Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    andrez napisał:

    Dopiero na Mikołaja chyba realna szansa na pierwsze zwycięstwo…
    hmmm
    andrez co dostałeś na Mikołaja?
    Mam nadzieję, że na/do Mikołaja jeszcze AZS się wzmocni.
    Zostało jeszcze kilku zawodników na rynku...

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #587
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jest na to realna szansa? Czy ktos wie, jakie jest aktualne stanowisko Pakosza w tej sprawie?

    Chcoiaz miejsce dla obcokrajowcow jest... szkoda, ze kasy brak.

  3. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aktualne stanowisko zarzadu:

    monitorujemy rynek, dostajemy oferty od zawodnikow z roznych stron swiata, prowadzimy negocjacje. jednak najwazniejsze sa rozmowy z potencjalnymi sponsorami. - to tyle ze srodowej konferencji :)))

  4. Powrót do góry    #589
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aktualne stanowisko zarzadu:

    monitorujemy rynek, dostajemy oferty od zawodnikow z roznych stron swiata, prowadzimy negocjacje. jednak najwazniejsze sa rozmowy z potencjalnymi sponsorami. - to tyle ze srodowej konferencji :)))
    dodał bym jeszcze ..... kupimy Nowaka, zawodnika charyzmatycznego, eks-reprezentanta Polski :)

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    andrez napisał:

    Dopiero na Mikołaja chyba realna szansa na pierwsze zwycięstwo…
    hmmm
    Znowu mamy dzisiaj Mikołaja;)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #591
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopiero na Mikołaja chyba realna szansa na pierwsze zwycięstwo…
    hmmm
    Znowu mamy dzisiaj Mikołaja;)
    No nie da się ukryć, że się mocno pomyliłem. No ale to tylko wielkie gratulacje dla Waszej ekipy. Fajnie grali, na zwycięstwo zasłużyli i tyle. W sumie należy się cieszyć, bo to jedyna ekipa w Pluslidze gdzie się polska młodzież ogrywa. Tak moim zdaniem, to gdybyście grali Drzyzgą we wszystkich meczach od początku, to myślę, że mielibyście więcej punktów...
    PS. Mam nadzieję, że nie bedziecie mieli Mikołaja 28.11 ;)
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Big prosba do kibicow z Czestochowy.
    Potrzebuje kontaktu do kogos z "szefow" waszej ekipy najlapiej Fanatyk.

    Z gory dzieki.

  8. Powrót do góry    #593
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytaliście na GW artykuł o szansach awansu AZS do kolejnej rundy LM? Jest o tyle ciekawy, że piszą w nim o ewentualnym nowym przyjmującym w AZS i co na ten temat myśli Rysiek Bosek.

    źródło: http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/...st_realny.html

    Czy w tej sytuacji działacze zdecydują się na jakiś transfer? Czasu mają niewiele, tylko do końca pierwszej rundy, czyli najbliższego weekendu.
    - Jeżeli "Gazeta Wyborcza" da dwieście, trzysta tysięcy złotych, to kupimy klasowego gracza - śmieje się dyrektor Bosek. - Mamy kilka różnych propozycji i będziemy się zastanawiać. Z tym że to nie my wychodziliśmy z inicjatywą, to zawodnicy zgłaszali się do nas. Trudno powiedzieć, czy sprowadzenie średniej klasy zawodnika pomogłoby drużynie, czy jej zaszkodziło. Mamy grupę, która gra dobrze, atmosfera też jest dobra i trzeba się zastanowić, czy coś zmieniać.
    Wychodzi na to, że sprawa powinna się wyjaśnić w najbliższym czasie. Nie macie żadnych przecieków, czy jest coś na rzeczy? :)

  9. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Pierwszy mecz z Trentino 4 marca w Częstochowie.
    (szkoda)

    Edit: Copra Mistrzem Włoch.
    Zespół, który poległ dwukrotnie z AZSem Częstochowa w LM.
    Piątym zespołem naszej PLS.
    Ciekawe;)

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #595
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siła motywacji. Nic nie osiągnęli gdzie indziej, to się spięli na mistrzostwo własnego kraju :).

  11. Powrót do góry    #596
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nareszcie wyjasnilo sie, kto jest odpowiedzialny za wyprzedaz zawodnikow i stopniowa degradacje czestochowskiego AZS. Winy nie ponosza ani Pakosz, ani Bosek, ani nawet szalejacy na swiecie kryzys. Winni sa panowie Iwanicki i Toborek z lokalnej "GW". Tako rzecze nasz zarzad:

    http://www.azsczestochowa.pl/wyborcze.doc

    Co o tym sadzicie? Jak dla mnie ten list to jedna wielka zenada. Co wiecej, to ewidentna proba odwracania uwagi kibicow od wewnatrzklubowych problemow. Nie ma kasy, nie ma chetnych do gry, nie ma uwielbianego przez fanow Panasa - zrzucmy to na Toborka i Iwanickiego. Bo zamiast "Lukasz Wisniewski" napisali "Michal" i przez to wahaja sie sponsorzy. Oj Kondziu Ty naprawde prosisz sie o te taczke.

  12. Powrót do góry    #597
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co o tym sadzicie? Jak dla mnie ten list to jedna wielka zenada. Co wiecej, to ewidentna proba odwracania uwagi kibicow od wewnatrzklubowych problemow. Nie ma kasy, nie ma chetnych do gry, nie ma uwielbianego przez fanow Panasa - zrzucmy to na Toborka i Iwanickiego. Bo zamiast "Lukasz Wisniewski" napisali "Michal" i przez to wahaja sie sponsorzy. Oj Kondziu Ty naprawde prosisz sie o te taczke.
    Ja słyszałem, iż portale o siatkówce mają zakaz pisać o transferach [nawet spekulacje] pod groźbą utraty akredytacji na najbliższy sezon. Dlatego większość informacji dotyczących AZS-u to są tylko przedruki z gazet.

    Na wybiórczą takiego haka nie mają. Dla mnie ten list to żadna nowość .... to kontynuacja pewnej polityki klubu.

  13. Powrót do góry    #598
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego mówisz, że na wyborcz± haka nie maj±? Już raz było tak, że zawodnicy i wszyscy zwi±zani z klubem mieli zakaz rozmawiania z panami z wyborczej. Co¶ czuję, że tak będzie i tym razem.

  14. Powrót do góry    #599
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Dla mnie ten list to całkowity blamaż tego zarządu.
    Przepraszam ale czy to media są odpowiedzialne,że rok rocznie dochodzi do rozbioru AZS-u ?
    czy to media są odpowiedzialne za to, że zarząd jest nieudolny i nie potrafi od kilku ładny lat znaleźć sponsorów, którzy będą wstanie finansować klub na takim poziomie by AZS był tam gdzie jego miejsce? mając taką markę jak AZS, mając sukces w postaci gry w LM, a w tym roku znaczący sukces w LM ze strony zarządu słyszymy tylko biadolenie, inni potrafią nie mając takich atutów ten zarząd NIE.
    czy to media są odpowiedzialne za to że AZS stał się klubem w którym załatwia się prywatne interesy?
    Odpowiedzi na te pytania są jasne.
    Jeżeli brak kompetencji( bo nie posądzam tego zarządu że robi to celowo) próbuje się zrzucić na wszystkich i wszystko( w tym wypadku GW) to pora to przemyśleć i ustąpić miejsca ludziom którzy takie posiadają.

    ps. a już rezygnacja z Radka Panasa to szczyt wszystkiego, niech mi ktoś poda choć jedną racjonalną przesłankę takiego kroku.

  15. Powrót do góry    #600
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racjonalna przesłanka- Radek Panas jest przesympatycznym człowiekiem i FATALNYM trenerem.

  16. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdziły się spekulacje, odnośnie objęcia funkcji trenera częstochowian przez Grzegorza Wagnera.

    Zarząd Klubu Sportowego "AZS Częstochowa" Sportowa Spółka Akcyjna poinformował, że trenerem zespołu w sezonie 2009/2010 będzie Grzegorz Wagner. Szkoleniowiec ostatnio był opiekunem siatkarzy w BBTS-ie Bielsko-Biała. W Częstochowie zastąpił Radosława Panasa.
    http://www.sportslaski.pl

  17. Powrót do góry    #602
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radoslaw Panas otrzymal telefon w ktorym mu oznajmiono ze nie jest juz trenerem. Nie uzyto slowa dziekuje. Takie oto wiesci uslyszalem z kilku zrodel. Brawo - tak trzymac.
    Konradzie Pakoszu czy moze raczysz wyjasnic kibicom swoje posuniecie? Mamy juz was dosc. Mamy dosc tego co zrobiliscie z naszym klubem. Miej Konradzie odrobine honoru i odejdz.

  18. Powrót do góry    #603
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak Wanger sie sprawdzi i okaze sie cudotworca ? ;-)

  19. Powrót do góry    #604
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Niniejszym oswiadczam, ze dopoki prezesem bedzie Pakosz moja noga na AZS juz wiecej nie postanie.

  20. Powrót do góry    #605
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam w dupie czy sie sprawdzi. Mam w dupie jak i kim beda grali. Rozmienili na drobne nasz klub i jego opinie. Zrobili z niego wlasny folwark ktorym zarzadaja wedle wlasnego uznania. Zenada. Pakosz won!

  21. Powrót do góry    #606
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że dwa wolne miejsca jakby co na hali juz są [img]

  22. Powrót do góry    #607
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze rozumiesz - zapros wiecej piknikow razem bedziecie mogli fetowac nowego trenera i stary zarzad. A ja ich serdecznie ******** - zniszczyli moj Klub.

  23. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Rozumiem, że dwa wolne miejsca jakby co na hali juz są [img]
    Obawiam się że w nadchodzącym sezonie będzie bardzo dużo wolnych miejsc na hali.

  24. Powrót do góry    #609
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze rozumiesz - zapros wiecej piknikow razem bedziecie mogli fetowac nowego trenera i stary zarzad. A ja ich serdecznie ******** - zniszczyli moj Klub.
    Czyli wreszcie masz szansę na założenie WŁASNEGO - dziękujmy za kapitalizm i demokrację!!
    I za liberalne podejście do seksu, dzięki któremu możesz "serdecznie *********" kogo Ci się tylko podoba!

  25. Powrót do góry    #610
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha! Przepraszam za ignorancję, ale nie wiem kim są "pikniki".

  26. Powrót do góry    #611
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Częstochowa to marka, na którą wielu ludzi pracowało latami. I teraz kilku panów znajduje się w zarządzie i ma głęboko w dupie dobro tego klubu, ma w dupie na której będzie pozycji i w której lidze, grunt żeby się nahapać. Skoro ty jesteś wdzięczny (nie wiem komu) za taki kapitalizm.. no to nie mamy chyba o czym rozmawiać. Klub stworzony na potrzeby biznesu, bez tradycji może sobie tak działać, daleko z resztą nie trzeba szukać. Ale to co robią ci panowie to jest kpina, to jest zniesławienie klubu, który ma pokolenia fanów! Zmiany w klubie? ok, ale z honorem, z uzasadnieniem decyzji, po co ten klub istnieje? dla nich, dla ich kasy? czy dla fanów?

    aha, piknik to osoba która podobnie jak zarząd ma w dupie sentymenty i grę fair-play (na rynku siatkarskim), dla niej liczy się tylko wynik- i tu się różni z zarządem, bo dla piknika liczy się wynik meczu a dla zarządu wynik finansowy. Tak po krótce ;]

  27. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze rozumiesz - zapros wiecej piknikow razem bedziecie mogli fetowac nowego trenera i stary zarzad. A ja ich serdecznie ******** - zniszczyli moj Klub.
    Czyli wreszcie masz szansę na założenie WŁASNEGO - dziękujmy za kapitalizm i demokrację!!
    I za liberalne podejście do seksu, dzięki któremu możesz "serdecznie *********" kogo Ci się tylko podoba!
    Klub jest kibicow ( w tym moj) - nie zalosnych panow w garniturach, ktorym pieniadze ograniczyly wlasciwe postrzeganie swiata.
    Domyslam sie ze o liberalnym podejsciu do seksu mozesz mowic wiele skoro codziennie wkladasz jezyk w dupe nieudolnym sternikom NASZEGO KLUBU.



  28. Powrót do góry    #613
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Borysie, zobacz z kim rozmawiasz:) jego nie przekonasz;)

  29. Powrót do góry    #614
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borysie, zobacz z kim rozmawiasz:) jego nie przekonasz;)
    Jak może mnie przekonać BRAKIEM ARGUMENTÓW!
    Jeśli ktoś nie potrafi wyeksplikować własnych racji bez używania wulgaryzmów - no to wybacz ale co to za dysputa?
    Smutna..niestety.
    Niezmiernie mi przykro zburzyć również ciekawą teorię Borysa a propos moich preferencji erotycznych- niestety daleko mi do Twojego (Waszego) miasta i nie gustuję w seksie oralno-analnym.
    No chyba, że udzielisz mi, Borysie, kilka epistolarnych lekcji/wskazówek ;).

    Rozumiem, że zarówno dla Ciebie jak i dla Borysa przekonywanie polega na fakcie uznania przeze mnnie Waszych racji...
    Hmmm......chyba nie o to chodzi.
    P.s.
    jakbym mógł prosić raz jeszcze o wyuszczenie co to "pikniki" będę wdzięczny.

  30. Powrót do góry    #615
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję..doczytałem co to "piknik", chociaż nie rozumiem powiązania lingwistycznego;).

    Dlaczego dziękuję za kapitalizm i demokrację- bo (szczególnie w dniu dzisiejszym 04.06) dzięki tym tworom gospodarczo- politycznym macie szansę na kandydowanie do zarządu klubu, z którym tak się utożsamiacie.
    W moim osobistym przekonaniu sama myśl, by kibice posiadali własnych przedstawicieli w jego władzach jest przednia!
    Zatem, miast PIERDOLIĆ wszystko i wszystkich (Borysie drogi) zacznijcie budować własną koncepcję dialogu i zmian strukturalnych w powyższym tworze sportowym.
    Kto wie, może uda Wam się stworzyć zupełnie nową alternatywną i innowacyjną jego formę.
    Chyba nic nie stoi na przeszkodzie?

  31. Powrót do góry    #616
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    i wyeksplikować,i epistolarnych i dysputa;), a na koniec "wyuszczyć? znaczy niby, że co? "z ust wyjąć"?:)
    ja Cię QPAX-ie nie tykam,a o tym z kim przechodzę na "ty" decyduję ja!;)
    jakich argumentów ma użyć Borys, czy ktoś inny jemu podobny żeby nazwać po imieniu to co zrobiliście z Panasem?
    wulgaryzmów przecież używać na forum nie wolno! zdaje się, że na sąsiednim forum, jeden z byłych już dziennikarzy dokładnie nazwał to, co dziś stało się ze środowiskiem tzw. warszawki siatkarskiej:) gorąco polecam lekturę
    przy czym zwracam uwagę, że warszawka jest tu rozumiana charakter, a raczej jego całkowity brak!

  32. Powrót do góry    #617
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Uuuu
    Widzę że mamy do czynienia z molem książkowym, ups molem słownika języka polskiego
    1. wyeksplikować nono, 2. epistolarnych nooo
    nie lepiej zamiast 1 = wytłumaczyć, 2 = listownych
    Heh byłoby dla wielu prościej, mimo to uczyć się nie zaszkodzi
    pozdr.

  33. Powrót do góry    #618
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klub jest kibicow ( w tym moj) - nie zalosnych panow w garniturach, ktorym pieniadze ograniczyly wlasciwe postrzeganie swiata.
    wg mnie w tym zadaniu pies jest pogrzebany. niestety ani dziś ani nawet nomen omen 20 lat temu klub nie był Wasz ( w rozumieniu kibiców)- jasne ze utożsamiano klub, działaczy zawodników i nawet kibiców z AZS, z pewnym " tworem" w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

    Musimy sie pozbyć pewnego mitu ze kibice sa potzrebni prezesom, ze kibice sa wlascicielami klubu, maja prawo ingerować w zycie klubu, transfery, kwestie personalne, transfery zwolnienia czy pierwszą szóstke na boisku.
    tak nie jest, nie było i zapewne nie bedzie no chyba ze ktoś stworzy klub an zwór Realu M....
    Komercja, tfu, kapitaolizm ma swoje prawa, stety i niestety

    Powinniście dopominac sie informacji nt zwolnienia Panasa aczkolwiek nikt nie maobowiązku wa so tym informowac czy tez sie tlumaczyć,
    osobiste wycieczki i utarczki slowne na forum ograniczcie panowie do inimum.
    Pozdrawiam i parafrazujac slynne slowa, oby AZS był AZSem.


  34. Powrót do góry    #619
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe...raczej lingwista z zamiłowania ;)

    Drogi śledczy! Forma "CIEBIE" użyta została jako grzecznosćiowa a nie spoufalająca. Oczywiście masz rację co do faktu wyboru osoby, którą tym zaufaniem obdarzysz (- asz).
    Niestety to nie ja byłem inicjatorem słów niecenzuralnych w tym wątku i z góry przepraszam za ich dalsze rozpowszechnianie, ale kolega Borys( którego mam nadzieję, nie uraziłem słowem "kolega") nie pozostawił mi wiele wyboru swoimi postami.
    Cały czas nie jestem w stanie zrozumieć szumu wokół Radka Panasa, któremu jak wynika z wywiadu z Grzegorzem Wagnerem wygasł kontrakt. Dopytuję się zatem kolejny raz o jaki skandal w tym wszystkim chodzi?
    Z mojego osobistego punktu widzenia Radek powinien zostać zwolniony po pierwszych 4 kolejkach zeszłego sezonu.
    Primo, czyli po pierwsze- zespół ewidentnie był słabo przygotowany kondycyjnie i ( o zgrozo!) taktycznie.
    Secundo, czyli po drugie - skandalicznie prymitywne, oczywiście pod względem sportowym, prowadzenie drużyny podczas rozgrywanych meczy. Wahanie przy zmianach lub ich zupełny brak, nieumiejętność ustawienia bloku w trakcie seta, skorygowania kierunków ataku ...o obronie nawet nie wspomnę...Czasami oglądając AZS odnosiłem wrażenie, że Radek jest zawodnikiem drużyny przeciwnej.
    Powracając do mojego pierwszego wpisu: Radek jest z pewnością fantastycznym człowiekiem, natomiast trenerem ( przynajmniej na dzień dzisiejszy)fatalnym!
    Dziwi mnie, że zarząd klub tak długo trzymał go na stanowisku, gdyż tego typu zachowawcza postawa w moim mniemaniu była autodestrukcyjna.
    Jest to młody, perspektywiczny człowiek i być może ta sytuacja uzmysłowi mu, że z dobrego zawodnika nie zawsze automatem zostaje się dobrym trenerem.

    I tak trochę z innej strony lustra: zastanawia mnie jak czują się teraz zawodnicy, którzy być może właśnie rozpatrują przyjście do Waszego klubu czytając, że trybuny będą zapewne w połowie puste..
    Obawiam się, że nieco nieswojo;)

    p.s. Śledczy - "wyciągać z uszu" jest mniamuśne !!!


  35. Powrót do góry    #620
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Osobiście też jestem umiarkowanie zadowolony zmianą Panasa na Wagnera.
    Oczywiście jakieś wyjaśnienia by się przydały, ale taka decyzja RN klubu i tyle.
    QPAX
    Bez przesady z tym fatalnym, wynikiem się obronił(szczególnie LM). Poza tym jest młodym coachem , wciąż uczącym się, więc błędy muszą się pojawiać.

  36. Powrót do góry    #621
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Primo, czyli po pierwsze- zespół ewidentnie był słabo przygotowany kondycyjnie i ( o zgrozo!) taktycznie.
    Secundo, czyli po drugie - skandalicznie prymitywne, oczywiście pod względem sportowym, prowadzenie drużyny podczas rozgrywanych meczy. Wahanie przy zmianach lub ich zupełny brak, nieumiejętność ustawienia bloku w trakcie seta, skorygowania kierunków ataku ...o obronie nawet nie wspomnę...Czasami oglądając AZS odnosiłem wrażenie, że Radek jest zawodnikiem drużyny przeciwnej.
    Powracając do mojego pierwszego wpisu: Radek jest z pewnością fantastycznym człowiekiem, natomiast trenerem ( przynajmniej na dzień dzisiejszy)fatalnym!
    Mhm i dlatego w ciagu 2 lat osiagnal z ta druzyna tyle sukcesow. Kim Ty w ogole jestes, zeby glosic takie sady ??

    A co do bloku AZSu - AZS w zeszlym sezonie zdobyl 294 punkty blokiem - najwiecej w calej lidze.

  37. Powrót do góry    #622
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jesli ktos, kto w dwa sezony wyczarowal Puchar Polski, srebrny medal, cwiercfinal LM i awans do pucharow z druzyna oparta na juniorach jest dla ciebie "fatalnym trenerem", to ja nie mam wiecej pytan...
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #623
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qpax - tak mi sie cos wydaje ze mylisz kierunek przedstawiania argumentow.To nie my mamy przekonywac ze Panas jest dobry. Najpierw wypadaloby przekonac nas (lub tez ogolnie mowiac srodowisko siatkarskie)ze Panas byl zly wiec zostal zastapiony kims lepszym. Jak rozumiem podjales sie tego zadania - blok, obrona itd. Co do bloku to juz Lafan sprawe rozjasnil. Ja dorzuce od siebie, ze z proznego to i Salomon nie naleje (lub jak kto woli Salamon - cytujac towarzysza Wieslawa - Wladyslawa). O jakiej dyscyplinie taktycznej w ataku mozna mowic w wypadku Gradowskiego czy Michalczyka?
    Dlaczego pomijasz sezon wczesniejszy? Czyzbys uwazal ze druzyna byla wtedy "samograjem"? Panas sie do jej sukcesow nie przyczynil?

    Argumentow bedacych wyjasnieniem wyrzucenia Panasa nikt nie przedstawil i - jak przypuszam - nie przedstawi. Beton w zarzadzie starym dobrym zwyczajem poczeka az przycichnie. Mam nadzieje ze tym razem jednak nie przycichnie. Mam nadzieje ze ktos wyjasni wreszcie role Boska (menedzer Janeczka, ktoremu Panas nie dawal szans na gre - a przeciez sprzedac go za rok trzeba).

    Skoro klub nie jest nasz - to nie bedziemy sie do niego dokladac. Jesli jestesmy traktowani wylacznie jak zrodlo dodatkowych dochodow to ja podziekuje. Fanem AZSu bede zawsze (mimo ze od dawna w Czestochowie nie mieszkam) jednak dopoki zarzad sie nie zmieni -z bolem serca pozostane kibicem telewizyjno internetowym.

    Jeszcze mala wycieczka personalna - Qpax - grafomania mnie chciales przekonac do swych racji?Badz powazny!


    Sledzczy - daj linka bo ni w zab nie wiem o jakim forum mowa.

  39. Powrót do góry    #624
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Co do naszego dyr. sportowego: w NORMALNYM klubie i w NORMALNYCH warunkach przy tak EWIDENTNYM konflikcie interesow z jakim mamy do czynienia przypadku Boska nikt nie bralby w ogole pod uwage mozliwosci jego zatrudnienia!! A u nas Rysio siedzi sobie juz 2 rok, laczac przyjemne (ciepla posadka dyrektora sportowego) z pozytecznym (kasiorka z prowizji za transfery zawodnikow, ktorzy wypromowali sie dobra gra w AZS). Co wiecej - ani on, ani nikt inny z klubu nie widzi w tym niczego nieetycznego. A my tylko mozemy zgrzytac zebami....

    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #625
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    jak to pieknie QPAX powiedział? "wygasł kontrakt" ?wyjątkowa bezczelnośc!
    Borysa i zainteresowanych kim jest QPAX odsyłam na wątek o uniewinnieniu Biesiady:) nie trzeba być śledczym by sprawdzić, kim jest nasz "mondrala"

    http://ludzie.onet.pl/iiuvb,u.html

  41. Powrót do góry    #626
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz nie Sruba tylko KUPAx? Na pohybel! Razem z tesciem!

    Myslalem ze tylko grac nie umie ale widze ze z fotografia tez na bakier - a o tym akurat cos powiedziec moge;)


  42. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eee nie uwierze, ze chcialo by sie kolesiowi dukac cos ze slownikiem synonimow na jakims forum ;-)

    Jezeli to prawda, ze rozmawiamy z Przemyslawem Michalczykiem, to prosze o potwierdzenie, ze jest Pan szykowany na przyszlego trenera AZS, a Bielsko to tylko chwilowy przystanek tak, zeby nikt nie zarzucil braku doswiadczenia? :-)

  43. Powrót do góry    #628
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    te synonimy

    to mu pewnie żona( córka boska) podrzuca;) albo sama pisze :)
    poczytajcie wcześniejsze wpisy QPAXa na temat Panasa;) to dopiero zabawa

    np. cytacik z Qpaxa;)
    "Racjonalna przesłanka- Radek Panas jest przesympatycznym człowiekiem i FATALNYM trenerem."

    to dopiero ewenement:) ( jakby nie było też znam trudne slowa)

    adres e-mail QPAXa (podany przez niego samego na tej stronie) biuro@qui.pl

    QUI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    REGON: 278103492

    Członkowie reprezentacji:
    Nazwisko lub Nazwa: Nazwisko drugi człon: Pierwsze imię: Drugie imię: Funkcja/stanowisko:

    BOSEK DAGMARA MAGDALENA WICEPREZES ZARZĄDU

    qrna, ja się marnuję, pójdę do pracy w jakimś CBA albo policji;)

  44. Powrót do góry    #629
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemu pisze o Panasie ze jest fatalny pod nickiem? Odwagi nie ma czy co?

  45. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektorzy sa ZENUJACY!

    Podajecie tutaj na forum dane osoby ktora mogla sobie tego nie zyczyc!
    Gdyby chial On czy zona pisac pod wlasnym nazwiskiem to zapewne by to uczynil.
    Wymiana zdan, wymiana zdan, ale rozpoczynanie nagonki na czlowieka tylko dlatego ze ma na jakis temat inny poglad jest bynajmniej slabe.

    Sladczy laurke sobie napisz, przedszkolak znajacy podstawy funkcjonowania sieci i majacy troche pojecia znalazl by te dane. Usun to i nie rob obory.

    Co do tematu, nie wiem po jaka cholere sie tak spinacie. Klub jest w najwyzszej klasie rozgrywek, gra przez tyle lat na dobrym poziomie. Nie zawsze mozna byc w czolowce! Nie zawsze gra sie o medal, czasem przychodza lata gdy trzeba bic sie o pozostanie w lidze. Taki jest sport i zadna, nawet najwspanialsza trarycja tego nie zmieni. Wiem co mowie.
    Spojrzcie np. na Sosonowiec ktory na dzien dzisiejszy jest tylko wspomnieniem, a jak bardzo zasluzony to bylo klub, nikomu chyba przypominac nie trzeba.
    Kibice powinni znac swoje miejsce w szeregu, zawodnicy swoje a dzialacze swoje. Co boskie, Bogu. Co cesarskie, Cesarzowi.

    Tyle
    Pozdr all.



Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •