Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: KTO ZAGRA W PLS? CZY BEDZIE KOLEJNY TURNIEJ BARAŻOWY??

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KTO ZAGRA W PLS? CZY BEDZIE KOLEJNY TURNIEJ BARAŻOWY??

    Z powodu ogromnych osłabień Radlina i wielkich kłopotów finansowych Nysy śmiem przypuszczać że będzie turniej barażowy!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja śmiem przypuszczac, ze tak nie będzie.;]

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest chyba wywoływanie duchów ! Trzeba było zapewnić sobie pozostanie w gronie PLS wygrywając baraze z Radlinem a nie czyhac teraz jak sępy na nieszczęscia innych ( być moze własnie waszych zwycięzców ). Z drugiej jednak strony ,okazuje się, że czasami zwycięstwo wcale nie musi oznaczać szczęścia. Bywa że przysparza kłopotów, czego przykładem może być własnie Radlin ale także KP Energia Sosnowiec czy nawet Jastrzębie, że wspomnę tylko o siatkówce. Nie inaczej jest przeciez w innych dyscyplinach naszego sportu. Ale to już inny problem.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jakie to J-bie ma niby problemy he ??

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no właśnie :P co to za herezje ? :P a j-bie ma problemy z miejscem do gry w PLS :P no chyba że cały sezon będziecie grać w spodku :P :P :P :P :P

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A no takie własnie, że :
    1. nie ma gdzie grać w LM ? ( chyba będzie to katowicki "Spodek"),
    2. z druzyny odeszli - lub "mówi się" że odejdą : K.Wójcik, Szczygieł, Kaczmarek,Serafin, Gabrych(?), Chudik(?). W miejsce dwóch pierwszych zakontraktowano Ruska i Plińskiego, więc powiedzymy wychodzi na remis,
    3.generalnie jednak chodzi mi o cos takiego, ze zdobycie mistrzostwa i gra w LM nie spowodowały napływu do J-bia ani nowych sponsorów i większej kasy ani nowych klasowych zawodników, chociażby rozmiaru krajowego ( np. na środku ktoś z grupy : Szczerbaniuk, Dacewicz, M.Nowak, Kadziewicz czy Gołaś czy w miejsce - przy ew. odejściu Gabrycha ktos tej klasy).
    A więc co najwyżej staus qvo!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w tmy zadnego problemu nie widze.Graja w Spodku jakbys nie wiedział.zreszta Mostostal to do Opola musiał targac ,ale ja wiem smiali sie z twojego klubu to teraz ty mozesz posmiac sie z czyjegos..

    Oslabien w klubie tez nie ma jak narazie-nawet wzmocnil sie srodek ;)reszta poki co gra na Boryni dalej..wiec poczekaj z tym kto odszedl czy ma zamiar odejsc.

    W LM fakt nie zawojują ale w PLS o 4 moga spokojnie grac..

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Turnieju nie będzie. Nysa i tak wygrzebie się z problemów jak zawsze zresztą dociągnie do końca sezonu. A Radlin chyba nie po to przeszedł Bielsko, żeby się teraz wycofywać...?

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ani nowych sponsorów
    a Jastrzębska Spółka Węglowa to co ???

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters pyta : A Jastrzębska Spółka Węglowa to co ???
    Odpowiadam : A Jastrzębska Spółka Węglowa to zespół kopalń wydobywających węgiel kamienny klasy 35, która zajęła miejsce innego sponsora tj. Ivettu, stąd m.in. zmiana nazwy klubu, skądinąd nie najszczęsliwsza. A tak na powaznie Panters i s-ka nie o to mi chodziło. Chciałem tylko zwrócic uwage, że u nas ( w kraju ) to jest tak ; jest sukces , wszyscy sie cieszą, są nagrody, medale, orkiestra, pamiatkowe zdjęcia, kwiaty etc.etc. Jak juz wszyscy sie nacieszą, wszystko wraca do szarej rzeczywistości i okazuje sie, że na nic wiecej - paradoksalnie - nie ma co liczyc. Paradoksalnie dlatego, ze sukces powinien byc tylko impulsem pobudzajacym do jeszcze wiekszych sukcesów a nie tylko utrzymaniem tego co jest. W myśl zasady : "jak sie nie rozwijasz - to sie cofasz". A chyba nie o to chodzi ?
    Jak zawsze życzę J-biu jak najlepiej. Z KWK Borynia i Szeroką wiążą mnie osobiste sentymenty. Dotyczą one co prawda prehistorii ( lata 1969-1976 ) ale sentyment do "Boryni" i Szerokiej pozostał. Mam tam do dzisiaj wielu znajomych, chociaż lata lecą...,

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak informują sportowe fakty nadal nie wiadomo czy Górnik Radlin zagra w 1. lidze. Prezes klubu jest dobrej myśli i zapewnia, że zgłosi drużynę do rozgrywek, ale do końca nie można być tego pewnym. W podobnej sytuacji jest Nysa. Grą w 1. lidze zainteresowane są Chemik Bydgoszcz i BBTS Bielsko.

    PS: Górnik będzie swoje mecze rozgrywał prawdopodobnie w Rybniku :):):) Fajnie, nareszcie coś będzie na miejscu.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To widzę,że wsyztsko poukładane mają w klubie,skoro prezes mówi co innego niż trener etc.
    Ciekawe jacy to sponsorzy:D
    jeśłi będzie turniej barażowy to mam nadzieję,że BBTS w nim weźmie udział(akcje już mają:) ) i go wygra.A wtedy stary-nowy sponsor wreszcie zainwestuje w Granvorki i inne tetiuchiny czy jak to się tam pisze.

    pozdro dla AZS Czewa.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według informacji Kronik Beskidzkiej Wojciech Gradowski był na testach w Skrze Bełchatów, Prochazka myśli o przenosinach do Bratysławy a Barberik o zakończeniu kariery. Jenak jeśli Skra pozyskała Chadałę to najprawdopodobniej BBTS zatrzyma Wojtka Gradowskiego!! I co za tym idzie najprawdopodobniej w Bielsu-Białej nie będzie grał Rafał Legień!! Na środku bloku będzie 4 zawodników: Albert Semeniuk, Rafał Marczuk(?), Marcin Kudłacik (powrót z wypożyczenia z NKS Nysa) i Bartosz Węgrzyn. W ten sposób klub zrezygnuje z pozyskania Kaczmarka(Ivett Jastrzębie). A na rozegraniu będzie grał Grzegorz wagner, który wczoraj podpisał kontrakt z bielskim Siatkarzem!!
    P.S. Drużyna BBTS z takim składem może spokojnie walczyć o awans do PLS!!!
    Pozdro
    Prezes

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alw ja nic nie słysze co sie dzieje w Radlinie!!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •