegrali 3:2szkoda...
    pozdrawiam druzyne!!

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam prosbe... Czy moglby mi ktos napisac sklad zespolu z Pily??

    Pozdrawiam :)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •