Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #406
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS przegrał mecz sparingowy z Noliko Maaseik 3:0
    (16, 21, 21)...

  2. Powrót do góry    #407
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 168 w 87 postach
    To ładnie, Noliko jest co prawda na innym etpie przygotowań przed ruszającą LM, ale ich skład, delikatnie rzecz ujmując, na kolana nie powala (znany wszystkim Jose Rivera robi za jedną z gwiazd- z całym szacunkiem). Orkiestra chyba w meczu towarzyskim nie przeszkadzała. Z tego, co wiadomo ten turniej stanowi ważny etap przygotowań do sezonu dla uczestniczących ekip, więc wypadałoby przedstawiać choćby przyzwoity poziom. Zastanawiam się w kontekście tego wyniku, jaki jest sens mierzenia sił z rywalami, którzy gotują się do startu, a AZS ponoć dopiero intensywnie pracuje nad siłą i wytrzymałością. Lanie do 16 i 20 ze średniej klasy w europejskiej skali belgijskim rywalem zespołu ani nie podbuduje ani nie dowartościuje, a i korzyści szkoleniowe są co najmniej wątpliwe. Jest sens wzięcia udziału w tego rodzaju zawodach, gdy można podjać równą walkę, postarać się o wygraną, prezentując własne atuty w pewnej okazałości. No bo, raczej nie chce się się wierzyć, iż ekipa złożona z trzech reprezentantów USA, kilku byłych oraz obecnych kadrowiczów w wąskiej i szerokiej reprezentacji Polski, odstaje aż tyle od podobnego typu rywala. Oby kolejne wieści były bardziej pomyślne. Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

  3. Powrót do góry    #408
    Użytkownik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie jakiekolwiek dywagacje i pochopne opinie sa niepotrzebne, bez różnicy czy przegrają do 10 czy wygraja do 30, jak sama nazwa wskazuje spotkanie kontrolne, ktoś musi wygrać ktoś musi przegrać. Podstawowym i zarazem bardzo mylnym wrażeniem po takich spotkaniach jest jedna rzecz - Jeden trener przywiązuje uwagę do wyniku, drużyna gra na świeżości i chce za wszelką cene wygrać, drugi chce zrelizować wszelkie założenia taktyczne i przed sparingiem robi im godzine siłowni. Każdy ma jakieś swoje widzi mi się i koncepcje kreowania drużyny. Wole żeby teraz przegrywali i wyciągali wnioski z tych porażek niż odnosili spektakularne wygrane w meczach o pietruszke, a w lidze bęcki.

    Najbardziej dziwi mnie jedna rzecz, Kuba Oczko miał zostać wypożyczony z drużyny, a tu we wszystkich sparingach gra na libero... W tym czasie Wika czy Żuk nominalni przyjmujący grzeją ławe, a Kuba męczy się ze skrótami zagrywki za siatke i plasikami w drugi metr... :/ Czyli co jak w lidze (Odpukać) Gacek złapie kontuzje to na libero postawi Oczke? Wątpliwa sprawa, nie rozumie takiego posunięcia Brokkinga :/

  4. Powrót do góry    #409
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Kuby to też się nad tym zastanawiam, ale ponoć grał on wcześniej na pozycji libero i może dlatego Harry postawił właśnie na neigo. Co do wypożyczenia to narazie ani widu, ani słychu, więc dobrze jest mieć zawodnika, który w razie (odpukać) kontuzji Piotrka wchodzi za niego nie zmiejszajac ilości zawodników przyjmujących w drużynie.

    Tymczasem dziś AZS wygrał z Patteet Averbode 3-2.

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Dzisiaj oglądałem AZS pierwszy raz w tym sezonie.
    Myślę, że zmiany są już widoczne.
    Najbardziej w zagrywce i... strojach.
    Czarne z czerwonymi(sic) lamówkami.
    Libero ma biały strój z czerwonymi lamówkami...
    Układ reklam sponsorów na koszulkach pozostał bez zmian.
    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,016
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Po dzisiejszym superpopisie z Warszawa musze zadac jedno b.wazne pytanie. Moze wtajemniczeni beda wiedziec. Mianowicie: ile moze kosztowac klub zerwanie umowy z Harrym? Do playoffs jest jeszcze troche czasu. Mysle, ze gdyby szybko podziekowac panu "raczki w kieszeniach" za prace, to jest jeszcze szansa ten sezon uratowac.
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #412
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2006
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym poczekal ze zwalnianiem pana Harrego a zwodnikom obciol tak na dobry poczatek 50% pensyjki, bo chyba maja ich za duzo i bardziej sa zmartwieni co z nimi zrobic niz jak pokonac przeciwnika!!!

    Bo ja nie rozumiem jak mozna caly 5 setowy mecz przestac z palcem w dupie i jeszcze go przegrac!!! zaangazowanie w dzisieszy mecz oceniam na - 10000000000000000%

    I dodatkowow niech trening zaczyna sie o 6 rano moze to ich zacheci do zaangazowania w meczy

  8. Powrót do góry    #413
    Początkujący
    Dołączył
    28-01-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie popisali sie zarowno zawodnicy jak i kibice. Powiem krotko taka gra jaki doping i w niego zaangazowanie...

  9. Powrót do góry    #414
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie ma pseudosiatkarzy to sie ma pseudokibiców !

    słów dziewoi natalii nie skomentuje, bo mi szkoda klawiatury :)

    Nara !

  10. Powrót do góry    #415
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś Czestochowa zawsze wywoluje wiele kontrowersji, przewaznie wtedy kiedy przegrywa... ciekawe dlaczego?...

  11. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zydo -Kirszensztajn
    Ty jestes trzezwa? Wiesz co piszesz? dla mnie wielkim skandalem jest Twoj post. Kompleksy odnosnie Czestochowy juz masz, ale nie musisz ich demonstrowac. Wybacz ale starsi ludzie powinni dawac przyklad, a Twoje zachowanie dobrze okreslilyby slowa v-ce prezesa PZPS wypowiedzane ladnych pare lat temu: sloma z butow Ci wystaje...
    szybkiego wytrzezwienia zycze...

  12. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też Was nie lubię :) ale natalia "troche" przesadziła

  13. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,733
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Po takich wypowiedziach ja ta natalii (gdzie są moderatorzy ,że takie antysemickie teksty nie są kasowane)nie dziwie sie ,że to forum umiera.

    ps. gdzie takie idiotki się rodzą i kto odpowiada za ich wychowanie?

    co do meczu to ja tak słabo grającego AZS chyba nigdy nie widziałem.Transfery chybione, a zwłaszcza ten na ławce trenerskiej. Moim zdaniem ten sezon jest już stracony a AZS bedzie tylko stac na pojedyncze zrywy jak to miało miejsce w Modenie i Olsztynie, a jak wszyscy wiemy w pf nie wystarczy wygrać jeden mecz.
    A Polibudzie gratuluje zwycięstwa zasłużonego.

  14. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moderatorzy pracują spokojnie. Natalia za rasistowską, prowokacyjną i nienawistną wypowiedź dostała bana do 16 lutego.

  15. Powrót do góry    #420
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym meczu wiadomo że AZS skończy runde zasadniczą na 4 miejscu.Wbrew pozorom nie jest to takie złe rozstawienie.
    Pierwsze miejsce pewnie zajmie Olsztyn i to z nimi zagramy o złoto.Jest to lepsze rozwiązanie niż Bełchatów czy Jastrzębie.Fakt że dwa pierwsze mecze zagramy w Urani działa tylko na naszą korzyść,bo jak wiadomo naszym siatkarzom lepiej wychodzą mecze wyjazdowe niż mecze w HP.

  16. Powrót do góry    #421
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Natalia za rasistowską, prowokacyjną i nienawistną wypowiedź dostała bana do 16 lutego.

    A ja myslałam ze Polska jest krajem wolnym i jest wolnośc słowa i wyznania eh jednak się pomyliłam .Nie rozumiem jaka to była rasistowska prowokacyjna i nienawistna wypowiedz .

  17. Powrót do góry    #422
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym meczu wiadomo że AZS skończy runde zasadniczą na 4 miejscu.Wbrew pozorom nie jest to takie złe rozstawienie.
    Pierwsze miejsce pewnie zajmie Olsztyn i to z nimi zagramy o złoto.Jest to lepsze rozwiązanie niż Bełchatów czy Jastrzębie.Fakt że dwa pierwsze mecze zagramy w Urani działa tylko na naszą korzyść,bo jak wiadomo naszym siatkarzom lepiej wychodzą mecze wyjazdowe niż mecze w HP.
    obys sie nie przeliczyl.... o czwarta pozycje po ostatniej kolejce bedzie bardzo ciezko bo przybyl powazny konkuret do pierwszej czworki jaka jest Resovia. Jest takze jeszcze w perspektywie wyjazd do Rzeszowa, ktory prawdopodobnie nie bedzie spacerkiem. A co do Olsztyna to jedna jaskolka wiosny nie czyni. Z tego co dobrze pamietam to olsztyniakom bardzo lezy czestochowsa hala i ostatnio wszystko tam wygrywali zwlaszcza w ostatnim sezonie..

  18. Powrót do góry    #423
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obys sie nie przeliczyl.... o czwarta pozycje po ostatniej kolejce bedzie bardzo ciezko bo przybyl powazny konkuret do pierwszej czworki jaka jest Resovia. Jest takze jeszcze w perspektywie wyjazd do Rzeszowa, ktory prawdopodobnie nie bedzie spacerkiem
    Jedna jaskółka wiosny nie czyni...:-)

    Niedługo zrobicie z Resovii kandydata do medalu.Resovia będzie walczyła z Politechniką i Mostostalem o 5 miejsce.
    Jak na razie rywalizacje z Warszawą przegrywa.A to kto lepiej czuje się w jakiej hali-Olsztyn czy Częstochowa,przekonamy się w 2 rundzie Play-Off.

  19. Powrót do góry    #424
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pokusze sie o takie moje male podsumowanie dotychczasowego sezonu bo w koncu polowa za nami.

    Zaczyne od Stelmacha bo widzac jego gre wiele slow mi sie cisnie na usta. Otoz nie wiem dlaczego Harry ciagle na niego stawia. Znaczna czesc wystaw jest malo dokladna, czesto zdarzaja mu sie niedocianiecia pilek do antenki, rowniez gra troche za wolno. Co do wystaw dla srodkowych to tu juz porazka kompletna. Wiekszosc pilek wystawionych za nisko. Ale Andrzej zawsze mial takie predyspozycje ze pilka lekko mu w dloniach zostaje. Mysle ze Woicki spisalby sie o wiele lepiej szczegolnie do go gry ze srodkowymi i co do przyspieszenia gry.

    Kolejna porazka wedlug mnie to Salmon. Niestety bardzo nietrafiony transfer. Malo dynamiczny choc dobrze wyszkolony technicznie ale bardzo czesto ma problemy w ataku. Lepiej sprawdza sie na pozycji libero.

    Duze plusy natomiast naleza sie Wice ( najlepszy tegoroczny transfer) Billingsowi , i tu kolejne moje zdziwnie Patusze.

    A najgorszym bledem AZSu w tym sezonie jest niestety zatrudnienie Harrego.

  20. Powrót do góry    #425
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2006
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A najgorszym bledem AZSu w tym sezonie jest niestety zatrudnienie Harrego.
    Ludzi kochani mamy narazie 1 runde za soba a co niektorzy juz skrelili Harrego.

    Ja tylko przypomne jakze pamietne slowa naszego [na cale szczescie :D] bylego premiera:

    Mezczyzne poznaje sie po tym jak konczy a nie jak zaczyna !!!

    Propozycja dla zwalniaczy Harrego: Poczekajcie z jego ocena chociaz do konca 2 rundy PO.
    Bo wy to jestescie teraz za zwolnieniem a potem jakby udalo sie osiagnac jakis fajny medalek zdobyc to bedzie cudowny trener.

    PS
    [Mimo ze nie naleze do fanklubu "jedrusia"]Za mecz w Resovi musze pochwalic Andrzejka S.

  21. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Zapraszam wszystkich do serwisu www.azsfoto.go.pl
    Wszystkich, którzy chcieli by pomoc w redagowaniu i rozwoju serwisu serdecznie zapraszam i prosze o kontakt.

  22. Powrót do góry    #427
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 15 marca 2007r. rozwiązał Umowę z Panem Rileyem Salmonem. Jednocześnie informujemy, iż przyczyny rozwiązania Umowy nie będą przez strony komentowane.

  23. Powrót do góry    #428
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To na przyjecie w rezerwie pozostaje już chyba tylko Żuk. Nie brzmi to zbyt optymistycznie przed play-off'ami. Zwłaszcza, że Częstochowę w tym sezonie nawiedzają często kontuzje.

  24. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje kontunuacje rozmow na temat zmian o AZs tutaj.
    dziekuję
    I hate Bayern soooo much

  25. Powrót do góry    #430
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ze Harry w 3 secie Wiki nie zmienil na Zuka jeszcze jakos moge zrozumiec ale danie Szczerbaniuka na przyjecie w 4 secie to poprostu... Harry ma naj... we lbie i to zdrowo!

    Temu panu powinnismy podziekowac juz przed faza play-off...

  26. Powrót do góry    #431
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wypadek Brokkinga

    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...f72ff27bbe11d4

    Chyba już nie chce trenowac w Polsce...
    Zawsze to jakis pretekst do zmiany trenera.
    Drogi mamy złe ale trenerzy holenderscy jeszcze słabsi
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #432
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,016
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Od razu dodajmy, że Holendrowi nic się nie stało. Wyszedł z gro¼nie wygl±daj±cej opresji bez szwanku.


    Gorzej wygl±da klubowa Skoda Octavia, która została nie¼le pokiereszowana.
    Nie dosc ze rozwalil druzyne to jeszcze skasowal klubowe auto. Precz z tym panem jak najdalej!
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o wypadek, to Octavia ma lekko pokiereszowany prawy przód i zbita lampe. Tyle.

    Trenerek żyje i ma się dobrze :]

  29. Powrót do góry    #434
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja sie dziwie ze nie podziekowaiście temu panu wczesniej .Jak Benek zagrał na przyjeciu ? bo na ataku go juz widziałam

  30. Powrót do góry    #435
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że w dniu 24 kwietnia w godzinach popołudniowych zakończył współpracę z Panem Arie Cornelis Brokkingiem. Jednocześnie informujemy, że od dnia dzisiejszego zajęcia z zespołem jako pierwszy trener prowadzić będzie Pan Radosław Panas. Strony ustaliły, że zaistniałej sytuacji komentować nie będą
    www.azsczestochowa.pl


  31. Powrót do góry    #436
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie mam pytań...

    chyba trochę późno, ale nie powinno to wpłynąć na pewno źle na naszą grę, co najwyzej na lepsze ;) Radzia da sobie radę ;]

    Facet wyczyniał już cuda na kiju więc to było jedyne wyjście.

  32. Powrót do góry    #437
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,016
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    He he, to napewno z powodu skasowanej fury :)
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie...szkoda tylko że zarząd zrobił to jak już na cokolwiek jest za późno. Ale chociaż już nie będzie kompromitacji w stylu Szczerbaniuk na przyjęciu...Liczę iż AZS wygra z Bełchatowem chociaż jedno spotkanie.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  34. Powrót do góry    #439
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubie AZS-u ale pewnie za tą fure:D Salmona też wywalił Szewiński za ręke:] Pozdro

  35. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzja chyba słuszna. Tylko ciekawe co było główną przyczyną zwolnienia? Skasowany samochód czy wystawienie Szczerbaniuka na przyjęciu :)

  36. Powrót do góry    #441
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie mam nadzieje ze historia bedzi epodobna jak w przypadku Legii. Czlowiek z nazwiskiem, w tym sezonie nie mogl sobie poradzic ze wzmocniona Legia, przegral pare meczow, zastapil go Jacek Zielinski do niedawna zawodnik Legii i druzyna z Warszawy wygrala 3 mecze po 3:0

    Mam nadzieje ze w przypadku AZSu bedzie podobnie :) warto miec marzenia :)

  37. Powrót do góry    #442
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2007
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzja chyba słuszna. Tylko ciekawe co było główną przyczyną zwolnienia? Skasowany samochód czy wystawienie Szczerbaniuka na przyjęciu :)
    Podpisanie kontraktu z kadrą narodową Wielkiej Brytanii :)

  38. Powrót do góry    #443
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brokking w Anglii!

    Podobnież Harry zarabia więcej niż a AZS-ie za szkolenie zarówno starszej drużyny siatkarskiej jak i młodzieży. Z tym, że młodzież nie kwapi się do siatkówki, wolą piłke nożną czy inne tam gry. Brooking ma do dyspozycji 15 siatkarzy! a liga składa się z 6 zespołów po 9-10 graczy. Także warunki pracy ma naprawdę dobre! :/ Nie wiem co skierowało do takiej decyzji, czy pieniądze są tak ważne?

  39. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt inny go nie chcial pewnie.

  40. Powrót do góry    #445
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2007
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kwiti, to już było wiadomo dawno, dawno temu, ze Brooking idze trenować do Wielkiej Brytanii. Kontrakt (do marca 2013) podpisał jak był jeszcze trenerem AZS-u.
    W jakims wywiadzie powiedzial, ze wystapienie na Igrzyskach Olimpijskich w roli trenera bylo jego marzeniem, a jak wiadomo IO 2012 bedą właśnie w WB czyli miejsce maja zagwarantowane.

  41. Powrót do góry    #446
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rada Nadzorcza Klubu Sportowego "AZS Częstochowa" Sportowa Spółka Akcyjna informuje o zmianach w składzie Zarządu Spółki. Funkcję Prezesa Zarządu od dnia dzisiejszego sprawować będzie dotychczasowy Wiceprezes Klubu Pan Konrad Pakosz. Jednocześnie informujemy, że do Zarządu Klubu został oddelegowany z Rady Nadzorczej Pan Roman Lisowski, który będzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu.
    źródło: www.azsczestochowa.pl


    Zmiana, ale raczej nie na lepsze. Coraz mniej rozumiem działaczy AZS...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  42. Powrót do góry    #447
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,016
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Redaktor Pakosz z realnym procesem podejmowania decyzji i tak mial niewiele wspolnego, wiec dla mnie jest to decyzja wylacznie kosmetyczna. Szkoda tylko ze nie slychac o innych ruchach (np. transferowych) :(

  43. Powrót do góry    #448
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ręce opadają..

    Dlaczego Szewiński stracił posadkę? ;] i czy obecny vice prezes będzie miał jakikolwiek głos przy pożal się Boże Pakoszu?

    możemy się pożegnać raczej z jakimkolwiek nowym transferem czy próbie zatrzymania Patuchy ;|

  44. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ayertina co masz do Konrada Pakosza? Bo jak narazie wszyscy na niego narzekaja, a nie wiem dlaczego...
    poza tym skad wiesz, ze to koniec transferow? widocznie masz informacje z pierwszej reki skoro tak piszesz...
    w takim razie czekam na konkrety... bo pisac sobie mozna, ale jak sie powie A to tez trzeba powiedziec B ...

  45. Powrót do góry    #450
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a to że po prostu gościu powinien siedzieć w radiu lub jak to robi w telewizji i komentować mecze bo w tym ma jakieś pojęcie. A znalazłeś naprawdę jakieś fajne pozytywy tego że był on vice prezesem? lub coś innego, skoro piszesz że nie rozumiesz czemu wszyscy narzekają...

    może transfery jeszcze będą, nie wiem, napisałam że RACZEJ możemy się pożegnać bo jakoś nie wierzę w umiejętności tego pana po prostu.


Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •