Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

    Z powodu technicznych niemożliwości kontynuowania dyskusji w wątku "AZS Częstochowa- Krzysiek Gierczynski przedluzyl umowe!!!" zapraszam tutaj. Pozdrawiam.

    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda lednego watku,ale rzeczywiscie kiepsko sie otwieral!
    wiadome jest juz w koncu ,co sie dzieje z Szymanskim??

    co do sposnora-jest,jaki jest,najwazniejsze ,ze jest!trzeba sie cieszyc,z tego co mamy!inne kluby maja jeszcze wieksze problemy; po cichu tez liczylem na kogos bogatszego,ale i tak Lisowski sie postaral!
    pozdr

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma oferty z Ligi Tureckiej...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie pojdzie Gelu, to jest mi strasznie obojetne. Problem w tym, ze musimy wiedziec czy zostaje czy odchodzi, bo jak on sie zdecyduje za miesiac, to zostaniemy z reka w nocniku, podobnie jak rok temu Kedzierzyn. Poki co, nie jest zle. sponsorem miala byc troszeczke inna firma niz Domex, ale z moich informacji zarzad z Lisowskim na czele nic tutaj nie zawinil. Moze za rok sie uda.
    Aha, mamy trzeciego przyjmujacego podobno, dokladne info podam jak uda mi sie to potwierdzic w zarzadzie.

    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski jako sportowiec... hmmm tutaj mozna sie zastanowic... jezeli mialby przyjsc zawodnik lepszy (juz o nim LIsowski mowil) to tak misterowi Play Off trzeba powiedziec DZIEKUJEMY i rozstac sie w przyjazni... dlaczego
    bo Grzeskowi jako czlowiekowi ktory zaskarbil sobie sympatie kibicow wypowiedziami na zeszlorocznych play-ofach... jego oddanie i to ze nas rok temu nie opuscil zasluguje na szacunek... tak wiec jezeli Gelo odejdzie to raczej bede zalowal ze odszedl z klubu czlowiek ktory byl z kibicami niz Gelo siatkarz ktory mial rozne momenty... ale ostatni rok nawet w play offach byl nie przekonywujacy...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt,Gelu był w porządku jeśli chodzi o kontakty z kibicami.Do strony czysto sportowej było wiele zastrzeżeń.Ale chwała mu za to,że nie odszedł w poprzednim sezonie,gdy wszyscy wiali,jak szczury z tonącego okrętu.Za to szacunek.Bedziemy to pamietać.

    AZS CZ-WA! SMASH THE REDS!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzesiek był ok!!! Może jeszcze zostanie przyda się na zmiany bo Szewin już słabo do góry skacze a po przerwie pewnie jeszcze przytyje!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja Wam powiem tylko tyle- nie jestem na biezaco,nie mieszkam w Czestochowie,wiec nie wiem kogo bysmy mieli na miejsce,dlatego Szymnaski gra jak gra,ale on ma twarda reke i czasami to sie bardzo przydawalo;
    tak jak ktos wspomnial-zebysmy sie nie obudzili z reka w nocniku;
    jak narazie wszystko nawet niezle wyglada,mlody Zuk bardzo dobry zakup,juz go kilkakrotnie widzialem grajacego z chlopakami z Norwida i beda niego ludzie,ale potrzebujemy doswiadczonego atakujacego i to koniecznie;

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta.pl
    Kocik podpisal,Szymański zostaje....ekipa zmontowana...Mowi sie o Czarnowskim z kadry juniorow i jakims libero - w poniedzialek sprawa ma sie wyjasnic.Pisza o Nowiku ze chodza sluchy o jego przejsciu do AZS - NIE DAJ NAM PANIE BOZE!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kocik - OK !!! jestem zadowolony
    Szymanski - OK!!! plakac nie bede... Gelo to Gelo...
    ale NIE nowik!!! LUDZIE tego drewniaka ja nie chce w druzynie... przeciez on jest zawodnikiem bez wyrazu...
    sciagnijcie juniora... albo Orlenke :)
    na libero ? nie widze powodu.
    1. nikt z Polski chyba ze CZERLONEK LESZEK :)
    2. Radzia i Marcin sa ok zreszta chca u nas grac!!!

    i pytanko: kto bedzie IIgim atakujacym. Gelo nr1 a kto 2gi? Adrian czy Edi... ja jestem w rozterce. Bo takich zawodnikow jak Andrzej AZS nie moze sie pozbyc. za duzo dla nas zrobil... a poza tym taka ciekawostka gra Szewina gwarantuje nam medal :) poniewaz we wszystkich sezonach jego gry w AZSie zawsze zdobywalismy jakis krazek... a z drugiej strony Patucha, ktory jest zawodnikiem rozwojowym i moze duzooo... kazda decyzja w tym przypadku bedzie zła...



  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach

    Nowik?

    Nowikowi mówie nieeeee. Ani sprawny, ani rozwojowy, drewniana ręka - tylko nie on. Lepiej niech wezmą tego młodziana Czarnowskiego i niech walczy o pierwszą szóstkę.
    Libero- po co mamy Radzie i Krysia (co by nie mówić mistrz świata), który powinien grać jak najwiecej, a doświadczenie przyjdzie z czasem.
    Atak - dla mnie Patucha z Szymańskim powinni rywalizować o miano pierwszego, a Szewin z całą sympatia powinien rywalizować ale może o 12 na mecz, no chyba że....

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach

    Nowik?

    Nowikowi mówie nieeeee. Ani sprawny, ani rozwojowy, drewniana ręka - tylko nie on. Lepiej niech wezmą tego młodziana Czarnowskiego i niech walczy o pierwszą szóstkę.
    Libero- po co mamy Radzie i Krysia (co by nie mówić mistrz świata), który powinien grać jak najwiecej, a doświadczenie przyjdzie z czasem.
    Atak - dla mnie Patucha z Szymańskim powinni rywalizować o miano pierwszego, a Szewin z całą sympatia powinien rywalizować ale może o 12 na mecz, no chyba że....

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobacze Nowika w AZS-ie to sie przerzucam na "AZS WSP print cycero" !!! Rany boskie, jak Lisowski moze wogole brac pod uwage tego człowieka. 100000 razy bardziej wole Czarnowskiego, pomimo tego ze goscia nigdy w akcji nie widzialem.
    Gelu zostaje i bardzo dobrze, przynajmniej wiemy czego sie po nim spodziewac, napewno jepsza opcja od wynalazkow. Swoja droga ciekawe czemu nie poszedl do Sosnowca ? Chyba sie bal, ze Kardas przekwalifikuje go na srodkowego :D
    Problem trzeciego przyjmujacego rozwiazany wg mnie bardzo rozsadnie.
    Zalamal mnie za to calkowicie, "genialny" pomysl pana prezesa polegajacy na poszukiwaniu libero !! Po co nam gosc na pozycje, na ktora mamy juz dwoch zawodnikow ?? i gdzie on w tej chwili znajdzie siatkarza, ktory bedzie prawdziwym wzmocnieniem ??? az sie boje pomyslec, kto to moze byc. wg slow Liska, mamy sie dowiedziec w poniedzialek. Obysmy zawalu nie dostali.

    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atak - dla mnie Patucha z Szymańskim powinni rywalizować o miano pierwszego, a Szewin z całą sympatia powinien rywalizować ale może o 12 na mecz, no chyba że....
    I tak obydwaj wymienieni na początku przez ciebie zawodnicy mogliby (również z całym szacunkiem i sympatią) temu trzeciemu buty czyścić. Andrzej ma już swoje lata, zostanie w Częstochowie ma tu rodzinę, zapuścił korzenie i nie obrazi się jeśli bardzo powoli będzie odsyłany na siatkarską emeryturę, ławka więc nie parzy, chociaż raczej nie ma nikt wątpliwości że Andrzej nie raz z niej jeszcze zejdzie. Pełni w zespole szczególnie istotną rolę, i oby tak dalej.

    Kocika pamiętam szczególnie z występów w Radomiu i fajnie byłoby go właśnie w takiej dyspozycji w Częstochowie oglądać. W Bełchatowie faktycznie został zepchnięty na margines. Leworęczny, sprytny, niezła zagrywka i gra w polu, tak się mówi o Kociku, który ma szansę się jeszcze rozwinąć pod okiem trenera Skorka, jednak wysokiej klasy zawodnik to z niego nie będzie. Ma już swoje lata, ale napewno przyda się w Częstochowie.

    Nie ma co pobąkiwać na poszukiwanie libero. Kryś napewno ma jeszcze trochę lat grania przed sobą zanim osiągnie przyzwoity ligowy poziom. Z kolei Panas jest świetną alternatywą na tę pozycję. Jeśli faktycznie udałoby się znaleźć coś konkretnego to będzie to dobre posunięcie władz klubu. Zupełnie inaczej się rysuje ewentualny transfer Nowika. Istna tragedia, już dzisiaj drugi raz zakrztusiłem się bo wzrok mnie zawodzi. Wczęsniej na stronie wyborczej wydawało mi się, ze czytam "Najlepszy polski zawodnik w AZS Olsztyn", a mowa tu o Marcinie Nowaku i wiadomo, że nie najlepszym a najwyższym i odetchnąłem z ulgą, tak teraz wydawało mi się widzieć informację o dokonanym już transferze Nowika. Dreszcze również szybko przeszły. NIe chcę widzieć nikogo więcej oprócz Czarnowskiego na tej pozycji w AZSie :) Słyszałem dużo dobrego o tym chłopaku. Pozdrawiam :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no,Panowie!nie możemy zatrudnić Nowika!Z bratem nabijamy się z niego od początku jego "kariery".Ten facet to kliniczny przykład PRZEROSTU FORMY NAD TRESCIĄ.Za każdym razem składa sie do ataku i zagrywki,jakby miał zabić,wbić gwozdzia w pierwszy metr,a co z tego wychodzi?Wszyscy wiemy-plas!

    AZS CZ-WA! SMASH THE REDS!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm.... co by tu powiedziec??
    caly zeszloroczny sklad pozostal ( pozal Golasiem,ale to przeciez bylo pewne) mnie osobiscie cieszy fakt,ze Szymanski zostaje,mimo wszytstko doswiadczony zawodnik,zawsze sie przyda;
    Kocik-niezly zawodnik;napewno lepszy niz Nowak,no i wiecznie kontuzjowany Dacewicz,
    ale na litos boska blagam po jakiego **** nam Nowik????przeciez to wywalanie pieniedzy w bloto!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje zrobic mala akcje wysylania maili do klubu z "prosba" o przemyslenie tej decyzji ( zatrudnienie Nowika ). Tak wiec Kolezanki i Koledzy, do dzieła
    azs@azsczestochowa.pl

    Pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Atak - dla mnie Patucha z Szymańskim powinni rywalizować o miano pierwszego, a Szewin z całą sympatia powinien rywalizować ale może o 12 na mecz, no chyba że....
    --------------------------------------------------------------------------------



    I tak obydwaj wymienieni na początku przez ciebie zawodnicy mogliby (również z całym szacunkiem i sympatią) temu trzeciemu buty czyścić. Andrzej ma już swoje lata, zostanie w Częstochowie ma tu rodzinę, zapuścił korzenie i nie obrazi się jeśli bardzo powoli będzie odsyłany na siatkarską emeryturę, ławka więc nie parzy, chociaż raczej nie ma nikt wątpliwości że Andrzej nie raz z niej jeszcze zejdzie. Pełni w zespole szczególnie istotną rolę, i oby tak dalej.
    Zgadzam się mogliby "czyścić buty Andrzejowi" ale biorąc pod uwagę jego najlepsze lata. W tej chwili wydaje się iż będzie on powoli schodził z salonów siatkarskich.
    Nie podważam osiągnięć p.Andrzeja i nie chciałbym jego odejścia z AZS, bo to jest ten gość który wrósł w Częstochowę, który bierze ( w przeciwieństwie do niektórych)pod uwagę sentyment do klubu i potrafił odmówić np. Sosnowcowi kuszącemu go parę lat temu. Szacunek.
    Skąd ten dziwaczny pomysł z Nowikiem?
    Żeby czasem Mostostal nie uprzedził nas jeżeli chodzi o Czarnowskiego( Szczerbaniuk przecież odszedł, wakat pozostał).

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Mnie szczerze mówiąc nie cieszy za bardzo fakt ,że Grzesiek Szymański zostaje.Naprawde lubie tego zawodnika ale myślałem ,że uda sie ściągnąć jakiegoś naprawde dobrego atakującego,który w trudnych chwilach wziąłby ciężar gry na siebie, niestety takim zawodnikiem Grzesiek nie jest.Spodziewałem sie ,że na tą pozycje uda sie ściagnąć naprawde jakiegoś dobrego zawodnika, który w zdobywaniu punktów załatał by dziure po Arku,tak sie nie stało i trzeba przyznać,że po mimo iż mamy lepszą sytuacje finansową niz w ubieglym roku to skład jest słabszy.
    Co do Kocika to moim zdaniem naprawde bardzo trafna decyzja i nie ukrywam ,że cieszy mnie ten transfer.W końcu Michał i Krzysiek będą mogli czasem odetchnąć.

    Jeżeli chodzi libero to moim zdaniem Radek Panas świetnie sie na tą pozycje nadaje co pokazał w minionym sezonie.

    Co do środkowego to to nie wiem czy Nowik to dobry kandydat,ale trzeba przyznać ,że potrzeba nam zawodnika o dobrych parametrach bo Koko z całym szacunkim dla niego jest za niski i moim zdaniem jest jedynie dobrym zmiennikiem.Co do Czarnowskiego to nie wiem nic o tym zawodnikiu jakie ma parametry i jak sie zapowiada ale jeżeli byłby to zawodnik ,który ma odpowiednie predyspozycje do tego by być środkowym dobrej klasy to zedecydowanie mówie stawiajmy na młodych.

    Ps.mógłby ktoś przedstawić sylwetke Czarnowskiego?


    pozdrawiam
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarnowski Patryk,
    urodzony 1985-11-01,
    waga 85,
    wzrost 200,
    atak 346,
    blok 320
    zawodnik- PZU AZS Olsztyn / SMS i reprezentacji polski juniorów

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli stanie się tak że Adaś Nowik przejdzie do AZSu, to szczerze wam pogratuluje. TO bardzo dobry zawodnik. W tamtym sezonie miał pecha z kontuzją, za wcześnie wróćił, nie dał rady odbudować formy, w sumie to nawet nie było kiedy, liga w ciągłym ruchu. Jemu trzeba czasu. Tak zaangażowanego w gre oraz w treningi zawodnika jak Adaś dotąd nie znałem. Warto na niego stawiać. Szkoda, że nie zagra w SKRZE, wielka szkoda !!

    Galaxian patrząc na dwa ubiegłe sezony, to wypadałoby się bardziej cieszyć z Nowika niż z Kocika. SKRA z Kocikiem miała więcej problemów jak korzyści. Kontuzja goniła kontuzje - (???). Przynajmniej dla mnie, zawodnik cholernie leniwy. Bo gdyby taki nie był to by grał i pokazał że coś potrafi. A tego nie pokazał. W przeciągu dwóch lat na kilkadziesiąt meczy w SKRZE zagrał dobrze raptem w trzech, może czterech.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając powyższe opinie - zgadzam się z przeważającą ilością. Reasumując:
    Kocik - tak - razem z Żukiem powinni stanowić niezłe zaplecze dla pary Winiarski-Gierczyński. Skorek sam wskazał kocika więc z pewnością wie co bierze.
    Libero - nie. Wg mnie powinien grać Kryś, a zawsze pozostaje Radzia w odwodzie. Marcin jest młody i potrzebuj gry. Dajmy mu grać a zyskamy na tym.
    Gelu - oki. W parze z Patuchą powinni dać sobie radę. Co do Ediego to dla niego też widzę miejsce w zespole. Zalety:
    - dobry duch zespołu
    - wielkie doświadczenie
    - talen przywódczy
    - twardy charakter
    ..... więc może by tak stanowisko II trenera????!!!!


    Co Wy na to??

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest żle mogło byc gorzej ale z tym Nowikiem to bym się zastanowił zagrywke ma gorszą od Zagumnego i taki jakis sztywny!! No chyba że się jeszcze rozwija!! HaHaHa!!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Pozyskanie Nowaka, uzupełniło skład na środku boiska. W nowym sezonie będziemy mieli czterech środkowych. Dwóch doświadczonych i dwóch młodych" - powiedział PAP w czwartek Binerowski.
    Na tej pozycji Nowak będzie zmieniał się z Wojciechem Grzybem oraz młodymi wychowankami AZS-u, Marcinem Możdżonkiem i Patrykiem Czarnowskim."

    Z tym Czarnowskim to chyba już game over, zdaje się że go do kadry AZS-u Olsztyn wciągnęli

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam sie ze przyjscie Nowika bedzie agitowal trener Skorek ktory byl jego trenerem jeszcze w Czarnych Radom.

    Osobiscie wolalbym Czarnowskiego - niech walczy. Jak przyjdzie Nowik pewnie bedzie w pierwszej 6 a na lawce Koko ktory poprzedni sezon mial bardzo udany.


  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarnowski zostaje najprawdopodbniej w olsztynie:

    "Pozyskanie Nowaka, uzupełniło skład na środku boiska. W nowym sezonie będziemy mieli czterech środkowych. Dwóch doświadczonych i dwóch młodych" - powiedział PAP w czwartek Binerowski.

    Na tej pozycji Nowak będzie zmieniał się z Wojciechem Grzybem oraz młodymi wychowankami AZS-u, Marcinem Możdżonkiem i Patrykiem Czarnowskim.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet dobrych zawodników sciągneli do AZSu, owszem mozna było lepszych ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Jedna kandydatura nie bardzo mi, jak zresztą większości, nie pasuje czyli Nowik, nie jest on w stanie nawet w połowie zastapic Arka, a przecież każdy wie jak ważną role i jak dużym filarem dla zespołu był Gołaś i musimy poszukac naprawde wartościowego zawodnika na tę pozycje, a nie jakiegoś drewniaka.
    Po co nam libero, mamy aż dwóch zawodników na ta pozycje Michał powinien grać a jak nie poprawił przyjęcia to Radzia się rozkręcił na tej pozycji i może przeżyć drugą młodośc na libero, z korzyścią dla całego zespołu.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ciekawe, po każdym wpisie zolwika przez pewien czas nie można wejść do wątku. Hmm
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2004
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od kiedy zaczyna się liga ??

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od kiedy zaczyna się liga ??
    Zazwyczaj w pierwszy weekend października

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek jak sam nazwa wskazuje jestem zolwik i po mnie wszystko porusza się w żółwim tempie :P

    ps. skoro tak jest to musze opie...lic mojego admina, bo cos jest nie tak.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przypadku gdy Patryk Czarnowski załapał sie do kadry AZSu Olsztyn, jedynym wyjściem, które wydaje sie najbardziej możliwe, jest pozyskanie Adasia Nowika ze Skry, co niejest najlepszym rozwiązaniem dla nasxzego AZSu. Radziłbym poszukać innego zawodnika zza południowej granicy, albo sprowadzić jakiegoś skocznego "czarnucha" z Afryki z zasięgiem 3,70 w ataku :)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli to mialby byc jakis jugoslowianski middleblocker z trzeciego sortu, to ja dziekuje bardzo. Wole juz Adasia Nowika, przynajmniej jest sprawdzony i wiadomo czego mozna sie po nim spodziewac.
    A Ty, Szakalu nie pisz takich sugestii na Forum, bo kilka osob blisko zwiazanych z AZS-em to czyta, i sie jeszcze nie daj Boze zainteresuje Twoimi pomysłami :D

    A tak przy okazji to serdeczne pozdrowki dla Fanatykow Orła Miedzyrzecz i Naszego Nowojorskiego FanClubu ze Scyzorem na czele !!! :)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niedawno wyzywaliscie Nowika ze jest drewniany sraki i owaki a teraz Adas Nowik hehehehehehe

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli pisanie o kims, ze ma "drewniana reke" jest wg Ciebie wyzywaniem, to wole nie myslec jak zareagujesz na powitanie grzesia nowaka w Częstochowie.
    a zdania o grze Nowika nie zmienilem.

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit, jak dobrze wiesz, i tak już mamy murzyna w Delic-Polu Norwid. A więc jak "dobrze" pójdzie to za 3-4 lata bedzie występował w I drużynie AZSu :)
    A wtedy wszyscy szykujemy na mecz po bananie i dawaj... ;)

    Ale swoją droga to niezły pomysł na przywitanie, gdyby Jastrzębie ściągneło jakiegoś Bambo.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś miało być wiadomo kim będzie nowy libero. Wiecie coś może o tym?? Lub o trzecim środkowym??

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z trzecim srodkowym (ale nie z Nowikiem)trwaja rozmowy, miejmy nadzieje ze pomyslne.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie tez doszly mnie sluchy, ze to nie jest Nowik ;) Tylko nie wiem czy kolezance, chodzi o tego samego czlowieka co mnie :) Ale, jesli tak to napewno dobry zakup to bedzie.

    Pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    'Szakal_AZS'z tym pomysłem sprowadzenia czarnuch do AZS-U to bardzo,bardzo ZŁY pomysł.Nigdy nie było w AZS-IE żadnego kolorowego,i mam nadzieję,że nie będzie.Jak kogoś takiego zarząd będzie chciał ściągnąć,zostanie odpowiednio 'przywitany'.

    AZS CZ-WA ! SMASH THE REDS !

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę by zaprzestać okazywać swoje uprzedzenia rasowe na tym forum!
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    tzn o kogo chodzi hę ? Kim miałby być ten trzeci środkowy

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    'Tomek AZS',a niby dlaczego?Z uprzedzeniami rasowymi jest jak z antysemityzmem-każdy ma takie,na jakie go stać(hehe).
    Na tego typu forum każdy ma jakieś uprzedzenia.Jedni nie lubią Nowika,bo jest drętwy,a inni nie lubią czarnych,bo są czarni.Nie widzę powodu,by komuś zakazywać nielubienia /lubienia kogoś z jakiegokolwiek powodu.Niech zapanuje wolność słowa,a nie "polityczna poprawność"!

    AZS CZ-WA ! SMASH THE REDS !

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    lazio ja to 88 w twoim nicku oznacza ze urodziłes sie w 1988r to nie dziewie sie ze takie bzdury wypisujesz młody jestes i nie masz jeszce zaduzego spojzenia na swiat.
    Jestesmy juz UE ,a wdalszym ciagu u nasz zaściankowość i głupota.WSTYD!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No akurat "88" w nicku "Lazio" oznacza naprawde cos zupelnie innego, niz to o czym Ty, Magik piszesz. A juz napewno nie jest to data urodzenia mojego "kolegi po szalu" :)

    Pozdrawiam.

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •