Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Terleccy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Terleccy

    Jestem fanem GKS i bardzo bym chciał zeby zespół mógł powalczyć. Cóż, z realiami gdańskimi u mnie trochę na bakier
    gdyż juz pare lat nie mieszkam w tym mieście, jednak staram się jak najczęściej bywac przy Długich Ogrodach.
    To tak po krótce a teraz do sedna:
    MAJEWSKI powinien odejść. Tak szefostwo powinni objąć bracia Terleccy. Teraz na rynek polski wprowadzają nowy produkt
    (krypto reklama) RED RHINO- napój w stylu RED BULA- I CZY WIECIE 2002 ROKU rusza liga quadów- ma to wyglądac następująco- jezeli w niedziele jest mecz na zuzlu to w sobote zawody na quadach. i na tą imprezę potrafili znależć
    sponsora. Znam osobiscie Roberta Terleckiego i wiem ze zajmuje się rozwiązaniem kontraktu Cegielskiego z GKS.
    W najgorszej sytuacji Krzysiek ma startowac na licencji niemieckiej, co umożliwiłoby mu starty w Angli Szwecji i Grand Prix, wiem również ze układy na linii Majewski- Terlecki są fatalne i Robert chciałby zostać prezesem GKS-u
    . To w tej chwili tyle.

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Bracia Terleccy , zrobili duzo na rzecz plskiego zuzla, szczególnie w ostatnim sezonie i mysle że kazdy klub by chciał takiego prezesa. Oni potrafią wszedzie znaleśc sponsora na imprezy. Ich inicjatywa w porzednim sezonie była pod wrażeniem , widac że oni bardzo lubia zuzel i zrobia wszystko żeby inni też go polubili. Zawody Quadów to super sprawa , zawsze są emocje i mysle że zorganizowanie takiej ligi jest bardzo dobrym pomysłem.Natomiast prezes Majewski , jeśli niemoze znależc dobrego sponsora i pieniędzy dla klubu to powinien się wycofać , jesli oczywiscie leży mu dobro klubu.
    pozdrowienia fan_falubaz
    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Terlecki chce podjąć to wyzwanie, to Majewski jak najszybciej powinien odejść. Bo im dłużej będą zwlekać, tym mniej prawdopodobne, że to coś zmieni w sytuacji klubu. Ale Majewski coś nie śpieszy się z tym rezygnowaniem.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    No jasne że majewski sie nie spieszy z rezygnacji z funkcji prezesa. A widział ktoś kiedyś świnie którą da się oderwać od koryta?
    Funkcja prezesa klubu to przecież nie tylko dochód, to także znajomości. Czy jakiś człowiek może z tego zrezygnować... Nie znam osobiście żadnego prezesa ale sądze iż wielu z nich uważa klub za swój własny interesik, a swoje dobro ceni bardziej niż dobro klubu w którym pracuje!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak majewski sam nie chce zrezygnowac to trzeba mu w tym pomóc. Bo jeśli bracia Terleccy są w stanie uratować klub to majewski musi odejść natychmiast.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ty Majewskiemu pewnie pomożesz odejść. Pójdziesz z kijem pod klub, powymachujesz, pokrzyczysz i Majewski będzie spieprzał z Trójmiasta.
    Jeszcze pół roku temu, gdy Gdańsk walczył z Rybnikiem o eligę, w innych miejscach w necie kibice gdańscy wypowiadali się w samych superlatywach o Majewskim. Ba przeceniano wręcz tę postać. Padały opnie, że jeżeli Wybrzeżowi nie uda się awansować z 1 miejsca do eligii to Majewski uruchomi swoje wpływy i
    - albo będą awansować 2 ekipy z 1 ligii
    - albo nastąpi rozszerzenie eligii, tak aby Gdańsk miał tam swoje miejsce.
    Czy teraz nie jest podobnie. Nie chciałbym być źle zrozumiany. nie chę bronić Majewskiego, to co wyprawia z Cegielskim to dla mnie paranoja. Doceniam też klasę panów Terleckich. Tylko czy znów nie pokładacie zbyt dużej wiary w pewne osoby. Sponsorem Wybrzeża miała być ponoć Wasza rafineria, tymczasem nie osiągnęłą ona ostatnio zbyt wysokich zysków. Takich spraw nikt nie przeskoczy. Zresztą nie sam Majewski jest w zarządzie klubu, siędzą tam też inni panowie. Chyba też za coś odpowiadają. Terleccy tez od razu cudów nie zrobią.
    I na sam koniec - Majewski oczywiście powinien odejść.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest to taka prosta sprawa zeby Majewski odszedł ze stołka!!!!!!!!! Już "parenaście" rezygnuje ale dla "DOBRA"
    GKS zawsze zostaje. Cóż trzeba gdzieś na chleb zarabiac a najlepiej to jako prezes. Majewski chciałby w klubie zostać
    na innej pozycji a na to nie chcą sie zgodzic bracia Terleccy. Tak na dzien dzisiejszy wygląda sytuacja.
    Dodatkowo musieliby być idiotami gdyby teraz chcieli objąc prezesurę- zostało raptem około dwóch tygodni do konca okresu transferowego, a pieniedzy nie można załatwic w tak krótkim czasie!!!!!! Kazdy nawet najwiekszy sponsor chce miec jakieś korzyści a przede wszystkim utożsamiany z sukcesem!!!!! W takie bagienko jak gdańskie nikt nie będzie się pchać. kojarzone to tylko ze skandalami, kłótniami itp.
    A tak wogóle to teraz pakuje sie w samochód i kierunek Zakopane.
    Musimy teraz wierzyc w ADASIA. MIŁYCH ROZMÓW - NIE KŁÓTNI
    bo przypomina mi to właśnie sytuacje panującą w GKS-ie

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie co to są qłady?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam quady... co to jest i czemu bedzie jezdzic w Gdańsku :) ?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    quady to takie motory(jakby) z czterema kolami

    pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aha i zawodnicy umia sie nimi skladac jak zuzlowkami

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ustąp!!!

    Na początku cześć wszystkim jestem nowym uczestnikie waszego forum i kibicuję oczywiście GKSowi.
    Gdyby przyszli Terleccy to pewnie przyszedł by i Ułamek a napewno został by Cegła. A to by pozwoliło powalczyć o coś więcej niz utrzymanie.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja rowniez jestem nowym dyskutantem, ale czytam Was od jakiegos juz czasu. Kibicuje GKS-owi i musze przyznac, ze od 1990 roku do 2000 nie opuscilem meczu w Gdansku,a i wyjazdow kilka sie zaliczylo. Bylem z Jarkiem Olszewskim na benefisie S.Sudka w Z.Gorze i przywozilem kiedys Coxa z lotniska w Warszawie na mecz do Gdanska - wszytsko dzieki mojemu ojcu, ktory jest, powiedzmy - bardzo blisko klubu Wybrzeze. Ostatni sezon to jednak absencja mojej osoby na stadionie zuzlowym. Draznila mnie cala ta sytuacja w klubie i sami zawodnicy swym ostatnim sezonem mnie zdenerwowali do tego stopnia, ze przesalem chodzic (poza kilkoma imprezami). Mam tez licencje sedziego okregowego (od roku juz jednak nie wazna :)
    Ale do rzeczy.

    Nie chwalcie tak bardzo braci Terleckich. Ktos przytoczyl tutaj fakt, ze zna osobiscie P.Terleckiego. jezeli jest to dobra znajomosc, to zapytaj prosze gloryfikowanego Pana Terleckiego, jak zdobyl licencje sedziowska. Ja tylko powiem, ze nie tak, jak powinien. Nie wg tradycyjnej procedury. Gwarantuje Wam, ze za rok , a moze szybciej zatesknilibysmy za Henkiem Majewskim ...

    Pozdrawiam wszytkich forumowiczow.

    Olson Rulezz

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tak troche nie na temat mam pytanie do oliviera!!!powiedz mi cos o tobie jaka to "znajomosc" w klubie w jaki sposob związany!!!jesli nie chcesz mowic do all napisz
    mail-tracy.01@wp.pl
    gg-1558325
    pozdrawaim i sorry ze nie na temat:)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Witam "nowych" forumowiczów i kieruję do was prosbe "odkopcie" temat "nowi forumowicze" i napiszczie nam coś o sobie.


  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez oliver Zobacz posta

    Nie chwalcie tak bardzo braci Terleckich. Ktos przytoczyl tutaj fakt, ze zna osobiscie P.Terleckiego. jezeli jest to dobra znajomosc, to zapytaj prosze gloryfikowanego Pana Terleckiego, jak zdobyl licencje sedziowska. Ja tylko powiem, ze nie tak, jak powinien. Nie wg tradycyjnej procedury. Gwarantuje Wam, ze za rok , a moze szybciej zatesknilibysmy za Henkiem Majewskim ...

    Pozdrawiam wszytkich forumowiczow.

    Olson Rulezz

    Właśnie! Jak Andrzej zdobył licencję sędziego?

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Właśnie! Jak Andrzej zdobył licencję sędziego?
    Sądzę, że kolega Melas potwierdzi, że tych uprawnień w ogóle nie zdobywa się w sposób jaki nakazała bozia. Więc podobne pytanie równie dobrze można zadać każdemu kto zdobył licencję sędziowską.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Pan sędzia Terlecki we wrześniu 2012 podczas zawodów PLM w Grudziądzu przerwał wyścig w czasie trzeciego okrążenia (upadek) i ustami spikera oznajmił, że zalicza wyniki biegu bez powtórki, ponieważ wyścig został przerwany na ostatnim okrążeniu.

    Trójmiejski arbiter tak spieszył się do domu, że zawody przerwał z uwagi na zły stan toru. Nawierzchnia owalu nie była w najlepszym stanie to fakt, ale nie była taka zła skoro Jacek Woźniak po przerwanych zawodach zarządził na tym torze minitrening i młodzi poloniści kręcili kółka na torze, który według pana sędziego Terleckiego nie nadawał się do kontynuowania zawodów.

    O wcześniejszych jego wyczynach szkoda nawet wspominać.

    Zresztą jakim sędzią, takim jest i działaczem.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-12-2013 o 21:25
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2016
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Spoko ludzie

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emigrant za jego przydatny post!

    vicar (06-12-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •