Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Kara dla M.Cieslaka - list otwarty do prezesa Rusko !!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Kara dla M.Cieslaka - list otwarty do prezesa Rusko !!

    Prezesie Rusko!!!

    Niech Pan broni naszą wrocławską godność i naszego trenera.

    Prezes Karwan nie może trząść całą ligą. Apator zawsze ma uwagi do toru, choćby nie wiem jaki on był. Ośmieszyli się w Częstochowie, gdzie na spreparowanym ponoć torze... wygrali mecz i nie wiedzieli już co mówić. A w Lesznie to do remisu doprowadziła inna niż klasyczna polewaczka (lejąca wodę z tyłu), która to spreparowała tor. Przecież to śmieszne. A sędzia... teraz sobie przypomniał, że tor był zły. przedtem w czasie i po meczu jakoś nie miał zastrzeżeń. Trudny tor to nie znaczy spreparowany. Unia Tarnów też nas załatwiła torem i nic nie mówimy. Przecież as gospodarzy Kołodziej aż się połamał.

    Prezesie Rusko broń Pan naszego, wrocławskiego honoru. Rąbnij Pan w końcu w stół, bo do tej pory to Pan przyjmuje wszystkie ciosy (dzikie karty GP, matura Miśkowiaka i obecna kara dla trenera) i nadstawia Pan drugi policzek na następny cios. Wrocław jest zbyt ważny na żużlowej mapie Europy.

    Kto to widział prezes klubu, jednocześnie szefem Głównej Komisji?

    Czekamy na Pana reakcję!!! Ostrą reakcję !!!

    Zasmucony kibic Misiek M
    Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

    PS. Często uczę mojego 14-letniego syna, ze żużel to to uczciwy, choć niebezpieczny sport. Ostatnio chyba już mi nie wierzy.

    za www.przegladzuzlowy.pl


    pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rece opadaja, jak sie takie bzdury czyta!!!
    cieslak slusznie zostal ukarany!!
    nie bede wiecej narazie tego komentowal, ani przytaczal argumentow bo sa one oczywiste!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. Często uczę mojego 14-letniego syna, ze żużel to to uczciwy, choć niebezpieczny sport. Ostatnio chyba już mi nie wierzy.

    pozdrawiam
    Nic nie mam przeciwko rozsądnym 14-latkom, ale czy to przypadkiem nie ty jesteś tym 14-letnim synem?
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Szkoda slow. Gosc ma jakies kompleksy.

    Przecież as gospodarzy Kołodziej aż się połamał.
    Polamal nie polamal ale nie przez tor tyko przez awarie silnika (tlok czy cos).
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiziu to , ze nie umiecie jezdzic na torze na calej szerokosci równym to nie wina Tarnowa...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nalepsze w tym wszystkim jest to,że te wypociny "drukneli" na przeglądzie żużlowym.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ale o co tu w ogóle chodzi w tym wątku, przecież o Cieślaku jest już rozmowa w innym temacie, a o Rusce to by się kilka też znalazło :P

    Chyba, że chodzi o "Miśka M", nowego felietonistę PŻ ? :D

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    drogi panie Kiziu słowa te zabrzmiały niczym "Rota" Konopnickiej ......radzimy przyjrzec się uwaznie gfdzie zawsze sa pretensje o stan toru i kto ma opinię polewaczkowego.....

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    W niektorych watkach tego listu zgadzam sie w 100% Karwan kreci liga tak jak mu sie podoba dlamnie to jest paranoja ze prezes klubu jest prezesem całej ligi - zarzadu odpowiadajacego za regulaminy itp m Karwan caly czas kopie dolki zeby Wrockowi zaszkodzic i to ma byc osoba ktora jest ma pomagac wszytskim klubom - smieszne ...


  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytuje :

    Kiziu to , ze nie umiecie jezdzic na torze na calej szerokosci równym to nie wina Tarnowa...
    -----------------------------------------------------------

    nie jestem kibicem WTS Wrocław i w swoim zyciu nie mam zamiaru nim byc.

    Cytuje :

    drogi panie Kiziu słowa te zabrzmiały niczym "Rota" Konopnickiej ......radzimy przyjrzec się uwaznie gfdzie zawsze sa pretensje o stan toru i kto ma opinię polewaczkowego.....

    -----------------------------------------------------------

    nie ja pisałem ten list tylko go przytoczyłem
    niech cała Polska widzi jakich kibicow ma WTS


    pozdriawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    W niektorych watkach tego listu zgadzam sie w 100% Karwan kreci liga tak jak mu sie podoba dlamnie to jest paranoja ze prezes klubu jest prezesem całej ligi - zarzadu odpowiadajacego za regulaminy itp m Karwan caly czas kopie dolki zeby Wrockowi zaszkodzic i to ma byc osoba ktora jest ma pomagac wszytskim klubom - smieszne ...
    :-)
    Skoro zostal wybrany przygniatajaca przewaga glosow
    przewodniczacym GKSZ to znaczy, ze iles tam osob
    mu zaufalo rowniez jako prezesowi Apatora.
    Chetnie bym poczytal o tym kreceniu liga i kopaniu
    dolkow pod Wroclawiem bo na razie to raczej raczej'Wrocek
    kopie dolki gdzie sie da - chocby w/s telewizji...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    -----------------------------------------------------------

    nie ja pisałem ten list tylko go przytoczyłem
    niech cała Polska widzi jakich kibicow ma WTS


    pozdriawiam[/quote]

    rozumiem ze na podtawie tego chcecie wszytkich oceniac , to jak tak mozna powiedziec ze w Toruniu sa bandyci bo rzucaja kamieniami , w Lesznie podobnie ludzie nie mozna na podstawie jednej osoby oceniac wszytkich :)
    Generalnie w niektorych zdaniach mial racje ale troche przesadzil :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj Kizol teś se narobil , ale Cie pojechali zeby z Kizia zrobic kibica wtsu to juz przegiecie ...
    ale swiadczy to o tym ze wielu na tym forum krzyczy byle krzyczec a jest podane tutaj zrodlo tego listu pozatym kibic ten podpisuej sie jako Misiek M a nie jako Kiziu:>
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o to przykład jakie kto ma pojęcie o zuzlu!gość nawet nie wie co dokładnie się stało kołodziejowi w tym feralnym biegu a pisze takie bzdety jak jakiś małolat.kołodziej się wypowiadał o przyczynach tego upadku za posrednictwem ojca i sam także!!!tor był równy ,do ścigania się i do walki nie mozna nic zarzucić!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiziu

    nie jestem kibicem WTS Wrocław i w swoim zyciu nie mam zamiaru nim byc
    Napewno nam kibicujesz tylko się wstydzisz do tego przyznać.
    Zawsze to jeden kibic Sparty w Lesznie więcej.:P
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    eee :P
    Karawan sie w Czestochowie przyczepil jeszcze o
    zbyt duzej ilosci osob w parku maszyn :)

    a prezesem zostal Karwan
    bo innych kandydatow ne bylo :P

    ale koles musi miec fajnie :P
    przes Adriany
    prezes Torunia
    Przeses gksz :P

    i niech mi ktos sprobuje powiedziec ze kolo ma czas na zajmowanie sie waznymi sprawami i latwo sie koncentruje na wszelakich problemach :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Eh ja juz powoli mam dosc tych wszelkich sporow. Ci oskarzaja o preparowanie, a ci mowia ze tamci specjalnie robia im na zlosc, a tamci to ...

    no ile mozna. generalnie na forum trwa klotnia na ten sam temat juz ktorys raz tylko pod innym szyldem (reformy, poszczegolne kolejki, ukaranie cieslaka...) wszystko to niby dyskusja na inny temat a jakos wszyscy gadaja albo ze karwan jest be, albo ze rusko to oszust i zlodziej :P ile mozna?

    Muuu byc moze jest tak jak mowisz. Jedynym pytaniem jest to, co zaniedbuje najbardziej?
    a) Adriane gdzie zapewne ma zespol doradcow i innych pracownikow
    b) druzyne Apatora Torun, gdzie oprocz niego wazne funkcje pelni kilka osob
    c) GKSZ

    jezeli odp jest inna niz c to nie powinno to nikogo obchodzic, bo to jego sprawa. a jak jest w rzeczywistosci? kto to wie...

  18. Powrót do góry    #18
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cieślak ukarany ???

    Cieślak ukarany???, oj to niemożliwe bo sądziłem,że ten mały łysy ps. "polewaczkowy" będzie w nieskończoność robił takie numery. Tak się składa,że nie on jeden wsławił sie w takie działania.Nie wiele gorszy od niego to Chomski i Czesiu Czernicki. Każdy z nich za nic ma życie i zdrowie zawodników a w szczególności przyjezdnych. Dla nich nade wszystko ważny jest zdobyty punkt i stanowisko jakie zajmują. Dobrze,że wreszcie ktoś się tym zajął. Wzmiankowana kara przez GKSŻ, to śmieszna kara w porównaniu do kary jaka winna być wymierzona za takie praktyki.Nie GKSŻ a prokurator winien zająć się takimi osobami. Podstawy prawne są na tyle wystarczające aby do odpowiedzialności pociągnąć pomocników i podżegaczy. Mam tu na myśli dyrektorów klubu jak i prezesów. To oni w pierwszej kolejności powinni odwiedzić progi prokuratur. Ale to tyko kwestia czasu bo okazuje się,że byli od nich "mocniejsci" choćby z kręgów polityki, których wbrew pozorom odpowiedni artykuł kodeksu karnego objął. Więć zgodnie z porzekadłem: "nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka".

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wzmiankowana kara przez GKSŻ, to śmieszna kara w porównaniu do kary jaka winna być wymierzona za takie praktyki.Nie GKSŻ a prokurator winien zająć się takimi osobami. Podstawy prawne są na tyle wystarczające aby do odpowiedzialności pociągnąć pomocników i podżegaczy. Mam tu na myśli dyrektorów klubu jak i prezesów. To oni w pierwszej kolejności powinni odwiedzić progi prokuratur. Ale to tyko kwestia czasu bo okazuje się,że byli od nich "mocniejsci" choćby z kręgów polityki, których wbrew pozorom odpowiedni artykuł kodeksu karnego objął
    wiec co tu jeszcze mistrzu robisz? no juz do prokuratury i skladaj zawiadomienie o przestepstwie

    a masz jakies dowody? hehehe

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ech.. tyle zamieszania.. zostawmy to Rusko i Cieslakowi.. odwolaja sie a co z Karwanem to zobaczymy..

    pozdro ;]


    ps. to ze jestem z wrocka nie znaczy ze usprawiedliwiam Cieslaka..ale kazdy przeciez robi tor pod siebie.. i nie ma toru bez dziur.. ;p

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Hmm naszego Cieslaka mozna nazwac polewaczkowym dobrze ze nie ze np "szambolotnik" jak mozna nazwac kogos w pewnym klubie :)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze wydawalo mi sie ze tor spreparowany to ten ktory nie jest taki sam na calej jego szerokosci........ale widze ze kiziu ma inne zdanie na ten temat........
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytuje :

    Zawsze wydawalo mi sie ze tor spreparowany to ten ktory nie jest taki sam na calej jego szerokosci........ale widze ze kiziu ma inne zdanie na ten temat........


    chłopie wez uwaznie przeczytaj ten cały wątek a potem sie wypowiadaj


    pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jak z kurtyzaną.....

    wiec co tu jeszcze mistrzu robisz? no juz do prokuratury i skladaj zawiadomienie o przestepstwie

    a masz jakies dowody? hehehe


    Z tobą to jak z tą kurtyzaną : plujesz w oczy a mówi,że deszcz pada ....
    Dowody ? pewnie z choinki sie urwałeś,a nie przypominasz smyczku toru jaki "stroił" w Czewie? a pamietny Finał IMP w Pile? a wiele imprez we Wrocku? Nie wystarczy,że robi takie torfowisko z toru,że tupając nogą tor faluje kilka metrów ?

    A z ta prokuraturą to nie ponaglaj, bo przyjdzie odpowiedni czas a sprawa nabierze właściwego toku. Więć póki co to nie bądź taki pewien i śpij na baczność.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    to ja powiem tak

    Cieslak robi jak robi
    jak by robil zle to by przeciez nie pracowal nigdzie i by go nie zatrudniili w zadnym klubie, prawda?

    Cieslak jest najlepszym trenerem i tor przygotuje jak nikt inny!

    szkoda, ze czasem przegina ale nie robi nic niebezpiecznego!
    nie ma na nim dziur, itp!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    to ja powiem tak

    Cieslak robi jak robi
    jak by robil zle to by przeciez nie pracowal nigdzie i by go nie zatrudniili w zadnym klubie, prawda?

    Cieslak jest najlepszym trenerem i tor przygotuje jak nikt inny!

    szkoda, ze czasem przegina ale nie robi nic niebezpiecznego!
    nie ma na nim dziur, itp!

    Nie wierze ze ktos mogl cos takiego napisac.Muu chyba jakies ziolo jarales co?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    KickPin

    sorry
    ale widzialem tory robione przez Cieslaka i NIE BYLY NIEBEZPIECZNE!

    (wczesniej nie pisalem o torze na meczu wts-torun, bo tam nie bylem :P )
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    brawo karwan!!! ukarajmy teraz unie leszno za to ze o maly wlos nie wygrala w toruniu. i w ogole powinno byc w regulaminie napisane ze apator jest najlepszy i basta! reszta moze probowac wygrac ale tylko probowac. jak ktos wygra to kara i juz!
    naprawde zalosc mnie ogarnia jak co chwile czytam co tam znowu wymyslil karwan. zapomina sie chlopina ze liga to nie jest jego firma i nie wszystko tu wolno. traktuje gksz jak Glowna komisje do spraw zalatwienia mistrzostwa toruniowi. jak torun chce tylko jednego obcokrajowca to zmienmy regulamin tak zeby wszyscy tak musieli. jak torun chce umowe z tvp3 to wszyscy tak musza. jak torun przegra to ukarajmy toromistrza, sedziego i wszystkich wokol. nie karajmy tylko druzyny i kibicow torunskich za butelki ktore juz sa tradycja ( wymiennie z jogurtami ) bo przeciez to taki przyjacielski gest... WIWAT KARWAN !!! naprawde jestem troszke rozgoryczony bo przeciez nie tak dawno szefowal nam grodzki i takich szopek nie bylo. no ale coz bywaja jeszcze na swiecie ludzie wielce oswieceni jak karwan. tylko dlaczego nie czepia sie pilki noznej albo ping ponga. przeciez te dyscypliny tyle traca przez ich nieobecnosc!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi się, że niektórzy z Was trochę przesadzają... jakoś trudno mi uwierzyć, że Karwan, chociaż jest prezesem GKSŻ-u, może "trząść" całą ligą
    to, że ma dużo pomysłów to chyba dobrze, bo jeszcze do niedawna bardzo dużo mówiło się o potrzebie uzdrowienia polskiego żużla; teraz w końcu coś się dzieje, coś się zmienia
    nie wiem czy wszystkie zmiany są dobre, no ale cóż, takie życie...
    poza tym, każda decyzja czy pomysł Karwana musi zostać zaakceptowana w drodze głosowania; można więc powiedzieć, że jest to decyzja większości

    a co do tego, że jest on również prezesem Apatora...
    do niedawna vice prezesem był Rusko, więc za bardzo nie rozumiem czemu to nagle Karwan ma z czegoś rezygnować, skoro jego poprzednicy postępowali inaczej...

    pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    W ogole to dziwie sie, ze Przeglad Zuzlowy bublikuje takie rzeczy i w tym stylu.

    Wydaje mi sie, ze LIST OTWARTY z zalozenia podpisuje
    sie JAWNIE swoim IMIENIEM I NAZWISKIEM i nie jest
    on jakims tam anonimem skoro nazywa sie OTWARTYM.

    List otwarty z danymi do wiadomosci redakcji?
    Dziwne to wszystko...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jak z kurtyzaną.....

    wiec co tu jeszcze mistrzu robisz? no juz do prokuratury i skladaj zawiadomienie o przestepstwie

    a masz jakies dowody? hehehe

    Z tobą to jak z tą kurtyzaną : plujesz w oczy a mówi,że deszcz pada ....
    Dowody ? pewnie z choinki sie urwałeś,a nie przypominasz smyczku toru jaki "stroił" w Czewie? a pamietny Finał IMP w Pile? a wiele imprez we Wrocku? Nie wystarczy,że robi takie torfowisko z toru,że tupając nogą tor faluje kilka metrów ?

    A z ta prokuraturą to nie ponaglaj, bo przyjdzie odpowiedni czas a sprawa nabierze właściwego toku. Więć póki co to nie bądź taki pewien i śpij na baczność.
    rozbawiles mnie :)

    w oczy pluje? uj nie wiedzialem ;]
    deszcz pada? no do soboty lalo w Czestochowie ostro :)

    koles...jak mowisz o sadach prokuratorach i innych badziewiach prawnych to najpierw miej jakis DOWOD (sprawdz w slowniku co to slowo oznacza bo moze nie wiesz) bo to wlasnie na podstawie DOWODU(OW) mozna kogos do sadu podac

    a to czy tor byl taki, czy siaki, czy owaki to sobie mozesz wsadzic miedzy bajki bo jakos nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek ktokolwiek zrobil sobie krzywde na torze przygotowanym przez Cieslaka wlasnie przez tor

    wiec koles wyluzuj moze nie potrafisz odzalowac tego ze Cieslak jest najlepszym z najlepszym Twoja sprawa to jest nie moja ale zrozum ze ten koles jak nikt inny potrafi tor przygotowac potrafi swoim zawodnikom powiedziec jakie przelozenia etc (podejrzewam ze na GP we Wrocku tez im pomagal bo od tak przeciez w parkingu by nie byl :) )

    a tak wogole to proponuje zeby kazdy toromistrz (czy tez osoba robiaca tor) ktory nie przygotuje toru dla gosci (szczegolnie Apatora) odebrac wszystkie uprawnienia jakie ma do prowadzenia pojazdow zmechanizowanych :P


  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no no

    to ja powiem tak

    Cieslak robi jak robi
    jak by robil zle to by przeciez nie pracowal nigdzie i by go nie zatrudniili w zadnym klubie, prawda?

    Cieslak jest najlepszym trenerem i tor przygotuje jak nikt inny!

    szkoda, ze czasem przegina ale nie robi nic niebezpiecznego!
    nie ma na nim dziur, itp!
    Nie myślalem, że sie kiedyś zgodze z którymś z Częstochowian a tu prosze!!! Chyba nie ma nic do dodania!
    Niechęć do Cieślaka może być podyktowany tylko tylko zazdrością.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Krowy (Muu)
    Człowieku ty chyba bse masz, nie dosc ze przeinaczasz nazwiska i nazwy uzytkowników to jeszcze na dodatek bredzisz. Cieslak robi tory bezpieczne? Przeciez ty na glowe upadles.
    Brak mi słów a listy tego typu to mnie z nog powalają .
    List ten takze mozna przeczytac w tygodniku ale mnie to nie dziwi gdyz cały czas tylko uboleewaja jaki ten wrocław jest biedny i maslanka z cz-wa tez
    Przestane czytac tego brukowca.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    he he he!! ale jazda tu jest!!!!!:P:P

    ale kibice z torunia nie powinni zbytnio udzielac sie w tym watku!!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muuu-
    No moze widziales ze wczresniej swietnie przygotowanetory przez Cieslaka, ale faktem jest ze ukarany zostal za to jak ten wygladal w meczu z Apatorem. A to chyba nie jest normalne ze zawodnicy jezdzacy na swiatowym poziomie nie potrafili utrzymac swoich motocykli na wirazach :) Ale juz bylo wystarczajaco pisane na ten temat.

    A to ogolnie to juz calkowicie zaskoczylo mnie to do kogo ten list zostal skierowany :) coz za ironia losu :) Nic tu nie chce sugerowac,ale moim zdaniem jezeli nadawca tego listu tak bedzie uczyl swego syna uczciwosci w taki sam sposob w jaki zostali odbici zawodnicy z Pily....ohoo :)

    Ps. o co dokladnie chodzi z ta matura Miskowiaka?

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ogole to dziwie sie, ze Przeglad Zuzlowy bublikuje takie rzeczy i w tym stylu.

    Wydaje mi sie, ze LIST OTWARTY z zalozenia podpisuje
    sie JAWNIE swoim IMIENIEM I NAZWISKIEM i nie jest
    on jakims tam anonimem skoro nazywa sie OTWARTYM.

    List otwarty z danymi do wiadomosci redakcji?
    Dziwne to wszystko...
    Ten list zamiescil na swoich łamach rowniez Tygodnik Żużlowy. A podpisano go: Zasmucony kibic - imię i nazwisko wyłącznie do wiadomości redakcji. :P

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    "Zasmucony kibic" czytaj: Adam Zając z Rusko na dobre i na złe :)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    wydaje mi się, że niektórzy z Was trochę przesadzają... jakoś trudno mi uwierzyć, że Karwan, chociaż jest prezesem GKSŻ-u, może "trząść" całą ligą
    to, że ma dużo pomysłów to chyba dobrze, bo jeszcze do niedawna bardzo dużo mówiło się o potrzebie uzdrowienia polskiego żużla; teraz w końcu coś się dzieje, coś się zmienia
    nie wiem czy wszystkie zmiany są dobre, no ale cóż, takie życie...
    poza tym, każda decyzja czy pomysł Karwana musi zostać zaakceptowana w drodze głosowania; można więc powiedzieć, że jest to decyzja większości

    a co do tego, że jest on również prezesem Apatora...
    do niedawna vice prezesem był Rusko, więc za bardzo nie rozumiem czemu to nagle Karwan ma z czegoś rezygnować, skoro jego poprzednicy postępowali inaczej...

    pozdrawiam
    chociaz jedna osoba trzeźwo myślaca.
    Jak na razie to polowa gada ze Karwan to że tamto, ale przecież on nie jest jedyna osoba w GKSŻ.

    Co do wypowiedzi muuu na temat Cieślaka (Cielaka) :
    "szkoda, ze czasem przegina ale nie robi nic niebezpiecznego!
    nie ma na nim dziur, itp! "
    przegina ale nie ma zadnych dziur, no ta, przeciez to jest smieszne.
    Na meczu z Apatorem zawodnicy podskakiwali na dziurach wroclwaskiego toru co chwile, dziur bylo mase.
    A do porownania na GP we Wroclawiu tor byl bardzo rowny.

    Teraz Cieślak robi cyrki na meczu w Bydgoszczy, Nowackiemu kaze sie kłaść, chce wystawic Miśkowiaka do nominoanych mimo iz zawodnik wg. regulaminu nie moze juz startowac, wiec jak zwykle kombinuje.

    A dlaczego wogole jakis klub go zatrudnil?
    Zatrudnil go klub w ktorym prezesem jest Rusko, czyli podobny kombinator, starczy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •