Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 144

Wątek: Jaka pierwsza czwórka w Ekstralidze ?

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.UNIA TARNOW
    2.WTS WROCLAW
    3.ZLOMREX CZESTOCHOWA
    4.APATOR TORUN

  2. Powrót do góry    #47
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wrocław 100%
    tarnów 100%
    toruń
    i albo częstochowa albo leszno
    a jak bedzie zobaczymy


  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie 1 czwórka to:


    Drużyna A
    Drużyna B
    Drużyna C
    Drużyna D


    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tarnów, Wrocław, Toruń i Leszno to są dla mnie główni kandydaci do czwórki. Chociaż na chwile obecną jest coraz więcej kontuzji w klubach i różnie to jeszcze może być (np u nas w Tarnowie na chwile obecną Burza, J. Gollob i Kołodziej są kontuzjowani i robi się naprawde nie ciekawie, w innych klubach również jest pod tym względem cieżko).

    Pozdro!

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nadal sadze ze Czestochowa powinna zajac miejsce Leszna , gdyby nie smierc Kurmanka to Leszno by 2 pkt nie wywiozlo, takie jest moje zdanie , pozdro

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Z całym szacunkiem watpie by to Leszno znalazło się w pierwszej czwórce.
    Co prawda Włokniarz wybitnie zawiódł w Bydgoszczy, to jednak w końcowym rozrachunku licze na przewage biało-zielonych ;)

    Stad mój typ na czwórke to: Toruń, Tarnów, Wrocław, Częstochowa

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Tabela wygląda teraz jakoś tak:

    TARNÓW 14
    WROCŁAW 12
    LESZNO 11
    TORUŃ 09
    CZĘSTOCHOWA 08
    BYDGOSZCZ 06
    ZIELONA GÓRA 02
    RYBNIK 02


    Ja myślę, że oprócz Tarnowa i Wrocławia udział w czwórce zapewni sobie również Leszno, a dopiero między Toruniem a Częstochową będzie walka o ostatnie miejsce. Nawet Bydgoszcz tak daleko nie odstaje ale na czwórkę szans nie ma patrząc na występy wyjazdowe. Chociaż u siebie wszystkich przyprawiają o zawał serca :P

    A Rybnik skoro się teraz obudził może jednak powalczyć o baraże (a może i więcej ?) kosztem pogrążonej w żałobie Zielonej Góry...

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Jedyna możliwość

    Jedyna możliwość na to żeby Włókniarz awansował do pierwszej czwórki to jest taka ,że Włókniarz musi wygrać wszystkie mecze u siebie i na wyjezdzie w Rybniku,natomiast Leszno musi przegrać dwa z tych trzech meczy:Leszno-Tarnów,Leszno-Wrocław,Bydgoszcz-Leszno.
    Innej możliwośći nie widze ,bo po tym co prezentują obecnie gwiazdy Włókniarza niemozliwe jest wywiezienie punktów z Wrocławia lub z Torunia.

    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ostatnia kolejka namieszała...

    Przyznać trzeba rację, że gdyby nie tragedia Rafała to Unii tak lekko by nie poszło. Cieszy jednak postawa Krzysia Kasprzaka, meczu nie widziałem ale dorobek punktowy dobrze rokuje. Dla Unii najważniejsze by wygrać z Tarnowem i Wrocławem u siebie ale chyba i tak mecz w Bydgoszczy może być meczem o być albo nie być w pierwszej czwórce.

    Przegrana Częstochowy i Torunia na pewno tylko jeszcze bardziej urozmaicą runde rewanżową. Sytuacja Częstochowy jest na pewno bardzo trudna, bo 16 pkt to chyba max możliwości, bo o wygraną we Wrocławiu lub Toruniu będzie bardzo trudno. Toruń też stracił punkty i 19 pkt. to max możliwości bo w Tarnowie nikt nie wygra raczej.

    Jeśli więc Leszno wygra wszystko u siebie i w Bydgoszczy to o to jedno miejsce walczyć będzie Toruń z Częstochową 11 lipca tyle, że to przed ostatnią koleją będzie.


    JESZCZE RAZ GŁĘBOKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA Z POWODU TRAGEDII RAFAŁA... RAFALE NIE ZAPOMNIMY CIE!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz po tej kolejce coraz bardziej sie umacniam w przekonaniu, ze to Leszno bedzie w czworce, a nie Czestochowa. Niektorzy pisza, ze Leszno ma wieksze szanse niz Torun, ale wedlug mnie jest odwrotnie. Dlatego, ze to Torun ma mecz bezposredni z Cze-wa i tym jednym meczem moga sobie spokojnie juz zapewnic czworke. Co prawda bedzie to koncowka juz, ale to jest ich atut.

    Natomiast po tej smutnej kolejce(Kurmanek :( ) wedlug mnie tabela po zasadniczej bedzie taka:

    1. Unia Tarnow (yeeeee :P )
    2. WTS Wroclaw
    3. Apator Torun
    4. Unia Leszno

    Dwa ostatnie miejsca moga sie zamienic kolejnoscia, natomiast wielkich szans Czestochowie nie daje.

    lukair

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zobaczcie towarzysze jak ciekawie się zrobiło. Moim zdaniem Leszno będzie obok Wrocławia i Tarnowa w I czwórce.
    A WŁÓKNIARZ cóż musi wygrać w Rybnuki, wszystko u siebie(prosta sprawa) i w Toruniu. Kiedy wróci Ułam wszystko się ułoży. Jestem jednak pełem obaw o mecze wyjazdowe(wszystkie). Może powalczymy we Wrocławiu, choć będzie ciężko. Apator zgubił sporo punktów po drodze, ale wygrał w Częstochowie i ten mecz będzie się odbijał czkawką do końca.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z przykroścą stwierdzam że leszno najprawdopodobniej załapie się do pierwszej czwórki.Brak Ułamka stwia Częstochowe raczej na przegranej pozycji w meczu z WTS co w zasadzie prawie eliminuje ich z walki o pierwsza czwórkę.Wrocław ma ciężkie mecze wyjazdowe z Apatorem i Lesznem przy czym Apator jest pierwszy i o kontuzję nie trudno brak Drabika zrobi swoje i najczarniejszy scenariusz jest możliwy a więc: 1.TARNÓW 2.LESZNO 3.APATOR
    Obym był złym prorokiem.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    Całę szczęście, że głupota nie boli.....

    betonn czy Ty nie masz wstydu?
    Ja nadal sadze ze Czestochowa powinna zajac miejsce Leszna , gdyby nie smierc Kurmanka to Leszno by 2 pkt nie wywiozlo, takie jest moje zdanie , pozdro
    Gdyby głupota bolała prawdopodobnie nawaliłbyś w spodnie z bólu. Jak możesz jak śmiesz takie głupoty pisać?
    Na tak durne stwierdzenie nikt poza mściwym i chamowatym betonnem z Bydzi się nie odważył.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem z tarnowa i raczej nie sądze by unia zajełą pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej niestety wypadło nam 3 podstawowych zawodników którzy jezdza na wyjezdzie u siebie sytuacja jest ciut lepsza mysle ze bedzie ciezko wygrac w zielonej gorze mimo wszytko... walka o pozostałe 2 miejsca bedzie fantastyczna :) i o to chodzi w tym sporcie :)

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Dokładnie Franciszku

    Zresztą betonn nie zauważył, że Włokniarz nie miał by szans na wygrną w Zielonej gdyby nie kontuzja Okonia, a tymczasem zagościł już on na meczu z Lesznem.

    Dwagując dalej, w Unii było w tym roku już 6 !!!! kontuzji, czyli krajowy rekord. Myślisz betonn, że Unia L. w pełnosprawnym składzie jeździła by gorzej od Wrocławian? Zobacz, przecież u was dopiero pierwsza kontuzja, a już u outsidera nie daliście rady, a my przynajmniej jesteśmy wychartowani w boju i nie patrzymy na zwycięski aspekt przez pryzmat kontuzji, a z nimi zdobyliśmy 11 punktów. To sę nazywa drużyna z charakterem.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to sie na mnie uwzieliscie , przyznam ze nie lubilem , nie lubie i nie polubie Unii Leszno , kazdy ma prawo wyboru i ja takie mam. Mysle ze nie tylko ja , ale i inni przyznaja mi racje ze gdyby w pelnym skladzie wystapila Zielonka to mecz bylby wygrany , zaciety ale wygrany. Stalo sie tak jak sie stalo i to otworzylo szanse dla Leszna. Wygraliscie-ok, ale w Bydzi nie wygracie!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie tak :
    1. Unia Tarnow
    2. SPARTA WROCLAW
    3. Unia Leszno
    4. Wlokniarz Czestochowa

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    mingozi:
    ..a my przynajmniej jesteśmy wychartowani w boju i nie patrzymy na zwycięski aspekt przez pryzmat kontuzji, a z nimi zdobyliśmy 11 punktów. To sę nazywa drużyna z charakterem.
    Moglbys to przetlumaczyc z leszczynskiego na ogolnopolski??
    Co to znaczy "nie patrzymy na zwycieski aspekt przez pryzmat kontuzji" ??
    I co to znaczy ze jestescie "wychartowani" ??
    Zaczeliscie szczekac, czy moze ogony wam wyrosly??

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Franciszek, mingozi

    Sportowej strony tego spotkania wogole nie bylo!!!
    Mecz zostal poprostu odjechany przez naszych zuzlowcow tylko dla Kurmana!
    Czy wy wogole rozumiecie pod jakim psychicznym obciazeniem musieli byc nasi zuzlowcy? Kilka godzin wczesniej otrzymali wiadomosc o smierci swojego kolegi z druzyny i to kolegi , ktorego wszyscy uwielbiali . To bylo najsmutniejsze spotkanie w historii zuzla , ale gdyby nie ta straszna tragedia , przebieg meczu byl by zupelnie inny

    Dyskusja na ten temat i tak nie jest dla mnie wazna , jak i wynik samego spotkania , nasi zuzlowcy poprostu w wielkim bolu i smutku wyjechali na tor - dla Rafala , nie dla Falubazu , nie dla ligi i nie dla kibicow
    Wasza radosc z wygranej to jak kopanie lezacego - wygraliscie i koniec , macie swoje punkty , a my nie mamy Rafala - uszanujcie to

    Wielki bol, wielka strata - Rafal spoczywaj w pokoju [']


  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2003
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    leszno nie wygra w bydgoszczy i tyle
    1 Tarnów
    2 torun
    3 wts
    4 czewa
    http://republika.pl/daminek/bksff.gif

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    leszno nie wygra w bydgoszczy i tyle
    1 Tarnów
    2 torun
    3 wts
    4 czewa
    Choc bardzo kinicuje Torunianom to na drugim miejscu nie beda , jedynie na trzecim , a dlatego ze zgubia cenne punkty na torze w Bydzi :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    analogicznie do wpisow intelektualnie sprawnych inaczej - wrozacych z fusow:
    leszno wygra w bydgoszczy.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2003
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe nie wygracie bedzie cieszko ale nie wygracie !!!
    heh no moze apator bedzie na 3;-)
    http://republika.pl/daminek/bksff.gif

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    wygramy.
    u nas jada wszyscy.
    kazdy punktuje.
    jonsson w 15 biegach nie pojedzie.
    zreszta z adamsem sobie nie pojezdzi ;p

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2003
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobra dobra poczekamy zobaczymy jak chcesz mozemy sie zalozyc??
    http://republika.pl/daminek/bksff.gif

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David_ZG:

    Franciszek, mingozi

    Sportowej strony tego spotkania wogole nie bylo!!!
    Mecz zostal poprostu odjechany przez naszych zuzlowcow tylko dla Kurmana!
    Czy wy wogole rozumiecie pod jakim psychicznym obciazeniem musieli byc nasi zuzlowcy? Kilka godzin wczesniej otrzymali wiadomosc o smierci swojego kolegi z druzyny i to kolegi , ktorego wszyscy uwielbiali . To bylo najsmutniejsze spotkanie w historii zuzla , ale gdyby nie ta straszna tragedia , przebieg meczu byl by zupelnie inny

    Dyskusja na ten temat i tak nie jest dla mnie wazna , jak i wynik samego spotkania , nasi zuzlowcy poprostu w wielkim bolu i smutku wyjechali na tor - dla Rafala , nie dla Falubazu , nie dla ligi i nie dla kibicow
    Wasza radosc z wygranej to jak kopanie lezacego - wygraliscie i koniec , macie swoje punkty , a my nie mamy Rafala - uszanujcie to

    Wielki bol, wielka strata - Rafal spoczywaj w pokoju [']
    Moje zdanie jest takie samo. Po takiej tragedii nikt w ZKZ-ie nie mogl pojechac na 100% mozliwosci. Moze gdyby nie kurman :( to by ZKZ nie wygral, ale na pewno nie w takim rozmiarze. Nikt mi nie wmowi, ze to nie mialo znaczenia.

    Co do tych co pisza, ze wygraja w Bydzi ... wygrala tam w tym sezonie tylko Unia Tarnowi i... niech tak zostanie :P

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Co do tych co pisza, ze wygraja w Bydzi ... wygrala tam w tym sezonie tylko Unia Tarnowi i... niech tak zostanie :P
    Włokniarzom niewiele brakło, więc taka drużyna jak na przykład WTS chyba jednak tam wygra. No chyba, że działacze bydgoscy pilnie oglądali ostatni mecz z Tarnowa i należycie odrobią zadanie domowe :P

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roberto:

    Co do tych co pisza, ze wygraja w Bydzi ... wygrala tam w tym sezonie tylko Unia Tarnowi i... niech tak zostanie :P
    Włokniarzom niewiele brakło, więc taka drużyna jak na przykład WTS chyba jednak tam wygra. No chyba, że działacze bydgoscy pilnie oglądali ostatni mecz z Tarnowa i należycie odrobią zadanie domowe :P
    A ja jak napisalem? :P

    Na to wlasnie licze :P:P:P

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myśle że napewno w Iczwórce będą Tarnów:),Leszno i Wrocław.Choć WTS-owi może już nie być tak łatwo bez Drabola.O 4 miejsce będą rywalizować Toruń i Częstochowa i myśle że ztej bitwy zwycięsko wyjdzie viecmistrz Polski z racji tego że Czewie wygrał i ma ją u siebie.
    A może do walki sie włączy jeszcze Bydzia ma mecz w Rybniku i Zielonej gdzie nie stoji na straconej pozycji i u siebie Leszno,(chyba)Toruń i Wrocław gdzie też bym sie nie zdziwił jakby utarła nosa faworytom:)Bo w Tarnowie raczej nie powalczą choć kto wie;)

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    W odpowiedzi na te wypociny..

    ..........
    przynajmniej ich czesc
    1. TO tylko spekulacje i kazdy ma do nich prawo ale przepychanki typu wygramy, przegramy to dziecinada i dajcie juz luz panowie
    2. Zaden prawdziwy kibic z Leszna nie cieszy sie wygrana w tej sytuacji => jechalismy oczekujac widowiska i pelnych skladow, zacietego meczu i oczywiscie wygranej. A zakonczylo sie na tym ostanim (tylko)....

    Spekulujac;
    dla mnie tabela bedzie wygladała następująco

    M-ce Klub Mecze Pkt Moje typy na 2 runde
    lub
    1. Unia Tarnów 8 14 8 8
    2. Atlas Wrocław 8 12 8 10
    3. Unia Leszno 8 11 7 8
    4. Apator Toruń 8 9 9 10
    5. Włókniarz Częstochowa 8 8 6 8
    6. Polonia Bydgoszcz 8 6 4 0
    7. ZKŻ Zielona Góra 8 2 4 4
    8. RKM Rybnik 8 2 4 2

    Czyli nie zaleznie od ukladu w niektorych meczach tabela po rundzie zasadniczej wg mnie bedzie nastepujaca

    1. Unia Tarnów 22
    2. Atlas Wrocław 20 lub 22
    3. Apator Toruń 18 lub 19
    4. Unia Leszno 18 lub 19
    5. Włókniarz Częstochowa 16 lub 18
    6. Polonia Bydgoszcz 10 lub 6
    7. ZKŻ Zielona Góra 6
    8. RKM Rybnik 6 lub 4

    Oczywiscie moge sie mylic ale zrobilem to na bazie symulacji w tabeli => wszelkie niespodzianki sa mozliwe i bedzie milo jak sie wydaza...... Oczywiście w całą kalkulacje jak zwykle wkrada sie troche sentymentów dlatego właśnie sport jest pieknym zjawiskiem i nie dokońca przewidywalnym.




    Wojtek
    Fan Unii

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja powiem tak , niczego w tym sezonie nie bylem bardziej pewny niz wygranej Bydzi u siebie z Lesznem, oczywiscie przy pelnych skladach...

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Unia Tarnów
    2.Atlas Wrocław
    3.Włókniarz Czestochowa
    4.Apator Toruń

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Unia Tarnów
    2. Atlas Wrocław
    3. Unia Leszno
    4. Apator Toruń
    ----

    Szkoda Wrocławia, ze Sławkiem, mierzyli by w Mistrzostwo, tak, niestety będzie trzeba uważać aby 3 nie być...

    pzdr.


  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Szkoda Wrocławia, ze Sławkiem, mierzyli by w Mistrzostwo, tak, niestety będzie trzeba uważać aby 3 nie być...
    W meczu z Tarnowem zawodnicy jadący w ramch ZZ pojechali z tego co pamiętam tak: (3,1,2,0) czyli 6 punktów których Drabik znacząco by nie przebił sądząc po przebiegu spotkania. Więc nie sądze aby to akurat WTS był teraz w ciężkiej sytuacji w walce o DMP, a nie np. Unia która w najbliższym meczu w Zielonej pojedzie z dziurą w składzie bo kontuzje mają już Gollob, Burza i Kołodziej i brakuje zawodników aby 7-mio osobowy skład wystawić...

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znacząco może i nie, ale za to z całą pewnością Sławka nie zastąpią Z/Z ...

    pzdr.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    A ja chcialbym przypomniec ze Czestochowa w ubieglym sezonie jeden mecz w Toruniu wygrala, a w drugim zabraklo bardzo niewiele (2 pktow)...wiec wszystko sie jeszcze moze zdazyc. Raczej pewne 1-szej czworki moga byc tylko Wroclaw i Torun. A o pozostale 2 miejsca bedzie sie toczyla walka do samego konca
    rundy zasadniczej miedzy ekipami z Leszna, Torunia i Cz-wy :)

  37. Powrót do góry    #82
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak po prawdzie to chciałbym aby po sezonie było tak:
    Bydgoszcz w kosmos, wchodzi Stal Gorzów , zostaje Rybnik no i Zielonka musi zostac w extra bez Zielonki nie ma trzęsionki hehe
    Zkz Zielona Góra po zwycięskich meczach barazowych z Wybrzeżem Gdańsk zostaje w extralidze !!! takie tytuły będą w gazetach
    Tak im dopomóż Bóg!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...

    Po takiej ilości kontuzji to sam już niewiem jak będzie wyglądać pierwsza czwórka....

    Chyba:
    1. WTS Wrocław
    2. Unia Tarnów
    3. Włókniarz Częstochowa
    4. Unia Leszno/Apator Toruń

    Pozdro...
    MC_NEO

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak po prawdzie to chciałbym aby po sezonie było tak:
    Bydgoszcz w kosmos, wchodzi Stal Gorzów , zostaje Rybnik no i Zielonka musi zostac w extra bez Zielonki nie ma trzęsionki hehe
    Zkz Zielona Góra po zwycięskich meczach barazowych z Wybrzeżem Gdańsk zostaje w extralidze !!! takie tytuły będą w gazetach
    Tak im dopomóż Bóg!!!
    Dla mnie mistrza ma zdobyc Tarnow , choc duza sympatie daze tez Torun , ale najwazniejsze zeby Leszno w czolowej 4 nie bylo , co zapieczetuje przegrana w ostatnim meczu rundy zasadniczej w Bydgoszczy!

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    betonn:

    a tak po prawdzie to chciałbym aby po sezonie było tak:
    Bydgoszcz w kosmos, wchodzi Stal Gorzów , zostaje Rybnik no i Zielonka musi zostac w extra bez Zielonki nie ma trzęsionki hehe
    Zkz Zielona Góra po zwycięskich meczach barazowych z Wybrzeżem Gdańsk zostaje w extralidze !!! takie tytuły będą w gazetach
    Tak im dopomóż Bóg!!!
    Dla mnie mistrza ma zdobyc Tarnow , choc duza sympatie daze tez Torun , ale najwazniejsze zeby Leszno w czolowej 4 nie bylo , co zapieczetuje przegrana w ostatnim meczu rundy zasadniczej w Bydgoszczy!
    BETONN NA PREZYDENTA!!!

    Co prawda nie znam jego pozostalych postulatow, ale ten mi odpowiada :P:P:P

    pozdro ;)
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    KrisKiller :
    Moglbys to przetlumaczyc z leszczynskiego na ogolnopolski??
    Co to znaczy "nie patrzymy na zwycieski aspekt przez pryzmat kontuzji" ??
    I co to znaczy ze jestescie "wychartowani" ??
    Obacz, zakręciłem się i dłonie szybsze od myśli. Po prostu morale Unistów i chęć zwycięstwa nie jest wcale osłabione kontuzją któregoś z liderów. Cały sezon jeździmy z 1-3 kontuzjami i po prostu przywykliśmy. Na razie w Lesznie zawodnicy pauzowali 6-krotnie.

    Stan strat na dziś (jak kogoś pominęłem to poprawcie):

    Tarnów - J.Gollob, Kołodziej, Burza
    Wrocław - Drabik
    Leszno - Dobrucki, Kościuch,
    Toruń - Bajerski
    Częstochowa - Ułamek
    Bydgoszcz - Kowalik?
    Zielona - Kurmański, Okoń (rekonwalescent)
    Rybnik - Nikt

    Same znamienitości jak widać. Pominąłem zawodników "ogona"

    betonn

    Teraz to sie na mnie uwzieliscie , przyznam ze nie lubilem , nie lubie i nie polubie Unii Leszno , kazdy ma prawo wyboru i ja takie mam. Mysle ze nie tylko ja , ale i inni przyznaja mi racje ze gdyby w pelnym skladzie wystapila Zielonka to mecz bylby wygrany , zaciety ale wygrany. Stalo sie tak jak sie stalo i to otworzylo szanse dla Leszna. Wygraliscie-ok, ale w Bydzi nie wygracie!
    Cały sezon jedne kluby korzystają na nieszczęściu drugich
    Jest rzeczą oczywistą, że mecz z Zieloną w normalnych warunkach potoczyłby się odmiennie. Twierdzę, że dostalibyśmy łupnia. Rafał wrócił przecież do formy na meczu w Lesznie.

    Jednakże Rybnik wygrałby z Tarnowem i może Wrocławiem kiedy w składzie byłby Staszewski i Poważnyj. Unii L. w meczu z Rybniczanami równiez brakowało Kasprzaka, więc ciężko przewidzieć (dałbym remis). Częstochowa i Wrocław przegrałaby w Zielonej jakby też jeździl Okoń i ta sama Zielona wygrałaby z nim w Toruniu. Unia L. z pełnosprawnym Kasprzakiem, nawet przy Bajerskim wygrałaby z Apatorm. Bydgoszcz natomiast dostałaby lanie od Częstochowian, a z Cieślewiczem i Smithem wygrałąby z Tarnowem. etc, etc. Przykłady mozna by mnożyć.

    Symulacja bezkontuzyjna po 8 kolejkach:

    Tarnów 10
    Zielona Góra 10
    Leszno 9
    Wrocław 8
    Częstochowa 8
    Toruń 6
    Bydgoszcz 6
    Rybnik 5

    Pozd

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mingozi:
    Jednakże Rybnik wygrałby z Tarnowem i może Wrocławiem kiedy w składzie byłby Staszewski i Poważnyj.

    No tak to sobie ubzdurałeś,nie pierwszy raz.Staszewski w meczu z WTS jeżdził.RKM przegrał 30:60.
    Jeśli sam Poważnyj miałby zniwelować tą różnicę to ci gratuluję jasności umysłu.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Tarnow
    2.Wroclaw
    3.Torun
    4.Czestochowa

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wam mowie, ze Apator nie awansuje do pierwszej czworki i mam nadzieje, ze Karwanowi utra w ten sposob nosa.
    Jak wczesniej pisalem Wlokniarz i Unia Leszno awansuja poza oczywiscie Wroclawiem i Tarnowem.
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    A wiesz Valo, ciężko było wytypować w symultancie kto by wówczas wygrał Wrocław, czy Rekiny. Skoro mówisz że Staszewski jeździł (nie jestem wszak pamięciową alfą i omegą) to daję Wrocławowi te 2 dodatkowe punkty, a Lesznu 1, liczyłem boweim na remis Unii L. w Rybniku.
    Skąd jednak wiesz, że gdyby jeździł Poważnyj, w Rybnik przez mobilizację by cudów nie dokonali?

    Symulacja bezkontuzyjna po 8 kolejkach , wersja II:

    Tarnów 10
    Zielona Góra 10
    Leszno 10
    Wrocław 10
    Częstochowa 8
    Toruń 6
    Bydgoszcz 6
    Rybnik 4

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •