Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 144

Wątek: Jaka pierwsza czwórka w Ekstralidze ?

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem i mysle, ze sie wielu ze mna zgodzi, ze symulacje mozna o d*** rozbic. Fakt, ze w zuzlu jest mniejszy sklad dlatego bardziej bolesne sa kontuzje, ale niestety taki jest sport. My (Unia T.) na szczescie nie mozemy liczyc w tym sezonie dlatego tym bardziej sie ciesze, ze jest jak jest. Natomiast mozna powiedziec, ze gdyby nie kontuzje to SZANSE bylyby wieksze, ale nikt nie powie, ze by wygrali/przegrali. To moje zdanie.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nadal sadze ze Czestochowa powinna zajac miejsce Leszna , gdyby nie smierc Kurmanka to Leszno by 2 pkt nie wywiozlo, takie jest moje zdanie , pozdro
    a ja nadal sadze ze musisz przestac pic!!! bo cos jest z toba nie tak!!!! i chciał bym zeby taki gosc jak ty nie mieszał w to Kurmanka!!!!!!!!!!!a skoro twierdzisz ze przy 5 pkt. mistrza swiata nie wywiezli bysmy 2pkt??to duze brawa dla ciebie!

    Dla mnie mistrza ma zdobyc Tarnow , choc duza sympatie daze tez Torun , ale najwazniejsze zeby Leszno w czolowej 4 nie było...
    na wszystkich gp co byłem to dobrze bawiłem sie z ekipą z Bydzi ale ty to chyba po czarnobylu jestes!!!!!!
    widzisz... to że zieloną spotkała taka tragedia moze pozwoli wam uchronic sie przed spadkiem!!!

    a tak juz bez nerwów!! miło by było jakby zamiast Torunia w to miejsce wskoczyło Leszno!

    pozdrawiam kibiców z Bydzi !!! bo beton to chyba skad innąd jest!!!:P:P:P

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    No to teraz jest chyba tak:

    1. Unia Tarnów 16
    2. Atlas Wrocław 14
    3. Apator Toruń 11
    4. Unia Leszno 11
    5. Włókniarz Częstochowa 8
    6. Polonia Bydgoszcz 6
    7. RKM Rybnik 4
    8. Quick - Mix Zielona Góra 2

    To już 3 punkty przewagi Leszna i Apatora nad CKM. Wystarczy ?

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze wystarczy, a cala krowia rodzina z Czestochowy, ktora spotyka sie czesto na obiadach czwartkowych, zawita do drugiej czworki.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Mam nadzieje, ze wystarczy, a cala krowia rodzina z Czestochowy, ktora spotyka sie czesto na obiadach czwartkowych, zawita do drugiej czworki.
    Hmm, a jednak złowrogą wróżbę można usłyszeć tu i ówdzie:
    lukair - jeszcze sie zdziwisz jak CKM pozbawi Twoja Unie zlota w playoffs
    I kiedy człowiek myśli, że już nic gorszego się nie zdarzy:
    felietonik sie szykuje...
    Idę śnić koszmary...

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    [quote]Mam nadzieje, ze wystarczy, a cala krowia rodzina z Czestochowy, ktora spotyka sie czesto na obiadach czwartkowych, zawita do drugiej czworki.


    To sie nazywa przerost formy nad trescia



    [quote]Idę śnić koszmary...



    Dobranoc :P

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Nie wiem czemu Czewe wszyscy skreslaja a przeciez Liszno moze sracic do konca kolejki 6 punktow w Byzi, w czewie , z Tarnowem i Wrockiem i to tak na luzie 4 punkty - bo z czewa nie wygra i mysle ze z Tawnowem gdzies na 80%
    Apator straci w Tarnowie i kto wie czy nie w Byzi , z Wrockiem i Czewa ( ktora juz pojedzie z Ulamkiem).

  8. Powrót do góry    #98
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Nie wiem czemu Czewe wszyscy skreslaja a przeciez Liszno moze sracic do konca kolejki 6 punktow

    hehe pewnie ,Wrocław też
    aha pisze się Leszno jak kolega nie wie

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Też mi sie wydaje, że niektórzy za szybko skreslaja Częstochowe.
    Myślę, ze wczoraj we Wrocławiu pokazaliśmy, że będziemy groźni dla najlepszych, a wariant spotkań przedstawiony przez elendira wydaje się być całkiem realny ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Mam nadzieje, ze wystarczy, a cala krowia rodzina z Czestochowy, ktora spotyka sie czesto na obiadach czwartkowych, zawita do drugiej czworki.
    no tak...niby ostatnio mazarek domagal sie przeprosin od omana za obrazenie go, a tu prosze..."cala krowia rodzina z Czestochowy" ...nie wiem jak inni,ale ja tym wyrazeniem osobiscie poczulem sie urazony. coz...moze do sadu skladac papiery? ehhh...nie ma jednak rownosci na tym forum :(

    wracajac do tematu..szansa na pierwsza 4 caly czas jest, ale niestety teraz nie mozna juz sobie pozwolic na zadna przegrana, ani na wyjezdzie ani u siebie, i liczyc na sprzyjajace wyniki meczow druzyn z Torunia i Leszna :)

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coż towarzysze zostało 5 meczy i wszystkie trzeba wygrać. Nie ma jak stać pod ścianą. Ale wczorajszy mecz pokazał, że mamy ogromną szansę na te 10 punktów. Najbardziej oprócz Torunia obawiam się meczu z Lesznem, nie wiem czemu ale mam obawy o wynik tego meczu (bo Tarnów w NORMALNYCH okolicznościach z 40 nie wyjdzie-tylko 2 zawodników może pojechać w Częstochowie, a reszta...)

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    [quote]
    Nie wiem czemu Czewe wszyscy skreslaja a przeciez Liszno moze sracic do konca kolejki 6 punktow

    hehe pewnie ,Wrocław też
    aha pisze się Leszno jak kolega nie wie
    no min 4 punkty bedziemy mieli chyba nie twierdzisz ze przegramy u siebie z rkmem i zielonka ?:)
    4 dodatkowe moga wpasc nic nie wyklczuczam :)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Coż towarzysze zostało 5 meczy i wszystkie trzeba wygrać. Nie ma jak stać pod ścianą. Ale wczorajszy mecz pokazał, że mamy ogromną szansę na te 10 punktów. Najbardziej oprócz Torunia obawiam się meczu z Lesznem, nie wiem czemu ale mam obawy o wynik tego meczu (bo Tarnów w NORMALNYCH okolicznościach z 40 nie wyjdzie-tylko 2 zawodników może pojechać w Częstochowie, a reszta...)
    Żebyś się tylko nie zdziwił jak to u Was pojedzie tylko 2 zawodników ( Sullivan i Walasek ) a u nas cała drużyna.
    Na tym meczu niewątpliwie zaważy to, że będzie on dla Was meczem o przysłowiową pietruszkę.
    Pozdr.

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druga czwórka oczami z Rybnika:

    5. Włókniarz
    6/7 Polonia/ROW, ze wskazaniem na Polonie
    8. Falubaz

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coż towarzysze zostało 5 meczy i wszystkie trzeba wygrać. Nie ma jak stać pod ścianą. Ale wczorajszy mecz pokazał, że mamy ogromną szansę na te 10 punktów. Najbardziej oprócz Torunia obawiam się meczu z Lesznem, nie wiem czemu ale mam obawy o wynik tego meczu (bo Tarnów w NORMALNYCH okolicznościach z 40 nie wyjdzie-tylko 2 zawodników może pojechać w Częstochowie, a reszta...)
    no no normalne w koncu w tarnowie tylko 2 zawodników wygralo 8 meczy hehe rickardsson i gollob t robią w meczu średnio po 25 punktów....

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coż towarzysze zostało 5 meczy i wszystkie trzeba wygrać. Nie ma jak stać pod ścianą. Ale wczorajszy mecz pokazał, że mamy ogromną szansę na te 10 punktów. Najbardziej oprócz Torunia obawiam się meczu z Lesznem, nie wiem czemu ale mam obawy o wynik tego meczu (bo Tarnów w NORMALNYCH okolicznościach z 40 nie wyjdzie-tylko 2 zawodników może pojechać w Częstochowie, a reszta...)
    HEHEHEHEHEHEHHEHEEHEHEH
    "Było ich trzech, w każdym z nich inna krew,ale jeden przyświecał im cel...!!"(M.Remała,T.Gollob,Rickardsson)
    WYGRAĆ W CZĘSTOCHOWIE!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiedy Wy się wreszcie ockniecie że siłą UNI jest właśnie druga linia??? (KOłodziej,Burza,J.Gollob,G.Rempała)
    A co do samego meczu, napewno będzie to przepiękny pojedynek..
    POZDROWIENIA Z TARNOWA

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy Wy się wreszcie ockniecie że siłą UNI jest właśnie druga linia??? (KOłodziej,Burza,J.Gollob,G.Rempała)
    co ja widze, Rempała mocny, a myślałem że na stadionie Unii widnieje napis "Rempały won z Tarnowa"

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Mądralom w odpowiedzi

    Teraz jest tak:
    Unia Leszno - 11 pkt
    Apator Toruń - 11 pkt
    Włókniarz Częstochowa - 8 pkt

    Spróbujmy przewidzieć , to co nieprzewidywalne:
    Unia Leszno: RKM(dom)-2 pkt,Unia T.(dom)-2 pkt,Włókniarz(wyjazd)-0 pkt,WTS(dom)-2 pkt,Polonia B.(wyj.)-0 pkt
    Razem 6 pkt
    Komentarz - 4 trudne do wytypowania mecze. Zakładam optymistycznie , że Unia wygra u siebie z oboma liderami tabeli i nieco pesymistycznie, że przegra oba wyjazdy.
    Ale póki co w Bydgoszczy wygrała tylko Unia Tarnów ,a i to baaardzo szczęśliwie .... A o punkty będzie w Bydzi cholernie trudno , bo Polonia walczy o 6 miejsce. W Cz-wie jeszcze trudniej :-) Ale za to u siebie zakładam optymistycznie , że Unia nie powtórzy już takiej wpadki jak z Apatorem , choć rywali ma groźniejszych...
    Apator Toruń: Unia T.(wyj.)-0 pkt,WTS(dom)-2 pkt,Polonia B.(wyj.)-0 pkt,Włókniarz(dom)-0 lub 2 pkty,ZKŻ(wyj.)-2 pkt
    Razem 4 lub 6 punktów
    Komentarz - również 4 trudne do wytypowania mecze. Zakładam , że podobnie jak Unia L. także i Apator wygra u siebie z osłabionym WTS-em , zakładam też że z dwóch wyjazdów z drużynami walczącymi ROZPACZLIWIE o utrzymanie Apator wygra jeden i będzie to mecz w Zielonej Górze. W Bydgoszczy nie będzie zmiłuj się - w końcu to derby , a punkty są potrzebne obu drużynom i mowy nie ma o żadnych układach. Jednym słowem mocno wierzę w klasę BTŻ :-)
    Mecz Apator-Włókniarz zostawiam sobie na deser....
    Włókniarz Częstochowa: ZKŻ(dom)-2 pkt,RKM(wyj.)-2 pkt,Unia L.(dom)-2 pkt,Apator(wyj.)-0 lub 2 pkty,Unia T.(dom)-2 pkt
    Razem 8 lub 10 punktów
    Komentarz - również 4 trudne mecze :-) Tu sprawa jest prosta.KAŻDY KOLEJNY MECZ JEST TRUDNIEJSZY OD POPRZEDNIEGO.
    Pierwszy poważny test czeka w Rybniku - niemniej jednak już z Ułamkiem w składzie powinna to być przeszkoda do wzięcia, skoro Rybnik męczył się z osłabioną Polonią.
    Leszno u siebie też jest do przeskoczenia.
    A potem jest kluczowy mecz w Toruniu - zwycięstwo Włókniarza raczej eliminuje Apatora z pierwszej czwórki , zwycięstwo Apatora zadziała w drugą stronę - no , chyba ża Apator jednak potknie się i nie wygra ani w Zielonej Górze ani w Bydgoszczy.
    No i na koniec trzęsienie ziemi - czyli mecz z Unią Tarnów - mimo wszystko jak najbardziej do wygrania :-)

    Prawda jest taka , że układ meczów całej trójki drużyn w pozostałych 5 kolejkach jest baaardzo trudny i każdy ma prawo gdzieś się potknąć. W takim nieco pesymistycznym scenariuszu wychodzi mi tak:
    Apator Toruń - 17 pkt
    Unia Leszno - 17 pkt
    Włókniarz Częstochowa - 16 pkt

    Ale dosłownie jedna wpadka może wszystko zmienić - wystarczy np. że Unia Leszno tylko zremisuje z Unią Tarnów i tego jednego punktu może zabraknąć....
    Następna kolejka nie wyjaśni nic , ale za to po 11 kolejce będziemy mądrzejsi. WSZYSTKIE 3 drużyny MUSZĄ w niej wygrać swoje mecze!!!
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lukair - jeszcze sie zdziwisz jak CKM pozbawi Twoja Unie zlota w playoffs
    Nie wiem kto to napisal ale widac ten ktos zmadrzal, bo tego wpisu juz nie ma. Chyba moze byc tak, ze Unia moze pozbawic CKM playoffow.

    Co do tych typowan Sokola :)

    Fakt, ze sie postarales ale jednak chyba troche za latwo to naszkicowales dla swojej druzyny. Mecz wyjazdowy w Rybniku? Polegl tam Apator, czemu nie moze CKM?
    Mecz u siebie z Tarnowem bedzie ciekawie i macie na pewno wieksze szanse, ale pkt za szanse sie nie zdobedzie, trzeba je uzbierac na torze.

    Leszno natomiast ma teraz dosc ciezkie mecze. U siebie z liderami, nie bedzie lekko.

    Ja i tak uwazam, ze CKM nie wejdzie do 4. Nie boje sie tego powiedziec, takie jest moje zdanie po tym co zobaczylem i po tym jaka jest teraz sytuacja w lidze. A czy trafie to sie przekonamy mysle gdzies w 11, 12 kolejce.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Kiedy Wy się wreszcie ockniecie że siłą UNI jest właśnie druga linia??? (KOłodziej,Burza,J.Gollob,G.Rempała)

    --------------------------------------------------------------------------------



    co ja widze, Rempała mocny, a myślałem że na stadionie Unii widnieje napis "Rempały won z Tarnowa"
    No widzisz jakie to życie jest nieprzewidywalne:P:P:P:P
    Wczoraj na dnie a dziś wysoko z JASKÓŁKAMI!!!

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    [/quote]
    HEHEHEHEHEHEHHEHEEHEHEH
    "Było ich trzech, w każdym z nich inna krew,ale jeden przyświecał im cel...!!"(M.Remała,T.Gollob,Rickardsson)
    WYGRAĆ W CZĘSTOCHOWIE!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiedy Wy się wreszcie ockniecie że siłą UNI jest właśnie druga linia??? (KOłodziej,Burza,J.Gollob,G.Rempała)
    A co do samego meczu, napewno będzie to przepiękny pojedynek..
    POZDROWIENIA Z TARNOWA[/quote]
    no nie :) Jacek G. sila ?:) zabawny jestes , jak pozostale silacze pojada w Czewie tak jak we Wroclawiu to kiepsciutko bedzie :) w Czewie jest bardzo podobny tor jak we Wroclawiu moze Unia te 35 p zrobi co ?

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    [pre]
    Tarów 16 +8
    Wrocław 14 +4
    Leszno 11 +3
    Toruń 11 +1
    Częstwa. 8 +0
    Bydgoszcz 6 -2
    Rybnik 4 -6
    Zielona 2 -8
    [/pre]
    Na razie tabela wygląda tak, przyjmując wygrane wszystkich ekip u siebie w II rundzie.
    Mała legenda: wtajemniczeni i tak wiedzą o co chodzi:
    0 - wygrana siebie, przegrana na wyjeździe, czyli norma
    +1 lub +2 - remis lub wygrana na wyjeździe
    -1 lub -2 - remis lub przegrana u siebie

    I. Tarnów wygrał w Zielonej, Rybniku, Bydoszczy i przede wszystkim w Toruniu.
    Na razie 8 plusowych punktów. Pozostałe tory to Leszno i Częstochowa. Jedyne zagrożenie u siebie nadciągnie z Torunia.
    II. Wrocław - Na olimpijskim spokój. Dotychczasowe wygrane w Zielonej i Rybniku, czyli +4 pkt. Żeby myśleć o mistrzostwie trzeba czegoś spektakularnego. Pozostały
    jeszcze wyjazdy do Leszna, Torunia i Bydgoszczy. Może być z tego 0 jak i +6.
    III. Leszno - Dotychczas wygrana w osłabionych Zielonej i Rybnikuo oraz remis u siebie z Apatorem, reasumując +3pkt.
    Pozostały 2 super trudne pojedynki u siebie z liderami + Rybnik, oraz wyjazdy do Bydgoszczy, i Częstochowy. Równie dobrze może zdobyć 2 pkt. co 10. Zależy.
    IV. Toruń - Na razie +3 pkt. przez wygraną we Włókniarzu i remis w Lesznie oraz tyły u siebie z Toruniem. Toruń zagości jeszcze Wrocław i Lwa, może być zdesperowany, więc groźny. Realne wygrane na wyjeździe w Zielonej i Bydgoszczy.
    V. Częstochowa - Dotychczas wygrana w Zielonej i tyły z Toruniem (zerowy bilans punktów), jednakże teraz mają wiele lepszy układ meczy niż w I rundzie. Ryzykownie w domu z Tarnowem i Lesznem. Poza tym wyjazd w Rybniku i Toruniu.
    VI. Bydgoszcz - Na razie mają tylko -2 pkt, więc raczej spokojne miejsce w lidze. Przegrali bowiem na razie tylko z Tanowem i to pechowo. Wyjazd do Zielone oraz przyjęcie u siebie Totunian, Leszczynian i Wrocławików. Dużo zależy też od dyspozycji Rybniczan.
    VII. Rybnik - Na razie -6 pkt. Pozostały raczej cięzkie wyjazdy do Tarnowa, Wrocawia i Leszna. U siebie jeszcze Zielona i Toruń. Jest szansa na ominięcie baraży.
    VIII. Przykro stwierdzić, ale pozostały 2 mecze usiebie, z Toruniem i Bydgoszczą. Realna wygrana z tą drugą ekipą. Dotychczas -8pkt.

    Tak naprawdę Leszno, Toruń i Częstochowa graniczą w całokształcie o punkt. Konia z rzędem temu co przepowie klejność po XIV kolejkach. Za dużo jest Ognistych meczy od których będzie zależeć tabela.
    Pozd.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sokol w swoich typowaniach zalozyl, ze Apator wygra u siebie z Wroclawiem. Moze i tak, jednak ja zakladam inaczj, mysle ze wroclawianie z odrobina szczescia (ktora maja!) wygra w Toruniu i juz wszystko ulega zmianie! :)
    Ja tam caly czas wierze, ze Wlokniarz bedzie w pierwszej czworce. Wiara czyni cuda! ;)

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2003
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza czworka bedzie wygladac tak:
    1. Tarnow 22 pkt
    2. Torun 19 pkt
    3. Wroclaw 18 pkt.
    4. Leszno 17pkt
    5. Czestochowa 16 pkt
    6. Bydgoszcz 10 pkt
    7. Rybnik 6 pkt
    8. Zielona Gora 4 pkt

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HEHEHEHEHEHEHHEHEEHEHEH
    "Było ich trzech, w każdym z nich inna krew,ale jeden przyświecał im cel...!!"(M.Remała,T.Gollob,Rickardsson)
    WYGRAĆ W CZĘSTOCHOWIE!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiedy Wy się wreszcie ockniecie że siłą UNI jest właśnie druga linia??? (KOłodziej,Burza,J.Gollob,G.Rempała)
    A co do samego meczu, napewno będzie to przepiękny pojedynek..
    POZDROWIENIA Z TARNOWA[/quote]
    no nie :) Jacek G. sila ?:) zabawny jestes , jak pozostale silacze pojada w Czewie tak jak we Wroclawiu to kiepsciutko bedzie :) w Czewie jest bardzo podobny tor jak we Wroclawiu moze Unia te 35 p zrobi co ?[/quote]

    czym ty nas straszysz?torem?nikt tak nie prepar(uje)ował toru jak wrocław!to logiczne ze coś nie tak było z nawierzchnią u was skoro tomek g nie mógł nawet słabonia wyprzedzic!riki tez się gubił!wczoraj tor u was był inny niz na meczu z nami,tez ciężki ale inny,chyba twardy a na takim unia dobrze jeździ(mecz w tarnowie-tor twardy ale równy)to dlaczego wrocław przegrał w częstochowie jezeli tam jest podobny tor do wrocławskiego?a wy ile punktów uzbieracie w tarnowie w play-offach jak unia będzie miała pełny skład-bez upadków kołodzieja na prowadzeniu?25 czy 27?więcej napewno nie!

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    heh tarnow
    nie zapominajcie ze cieslak jest z czestochowy, a jego atlas walczy o zloto :P wiec jemu jest na reke dac nam swoj "przepis na tor pod gospodarzy" :D

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2003
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zapominaj ze kto jaka bronia walczy od takiej ginie i te machinacje z torem moga sie nie oplacic. Z tego co widzialem w telewizji odnosze wrazenie ze wroclaw sie juz wystrzelal i teraz bedzie juz coraz bardziej pod gorke.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HEHEHEHEHEHEHHEHEEHEHEH
    "Było ich trzech, w każdym z nich inna krew,ale jeden przyświecał im cel...!!"(M.Remała,T.Gollob,Rickardsson)
    WYGRAĆ W CZĘSTOCHOWIE!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiedy Wy się wreszcie ockniecie że siłą UNI jest właśnie druga linia??? (KOłodziej,Burza,J.Gollob,G.Rempała)
    A co do samego meczu, napewno będzie to przepiękny pojedynek..
    POZDROWIENIA Z TARNOWA
    --------------------------------------------------------------------------------


    no nie Jacek G. sila ? zabawny jestes , jak pozostale silacze pojada w Czewie tak jak we Wroclawiu to kiepsciutko bedzie w Czewie jest bardzo podobny tor jak we Wroclawiu moze Unia te 35 p zrobi co ?
    Jak wasi gwiazdorzy pojadą wszędzie tak jak w Tarnowie to meczu nie wygracie!!!
    "pieprzenie kotka za pomocą młotka"
    Każdy z nich miał przynajmnie jeden mecz w granicach 10 punktów, a taka jest rola drugiej lini że kilkopunktowe zdobycze przy normalnej dyspozycji T&T gwarantuje Uni wygraną o czym doskonale się przekonaliście!!

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i ja i ja :P

    Pierwsza czworka bedzie wygladac tak:
    1. Tarnow 22 pkt
    2. Torun 19 pkt
    3. Wroclaw 18 pkt.
    4. Leszno 17pkt
    5. Czestochowa 16 pkt
    6. Bydgoszcz 10 pkt
    7. Rybnik 6 pkt
    8. Zielona Gora 4 pkt
    ja nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za :)

    Toruń ma co prawda bardzo trudne mecze u siebie ale... widoczny jest obecnie brak Bajerskiego. Moim zdaniem, gdyby "Bajer" jechał w Rybniku, Toruń miałby 2 punkty więcej... no cóż, trzeba jechać dalej :) kluczowa może okazać się także potyczka z sąsiadami spod znaku Gryfa :) no ale czas pokaże - ja wierze... i wierzył będę :) a ta tabela wyżej jest przepiękna :P

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę ze Rybnik będzie mmiał więcej niz 6 pkt:P:P:P:P i przez to Cz-wa niestety bedzie w drugiej czwórce!!

    POzdROWienia:)

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    czym ty nas straszysz?torem?nikt tak nie prepar(uje)ował toru jak wrocław!to logiczne ze coś nie tak było z nawierzchnią u was skoro tomek g nie mógł nawet słabonia wyprzedzic!riki tez się gubił!wczoraj tor u was był inny niz na meczu z nami,tez ciężki ale inny,chyba twardy a na takim unia dobrze jeździ(mecz w tarnowie-tor twardy ale równy)to dlaczego wrocław przegrał w częstochowie jezeli tam jest podobny tor do wrocławskiego?a wy ile punktów uzbieracie w tarnowie w play-offach jak unia będzie miała pełny skład-bez upadków kołodzieja na prowadzeniu?25 czy 27?więcej napewno nie![/quote]

    no mysle ze wy lepiej spreparowaliscie u siebie tor :)ale nie dokonca bo i tak w dwumeczu Wrocek jest do przodu :)pozatym straciliscie Kolodzieja przez te wasze preparacje :)

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pierwsza 4

    bedzie wygladac tak
    1. Tarnow
    2.Torun
    3. Wroclaw
    4. Leszno

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    no mysle ze wy lepiej spreparowaliscie u siebie tor :)ale nie dokonca bo i tak w dwumeczu Wrocek jest do przodu :)pozatym straciliscie Kolodzieja przez te wasze preparacje :)
    Na szczęście nie straciliśmy oczu i już po kilku dniach przeczytaliśmy, że przyczyną upadku było pęknięcie tłoka w silniku i sam Kołodziej się zaraz po meczu dziwił że mu tak motor postawiło :)

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Moja 1 czwórka:

    Unia T.
    WTS
    Włókniarz
    Unia L.

    I myśle że w takiej właśnie kolejności.Włókniarz jest w stanie wygrać wszystkie mecze do końca rundy zasadniczej, a mój optymizm opieram na znakomitej dyspozycji Walaska(dzisiaj w Anglii 12 pkt(3,3,3,3,0,))Na powrocie Ułamka do składu.Na tym że Sulli wreszcie pojechał nieźle we Wrocławiu a dzisiaj w Anglii 13pkt(2,2,3,3,3) oraz na tym że dwutygodniowa przerwa Rune wyjdzie mu na dobre i zobaczymy Go w dyspozycji do jakiej nas przyzwyczaił przez ostatnie 2 lata.Ta czwórka powinna wystaryczyć do wygrywania przy małym wsparciu ze strony Czerwa i Szczepaniaka;)

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie sądzę, żeby Włókniarz wygrał wszystkie mecze, newet jeśli nie wiem jakby się starał

    moja czwórka:
    Unia Tarnów
    WTS
    Unia Leszno
    Apator

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    I myśle że w takiej właśnie kolejności.Włókniarz jest w stanie wygrać wszystkie mecze do końca rundy zasadniczej, a mój optymizm opieram na znakomitej dyspozycji Walaska(dzisiaj w Anglii 12 pkt(3,3,3,3,0,))Na powrocie Ułamka do składu.Na tym że Sulli wreszcie pojechał nieźle we Wrocławiu a dzisiaj w Anglii 13pkt(2,2,3,3,3) oraz na tym że dwutygodniowa przerwa Rune wyjdzie mu na dobre i zobaczymy Go w dyspozycji do jakiej nas przyzwyczaił przez ostatnie 2 lata.Ta czwórka powinna wystaryczyć do wygrywania przy małym wsparciu ze strony Czerwa i Szczepaniaka
    Szczerze watpie aby CKM wygral wszystkie mecze. Fakt ze ma latwiejsze mecze niz wczesniej ale przeciwnicy sie nie poddadza bez walki. Mysle ze optymizmu nie masz co opierac na wynikach w Anglii. Tam sa inne warunki i czesto na wyspach zawodnik przywozi dwocyfowke a w Polsce 4-6 ptk.

    Moja 4:
    1. Tarnow
    2. Wroclaw
    3. Torun
    4. Leszno
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do pana Elendir

    ale to wy jestescie 2 punkty do tyłu :D a 10 kolejka to spacerek dla tarnowa no a dla atlasu raczej duża górka w bydgoszczy wiec nic wam wynik dwumeczu niepomoze jak bedziecie 4 punkty do tyłu :D

  38. Powrót do góry    #128
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pierwsza ( 4 )

    [quote]Witam...

    No cóż...
    1. Unia Tarnów
    2. WTS Wrocław
    3. Włókniarz Częstochowa
    4. Apator Toruń


    1 wrocek
    2 UNIA Leszno
    3 Torun
    4 tarnow
    Rufin w Brukseli, a UNIĘ bierze kto ? zgadnijcie ? KUL....
    Nisamowita Kasa. A kasa rządzi! widzicie co Bydgoszcz
    bez kasy znaczy !!

    pozdrowka compavo

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie zapatrzenie kibicow Włókniarza na szanse swojej druzyny, wygrac z Apatorem na wyjeździe? pusty smiech mnie ogarnia. Prykro to mowic, ale CKM nie ma szans!!

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemu kolego mamy nie wygrać w Toruniu, skoro wy wygraliście u nas. Zresztą zwycięstwo w Toruniu może nie być konieczne.Optymizm Częstochowian opiera się na tym, że Ryan będzie jechał, Rysiek też, Walas jest w wielkiej formie, Ułąmek wróci, Czerwo sie rozjeździł, a Toruń jedzie 3 juniorami. Więc jak widać perspektywy są dobre, tylko czy uda się to wykorzystać.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie zapatrzenie kibicow Włókniarza na szanse swojej druzyny, wygrac z Apatorem na wyjeździe? pusty smiech mnie ogarnia. Prykro to mowic, ale CKM nie ma szans!!
    Powiem ci tak:
    Nie tylko ludzie z CZestochowy pisza, ze Wlokniarz znajdzie sie w pierwszej czworce. Jesli sobie przeanalizujesz wpisy zauwazysz, ze wielu forumowiczow z innych miast wierzy w mozliwosci CKM-u.
    CKM nie ma szans??? A kto przed sezonem powiedzialby, ze Bydgoszcz bedzie wygrywac, ze Torun wygra w Czestochowie (to teraz my wygramy w Toruniu ;) ). Zuzel (jak kazdy inny sport, jak cale zycie) jest nieprzewidywalny i co sie zdarzy, tego nie wiemy. Ale mozemy miec nadzieje, liczyc na wybrane przez nas druzyny i wierzyc :)

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem ci tak:
    Nie tylko ludzie z CZestochowy pisza, ze Wlokniarz znajdzie sie w pierwszej czworce. Jesli sobie przeanalizujesz wpisy zauwazysz, ze wielu forumowiczow z innych miast wierzy w mozliwosci CKM-u.
    CKM nie ma szans??? A kto przed sezonem powiedzialby, ze Bydgoszcz bedzie wygrywac, ze Torun wygra w Czestochowie (to teraz my wygramy w Toruniu ;) ). Zuzel (jak kazdy inny sport, jak cale zycie) jest nieprzewidywalny i co sie zdarzy, tego nie wiemy. Ale mozemy miec nadzieje, liczyc na wybrane przez nas druzyny i wierzyc :)
    Po pierwsze jestem z Bydzi. A po drugie przeprowadzilem symulacje i wygląda to tak

    Apator pomaga Bydzi utrzymać się w lidze i oddaje 2 punkty, ale pozostale mecze wygrywa (prócz Tarnowem i Bydzią). Leszno ma dwa mecze u siebie, a Czewa jedno.Więc można dopisać Unii przynajmniej dwa punkty (ciekaw czy wygrają z Tarnowem) a Czewa jedzie na cięzki wyjazd do Rybnika (Bydgoszcz trzyma za Was kciuki), ale będzie cięzko bo RKM sie rozpędził, więc sytuacja wygląda tak po 11 kolejkach

    Leszno 13 bądź 15 punktów
    Częstochowa 10 lub 12

    Biorąc drugi wariant Czewa wygrywa z Lesznem u siebie, ale w Toruniu będzie bardzo trudno, wiec moim zdaniem tabela po 14 kolejkach będzie taka. Chociaż Czewa moze liczyć na zwycięstwo WTS w Lesznie, więc jeszcze wszystko możliwe

    Tarnów
    Wrocław
    Toruń
    Leszno






  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apator pomaga Bydzi utrzymać się w lidze i oddaje 2 punkty, ale pozostale mecze wygrywa (prócz Tarnowem i Bydzią). (...) a Czewa jedzie na cięzki wyjazd do Rybnika (Bydgoszcz trzyma za Was kciuki), ale będzie cięzko bo RKM sie rozpędził
    Apator pomaga Bydgoszczy, Rybnik pomaga Czestochowie :)
    Spoko, jak pisalam - kazdy wierzy w co chce wierzyc a jak bedzie rozstrzygnie los.

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno w walce o tytuł udział brać będą: Atlas Wrocław, Unia Tarnów, Apator Toruń i prawdpodobnie dolaczy do nich Wlokniarz Cz-wa.

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fraction:

    [...]wiec moim zdaniem tabela po 14 kolejkach będzie taka.


    Tarnów
    Wrocław
    Toruń
    Leszno
    No i ja sie pod ta tabela podpisuje.

    Fakt, ze nie mozna skreslac druzyny ale sytuacja na obecna chwile jest taka, ze szanse CKM -u na wejscie do 4 sa juz praktycznie teoretyczne. CKM stracil wiele na poczatku i teraz to bedzie bardzo trudno odrobic. Ale nieprawde mowia tez ci co wogole im nie daja szans. Szanse sa ale powiedzmy 10%.

    pozdro
    lukair

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •