Zobacz wyniki ankiety: Ktory klub według was dokonał najlepszego transferu PLS??? Jaki zawodnik jest najwiekszym wzmocnieni

Głosujących
34. Ankieta zamknięta
  • Piotr Gruszka - EKS SKRA BEŁCHATÓW

    8 23.53%
  • Marcin Nowak - PZU AZS OLSZTYN

    0 0%
  • Arkadiusz Olejniczak - MOSTOSTAL AZOTY KK

    2 5.88%
  • Michał Bąkiewicz - PZU AZS OLSZTYN

    4 11.76%
  • Robert Szczerbaniuk - EKS SKRA BEŁCHATÓW

    4 11.76%
  • Damian Dacewicz - EKS SKRA BEŁCHATÓW

    0 0%
  • Michał Ruciak - PZU AZS OLSZTYN

    3 8.82%
  • Daniel Pliński - IVETT JASTRZĘBIE BORYNIA

    5 14.71%
  • Marcel Gromadowski - MOSTOSTAL AZOTY KK

    5 14.71%
  • inny

    3 8.82%
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: NAJLEPSZY TRANSFER PLS

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NAJLEPSZY TRANSFER PLS

    Ktory klub według was dokonał najlepszego transferu PLS??? Jaki zawodnik jest najwiekszym wzmocnieniem druzyn>????


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadaj to pytanie za rok to Ci odpowiem!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadaj to pytanie za rok to Ci odpowiem!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bezwzglednie przxejscie Rafala Cimochowskiego z Moderatora Hajnowki do KP PE Sosnowiec...:):):)
    hahaha!!
    LM NASZA!!!:)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Gacek z Nysy do Częstochowy buhaha
    Jeszcze tylko Nowika brakuje
    Brawo Lisowski !!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Gacek z Nysy do Częstochowy buhaha
    Jeszcze tylko Nowika brakuje
    Brawo Lisowski !!!!!!
    Butcher widocznie nie stać was na lepszego libero i okradacie Nyse z ostatniego wartościowego zawodnika. Ale mam pomysł jak sprawić żeby do Częstochowy przyszedł np. Hubert Henno z Francji. Niech każdy kibic z Częstochowy, który narzeka, że nie kupicie do AZS gwiazd rzuci na rzecz klubu 5 tys. zł i problem z głowy. Kupujecie Gacka bo tylko na niego was stać. Zresztą w sumie nie wiem nawet po co bo macie już 2 zawodników na libero.

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, jaka zla ta Czestochowa, kupili ostatniego wartosciowego zawodnika Nysy i przyczynili sie w ogromnym stopni do upadku tego jakze zasluzonego klubu.

    WEZ SIE KU**A GOSCIU ZASTANOW CO PISZESZ !!!!!!
    A jak wg Ciebie rok temu zachowala sie Skra, wykupujac pol Czestochowy !!!!!???? Duzo nie brakowalo, zebyscie zniszczyli Nasz Klub !!!
    Przeczytaj jeszcze ze trzy razy swoj post i zastanow sie dlaczego Kibicom AZS-u czasem puszczaja nerwy.
    A ja osobiscie juz sie nie moge doczekac, az znowu biedny i skazany na porazke czestochowski AZS, ogra belchatowska Skre, upokorzy gwiazdeczki, a My Fani AZS-u bedziemy mogli zasmiac sie w twarz takim wesolym ludzikom jak Ty.
    Slow tych nie kieruje do wszystkich Fanow Skry, bo sa wsrod nich naprawde sympatyczne osoby. Niestety tacy kibice jak ty, psuja im opinie.

    Nie pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe bardzo jak to jest, ze zawodnicy zarabiajacy czasem 30 tysiecy zlotych za sezon, daja lekcje gry w siatkowke gwiazdom wyceniajacym sie na 300 tysiecy albo lepiej ( jak nie nadazasz to nawiazuje do meczy o brazowy medal MP ). Moze kiedys zrozumiesz, ze pieniadze to nie wszystko, a zwyciestwo nad druzynami a'la Skra liczy sie, dla takich Kibicow i druzyn jak Nasza, podwojnie.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FIGO wygrales konkurs na najlepszy komentarz roku!!!normalnie padlem!!!!!
    CZESTOCHOWA OKRADA Nyse z ostatniego wartosciowego zawodnika!!! hahaha!!
    taaaak a Skra buduje swoj zespol od podstaw,nie zwazajac na sile pieniadza!
    dokladnie!!!!!

    co do nowego libero u nas....kto wie,czy to jest az tak zly pomysl-Krys gra bardzo nierowno,Panas tez nie jest najlepszym libero swiata,a w zeszlym sezonie jednak libero bylo najslabszym ogniewem naszej druzyny; a moze akurat....
    co do srodka-Nowik nie bedzie zawodnikiem AZSu Czestochowa,koniec dyskusji ;
    pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę komentował wypowiedzi kibiców AZS bo nie widze sensu w dalszej kłótni. Jedno moge tylko powiedzieć, zdania swojego nie zmienie.

    P.S.
    Digit człowieku ty się zastanów co piszesz bo to twoje wypowiedzi są śmieszne. Tu masz zresztą przykład:

    Eeeeej no, przesadzacie Spojrzcie na godzine napisania tego kontrowersyjnego postu, to chyba bedziecie wiedziec o czym mowie Wczoraj piatek, wiec czlowiek musial odreagowac trudy zwiazane z sesja, pozatym Polska wygrala wogole zdazylo sie milion innych rownie sympatycznych rzeczy Wobec tego, przepraszam wszystkich, ktorzy poczuli sie urazeni trescia owego postu
    A o Kibicach AZS-u juz zostalo powiedziane wszystko, wiec dajmy sobie spokoj.

    Pozdrawiam.
    To twoja wypowiedź z 12.6.2004 r. Palnąłeś koles niewypał i później farmazonów chciałeś mi nawciskać. Też mógłbym powiedzieć teraz, że byłem niewyspany jak to pisałem, ale w przeciwieństwie do ciebie nie zmienie zdania tylko dlatego, że kto inny uważa inaczej.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo mały człowieczku, najeżdżasz na AZS a popatrz co robia prezesi twojego klubu, jesteś żałosny.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo, twierdzenie, że AZS kogokolwiek okrada nie jest prawdziwe, jest okres transferowy i to są normalne reguły postępowania. Kluby szukają nowych zawodników, potrzebnie czy nie, i znajdują ich w innych klubach. Nie jest winą AZS-su, że Nysa ma kłopoty z budżetem i sponsorami (życzę im zresztą aby się tych kłopotów pozbyli). A zawodnik pójdzie tam, gdzie dla niego będzie korzystniej. Który klub zyska na transferach okaże się w trakcie sezonu, a raczej po jego zakończeniu. Dlatego też trudno mi też ocenić, czy np. Skra zyska po obecnych transferach, bo na dzisiaj gra naszych nowych zawodników jest co najmniej przeciętna. Każda taka ocena dzisiaj to 'futurologia stosowana'.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sluchaj koles, napisalem cos z czym sam pozniej nie moglem sie zgodzic, a napisalem to, bo bylem pijany. Wystarczy ?? wiec to ku**a wyjasnilem i w przeciwenstwie do ciebie mialem ta odwage, zeby osoby zainteresowane przeprosic !!!! Ja tez zdania swojego nie zmieniam, pisze to co mysle, a nie zachowuje sie jak pospolita "choragiewka".
    Z toba dyskusji nie bede kontynuowal, jak mozesz to zamilcz w tematach dotyczacych AZS-u.
    skoro jestem smieszny, to miales pewnie wiele okazji zeby mi to powiedziec ( w zeszlym sezonie jakies 5 razy w Belchatowie ). Przy najblizszej okazji, postaram sie dowiedzic kim jestes, a wtedy bedziesz mogl powyzywac AZS i jego kibicow prosto w moje oczka.
    Napewno nie pozwole, zeby jakis nastoletni chlopczyk biegajacy po parkiecie z przedluzaczem mnie obrazal !!!!!
    Z niektorymi ludzmi, to sie naprawde, nie da normalnie porozmawiac. Wspolczuje Skrze takich Kibicow.

    Przy okazji Pozdro dla Amigo, Elwiernes i jeszcze kilku osob ktore na to zasluguja.

    Koniec.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisałem okradacie Nyse nie w sensie tego, że kupujecie Gacka tylko, że po co wam 3 libero jak macie już dwóch. U was sobie nie pogra a w Nysie mógłby być filarem drużyny.

    Posty kibiców AZS znów pozostawie bez komentarza bo po co mam się znirzać do waszego poziomu. Nie wydaje mi się, aby w moim poście były jakieś bluzgi, a w waszych się znajdą. Niestety nie umiecie zapanować nad nerwami..............

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno odpowiedzieć na to pytanie przed sezonem, patrząc z perspektywy największego zainteresowania to zdecydowanie Benka do Skry i Bąka z Ruckiem do PZU... ale który transfer okazał się trafiony okaze się dopiero po sezonie albo w jego trakcie..

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech bida to bida jest i byla wszedzie.
    To,ze sie ma nazwiska w skaldzie nie oznacza t osukcesu.
    Pzekonalem sie o tym rok temu,gdy kupiono : najpierw Dacka potem Divs,Zygadle...przed sezonem juz mowilem ,ze mamy mistrza,LM itp...
    Co sie okazalo zespol gral jak wszyscy wiedza kaszane,ale i tak bylem z nimi o konca...
    Teraz pieniedzy nie bylo i kupilismy ,,sredniakow" o ile moge tak o nich powiedziec...
    Jednak sponsor przyszedl i mysle,ze za rok znow u,,nazwiska" pojawia se w SOsnowcu..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •