Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektorzy sa ZENUJACY!

    Podajecie tutaj na forum dane osoby ktora mogla sobie tego nie zyczyc!
    Gdyby chial On czy zona pisac pod wlasnym nazwiskiem to zapewne by to uczynil.
    Wymiana zdan, wymiana zdan, ale rozpoczynanie nagonki na czlowieka tylko dlatego ze ma na jakis temat inny poglad jest bynajmniej slabe.

    Sladczy laurke sobie napisz, przedszkolak znajacy podstawy funkcjonowania sieci i majacy troche pojecia znalazl by te dane. Usun to i nie rob obory.

    Co do tematu, nie wiem po jaka cholere sie tak spinacie. Klub jest w najwyzszej klasie rozgrywek, gra przez tyle lat na dobrym poziomie. Nie zawsze mozna byc w czolowce! Nie zawsze gra sie o medal, czasem przychodza lata gdy trzeba bic sie o pozostanie w lidze. Taki jest sport i zadna, nawet najwspanialsza trarycja tego nie zmieni. Wiem co mowie.
    Spojrzcie np. na Sosonowiec ktory na dzien dzisiejszy jest tylko wspomnieniem, a jak bardzo zasluzony to bylo klub, nikomu chyba przypominac nie trzeba.
    Kibice powinni znac swoje miejsce w szeregu, zawodnicy swoje a dzialacze swoje. Co boskie, Bogu. Co cesarskie, Cesarzowi.

    Tyle
    Pozdr all.

    Uszat akurat od Ciebie sie takich slow nie spodziewalem. My nie placzemy ze gramy o piate czy szoste miejsce. Rozpaczamy i zgrzytamy zebami ze jakas szemrana ekipa urzadzila sobie folwark z klubu i robia co im sie zywnie podoba - wbrew kibicom, rozsadkowi i INTERESOWI KLUBU!

  2. Powrót do góry    #632
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Jeżeli to prawda co tu się piszę to niezłe bagno żeby nie powiedzieć "Kupa" wyszła na jaw.
    Teraz te ruchy w klubie w ogóle mnie nie dziwią, to co wcześniej leżało w sferze luźnych domysłów mniej lub bardziej prawdopodobnych teraz ułożyło się to w bardzo logiczną całość.
    Jestem przerażony.

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    No to wszystko jasne :) Przemek zbyt dlugo na boisku nie pogral, wiec splaca swoj kontrakt w inny sposob - bawiac sie w e-PRowca :) Chociaz szczerze mowiac takze i to mu nie za bardzo wychodzi...
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #634
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektorzy sa ZENUJACY!

    Podajecie tutaj na forum dane osoby ktora mogla sobie tego nie zyczyc!
    Gdyby chial On czy zona pisac pod wlasnym nazwiskiem to zapewne by to uczynil.
    Wymiana zdan, wymiana zdan, ale rozpoczynanie nagonki na czlowieka tylko dlatego ze ma na jakis temat inny poglad jest bynajmniej slabe.

    Sladczy laurke sobie napisz, przedszkolak znajacy podstawy funkcjonowania sieci i majacy troche pojecia znalazl by te dane. Usun to i nie rob obory.
    O matko jakie święte oburzenie, nie musiał tego ujawniać, ale też nie musiał tego jakoś specjalnie ukrywać. Pan QPAX dał trop, a pan sledczy.. no cóż nick zobowiązuje ;)
    Przede wszystkim okazało się właśnie, że to nie jest tylko człowiek który ma inne poglądy, ale też człowiek który bezpośrednio w tej "aferze" siedzi i ma w niej bezpośredni interes.
    Należysz do tej bosko-boskowej rodziny, że tak za nim obstajesz?


    Kibice powinni znac swoje miejsce w szeregu, zawodnicy swoje a dzialacze swoje. Co boskie, Bogu. Co cesarskie, Cesarzowi.
    No cudnie, może jako puentę dodaj "nie dla psa kiełbasa".. Im właśnie o to chodzi żeby tak było a my nie będziemy tańczyć jak zagrają. Kuchcik bodajże napisał że klub nigdy nie był kibiców nie jest i nie będzie. Ok, może to racja. Może nie było tak zdeterminowanych ludzi do tej pory aby szturmem przejąć władzę w klubie.. może dlatego że jest to nierealne, nielegalne..?
    Ale nie w tym rzecz, a przynajmniej nie o tym pisałam w poprzednim poście. Pytanie brzmi, dla kogo oni grają? Przecież dzięki kibicom nakręca się cały ten biznes, bilety to jedno, a sponsorzy? dlaczego wykładają kasę? bo wiedzą że o ich firmie usłyszą ludzie, że to Ci właśnie kibice kupią ich produkty a nie konkurencji. Ot cała idea biznesu sportowego. Problem w tym że wieeelu działaczy o tym zapomina, albo po prostu nie chce pamiętać, albo (może i słusznie) myśli, że jak nie ci, to przyjdą inni. A jeśli dalej będzie się to kręcić w taki sposób jak teraz, to na halę będą przychodzić już nawet nie pikniki, tylko nastolatki z aparatem, zeszytem i markerem. A sponsorem głównym będzie Always. Always AZS Częstochowa. W sumie brzmi lepiej niż Domex ;) Przepraszam, poniosła mnie fantazja, oby to nie były to proroctwa.

    Pozdro i dobranoc.

  5. Powrót do góry    #635
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2008
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Należysz do tej bosko-boskowej rodziny, że tak za nim obstajesz?
    Nie zauważam tu obstawania za kimkolwiek, a to pytanie kwalifikuje się do rozmowy dzieci z podstawówki. Co do miejsca w szeregu też niecałkiem się zgadzam z uszatem, kibice mają prawo wpływać na zarząd klubu i całe jego środowisko, jeżeli ten wyczynia cuda niszcząc, to co przez lata wypracowali inni, w tym kibice i kierując się jakimiś nieracjonalnymi albo niejasnymi przesłankami. Inna sprawa, kiedy kibice chcą wtrącać się we wszystko i każdy ma inne "święte i jedynie słuszne" teorie na funkcjonowanie klubu. Wtedy jedyne co można osiągnąć to chaos i w tym miejscu się z uszatem zgadzam, że od tego jest zarząd żeby klubem zarządzać, a kibice "powinni znać swoje miejsce w szeregu". Ale odnosząc się już konkretnie do sytuacji w Częstochowie, kibice mają rację, że się "wtrącają" i nawet powinni każdymi merytorycznymi argumentami dążyć do tego, żeby zarząd PRZYNAJMNIEJ rzetelnie wytłumaczył to, co robi. Chociaż samo wytłumaczenie pewnie niewielu zadowoli, tak jak i mnie by nie usatysfakcjonowało. Chodzi o to, żeby to były rzeczowe argumenty, a nie dziecinne komentarze dotyczące "okularów", które są po prostu niesmaczne, nie mówiąc, że nie wnoszą nic do dyskusji poza zjadliwością. Co do szukania informacji w necie, to każdy może szukać, co mu się tylko podoba, a rozgłaszanie tego publicznie to inna sprawa. asiaczek, gdyby o Tobie znaleźć jakieś personalne info, to nie miałabyś nic do gadania, bo to w necie umieściłaś, ale gdyby to tutaj zamieścić, nie miałabyś nic przeciwko?

  6. Powrót do góry    #636
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    paaju

    Ty naprawdę nie widzisz różnicy między ujawnieniem informacji o kimś, kto jest bezpośrednio, także finansowo zaangażowany w działalność klubu, a kimś kto jest wprawdzie również jednym z piszących na tym forum, ale jako kibic ten klub utrzymuje?
    słowa o okularach miały tylko uprawdopodobnić moją wiedzę;) niejako unaocznić QPAX-owi;) że wiem z kim mam "przyjemność"
    jak widać podziałało;)
    co do boska( pisownia celowa) to przypomnę, że i na tym forum odsądzano Biesiadę od czci i wiary, za odwołanie boska z funkcji trenera.A przecież wtedy dokładnie o to samo chodziło, o tę prywatę i uzależnianie gry w reprezentacji od tego czy bosek będzie czy nie będzie menedżerem zawodnika ! coś ktoś pisał o moralności?:) przypomnę też,acz niechętnie;) że wtedy niewielu w to co mówi Biesiada wierzyło, mam nadzieję, że dziś spojrzycie inaczej na tamtą decyzję?
    chiałoby się powiedzieć: taka jest siła pzps i ludzi z nim dzisiaj związanych;) jak siła jej PR-u, chociaż lepiej zabrzmiałoby, propagandy:)

  7. Powrót do góry    #637
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    asiaczek, gdyby o Tobie znaleźć jakieś personalne info, to nie miałabyś nic do gadania, bo to w necie umieściłaś, ale gdyby to tutaj zamieścić, nie miałabyś nic przeciwko?
    Wpisując swoje dane, jakiekolwiek, muszę się z tym liczyć. Ja nie napinam się tylko na internecie, głośno i z dowodem w ręku powiem to samo. A jeśli ktoś chce tutaj rozmawiać zupełnie anonimowo, wystarczy nie wpisywać żadnych danych, a jeśli jest to konieczne, to nie wpisywać prawdziwych. Tyle. Jak dla mnie sledczy mógł tego nie ujawniać, Przemek mógł podać innego maila. Poza tym, poza ciszą jaka nastała po ujawnieniu tych personaliów, QPAX nie wyraził swojego sprzeciwu, także uważam że jest to dorosły pan i potrafi bronić się sam, nie przez adwokatów.

  8. Powrót do góry    #638
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Myślę że jest różnica między zwykłym zjadaczem chleba piszącym na forum, a osobą publiczną ukrywającą się pod nickiem.
    Jeżeli taka osoba wypisuje w tym czy innym wątku jakieś ostre słowa podważając wyroki sądowe czy kompetencje trenerskie swojego "kolegi" (wtedy ta osoba nie ma problemu i oczerniając nie pisze trener drużyny X tylko wali imię i nazwisko tego trenera - to ci uszat nie przeszkadza? )
    dla mnie jest zwykłym tchórzem który boi się ujawnić swoich poglądów tylko ukrywa się za klawiaturą.

  9. Powrót do góry    #639
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys,
    ja absolutnie sie zgadzam z wiekszoscia waszych argumantow. Uwazam natomiast ze na niektore sprawy nie mamy zwyczajnie wplywu. Oczywiscie ze osoby publiczne, w tym przypadku dzialacze sa poddawawni ocenie a w tym przypadku cialem oceniajacym sa kibice ktorym dobro tego zespolu lezy na sercu.

    Wydaje mi sie jednak ze niepotrzebnie sprowadzacie sprawe do rangi skandalu, szkoda waszego zdrowia i nerowow. Zmienic to duzo nie zmieni a ewentualni inwestorzy beda zastanawiali sie 10 razy czy maja wchodzic w taki "kociol czarownic".

    Zalatwcie sprawe "tam u was" w miare spokojnie i poinformujcie swiat do jakich doszliscie konkluzji.

    Szkoda robic w kolo tak zasluzonej druzyny tyle "smrodu".


    Asiaczkuuu,
    nie po to jestesmy dorosli zeby ktos musial podawac "lewe" maila przy rejstracji. Po pierwsze to jest nie zgodne z regulaminem forum! Po drugie jak wspomnialem, jestesmy dorosli i jakis poziom trzymac powinnismy tym bardziej ze stanowimy tutaj na tym forum jakas mniej lub bardziej zgrana grupe uzytkownikow. Nie jestem zwolennikiem "jechania" kogos tylko dletego ze nazywa sie tak a nie inaczej. Owszem ja sam nie zadko dosc nie wybrenie warazam sie na temat niektorych osobnikow, i czesto gesto z kims dre koty. Nie uzywam natomiast argumentu "ty jestes pan X i ja to wiem, i ja juz mam o tobie swoje zdanie ty gnoju!"

    Z reszta ta zabawa kolego sledczego smierdzi mi mieszanka PRLu i PiSu.

    pozdr all

  10. Powrót do góry    #640
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    uszat

    ja się wcale nie bawię, ja to robię na poważnie;)
    już tak mam i chyba niewiele wspólnego ma to z z datą urodzenia ;), że nie cierpię oszustwa, świństw wyrządzanych przyjaciołom, i nie tylko, w imię własnych nieczystych interesów, podwójnej moralności, nieuczciwości od tej najmniejszej do złodziejstwa włącznie;,
    konformizku też nie lubię;) i wypowiedzi typu "on nie ma moralnego prawa " kogoś, kto ma obie ręce ubabrane w g.. po łokcie

  11. Powrót do góry    #641
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, może sugerowanie podawania fałszywych danych nie była mądra, ale podanie maila z ogólnodostępną domeną/nazwą byłoby chyba lepszym rozwiązaniem niż podawanie miala firmowego..

    Myślę też, że niespecjalnie "jechaliśmy" po tym panu, a jeśli nawet, to nie jest on w tej sytuacji bierny czy obiektywny, więc nie rób z niego takiego niewiniątka. Gdyby wypowiadał się w ten sposób nie wiem, jakiś Zagumny albo inny Grzyb i byłaby na niego nagonka, to wtedy fakt jest to nie fair. Ale to jest ZUPEŁNIE inna sytuacja.

  12. Powrót do góry    #642
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat - niestety miarka sie juz przebrala...Trzeba to bagno oczyscic. **********c ludzi ktorzy kosztem naszego klubu robia wlasne interesy i zalatwiaja rodzinie cieple posadki. W tym wypadku cel uswieca srodki."Zarzad" do tej pory przynajmniej udawal ze dziala na rzecz klubu. Teraz juz nawet nie probuja udawac. O sponsorow mozemy byc spokojni. W "zarzadzie" dzialaja tak sprawni hamulcowi wszelakich zmian ze nie pozwola by przyszedl nowy, duzy sponsor, ktory by ich oderwal od koryta. Od jakiegos czasu slyszy sie ze wiele firm bylo /jest/ zainteresowanych wejsciem w nasz klub jednak pod warunkiem wspoldecydowania o jego losie - hamulcowi sie nie zgadzaja.

  13. Powrót do góry    #643
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Borysie

    widzisz, bosek jak widac działa, że w myśl zasady punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia;))

  14. Powrót do góry    #644
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od jakiegos czasu slyszy sie ze wiele firm bylo /jest/ zainteresowanych wejsciem w nasz klub jednak pod warunkiem wspoldecydowania o jego losie - hamulcowi sie nie zgadzaja.
    Tak samo bylo kiedys w Olsztynie za panowania prezesa Cieciorskiego. Ale kibice sie spieli i wyp**** goscia z klubu, fakt ze obecnie w klubie jest biednie ale przynajmniej normalnie.

  15. Powrót do góry    #645
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od jakiegos czasu slyszy sie ze wiele firm bylo /jest/ zainteresowanych wejsciem w nasz klub jednak pod warunkiem wspoldecydowania o jego losie - hamulcowi sie nie zgadzaja.
    Tak samo bylo kiedys w Olsztynie za panowania prezesa Cieciorskiego. Ale kibice sie spieli i wyp**** goscia z klubu, fakt ze obecnie w klubie jest biednie ale przynajmniej normalnie.
    Tego i u nas bysmy sobie zyczyli!

  16. Powrót do góry    #646
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Że tak powiem brzydko - ale grubo :D

    Borysa i zainteresowanych kim jest QPAX odsyłam na wątek o uniewinnieniu Biesiady:) nie trzeba być śledczym by sprawdzić, kim jest nasz "mondrala"
    Odsyłam również do wątku z 2007 roku. PZU AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel, warto poczytać jak QPAX najeżdżał na kolegów ze swojej drużyny :D
    [bodajże w marcu 2007 był zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla (?)]
    A teraz na kolegę z Częstochowy? I to przez klawiaturę? Oj, nieładnie :)

  17. Powrót do góry    #647
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy NAPRAWE myslicie ze Przemek zawraca sobie głowe wchodzeniem na forum, czytaniem, pisaniem(!)tutaj?
    na 100% nie

  18. Powrót do góry    #648
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od zawsze na necie grasowal. Na Hodze mozna go bylo spotkac pod nickiem Sruba - wiec mozliwe tym razem ze to on.
    W sumie mi to obojetne. KUPAx stoi po drugiej stronie barykady - obojetne czy to sam Przemus czy tylko sympatyk rodziny.

  19. Powrót do góry    #649
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :-) no chyba jednak różnica jest

  20. Powrót do góry    #650
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze dla Ciebie. Ja to olewam. Niniejszymi dyskusjami rozmydlamy temat i nasz postulat co do wyjasnien ze strony "zarzadu" - czyli naszej czestochowskiej Rodziny Soprano.

  21. Powrót do góry    #651
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posluchajcie - to jest ****a niesamowite:
    http://radiomarconi.pl/sport-mainmenu-36/aktualnoci-mainmenu-47/419-wywiad-z-prezesem-azs-czstochowa-konradem-pakoszem

    Wyjasnijcie mi bo ja tego ****a pojac nie moge - "sezon zostal oceniony pozytywnie a rada zobligowala nas do przedstawienia kandydatow na trenera"!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kluczowe zdanie - "wysluchalismy sprawozdania dyrektora sportowego"
    Przyjdzie taki dzien ze was gnoje rozgonimy!
    Na pohybel!

  22. Powrót do góry    #652
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy NAPRAWE myslicie ze Przemek zawraca sobie głowe wchodzeniem na forum, czytaniem, pisaniem(!)tutaj?
    na 100% nie
    Część z nas pamięta pewnie organizowanego przez forum wieczornego, cotygodniowego czata ,w którym pewnego razu uczestniczył sam "Śruba.." eh, stare czasy, Ciebie wtedy jeszcze nie było ... na forum.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #653
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2009
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Pakosz vel kwiatek od garnituru - pokaż że masz chociaż odrobinę honoru i daj sobie spokój. Czemu nie możesz zaj±ć miejsca w fabryce ¶rubek? tam by¶ miał podobny zarobek, z dala od miasta, ¶wieże powietrze, i może by¶my wreszcie w 100% odetchnęli po byłym sponsorze, który spakował zabawki i wyszedł z piasskownicy, zostawiaj±c Ci miejsce w zarz±dzie. Ja nie będe się powtarzać, bo Borys dokładnie opisał mój punkt widzenia. Jest mi szkoda tego klubu, który jest symbolem waleczno¶ci, charakteru i HONORU. Wy drodzy Panowie jeste¶cie podobni do AZS-u tylko w tym pierwszym - waleczno¶ci. Walczycie o korzy¶ci, tak jak AZS walczy o medale. Apropos dzisiejszej reklamy PO na której widniej± dupy ¶wiń... zabrakło tam jednego hasła. Oprócz "oto gdzie PiS ma polskich rolników" powinno być "oto gdzie zarz±d ma AZS".

  24. Powrót do góry    #654
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=5078

  25. Powrót do góry    #655
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy NAPRAWE myslicie ze Przemek zawraca sobie głowe wchodzeniem na forum, czytaniem, pisaniem(!)tutaj?
    na 100% nie
    Część z nas pamięta pewnie organizowanego przez forum wieczornego, cotygodniowego czata ,w którym pewnego razu uczestniczył sam "Śruba.." eh, stare czasy, Ciebie wtedy jeszcze nie było ... na forum.
    nie było, ale jakie to ma znaczenie:-)
    pewnego razu............:-)))
    ps,czat tez pamietam:-)

  26. Powrót do góry    #656
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy NAPRAWE myslicie ze Przemek zawraca sobie głowe wchodzeniem na forum, czytaniem, pisaniem(!)tutaj?
    na 100% nie
    Pfff, a dlaczego nie? Denerwuje mnie takie gadanie. A co, Przemek jest stworzony do rzeczy wyższych? My piszemy na forum, a on kąpie się w nektarze i zajada ambrozję? pfff
    To zwykły człowiek jak my, ma tylko ileś kasy więcej. Czy to już znaczy, że jest kimś lepszym, że nie "hańbi" się wpisami na forum dla zwykłych ludzi? Takimi stwierdzeniami ubliżasz nam i samemu sobie, a ich (siatkarzy, działaczy czytających to forum) stawiasz rangę wyżej, nic więc dziwnego, że sodówka uderza do głowy.

  27. Powrót do góry    #657
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=5078
    Czyli jednak prezio ma problemy ze zrozumieniem slowa mowionego. On ****a nie rozumie co sie do niego mowi!!! Jaki jest powod zwolnienia trenera Panasa? "Zostalismy zobligowani" - do szkoly troglodyto!!!

  28. Powrót do góry    #658
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy NAPRAWE myslicie ze Przemek zawraca sobie głowe wchodzeniem na forum, czytaniem, pisaniem(!)tutaj?
    na 100% nie
    Pfff, a dlaczego nie? Denerwuje mnie takie gadanie. A co, Przemek jest stworzony do rzeczy wyższych? My piszemy na forum, a on kąpie się w nektarze i zajada ambrozję? pfff
    To zwykły człowiek jak my, ma tylko ileś kasy więcej. Czy to już znaczy, że jest kimś lepszym, że nie "hańbi" się wpisami na forum dla zwykłych ludzi? Takimi stwierdzeniami ubliżasz nam i samemu sobie, a ich (siatkarzy, działaczy czytających to forum) stawiasz rangę wyżej, nic więc dziwnego, że sodówka uderza do głowy.
    nikogo nie stawiam wyzej i bynajmniej nie ponizam, w odroznieniu od autorow paru wpisow wyzej. wiekszosc zawodnikow, dzialaczy, (i przede wszystkim) trenerow nie zaglada na takie strony z prostej przyczyny - aby oszczedzic sobie nerwow. jakkolwiek czlowiek nie mialby dystansu do siebie i bylby juz uodporniony, to czytanie pewnych opinii o sobie - czesto mega krytycznych a wrecz ponizajacych (jak te o Przemku) zawsze sprawiaja przykrosc. mimo tego, ze czesto to opinie amatorow, ludzi powtarzajacy to co uslyszeli, czasem dodajac swoje 3 grosze ( powtarzam CZASEM, a moze czesto?).
    poza tym mysle, ze ZWLASZCZA trenerzy - a zwlaszcza debiutujacy i kompletujacy zespol, maja na tyle swe zycie wypelnione siatka, ze w wolnym czasie wola zajac sie czym innym :-)


  29. Powrót do góry    #659
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Decyzje o nieprzedłużaniu umowy z Panasem podjęła Rada Nadzorcza i ona zobligowała Prezesa do niekomentowania (narazie) tej sprawy na forum ogólnopolskim
    Dlatego do RN należy zwracać pytanie o zaistniałą sytuację,a nie za wsio winić Pakosza.
    Naprawdę przeceniacie Jego możliwości
    Poza tym Pakosz, czego nie zauważyliście odniósł się w wywiadzie osobiście do pracy Panasa, mówiąc że współpraca z trenerem układała mu się ok.

  30. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli chcesz powiedziec, ze prezes jest tylko marionetka w rekach Rady Nadzorczej i nic od niego nie zalezy?

  31. Powrót do góry    #661
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj Boze...Moje obawy sie sprawdzily. AZS Czestochowa zlozyl oferte Piotrowi Luce - ktory ja rozwaza...Nizej juz upasc nie mozna. Luka w bialo-zielonych barwach - czas umierac.

  32. Powrót do góry    #662
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez to najlepszy polski wolny skrzydlowy! czemu go nie chcecie!?

  33. Powrót do góry    #663
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Kuchcikiem, niema na rynku solidnego przyjmujacego z polskim paszportem. Luka moze nie jest jakims gogantem siatkowki ale gra stosunkowo nie zle i napewno jest graczem zaangazowanym.

  34. Powrót do góry    #664
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Boże to już naprawdę jest tragiczne takie "odpadki" jak Łuka w AZS!
    Panowie Pakosz i Bosek na litość boską czy wy macie choć odrobinę przyzwoitości????

    Ciekawe co obrońca prezesa fifok ma do powiedzenia na tak znakomity transfer?
    Ciekawi mnie gdzie te super środki które miały być przeznaczone na tych ekstra zagranicznych przyjmujących?
    Chyba ,że prezes tak jak mieszkańcy Tarnowa uważa, że Rzeszów to zagranica :D śmieje się ale nie jest mi do śmiechu.

    Sponsorzy ponoć zostają, nie ma LM która pochłaniała duże środki, klub dostał dużo większą kase z miasta to ja się pytam gdzie te pieniądze, skoro nie ma Bartmana, który był najlepiej opłacany i Stelamcha który pewnie też najniższego kontraktu nie miał?

    dramat i jeszcze raz dramat.


    ps a myślałem, że gorzej już być nie możę

  35. Powrót do góry    #665
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Kiedy pare miesiecy temu rozmawialem z kolega nt. naszej ligowej siatki z mych ust padly slowa, ze fajnie byloby miec w Czestochowie takiego solidnego rezerwowego (podkreslam: rezerwowego!) jak Luka. Chyba wykrakalem :) Chociaz poczekajmy - znajac zycie transfer upadnie, a na stronie klubu pojawi sie kolejny list otwarty - tym razem do przedstawicieli Resovii, z pretensjami ze nie nauczyli swych zawodnikow trzymac jezyka za zebami :D

  36. Powrót do góry    #666
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez to najlepszy polski wolny skrzydlowy! czemu go nie chcecie!?
    Ja osobiście wole każdego innego byle nie jego. Zachowuje się jak skończony prymityw. On nie pasuje do naszego klubu. Obojętne kto - byle nie on.Słysząc wzdychania nad jego talentem przypomina mi się jak to Such miał z niego reprezentacyjnego libero robić...Bo w ataku rady nie dawał. Także chłopaki z KK jeśli promujecie recycling to sobie sami go bierzcie.
    Konradzie - tak swoja droga to konkretny as z rękawa ci wypadł.Myślałem ze zeszłorocznego zakupu Przemusia nic nie przebije.Pogratulować. Spieszmy się z tym wspanialym transferem bo jeszcze nas ktoś ubiegnie i znów trzeba będzie list otwarty pisać. Myślę ze śmiało możemy tez sięgnąć po Gabrycha. Dwóch takich jegomościów na skrzydłach - to będzie jazda. Jak na wiejskiej dyskotece. Piękna wizje drużyny posiada nasz nowy trenieiro. Az mnie z nóg zwaliło!
    Tak trzymać Konradzie. Taczka już się robi!
    Chyba jednak i z transmisji telewizyjnych zrezygnuje bo paszczy Luki w koszulce AZSu nie zdzierżę.

  37. Powrót do góry    #667
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry, że się wtrącę, ale jak tak będziecie narzekać, to w końcu sami będziecie musieli wyjść na boisko :). Moim zdaniem to solidny zawodnik. Jego najmocniejszą stroną jest przyjęcie, czyli coś czego wam akurat w zeszłym sezonie trochę brakowało. Od strony wpasowania w drużynę pod względem charakteru, to już powinien trener ocenić.
    Fakt, że jak chcecie powrócić do 4 i pograć coś więcej w pucharach, to niby przydałaby się jakaś gwiazda. Ale wy i tak zawsze na 4 łapy spadacie, więc napewno dacie sobie radę. A Łuka moim zdaniem może w tym sporo pomóc. Tym bardziej, że ma coś do udowodnienia Travicy, a zmiana klubu po tylu latach też wyzwala nowe pokłady energii. Jak go nie weźmiecie, to długo bezrobotny pewno nie będzie.

  38. Powrót do góry    #668
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry, że się wtrącę, ale jak tak będziecie narzekać, to w końcu sami będziecie musieli wyjść na boisko :). Moim zdaniem to solidny zawodnik. Jego najmocniejszą stroną jest przyjęcie, czyli coś czego wam akurat w zeszłym sezonie trochę brakowało. Od strony wpasowania w drużynę pod względem charakteru, to już powinien trener ocenić.
    Fakt, że jak chcecie powrócić do 4 i pograć coś więcej w pucharach, to niby przydałaby się jakaś gwiazda. Ale wy i tak zawsze na 4 łapy spadacie, więc napewno dacie sobie radę. A Łuka moim zdaniem może w tym sporo pomóc. Tym bardziej, że ma coś do udowodnienia Travicy, a zmiana klubu po tylu latach też wyzwala nowe pokłady energii. Jak go nie weźmiecie, to długo bezrobotny pewno nie będzie.
    Abstrahuje w tym momencie od jego umiejetnosci (ktore sa moim zdaniem bardzo przecietne - maks na poziomie Gradowskiego). Chodzi mi bardziej o jego sposob bycia i zachowania.To taki Gabrych tylko gorzej grajacy. Mentalnosc podobna.
    Druga rzecz to dzialania zarzadu - zwlekac tyle czasu by zatrudnic Luke to przegiecie.
    Swoja droga to myslalem ze nie dozyje czasow w ktorych AZS Czestochowa sklada ofere takiemu slabeuszowi jak Luka - a ten jeszcze to rozwaza....

  39. Powrót do góry    #669
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli AZS i jego nieudolny zarząd nie potrafią sprowadzić do Częstochowy klasowego przyjmującego, to od transferu Łuki wolałbym chyba jakiegoś utalentowanego i perspektywicznego młodego zawodnika (byle nie takiego jak Wierzbowski, bo ten jest tylko młody). Po ostatnim sezonie myślałem, że to Gradowski będzie tym rezerwowym, bo AZS zatrudni dwójkę klasowych zawodników na przyjęcie. Tutaj jednak okazuje się że chcą ściągnąć drugiego etatowego rezerwowego i niestety któryś z nich będzie musiał grać w wyjściowym składzie. Jak dla mnie ani Gradowski, ani Łuka nie są zawodnikami szóstkowymi!

    Tak jak napisał magik, są rezerwy środków które w zeszłym sezonie szły na inne cele, których w tym sezonie nie ma. Poza tym mamy miejsce dla co najmniej 2 obcokrajowców (jeśli odejdzie Smilen to nawet 3). Więc dlaczego nie możemy zatrudnić 2 dobrych zagranicznych przyjmujących, tylko za wszelką cenę szukamy na polskim rynku, który jest już wyraźnie przetrzebiony?

  40. Powrót do góry    #670
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoja droga to myslalem ze nie dozyje czasow w ktorych AZS Czestochowa sklada ofere takiemu slabeuszowi jak Luka - a ten jeszcze to rozwaza....
    wczesniej zatrudniliscie Michalczyka...

  41. Powrót do góry    #671
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jastrzębie to niby nie????
    hehhh:-)
    pamięc jednak krotka jest

  42. Powrót do góry    #672
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    powód jest prosty

    teraz trzeba oszczędzać... na pensję dla wagnerowicza;)

  43. Powrót do góry    #673
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz,ale zasrancy, zamiast ta kase dac tobie. Bezczelnosc!
    Scisk miesni odbytu...

  44. Powrót do góry    #674
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jastrzębie to niby nie????
    hehhh:-)
    pamięc jednak krotka jest
    ?? Jak u nas gral, to cos tam jeszcze przed kontuzja barku prezentowal soba. Od kontuzji nic nie gral, a jak gral to 100 x gorzej niz Luka w tym sezonie...A Czewa i tak go wziela. I nie wnikam, czy to tesc mu zalatwil czy nie...

  45. Powrót do góry    #675
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2009
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos tam prezentowal:-)
    pamiec jednak krotka jest:-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •