Prezesie Rusko!!!

Niech Pan broni naszą wrocławską godność i naszego trenera.

Prezes Karwan nie może trząść całą ligą. Apator zawsze ma uwagi do toru, choćby nie wiem jaki on był. Ośmieszyli się w Częstochowie, gdzie na spreparowanym ponoć torze... wygrali mecz i nie wiedzieli już co mówić. A w Lesznie to do remisu doprowadziła inna niż klasyczna polewaczka (lejąca wodę z tyłu), która to spreparowała tor. Przecież to śmieszne. A sędzia... teraz sobie przypomniał, że tor był zły. przedtem w czasie i po meczu jakoś nie miał zastrzeżeń. Trudny tor to nie znaczy spreparowany. Unia Tarnów też nas załatwiła torem i nic nie mówimy. Przecież as gospodarzy Kołodziej aż się połamał.

Prezesie Rusko broń Pan naszego, wrocławskiego honoru. Rąbnij Pan w końcu w stół, bo do tej pory to Pan przyjmuje wszystkie ciosy (dzikie karty GP, matura Miśkowiaka i obecna kara dla trenera) i nadstawia Pan drugi policzek na następny cios. Wrocław jest zbyt ważny na żużlowej mapie Europy.

Kto to widział prezes klubu, jednocześnie szefem Głównej Komisji?

Czekamy na Pana reakcję!!! Ostrą reakcję !!!

Zasmucony kibic Misiek M
Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

PS. Często uczę mojego 14-letniego syna, ze żużel to to uczciwy, choć niebezpieczny sport. Ostatnio chyba już mi nie wierzy.

za www.przegladzuzlowy.pl


pozdrawiam