Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 589

Wątek: @ AZS Nysa @ w I lidze

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    @ AZS Nysa @ w I lidze

    No i co ?? No i nic !!
    Wszyscy niechciani zapraszamy do Nysy :D
    Pewnie tydzień przed rozpoczęciem sezonu będzie kompletowany skład, ale to już norma w Nysie :(

    Jak coś wiecie to piszcie



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też chętnie bym się dowiedział, co ze składem na przyszły sezon. Krążą plotki o odejściu podstawowych zawodników, ale to tylko plotki i nie chce ich rozgłaszać, jak coś wiecie to piszcie...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też chętnie bym się dowiedział, co ze składem na przyszły sezon. Krążą plotki o odejściu podstawowych zawodników, ale to tylko plotki i nie chce ich rozgłaszać, jak coś wiecie to piszcie...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio Salwin krążył po Nysie w poszukiwaniu Oleja, ale nie jest już trenerem KP więc mam nadzieje że Olej tu zostanie chociaż jeszcze jeden sezon, bo już teraz mógłby grać w bogatszych klubach i to w podstawowym składzie.
    Wg mnie powinni odejść Łuka,Maciończyk,Jaszewski- Kudłacik ew jako 3-ci środkowy o ile będzie kasa na trzeciego.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysa znów zaskoczy wszystkich to gwarantuję

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2004
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    znowu z nienajlepszym skladzie ale dobrze im bedzie szlo


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olejniczak odejdzie!!!!!!!!!!!!!

    NIemal pewne jest że Arkadiusz Olejniczak odejdzie z NKS NYSA!!!! Na 80% zasili szeregi PZU AZS OLSZTYN!!! Olsztynscy działacze szukaja dobrego młodego przyjumjącego a Arek spełnia ich kryteria!!!!!!!! TAkże pozdrawima i uważam że o Arku już powinniście zapomnieć!!!!!!! MArtwcie sie teraz o Jakuba Markiewicza- jest na liście życzeń wielu polskich klubów mp. AZS POLITECHNIKA , RESOVIA RZESZÓW czy BBTS SIATKARZ BIELSKO BIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

    POZDRO DLA KIBICÓW I SYMPATYKÓW EKPIY Z NYSY!!!!!!!

    POWIĘKSZCIE TA SALE!!!!!!!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FAN PZU ! Zapomnij o Olejniczaku ! 20 % okazało sie wystarczajace aby Arek O. nie wybrał Olsztyna. W innym wątku znajdx sobie info gdzie będzie on grał w najblizszym sezonie !

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wogóle w polskich klubach wyraźna jest tendencja do szukania dobrych przyjmujących, a Olej się do nich zalicza. Miejmy nadzieje, że zostanie, ale to już bardziej zależy od działaczy niżod kibiców.
    Co do Markiewicza to nie sądze, aby wspomniane kluby dały mu lepsze warunki niż Nysa. Jest to także zawodnik z górnej półki i o ile nie dostanie oferty z lepszego klubu o tyle powinien zostać w Nysie.
    Powinien zostać też Łuka - ma dobre przyjęcie i zagrywkę, a w ataku mimo wszystko robi postępy.
    Mam nadzieję, że znajdziemy lepszego rozgrywacza, a jeśli to się stanie, a parę młodych zasili szeregi nyskiego klubu to przyszły sezon powinien być nienajgorszy.
    Jeśli zaś odejdą najlepsi, to może być ciężko.
    A i wizyta nowego sponsora też chyba jest mile widziana, ciekawe czy dzieje się coś w tym aspekcie. Co będzie zobaczymy...
    Pozdrawiam kibiców Nysy!

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olejniczak mam nadzieje zostanie w Nysie w końcu to rodowity Nysanin ale jak sypną mu wiekszym hajcem to pewnie odejdzie.Slyszałem że być może Rzeźniczek podpisze w Nysie kontrakt

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do transwerów to opanujcie sie nie wiem czy zauwarzyliście w Nysie dopiero wychodzi co i jak na początek sezonu a teraz liga dopiero sie skończyła więc zobaczymy we Wrześniu albo nawet w Pażdzierniku.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak wszyscy zastanawiam się co z Nysą będzie w przyszłem sezonie, czy wreszcie doczekamy się startegicznego sponsora. Moze uda się zatrzymać Olejniczaka i Patuchę. Ze składu zostawiłbym Gacka, Markiewicza, Jaszewskiego, Patuchę, Olejniczaka, Łukę i może jednego z rozgrywających jako drugiego rogrywającego (nie się uczy rozgrywać anie wystawiać). Koniecznie potrzebujemy dobrego środkowego z mocną zagrywką. Pozdrwawiam wszystkich kibiców Nysy i jeżeli macie jakieś newsy to proszę piszcie

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatrzymać w składzie Adriana będzie bardzo ciężko bo klubu nie stać na transfer definitywny a wypożyczyć się go na kolejny sezon nie da (przepisy nie pozwalają).
    Arek też raczej nie zostanie w Nysie bo pójdzie gdzieś za kasą, ponoć ma to być KK.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odejscie Patuchy, jest juz raczej przesadzone.

    Ciekawe teraz kto zostanie trenerem - czy nadal bedzie to Wlodzimierz Madej, czy moze Jerzy Salwin, ktory zostal zaproszony na rozmowy do Nysy.

    Jak na razie jedyna zmiana w klubie jest powstanie strony internetowej : www.nksnysa.pl , na ktorej mam nadzieje, beda swieze info z klubu (juz sie o to postaram).

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć wszystkim ostatnio przeczytałem że Łuka podpisał kontrakt z Resowia Rzeszów czy to przawda nie wiem ale tak jest napisane na ich stronie ,aaa jest już stronka więc wchodzcie na nią warto .Oby tylko Nysa miała skład na nowy sezon reszta już jakoś będzie czesc.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z NYSY JUŹ ODESZLI: ŁUKA, OLEJNICZAK DZISIAJ PDOPISAŁ KONTRAKT Z MOSTOSTALME NA 2 LATA, SYGUŁA ,PATUCHA,SZEWCZYK I NIEWIADMOM co KUBA MARKIEWICZ ALE LIPA A NIKOGO JESZCE NIE POZYSKALIŚMY ZNOWU BĘDZIEMY SZULAKI SKĄŁDU 2 TYG. PRZED SEZONEM

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wie ktoś gdzie odszedł Szewczyk??????

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do szewczyka to nie wiem, ale on byl wypozyczony chyba ze Zdunskiej Woli

    www.nksnysa.pl Oficjalny serwis klubu

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie widze w czarnych kolorach wystep Nys w przyszlym sezonie. Ci co ciagneli zaspol odchodza. Najbardziej szkoda Olejniczka, ale z drugiej strony sie mu nie dziwie. Przeciez w siatkowke nie gra sie cale zycie, a wiadomo jak jest z finansami w naszym klubie...
    Mam nadzieje, ze sezon transferowy w naszym klubie rozpocznie sie w noramlnym terminie a nie 2 tyg. przed sezonem i nie bedzie problemu z wystawieniem do gry 6.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Łuki to jeszcze nic pewnego a z Olejem to też bo jego karte ma pewien zakład z Nysy i nie za bardzo chce go oddać wiec może jeszcze nic straconego

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nieoficjalne - ale Piotrek raczej zostanie w Nysie jest kilka powodow dla ktorych raczej naszej ekipy nie opusci.
    Niestety z Arkiem chyba juz przegrana sprawa:/ Ale zawsze bedzie witany w Nysie z szacunkiem i zawsze pozostanie Nysaninem:)

    nksnysa.pl

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że Łuka zostanie w Nysie, jak nie to cieńko widzę przyjęcie. I tak musimy szukać atakującego, środek i rozegranie.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że Łuka zostanie w Nysie, jak nie to cieńko widzę przyjęcie. I tak musimy szukać atakującego, środek i rozegranie.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    22-02-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiana trenera w NKSNYSA


    [img]
    W dniu dzisiejszym Zarząd podjął decyzje o nie przedłużeniu kontraktu z trenerem Madejem ,natomiast zostały podjete ustalenia mające na celu podpisanie kotraktu z trenerem Salwinem /w następnym tygodniu/ a co za tym idzie kompletowanie drużyny na następny sezon /a wstępny skład druzyny zapowiade sie ciekawie/

    cytat www.nks.euro-maxcom.pl

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To że Salwin będzie trenerem Nysy to dobrze, potrafi zrobić coś z niczego, chociaż Madej też nie był taki zły.

    Z Nysy odejśc ma też Markiewicz. Chodzi nie tyle o nieuregulowane zaległości finansowe (ale to jest jeszcze do dogadania) co o jakieś konflikty z zarządem itp., podobno były skargi na niego w hotelach... Osobiście wydaje mi się, że to nie powinien byc powód do zmiany klubu i mam nadzieję, że Kuba jeszcze się dogada, a i że działacze nie pozwolą mu odejść. Przecieżw tym sezonie to był czołowy zawodnik Nysy. Szkoda Olejniczaka, Łuki, Patuchy, ale teraz trzeba znaleźć solidnych zawodników na wypełnienie luk po nich. Myślę, że Salwin coś wymyśli.
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Elo - Łuka zostanie w Nysie i to jest raczej pewne. Sam zawodnik nie chce odejsc, a info na necie okazalo sie "kaczka dziennikarska"
    W Przyszlym tygodniu bedzie juz znany sklad - mysle, ze ciekawy.

    A wszystkiego sie bedziecie mogli dowiedzec z
    www.nksnysa.pl - Jedynej Oficjalnej Strony Nyskiego Klubu Sportowego Nysa

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że skłąd będzie taki, aby w nadchodzącym sezonie Nysa nie była skazana na pożarcie ale coś powalczy. Słyszałem że są szanse iż w Nysie będzie grać 2 zawodników z medalowej drużyny w Teheranie.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzmy to w ten sposob - z szerokiej kadry tej Teheranskiej druzyny

    www.nksnysa.pl - Oficjalny Serwis NKS Nysa

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że bez dobrego atakującego nie będziemy liczyć się w lidze. Ja byłbym za tym, aby ściągnąć z Izraela Hachułę, który obecnie jest prawdziwą gwiazdą tamtejszej siatkówki.
    Wogóle skompletować skład jest ciężko... mam mieszane uczucia, ale jeśli Salwin dostanie w klubie wolną rękę w doborze zawodników to może być nienajgorzej, jak będzie to zobaczymy...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś może potwierdzic wiadomość, że Łuka nie będzie grał w Nysie a w Rzeszowie na libero?

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łuka jest zawodnikiem RESOVII RZESZÓW. więcej na
    www.aks.resovia.prv.pl

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bardzo wiadomo co czeka sympatyczny klub z Nysy. Wczorajsza NTO w artykule "Wóz albo przewóz" informuje, ze :
    "W ciągu dwóch tygodni ma się wyjaśnić, czy zespół NKS w ogóle wystartuje w rozgrywkach, a jeżeli tak, to w jakim składzie. W Nysie nie ukrywają, że nie jest wyjaśniona sytuacja finansowa i nie ma ustalonego budżetu na kolejny sezon. Co prawda cały czas prowadzone są rozmowy, ale jeżeli nie przyniosą pozytywnych decyzji, drużyna najprawdopodobniej nie zostanie zgłoszona do rozgrywek.
    - Mamy wiele obietnic słownych od zainteresowanych firm, ale żadnej podpisanej umowy - mówi Dariusz Pięt, prezes NKS-u. - Aby finalizować sprawy kadrowe, musimy mieć postawioną kropkę nad i. Przez dwa lata nauczyłem się, że jak jej nie ma, to nie wolno wychodzić przed szereg. Nie będziemy obiecywać nikomu gruszek na wierzbie, a potem nie zrealizujemy zobowiązań i umów. Jestem optymistą i czekam na wyjaśnienie sytuacji.

    Jeżeli sytuacja nie zostanie szybko rozstrzygnięta, to zawodnicy pozostający w kręgu zainteresowań NKS-u mogą wybrać inne oferty. Jeżeli będzie pozytywna decyzja sponsorów, sfinalizujemy rozmowy z takimi siatkarzami, którzy powinni zagwarantować miejsce w środku tabeli - ujawnił Pięt. - W innym przypadku może uda się zmontować ekipę, która powalczy o utrzymanie. Ale jeżeli ma się powtórzyć sytuacja z ostatnich sezonów, kiedy zabrakło pieniędzy, to być może rozważymy decyzję o wycofaniu z rozgrywek. Taka jest brutalna prawda i nie ma się co oszukiwać i czarować, a wręcz robić fikcji.
    Te fakty zmusiły prezesa do wstrzymania podpisania umowy z trenerem Jerzym Salwinem, co miało nastąpić dzisiaj.
    - Trener Salwin został poinformowany o zaistniałej sytuacji i zgodził się poczekać - powiedział Pięt.
    Nadal nierozstrzygnięta jest sprawa Piotra Łuki. Resovia Rzeszów poinformowała, że zawodnik ten będzie reprezentował barwy beniaminka Polskiej Ligi Siatkówki.
    Sprawa ciągnie się od trzech tygodni i nie jest do końca prawdziwa, a Rzeszów robi zła robotę - dodał Pięt. - Z tego co mi wiadomo, Piotrek, owszem, rozmawia z Resovią, ale cały czas czeka na rozwój wypadków w Nysie. Jeżeli będą pieniądze, to zostanie. Być może zabezpiecza się na wszelki wypadek. NKS zainteresowany jest z kolei Michałem Kaczmarkiem, środkowym Ivettu Jastrzębie Borynia, mistrzem świata juniorów, który kuszony jest także przez Avię Świdnik i BBTS Bielsko-Biała.
    Michał wyraził wstępna zgodę na kontrakt z nami, ale go jeszcze nie podpisał - stwierdził Pięt. O innych nazwiskach prezes nie chciał mówić.
    W ciągu dwóch tygodni wydamy oświadczenie i wcześniej nic konkretnego nie będę mógł powiedzieć - zakończył Pięt. - Wierzę, że ogłosimy dobrą nowinę."

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bardzo wiadomo co czeka sympatyczny klub z Nysy. Wczorajsza NTO w artykule "Wóz albo przewóz" informuje, ze :
    "W ciągu dwóch tygodni ma się wyjaśnić, czy zespół NKS w ogóle wystartuje w rozgrywkach, a jeżeli tak, to w jakim składzie.

    Jeżeli sytuacja nie zostanie szybko rozstrzygnięta, to zawodnicy pozostający w kręgu zainteresowań NKS-u mogą wybrać inne oferty. Jeżeli będzie pozytywna decyzja sponsorów, sfinalizujemy rozmowy z takimi siatkarzami, którzy powinni zagwarantować miejsce w środku tabeli - ujawnił Pięt. - W innym przypadku może uda się zmontować ekipę, która powalczy o utrzymanie. Ale jeżeli ma się powtórzyć sytuacja z ostatnich sezonów, kiedy zabrakło pieniędzy, to być może rozważymy decyzję o wycofaniu z rozgrywek. Taka jest brutalna prawda i nie ma się co oszukiwać i czarować, a wręcz robić fikcji.
    Nysa wlasnie teraz rywalizuje o utrzymanie sie w lidze na przyszly sezon. ten klub zawsze ma problemy ze zgloszeniem do rozgrywek. Natomiast jezeli juz sie to uda to zawsze sie utrzymuje i tak pewnie bedzie i tym razem.

    pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łuka jest już zawodnikiem Resovii...
    Jan Such:
    "Łuka jest bardzo zdolny. Będę chciał z niego zrobic libero klasy Ignaczaka"

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż głupio się czyta wiadomości o innch klubach w PLS, które się 'zbroją' a Nysa jak co roku - wszystko na ostatni moment. Aż dziwne, Mostostal był tylko o 1 miejsce lepszy od nas, a ma już skład, nowego sponsora - 'Bakomę'. Widać, że poseł Pietrzyk nie traci czasu. A w Nysie dalej bieda.....

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KONIEC NKS???

    SŁYSZAŁĘM Z POUFNEGO ŹRÓDŁA ŻE NAJPRAWDOPODOBNIEJ NKS CHCE sprzedać miejsce W seriii A i chcą rozwiązać klub!A pozatym jeśli nawet przystąpimy do rozgrywek to marnie widze naszą sytuacje! Narazie nikogo jeszce nie ściągnięto do klubu a wręcz wszystki się wyzbywamy

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnikow jest jeszcze nawet sporo na liscie transferowej,ale Nysa i tak nie bedzie grac w lidze.Wszystko wskazuje ,ze to jest koniec siatkowki w Nysie.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysanie nie pozwólcie na to aby wasz - zasłuzony dla polskiej siatkówki - klub został sprzedany za judaszowe srebrniki do Wrocławia. Pewnie łatwo i prosto jest mi o tym pisać ale prawda bywa brutalna ( ekonomia ! ) . Chodzi mi jednak o to aby poruszyc włodarzy "stalówek" do bardziej energicznych działań w poszukiwaniu sponsorów tak aby NKS mógł wystartować w PLS-ie ( może razem z AZS-em Opole ). W przeciwnym razie bedzie to druga niemiła niespodzianka o "wytransferowaniu " opolskiego klubu poza granice województwa ( Kietrz do Żywca - tak się głosno mówi). Niestety to takze dobitnie pokazuje mozliwosci finansowe ( i nie tylko )- raczej skromne - naszego województwa.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cud, cud...
    Tylko w takich kategoriach mogę potraktować spekulacje dotyczące kupienia przez Gwardię Wrocław miejsca NKSu w PLS.
    Wymienia się (nieoficjalnie) sumę 70 tys. zł. A jeszcze niedawno Gwardia nie mogła zamknąć budżetu, pozwalającego na grę w serii B...
    Zakładając nawet, że ktoś (???) sypnął groszem to ciekawe kim gwardziści będą walczyć w PLS? Jedyne, choć trochę znane nazwiska to Krupnik i Poskrobko...

    Pozdrawiam.
    dakuul

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    22-02-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BYĆ ALBO NIE BYĆ

    JUTRO, CZYLI 16 CZERWCA 0 GODZ.17 W SALI PRZY UL.GŁUCHOŁASKIEJ ODBĘDZIE SIE SPOTKANIE, KTÓRE ROSTRZYGNIE CZY MIASTO POPIERA NKSNYSA CZY DOKONA POGRZEBU KLUBU

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak czytam takie brednie jak ta wyzej - to normalnie nie wiem czy sie smiac , czy plakac - co miasto ma do pogrzebania klubu?? Miasto nie ma lozyc kasy w nieskonczonosc na klub,a on zalatwiania kasy dla klubu powinni byc menadzerowie, a nie 30 dzialaczy,ktorzy jak im sie chce - cos zalatwia, cos oleja. Jedynie co miasto ma zrobic w stosunku do klubu - to dobry klimat na linii klub - miasto , a nie ma byc dojna krowa, ktora ma tylko dawac i dawac.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    22-02-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pare dni nadzieji ?

    cytat" Jak czytam takie brednie jak ta wyzej - to normalnie nie wiem czy sie smiac , czy płakac
    Na pewno powinieneś płakać bo zupełnie nie rozumiesz po co jest to spotkanie i jaki jest jego cel przewodni a na pewno nie chodzi o dojenie bo nie wiem czy wiesz że "byka " się nie doi

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No slucham jaki mial byc cel przewodni tego spotkania?? Bo mi sie wydaje, ze taki w ktorym miasto i powiat mialy robic dobry klimat wokol klubu, a nie byc dojna krowa - bo po czesci mozna bylo ten apel wlasnie tak odczytac, ze miasto i starosta mial dawac kase na klub.

    Calkiem inna sprawa jest to, ze starosta sie nie pojawil na tym spotkaniu i przyslal jakiegos pacholka na spotkanie. Jednak powtarzam - Miasto nie moze byc glownym sponsorem klubu ze wzgledow chocby formalnych - moze jedynie promowac klub w swoich dzialaniach i nic ponad to!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedna Nysa. Szkoda by było, żeby opolszczyzna straciła swoją sportową wizytówkę. Dlatego uważam, ze przetrwanie klubu to nie tylko kwestia powiatu, ale i województwa!
    'Działacze' nyscy powinni przede wszystkim nawiązać współpracę z urzędem marszałkowskim, wydziałem edukacji i sportu UW - z prośbą o pomoc w poszukiwaniu sponsorów.
    Utrapieniem nyskim jest brak silnego, lokalnego zakładu, firmy która byłby by zainteresowana promowaniem się i przy okazji wspieraniem lokalnego sportu. Gdybyście mieli w Nysie LandRovera zamiast Daewoo :P
    Ale i tym nie mozna wszystkiego tłumaczyć - skoro Mostostal pozyskał firmę z drugiego końca Polski tj. Bakomę. Opowiedzialnym za kryzys może się czuć przede wszystkim zarząd, ktory myśli, że zwojuje coś stosując stare komunistyczne metody. Nysie potrzeba dobrego menadżera przede wszystkim i nowoczesnego zarządzania, a nie dwudziestu starców na posadach, którzy za nic nie dadzą się odpiłować od stołka by zmniejszyć koszty działania klubu. Złe zarządzanie też jest efektem tego, że na klub niechętnie patrzą ewentualni sponsorzy.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale i tym nie mozna wszystkiego tłumaczyć - skoro Mostostal pozyskał firmę z drugiego końca Polski tj. Bakomę.
    Bakoma to polityczny nakaz - tak mozna okreslic przyjscie tego sponsora do klubu.

    Nysie potrzeba dobrego menadżera przede wszystkim i nowoczesnego zarządzania, a nie dwudziestu starców na posadach, którzy za nic nie dadzą się odpiłować od stołka by zmniejszyć koszty działania klubu. Złe zarządzanie też jest efektem tego, że na klub niechętnie patrzą ewentualni sponsorzy.
    Ci starcy nie maja placone za swoj wklad w zespol - wiec zmniejszenie ich liczebnosci nie spowoduje zmniejszenia kosztow - chociaz z pozycja menadzera zgadzam sie - jest potrzebny czlowiek z jajami i z nowymi pomyslami na prowadzenie takiego klubu.


Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •