Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 724

Wątek: AZS Częstochowa na sezon 2007/2008/09 (od str 11-tej)

  1. Powrót do góry    #451
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedy przychodzila do klubu nowa wladza musiala "posprzatac" troszke i pozalatwiac stare sprawy.
    Poza tym jakie widze pozytywy?
    Poprawa wizerunku AZS-u jako klubu
    Lepsze kontakty z mediami. O niebo sie poprawily w stosunku do lat poprzednich i chyba tutaj bardzo duza zasluga Konrada.

  2. Powrót do góry    #452
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyrektorem sportowym AZS-u Częstochowa moze zostac niebawem Ryszard Bosek. Czy to oznacza nowe tranfery? Watpliwa sprawa w tym sezonie, ze wzgledu na brak adekwatnych zwodnikow... ale pozyjemy zobaczymy.

  3. Powrót do góry    #453
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Jestem tego samego zdania co Ayertina. Pan Pakosz na stanowisku prezesa to wybór koszmarny. Ja na takim stanowisku widzę osobę z głową do interesów i biznesu, a nie dziennikarza (nie ujmując dziennikarzom).


    Poprawa wizerunku AZS-u jako klubu
    a czym to sie przejawia?

    Lepsze kontakty z mediami. O niebo sie poprawily w stosunku do lat poprzednich i chyba tutaj bardzo duza zasluga Konrada
    lepiej żeby działalność pana Pakosza przekładała sie na wynik sportowy drużyny

  4. Powrót do góry    #454
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poprawa wizerunku? nadal niektórzy nienawidzą Częstochowy tak samo jak robili to wcześniej ;] byliśmy nie raz zbesztani przez komentatorów w trakcie jakiegoś meczu, co jednoznacznie wynikało z braku szacunku do AZSu.

    Bogu dzięki że Bosek odrzucił propozycję bycia trenerem..Radzia znów by wylądował jako II..kolejny "szatański" plan zarządu


  5. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chocby tym, ze zawodnicy, ktorzy dostaja propozycje gry z Czestochowy nie odrzucaja ich na dzien dobry, jak to bylo pare lat temu. Gdyby nie poprawa wizerunku klubu i poukladanie pewnych sprawy moglibysmy zapomniec m.in o Wice.
    Druga sprawa to poprawa wizerunku nie przeklada sie na wyniki, ale na marke klubu, ktora w tym momencie jest dobra.

    W tamtym roku dolozono wszelkich staran, aby druzyna osiagnela sukces. Zakontraktowano znakomitych siatkarzy, trenera z "nazwiskiem". Niestety okazal sie on niewypalem, ale kto sie spodziewal przed sezonem, ze chlop sie w klubie nie odnajdzie?

    Kto nienawidzi AZS-u? Kibice innych druzyn chyba, ale to wewnetrzna sprawa kibicow, a nie zarzadu. Nie obwinajcie Pakosza, ze Mostostal czy Jastrzebie nie lubia AZS-u.

    Aha i troche bardziej obiektywnie oceniaj prace komentatorow. Moga oni miec zastrzezenia do kibicow AZS-u za sposob dopingu jaki jest prowadzony, ale nie spotkalem sie z jakims ponizaniem i "wrzucaniem" na AZS przez komentatorow Polsatu Sport (poza Iwanczykiem, ktory z nimi wspolpracuje, ale dla mnie on jest pajacem a nie dziennikarzem)

  6. Powrót do góry    #456
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojciech Gradowski, były zawodnik Resovii, podpisał z AZS-em dwuletni kontrakt. Tym samym kompletowanie składu zostało zakończone.

  7. Powrót do góry    #457
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Ja piernicze lepiej trzeba bylo zostawic Żuka. Zaraz sie zalame :(

  8. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gradowski ma dobra zagrywke, a poza tym to zawodnik przeciętny, w AZS będzie typową "zapchajdziurą". Do wzięcia chyba jest Bartman, nie wiem czy nie była by to znacznie lepsza inwestycja...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  9. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Gradowski ma dobra zagrywke, a poza tym to zawodnik przeciętny, w AZS będzie typową "zapchajdziurą". Do wzięcia chyba jest Bartman, nie wiem czy nie była by to znacznie lepsza inwestycja...
    Jak dla mnie duzo lepsza

  10. Powrót do góry    #460
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    http://www.azsczestochowa.pl/index.p...e=news&art=393

    No to mamy wreszcie w Czestochowie spektakularny transfer :) Nie wiem, co nalezec bedzie do obowiazkow pana Boska. Z tego co sie orientuje to naczelna rola dyrektora sportowego jest prowadzenie polityki transferowej. W zwiazku z ukazaniem sie w dniu wczorajszym na oficjalnej stronie klubu informacji, ze "sprawy transferowe w AZS zostaly domkniete", wnioskuje, ze jest to typowa synekura (przynajmniej przez rok czasu). Jedyny sens, jaki moze tkwic w tej transakcji, jest wg mnie taki, ze dzialacze AZS chca miec "strazaka" na wypadek, gdyby Radzia Panas nie radzil sobie z prowadzeniem druzyny. Mam nadzieje, ze redaktorzy czestochowskiej GW, ktorzy czytaja to forum (pozdrawiam!) postaraja sie rozwiac moje watpliwosci.
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #461
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy wreszcie w Czestochowie spektakularny transfer :)
    Jest i spektakularne odejście :)
    http://www.azsczestochowa.com/index....c=shown&id=445
    Internetowa ikona Częstochowskiej siatkówki.

    Pozdrowienia dla niego :)

  12. Powrót do góry    #462
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj i jutro o odbedzie sie III memorial im. Arka Gołasia w Kępnie.

    zagraraja: Mostostal, Czarni, Resovia i AZS.

    bezposrednia relacja na radiomarconi.pl w sobote od 15.45 ,a w niedziele o 10.45




  13. Powrót do góry    #463
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszą parą finałową Mostostal, AZS prowadzi i gra bez...Stelmacha. :] coś to podejrzane, tym bardziej po słowach pana z radiomarconi że to podobno nie koniec transferów!
    czyżby powrót Łukasza Zygadło w miejsce Stelmacha?

    Jestem jak najbardziej za! ;-)

    btw, wychodzi na to, że Janeczek szaleje w szeregach biało-zielonych ;)

  14. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Remis z Portugalia, remis Serbii z Finlandia, dwoch Polakow na pudle zuzlowej GP i teraz jeszcze informacja o transferze Zygadly - to bylby najlepszy weekend od dawna :) Oby tylko nie skonczylo sie jak z Szymanskim - na duzym szumie.

  15. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Częstochowa - Mostostal 3-0 (25:19 25:20 25:23)
    Częstochowianie zagrali składem:
    Janeczek, Woicki, Gierczyński, Wika, Nowakowski, Wrona, Gradowski (l) oraz Wierzbowski

    Skladu Mostostalu nie znam, ale chyba brakowalo Novotnego i Kurka.

    Wczesniej o 3 miejsce Resovia pokonala Radom 3-0///

  16. Powrót do góry    #466
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w Mosto nie grał też stary znajomy, Kuba Oczko.

    Dziwne że Czarni nie powalczyli..gładko 0:3.

    Znów dziś młodzież zaprezentowała się znakomicie, a bynajmniej tak to wyglada po komentarzu pana w radiu. No i pewnie Gradowski to będzie typowo 'zapchajdziura'..chyba że będzie miał lepszą zagrywkę niż Wierzbowski i będzie wchodził na takie własnie zmiany jak teraz Krzysiek.

    i nowość - Piotrek Nowakowski zaczął serwować z wyskoku :p

    Przyjęcie chyba było niezbyt dobre no ale dali rade, Janeczek też dziś pokazał się z dobrej strony.

  17. Powrót do góry    #467
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a podobno jakis transfer sie szykuje do AZS i nie jest to Zygadlo?Wiadomo o kogo moze chodzic

  18. Powrót do góry    #468
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byla ostatnio jakas mowa o zekomym tranferze... Nie chodzi ani o Zygadle, ani o odejscie Stelmacha. Moze nie chodzi o nic ;d Wszystkop w swoim czasie sie definitywnie wyjasni, ale cos na rzeczy jest/bylo (wypozyczenie zawodnika z Wloch?). A moze chodzilo np. o wypozyczenie do Sosnowca Gradowskiego czy Wierzbowskiego? To juz moje czyste przemyslenia...

  19. Powrót do góry    #469
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa 3-1 (25:23, 23:25, 25:20, 25:20)

    Skład AZS Częstochowa: Woicki, Janeczek, Gradowski, Wierzbowski, Wrona, Nowakowski, Wika (libero).

    Skład Politechniki Warszawskiej był rotowany:
    Pierwsze dwa sety: Położewicz, Rybak, Michalczyk, Siebeck, Kowalczyk, Gałązka, Szymczak (libero).
    Trzeci set: Położewicz, Buszek, Kulikovskiy, Radomski, Malicki, Markiewicz, Wojtaszek (libero), a w czwartym secie Radomskiego zastąpił Chaberek.

  20. Powrót do góry    #470
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co sie stalo ze Stelmachem i Gierczyńskim?

  21. Powrót do góry    #471
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach - naciagniecie miesnia lydki, Gierczynski - chory.

  22. Powrót do góry    #472
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak się zaprezentował Gradowski..tak w ogóle, zajefajny siedmioosobowy skład bez możliwości zmiany ;| i dziś zaczynają grać kolejny turniej..

  23. Powrót do góry    #473
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - "Sport wyssałem z mlekiem matki, pojmowałem go w starym stylu, dlatego też cały czas byłem wierny częstochowskiemu AZS-owi" - mówi były reprezentant Polski Andrzej Szewiński.
    cało¶ć:
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...863838b1ea29a0

    Edi szacun!

  24. Powrót do góry    #474
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Tak dla odswiezenia watku wklejam linka do ciekawego wywiadu z Brookiem Billingsem. Szczegolnie polecam wypowiedzi nt. zarzadu i tego, jak moze wygladac druzyna w nastepnym sezonie. Coz, wyglada na to, ze tegoroczna szansa na medal moze byc nasza ostatnia - przynajmniej w najblizszych latach.

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65105,4849929.html


  25. Powrót do góry    #475
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież roczne kontrakty są normą w PLS. Ale i tak z tego co kojarzę to młodzi u Was: Wierzbowski, Wrona, nie wiem jak Nowakowski, podpisali kontrakty 4-letnie. Stelmachowi się faktycznie kończy 2-letni kontrakt, ale po nim pewnie płaczu nie będzie. Reszta nie wiem jak.
    Ja mam wrażenie, że Billings ma żal do działaczy, nie życzy im najlepiej i sam chce odejść, stąd takie gadanie.

  26. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mlodzi podpisali kontrakty 3 letnie.
    Umowy koncza sie: Woickiemu, Gierczynskiemu, Gackowi, Amerykanom, Wice, Szczerbaniukowi.
    Stelmach podpisal kontrakt na 3 sezony.

    Jutro postaram sie przeprowadzic wywiad z prezesem. Ciekawe jak odniesie sie do slow Bronisława :)

  27. Powrót do góry    #477
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian kiedy i gdzie można sie spodziewać wywiadu z Prezesem?

  28. Powrót do góry    #478
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety dzisiaj nie udalo mi sie porozmawiac z prezesem, bo zapomnielismy sprzetu do nagrywania :) w tym tygodniu jednak w jednym z magazynow sportowych na radiomarconi.pl bedzie wywiad z prezesem. Podejrzewam, ze wywiad bedzie w czwartek, ale jak rozmowa bedzie nagrana to wtedy poinformuje o dacie emisji.

  29. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Was też mam prośbę o namiary na kierownika drużyny / menedżera AZS. Chodzi mi o nazwisko i maila oczywiście. :)

  30. Powrót do góry    #480
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2008
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu, co ty od nich chcesz? :D

  31. Powrót do góry    #481
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzień dobry nowy uzytkowniku.
    Cieszymy sie ze do nas dołączyłes.Mamy andzieje ze Towje posty będa na temat, że nie będziesz co chwilkę ytował i umieszczał jednolinijkowych wpisów. By zaspokoić Twoją ciekawość...prosba Tooma wykracza poza ramy forum i juz, mam nadzieję została załatwiona.
    A Ciebie witam i pozdrawiam i proszeo przemyślenie postów

  32. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odswiezamy temat. Kuchcika albo innego moderatora prosze o zmiane cyferek w temacie i adnotacje, ze aktualizacja od 11 strony.

    Taki maly OT propo modow. To Toom i Weteran to jeszcze gdzies sie udzielaja? Bo ostatni raz widzialem ich tutaj w 1978 roku.

    Natomiast widze, ze wielu forumowiczow z Czestochowy zaczelo sie aktywniej udzielac na forum. Dlatego nie robmy balaganu na temat sponsorow i spraw wewnetrznych w tematach ogolnych. Mamy swoj topic klubowy i tutaj powinnismy dyskutowac na temat spraw zwiazanych z AZS-em.

  33. Powrót do góry    #483
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktos tam chcial, zebym oswiecil jak to jest ze sposnorem we Wlkoniarzu./ Zlomrex to daje jakies 500 tys i tyle. To jest na klub - Budzet jest stosunkowo niski. W zuzulu bardziej oplaca sie sposnorowac pojedynczego zawodnika a Pedersenowi inne firmy zrobily "zrzutke" i tak pieknie wyszlo...Wybor klubu to raczej decyzja logistyczna itd.

  34. Powrót do góry    #484
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnosnie sposnora w przyszylm roku. Wkret met odchodzi, wejdzie Pamapol - budzet wg aktualnych ambicji dzialaczy ma sie ukrztaltowacv na poziomnie 8 mln zlotych. Wydaje sie fajnie, tyle ze Wice daja juz milion a Olsztyn i Skra beda mialy gdzies po 13 mln takze sie nie pogada... Sietka sie dla wszystkich teraz oplaca i pewnie Resovia, Jastrzebie i Mosto tez beda na swoj sposob "szalec". Liga bedzie jednak duzo mocniejsza.

  35. Powrót do góry    #485
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ktos tam chcial, zebym oswiecil jak to jest ze sposnorem we Wlkoniarzu./ Zlomrex to daje jakies 500 tys i tyle. To jest na klub - Budzet jest stosunkowo niski. W zuzulu bardziej oplaca sie sposnorowac pojedynczego zawodnika a Pedersenowi inne firmy zrobily "zrzutke" i tak pieknie wyszlo...Wybor klubu to raczej decyzja logistyczna itd.
    Vic powiem ci ,że twoje posty o siatkówce lubie czytać i nie mam powodów by nie wierzyć w ich walory merytoryczne, natomiast co do Włókniarza i jego budżetu widać, że nie masz zielonego pojęcia. Proszę uwierz mi ,że ktoś ci bzdur naopowiadał.

  36. Powrót do góry    #486
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byc moze - w sumie nie moja bajka to musze rzeczyswiscie nie znac tematu... Sorry.

    NOWA HALA W CZĘSTOCHOWIE


    ISPC.pl
    Nie tylko sukcesy siatkarzy AZS, ale przede wszystkim wymierne korzyści ekonomiczne i społeczne przemawiają za budową nowej hali widowiskowo-sportowej w Częstochowie.

    Nowa hala przewidziana na 7tyś. miejsc powstanie w sąsiedztwie stadionu Arena Częstochowa na Zawodziu. Planowane zakończenie inwestycji - rok 2012. Hala sportowa wielofunkcyjna przewidziana do realizacji w Częstochowie przy ulicy Żużlowej będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. Całkowite wymiary to 100x70 metrów.

    W hali zlokalizowane będą pełnowymiarowe boiska do piłki siatkowej, piłki ręcznej, halowej piłki nożnej, pilki koszykowej, badmintona, tenisa ziemnego i tenisa stolowego, umożliwiające rozgrywanie zawodów sportowych w w/w dyscyplinach oraz zawodów bokserskich i unihokeja.

    W obiekcie przewiduje się również funkcje targowo-wystawiennicze, rekreacyjne i gastronomiczne. Obiekt spełni wszeelkie wymogi i normy w zakresie organizacji imprez sportowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Oświetlenie i nagłośnienie hali spełnią wymogi niezbędne do realizacji transmisji telewizyjnych oraz organizacji masowych imprez kulturalnych.

    Szacowany koszt całej budowy wyliczony został na 70mln zł. Część kosztów pokryta zostanie z środków europejskich w ramach Subregionalnego Programu Rozwoju do RPO na lata 2007-2013.

    (źródło: swiatsportu.pl)

    Wreszcie jakas obietnica, zobaczymy jak to bedzie...

  37. Powrót do góry    #487
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taa buahuahuahuau zamaist wybudowac hale to wybuduja kilka kosciolow za to. Nie ma sie co ludzic. Poki mamy takie wladze w Czestochowie to wiekszosc kasy bedzie szla tam gdzie nie powinna isc.

  38. Powrót do góry    #488
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odnosnie sezonu ogorkowego to Jerry sobie krzyknal 1,5 banki za 2 sezony , (nie?)stety takich pieniedzy mu nasz klub prawie na pewno nie zaplaci. Benek wraca KK a do AZS prawdopodobnie przychodzi Fabian Drzyzga (Rysiu Bosek go polecil). W klubie chca najbardziej zatrzymac Wike i Woickiego a co z tego wyjdzie to zobaczymy..

  39. Powrót do góry    #489
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odnosnie sezonu ogorkowego to Jerry sobie krzyknal 1,5 banki za 2 sezony , (nie?)stety takich pieniedzy mu nasz klub prawie na pewno nie zaplaci. Benek wraca KK a do AZS prawdopodobnie przychodzi Fabian Drzyzga (Rysiu Bosek go polecil). W klubie chca najbardziej zatrzymac Wike i Woickiego a co z tego wyjdzie to zobaczymy..
    brutto czy netto? Jak sobie oficjalnie tak krzyknal i Wy juz o tym wiecie to za taka kasa ma juz na pewno gdzies nagrane.

  40. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Nie uwazam tej sumy za wygórowaną , wręcz bardzo rozsądną jesli chodzi o osobę Krzyśka
    Za najwazniesze uważam zatzrymanie Wiki i Gacka + Woicki ze względu na Wikę

  41. Powrót do góry    #491
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    euro spada a srednia cena zo dobrego skrzydłowego (czy tez atakującego)zaczyna sie od 2ki z przodu...
    W przyszłym sezonie kluby potzrebować będaok 2mln euro netto na medalowa ekipe...
    pamiętajmy jednak ze pieniądze nie grają.
    Co do Częstochowy- radom moze by was nie wyeliminował ale mozna powiedziec tak:
    Jastrzebie i Czewa w 1/4 grały ze słabymi ekipami- w półfinale ktos wygrac musiał noi teraz wyszło szydło z worka-mocny łomot od pszczelarzy ;)
    ( chodzi mi o to ze forma prezentowana przez te obie ekipy w sumie była nizsza nizrok tem-nie podwazam waszego prawa do grania ze słabymi ekipami jako nagroda zadobre wynii w rundzie zasadniczej!)
    Liga sie wykrwawiła- wiele gier-szarpane kalendarium.Rok temu poziom (zarówno poszczególnych zawodnikow jaki druzyn) był wyższy

  42. Powrót do góry    #492
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Czestochowa i Jastrzebie mialy slabszych przeciwnikow bo na to zasluzyli gra w rundzie zasadniczej to chyba normalne nie ? Jak sie zajmuje 2 czy 3 miejsce to sie gra z 7 lub 6 druzyna. Trzeba grac rowno caly sezon to sie pozniej ma tego profity

  43. Powrót do góry    #493
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli o mnie chodzi Gacek out. od czasu mudialu w Japonii gra coraz gorzej...medal ciazy widac...ostatnie mecze przepelnily czare goryczy...szerokiej drogi...dla mnie podstawowych trzech zawodnikow to Gierek, Woicki i Wika - mimo tego jak ostatnio zawiodl...Kapitan musi zostac! za kazde pieniadze!

  44. Powrót do góry    #494
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ryszard Bosek poleca syna kolegi swojemu klubowi :D

  45. Powrót do góry    #495
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj zbiera się komisja kultury, sportu i rekrecji. Jednym z tematow bedzie wystep AZSu Czestochowa w Lidze Mistrzow w Hali Polonia. Na posiedzenie zostal zaproszony miedzy innymi Konrad Pakosz, byc moze rowniez bedzie senator Andrzej Szewinski. Liczymy na to, ze wiele sie wyjasni jezeli chodzi o Champions League w naszym miescie.

    Radio Marconi od godziny 17.00 bedzie podawalo informacje co ustalono podczas posiedzenia komisji kultury, sportu i rekreacji.

    Ja ze swojej strony postaram sie prezesa rowniez zapytac o zmiany kadrowe w zespole AZS-u, takze kilka ciekawostek moze sie pojawic :)

    EDIT:
    Jestesmy po spotkaniu komisji kultury, sportu i turystyki. O szczegolach poinformujemy w serwisie lokalnym o 17 na radiomarconi.pl

    EDIT2: o godzinie 17.30 na antenie radia wywiad z prezesem Konradem Pakoszem, ktory odnosi sie do planow budowy nowej hali, wystepie AZS-u w Lidze Mistrzow oraz o spotkaniach ze Skra Belchatow (ceny biletow) i planach kadrowych na sezon 2008/2009

Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •