Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LISOWSKI MUSI ODEJŚĆ

    Lisowksi uderz ty sie w glowe czasami ,ja jakiego chu... nam Gacek jest Marcin i Radzia,ten pierwszy z roku na rok bedzie coraz lepszy ale Lisowski to marny dzialacz a wybrali go na prezesa,wstyd mi teraz co ten czlowiek wyprawia,jego działania sa żałosne.
    Dopoki taki czlowiek jak Lisowski bedzie prezesem AZS to dla tego klubu awans do czwórki bedzie duzym sukcesem.

    Czas odbudowac potege AZS dlatego tez Lisowski MUSI ODEJSC !!!!!

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopoki taki czlowiek jak Lisowski bedzie prezesem AZS to dla tego klubu awans do czwórki bedzie duzym sukcesem.
    Sukcesem będzie również pozyskiwanie marginalnych sponsorów, którzy dołożą kolejne grosze, pozwalające podtrzymać egzystencję klubu. Teraz jest to Pamapol i Domex, później będą 'Grzebienie', 'bar pierożek', a może też 'hurtownie odzieży używanej z Koluszek'. Wskazane również wszelkie darowizny, jak to mówi sam Lisowski, "od ludzi dobrej woli". Tak! Właśnie na takiego prezesa zasługuje częstochowski wielokrotny medalista PLS. Należą mu się w tym sezonie jednak słowa szacunku, że analogicznie do roku ubiegłego, nie pojechał w okresie gorączki transferowej na urlop, mając jednocześnie pretensje do naszych klubowych emigrantów, że łaskawie na niego nie zaczekali. Jedno sobie należy uświadomić. To, że w AZS nie inwestuje jakaś konkretniejsza marka, nie wynika wyłącznie z niezdarności naszego ogrodnika, ale z ogólnie przyjętej strategii zarządu, w której przedstawiciele firm w nim przeważający po prostu chcą się na stołkach utrzymać. Tak będzie też teraz, gdy zaistnieje SSA, jednak specyfika tego typu spółki ma to do siebie, że owa elita musi kiedyś "pęknąć", tylko teraz ciekawe czy ten boom czasem nie będzie uderzeniem o dno.

    Co do zakupu libero, mam na ten temat swoje zdanie, które już prezentowałem i póki co nie zmieniam, ale może to się stać w trakcie sezonu. W rundzie zasadniczej sezonu poprzedniego jak by na to nie patrzeć naszą piętą achillesową była pozycja libero. Faktem jednak jest, że sytuację tą zmienił Panas w drugiej części sezonu, dlatego jestem za pozostawieniem tego gracza w klubie. Tak jak pisałem już niegdyś, byłby on jednak świetną alternatywą dla rasowego libero, którym jeszcze niestety Kryś nie jest. A czy jest nim Gacek? Napewno gra dobrze w polu, z kolei przyjęcie zawodzi, jak na zawodnika na tej pozycji. Spodziewałem się nieco lepszego zakupu. Ale skoro już tak jest jak jest, uważam, że nalezy wypożyczyć gdzieś Krysia i niech się ogrywa, bo dużo mu jeszcze brakuje do dobrego poziomu ligowego. Dlatego Marcina jeszcze nie widzę w pierwszej szóstce AZS. Dlatego nie ma się co pieklić JESZCZE na ten transfer, wkońcu mamy Panasa. A może będzie trafiony? Pozdrawiam :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech zrobcie to co my z Kajzerem..czyli OUT.
    praca coponiektorych klubow staje sie zabawna wrecz smieszna.
    KP energa majaca wystapic w elitarnej LM sciaga atakujacego z Moderatora Hajnowki??,zawodnika ,ktory siedzial na lawie w AZS Opole ??
    Hmmm efekt zaskoczenia co??
    Heh w Czewie przynajmniej przdluzyli kontrakty i macie przyjecie,a my??
    Macie Winiara,ktory jets po prostu zaje*** zawodnikiem,macie Gierczynksiego,ktory mal najlepszy sezon w karierze,a my mamy 3 zawodnikow,
    Zygadlo pluje sobie w brode chyba...
    Szkoda gadac...

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kazdy ma podobne zdanie na temat pana L. ale naprawde osobiscie uwazam,ze w tym sezonie i tak osiagnal szczyt swoich mozliwosci-utrzymal zeszloroczny sklad(pomijajac Golasia,ale ten nich sie szkoli we Wloszech-ma naprawde szanse na zostanie jednym z najlepszychsrodkowych swiata,oby! i trzymam kciuki za niego),znalazl nowego sponsora, podpisal umowy z nowymi zawodnikami-..wiec Panowie...nie wymagajcie za duzo :P
    pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    azsiak: masz rację, nasze wymagania są duże, ale porównując je do sytuacji z sezonu poprzedniego, który był istną tragedią w wykonaniu prezesa. Uważam , ze kibice wymagają od prezesa tyle, co od prezesa medalowego klubu PLS powinno się wymagać, czyli rozsądnego spojrzenia na sprawę i przede wszystkim przedsiębiorczego działania. Pozdrawiam :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek- moja wypowiedz miala byc raczej ironiczna :) nie pochwalam w zadnym wypadku postepowan naszego prezesa-uwazam go za niekompetetnego czlowieka,ktory minal sie z powolaniem; mam tylko zbytnio wyraznie w pamieci kolejne bolesne rozczarowania z zeszlego sezonu,wiec probuje patrzec pozytywnie! :)
    pozdr.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale macie (Częstochowa) świetną stronę (orginalną) klubu(Waszego). Buahahaha.

    W i a d o m o ś ć d n i a:

    Kiedy byla ostatnio aktualizowana??? HAHAHA

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowym srodkowym AZS bedzie Bartosz Gawryszewski, wychowanek MOS WOLA Warszawa, reprezentant Polski juniorow.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale koleś teraz doje***ś. Już nie masz sie czego czepiać, to czepiasz sie oficjalnej stronki AZSu?!

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy to jest oficjalna informacja?
    drugi Golas z niego nie jest,ale zawsze lepiej niz Nowik :P

    Bartek-ladne zdjecie prawda?? i te medale na szyjach....

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibic Skry chyba strasznie zazdrosci tego 3 miejsca ....
    bo u zawodników skry jakos brakuje tych medali hahahha, a tyle kasy zainwestowali :P

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Supergirl, czy to oficjalne? Bo jeszcze nic nie słyszałam o podpisaniu kontaktu...a Bartek jest jednak związany z Warszawą i to, że będzie grał w Cz-wie wcale nie jest jeszcze takie pewne...no chyba że wiesz już o podpisaniu kontraktu - wtedy zwracam honor:)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dostałem potwierdzenie ze Stolicy ;) że Bartosz Gawryszewski - wychowanek MOSu Wola -bedzie reprezentował w przyszłym sezonie barwy częstochowskiego AZSu!! Ale na ile lat podpisał kontrakt, tego nie wiem.

    Kto wie, może wyrośnie z niego drugi Arek Gołaś ?! :)

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto jak kto, ale środkowy musi być doświadczony. Widać to po "ewolucji" Gołasia, z resztą nie tylko. Zanim Gawrszewski będzie przynosił korzyści zespołowi pewnie minie trochę czasu, ale jestem zadowolony z faktu pozyskania nowego reprezentanta Polski juniorów. Pozdr.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Równiez nie jestem zachwycony Lisowskim ale uwazam ze w tym roku spisal sie nadspodziewanie dobrze:zatrzymal Gierczynskiego!!!,zatrzymal Szymanskiego(bedzie z niego jeszcze korzysc),sprowawdzil Kocika - jest w sam raz jako dobry rezerwowy,podpisal kontrakt z mlodymi - Zuk i Gawryszewski to gracze podstawowej szostki juniorow...nie wiadomo co z tym Gackiem -choc nie mozna z gory przekreslac tego zakupu.Krotko mowiac jestem optymista a patrzac na idiotyczne zakupy Skry i KP nawet duzym optymista.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Uważam zakup Gacka za dobry transfer, ponieważ poprzedni sezon pokazał jakie duże braki na tej pozycji ma jeszcze Kryś. Troszkę poprawił to Radek, ale to nie było to, zreszta Panas nie jest rasowym libero i nigdy nie będzie. Może być jedynie kołem ratunkowym ekipy wrazie kontuzji pierwszego libro.
    Niektórzy z Was narzekają że Gacek tylko dobrze gra w polu, ale przypominam o niejakim Ignaczaku, który wirtuozem przyjęcia nie jest a mimio to okrzyknięty został (poniekąd słusznie) gwiazdą na tej pozycji w Polsce.
    Tak więc poczekajmy, zobaczmy a sądzić będziemy po pkilku występach ligowych i pucharowych.
    Bartek szkoda nawet komentować Twoje niskiego lotu prowokacje, chyba naprawdę nie możesz przeboleć tej fety AZS na terenie rywala.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to praktycznie skład dopięty...nie wiadomo co z atakiem bo mam aż 3 zawodników na tę pozycję.

    Kadra AZS:

    Rozgrywający:
    -Paweł Woicki
    -Jakub Oczko

    Atakujący:
    -Andrzej Szewiński
    -Grzegorz Szymański
    -Adrian Patucha

    Przyjmujący:
    -Michał Winiarski
    -Krzysztof Gierczyński
    -Marcin Kocik
    -Michał Żuk

    Środkowi:
    -Wojciech Jurkiewicz
    -Grzegorz Kokociński
    -Bartosz Gawryszewski

    Libero:
    -Piotr Gacek

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Panas ?

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radzia raczej zostanie jako "drugi libero". Niestety z pierwszym zespolem pozegnaja sie raczej Maciek Kordysz, Marcin Kryś i Jacek Pić. Pewnie wyladuja w Norwidzie.

    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cala trojka nie zasluguje na gre w pierwszej druzynie bo sa jeszcze bardzo slabiutcy...widzialem Kordysza w jednym turnieju juniorskim i nawet tam sie nie wyroznial...a ponoc juz czuje sie jak gwiazda.... mysle ze nie wroca do AZS II - predzej gdzies na wypozyczenie...

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż 14 zawodników ma w tej chwili ważne kontrakty z częstochowskim AZS. A do kadry powinno dołączyć o kolejnych dwóch.
    Mowa o siatkarzach na pozycjach libero i środkowego. W tym pierwszym przypadku postanowiono się rozstać z doświadczonym Radosławem Panasem. Marcina Krysia czeka natomiast operacja kolana, a później rehabilitacja. W tej sytuacji działacze AZS, zgodnie z życzeniem trenera Edwarda Skorka, sięgnęli po zawodnika z zewnątrz. Wybór padł na 26-letniego Piotra Gacka, który w ostatnim sezonie występował w NKS Nysa a wcześniej GTPS Gorzów. Prezes AZS Roman Lisowski nie chce na rzaie potwierdzić tej informacji. - Proszę zadzwonić jutro, będę mógł coś powiedzieć - ucinał w poniedziałek rozmowę o transferze Gacka.

    Libero byłby piętnastym siatkarzem w kadrze. Kolejnym ma zostać utalentowany gracz MOS Wola Warszawa MOS Wola Warszawa Bartosz Gawryszewski - zawodnik pierwszej szóstki reprezentacji Polski juniorów trenera Adama Kowalskiego.- To dwumetrowy chłopak o dużych możliwościach rozwojowych - podkreśla Kowalski. - Ma wszelkie dane ku temu, aby w przyszłości stać się dobrej klasy seniorem.

    W ostatnich dniach zapadła także decyzja, że w AZS zostanie Andrzej Szewiński. O atakującym zrobiło się cicho po zakończeniu rozgrywek. Gdy do klubu wrócił z wypożyczenia do NKS Nysa Adrian Patucha, a Grzegorz Szymański zdecydował się pozostać w AZS, wydawało się, że "Szewin" poszuka nowego pracodawcy. Jednak ulubieniec częstochowskich kibiców w przyszłym sezonie na pewno będzie grał w Częstochowie. W tej sytuacji kadra AZS rozrasta się do 16 zawodników. Trzech, a nawet czterech z nich najpewniej zostanie wypożyczonych. Kto? Zapewne Jacek Pić i Maciej Kordysz - piąty i szósty przyjmujący w drużynie, a także Patucha - trzeci atakujący oraz libero Kryś.
    Lisowski, uwierz mi ze mam w tym momencie ochote cie zaj**ac !!!!!!! Wyrzucili z klubu najbardziej utytuowanego zawodnika polskiej ligi, symbol czestochowskiego klubu, dla mnie osobisicie matuzalem AZS-u. nasz zarzad chyba nie wie co ich czeka na hali w przyszlym sezonie. Sa skonczonymi zerami, bez ambicji i jakiegokolwiek szacunku dla czlowieka ktory tak wiele zrobil dla AZS-u. Tragedia.

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noi niestety nasz "kochany" prezes zrobił coś czego kibice mu nigdy nie wybacza, a mianowicie "wyrzucił" ze składu Radka Panasa, nie rozumiem wogóle tego posunięcia, przecież to zawodnik legenda AZS-u. Gratuluję.... ech...

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .....? :[[[ !!!

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że kontrakty z Gackiem i Gawryszewskim jeszcze nie podpisane...to może na razie wstrzymać się z komentarzami na ten temat? chyba wszyscy wiemy, jak to jest z transferami...

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja rozumiem jakby sytuacja była niepewna i chodziłoby o zawodnika po jednym sezonie w AZSie ! już lepiej jakby go gdzieś komuś pożyczyli na rok-dwa ale nie wywalić za drzwi z nienacka !!!

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyrzucenie Panasa to blad. raz ze jest to symbol tego klubu, a dwa w duzej mierze przyczynil sie do zdobycia przez AZS brazowego medalu w zeszlym sezonie. Swietnie sprawdzil sie na pozycji libero. Przyjecie od zawsze ma bardzo dobre a i poprawil i to duzo gre obronna. Mialem nadzieje ze to on bedzie pierwszym libero w nadchodzacym sezonie.
    Dobrze, ze chociaz Edi zostanie.
    a tak poza tym to sklad jest niezly, a jak na te mozliwosci finansowe bardzo dobry.

    pozdro

  27. Powrót do góry    #117
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SSA

    TO WSZYSKO NA CO STAĆ LISOWSKIEGO!!!!!
    Jeden i jedyny jego + po sezonie to ten że utrzymał praktycznie cały skład,ale może być pewien że wyrzycenie ze składu RADKA PANASA nigdy mu nie wybacze i mam nadzieje że większość naszych kibiców zrobi tak samo!!!!

    PANIE LISOWSKI POMYŚL PAN TROCHE ZANIM COŚ ZROBISZ TO NIC NIE KOSZTUJE I NIE BOLI!!!

    Nikt tak z legendą tak nie postępuje!!!!!!

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radek powinien konczyc kariere w naszym klubie....Lisowski stary durniu wiecej szacunku dla Pana Profesora Panasa...bedziesz przeklinal dzien w ktorym postanowiles rozstac sie z Radkiem....
    smutno mi......

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że kontrakty z Gackiem i Gawryszewskim jeszcze nie podpisane...to może na razie wstrzymać się z komentarzami na ten temat? chyba wszyscy wiemy, jak to jest z transferami...
    No własnie i tu mamy kolejną ciekawostke, bo na stronie NKS Nysy pisze, ze Gacek już podpisał kontrakt, a u nas mówią, że jeszcze - ciekawa sprawa...

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "W poniedziałek pojawiły się pierwsze konkrety związane z Politechniką w sezonie 2004/2005. Według zapewnień Jolanty Doleckiej, z drużyny odchodzą tylko Krzysztof Hajbowicz, Maciej Wołosz i Sławomir Gołębski (wszyscy trafili do Hajnówki). Niepewny jest los Tomasza Rosy, a ostateczne rozmowy z Krzysztofem Grzesiowskim odbędą się jutro. Reszta zostaje w Politechnice. Czytaj dalej...
    Jak stwierdziła menadżer zespołu, nowymi graczami warszawskiej ekipy będą Tomasz Kowalczyk i Tomasz Drzyzga. Klub wrócił do rozmów z Jakubem Bednarukiem i będzie pertraktował ze Sławomirem Kudłaczewskim (ostatnio Polska Energia Sosnowiec). O przydatności Kamila Burzca (MKS MDK), który rozpoczął studnia na Politechnice, ma zadecydować Krzysztof Felczak.
    Ciągle aktualna jest - podobno - także kwestia pozyskania gracza UMKS MOS Wola, Bartosza Gawryszewskiego. Poniedziałkowe media donoszą jednak, że młody środkowy doszedł już do porozumienia z AZS Częstochowa..."
    www.wawa-siatka.hol.pl

    no i co wy na to? zaznaczam, że Tomek Drzyzga jest przyjacielem Bartka, trener Politechniki - Krzysztof Felczak to trener juniorów z MOS-u (czyli dobrze zna Bartka), czyli chłopaka wiele jednak wiąże z Warszawą, a o kontrakcie z Cz-wą jeszcze nie słychać. Zadnych konkretów...kurcze, te media są dobijające. Mogłyby się wstrzymać z rozpowszechnianiem informacji, które jednak nie mają oficjalnego potwierdzenia.

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Gawryszewskim to na 100% juz sprawa jest zalatwiona. :)

  32. Powrót do góry    #122
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm, ale możesz zdradzić, skąd to wiesz??? To dość istotne, bo wiele osób najpierw twierdzi, że coś jest na 100%, a potem wychodzi inaczej... (sprawa Szymańskiego)

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Nie przesadzacie troche? Nie mam zamiaru bronic pana L., ale ciekawy jestem, kto zna sprawe Radka do konca. Nie tylko suchy fakt z gazety. Wie ktos, czy Radzia szuka innego klubu, czy moze sam postanowil zakonczyc kariere?
    Rzeczywiscie Radzia to duza czesc historii AZS, ale tok myslenia niektorych mnie dziwi. Jak skonczy 100 lat to bedzie mogl odejsc?

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mick nikt nie chce trzymać Radzia na siłe, jeśli zdecyduje się zakończyć kariere zawodnika to wszyscy to uszanują i godnie go pożegnają. Narazie nie ma przesłanek, że to Radek zdecydował się zakończyć kariere, więc wszyscy łacznie ze mną sądzą, że jest to pomysł prezesa jeśli tak jest to żaden kibic AZSu mu tego nie wybaczy. My chcemy aby Radzia zakończył kariere w naszym klubie, dla którego zrobił tak wiele.

    za Gazeta w Częstochowie
    Rozumiem oczekiwania kibiców, ale w sprawie budowy drużyny więcej do powiedzenia ma trener Edward Skorek - mówi prezes Lisowski. - To on będzie odpowiedzialny za wyniki drużyny. Zarząd musi się liczyć z jego zdaniem. A trener uznał, że powinniśmy wzmocnić pozycję libero.
    Po części ma racje ale to, że trener chce wzmocnic pozycje libero, ale czy to automatycznie musi wiązać się z wywaleniem Radka, ikony Częstochowskiego AZSu?
    Niedawno dowiedzieliśmy się, że (niektórzy)zawodnicy nie szanują barw klubowych, a teraz dowiadujemy się również, że zarząd nie szanuje zasłużonych zawodników.

    RADZIA JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!!

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że przywiązanie do barw klubowych to dla kibiców ważna rzecz i szanują zawodników, którzy są przywiązani do ich klubu, ale jakbym miał takiego prezesa jakim jest Lisowski to wolałbym grać w innym klubie. To co zrobil z Panasem świadczy tylko o jego głupocie. Po pierwsze, że Panas to historia Częstochowskiej siatkówki, a po drugie dajmy np. taką sytuację: wypożyczają Krysia do innego klubu, rozstają się z Panasem, a Gacek łapie kontuzje. I co będzie ?? Dupa blada będzie no bo niby kto zagrałbym na libero. W zeszłym sezonie grał Panas, zawodnik doświadczony, a w razie kontuzji Gacka nie widze w kadrze AZS zawodnka, który mógłby grać na libero i który byłby wystarczająco doświadczony.

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    figo a kto w bełchatowie zagra na libero w razie kontuzji Ignaczaka ???

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    figo a kto w bełchatowie zagra na libero w razie kontuzji Ignaczaka ???
    Jancio z drugiej drużyny :D:D

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    figo a kto w bełchatowie zagra na libero w razie kontuzji Ignaczaka ???
    Rysio z "Klanu" :P

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ile lat Gawryszewski podpisał kontrakt z AZS??? Ktoś wie z waszych "wtyczek"? :)

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyrzucenie Radzia bedzie sie lisowskiemu odbijac czkawka przez najblizszy sezon, albo dwa. A My bedziemy dbac o to, zeby za kazdym razem jak wejdzie na hale, przypominal sobie jak wielki błąd popelnil.

    RADZIA, JESTESMY Z TOBA DO KONCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEN DŁUŻEJ. PAMIĘTAMY O TOBIE, TY PAMIĘTAJ O NAS !!!!
    NA ZAWSZE BIAŁO-ZIELONI !!!!!!!!!

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gawryszewski podpisal kontrakt na 3 lata :)

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może tak "List Otwarty kibiców" do zarządu postulujący zostawienie Panasa? :P W ten sposób można z pewnością o wiele więcej wywalczyć niż gwizdami (np. przekonać prezesa, że istnieje możliwość wypożyczenia Panasa zamiast rozstawania się z nim) . Dziwi mnie to, że w zeszłym roku, gdy Radka wystawiono na listę tranferową nikt nawet nie burknął słowa, a teraz się tak burzycie. Głowa do góry, może go jeszcze zobaczymy w koszulce AZS. Mam nadzieje, że Skorek wie co robi i z tego Gacka będziemy mieli pożytek. Pozdrawiam :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie spokój z Radkiem Panasem. Facet jest dla klubu cholernie zasłużony i należy mu się ogromny szacunek, ale to nie jest już zawodnik, który może stanowic ważne ogniwo drużyny, nawet na libero. Gacka widzieliśmy wszyscy wiele razy i wiemy, że jest to naprawdę wartościowy zawodnik.

    Moim zdaniem Panas w AZS powinien dostać jakąś fuszkę, żeby był z klubem i mógł dla klubu działać. Ale Radek pewnie czuje się jeszcze na siłach grać. W związku z tym wypożyczenie byloby najlepszym rozwiązaniem, albo nawet rozwiązanie kontraktu, ALE z dżentelmeńską umową o późniejszej pracy w klubie - takich ludzi pozbywać się nie powinno. I znowu problem - czy Panas tego chce, a może planuje inaczej pokierować swoim życiem. Ale po co na Boga ma zajmować miejsce w kadrze jakiemuś młodemu zawodnikowi, który potrafi pewnie niewiele mniej, albo i nawet nie, a poziom jego gry rośnie, czego o Panasie powiedzieć niestety nie można.

    I teraz zdanie, mam nadzieję kwitujące wszystko:

    Jeśli szanujemy Panasa, nie dajmy z niego zrobić drugiego Dembończyka. Z całym szacunkiem dla Rolanda, ale większość jego występów w ostatnich latach to kompromitacja. Po co to samo ma się stawać udziałem Panasa w AZS???

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters, o to sie nie bój, Paweł Maciejewicz wiele razy grał na tej pozycji z bardzo dobrym skutkiem. Nie przejmuj się SKRĄ, martw sie o swoich :D

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tadeusz Iwanicki: Jesteś zaskoczony decyzją trenera i działaczy?

    Radosław Panas: Trochę tak. Rozmawialiśmy wcześniej i wyglądało na to, że będzie dla mnie miejsce w drużynie. Pod koniec sezonu miałem dobre mecze na libero, czułem, że będę mógł jeszcze pograć. Trener podjął inną decyzję, a zarząd się jej podporządkował.

    Co w tej sytuacji?

    - Nie myślałem z zmianie klubu, jeżeli coś planowałem, to tylko wakacje. Ale miałem już dwa telefony, jeden z klubu I ligi B, drugi z A i jeżeli w ogóle zdecyduję się grać, to znajdę sobie zatrudnienie. Czuję się na siłach i myślę, że mógłbym jeszcze trochę poodbijać. Mam problemy z kręgosłupem, ale gra na pozycji libero nie wiąże się z aż tak dużym wysiłkiem.

    Może się zdarzyć tak, że zakończysz karierę?

    - Prawdę mówiąc, to liczyłem, że skończę z graniem w Częstochowie. Minęło piętnaście lat, jak tutaj trafiłem, w AZS grałem trzynaście sezonów. Jeszcze nie wiem, ale może być tak, że miniony sezon będzie dla mnie ostatnim i pożegnam się z kibicami dobrą grą i brązowym medalem. Usiądę na trybunach i będę kibicował chłopakom, bo co mi pozostanie. Jeżeli gdzieś odejdę, to z ciężkim sercem, bo zżyłem się z tym środowiskiem.

    Czuję, że masz trochę pretensji o to, że musisz sobie szukać innego klubu?

    - Do działaczy nie, bardziej do trenera. I nie o to, że znalazł innego zawodnika na moje miejsce. Powinien mnie poinformować o swojej decyzji, tym bardziej że widzieliśmy się na treningu. A ja dowiedziałem się o wszystkim od trenera innego zespołu, który od Edwarda Skorka usłyszał, że jestem do wzięcia.
    Gazeta w Częstochowie

    To juz szczyt chamstwa, lub brak odwagi nie powiedzieć zawodnkiowi w oczy, że nie widzi się go w zespole na przyszły sezon. A sam zainteresowany dowiaduje się od osób trzecich.

    RADZIA JESTEŚMY Z TOBĄ!!!

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •