Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 496 do 508 z 508

Wątek: poziom komentowania

  1. Powrót do góry    #496
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3 kroki w bok od K-K i Czewy!

    Kupa w muszle i po klopocie...pelen relax.

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawsze myslalem, ze jak juz ktos jest zafascynowany odchodami, to kiedys z tego wyrasta....

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy meczu Skry z Płomieniem Sosnowiec padły z ust Swędrowskiego słowa, które kompromitują go jako komentatora, po bloku Legienia i Kosoka na Wlazłym padł tekst "Zawodnicy Płomienia będa mieli się czym chwalić w szatni". Przy całym szacunku jakim darze Swędrowskiego w tym momencie się skompromitował. Rafał Legień to obecnie jeden z najstarszych zawodników na boiskach PLSu i gadanie,ze będzie sie on chwalił w szatni owym wyczynem jest nie na miejscu, chciałbym zauważyć,że Rafał zakładał takie berety, kiedy Wlazły na swoje gówno mówił papu, a wyczyn Swędrowskiego tylko uświadamia nas w fakcie,że jego wiedza o siatkówce zaczyna się od Mariusza Wlazłego wzwyż.

  4. Powrót do góry    #499
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Uszat od intelektualistów z Czewy jak najdalej.
    ta choroba co ich dopadła jest zarażliwa, opanowała już ich cały klub kibola, bo kibicami trudno nazwać te stado sprawnych intelektualnie inaczej.
    Pozwalam tak sobie o nich napisać po ich sobotnim wyczynie: zdenerwowani że ich drużyna przegrywa w 5 secie, banda kr....ów czyli cały kk wpadł na pomysł że lepiej pomogą swoim idolom wyzywaniem Jańczaka od qrew zamias tradycyjnym dopingiem ( AZ...AZS), pewno pomyśleli(?) że to go zdeprymuje ale skutek był odwrotny, JAJO zdobył w tym secie 10 punktów i wygrał mecz.
    Zawsze myślałem że kibic siatkarski potrafi docenić klasę rywala, no może poza Skrą, ale po tym co pokazali kibole z Czewy obawiam się najgorszego, to tylko kwestia czasu kiedy mecze siaty oglądać trzeba będzie w drucianych klatkach a w dziennikach i gazetach najważnieją informacją z meczu będzie liczba zabitych lub rannych.

  5. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A skąd ta nienawiść u takiego obrońcy sielankowej atmosfery na halach?

  6. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh.
    Janusz nie popadaj ze skrajności w skrajność, jest jeszcze coś pomiędzy piknikiem country (liga światowa via niektóre hale PLS, przez grzecznośc nie wymienię) a UFC bądź MMA o którym mówisz.
    Mecz ogladąłem tylko w TV więc atmosfery panującej na trybunach nie sposób dostrzec. Odkąd jednak znam Pana Janczaka zawsze był expresyjny i prowadził swoista prywatna wojnę z trybunami. Zawsze jak Morze Szczecin przyjezdżało do Nysy nie obywało sie bez wyzwisk i podniesionego palca w strone publiczności. Pan Jojo ( czy jak go tam pieszczotliwie nazywacie). należy do zawodników, którzy "czerpią energię" z hali i z kibiców.

    Wg mnie kibic nie powinien być zjadaczem popcornu machającym pomponami i slepo, bezwienie spiewającym ludowe przyśpiewki zapodane przez Dj-a w stylu "W górę serca..." Sprzyja to bezsensownemu pompowaniu atmosfery błogości, jaka miedzy innymi otaczana jest nasza kadra.
    Kiedyś ten balon zawsze peknie.
    Jak znam zycie nic Ci się w Częstochowie nie stało i nie stanie, więc skad ten płacz??
    Zadaj sobie pytanie z drugiej strony: Może wreszcie sensoryczne doznałes prawdziwej atmosfery siatkarskiego meczu a nie pikniku???

    Wracając do aspektów czysto sportowych, ciekawy, kolejny juz dobry mecz w wykonaniu Dlecty w tym sezonie, Gratulacje.
    Kończę, bo zrobil się OT

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janusz nie wiem co sie spinasz, mozesz isc do kina jak chcesz sie zrelaksowac. To nie tenis ani golf...
    Kolejny "los" robi z bluzgajacych paru chlopakow bandytow.

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni Panowie „piknik” to też kibic a kto wie czy nie najważniejszy, to on kupuje bilety.
    To nie tęsknota za atmosferą „Ligi Światowej” ani marzenia za muzyką „łubu dubu” w dusznej i pachnącej stęchlizną Hali kazało mi jechać 600 km w jeden dzień. Nigdy na meczach nie przeszkadza mi głośne czy nawet wulgarne zachowanie kibiców jak były podstawy ku temu, sam nieraz wyzywałem sędziów czy zawodników od „wujów” jak uznałem, że swoją postawą czy zachowaniem zasługują na to. Ale to, co pokazali kibole z Czewy według mnie przekroczyło dopuszczalne normy, to nie kilku zdenerwowanych chłoptysi ale cała zgraja (cały kk) w swoich okrzykach zionęła nienawiścią do gościa tylko za to że w tym dniu był lepszy od ich idoli. X-man fakt wyszedłem z sali nie zaczepiony ale nie wiem czy to nie dzięki ochronie która przez 30 minut po meczu otoczyła nasz 6 ludzi z Bydzi. kordonem w sile 10 szt. mięśniaków i nie pozwalała ruszyć się z miejsca , przez ten czas nie pozwolono nam iść do ubikacji czy kupić sobie wody mineralnej. Dodaj do tego policjantów którzy odszukali nas na hali przed meczem i kazali nam przestawić busa na parking strzeżony oddalony o 2 km , na plus trzeba im przyznać że zawieźli kierowcę swoim radiowozem w obie strony.A i u nas też szukali zaczepki: dwa karki w biało zielonych koszulkach w 3 secie jak okazywaliśmy radość, przyszły z propozycją byśmy w…….ali z hali a mecze mamy oglądać w TV, na szczęście ochrona zadziałała sprawnie i to może zrozumiesz moją postawę i decyzję o nagłośnieniu tego incydentu .
    Jak Wam panowie odpowiada taki styl kibicowania to proszę bardzo piszcie dalej że jakiś kolejny „los” się czepia najlepszych kibiców w kraju, ja wolę jednak inną opcję kibicowania, jak to było w poprzednim sezonie w Wa-wie gdzie po meczu „walki” , 3:2 dla przypomnienia, kibice z ich kk przyszli do naszego autobusu wypiliśmy po piwie i podziękowaliśmy za spotkanie.
    Wiem, że od bluzgów do mordobicia i rżnięcia się nożami droga daleka ale znów nie za bardzo (casus Kielc się kłania) .

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni Panowie „piknik” to też kibic a kto wie czy nie najważniejszy, to on kupuje bilety.
    To nie tęsknota za atmosferą „Ligi Światowej” ani marzenia za muzyką „łubu dubu” w dusznej i pachnącej stęchlizną Hali kazało mi jechać 600 km w jeden dzień. Nigdy na meczach nie przeszkadza mi głośne czy nawet wulgarne zachowanie kibiców jak były podstawy ku temu, sam nieraz wyzywałem sędziów czy zawodników od „wujów” jak uznałem, że swoją postawą czy zachowaniem zasługują na to. Ale to, co pokazali kibole z Czewy według mnie przekroczyło dopuszczalne normy, to nie kilku zdenerwowanych chłoptysi ale cała zgraja (cały kk) w swoich okrzykach zionęła nienawiścią do gościa tylko za to że w tym dniu był lepszy od ich idoli. X-man fakt wyszedłem z sali nie zaczepiony ale nie wiem czy to nie dzięki ochronie która przez 30 minut po meczu otoczyła nasz 6 ludzi z Bydzi. kordonem w sile 10 szt. mięśniaków i nie pozwalała ruszyć się z miejsca , przez ten czas nie pozwolono nam iść do ubikacji czy kupić sobie wody mineralnej. Dodaj do tego policjantów którzy odszukali nas na hali przed meczem i kazali nam przestawić busa na parking strzeżony oddalony o 2 km , na plus trzeba im przyznać że zawieźli kierowcę swoim radiowozem w obie strony.A i u nas też szukali zaczepki: dwa karki w biało zielonych koszulkach w 3 secie jak okazywaliśmy radość, przyszły z propozycją byśmy w…….ali z hali a mecze mamy oglądać w TV, na szczęście ochrona zadziałała sprawnie i to może zrozumiesz moją postawę i decyzję o nagłośnieniu tego incydentu .
    Jak Wam panowie odpowiada taki styl kibicowania to proszę bardzo piszcie dalej że jakiś kolejny „los” się czepia najlepszych kibiców w kraju, ja wolę jednak inną opcję kibicowania, jak to było w poprzednim sezonie w Wa-wie gdzie po meczu „walki” , 3:2 dla przypomnienia, kibice z ich kk przyszli do naszego autobusu wypiliśmy po piwie i podziękowaliśmy za spotkanie.
    Wiem, że od bluzgów do mordobicia i rżnięcia się nożami droga daleka ale znów nie za bardzo (casus Kielc się kłania) .
    Domyślam się, iż to Twoja pierwsza wizyta w Czewie :) Napisze Ci, iż nie zostaliście potraktowani wyjątkowa. Jako kibice Resovii mamy podobne przeżycia :) I to niezależnie czy przyjeżdżacie w 6 jak Wy, czy w 40 osób jak my.

    Rewizje to nie jest tylko specjalność Częstochowy. Podobnie jest w Radomiu, Kędzierzynie i w Bełchatowie [tam swego czasu była najdurniejsza ochrona .... i niewiele w tej kwestii się zminiło.]

    Co do propozycji tych kibiców - to przyszli do Was bo było was tylko 6 i czuli się silni. Jak byście przyjechali w 100 osób to by raczej trzymali się z daleka.

    Co do wulgaryzmów, to jak byłem w Częstochowie to jakoś ich nie słyszałem ... ale parę razy w TV słyszałem to i tamto, znam też troszeczkę historii z opowiadań.

    Co do Toalet ... mhm .... skoro było Was 6 to może ochrona Wam skórę uratowała .... różne przypadki w toaletach z udziałem Kibiców ASZ-u się działy w przeszłości.

    Jak to powiedział pewien oficer Policji z Częstochowy, różne rzeczy się tam dzieją a kibice AZS-u są uważani za najspokojniejszych.

    A BUS-a Policja wam kazała przestawić na strzeżony, aby ktoś Wam nie zrobił "darmowej" klimatyzacji ..... :), po tej wygranej mogło to mieć miejsce ...

    Tak więc głowa do góry ... nie byliście potraktowani wyjątkowo .... należy pojeździć troszeczkę po Polsce i zobaczysz jak się traktuje kibiców przyjezdnych ...... Są miasta gdzie niektórzy mają spokój jak Warszawa, Jastrzębie czy u Was .... i są i inne przypadki ....

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie przełączyłem na Polsat Sport, gdzie leci mecz włoskiej ligi damskiej. KIM JEST TEN CZŁOWIEK, KTÓRY KOMENTUJE TEN MECZ OBOK DRZYZGI? NIECH KTOŚ GO NAUCZY WYMAWIAĆ WŁOSKIE SŁOWA!!! O BOŻE!!! Uszy mi się skręcają... :(((

  11. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry pomysl dawac mecz Skry do komentowania Iwanczykowi.
    O ja p*

  12. Powrót do góry    #507
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    komentator MAZUR - "wspaniały atak PRYGIELA"
    nie chce byc profesorem MIODKIEM ale aż uszy bolą - panie Mazur PRYGLA

  13. Powrót do góry    #508
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątkowy półfinał (IV mecz) między Olsztynem i Bełkiem dwie pierwsze piłki i komentarz:

    Na 1-0 atakuje Szymański wbija gwoździa na pojedynczym bloku.
    Swędrowski: Tak wczoraj Grzesiek nie wszedł od początku dobrze w mecz chyba do końca w niego nie wszedł

    1-1 bliźniaczy atak z drugiej strony Wlazłego.
    Swędrowski:Ooo pięknie, Mariusz zaczął z wysokiego "C"

    Panie "S" *****isty obiektywizm :P

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •