Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bosek poleca Fabiana Drzyzge. I nie w tym nic zlego, bo to swioetnie zapowiadajacy sie rozgywajacy.

    Edit.

    Co to wywiadu z Pakoszem. Jak widac ceny nie odstraszyly kibiców, bo znalazła sie cześć ktora je kupila i trybuny piste nie beda ale nie wierze a komplet. Najwyzej sie zdziwie...

    Budzet bedzie albo taki sam jak w ostatnim sezonie albo nieco wyzszy. W wielu zespolach naklady sie pewnie zwieksza ale lepsze to niz nic.

    Wg zapewnien Pakosza beda prowadzone rozmowy ze wszytskimi i celem jest zatrzymanie jak najwiekszej liczby zawodników. W razie, gdyby nie udalo sie nikogo zatrzymac, zarzad ma ambitny plan zbudowania zespolu ktory najdalej za dwa lata bedzie walczyl o ZŁOTO a w przyszlym roku obnojetnie co sie stanie - gramy o medal.

    Liga Mistrzow bedzie i jest bardzo duza szansa, ze w Częstochowie ktorej pomoze miasto w spelnianiu wszelkich wymógw licencyjnych i byc moze dostaniemy warunkowe pozwolenie na gre w Hali Polonia.

    Konkrety tranferowe maja byc znane do niedzieli.

    Takze mamy obietnice i pozostaje obserwowac uwaznie co sie dzieje...
    aha... Jutro gramy ze Skra...

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od niedzieli moga sie pojawiac konkrety transferowe :)
    Ja po tym wywiadzie i rozmowie poza antena jestem troche zbudowany. Moze i rozbior AZS-u bedzie, ale sa zawodnicy, ktorzy moga skutecznie zastapic AZSiakow.

    Edit:

    Mozliwe, ze juz dzisiaj poznamy nazwisko pierwszego siatkarza, ktory zasili szeregi AZS-u w nowym sezonie :) Jednak trzeba poczekac na informacje oficjalna poniewaz roznie juz z tym bywalo. Patrz sprawa Szymanskiego z zeszlego roku :)

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falasca?

  4. Powrót do góry    #499
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tego Falasci nie jestem przekonany. Chyba, ze Billings chce odejsc... Moze ma super zagrywke i potrafi nawalic punktów w ataku ale nie bez powodu trafil do ligi koreanskiej a wraz z poczatkiem sezonu mialby juz 31 lat. Billings ma 27 i ciagle sie rozwija...

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vic - zgadzam sie zupelnie. nie ufam atakujacym po trzydziestce ;)

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ch.., że zawodnik tłucze punkty z zagrywki, w ataku na ME czy kwalifikacjach w Izmirze prawie bezbłędny. Ważne, że ma 31 lat. On powinien rozejrzeć się za miejscem na cmentarzu, ewentualnie za ciekawym domem spokojnej starosci.

    A w lidze koreańskiej takim graczom płaca chyba tylko mniej niż w Rosji. Bo przecież Hector Soto czy Wlado Nikołow nie grali tam za czopke gruszek (bynajmniej nie Piotrków).

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie goraczkuj sie...kazdy ma swoje zdanie...

  8. Powrót do góry    #503
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja o Bojovicu i jego częstochowskich planach za siatka.org:

    Sytuacja wygląda tak, że na dniach podpiszę kolejną umowę z Montichiari, tym razem pięcioletnią – wyjaśnia Bojović. – Z tym, że rozmawiałem z klubem i dwa pierwsze lata spędzę gdzieś indziej, dopóki ważny kontrakt z Montichiari ma Mauro Gavotto. Po dwóch latach wrócę do Montichari, gdzie będzie dla mnie miejsce po Gavotto.


    Bojović nie ukrywa, że dwa najbliższe lata chce spędzić w ... Polsce. – Mój serbski manager przedstawił mi opcję gry w zespole z Częstochowy. – mówi Bojović. – Moja pierwsza myśl? Oczywiście! Polski nie trzeba przedstawiać. W waszej lidze grają moi dwaj koledzy z reprezentacji, Aca Mitrović i Ivan Ilić. Słyszałem od nich wiele dobrego na temat waszych rozgrywek.


    Bojović jest obeznany w polskich rozgrywkach, orientuje się w podstawowych składach najlepszych polskich klubów. Dwa lata temu, gdy występował w Olympiakosie Pireus przyjechał do Bełchatowa, walczyć ze Skrą. Wcześniej kilkakrotnie bywał w Polsce z reprezentacją Serbii. - Jeśli tylko trener Częstochowy i klub będą chcieli widzieć mnie w swoim składzie, nie będę się długo zastanawiał – twierdzi Bojović. – Zawsze chciałem grać w Polsce. Mam do tego kraju również sentyment, ponieważ moja poprzednia dziewczyna była Polką – dodaje uśmiechając się Serb.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Bojovic preznetowal kiedykolwiek regulaqrna forme i gral w klubie...? Jak mial grac w Pireusie na przyjeciu to od razu szukal nowego klubu - a na taaku tez nie zaskoczyl. Juz lepszy Billings lub niech juz bedzie ten wiekowy Falasca...

  10. Powrót do góry    #505
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to cale przyjecie bedzie nowe :/ Po Gierku i Gacku , Wika tez sie pozegna z naszym klubem.. no ale gosciom sie popier#### w glowach. Marcinek chce trzykrotnie wiecej niz zarabial do tej pory... a ze niestety nas nie sponsoruja zadne kopalnie czy inne elektrownie to..... Mam nadzieje ze teraz juz beda tylko jakies dobre wiesci bo LM z naszym udzialem na razie nie wyglada za ciekawie..

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    a jaki miał kontrakt wcześniej, bo to WIELKIE TRZYKROTNIE jak krzyczysz to pojęcie względne . Jeżeli wczesniej miał np. 100.000 to to trzykrotnie robi skromną sume 300.000.
    No chyba że wcześniej zarabiał 300-400 to wtedy rzeczywiście można mówić o przesadzie z Jego strony. - w co nie wierze , bo przychodził jako rezerwowy z Jastrzebia.
    Dlatego nie wierzee (powtarzam się) że Wika zarządał jakąś astronomiczbną kwotę, biorąc pod uwage jego gre w 2 sezonach minionych. Jeżeli odejdzie winnę upatruje WYŁĄCZNIEe po strnie nieudolnych działaczy, a nie wygórowanych wymagań Wiki, który notabene ma prawo zarabić dużo ze względu na postępy jakie poczynił i młody jeszcze wiek
    PS.
    To chyba w głowach prezesów się troszku poprzstawiało, chieliby mieć super graczy za grosze w mocnej lidze. Nie tędy panowie droga , droga wiedzie przez dywaniki prezesów potencjalnych sponsorów.
    Służe pomocą, dajcie mi upoważnienie, pokryjecie koszty wyjazdów a ja pożebram w co niektórych Big Plants, przynajmniej spróbuje

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Ch.., że zawodnik tłucze punkty z zagrywki, w ataku na ME czy kwalifikacjach w Izmirze prawie bezbłędny. Ważne, że ma 31 lat. quote]

    Ja Wam nie chce nic mówić, ale on ma już bliżej niż dalej :]

  13. Powrót do góry    #508
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mial ok 200 chce ok 700
    No Chester tez tak slyszalem ale na razie nie chce trabic zeby nie zapeszyc

  14. Powrót do góry    #509
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    700 tys. to malo, za 2 lata jak wejda nowe przepisy o 2 obcokrajowcach w 'szóstce' to 700 tys. zazyczy sobie Pecherz a Wika pewnie z 1.5 mln.

  15. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego ten przepis jest pomylony.

  16. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Jeżeli Wika chce ok 700 to dziwie się że jeszcze nie pafefowano z nim umowy, przecież ten gracz WART jest tych pieniędzy. Boże patrzysz i nie grzmisz

  17. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coz, chyba stalo sie.
    Najlepszy gracz w historii AZS Czestochowa odszedl do Resovii...smutno mi z tego powodu bardzo bo jestem wielkim fanem Krzysztofa Gierczynksiego....pozostaje mu tylko podziekowac za to ze przez tyle lat ta druzyna jakos wygladala i moglismy sie cieszyc z wyrownanej rywalizacji z najlepszymi...podziekowac tez ze pozostal wierny AZSowi mimo duzo bardziej intratnych propozycji...podziekowac za niesamowite wrazenia ktore dostarczal nam swoimi fenomenalnymi atakami...za klase ktora ma i z ktora byl kojarzony nasz klub...
    Powinnismy byli spiewac piesn na jego czesc niczym kibice Arsenalu o Bergkampie: There's only one Krzysztof Gierczynski!

    AZS juz nie bedzie taki sam bez Krzyska....:(

  18. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę szkoda...Wielki Szacunek dla Krzysztofa, za to co zrobił dla AZS, za serce które wkładał w każdy mecz. Ze swojej strony Kapitanowi AZSu - DZIĘKUJE!

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stanisław Gościniak, Andrzej Szewiński, Radosław Panas, śp. Arek Gołas, Dawid Murek, Krzysiek Gierczyński.

    Krzysiek - nie ważne gdzie grasz, bo cały czas płynie w Tobie biało-zielona krew, a serce bije w rytmie: A - Z - S

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    galaxian napisał:

    Krzysiek - nie ważne gdzie grasz, bo cały czas płynie w Tobie biało-zielona krew, a serce bije w rytmie: A - Z - S
    Krzysiek powiedział, że w Morzu grał siedem lat.
    W Częstochowie sześć.
    Nie chciałby grać dłużej w innym klubie niż Morze;)
    Z pewnością płynie w nim inna krew.
    I nie jest to raczej krew biało-zielona;)
    Już w trakcie sezonu rozmawiał z innymi klubami...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #516
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Balcktop - nie wiem jaka plynie w nim krew. Wiem natomiast ze nikt nie zrobil dla druzyny tyle co on. Byly takie sezony gdzie ciagnal zespol przez caly rok. Wielokrotnie odrzucal oferty innych klubow. Zawsze bede wspominal jako najlepszego zawdonika ever.

  22. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    No i co panie i panowie wika sie sprzedal.

  23. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sprzedał, tylko widzi że drużyna sie rozpada, a ambitny zawodnik raczej o 5 miejsce grać nie chce. Co z tego, że jest Liga Mistrzów skoro nie ma kim w Niej grać? Zespół powinien być utrzymany i wzmocniony 2 zawodnikami światowego formatu,a dzieje się odwrotnie. Póki co nie chcę krytykować Działaczy, ale wygląda to bardzo źle. O ile budowanie zespołu w oparciu o młodych zawodników w dłuższej perspektywie czasu ma oczywiście sens, o tyle takim składem nie ma sensu grać w LM i szargać marki AZSu...

  24. Powrót do góry    #519
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co widzial? Dwoch odeszlo, bo mialo odejsc. Nie znasz kulisow negocjacji to sie nie wypowiadaj. Po Jerrym i Gato zostalaby zalatana dziura, a sklad wzmocniony. Glowna role odegraly $$$$$

  25. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to i po Woickim. Teraz trzech z AZS w Rzeszowie.

  26. Powrót do góry    #521
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2006
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja na miejscu pakosza jezeli zrobil wszytko co w jego mocy aby zatrzymac wike i woickiego powiedzialbym co i jak wygladalo w rozmowach wtedy kazdy bedzie mogl sam ocenic kto dal dupy czy zarzad azsu czy para w\w czy brak znalezienia sponsora

    a swoja droga przykre jest ze zawodnicy biegna juz tylko za kasa :( ale ten dziwny swiat zmierza do tego ze juz liczy sie tylko $$$$

    a jesli chodzi o wike to jesli jest to prawda ze odejdzie [bo dla mnie decydujace jest oficjalne pismo klubow badz zawodnikow] to dziwi mnie ze to zaminia bycie liderem zespolu na niepewne miejsce [pytanie dla ilu zlotych wiecej]

  27. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Śmiać mi się tylko chce z tych co tak pięknie na tym forum i AZS.com uspokajali że ci zostają, dochodzą tylko Gierek i Gato, jeszcze lepsi przychodzą i mamy lepszy skład niż w minionym roku, że wszystko jest pod kontrolą, a prezesik to taki super gość( nadmienie że nie pisał tego Lesio czy inny wynalazek). No i pytam gdzie te wasze źródła w klubie itd.
    Mamy ****a dyrektora sportowego który większość swoich zawodników jako menago pchnął do innych klubów kasując niezłą prowizje od tego jeszcze.
    Prezesik ******** że zawodnicy chcą pieniędzy takich jakie normalnemu człowiekowi się nie śnią, a ja pytam co mnie to ****a obchodzi skoro jest co najmniej pięć klubów które na to stać a skoro dla niego to są niebotyczne pieniądze to niech sobie idzie prezesować do klubu szachowego tam zawodnicy zarabiają 2 tysiące na miesiąc to może prezesik skołuje taką kase to jego umiejętności menadżerskich nie przewyższy - chyba.
    Tylko proszę już nie piszcie, że przyjdą gwiazdy światowej siatkówki bo nie przyjdą, skoro nie udaje się zatrzymać dwóch przyjmujących którzy ledwo łapią sie w szerokiej kadrze Polski, skoro nie udaje się zatrzymać trzeciego rozgrywającego tejże reprezentacji skoro nie uda się zatrzymać środkowego który nawet do tej kadry sie nie dostał i odcina już kupony od swojej kariery, to uda się ściągnąć podstawowego reprezentanta Francji, to uda się ściągnąć podstawowego atakującego mistrzów Europy???****a chyba nikt w to nie uwierz.Gdyby mieli przyjść to już by byli,a Wika, Woicki czy Szczerbaniuk by nie odeszli. AZS jest/będzie w nadchodzącym sezonie jednym z najbiedniejszych klubów PLS. Kto do tego doprowadził? kto mając takie sukcesy nic nie zrobił w celu pozyskania znaczących sponsorów?? a no ten który po za kwiecistymi wypowiedziami dla mediów nic nie potrafi zrobić.
    Mam tylko nadzieje że uda sie zbudować chociaż taki skład który nie spadnie z ligi(najbardziej szkoda mi Nowakowskiego) i że prezesik będzie miał na tyle cywilnej odwagi, że poda się do dymisji, że znajdzie się odpowiedni człowiek na to stanowisko który zacznie odbudowywać potęgę AZS-u. Ten klub na takich nieudaczników nie zasłużył.

    Ps. Gierek, Gato, Wika, Mały mam nadzieje i tego życzę, żebyście w nowych klubach przez kibiców byli szanowani i wielbieni jak to było w AZS-ie.

  28. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian - masz racje nie znam kulisów negocjacji, ale niedługo będe musiał Cię chyba za każdy napisany post Przepraszać :) Pisze co myślę, a jeśli jest tak jak mówisz to dziury po Gacku, Gierczyńskim, Wice i Woickim zostaną załatane, zespół wzmocniony i wszystko będzie w porządku. Gorąco w to nadal wierze, a Ty?

  29. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Glowna role odegraly $$$$$
    a co miało odegrać ??
    może to że działacze tylko mówili że skład zostanie uzupełniony i wzmocniony a w rzeczywistości nic się nie dzieje??
    a może to że przeszli do klubów które prowadzą politykę długofalową i mają na to zaplecze finansowe
    a może to że kwoty 200 tyś euro przerażają naszych działaczy i nigdy w AZS ich nie zarobią bo to niebotyczne kwoty dla zwykłego człowieka???

  30. Powrót do góry    #525
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem skromny i zaoferuje dzialaczom AZSu swoje uslugi. Moge grac na przyjeciu. Sukcesow nie mam ale gralem w reprezentacji szkoly w liceum. Moge grac za darmo. I tak nie znajdziecie juz nikogo lepszego bo sie do tego nie nadajecie!!!

    mam tez kumpla ktory troche grywal na ataku. Tez chetnie zagra. Ale on to pewnie nie za darmo. Jakies 50k zl mu starczy. Panie Pakosz macie tam w klubie chociaz tyle?







  31. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Teraz zobaczymy jaki był ten super plan awaryjny pana Pakosza co z niego ma byc mistrz za 2 lata

  32. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to juz mam w dupie czy przyjda wzmocnienia czy tez nie...druzyna wraz z odejsciem tych graczy stracila swoj styl, ktory wypracowywala przez dlugi czas...nie ma juz naszego zespolu...moze przyjda nawet i lepsi (slychac wielkie nazwiska) ale coz z tego skoro nie beda druzyna...taka jaka mielismy teraz...taka, ktora dzialacze pozwolili ***********c...
    Gierkowi zycze wszystkiego najlepszego. Wice juz nie. Wypromowal sie i poszedl za kasa przy pierwszej okazji...na szacunek nie zasluzyl...obys pozalowal swojej decyzji.
    Woicki - coz, poszedl za swoim kumplem - sam grac nie chcial.
    Brawo zarzad. Dziekujemy. Mielismy druzyne...teraz mozemy miec conajwyzej dobrych zawodnikow a i to nie jest pewne.
    Nie miesci mi sie w glowie jakimi nieudacznikami trzeba byc by pozwolic rozkrasc taka ekipe majac w reku tyle atutow.Na pohybel wam - nieroby!

  33. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magik uswiadom mnie. Ryszard Bosek jest managerem wiekszosci naszych zawodnikow, tylko ktorych?

  34. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    AZS od kilku dobrych lat jest w czołówce Polskiej Ligi i nie potrafi zabezpieczyć się finansowo aby zatrzymać chociaż 2 z 4 których pewnie nie będzie, Magik ma rację Pakosz powinien mieć odwagę przyznać się do błędu poddać do dymisji i może znajdzie się ktoś odpowiedzialny

  35. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Borys napisał:

    Woicki - coz, poszedl za swoim kumplem - sam grac nie chcial
    Woicki rozmawiał z Jastrzębiem.
    W ostatniej chwili nie doszło do porozumienia i zgłosił swój akces do sovii.

    Brook mówił już w połowie sezonu, że z tego składu nikt nie zostanie.
    Traktowaliśmy to z przymrużeniem oka.

    Gierek w wywiadzie telewizyjnym powiedział, że chce zmienić klimat.

    Szczerbaniuk również w wywiadzie powiedział, że wraca na stare śmieci.

    Dziwię się Panasowi, że nie reagował.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #531
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem jak Panas miał niby zareagować - ani nie jest ich prezesem, żeby im składać oferty, ani ich tatą, żeby im wywiady cenzurować

    a jeśli chodzi o Pakosza, to w jego przypadku podanie się do dymisji to już nie odwaga, tylko zwykła, ludzka przyzwoitość

  37. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Magik uswiadom mnie. Ryszard Bosek jest managerem wiekszosci naszych zawodnikow, tylko ktorych?
    np. Marcin Wika

  38. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Krzysiek Gierczynski, Pawel Woicki czy Robert Szczerbaniuk?

  39. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    nie wiem do czego bijesz, ale może do tego że tydzień temu miały być konkrety, i miało być różowo, a jest dupa zbita.

    ps. dalej jesteś zbudowany? Czy może już zdanie zmieniłeś?

  40. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Paweł Woicki nie dla Resovii

    Jak sam Paweł Woicki powiedział na antenie Radia FIAT nie będzie grał w częstochowskim AZSie, ale nie będzie to jak wszyscy się spodziewaj± w Asseco Resovia.

    "Gdyby kibice dobrze obserwowali, to łatwo zobaczyliby gdzie jestem bliski przej¶cia" powiedział "Mały".

    Rozgrywaj±cy reprezentacji Polski przyznał, że w Resovii jest za dużo zawodników z Częstochowy.

  41. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pije do Ciebie, bo ********** glupoty.

    "Gdyby nie Konrad Pakosz to ten zespol by sie posypal wczesniej" - Pawel Woicki

    To raz.

    Dwa: Wika - manager Tobijanski

    Benek, Woicki - manager Malke (ten czlowiek co sprzedal nam McKienzigo na przy*****) zycze powodzenia jak sie pokazesz na pierwszym meczu w Czestochowie panie Malke :)

    Gierczynski - manager Grzyb

    Wiec skoncz ********* z łaski swojej, ze wszystkich/wiekszosc Bosek sprzedal. Nie znasz tematu to sie nie wypowiadaj. Taka rada na przyszlosc

  42. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    ok pomyłka jedna bo myślałem że Bosek też jest menago Woickiego
    Co to Tobijańskiego to przecież jedność z Boskiem.

    Ja ******** głupoty? może , ale przeczytaj sobie swoje wcześniejsze posty jak to cię prezes w bambuko zrobił, a twoje źródła okazały się wyschnięte.

  43. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Parafrazowałbym : "Gdyby nie Konrad Pakosz to ten zespół nie posypałby się teraz" :)

    Ciekawe czy Pan Konrad miał wiarę, że taki Wika czy Woicki zostaną ze względu na miłość do klubu, bądź gwarancje rozwoju w LM, czy z kolei w jego napoleońskim umyśle tkwiły inne strategie pozostawienia tych zawodników :) Prawda jest bolesna - klub kochają tylko kibice + nieliczne jednostki... Jak można liczyć na sukces na rynku transferowym, jeżeli wszem i wobec rozpowiada się, że istnieje jeden właściwy mechanizm : MY ogłaszamy propozycję dla zawodnika, a to co oferują inni mamy głęboko w du*ie!?! Nie wiem, ale podstawy zasad handlowych, polegające na uwzględnianiu zjawiska konkurencyjności oferty, znane już były w Średniowieczu. Kogo to u licha obchodzi, że zdaniem włodarzy częstochowskich ich oferta jest "godziwym wynagrodzeniem dla gracza"... Zdaniem rządu polskiego pensja nauczycieli, pielęgniarek, pocztowców czy kolejarzy też jest godziwa, nie mówiąc już o minimum socjalnym, które ustawa określa godziwym... Zgadzacie się z tym?

    Aha panowie i przestańcie proszę sobie nawzajem rzucać tymi szlachetnymi wyrazami :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #539
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak czy siak przykro bedzie patrzec jak w przyszłym sezonie AZS bedzie dostawał baty w LM i walczył o utrzymanie w PLS:(

  45. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podsumowanie Sportowego Weekendu w radiomarconi.pl o godzinie 20.05 a w nim wywiad z prezesem Konradem Pakoszem m.in na temat sponsorow i ruchow kadrowych w AZS-ie Czestochowa.

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •