Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 61

Wątek: Dlaczego Rawicz ...

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego Rawicz ...

    Dlaczego Rawicz prubuje kombinowac?

    zapraszam do rozmowy

    ps.
    "duma z I ligi"
    sa mocni
    sa slabi
    robia fajne "toryyyy" (ajjj wy cieniasy)


    a nowaczyka to ja lubie



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Faktycznie, juz w zeszlym sezonie cos sie o tym mowilo.
    Nie bez powodu z funkcji prezesa zrezygnowal Adam
    Aleksander. Pamietam ponadto zeszloroczny mecz Stali Rzeszow
    w Rawiczu. Po jego zakonczeniu bylo duzo skarg z
    rzeszowskiej ekipy na atmosfere, zachowanie co niektorych
    osob - zwlaszcza w parku maszyn. Doszlo nawet do sytuacji,
    ze ktos z ekipy rawickiej uderzyl Pawla Miesiaca. Na tor
    tez narzekano, choc nie pamietam, czy na meczu Stali, czy
    jakims innym.

    A przeciez Rawicz byl dotychczas uwazany za jedno z
    najbardziej przyjaznych speedwayowi miast. Podkreslalo sie
    zawsze znakomita atmosfere, wrecz rodzinna. Zdaje sie, ze
    juz w zeszlym roku rodzinnie nie bylo. :(

    D.J.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Doszlo nawet do sytuacji,
    ze ktos z ekipy rawickiej uderzyl Pawla Miesiaca
    Widziales to??


    Najgorsze jest to ze narzekaja
    ci ktorzy z Rawicza wyjechali na tarczy (wyjatek Ostrow).
    Przyjezdal Rybnik, czy Tarnow,
    jezdzili, byli lepsi, wygrali.

    A co gorsza najwiecej nasz tor kytukuja ci,
    ktorzy nie byli na danym meczu.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Faktycznie, juz w zeszlym sezonie cos sie o tym mowilo.
    A nawet jeszcze sezon wcześniej. Pamiętam jaką aferę robił wtedy Start Gniezno.

    A potem czytałem gdzieś artykuł z którego wynikało, że owszem tor w Rawiczu jest w kiepskim stanie, ale to ze względu na kłopoty finansowe w klubie i najzwyklejsze oszczędzanie traktorze czy polewaczce.

    Sam nigdy tam nie byłem więc nie wiem jak jest na prawdę, ale chociażby po tym forum widać, że co chwile ktoś kwestionuje ów tor.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktem jest, że rawicki tor na ubiegłorocznych barażach wołał o pomstę do nieba. Mam jeszcze na video nagrany ten mecz, więc gdyby ktoś bardzo chciał go zobaczyć, to mogę poszukać tej kasety. Wystarczy zobaczyć jeden, dowolny bieg.

    Najbardziej rozbawiło mnie wtedy to, że przed pierwszym meczem w Ostrowie naprawde bardzo dużo padało. Pomimo tego ostrowianie zrobili wszystko, aby tor nadawał się do jazdy i wyszło im to na prawdę dobrze. W każdym razie po meczu w Ostrowie rawiccy działacze mimo wszystko narzekali na stan toru.

    Potem przyszedł rewanż. Faktem jest, że kilka dni przed nim padało, ale już bezpośrednio przed meczem opadów nie było. Tor został zbronowany i przypominał grząską plastelinę.

    Powiem tylko tyle: Kiedy Piotr Dym (2003 - Rawicz) zobaczył co zrobiono z torem, zdenerwował się strasznie i używając mocnych słów, delikatnie mówiąc, skrytykował przygotowanie toru.

    Jak wiadomo Ostrów wygrał baraże, więc teoretycznie nie powinniśmy mieć pretensji, jednak piszę o tym, bo niestety tego typu praktyki mogą skończyć się dla któregoś z zawodników tragicznie. Niech odpowiedzialni za przygotowanie torów wezmą sobie do serca to, że od ich dobrze wykonanej pracy zależy ŻYCIE i ZDROWIE zawodników...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsze jest to ze narzekaja
    ci ktorzy z Rawicza wyjechali na tarczy (wyjatek Ostrow).
    Tylko że w każdej kolejce połowa drużyn przegrywa a jakoś tylko co do Rawicza są pretensje. Pozostałym zdarzyło się to może z raz i to tylko niektórym, a tutaj mamy do czynienia z recydywą :( A po co? Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Dla normalnego człowieka zdrowie i życie jest najważniejsze. Widać w Rawiczu mają inny system wartości.
    To ile juz klubów miało przejścia w Rawiczu? 5? 6? ehhh
    A co gorsza najwiecej nasz tor kytukuja ci,
    ktorzy nie byli na danym meczu.
    Np. zawodnicy drużyny przyjezdnej.:(
    pzdr

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos z tym przygotowaniem toru jest nie tak. jak widac czesto ta sytuacja sie powtarza w rawiczu.

    wlasnie tacy ludzie zabijaja ten sport. nie wiem jak inni ale ja przynajmniej nie lubie ogladac meczow w ktorych zawodnicy walcza nie miedzy soba a z torem.

    rozumiem kady chce wygrac. ale nie takim kosztem.

    pozdrawiam
    waldek

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Teraz student tepologii stosowanej sie wypowie:P
    Uwaga do kolegi zybiego
    Dklaczego na przyklad nie maja dzialacze innych ekip zastrzezen do toru chcoby w Krosnie czy w Toruniu a maja do Rawicza powiesz ze czysty przypadek ale to nie tylko Krosno(inne przylkady zostaly wymienione).Z Ostrowem tez kombinowaliscie i sie przejechaliscie
    Nie mam wiecej nic do powiedzenia

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A nawet jeszcze sezon wcześniej. Pamiętam jaką aferę robił wtedy Start Gniezno.
    Tak robil afere,
    pseudokibice wyskoczyli na tor i mysleli ze sa goscie <sciana>

    Powiem tylko tyle: Kiedy Piotr Dym (2003 - Rawicz) zobaczył co zrobiono z torem, zdenerwował się strasznie i używając mocnych słów, delikatnie mówiąc, skrytykował przygotowanie toru.
    Piotr Dym... hyhy
    Jakos na tym "zlym" torze lepiej mu sie jezdzilo przez 8 lat w biednym Rawiczu niz teraz w Ostrowie.
    Ciekawe jakich Dym uzywa teraz slow, i kogo krytykuje ze jezdzi tak slabo...

    Widać w Rawiczu mają inny system wartości.
    To ile juz klubów miało przejścia w Rawiczu? 5? 6? ehhh
    Gniezno, Ostrow, Krosno, daj jeszcze 3 bo cos nie kojaze
    ehhh


    Dklaczego na przyklad nie maja dzialacze innych ekip zastrzezen do toru chcoby w Krosnie[/quote]
    Nie mam pojecia jeszcze nie bylem w KRosnie

    Nie mam wiecej nic do powiedzenia
    I cale szczescie...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Jedno Ci zybi powiem podziwiam Cie(to nie komplement)
    za to ze tak dzielnie bronisz swojego ukochanego klubu!!
    Stwierdzenie ze nie slychalo sie nic o Krosnie bo sie w nim nie bylo jest stwierdzeniem bardzo filozoficznym!!Popytaj sie innych co sadza o torze w Krosnie

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A nawet jeszcze sezon wcześniej. Pamiętam jaką aferę robił wtedy Start Gniezno.
    Tak robil afere,
    pseudokibice wyskoczyli na tor i mysleli ze sa goscie <sciana>
    Buahah, nawet nie wiedziałem, czyli nie tylko z torem jest coś nie tak ale i z zabezpieczeniem ze strony ochroniarzy, itp. :P

    A na serio: pamiętam wywiad chyba któregoś z Jabłońskich ostro jadącego sobie po jakości przygotowania toru.


    /edit

    a żeby nie być gołosłownym:

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_rawicz.php?id=576:

    [...]To, co miało miejsce po zakończeniu biegu zdarza się naprawdę rzadko. Na tor wyjechała polewaczka, przeciwko czemu ostro zaprotestowała cała gnieźnieńska ekipa – wszyscy zawodnicy wraz ze swoimi mechanikami w ramach protestu wybiegli na tor. Po tej akcji bardzo nerwowo zrobiło się w parkingu. Właśnie tam, celem uspokojenia atmosfery, swoje kroki skierował sędzia spotkania.[...]

    I właśnie chyba o tej sytuacji i ogólnie o torze mówił któryś z Jabłońskich w TV Puls która ten mecz potem retransmitowała.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:Widać w Rawiczu mają inny system wartości.
    To ile juz klubów miało przejścia w Rawiczu? 5? 6? ehhh


    Gniezno, Ostrow, Krosno, daj jeszcze 3 bo cos nie kojaze
    ehhh
    Nie chce mi się szukać i w sumie nie mam ostatnio zbytnio czasu:( Nie wiem czy zauważyłeś pytajniki po podanych przeze mnie cyferkach. Pewnie nie :( Nie będę szukał pomniejszych przypadków, ale bardzo mnie dziwi że pomimo już trzech sygnałów preparowania rawickiego toru nadal jesteści drodzy Rawiczanie przekonani że wszystko jest w najlepszym porządeczku:( Uważasz że te 3 to mało?????? Dla mnie to o 3 za dużo, a przy takim podejściu do żużla czuję że na trzech się nie skońćzy, tylko że w końcu jakaś drużyna odmówi wyjazdu na tor, a to może sporo kosztowac Kolejarza, a nie sądzę żeby w kasie rawickiej drużyny był nadmiar zielonych:/

    Acha. Gdzieś powyżej pojawiły sie głosy z Rzeszowa o jakichś problemach:( ehhh, ile jeszcze drużyn miało tam problemy....

    Powiem jeszcze, że konstruktywna krytyka własnego klubu daje czasami wymierne korzyści. Nikt z nas nie mówi, np. że w Krośnie jest idealnie. Zawsze się psuje maszyna startowa i były jaja z nagłośnieniem. Ale ostatnio coś jest jakby lepiej w obydwu tych kwestiach. Dało się? Dało. a jak w Krośnie zaczną preparować tor to mnie tam więcej nie zobacżą. Ot taki już ze mnie kibic, walka i żużlowe świeto ponad wszystko.

    pzdr

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Buahah, nawet nie wiedziałem, czyli nie tylko z torem jest coś nie tak ale i z zabezpieczeniem ze strony ochroniarzy, itp. :P
    Buahahah juz nie moge ze smiechu hahahah

    A na serio: pamiętam wywiad chyba któregoś z Jabłońskich ostro jadącego sobie po jakości przygotowania toru.
    Szkoda ze Jablonscy nie chwalili sie sowimi wyczynami (ddwa lata temu i rok temu)




    a żeby nie być gołosłownym:



    [...]To, co miało miejsce po zakończeniu biegu zdarza się naprawdę rzadko. Na tor wyjechała polewaczka, przeciwko czemu ostro zaprotestowała cała gnieźnieńska ekipa – wszyscy zawodnicy wraz ze swoimi mechanikami w ramach protestu wybiegli na tor. Po tej akcji bardzo nerwowo zrobiło się w parkingu. Właśnie tam, celem uspokojenia atmosfery, swoje kroki skierował sędzia spotkania.[...]
    A Pierwszymi do uspokajania byli... Jablonscy...

    P.S Widze, ze juz kazdy chce "dosrac" Rawiczowi,
    ale wiedzcie jedno My sie nie damy!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Stary ile mozna tak bronic klubu??
    Zrozum to nie tylko Krosno atakuje ale Rzeszow Gniezno i inni wiec wiesz!!(ale zalozew sie ty tylko swoje)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    P.S Widze, ze juz kazdy chce "dosrac" Rawiczowi,
    ale wiedzcie jedno My sie nie damy!!
    Mania prześladowcza. A czemu niby miałbym chcieć "dosrać Rawiczowi" ? Widzę po prostu, że już trzeci sezon z rzędu są pretensje do stanu rawickiego toru i za każdym razem są to pretensje z innej strony. Dla mnie to nie przypadek.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Stary ile mozna tak bronic klubu??
    Zrozum to nie tylko Krosno atakuje ale Rzeszow Gniezno i inni wiec wiesz!!(ale zalozew sie ty tylko swoje)
    A powiedz mi kogo mam bronic??
    Oczywiscie, ja dalej swoje...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Gorzowianie lubia tor w Rawiczu, dla Pawla Hliba jest to jeden z ulubionych bodajze. To juz nie wina Rawiczan ze w tym kraju wiekszosc zawodnikow wychowana jest na betonach :P, zapraszam do Anglii :P szczegolnie Jaboli ktorzy woleli by chyba jezdzic na stole do ping-ponga niz na torze.

    pozdro

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mania prześladowcza. A czemu niby miałbym chcieć "dosrać Rawiczowi" ? Widzę po prostu, że już trzeci sezon z rzędu są pretensje do stanu rawickiego toru i za każdym razem są to pretensje z innej strony. Dla mnie to nie przypadek.
    Nic dodać nic ująć.
    Nam (Krośnianom) również nie chodzi o to żeby Rawicz zniknął z żużlowej mapy Polski bo i tak mamy coraz mniej klubów. Chodzi tylko o to żeby praktyki z torem więcej się nie powtórzyły. Zwycięstwo w sportowej walce cieszy bardziej. Dlatego nigdy się nie cieszę jak zawodnik gości upada, wjeżdża w taśmę, itp. Natomiast jak jakiś wilczek po walce przez 4 kółka objedzie zawodnika gości to skaczę jak małe dziecko:) A jak przegra po walce, to trudno, jest gorszy w danej chwili i tyle, wtedy należą się brawa zawodnikow gości. Wiem że i w Krośnie nie brakuje szowinistów (jak wszędzie) ale ode mnie każdy zawodnik, który zademonstruje kawałek dobrego żużla otrzymuje zasłużone oklaski. Takie jest moje podejście do żużla i wcale nie uwziąłem się na Rawicz bo byłem już świadkiem porażek 70-20 i to w Krośnie. Po prostu zlali nam dupę bo byliśmy słabi:) Tyle.
    Dlatego też nie ma sensu szukać gdzieś wśród władz, winnych smrodu, który już od dawna wisi nad stajenką z napisaem "speedway". Najpierw trzeba oczyścić swoje własne podwórka i wtedy brać się za cos więcej. A to że ostatnimi czasy najwięcej tego smrodku zbiera się nad Rawiczem nie jest powodem do radości innych klubów tylko powinno byc impulsem do działania. Ale skoro w Rawiczu nikt nie widzi problemu to to właśnie jest problem. Czy trzeba znowu jakichś ofiar?? W sumie już dawno żaden zawodnik nie dokonał żywota na torze. Ostatni był chyba Wojtek Kiełbasa (świeć Panie nad Jego duszą):( Ciekawe jakie byłoby tłumaczenie jakby w Rawiczu ktoś źle skończył: "mógł wjechać w taśmę lub markować defekt, a on chciał jechać, głupi jakiś?".
    Preparowanie torów powinno być karane wg prawa jako świadome narażanie żdrowia i życia i gdyby parę osób poszło siedzieć to może byłby jakiś przełom. Szkoda że Polska ( a szczególnie światek żużlowy) jest krajem, w którym odważne decyzje nie są zbyt popularne:( A szkoda.
    I tym optymistycznym akcentem kończę swoją wypowiedź.

    pzdr

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!!

    A Gorzowianie lubia tor w Rawiczu, dla Pawla Hliba jest to jeden z ulubionych bodajze. To juz nie wina Rawiczan ze w tym kraju wiekszosc zawodnikow wychowana jest na betonach :P, zapraszam do Anglii :P szczegolnie Jaboli ktorzy woleli by chyba jezdzic na stole do ping-ponga niz na torze.
    pozdro
    Swięte słowa kolego!!!! zresztą nie tylko gorzowianie lubią nasz tor tak że Rybnik, Tarnów, a tak że Gdańsk który zawsze u nas wymiatał że ho ho! oni jakoś nie narzekają!!!

    Co do reszty to:

    1. Rzeszów.
    Pamietam ponadto zeszloroczny mecz Stali Rzeszow
    w Rawiczu. Po jego zakonczeniu bylo duzo skarg z
    rzeszowskiej ekipy na atmosfere, zachowanie co niektorych
    osob - zwlaszcza w parku maszyn. Doszlo nawet do sytuacji,
    ze ktos z ekipy rawickiej uderzyl Pawla Miesiaca. Na tor
    tez narzekano, choc nie pamietam, czy na meczu Stali,


    Akurat byłem na tym meczu zatem chłopie spytaj lepiej Pawła co zrobił chwile wcześniej jak ci powie prawde to może zmienisz zdanie ( przepychanki w parkingu w istocie były, widzisz obiektywizmu mi nie brakuje)

    2.Gniezno.
    A nawet jeszcze sezon wcześniej. Pamiętam jaką aferę robił wtedy Start Gniezno
    Również byłem na tym meczu afera była w istocie ale z kibolami jacyś szalikowcy wybiegli na tor i darli sie wniebogłosy zatem nie ma sie co dziwić że chyba wtedy poraz pierwszy musiała interweniować ochrona na naszym stadionie.
    Co do Jabłońskich to wogóle szkoda słów jak im nie idzie to cały świat jest winny tylko nie oni!!!
    Zresztą przyszła teraz jak powszechnie wiadomo kryska na matyska i w Gnieżnie gotują sie teraz we własnym sosie.

    3.Ostrów
    Faktem jest, że rawicki tor na ubiegłorocznych barażach wołał o pomstę do nieba. Mam jeszcze na video nagrany ten mecz, więc gdyby ktoś bardzo chciał go zobaczyć, to mogę poszukać tej kasety. Wystarczy zobaczyć jeden, dowolny bieg.

    Ten mecz tak że widziałem na żywo i.... zgrzeszyłbym jak bym napisał że tor był bardzo dobry tak niestety nie było!!
    jednak nie sądze żeby ktoś wtedy robił coś specjalnie!!
    Koniec końców Ostrów zasłużenie wygrał szczere gratulacje!!! zresztą kibice z Ostrowa wspaniali jak zawsze!!!

    4.Krosno
    Przed meczem lało jak z cebra przez dwa dni wiec tor siłą rzeczy "betonowy" nie mógł być ale Krosno i na betonie dostało by w plecy tego dnia byli po prostu słabsi i nic tego nie zmieni i żadne krzyki tu nie pomogą!!! A kibice z krosna pokazali swój poziom inteligencji na forum Rawickim niestety zwykłe chamstowo i łobuzerka!!!
    Ciekawe jakie byłoby tłumaczenie jakby w Rawiczu ktoś źle skończył: "mógł wjechać w taśmę lub markować defekt, a on chciał jechać, głupi jakiś?".
    Zastanów sie co ty kibek piszesz może ty psychiatry potrzebujesz? reszta twojego postu jest do rzeczy ale ten fragment jest po prostu chory nawet mi cię nie żal!!

    Chyba wystarczy!!!
    Pozdrawiam wszystkich kibiców czarnego sportu :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Witam!!!

    A Gorzowianie lubia tor w Rawiczu, dla Pawla Hliba jest to jeden z ulubionych bodajze. To juz nie wina Rawiczan ze w tym kraju wiekszosc zawodnikow wychowana jest na betonach :P, zapraszam do Anglii :P szczegolnie Jaboli ktorzy woleli by chyba jezdzic na stole do ping-ponga niz na torze.
    pozdro
    Swięte słowa kolego!!!! zresztą nie tylko gorzowianie lubią nasz tor tak że Rybnik, Tarnów, a tak że Gdańsk który zawsze u nas wymiatał że ho ho! oni jakoś nie narzekają!!!

    Co do reszty to:

    1. Rzeszów.
    Pamietam ponadto zeszloroczny mecz Stali Rzeszow
    w Rawiczu. Po jego zakonczeniu bylo duzo skarg z
    rzeszowskiej ekipy na atmosfere, zachowanie co niektorych
    osob - zwlaszcza w parku maszyn. Doszlo nawet do sytuacji,
    ze ktos z ekipy rawickiej uderzyl Pawla Miesiaca. Na tor
    tez narzekano, choc nie pamietam, czy na meczu Stali,


    Akurat byłem na tym meczu zatem chłopie spytaj lepiej Pawła co zrobił chwile wcześniej jak ci powie prawde to może zmienisz zdanie ( przepychanki w parkingu w istocie były, widzisz obiektywizmu mi nie brakuje)

    2.Gniezno.
    A nawet jeszcze sezon wcześniej. Pamiętam jaką aferę robił wtedy Start Gniezno
    Również byłem na tym meczu afera była w istocie ale z kibolami jacyś szalikowcy wybiegli na tor i darli sie wniebogłosy zatem nie ma sie co dziwić że chyba wtedy poraz pierwszy musiała interweniować ochrona na naszym stadionie.
    Co do Jabłońskich to wogóle szkoda słów jak im nie idzie to cały świat jest winny tylko nie oni!!!
    Zresztą przyszła teraz jak powszechnie wiadomo kryska na matyska i w Gnieżnie gotują sie teraz we własnym sosie.

    3.Ostrów
    Faktem jest, że rawicki tor na ubiegłorocznych barażach wołał o pomstę do nieba. Mam jeszcze na video nagrany ten mecz, więc gdyby ktoś bardzo chciał go zobaczyć, to mogę poszukać tej kasety. Wystarczy zobaczyć jeden, dowolny bieg.

    Ten mecz tak że widziałem na żywo i.... zgrzeszyłbym jak bym napisał że tor był bardzo dobry tak niestety nie było!!
    jednak nie sądze żeby ktoś wtedy robił coś specjalnie!!
    Koniec końców Ostrów zasłużenie wygrał szczere gratulacje!!! zresztą kibice z Ostrowa wspaniali jak zawsze!!!

    4.Krosno
    Przed meczem lało jak z cebra przez dwa dni wiec tor siłą rzeczy "betonowy" nie mógł być ale Krosno i na betonie dostało by w plecy tego dnia byli po prostu słabsi i nic tego nie zmieni i żadne krzyki tu nie pomogą!!! A kibice z krosna pokazali swój poziom inteligencji na forum Rawickim niestety zwykłe chamstowo i łobuzerka!!!
    Ciekawe jakie byłoby tłumaczenie jakby w Rawiczu ktoś źle skończył: "mógł wjechać w taśmę lub markować defekt, a on chciał jechać, głupi jakiś?".
    Zastanów sie co ty kibek piszesz może ty psychiatry potrzebujesz? reszta twojego postu jest do rzeczy ale ten fragment jest po prostu chory nawet mi cię nie żal!!

    Chyba wystarczy!!!
    Pozdrawiam wszystkich kibiców czarnego sportu :)
    AKURAT GNIEZNO TO ROBI AFERE ZAWSZE I WSZĘDZIE......
    NO MOŻE ROBIŁ , BO TERAZ JUŻ .. PRÓBUJĄ JEŹDZIĆ.
    PS. PAMIĘTAM GRAJKA W GORZOWIE. Z GOLLOBEM.
    WIWAT HAMPELEK!
    PS.2. POZDRAWIAM JARKA HAMPELA , WYMINĄŁ MNIE WRACAJĄC Z DANII NA DRODZE KOSTRZYN GORZÓW W CZWARTEK OKOŁO 7.00
    LECIAŁ BUSEM JAKIEŚ 130 W ZABUDOWANYM :P
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed meczem lało jak z cebra przez dwa dni wiec tor siłą rzeczy "betonowy" nie mógł być ale Krosno i na betonie dostało by w plecy tego dnia byli po prostu słabsi i nic tego nie zmieni i żadne krzyki tu nie pomogą!!!
    Lukaszewicz jeździł na rozwalonym sprzęcie , Golonka się potłukł na próbie toru, Szatmari jechał do momentu gdy nie zapoznał się z murawą, Ślączka bał się toru to było widać. Gdyby tor był normalny to wynik mógłby byc zupełnie inny, w najgorszym wypadku w okolicach remisu. Gdyby wszystko było oki to taki temat by nie powstał bo po co??
    A kibice z krosna pokazali swój poziom inteligencji na forum Rawickim niestety zwykłe chamstowo i łobuzerka
    Prosiłbym nie uogólniać. Nie brałem udziału w dyskusji dopóki nie zostałem jako mieszkaniec Polski południowo-wschodniej spoliczkowany słownie przez Rawiczanina. Ale i wtedy prowadziłem dyskusje merytoryczną bez słów uwłaczających godności studenta. Chciałem też zauważyć że na rawickim forum wycinane z powodu chamstwa były głównie posty Rawiczan. Ja zawsze podejmuję rękawicę, ale jak któs zaczyna mnie obrażać to kończę dyskusję...
    Ciekawe jakie byłoby tłumaczenie jakby w Rawiczu ktoś źle skończył: "mógł wjechać w taśmę lub markować defekt, a on chciał jechać, głupi jakiś?".
    Zastanów sie co ty kibek piszesz może ty psychiatry potrzebujesz? reszta twojego postu jest do rzeczy ale ten fragment jest po prostu chory nawet mi cię nie żal!!
    Tak się składa że czuję się doskonale. A w żadnym wypadku nie czuje potrzeby odwiedzenia psychiatry. W/w słowa to był cytat ze śpiewnika pana sędziego. A napisałęm tak dlatego, że przypomniała mi sie sytuacja z Krosna, nie związana z żużlem. Był w Krośnie bardzo niebezpieczny zakręt, dochodziło tam do drobnych kolizji ale dopóki nie doszło do tragedii to wszyscy Ci którzy mówili że coś jest z tym zakrętem nie tak byli kierowani.... do psychiatry. Dopiero jak na motorze zabił sie tam mój sąsiad to wtedy wszyscy się nagle uspokoili i na zakręcie powstała piękna wysepka. Dlaczego w Polsce nie można pomyśleć zanim stanie się coś złego:( Do pozostałych sytuacji się nie ustosunkuje bo ich nie znam. A na meczu w Rawiczu byłem i żadna siła mnie nie przekona że dwucyfrowa liczba upadków w meczu jest czymś zupełnie normalnym.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przed meczem lało jak z cebra przez dwa dni wiec tor siłą rzeczy "betonowy" nie mógł być ale Krosno i na betonie dostało by w plecy tego dnia byli po prostu słabsi i nic tego nie zmieni i żadne krzyki tu nie pomogą!!! A kibice z krosna pokazali swój poziom inteligencji na forum Rawickim niestety zwykłe chamstowo i łobuzerka!!!
    Ciekawe jakie byłoby tłumaczenie jakby w Rawiczu ktoś źle skończył: "mógł wjechać w taśmę lub markować defekt, a on chciał jechać, głupi jakiś?".
    Zastanów sie co ty kibek piszesz może ty psychiatry potrzebujesz? reszta twojego postu jest do rzeczy ale ten fragment jest po prostu chory nawet mi cię nie żal!!
    stary. to nie kibek ma problem. moze jednak to ty?


    pozdrawiam
    waldek

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem skąd ta nagonka na Rawicz.
    Roberto w Tarnowie nikt nigdy nie narzekał na tor?

    Skoro Rawicz ma taką zła opinię, jak tutaj co niektorzy twierdza, to dlaczego zostal zobligowany do organizacji jednej z rund kwalifikacyjnych IMŚJ? Hę... Dodam jeszcze, ze na czele komitetu organizacyjnego rawickiej rundy stanął Adam Aleksander.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Doszlo nawet do sytuacji,
    ze ktos z ekipy rawickiej uderzyl Pawla Miesiaca
    --------------------------------------------------------------------------------



    Widziales to??
    Ja nie, za to Pawel duzo mi o tym opowiadal. Malo tego -
    opowiadali mi o tym inni zawodnicy, trener, kierownik...
    Wszystkie wersje byly o dziwo w stu procentach zgodne.

    D.J.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Panie Dominiku J.ale dla Rawicza to i tak nie bedzie wystarczajacy powod

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy może mi ktoś kupić program w Rawiczu ?

    Wpłacę kasę na konto lub wymienię na inny program.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto w Tarnowie nikt nigdy nie narzekał na tor?
    Przez 3 sezony z rzędu ? Jakoś nie przypominam sobie.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Panie Dominiku J.ale dla Rawicza to i tak nie bedzie wystarczajacy powod
    Jasne, ze to nie wystarczajacy powod,
    bo gadac to sobie kazdy moze, w przeciwienstwie co do poniektorych to bylem tam i nie musze sluchac zadnego gadania.

    Przez 3 sezony z rzędu ? Jakoś nie przypominam sobie.
    Przez trzy sezonu... - Smiech na sali
    Najlepiej to powiedz ze od '96 roku...

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jasne, ze to nie wystarczajacy powod,
    bo gadac to sobie kazdy moze, w przeciwienstwie co do
    poniektorych to bylem tam i nie musze sluchac zadnego
    gadania.
    Taak, pewnie, Rzeszow sobie wszystko zmyslil i to jeszcze
    sie zmowili i opowiadali to samo. :P I jeszcze zadnego
    z nich tam nie bylo. :P Rozumiem, ze to co mowi Pawel
    Zyber jest swiete a kilkunastoosobowa grupa z Rzeszowa,
    obecna przy tej sytuacji sciemnia na lewo i na prawo.

    D.J.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh po pierwsze to jaki jest sens zalozenia takiego tematu? Dosrac Rawiczowi? Najwyrazniej. Co do "cudownego" Krosna- wasz tor tym bardziej wola o pomste do nieba- bo jesli mnie pamiec nie myli to ciagle nawierzchni granitowej nie macie- uzywajac waszego jezyka toz to powinno byc karalne jako narazanie zawodnikow:P. Tor na baraze- zajrzec w prognoze pogody chyba nie laska- w dniu zawodow rano byl przymrozek- i tor sie rozsypal. Poza tym przeciez tor ten pasowal bardziej Ostrowianom. Odnosnie Rzeszowian i Gnieznian- jakos nie pamietam zeby zadymy z udzialem tych zespolow (nie bylo mnie ta tych meczach) ale dobrze by bylo gdyby Pawelek i reszta Stali zajela sie jazda bo na razie kiepsko im to wychodzi. Odnosnie preparacji toru- chyba nie ma w Polsce klubu ktory by tego jeszcze nie zrobil (Lwow jest na Ukrainie:D) - przeciez robienie betonu czy np kopy to tez preparacja. Co do zabijajacych sie zawodnikow- jak ktos wybral zuzel jako sport ktory uprawia musi sie z tym liczyc- to przeciez jego swiadomy wybor.

    P.S. No niestety:) Gorzowianom bardzo pasuje nasz tor. Dlaczego? Bo jest techniczny podobnie jak ten w Gorzowie- a nie sklada sie tylko z prostych:>

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    bo jesli mnie pamiec nie myli to ciagle nawierzchni granitowej nie macie- uzywajac waszego jezyka toz to powinno byc karalne jako narazanie zawodnikow
    tylko, że ten sport to się nazywa żużel a nie granit :D.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Taak, pewnie, Rzeszow sobie wszystko zmyslil i to jeszcze
    sie zmowili i opowiadali to samo. :P I jeszcze zadnego
    z nich tam nie bylo. :P Rozumiem, ze to co mowi Pawel
    Zyber jest swiete a kilkunastoosobowa grupa z Rzeszowa,
    obecna przy tej sytuacji sciemnia na lewo i na prawo.

    D.J.

    Nie wiem czy kilkunastoosobowa sciemnia...

    Gdzie napisalem ze to co ja napisze jest swiete?
    Chyba, ze Ty sobie ubzduruales...

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle ze wszyscy maja albo granit albo sjenit na torze. Ciekawe czemu:). Jak widac KSZ tkwi jeszcze w poprzedniej epoce;).

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    W tym momencie obraziles Krosno(jednak Rawicz i kibice nie dorosli pozoimem)

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bynajmniej. Podaje FAKT- nikt nie ma juz toru z nawierzchnia zuzlowa w Polsce poza Krosnem. Tak wiec zanim zacznie czepiac sie tego w Rawiczu spojrzcie na wlasny. Co do dorastania- i ja pozdrawiam:) trzykrotnie:P

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Co z tego, że w Krośnie jest tor żużlowy?? Wcale nie oznacza to, że jesteśmy w Krośnie zacofani. Za to zawsze są starania o przygotowanie jak najlepiej tego toru, co wcale nie jest łatwe bo robią się w nim dziury. Jednak nie oglądamy na meczach festiwalu upadków jak to ma miejsce czasami na tytułowym torze w Rawiczu.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do "cudownego" Krosna- wasz tor tym bardziej wola o pomste do nieba- bo jesli mnie pamiec nie myli to ciagle nawierzchni granitowej nie macie- uzywajac waszego jezyka toz to powinno byc karalne jako narazanie zawodnikow.
    Hehe. Toś teraz strzelił jak kulą w płot:) Nasz tor na pewno jest inny bo rzeczywiście jako jedyny jest żużlowy, ale jakoś nam z tym dobrze. Jedno jest pewne. Jak dotąd zawsze był dobrze przygotowany i jakoś mimo tej inności drużyny przyjezdne nie narzekają. A bywało że i tydzień przed meczem było deszczowo. W takiej sytuacji Kazek B. sam bierze do ręki sprzęt i równa, żeby tor był cacy. Ja np. bardzo lubie oglądać zawody na tym żużlowym torze bo jeśli spotkają się dwie równorzędne drużyny to walka jest przednia (np. Opole w tym roku) i nawet wychwalany Wrocław się chowa. A to że nawierzchnia jest żużlowa to co? To taki mały objaw braku argumentacji :) Pretensje do garbatego że ma dzieci proste :)
    Acha jeszcze kwestia narażania zawodników. Tu masz absolutną rację. Rzeczywiście nasz tor jest niebezpieczny. Również doliczyłem się kilkunastu upadków......tyle że w ciągu całego sezonu (albo dwóch), a nie jednego meczu. Nie wspominając o tym że nie pamiętam żadnego upadku na próbie toru.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Co z tego, że w Krośnie jest tor żużlowy?? Wcale nie oznacza to, że jesteśmy w Krośnie zacofani. Za to zawsze są starania o przygotowanie jak najlepiej tego toru, co wcale nie jest łatwe bo robią się w nim dziury. Jednak nie oglądamy na meczach festiwalu upadków jak to ma miejsce czasami na tytułowym torze w Rawiczu.
    mechanik holty - ciuciek - mowił, że na 1/4 IMP Holta złamał na tych dziurach rame :D

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Bynajmniej. Podaje FAKT- nikt nie ma juz toru z nawierzchnia zuzlowa w Polsce poza Krosnem. Tak wiec zanim zacznie czepiac sie tego w Rawiczu spojrzcie na wlasny. Co do dorastania- i ja pozdrawiam:) trzykrotnie:P
    No to musze Cie rozczarowac, ale oprocz Krosna jeszcze w Pile i chyba Krakowie jest żużlowa nawierzechnia :-))
    mechanik holty - ciuciek - mowił, że na 1/4 IMP Holta złamał na tych dziurach rame :D
    Wojciechu !! jak już to dziurze, i to pewnie chodzi o drugi łuk :-)) bo tam faktycznie rok temu na IMP i chyba MPPK, było troche niebezpiecznie. Tylko, że gleby nie zaliczył nikt. O ile mnie pamięć nie myli w całym sezonie jedynym zawodnikiem, który leżał na drugim łuku był Szczurek :D ale po nim to się można wszystkiego spodziewać :P

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    mechanik holty - ciuciek - mowił, że na 1/4 IMP Holta złamał na tych dziurach rame
    --------------------------------------------------------------------------------

    Wojciechu !! jak już to dziurze, i to pewnie chodzi o drugi łuk :-)) bo tam faktycznie rok temu na IMP i chyba MPPK, było troche niebezpiecznie. Tylko, że gleby nie zaliczył nikt. O ile mnie pamięć nie myli w całym sezonie jedynym zawodnikiem, który leżał na drugim łuku był Szczurek ale po nim to się można wszystkiego spodziewać
    Ahh no prosze. To jednak nie tylko w Rawiczu są dziury. Radze najpierw popatrzec na własne podworko, a dopiero potem wytykac bledy innym...

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    mechanik holty - ciuciek - mowił, że na 1/4 IMP Holta złamał na tych dziurach rame
    --------------------------------------------------------------------------------

    Wojciechu !! jak już to dziurze, i to pewnie chodzi o drugi łuk :-)) bo tam faktycznie rok temu na IMP i chyba MPPK, było troche niebezpiecznie. Tylko, że gleby nie zaliczył nikt. O ile mnie pamięć nie myli w całym sezonie jedynym zawodnikiem, który leżał na drugim łuku był Szczurek ale po nim to się można wszystkiego spodziewać
    Ahh no prosze. To jednak nie tylko w Rawiczu są dziury. Radze najpierw popatrzec na własne podworko, a dopiero potem wytykac bledy innym...
    taaa... tylko, że ta dziura tworzy się w trakcie zawodów ! A w Rawiczu z opini, które czytałem na SB, dziury były już na próbie toru i niektórzy już na niej zaliczyli glebe... a to chyba jest róznica no nie ?? Ja nie chce mówić, że Kolejarz coś kombinował z torem, bo nie mnie tam nie było i tego nie widziałem... ja największe pretensje mam do sędziego. Bo wg mnie w przypadku gdy tor nie nadaje się do jazdy zawody powinno się odwołać i przełożyć na inny termin, a nie wymiawiać słowa do zawodników, że "Jak ktoś się boi jeźdźić to niech markuje defekt albo wjeżdża w taśme" bo dla mnie to jest chore !!!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem ze ten sedzia byl z Rawicza;). Co mowi sedzia to zapewne tylko i wylacznie wina Kolejarza. Btw sam piszesz ze nie byles na meczu i jedyne dowody jakie posiadasz to opinie. Moze wiec bedac laikiem w dziedzinie rawickich dziur i dziurek:) nie wypowiadaj sie na ten temat? Bodajze zdjecia tego toru dalej nie posiadacie wiec skad taka pewnosc. Co do upadkow- II liga, normalka- na technicznym torze nie wielu zawodnikow z tej polki sobie dobrze radzi. Odnosnie nawierzchni zuzlowych- a mozna wiedziec gdzie te kluby sa? Krakow- nie zauwazylem takiego w lidze:P, Krosno i Pila to obecnie II liga. Co do waszego drugiego luku- jesli taki zawodnik jak Holta lamie rame na torze to znaczy ze naprawde jest cos nie tak. Hmm i wtedy moze byc "smierc na torze" "przekrety" itd o ktorych tak lubicie pisac.
    Btw. Ciekawe co napisza krosnianie jak Kolejarz u nich wygra (co jest mozliwe)- tor zly:D?

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Rozumiem ze ten sedzia byl z Rawicza;).
    Nie, był ze Szczytna czy jakoś tak :D:D:D.
    Co mowi sedzia to zapewne tylko i wylacznie wina Kolejarza.
    tak jasne, jestem pewien, że Zybi mu tam jakas koperte przesłał i dlatego tak mówił :F
    Btw sam piszesz ze nie byles na meczu i jedyne dowody jakie posiadasz to opinie.
    no może jednak nie tylko opinie, ale także pomeczowe komentarze, które ukazały się na Przeglądzie Żużlowym.
    Moze wiec bedac laikiem w dziedzinie rawickich dziur i dziurek:) nie wypowiadaj sie na ten temat? Bodajze zdjecia tego toru dalej nie posiadacie wiec skad taka pewnosc.
    Skąd taka opinia o tym, że tor się nie nadawał do jazdy ? No własnie po tych opiniach, komentarzach i wypowiedzi Pana Sędziego...
    Co do upadkow- II liga, normalka- na technicznym torze nie wielu zawodnikow z tej polki sobie dobrze radzi.
    a kupa... niezgadzam się, to, że to jest druga liga to nie znaczy, że zawodnicy nie umieją jeździć na technicznych torach... rozumiem, że juniorzy sobie mogą nieradzić ok, ale seniorzy ? i to w takiej ilości ?
    Odnosnie nawierzchni zuzlowych- a mozna wiedziec gdzie te kluby sa? Krakow- nie zauwazylem takiego w lidze:P, Krosno i Pila to obecnie II liga.
    No i co z tego, że to jest druga liga ? To może lepiej zmienić nazwę tego sportu z żużel na granit co ??
    Co do waszego drugiego luku- jesli taki zawodnik jak Holta lamie rame na torze to znaczy ze naprawde jest cos nie tak. Hmm i wtedy moze byc "smierc na torze" "przekrety" itd o ktorych tak lubicie pisac.
    Tak, nasz tor jest szalenie niebezpieczny bo Holta sobie złamał na nim rame :) rotfl :F
    Btw. Ciekawe co napisza krosnianie jak Kolejarz u nich wygra (co jest mozliwe)- tor zly:D?
    lol

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnosnie tych seniorow- Slaczka liczyl sie jako junior (byl w Rawiczu pierwszy raz), tak samo wasi juniorzy, a Laszlo to nie wiem czemu lezal:P. Co do komentarzy- to ubdurac sobie cos latwo- i Pan sedzia i paru palantow z TŻ moze pisac co im sie podoba (tu nie mam na mysli prawdziwych dziennikarzy zuzlowych ktorzy znaja sie na rzeczy), sa to tylko pomowienia. Sprawa by byla gdyby GKSZ dala jakas kare or something. Nie dala... A co do zmiany nazwy:> proponuje speedway, bo basket juz mamy:) A ze tory granitowe sa lepsze to chyba widac:>

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibi nie będę Cię obrażał, bo nie o to tu chodzi, ale powiem łagodnie - piszesz głupoty. Jakoś z tego co pamiętam to w ostatnich kilku latach "nasi" działacze nie mieli wielu zastrzeżeń do przygotowania toru przez rywala tylko w waszym przypadku to się powtarza co spotkanie. Trochę historii:D(napisze kilka spotkań,w których działacze z Krosna mieli zastrzeżenia do rywali lub sędziów):
    w 1999 roku - Unia Tarnów-KKŻ Krosno 45:44 (Przy prowadzeniu 44:40 dla Krosna sędzia Demski wykluczył dwóch Krośnian za pomylenie pokrowców. Według działaczy Paweł Grygolec stał na starcie w odpowiednim pokrowcu przed upływem dwóch minut. Po tym meczu zrezygnował trener Kępowicz)
    nadal 1999(chyba) Iskra Ostrów-KKŻ Krosno 48:42 (Podczas jednego z biegów na tor wybiegli kibice i zaczęli bić Pawła Grygolca po tym, jak podciął On Pawła Łeckiego, który wylądował w szpitalu)
    w 2001(lub 2002) Kolejarz Rawicz-KKŻ Krosno 50:39 (W tym miejscu powinna się pojawić relacja Krzysztofa Raźniewskigo z TŻ,po której Adam Aleksander przepraszał Krosno za zaistniałą sytuację. Ale w skrócie: Nie wpuszczenie "naszych" zawodników na tor przed meczem. Grożenie krośnieńskim działaczom i zawodnikom. Np. że nie wyjadą cali z Rawicza. Wulgarne i obraźliwe teksty pod adresem Pawła Grygolca, którego oskarżano o kontuzję Tomasza Kruka. A w tym włąśnie TŻ ukazała się wypowiedz bodajże mamy Tomasza, która powiedziała, że Tomaszowi urwał się łańcuch i to było przyczyną upadku zawodnika. Hmm żeby było śmiesznie po zawodach krośnianie zostali zaproszeni na wspólnego grilla.
    w 2004 Kolejarz Rawicz-KKŻ Krosno (Prawie to samo co wyżej. Zakaz wejścia na tor przed zawodami, spreparowany tor i głupi sędzia)

    Wnioski:
    1. 50% dotyczy Rawicza (zachowania działaczy i stan toru)
    2. Pozostałe dwa przypadki dotyczą zachowania kibiców oraz zachowania sędziego, a nie przygotowania toru)
    3. Zawsze w centrum uwagi jest Paweł Grygolec.

    Więc Zibi nie mów głustw, bo się zniżasz do poziomu "waszych" działaczy. Hmm ktoś z Krosna napisał, że inne kluby się nie skarżą na nasz tor. Chciałbym tu to wyprostować. Skargi na nasz tor się czasami pojawiają, ale są to głównie opinie w stylu "na łuku znajdowało się kilka dziur, które utrudniały płynną jazdę". Jednak nikt w Krośnie nie doznał jakiejś większej kontuzji z powodu dziur. Jedynie kontuzje były wynikami walki pomiędzy dwoma zawodnikami. Więc przemyśl sobie to wszystko. Wiem jednak, że Was to nie obchodzi bo macie dwa punkty za mecz z Krosnem i interesujecie się kolejnymi spotkaniami, ale kiedyś to się na was odbije. Zobaczycie!!!!

    P.S. Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać pełną relację z meczu z puktu 3. to mogę poszukać ten TŻ i przepisać wszystko.

    Pozdrawiam kibiców z Krosna i (sprawidliwych)Rawicza


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •