Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 61

Wątek: Rafał Kurmański w Elite League - Swindon Robins

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafał Kurmański w Elite League - Swindon Robins

    Już w najbliższy wtorek Rafał zadebiutuje w lidze brytyjskiej w zespole Arena Essex, gdzie będzie drugim Polakiem obok Grzegorza Walaska.Rafał jest dobrej myśli i ma nadzieję, że przełamie swoją chwilową niemoc i pomoże mu w tym właśnie liga brytyjska.
    Powodzenia!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,482
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    A skąd te info, na innych forach podają , że Rafał będzie występował w barwach Swindon ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    Już w najbliższy wtorek Rafał zadebiutuje w lidze brytyjskiej w zespole Arena Essex, gdzie będzie drugim Polakiem obok Grzegorza Walaska.Rafał jest dobrej myśli i ma nadzieję, że przełamie swoją chwilową niemoc i pomoże mu w tym właśnie liga brytyjska.
    Powodzenia!!!

    Zle posuchaeś kolego Kurman bedzie jedził w Swiodon sory za moje wygupsta ale jak tego centralnie nie pamientam :( żeby coś tu kurde pisał?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    100%

    info 100%pewne po rozmowie dzisiaj z Rafałem w parkingu.Ze sprzętem też będzie znacznie lapiej niż dotychczas ale to już po niedzieli sami ocenimy.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,482
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    No to wypada życzyć Rafałowi "połamania szprych" na tych wyspach, to może wyjść mu tylko na dobre.
    Myślę również, że jest to początek zmian na dobre w ZKŻ-cie, oby tak było.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    to ten redaktorzynas pomylił drużyny z radia zachud no przecież kurman mówił że już powoli tworzyć bedą pare w Angli a po tem w Polsce!!!
    Możesz sprecyzować wypowiedz? Chodzi Ci o Walaska?

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kurmański w EBL

    On się chyba do Era Basket Liga nie nadaje. Za niski chłopak jest, choć moze na pozycję rozgrywającego go jeszcze można by było wcisnąć lub jakiegoś rzucajacego obrońce, ale musi być chłopak skoczny.

    Pytanie kto go weźmie ? Idea, Prokom, Anwil to za wysokie progi. Może Zastal ZG albo Turów Zgorzelec, który awansował do ekstraklasy ?

    Tak to jest jak się na żużlu jeździć nie potrafi, a ma się smykałkę do sportu. Nie dało się w speedweyu może uda sie w baskecie. Wszystkiego trzeba spróbować.

    Swoją drogą nie ma co innego do roboty ? Jakie Kurman szkoły pokończył ?

    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,482
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    On się chyba do Era Basket Liga nie nadaje. Za niski chłopak jest, choć moze na pozycję rozgrywającego go jeszcze można by było wcisnąć lub jakiegoś rzucajacego obrońce, ale musi być chłopak skoczny.

    Pytanie kto go weźmie ? Idea, Prokom, Anwil to za wysokie progi. Może Zastal ZG albo Turów Zgorzelec, który awansował do ekstraklasy ?

    Tak to jest jak się na żużlu jeździć nie potrafi, a ma się smykałkę do sportu. Nie dało się w speedweyu może uda sie w baskecie. Wszystkiego trzeba spróbować.

    Swoją drogą nie ma co innego do roboty ? Jakie Kurman szkoły pokończył ?
    Yabkoo, te buźki roześmiane mogą świadczyć o twoim żartobliwym podejściu do tematu, lecz da się wyczuć w tym wpisie dużo ironi i złośliwości. A tak na poważnie to myślałem, że stać cię na lepszą merytorykę :D chyba się pomyliłem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    info 100%pewne po rozmowie dzisiaj z Rafałem w parkingu.Ze sprzętem też będzie znacznie lapiej niż dotychczas ale to już po niedzieli sami ocenimy.

    ty jesteś tym młody maałolate co tam stał z kolegami suchaj kolego nie ładnie podsuchiwać a potem ludzi w błąd wprowadzać a jak że był stawiony:) też pisałem bzdury

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie ze Rafal pojedzie w Anglii tylko w jakim klubie wkoncu ????? i skad te info na zadnej stronie nic nie pisze ze jedzie wiec moze ktos to potwierdzic ???

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    [b]Zrobiła się mała zadymka do której ja się przyczniłem Rafał "Kurman" Kurmański został zawodnikiem Swiodon Robison w środe wysąpi przeciwko Pool Pirats możecie mi dać dożywotniego bana jak to nie prawda!!!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    To bardzo dobra wiadomość. W tej chwili Rafałowi takie wyjazdy są jak najbardziej potrzebne. Jak największa ilość startów to jedyna droga na wyjście z kryzysu.

    Z niecierpliwością będę czekał na wyniki Kurmanna na Wyspach.

    P.S Yabkooo przyjadę na Olimpijski na GP. Będzie ze mną 900-uset fanatycznych członków fanclubu Mariana M. i wtedy się policzymy ;);)

    pozdro !!!!
    Wyznawca Falubazu


  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach

    Bni Laden tym samolote co leci Kurmański wara bo Falubzersi zaczną działać!!!:P

    Teraz Rafał w Zielonej Gorze bedzie gościem!!!! raz na 2 tygodnie się go spodziewam niestety:) przy takiej liczbie startów nie ma żadnych głupich myśli:) bo nie ma na to czasu Kurman kondycyjne wyczyma tego jestem pewie tylko żeby do końca było poukładane sprawe silników ktoś ,musi mu pomóc np zezerwować samoloty mam nadziej że klub wciągne w tej sprawie do niego ręke itd...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    Na jednym z portali angielskich jest wypowiedz Magdy Zimni Luois że jest totalnie zaskoczona że Rafał przyją propozycje startów ona go namawiała 3 lat i bez skutku a tu raptem dowiadujemy się że Rafał już w środę ma wstąpić w spotkaniu ligi Brytyjskiej albo dostał bardzo konkretną propozycje startów i ją przyją albo jakiś sponsor bardzo nalegał żeby Kurmana oglądali na wyspach ta druga opcja jest bardzo możliwa

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    Zielonogórski żużlowiec wystartuje w barwach Swindon.

    - Uznałem, że już czas podjąć wyzwanie i poznać najtrudniejszą z europejskich lig - powiedział żużlowiec quick-miksu Zielona Góra Rafał Kurmański, który w sobotę podpisał kontrakt na starty w Anglii.

    "Kurmanek" zawarł umowę z zespołem Elite League - Swindon Robins. W ekipie "Drozdów" jego kolegami będą m.in. znakomity Australijczyk Leigh Adams, Szwed David Ruud, Anglik Andy Smith, Duńczyk Charlie Gjedde i junior leszczyńskiej Unii Krzysztof Kasprzak. Zielonogórzanin już w najbliższą środę i czwartek wystartuje na Wyspach. W obu spotkaniach rywalem Swindon będzie ekipa "Piratów" z Poole. Nasz zawodnik do Anglii poleci prosto ze Szwecji, gdzie jutro wystąpi w pierwszym meczu Kaparny Goeteborg. - Wiem, że to trudne wyzwanie, ale muszę spróbować jazdy na specyficznych, ciężkich angielskich torach - powiedział Rafał Kurmański. - W ilu meczach wystartuje? Nie wiem, to zależy od tego, czy z mojej postawy zadowoleni będą promotorzy zespołu.
    za www.gazeta.pl dział Falubazowy:)


    Mam tylko nadzieje że kibice Falubazu i nie tylko są przygotowani na to że kurmana zdobycze nie bedą napewno imponujące ale tam (ale tylko prze 5 spotkan:))są tory bardrdzo cieżke tzn widziałem kiedyś na wizji sport mecze ligi angielskiej tam są chorelnie trudne tory bardzo moczone wodą tam jest zadko beton bynajmiej tak było( Adaś jak jest teraz??) mam nadzieje że zastąpi Kasprzaka godnie

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Kurman w dwoch meczach w Anglii zrobi ok. 10 punktow to bedzie to niewatpliwy sukces naszego wychowanka. Niech kibice Falubazu nie zdziwia sie jak w pierwszych spotkaniach Kurman bedzie ogladal plecy Watta, Davidssona czy innych ogórków. Niewatpliwie latwiej punkty robi sie, jadac z pozycji rezerwowego - vide Dobrucki, Jedrzejak czy nawet Lindbaeck. Co do torów to zalezy gdzie jada, np. bardzo latwy jest tor w Coventry - nawet Kasprzak potrafil zrobic tam 10 pkt. Jestem ciekaw jak bedzie wygladalo zaplecze sprzetowe Rafala na Wyspach.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    Zakładam, że Rafał dostanie "szóstkę" i będzie miał z początku łatwiejsze biegi.
    Wiecie jaką średnią mu przydzielono?
    Czy Kurman miał większy kontakt z minitorami?
    Dlaczego tak późno, patrzcie co dała EL Kasprzakowi i Jędrzejakowi?
    Szkoda że Oxford definitywnie chyba zrezygnował z Ł.Jankowskiego. Na pociechę może Kołodziej wskoczy jeszcze do Covenrty.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    Adaś nie chodzi mi o geomerie torów tylko o jego stan na wyspach czyli czy twardy czy przyczepny czy jak?? bo niechce mi się szukać na forach brytyjskich:P

    Co do sprzętu to Rafał dostanie jede kompletny nowy motocykl na tory brytujskie od Swindon pózniej zabierze jeden silnik tam z Polski jakoś się to ułoży teraz czego potrzebuje to świetego spokoju mam nadzieje że kibice Falubazu po meczu w Lesznie dadzą mu spokuj!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No z checia zobacze jak kurman bedzie se dawal rade w BEL. Nie wiem czemu ale co do trudnych angielskich torow to jestem raczej spokojny bo kurman potrafi sie tak wygiac ze paragraf przy nim to prosciutka kreska a i niejeden "czlowiek guma" pekl by przynajmniej w 3 miejscach prubujac go nasladowac na motorze. Bardziej martwil bym sie jakim bedzie dysponowal sprzetem i kto sie nim zaopiekuje na wyspach.

    POZDRAWIAM

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adaś nie chodzi mi o geomerie torów tylko o jego stan na wyspach czyli czy twardy czy przyczepny czy jak?? bo niechce mi się szukać na forach brytyjskich:P

    Co do sprzętu to Rafał dostanie jede kompletny nowy motocykl na tory brytujskie od Swindon pózniej zabierze jeden silnik tam z Polski jakoś się to ułoży teraz czego potrzebuje to świetego spokoju mam nadzieje że kibice Falubazu po meczu w Lesznie dadzą mu spokuj!!
    Chyba zagłaskamy go na smierć jeśli zrobi ok. 4-5 pkt.. Z pewnoscią tak będzie, będę bacznie śledził i kibicował Swindon w Elite League zamiast Falubazowi. Czujesz sarkazm?

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach

    Falubaz i Kurman jest umnie na takim samym poziomie !!!

    Adaś nie chodzi mi o geomerie torów tylko o jego stan na wyspach czyli czy twardy czy przyczepny czy jak?? bo niechce mi się szukać na forach brytyjskich:P

    Co do sprzętu to Rafał dostanie jede kompletny nowy motocykl na tory brytujskie od Swindon pózniej zabierze jeden silnik tam z Polski jakoś się to ułoży teraz czego potrzebuje to świetego spokoju mam nadzieje że kibice Falubazu po meczu w Lesznie dadzą mu spokuj!!
    Chyba zagłaskamy go na smierć jeśli zrobi ok. 4-5 pkt.. Z pewnoscią tak będzie, będę bacznie śledził i kibicował Swindon w Elite League zamiast Falubazowi. Czujesz sarkazm?
    Jak na razie bo mam nadzieje że te 20 lat pożyje?? potem zostanie Falubaz może jestem już trochę pojechany na punkcie żużla ale jakoś tak wyszło....

    Tony nie mylmy wogle faktów na żużel chodze już sporo ponad 10 lat Kurman po licecji jest 5 latek pamientam jak Walas odchodził którego darze duzą sympatią jakoś on jest zawodnikiem Wókniarza podajrze już 5 sezon i jakoś nie ciągnie mnie do Czewy Kurman jerzdził w tamtym sezonie Vasarnie prezentował się tam dosyć przyzwoicie drużyna jego spadła z ligi on odeszedł do innej drużyny bo to jego praca na pewno Swidon to dopiero początek jego wojarzy po angielskich klubach


    [b]pamientajce że po tym sezonie bedzie obowiązywać prawo bosmana i nie wiadom czy czasem i Kurmana w 2005 nie zobaczymy z myszką miki na piersi a w składzie bedzie tak jak Jabol chce same Gorzowiaki i Leszczynie i pod nazwą Falubaz ale tylko z nazwy sory ale to już wtedy nie bedzie Falubaz tylko zakład pracy dla ludzi spoza Zielonej Góry!!!!!!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    On nie wie co oznacza slowo sarkazm, a o honorze nie wspomne! ( taka mala dygresja)

    Mam nadzieje, ze starty na Wyspach wybija Kurmanowi glupoty z glowy i wkoncu sie chlopak przebudzi z marazmu. A przy Wroclawskiej bedziemy mogli podziwiac jego jazde, do ktorej Nas przyzwyczail. Zycze mu jak najlepiej, ale co niektorym radze ostudzic glowy.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz chory nie jest?

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Goracy tydzien Rafala !
    [pre]wtorek - Smederna - Kaparna (w parze z Sullivanem)
    sroda - Poole - Swindon
    czwartek - Swindon - Poole
    piatek - Ostrow - Falubaz
    niedziela - Unia - Falubaz[/pre]

    Bedzie goraco ! Oby tylko do przodu :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wtorek - Smederna - Kaparna (w parze z Sullivanem)
    Z tego co sie orientuje to ten mecz zostal przesuniety na 28 czerwca

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Uwazam ze to dobre posuniecie Kurmanka,starty na wyspach moga tylko mu pomoc i podnies jego umiejetnosci,jedynym problemem jest fakt czy zawodnik wytrzyma taka czestotliwosc startow (chociaz jestem dobrej mysli) i zycze Kurmankowi powodzenia!

    POZDRO z GORZOWA!!! ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poole
    1. Jason Lyons
    2. Bjarne Pedersen
    3. Magnus Zetterstrom
    4. Dave Watt
    5. Ryan Sullivan
    6. Antonio Lindback
    7. Daniel Davidsson

    Swindon
    1. Leigh Adams
    2. David Ruud
    3. Steve Johnston
    4. Andy Smith
    5. Charlie Gjedde - ZZ
    6. Rafal Kurmanski
    7. Olly Allen

    Juz jutro o 20:30 na http://www.aimoo.com/forum/categorie...egoryID=136739 bedzie LIVE z tego meczu :)

    Powodzenia RAFAL !

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poole
    1. Jason Lyons
    2. Bjarne Pedersen
    3. Magnus Zetterstrom
    4. Dave Watt
    5. Ryan Sullivan
    6. Antonio Lindback
    7. Daniel Davidsson

    Swindon
    1. Leigh Adams
    2. David Ruud
    3. Steve Johnston
    4. Andy Smith
    5. Charlie Gjedde - ZZ
    6. Rafal Kurmanski
    7. Olly Allen

    Juz jutro o 20:30 na http://www.aimoo.com/forum/categorie...egoryID=136739 bedzie LIVE z tego meczu :)

    Powodzenia RAFAL !
    Heheheheheh widze ze Adas sie wczules w Rafcia i dobrze :D Ja tez bede sledzil bacznie wystepy w BEL Kurmanka mam nadzieje ze beda to bardzo udane wystepy ale napewno Tobie nie dorownam bo ty sledzisz wyniki 24h non stop :D Psycholu :P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehehe cos mi sie wydaje ze Adas dal jakis felerny link moze na tym bedzie meczyk http://liveupdates.proboards25.com/i...action=search2

    Oby RAFAL pokazal dzisiaj jak sie jezdzi :DDD i Zdobyl duzo PKT tego mu zycze rzecz jasna KURMANEK GO GO GO GO GO GO GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w Anglii nie daja LIVE,, a wy narzekacie na LIVE na Sportowych Faktach :P

    Poki co Kurman cieniuje - chyba ma 1 i 0 :)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    cieniutko cieniutko kurman


    hEAT 1 Adams Lyons Pedersen Ruud 3-3

    Heat 2 Davidsson Lindback Kurmanski Allen 5-1 8-4

    Heat 3 Zetterstrom Johnston Watt Allen 4-2 12-6

    Heat 4 Sullivan Adams Davidsson Allen 4-2 16- 8

    Heat 5 Zetterstrom Johnston Ruud Watt 3-33 19 11

    Heat 6 Adams Pedersen Lyons Kurmanski 3-3 22-14

    Heat 7 Sullivan Lindback Smith Johnston rtd 5-1 27 - 15

    Heat 8 Ruud Davidsson Pedersen Allen 3-3 30 - 18

    Heat 9 Zetterstrom 2 Adams (T/r doublepoints) Lindback(Tct change) 4-4 34 - 22

    great speedway but Something Magnus di upset Adams and words were exchanged.

    Heat 10 Johnston Pedersen Smith Lyons 2-4 36 - 26

    Heat 11 Sullivan Lindback Ruud Smithr/r (rtd) 5-1 41 - 27 INTERVAL


    Heat 12 Davidsson Johnston (tact) Zetterstrom Kurmanski 4-4 45 - 31 Well done daniel



  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno sie dziwic Anglia to najtrudniejsza z lig podobno.Tam ciezko sie spasowac i najwazniejsze jest doswiadczenie i objezdzenie czego Arafalowi narazie brakuje.Liczylem na 3 pkt :) ale nie ma sie co zalamywac to jego debiut wszystcy tak zaczynali teraz to juz moze byc tylko lepiej i oze juz jutro u "siebie" w Swindon pojedzie lepiej na co licze.A poza tym jego rywalami dzisiaj byla jedna z najlepszych druzyn w Anglii wiec glowa do gory i jutro KURMANEK bedzie lepiej !!!!!!!!! :D

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm... tylko ze jutro wg. tego co podano wyzej Kurmanek tez jedzie z Poole :)
    Wydaje mi sie ze jutro bedzie mu o tyle lepiej iz tor w Swindon ma 361 metrow a wiec jego warunki pod tym wzgledem sa typowo polskie stad tez dopasowanie i ustawienie maszyny powinno mu pujsc lepiej i szybciej. Oby tak bylo ale i tak frycowe musi zaplacic. Patrzac na obsade dzisiejszego meczu, papierowo niewiele wiecej moznaby mu bylo wywrozyc. Oby tylko chkopak nie zlapal dola...

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wyczytałem, Kurman miał jechać w pierwszych dwóch meczach na sprzecie klubowym SWINDON ROBINS.
    Boje się, że to nie był najlepszy pomysł...
    Mimo wszystko trzymam kciuki za Kurmanka.
    Jutro musi być lepiej!

    Kris_Vader

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach
    Z tego co wyczytałem, Kurman miał jechać w pierwszych dwóch meczach na sprzecie klubowym SWINDON ROBINS.
    Boje się, że to nie był najlepszy pomysł...
    Mimo wszystko trzymam kciuki za Kurmanka.
    Jutro musi być lepiej!

    Kris_Vader

    Jeden silnik zabrał z Polski z tego co się orientuje zabrał nowy ale napewno jutro go dopiero dotrze Kurman napewno wie że na Wyspach dostanie lekcje prawdziwego żużla!!!


    [b]Tak by się przydało zmienić post tematowy bo chyba Grzsiu Walsek jezdzi w innej drużynie niż Rafał i nie jest jego klubowym kolegą a szkoda :(

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak by się przydało zmienić post tematowy bo chyba Grzsiu Walsek jezdzi w innej drużynie niż Rafał i nie jest jego klubowym kolegą a szkoda
    Kiki tak sie zastanawiam, czy Ty przypadkiem z jakiejs arabskiej klawiatury nie klikasz????jakis nowych zawodnikow tutaj stwarzasz :) a co do Grzesia Walaska to kto wie moze juz za rok bedzie klubowym kolega Kurmana???...hmmmm..........

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,403
    Kliknij i podziękuj
    261
    Podziękowania: 53 w 42 postach

    może być po angielsku wkońcu jesteśmy w UE

    Rafał Kurmański and Grześ Walsek are bests colleagues alre in everybody leagues representują can different teams once bedą raze in team???

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze koty za ploty
    Kurmanek sobie poradzi na wyspach
    ma chłopak talent i potrafi go wykorzystać
    trzymam kciuki za kolejne wystepy

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurmanek do boju!!!!!

    Relacja live
    http://www.aimoo.com/forum/postview....readID=1476660

    Póki co mała lipa...
    pirewszy bieg 0
    Ht2: LINDBACK, Allen, DAVIDSSON, Kurmanski 2-4

    Trzymam kciuki za kolejne wyścigi ;)

    Kris_Vader

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Ht1: Adams, LYONS, Ruud, WATT 4-2 (4-2)
    Ht2: LINDBACK, Allen, DAVIDSSON, Kurmanski 2-4 (6-6)
    Good early effort by Ollie Allen to pass Davidsson and put pressure on Lindback who just stepped up a gear to take the win

    Ht3: Johnston, Smith, PEDERSEN, ZETTERSTROM 5-1 (11-7)
    Ht4: SULLIVAN, LINDBACK, Allen, Ruud (r/r) 1-5 (12-12)
    Ht5: Smith, Johnston, LYONS, WATT 5-1 (17-13)
    Ht6: Adams, SULLIVAN, Ruud, DAVIDSSON 4-2 (21-15)
    Ht7: PEDERSEN, Smith (r/r) ZETTERSTROM, Kurmanski 2-4 (23-19)
    Tapes to flag win for Pedersen, Zetterstrom easily saw off Kurmanski who is on Leigh Adams' bikes.

    Ht8: WATT, LINDBACK, Ruud, Allen 1-5 (24-24)
    Ht9: SULLIVAN, Johnston, Smith, DAVIDSSON 3-3 (27-27)

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Tapes to flag win for Pedersen, Zetterstrom easily saw off Kurmanski who is on Leigh Adams' bikes.
    Czyli nawet sprzęt Adamsa nie pomaga. No ale z drugiej strony wiadomo jak się na czyimś motorze zawodnikom jeździ.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Czyli nawet sprzęt Adamsa nie pomaga. No ale z drugiej strony wiadomo jak się na czyimś motorze zawodnikom jeździ.
    Masz rację Roberto... Podwójną...

    Z jednej strony dobry zawodnik poradzi sobie na każdym sprzęcie, z drugiej na technicznych torach angielskich mniej liczy się maszyna...

    Summa summarum - Rafała czeka dluga droga do powrotu do formy ze swoich najlepszych spotkań. Jeżeli tego nie dokona, stanie sie ligowym wyrobnikiem


  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Antonio Lindbaeck swoje ! To chyba bedzie prawidzwe odkrycie sezonu, i jak tu sie dziwic, ze my nie mozemy zdobyc IMS, skoro Kurmanski w debiucie w Anglii robi 1 punkt a Lindbaeck 17+1 w 6 biegach ?

    ----

    Ht11: Adams (r/r), Kurmanski, WATT, LYONS 5-1 (36-30)

    Hyhy :P Rafal :)

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Ht1: Adams, LYONS, Ruud, WATT 4-2 (4-2)
    Ht2: LINDBACK, Allen, DAVIDSSON, Kurmanski 2-4 (6-6)
    Good early effort by Ollie Allen to pass Davidsson and put pressure on Lindback who just stepped up a gear to take the win
    Ht3: Johnston, Smith, PEDERSEN, ZETTERSTROM 5-1 (11-7)
    Ht4: SULLIVAN, LINDBACK, Allen, Ruud (r/r) 1-5 (12-12)
    Ht5: Smith, Johnston, LYONS, WATT 5-1 (17-13)
    Ht6: Adams, SULLIVAN, Ruud, DAVIDSSON 4-2 (21-15)
    Ht7: PEDERSEN, Smith (r/r) ZETTERSTROM, Kurmanski 2-4 (23-19)
    Tapes to flag win for Pedersen, Zetterstrom easily saw off Kurmanski who is on Leigh Adams' bikes.
    Ht8: WATT, LINDBACK, Ruud, Allen 1-5 (24-24)
    Ht9: SULLIVAN, Johnston, Smith, DAVIDSSON 3-3 (27-27)
    Ht10: Adams, PEDERSEN, Ruud, ZETTERSTROM 4-2 (31-29)
    Ht11: Adams (r/r), Kurmanski, WATT, LYONS 5-1 (36-30)

    Adams spent the whole race looking back and sideways as he babysat the new Pole to a 5-1 over the Pirates pair.


    Za rączke prowadzony pojedzie :D:D:D

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adams spent the whole race looking back and sideways as he babysat the new Pole to a 5-1 over the Pirates pair.
    Adams Łukasza Jankowskiego ostatnio w bande "posłał", a falubazerowi to pomaga... :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •