Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #271
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Częstochowa wygrał na wyjeździe z Orłem Międzyrzecz 3-1 (25:27; 25:19; 25:19; 25:20) i awansował to fazy grupowej Pucharu Polski, w której zagra z Radlinem (Legia - Radlin 0-3), oraz prawdopodobnie z AZSem Olsztyn (gra jutro mecz z Gwardią).

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda tego seta . nie wiem czy to było zmęczenie podróżą ? zaskoczenie przeciwnikiem ? wyluzowanie ? oficjalna rozgrzewka ? ważne jednak , że wygrali . :)

  3. Powrót do góry    #273
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład Pamapolu: Woicki, Winiarski, Kokociński, Szymański, Gierczyński, Jurkiewicz, Gacek (libero) - Żuk, Kocik, Patucha, Oczko.

    hmmm, a dlaczego młody Gawryszewski ciągle nie gra? Jakaś poważna ta jego kontuzja? Mam nadzieję, że nie...i szybko wróci do gry..

  4. Powrót do góry    #274
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos moglby mi napisac o ktorej godzinie 16 pazdziernika zaczyna sie mecz azs czestochowa - azs pw? nigdzie nie moge znalezc tej informacji a chcialabym przyjechac do czestochowy. a ile kosztuja bilety i czy nie bede miala problemow z kupnem przed samym meczem? z gory dzieki za info.

  5. Powrót do góry    #275
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZs czewa wygral dzis z radlinem gladko 3:0 do 15, 14, 13. gratuluje!

  6. Powrót do góry    #276
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda

    Z Radlinem gładko ale dzisiaj chłopcy się nie popisali , szkoda , no cóż trzeba czekać na ligę oby tam poszło nam lepiej.

  7. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jakim wynikiem skończył się mecz Częstochowy z Olsztynem ??

  8. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obraz nędzy i rozpaczy!! Tragedia, katastrofa!! Praktycznie już sezon stracony, bo odpadliśmy w żałosnym stylu z Pucharu Polski. Nie wiem w co oni grali ale na pewno nie w siatkówke. Mam nadzieję że poprawią swoją grę,ale nawet jeśli poprawią ją dwukrotnie to czeka nas walka o 6 miejsce z Politechniką!! I już nie chce krytykować Skorka, bo zaraz zaczniecie na mnie naskakiwać, ale zwróćcie uwagę, że Oczko ani raz nie zgubił bloku a Woicki 2/3 piłek wystawiał na pojedyńczy blok!! A już przed meczem wiedziałem że wystawianie "Zagumnego 2" kosztem Woickiego to błąd!! Dochodze do wniosku że w polsce nie ma trenerów...dlatego trenerem kadry powinien być bez apelacyjnie obcokrajowiec!!

  9. Powrót do góry    #279
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No rzeczywiście ekipa z Częstochowy dzisaj nie zachwicila ale nie ma sie co martwić na zapas bo puchary rządzął sie swoimi prawami i myśle zę Cz-wę spokojnie stać na 3-4 miejsce w lidze. A co do pozycji rozgrywającego to 182 cm wzrostu Woickiego to zdecydowanie za mało w bloku mimo tego zę mozę rozgrywał dzisaj lepiej od Jakuba Oczko.

  10. Powrót do góry    #280
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mało ważnego, ale ciekawego:

    http://pls.pl/zawodnicy.php?id=191

    yyy, Michał co roku rośnie o 2 cm. Z czysto statystycznego punktu widzenia wychodzi, że Marcina Nowaka przerośnie w roku 2012... :)

    Poza tym:

    http://pls.pl/zawodnicy.php?id=40

    To efekt gorliwych modłów Grzegorza, czy po prostu żel podwyższa człowieka o 2cm?

    Poza tym o 1cm urośli Kokociński, Gawryszewski, Szewiński (w wieku 34 lat chłopak urósł!!!)i Woicki, co zmienia sytuację o tyle, że jest już wyższy od Wagnera i Gościniaka.

    PS: Stwierdziłem, że pomieszkam z 5 lat w Częstochowie, jak będę miał 205cm to zacznę regularne treningi ;)

  11. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie się wydaje, że mogliby trochę libero rozruszać, bo dzisiaj to potrafił ruszać głową w różne strony, a reszta jakby była przyklejona do podłogi :P:P
    I jeszcze chłopak był zdziwiony, że piłka zamiast prosto do jego rąk przyfrunąć to latała gdzieś koło niego na boki. :P:P

  12. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja w ramach komentarza do pls.pl dodam, że w Olsztynie gra niejaki Patryk Czarnomski

    http://www.pls.pl/zawodnicy.php?id=260

    aaaa...i jeszcze jedno ! nie wiedziałem że do Olsztyna wrócił Dobrowolski Maciek i grał !! :) w składzie wyraźnie widnieje jego nazwisko:
    http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35272,2326479.html

  13. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na stronie PLS można się również dowiedzieć, że gra w tejże lidze Nordea Radom. Taki oto prosty link: http://pls.pl/druzyny.php

  14. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nasz dodatek do wyborczej pozostaje chwilami bez komentarza . a co do drużyny to kibice chyba nie zniosą kolejnego przestoju Szymańskiego , który raczy się obudzić dopiero w kwietniu - oby nie za późno na ugranie czegoś w playoff. wczoraj starałem się zrelacjonować mecz dość obiektywnie i łagodnie , ale osobiście uważam , że odstawiliśmy kompromitującą szopkę . brak jakiegoś zawodnika , który w gorszych momentach kopnie kolegów w dupe i powie , że trzeba grać a nie stać i patrzeć . u niektórych zawodników zero czegokolwiek , a całościowo parodia zagrywki . poza tym przez cały mecz żadnej sensownej zmiany , dopiero po koniec jak już było po wszystkim , to trener coś zaczął manewrować nie wiem już po co .

  15. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj o 19:00 mecz można powiedzieć raczej formalny , bo żadna z obu druzyn nie wejdzie do finałowej czwórki PP . zapraszam na relację . na stronie również szczegóły konkursu smsowego - do wygrania niespodzianka :)

  16. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ziomale o której jest mecz w Sobote ?? BO kciałbym isc ale nie fiem o której :D

  17. Powrót do góry    #287
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    17:00 ?!

  18. Powrót do góry    #288
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    17:00 ?!
    Napewno ??

  19. Powrót do góry    #289
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Politechniką Warszawa Pamapol zmierzy się w sobotę o godz. 17.
    gazeta.pl

    I zamista Pamapol to AZS :) :P

  20. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atykuł z Przeglądu Sportowego!1 Jak Stolica kocha siatkowkę!!

    Stolica bez pieniędzy

    2004-10-15 11:25 Polska

    Politechnika nie ma pieniędzy na grę drużyny w siatkarskiej ekstraklasie. Dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek... rektor uczelni gorączkowo poszukuje sponsorów - pisze "Życie Warszawy". Meczem z Pamapolem AZS w Częstochowie stołeczna drużyna ma w sobotę rozpocząć zmagania w serii A w sezonie 2004/2005. Czy będzie to możliwe?
    Już na ostatni mecz Pucharu Polski w Kędzierzynie-Koźlu z Mostostalem, "Inżynierowie" musieli jechać za pożyczone pieniądze. Dwóch kluczowych zawodników nie ma zapłaconego stypendium.
    - Szukamy sponsorów zewnętrznych. Będę dążył do tego, aby finanse drużyny były głównie oparte o pieniądze pochodzące od sponsorów. Chcemy, żeby zarząd miasta pomógł nam. Korzystamy z hali, której właścicielem jest miasto i wnosimy duże opłaty. A przecież nie musimy - uważa rektor Politechniki Warszawskiej Stanisław Mańkowski, który obecnie ma pieniądze na utrzymanie drużyny tylko w październiku.
    Co dalej? Chyba władze stolicy powinny pomóc. Skoro miasto łoży na oświetlenie i remont stadionu Polonii, remont obiektów Legii i budowę nowego stadionu, dlaczego nie pomoże akademickiemu zespołowi?

    ----------------------------------------------------------
    Nie wiem czy po przeczytaniu tego śmiać się czy płakac ale to skandal. Mając świetnego trenera i dobry ambitny zespół ( grali naprawdę dobrze w PP ) znowu Warszawka chce zniszczyć siatkowkę. Paranoja , placi się kasę na szmaciarzy - kopaczy a Akademicy nie mają pieniedzy. Pamiętam jedyny i dzięki Bogu ostatni mecz w LŚ w stolicy, panowie VIP z p. Grześkowiak na czele i reszta posłow patrzyli na kibiców jak na małpy w zoo. Gdy my kibicowaliśmy , pieknie przystrojony sektor ważniaków- krawaciarzy wpier..... kanapki oraz bigosiki w czasie meczu. Gratulacje Panowie z Warszawy, Tak trzymać!!!

  21. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem na dzisiejszym meczu i widowisko moglo sie podobac :)

    Nie brakował długich wymian i dobrych zagrywek z obydwu ekip. :)

    Zawodnikami wyruźniającymi sie dziś z ekipy częstochowskiej był Grzesiu Szymański i Michał Winiarski :)

    PS. Jeżeli ktos był na dzisiejszym emcuz to może mi powie co to za piosenka leciała podczas prezentacji AZs :)

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #292
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    słabo

    Mecz z AZS wa-wa pokazał jeszcze wiele słabych punktów w zespole,oczywiście najsłabszy element ZAGRYWKA,kilka fajnych obron Gacka,i to wszysko co można powiedzieć,oby ta słabsza dyspozycja przyszła na początku sezonu a potem już z górki,oby tak było!!!!

  23. Powrót do góry    #293
    Początkujący
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fotki z tego co działo się po meczu z Jastrzębskim węglem na www.sport.czest.pl w dziale galeria

    =EDIT=
    heh w adresie własnej stronki sie myle ;]

  24. Powrót do góry    #294
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba sport.czest.pl ;) btw u nas i tak jest więcej fotek :) aaa widziałem filmiki j-bia :P zgłoście tego kamerzyste do nagrody... Złotych Malin :D :P szkoda że nie ma ujęć z prawej strony planu :P

  25. Powrót do góry    #295
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a gdzie mozna zobaczyc te filmiki?

  26. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i oczywiście nie było by tak pięknie jakby telewizja nie pozmieniała sobie godzin rezgrywania turnieju cev w czewie :[ i ja sie pytam po co to ??? tymbardziej że z piątkowego meczu robią REtransmisję ! nie dość że katują ludzi sejmem mszami itp to jeszcze tak popieprzą sport żeby jak najmniej ludzi dało radę przyjść na mecz zaraz po pracy !

    aktualny NA DZIEŃ DZISIEJSZY terminarz na pls.pl i klubkibica.azsczestochowa.pl

  27. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Mam pytanie dotyczace cen biletow na AZS, czy ktos moglby udzielic mi informacji ile kosztuja wejsciowki na lige oraz nadchodzacy puchar? Z gory dzieki za odpowiedz.

  28. Powrót do góry    #298
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety na ligę kosztują:20zł na dół, 15zł normalny na górę, 10zł ulgowy na górę.
    Na turniej 30zł na dół (1 dzień-2 mecze), 20zł na górę.

    Pozdro

  29. Powrót do góry    #299
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety na ligę kosztują:20zł na dół, 15zł normalny na górę, 10zł ulgowy na górę.
    Na turniej 30zł na dół (1 dzień-2 mecze), 20zł na górę.

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wielkie dzieki za odpowiedz.

  31. Powrót do góry    #301
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.azs.czest.pl - nowy krótszy adres Strony Kibiców AZS Częstochowa :)

  32. Powrót do góry    #302
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie i mam nadzieje, ze wybaczycie mi moja niewiedze:)
    dlaczego w Pucharze Konfederacji w dniu dziesiejszym nie gral Michas Winiarski?
    pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #303
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie i mam nadzieje, ze wybaczycie mi moja niewiedze:)
    dlaczego w Pucharze Konfederacji w dniu dziesiejszym nie gral Michas Winiarski?
    pozdrawiam
    Poniewaz Michał ma naciagniete miesnie grzbietu :)

  34. Powrót do góry    #304
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dziś zagrał AZS? Zna ktoś wynik?

    Z góry dzięki za odpowiedz.

  35. Powrót do góry    #305
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strona www.azs.czest.pl nadal nie działa... Pojawia mi się to samo co przy próbie wejścia na www.klubkibica.azsczestochowa.pl...

    Można powiedzieć, że kanał. Widzę, że nie tylko z mojego punktu widzenia obecny zarząd jest najgorszym z kilku ostatnich. Ostatnich, bo nic nie wiem o zarządach sprzed ekipy Tobijańskiego.

    __________

  36. Powrót do góry    #306
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uprzejmie informuje ( :P ), ze strona www.klubkibica.azsczestochowa.pl juz działa pod adresem www.azs.czest.pl

  37. Powrót do góry    #307
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wątek umarł :)

    Właśnie zapdają (zapadły... :( ) najważniejsze roztrzygnięcia dla naszego klubu w tym sezonie a temat zaginął gdzies w okolicach pucharu CEV... :P

    Z Olsztynem się nie udało ale czeka nas pojedynek o 3 miejsce, i jeśli chcemy żeby ten sezon zapisał się czymś wogule w pięknej histori naszego klubu to musimy za wszelką cenę ten medal zdobyc.
    I myślę, że mimo wszystko ciężko nie będzie :)

  38. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Czewa zasługuje na medal brązowy więc powodzonka z Jastrzębiem.
    Czy mecze o brązowy medal też są transmitowane.
    Pewnie nie obejżę bo czasu od kliku miesięcy na transmisje w weekend nie mam ale jestem poprostu ciekawy:)

  39. Powrót do góry    #309
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na transmisje nie ma szans, bo mecze odbywają się (prawie) w te same dni co finały.

  40. Powrót do góry    #310
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    test

  41. Powrót do góry    #311
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co się stało z serwisem kibiców AZS????????


  42. Powrót do góry    #312
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serwis od ponad miesiąca działa od nowa pod adresem www.azsczestochowa.com ;)

    ZAPRASZAM

  43. Powrót do góry    #313
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wywiad z Gierkiem

    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=96288

    Małe sprostowanie, nastepny mecz Częstochowa gra u siebie a nie w Kędzierzynie i to meijscowi korespondenci wystawic będą mogli Gierczyńskiemu notę "8" Poza tym, jesli zawodnik gra dobrze a jego zespół wygrywa to nie widze problemu by dać mu 7 a nawet 8.
    Do zobaczenia w pierwszą środę następnego roku, wiem,że przez klapę z Zabojadami macie spaprane święta i zapewne zrobicie wszytsko by odbudować swoje morale i pozycję w tym "klasyku"
    I hate Bayern soooo much

  44. Powrót do góry    #314
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zagramy tak jak z zabojadami,to cienko to widzę.Obyśmy się jednak zrehabilitowali za tą wpadkę.

    AZS CZĘSTOCHOWA! SMASH THE REDS!

  45. Powrót do góry    #315
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie mamy obawiac meczu z Mostostalem to moze w ogole dajmy sobie siana i nie grajmy w PLS bo po co?
    Nie robmy jaj, jesli chcemy sie liczyc w lidze chociaz w kwestii walki o medale, to Mostostal trzeba pokonac za 3 punkty i pozniej do konca utrzymac drugie miejsce. Co przyznam szczerze bedzie zadaniem ciezkim. Olsztyn jak mniemam dostanie wiatru w tyłek po przyjściu Waldemara, Jastrzebie pewno tez zacznie lepiej grac w II rundzie.
    Mecz z Tourcoing nam nie wyszedl i tyle. Moze rozpracowali nas perfekcyjnie, moze zmeczenie materiału wyszło w najmniej oczekiwanym momencie? Pewnie i jedno i drugie. Ja bym szat nie rozdzieral i dramatu nie robił.Oczywiscie wesoło nie jest, bo z Francuzami dostalismy po czterech literach w kiepskim stylu, ale moze i lepiej, ze zamiast, jak to ktos ładnie określił, szlajać się po Europie, skupią się na rozgrywkach PLS.
    Potrenują normalnie, pograją w cyklu sobota-sobota i wszystko sie powinno unormowac. Z tego co wiem, brakowało im treningów (regularnych!), a juz to co poprzedzalo mecz z zabojadkami bylo lekka przesada: najpierw Rzeszów, potem Francja, pozniej dwa mecze w Warszawie, pozniej znowu mecz z Francuzami.
    Skra jest doswiadczonym zespolem, grajacym dobra siatkowke moze to wytrzymac, poza tym jak sie wygrywa to o zmeczeniu sie nie mysli, Czestochowa jest zespolem moim zdaniem malo nadal zgranym i niekoniecznie taki maraton wychodzi jej na dobre. Tak ja to widze.

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •