Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 589

Wątek: @ AZS Nysa @ w I lidze

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Nysa przegrał z BBTS Siatkarz 1-3!!!

  2. Powrót do góry    #137
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]No to idze ze ladny sklad mamy na serie A, jak dzialacze nie wezma sie szybko do roboty to bedzie spadek do seri B!!! Powinni sciagnac jak najszybciej jakis wartosciwych zawodnikow przynajmnie z dwoch zeby mogli wziasc caly ciezar gry na swoje bary bo inaczej ciezko bedzie nawet Nyski Kociol im nie pomoze!!!

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozostałe wyniki I dnia:
    Dukla Liberec - BBTS Bielsko-Biała 2 : 3
    AZS Nysa - Czeskie Budiejovice 0 : 3




    BBTS PAny!!! 3-kolorowe szatany!!!

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTS wygrał turniej w Nysie pokonując wszystkich przeciwników!!

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może ktos podać składy Nysy i Bielska ? Co by nie mówic napewno jest to swojego rodzaju niespodzianka. Bielsko potwierdza, ze w przypadku turnieju barazowego ( o ile Radlin definitywnie wycofa sie z PLS ) bedzie jednym z kandydatów do awansu.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jest dobry pomysł, żeby ktoś podał składy!!!!!! Ciesze sie, że Siatkarz wygrał. Bo tak z początku to nie byłem przekonany, że Siatkarz wygra a tu wygrał wszystkie mecze!!! Miła niespodzianka!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja ciągle nie znam wyników drugiego dnia??

  8. Powrót do góry    #143
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy moze ktos podac kto wystepowal w turnieju w Nysie z chlopakow ktorzy byli na testach z tych nowych i czy ktos byl wogole warty do naszego AZS-u ? Jak sie zaprezentowali, bo wyniki daja duzo do myslenia.

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie nawet trenerzy nie wiedzą...;)

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja ciągle nie znam wyników drugiego dnia??
    Eureka… w końcu się dowiedziałem jakie były wyniki w niedzielę… Szkoda że pojawiły się na oficjalnej stronie klubu tak późno :(
    Dla podsumowania wyniki Memoriału Zdzisława Kiczyńskiego w Nysie:

    WYNIKI PIERWSZEGO DNIA :
    AZS Nysa - BBTS Bielsko-Biała 1:3
    Dukla Liberec - Ćeskie Budejovice 3:0
    BBTS Bielsko-Biała - Dukla Liberec 3:2
    AZS Nysa - Ćeskie Budejovice 0:3

    WYNIKI DRUGIEGO DNIA :
    BBTS Bielsko-Biała - Ćeskie Budejovice 3:1
    AZS Nysa - Dukla Liberec 0:3

    TABELA KOŃCOWA
    1. BBTS Bielsko-Biała
    2. Dukla Liberec
    3. Ćeskie Budejovice
    4. AZS Nysa

    Gratulacje zwycięzcom „bura” dla pokonanych.

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wieści z NTO

    Kapitan jest spokojny

    Jak co roku nyski zespół przed inauguracją rozgrywek nie ma jeszcze skompletowanego składu. Do ligi został miesiąc, a trener ma na zajęciach... 8 zawodników.

    Adam Kurek, kapitan drużyny, nie jest zaniepokojony taką sytuacją. - Od kilku lat jest tak, że kompletujemy skład na ostatnią chwilę, a potem w rozgrywkach, w których niemal wszyscy typują nas na spadkowicza, idzie nam zupełnie dobrze - mówi Kurek. - Jestem przekonany, że tym razem będzie tak samo. Wbrew temu, co czasami czytam w internecie, w klubie sytuacja jest poukładana i dlatego osobiście mam optymistyczne nastawienie. Na pewno nie będziemy faworytami, ale nie mam wątpliwości, że się utrzymamy.

    Kurek oraz Michał Jaszewski i Jarosław Maciończyk to jedyni zawodnicy z podstawowego składu, którzy postanowili zostać w Nysie na kolejny sezon.
    - O moim pozostaniu zadecydował sentyment do klubu, w którym się wychowałem - stwierdził wczoraj kapitan AZS-u Nysa. - Poza tym wiek też nie pozwala na tułaczki po innych klubach.
    Zapewne, o czym Kurek skromnie przemilczał, wpływ na decyzję miało to, iż do kadry dołączył syn, ponaddwumetrowy Bartłomiej Kurek, który najprawdopodobniej będzie najmłodszym zawodnikiem w tegorocznych rozgrywkach Polskiej Ligi Siatkówki.
    - To miłe, że pod koniec swej kariery będę mógł potrenować i pograć z własnym synem - mówi Kurek senior. - Bartek ma dopiero szesnaście lat i w ostatnim czasie zrobił ogromne postępy. Trener Jerzy Salwin ocenia, iż syn ma duży sportowy potencjał. To, czy go wykorzysta, zależy tylko od niego. Na pewno jakichś wskazówek będę mógł mu udzielić, ale wszystko w jego rękach, nogach i głowie. Bartek ma jeszcze szkołę, a ona na obecnym etapie jest ważniejsza od sportu. To rozumny chłopak i wierzę, że obie sprawy potrafi pogodzić z korzyścią.


    ODESZLI Z NYSY
    Po zakończeniu poprzedniego sezonu z nyskiej drużyny odeszło sześciu zawodników:
    - Arkadiusz Olejniczak
    - Piotr Łuka
    - Jakub Markiewicz
    - Adrian Patucha
    - Piotr Gacek
    - Marcin Kudłacik

    OPINIA
    Jerzy Salwin, trener AZS-u Nysa:
    - Na dziś podstawową sprawą jest dokooptowanie do składu atakującego, rozgrywającego oraz środkowego. Nikomu nie muszę tłumaczyć, że to newralgiczne pozycje w drużynie. Pozyskanie zawodników na te trzy pozycje to warunek tego, abyśmy uniknęli walki o utrzymanie.


    Kadrową sytuację AZS-u skomplikowała nagła zmiana decyzji Górnika Radlin, który - wbrew wcześniejszym zapowiedziom o wycofaniu zespołu - postanowił zgłosić się do rozgrywek. Dlatego czterech siatkarzy z Radlina trenujących w Nysie wróciło do macierzystego klubu. Ze spokojem do sprawy podchodzi Dariusz Pięt, prezes nyskiego klubu.
    - Na pewno skompletujemy skład na ligę - mówi. - Dziś trudno mi jednak powiedzieć, jaki będzie on gwarantował poziom sportowy.
    Prezes AZS-u Nysa potwierdza, iż poszukiwania na krajowym rynku na dziś są bezcelowe, bo zdecydowana większość zawodników, którymi zainteresowany był klub, ma podpisane kontrakty.
    - Szukamy w Czechach i Słowacji - wyjaśnia Pięt. - Pomaga nam w tym Andrzej Kaczmarek, nasz były trener. Mamy dobrą współpracę z Duklą Liberec. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z panem Grzybem, który ma rozeznanie na rynku rosyjskim. Dopóki jednak nie podpiszemy kontraktów, nie wymienię żadnych nazwisk.

    - Zagraniczni zawodnicy, nie zawsze najwyższych lotów, stawiają wygórowane warunki finansowe, na które klubu nie stać - stwierdza Kaczmarek. -Zespół trzeba skompletować jak najszybciej, bo trener Salwin musi mieć choć trochę czasu na ustawienie drużyny, zgranie zawodników. To nie może się odbywać w trakcie meczów o ligowe punkty.
    - Najgorsze jest to, iż najpóźniej do soboty trzeba zgłosić skład drużyny na Puchar Polski - tłumaczy prezes Pięt. - Doprawdy nie wiem, skąd związek wziął taki termin. Do ligi można zgłaszać na dwa tygodnie przez rozpoczęciem sezonu. Dlatego w pucharze zagramy w innym składzie niż w lidze. Także bez Czecha Petrasa, którego karty zawodniczej nie mamy jeszcze w klubie.



    Andrzej Szatan
    aszatan@nto.pl


  12. Powrót do góry    #147
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ponoć Dymowski powrócił?

    Kto wie więcej?

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powrócił! Mamy narszcie mocny srodek. Dymek juz zagrał "pierwszy" mecz w barwach AZSu na Mostostalu i ponoc grał bardzo dobrze. Do tego stopnia, ze wygralismy mecz z Kedzierzynem 3:2. Dymowski to nasza wielka nadzieja!

  14. Powrót do góry    #149
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka to jest nowa nadzieja? każdy go zna i wie ile on potrfi , a te jego zagrywki znowy będą wywoływały jęk na hali!!! Bravo Panię Pięt widze że duzo potrficie zrobić!!![b]

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krytycy !! ,a co wy dla klubu zrobiliscie!!!???
    Dobrze ,ze chlopaki beda grac i trzeba zrozumiec ,ze rynek transferowy jest pusty.Oczywiscie ,ze mozna wydac milion dolarow i kupic Jakowlewa ,ale popatrzcie na realia , skad wyczarowac ta kase??Nysa jest biedna , a kory sponsor bedzie inwestowal w AZS Nysa bezinteresownie , gdzie starostwo jak dotej pory zawiodlo.

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiesz co Rutyna - takich bzdur to ja juz dawno nie czytalem.

    To teraz kilka faktow o tych co krytykuja. Piszesz, ze tylko potrafia skrytykowac i pytasz co takiego zrobili dla klubu.

    No to zaczynamy -
    Maj - jako, iz niejaki maxcom niepotrafil wywiazac sie z tego co bylo mu powierzone. Pan Piet poprosil mnie bym zrobil strone internetowa dla klubu(za darmo) - mowil, ze czas nagli, kibice czekaja no to wykonalem to w jakis tydzien. Niestety czas tak naglil dzialaczy NKS, ze przez kolejny tydzien nie moglem sie doprosic od Dzikiego podania regonu, bo mial ten pan pokryc koszta domeny. Niestety raz to byl zagranica, raz w podrozy. Wiec pomyslalem, jako kibic pokryje te koszta, niech to bedzie moj wklad w ten klub. Docenili to kibice,ktorzy w pierwszym miesiacu wchodzili na strone (samych wizyt, liczonych raz na dobe) bylo tego ok. 5 tysiecy. Niestety z poczatkiem lipca, dzialacze powtarzali naokraglo, ze sytuacja jest beznadziejna, ze nie ma perspektyw. Jako kibice postanowilismy pomoc. Kolega mial dla nich oferte z firmy Bergson - moze by z tego nic nie wyszlo, ale sprobowac warto - jak namiary na ta firme potraktowal prezes - kazal mi wyslac mail'a do tej firmy. Kpina na calego. Tak po krotce mozna zobrazowac kibicom dzialanie panow z zarzadu nks-u.

    Kolejna sprawa, to sprawa dotyczaca zawodnikow.

    Rutyna piszesz, o tym, ze nie ma juz zawodnikow na rynku - a ja sie pytam co dzialacze zrobili w maju, kiedy to pan Jan Rys zaoferowal mozliwosc sciagniecia do Nysy zawodnikow pokroju Mozdzonka czy Kuriana - mieli oni zarabiac po ok.5 - 6 tysiecy miesiecznie i mysle, ze to dobra cena za takich zawodnikow. To co dzialacze robili w maju?? Dlaczego odeszli tacy zawodnicy jak Luka, Olejniczak czy niedoceniany w Nysie przez dzialaczy Gacek?? Zadnych rozmow z tymi zawodnikami.

    Zastanawiam sie po co ten klub jest - jak kibice, ktorzy chcieli pomoc nagle stali sie niewygodni dla prezesow, bo dostrzegali bledy jakie popelniano i chcieli je naprawic i ostrzec wlodarzy klubu, zeby wyciagneli wnioski z takiej dzialalnosci. Niestety nasi wlodarze maja dziwna tendencje, albo jestes z nami, albo sie odp...

    Kibice krytykuja i beda krytykowac dzialaczy, za to ze daja d... na kazdym kroku - ostatnia wpadka w sierpniu - byly stroje sportowe. Dostalem namiary na 2 firmy, ktore przy dobrych negocjacjach mogly zasponsorowac stroje - niestety zgubiono namiary na te firmy. Jak by przypatrzec sie tak dzialalnosci naszych wlodarzy to widac, ze klub to chyba ich poligon doswiadczalny na ktorym maja cwiczenia - tylko szkoda, ze nie wyciagaja z tych popelnianych bledow - wnioskow - co roku zespol budowany od nowa, co roku nowa kadra, co roku kolejne zapewnienia - kibice maja dosc juz takiego dzialania.

    I Rutyna ostatnia sprawa - piszesz, ze to starostwo sie do tego przyczynilo,ze nie pomaga, ze nie ma sponsora - prawda jest taka, ze to prywatne firmy maja utrzymywac taki zespol, a nie budzetowe pieniadze - tak jest na calym swiecie, tylko nie w naszym kochanym kraju. W klubach pilkarskich juz dawno zauwazono, ze w polsce nie potrzeba stada dzialaczy a kompetentnych menadzerow, ktorzy pracuja na wyrobieniu konkretnej marki. Zreszta debata nad polskim, ktora odbyla sie w ostatnim czasie w TVP potwierdzila te slowa.

    Ostatnia rzecz dotyczy juz tylko i wylacznie adminow rzekomo oficjalnej strony - wklejacie tylko newsy z gazet, z innych portali, tylko na tyle was stac?? Mial odpowiadac prezes na pytania internautow - jak ma odpowiadac na pytania, jak kasujecie wpisy i jak juz widze, to nie tylko moje - ciekawe jak dlugo bedzie taka polityka klubu prowadzona?? Chcecie calkowitej izolacji?? To zaluzcie sobie jakis kosciol wyznaniowy i zamykajcie sie w odosobnieniu - wtedy nie bedzie nikt was nekal pytaniami i sie was czepial. Po co komu taka strona, jak nie mozna wypowiedziec swojego zdania?? A najwiekszym swinstwem jest kradziez cudzych tekstow - teskt w dziale play - off pochodzi ze strony nks.nysa.pl, ktorej kontynuatorka byla w czerwcu i lipcu nksnysa.pl - to jest zwyczajna kradziez.

  17. Powrót do góry    #152
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M-N

    M-N prosze idź do psychiatry już mam dość twoich głupich rad i wskazówek

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M-N prosze idź do psychiatry już mam dość twoich głupich rad i wskazówek
    Niezbyt wysoki poziom prezentujesz panie D., niestety niezbyt dobrze swiadczy o poziomie panujacym w tym stowarzyszeniu.

    I kim ty jestes, ze masz mnie dosc??

    Ja jestem zwyklym kibicem, ktory nie moze patrzec na poziom zadzenia tym stowarzyszeniem i glosno o tym pisze. Pewnie bym mial w d... ten klub, ale na nim sie wychowalem i nie zamierzam obojetnie patrzec jak cos co jest tradycja z roku na rok ma coraz nizszy poziom. Nie mam takze zamiaru wysluchiwac ciaglego biadolenia prezesow i zarzadu klubu i sluchania ich tekstu - W klubie nie ma pieniedzy, bo kraj i gospodarka sa w zlym stanie - pozostale kluby jakos radza sobie z tym problemem i potrafia zmontowac ekipe w czerwcu.

    I ostatni problem o ktorym pisalem na stronie azs , ale jak zwykle to bywa na tej stronie. Karnety - jak przecietnemu czlowiekowi ma sie oplacac kupno wejsciowki na caly sezon, jak Nysa zagra max. 19-20 spotkan u siebie - jak by policzyc to kupno karnetu studentom, uczniom i ogolnie mlodziezy sie nie oplaca, bo wydadza 190 - 200 zl, karnet kosztuje 220 zl. Na spotkaniach z burmistrzem(w koncu czerwca) jednym z glownych argumentow bylo to, ze klub powinien istniec bo jest przykladem dla mlodych ludzi, ktorzy zamiast robic boruty na miescie wola isc na mecz, a w wolnym czasie pograc z kolegami w siatke. Jak oni maja zakupic karnet, jak im sie po prostu nie oplaca. A widzac po stronie azs-u - ponowienie informacji o sprzedazy karnetow - moze jedynie swiadczyc o malym zainteresowaniu wejsciowkami. Przemyslcie to wlodarze naszego klubu.

    Myslenie nie boli panie transportowiec, a moze czasami przyniesc pewne korzysci. I zamiast sie obrazac na caly swiat, radze przemyslec te kwestie i wyciagnac z nich wnioski.

    PS.

    Sa tez dobre strony pana osoby - ma pan niesamowite poczucie humoru stwierdzajac w Nowinach Nyskich, ze i tu cytat "W Nysie nie mielismy jeszcze tak mlodej i perspektywicznej druzyny" - naprawde niezle sie ubawilem czytajac ta wypowiedz. Przypomne, ze chodzilo o zawodnikow ktorzy mieli dolaczyc z Radlina do AZS. Pytanie i gdzie oni sa??

    I juz panu odpowiadam, wrocili do Radlina i co stwierdzili po powrocie, ze Nyse w takim stanie jak jest na dzien dzisiejszy to bez mydla stukna. No chyba ze sie cud wydarzy. Byl juz jeden nad Wisla w 1920 to czemu nie ma byc nad Nysa w 2004.

    Pozdrawiam i jako kibic wierze cud

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się zgadzam z M_N - rzeczywiście zaangażowanie działaczy w życie klubu jest niskie. A rzucanie hasłami "Ratujmy Nysę" są po prostu nużące... z tym się zgadzam. Powstanie AZS w Nysie miało ściągnąć młodych i perspektywicznych graczy o których słychać niewiele. A co do Dymka to on już nie jest zapowiadającym się zawodnikiem- tylko doświadczonym (no śmiech przez łzy).
    Co do wklejania artykułów z gazet i strony NKS to rzeczywiście ksero i też bym się wkurzył jakby ktoś moje teksty przepisał. Tylko na wątku Nysy taka głucha cisza i jakby czasami ktoś czegoś nie wklei. To wątek mojej Nysy zamarłby całkowicie. Przynajmniej odbiłby sytuację klubową.
    Ale w Nysie to nie nowość i obyśmy się utrzymali. Ale czy znowu się uda?
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #155
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zagrywka Dymowskiego

    jest techniczna, bo na ostatni metr /linie końcowa/jest i przez to trudna do odbioru..Nie jest taki zły.Ja trzymam za niego kciuki

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Rafała Dymowskiego to bym nie dramatyzował. Facet ma doświatczenie w serii A i napewo będzie bardzo pomocny, a tak nawiasem mówiąc to kto miałby grać na środku jakiś junior ?? Sto razy wole Rafała.
    Zresztą jest dobrą duszą zespołu a to będzie bardzo potrzebne w nadchodzącym sezonie.

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do Dymka to on już nie jest zapowiadającym się zawodnikiem- tylko doświadczonym (no śmiech przez łzy).
    Gdzie to przeczytałes ;) ?

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MN! W wielu zagadnieniach zgadzam sie z Toba jesli chodzi o dzalaczy,ale o jednym trzeba pamietac ,ze w maju Nysa miala zostac bez 1-ligi.To nie ja czy Ty jestesmy tymi ,ktorzy kreca dalej pierwszoligowa karuzele.Co do lapania sponsorow to sam wiem troche na ten temat ,ale ja mialem na mysli zalatw i podaj na tacy.Kiedys mi sie to udalo.Mysle ,ze krytyka jest potrzebna i rownierz mam czasami takie odczucie ,ze nasi dzialacze ignoruja kibicow ,ale czy nie jest to spowodowane ostroznoscia tych panow.Co do zawodnikow to gdyby w maju w Nysie sytuacja wygladala tak jak w obecnej chwili to Gacek,Luka i moze Olejniczak dalej by grali w naszym miescie.Piotrek L.do ostatniej chwili liczyl, ze pozostanie w Nysie.

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze w maju Nysa miala zostac bez 1-ligi.To nie ja czy Ty jestesmy tymi ,ktorzy kreca dalej pierwszoligowa karuzele.
    No dokladnie, tylko ze w maju nikt o tym nie wiedzial poza dzialaczami, ze jest dramat w klubie. Liga sie skonczyla i info o klubie zniklo. Pamietam jak z koncem czerwca na spotkaniu jak to okreslali dzialacze - ostatniej szansy, sam pan burmistrz Nysy dziwil sie i pytal czemu takie spotkanie dopiero teraz, a nie w maju - miny dzialaczy mowily same za siebie - NIEWIEMY.

    Co do lapania sponsorow to sam wiem troche na ten temat ,ale ja mialem na mysli zalatw i podaj na tacy.Kiedys mi sie to udalo.
    Powiem, tak chetnie bym to zrobil, ale co mi do tego w koncu to prezes z zarzadem sa wladni podejmowania decyzji a nie jakis kibic, ja moge jedynie wskazac kierunek dzialania, ale przeciez to nie ja jestem od negocjacji ze sponsorami, to nie ja moge cokolwiek zaoferowac sponsorowi, bo to nie ja odpowiadam za ten folwark.

    Mysle ,ze krytyka jest potrzebna i rownierz mam czasami takie odczucie ,ze nasi dzialacze ignoruja kibicow ,ale czy nie jest to spowodowane ostroznoscia tych panow.Co do zawodnikow to gdyby w maju w Nysie sytuacja wygladala tak jak w obecnej chwili to Gacek,Luka i moze Olejniczak dalej by grali w naszym miescie.Piotrek L.do ostatniej chwili liczyl, ze pozostanie w Nysie.
    Co do ignorowania kibicow - dlaczego tak sie dzieje, to ja juz nie wiem. Wiem natomiast, ze np. w Jastrzebiu to wyglada zupelnie inaczej. Jest mnostwo informacji na stronie klubu, o tym co sie w nim dzieje. Widac, ze klub zyje i tylko i wylacznie o to mi chodzi. Mnie interesuja fakty dokonane podawane do informacji publicznej. A tu praktycznie od miesiaca nic nie wiadomo. Nawet to, ze Dymek wrocil do Nysy nie jest podane na stronie oficjalnej. W koncu chyba jak gra w AZS w PP to chyba ma juz kontrakt. Dlaczego kibice o tym nie zostali poinformowani, nie wiem. Wiem natomiast, ze kazdy komentarz na stronie jest kasowany, a kibice tacy jak ja sa obrazani przez redakcje tej strony - bo nazywanie kibica, ktory chce sie czegos dowiedziec, pseudokibicem swiadczy jedynie o poziomie redakcji.

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




    Co do ignorowania kibicow - dlaczego tak sie dzieje, to ja juz nie wiem. Wiem natomiast, ze np. w Jastrzebiu to wyglada zupelnie inaczej. Jest mnostwo informacji na stronie klubu, o tym co sie w nim dzieje. Widac, ze klub zyje i tylko i wylacznie o to mi chodzi. [/quote]

    hmm uważnie przeczytałam tutejsze wpisy dotyczące waszego klubu. nie brzmi to kolorowo, w sumie nigdzie nie jest az tak kolorowo nawet u nas w jastrzebiu, ale popieram Marcina ze cos sie z tym ruszyło u nas i widac efekty. Życzę waszemu klubowi tego samego i mam nadzieje, ze po niepowodzeniach i głupotach działaczy, wreszcie coś sie w Nysie ruszy.
    pozdrawiam:)

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do Dymka to on już nie jest zapowiadającym się zawodnikiem- tylko doświadczonym (no śmiech przez łzy).
    Gdzie to przeczytałes ;) ?
    Nigdzie
    A co do jego zagrywki - to owszem jest ona skuteczna, ale tylko za pierwszym razem, gdy nikt z przeciwników nie wie gdzie poleci. Ciekawe dlaczego wtedy jak Dymek bywał na zagrywce to przeciwnicy zwyki grywać krótką. Ale z drugiej Dymek nawet może być tylko jego powrót na pewno nie jest sensacyjnym wzmocnieniem. To tyle.
    A swoją drogą mam prośbę - aby pojawiały się na tej stronie wiadomości o bieżących meczach i sparingach Nysy, bo o meczu z Opolem dowiedziałem się dzisiaj z gazety.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysie gratulujemy Salwina, ale na poważnie :)
    Ten facet naprawdę potrafi zrobić coś z pozornie niczego.
    Co prawda, na prawdziwą weryfikację umiejętności zespołu przyjdzie czas, ale Nysa narazie pozytywnie zaskakuje (mecz z Mostostalem w Praszce i z AZS-em Opole)

    Za nto:

    We wczorajszej konfrontacji dwóch AZS-ów lepszy, dzięki skuteczniejszej grze w końcówkach setów, okazał się ten z ekstraklasy.

    Goście (Nysa) przyjechali bez Sławomira Krypela oraz Jiriego Petrasa, których klub nie zdążył zgłosić do rozgrywek pucharowych, ale za to z Rafałem Dymowskim (ostatnio AZS Opole).
    - Przychodziłem do nyskiej hali, aby się poruszać - powiedział siatkarz. - Któregoś dnia podszedł do mnie trener Salwin i powiedział: "Słuchaj, Dymek, trzeba pomóc temu klubowi". I oto znów jestem w Nysie. Pomogę, na ile będę mógł.

    Wczoraj Dymowski miał przebłyski niezłej gry - zaliczył kilka asów i bloków, choć także przytrafiały mu się błędy.
    - Trenuję z zespołem od tygodnia - wyjaśnił siatkarz. - Lekko na pewno nie będzie.
    Kibice z zaciekawieniem obserwowali postawę najmłodszego w nyskim zespole, 16-letniego Bartosza Kurka. Wczoraj pokazał, iż już za jakiś czas będzie z niego pożytek. Zaprezentował mocną zagrywkę (także asy serwisowe) i kilka skutecznych bloków. Grał całe spotkanie i w końcówce, gdy zabrakło nieco sił, przytrafiały mu się pomyłki.
    - Miałem dobre momenty przeplatane gorszymi - przyznał zawodnik. - Wiem, że czeka mnie sporo pracy, aby grać w lidze.
    - Te błędy, które popełnił, można zrzucić na karb młodości - stwierdził Adam Kurek, ojciec zawodnika.

    Pierwszy set w początkowej fazie zapowiadał możliwość niespodzianki, bowiem opolanie wygrywali 13:9. Blok Michała Jaszewskiego z Dymowskim oraz B. Kurka zmniejszył straty, po asie Jaszewskiego goście wyrównali na 16:16, a po ataku A. Kurka po raz pierwszy objęli prowadzenie, którego już nie oddali. Trzykrotnie punktował B. Kurek, asa zaliczył Michał Kaczmarek, a seta zakończył skuteczny blok gości.
    W kolejnej partii przewaga Nysy była zdecydowana, a coraz lepiej w ataku grał Jaszewski. Po dwóch asach Kaczmarka i jednym Maciończyka zespół trenera Jerzego Salwina wygrywał już 16:7 i do końca kontrolował sytuację.
    Ostatni set był wyrównany do stanu 9:9, potem goście zdobyli 5 pkt z rzędu, a w pewnym momencie ich przewaga wynosiła 7 pkt (18:11 i 20:13). Ambitni opolanie po asie Miodaka zmniejszyli straty do 2 pkt (18:20), a potem wyrównali na 23:23. Reprymenda nyskiego szkoleniowca odniosła skutek.

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisze swój komentarz na tej stronce,ponieważ w tym momencie dla nyskich kibiców jest to jedyne miejsce reprezentujaće jakiś poziom. Mam tu na myśli rzekomą stronke www.azsnysa.pl, która tylko z nazwy jest oficjalną stroną klubu.
    - administrator tej strony rzekomy Czarny jest debilem jakich mało.KOmentarze kibiców są systematycznie kasowane prze tego... a dlaczego?? Bo są w niej zawarte słowa krytki wobec zarządu klubu i prowadznia strokni.Ale jak tu można oprzeć się słową krytki jeśli stronka to czysta amatorszczyzna.

    Info podawane na tej stronce ukazuje się z duzym opóźniem , większośc inforamcji jest kopiowana z innch stron, informacje są ubogie i mało sensowne.Przykładow 25-26 września gramy turniej w Żorach dlaczeog nie ma jeszce żadnej informacji?Nic nie wspomiano o podpisaniu konraktu z R.Dymowskim?A jęsli chcemy na tej stronce zamieścić swój komentarz to musimy ząłożć konto to czysta paranoja!!!

    ---------------M------------------------------------------
    Przechodząc do sytuacji w klubie:
    Mam nadziję że na dniach zostanie uzupełniona kadry, gdyż do rozgrywek zostało już mało czasu a pbrakuje nam jeszce 4 zawodników!Ciekawe jak zaprazentujemy się na turniju w ten weekend!Słyszłem coś o rzekomym zaintersowaniu Sordylem czy kotś co może więće wie na ten temat z góry dzięki!Mam nadzięje ,że na pozycji libero nastąi zmian gdzyć KRypel nie nadaje isę na gre w serii A

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym chcial jedynie przytoczyc slowa z NTO pana Salwina.

    Wiem, ze to jest fachura jakich malo, udowodnil to juz poprzednio bedac w klubie w Nysie. 3 miejsce przed play-off ze skladem, ktory mial walczyc o utrzymanie.

    Ale obecnie mnie niepokoja slowa pana Salwina - Na dzien dzisiejszy potrzebujemy srodkowego, atakujacego i przyjmujacego. Jeszcze potrzeba srodkowego i atakujacego mnie nie zadziwia, bo dwoch srodkowych to zdecydowanie za malo tfu - niech sie przytrafi nam jakas kontuzja to mamy tragedie. Co do atakujacego to rzeczywiscie Bartek Kurek mimo, ze sobie radzi dobrze moze czasami miec slabsze momenty, a zwlaszcza zwracajac na wiek to moze zawiesc(Bartek trzymaj sie) to juz prosba o przyjmujacego mnie martwi - obecnie na necie mozna przeczytac, ze Nysa ma ich 7!!! To tego juz nie rozumiem, czy taka ilosc przyjmujacych jest zbyt mala?? Ja mysle, ze powinien do zespolu jeszcze dolaczyc jakis rozgrywajek - bo niech sie (tfu) Macionczykowi cos przytrafi.


    I co do Sordyla, to tez slyszalem, ze rzekomo A. Kurek mial go prosic o pomoc dla Nysy. A kase na niego miala pokryc najwieksza firma Opolszczyzny *dla niewtajemniczonych z Brzezia pod Opolem.

    Pozdrawiam i czekam na swieze info z klubu


    Nysa wygrala w Pucharze Polski, na oficjalnej stronie jak zwykle nic o kolejnej rundzie.

    W 3 rundzie Pucharu Polski, jak zapewne wiecie (a jak nie wiecie, to sie dowiecie) utworzono 4 grupy po 3 zespoly i na poczatku pazdziernika odbeda sie 3 turnieje. Wygrani kazdej grupy awansuja do finalu. Nysa zagra z Belchatowem i Gorzowem.

    1 i 2 pazdziernika, Nysa gra w Belchatowie,
    5 i 6 w Gorzowie i ostatnie pojedynki rozegrane zostana w Nysie w dniach 9 i 10 pazdziernika. 9 gramy z Belchatowem, 10 z Gorzowem.


    --------------------
    I jeszcze jedno info, w ten weekend klub z Nysy gra w Zorach, przeciwnikami AZS(NKS) beda Resovia, Mostostal i Jastrzebie. Wiecej o tym turnieju na osobnym watku (Turniej w Zorach) Jakby sie ktos wybieral(watpie) to bilety na caly dzien 8 zl ulgowy, na pojedynczy mecz - 5.

    -------
    A tak w ogole to jak sie klub z Nysy nazywa?? Na PLS pisza - NKS Nysa, strona podaje ze AZS. A spiker w Nysie mowi, ze NKS AZS??

  30. Powrót do góry    #165
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kilka wtrącen

    jestem kibicem nysy choć już w niej nie mieszkam uważam iż niezatrzymanie w klubie takich zawodników jak Łuka Makkiewicz Olejniczak Gacek po zeszłorocznym sezonie to niewybaczalny błąd zwłaszcza gdy tegoroczne zakupy jak na razie w żaden sposób nie rekompensuja strat.
    Jak by na to nie patrzeć jest to argument in minus dla nyskich działaczy.Za to ze pozwolili odejść w/w zawodnikom i nie ściagneli nowych.Śledząc składy drużyn uważam że bedzie ciężko o utrzymanie i mówię to jako kibic interesujący się siatkówką od kilkunastu lat.
    Nie chcąc sie wymądrzać uważam iż zdolności menadżerskie "działaczy" są nie najlepsze.Przeciez taki klub z taka tradycja osiagnieciami a przede wszystkim sławnym nyskim kotłem powinien skusić jakiegoś sponsora i argument że nysa jest biedna do mnie nie przemawia.
    a jezeli nie ma firm to moze poprosić wszystkich sympatyków o dobrowolne wpłaty na rzecz klubu sprzedawać cegiełki organizować hepeningi itp. niz co roku zmieniac nazwę i myśleć o dupie maryny.Zycze powodzenia.
    W sobotę i niedzielę od 10 rano trwć ędzie turniej w Żorach zamierzam tam być- w hali piłkarek ręcznych.na pewno podziele sie moimi spostrzeżeniami z tego turnieju.









  31. Powrót do góry    #166
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zarząd

    tak z nimi jedziecie że się jeszcze obrażą i pójdą sobie

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inauguracja sezonu PLS 2004/05 zespolu AZS Nysa nie nastapi 16 pazdziernika. Mielismy wtedy grac w Belchatowie. Skra w tym czasie ma Europejskie Puchary. Wiec zaczniemy sezon tydzien pozniej meczem u siebie z Kazikami.

    Moze to i lepiej, bo w Belchatowie na dzien dobry godzina z prysznicem w obecnej sytuacji.

    Co do zawodnikow - to mial byc jeszcze sprawdzany Krys jako libero, to by tlumaczylo sytuacje o niezgloszeniu do gry Krypla w Pucharze Polski. Na rynku sa jeszcze tacy zawodnicy jak Patucha, Kalnins, Skalski - jednak z tego co mi wiadomo wszystko rozbija sie o kase(zreszta jak zwykle). Do zespolu na 3 srodkowego ma dojsc jakis junior z Czewy.


    ----------------------------

    I chcialbym poinformowac cie czarny (odnoszac sie do twoich jakze madrych wywodow na stronie azs) - ze na sportsboardzie podpisuje sie jedynie tym nickiem, a na twojej stronie masz to jak w banku nie napisze juz zadnego komentarza, gdyz nie chce mi sie patrzec jak je kasujesz - stwierdzajac, ze sa wulgarne itd. - nie wiem co w pytaniu:

    Ile pieniedzy przekaze miasto zespolowi w sezonie 2004/05?? Bulo obrazliwe dla zarzadu i gdzie tu wulgaryzmy. Takich przykladow moge podac kilkanascie - ale to nie jest licytacja ty po gebelsowsku kasuj komentarze i wmawiaj ludziom, ze zarzad robi Bardzo wiele dla klubu. Efekty widzimy wszyscy.

    PS. Moze stwierdzenie, ze uzywam wielu nickow na sportsboardzie to twoje deja vu - w koncu to tobie moderatorzy kasowali tu i blokowali kolejne nicki.

  33. Powrót do góry    #168
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    turniej w Żorach

    jastrzębski węgiel - azs nks nto nysa 3-0 (17,19,17)dobra gra Jaszewskiego i poprawna Maciończyka o reszcie lepiej nic nie mówić.
    Mostostal Kędzierzyn-Kożle - AKS Resowia Rzeszów 3-1(23,-25,21,20) ambitni rzeszowianie pod wodzą Geryma zdołali urwać seta a w pierwszym mogli pokusić się o zwycięstwo.
    Dobrze grał na libero Łuka szkoda że nie w Nysie.
    Olej grał także na pozycji libero w Mosto. Nie wiem czy to forma przygotowania do sezonu czy tez bedzie grał na niej w lidze.

  34. Powrót do góry    #169
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skoro przegrywamy z Resowią 3-0 to z kim mamy walczyć w lidze.Zostaje tylko Radlin ale w takim składzie i z taką grą jak na turnieju w Zorach obawiam się że spadamy do serii B.
    Działacze ściągnijcie kogoś bo bedzie wstyd a kibice na meczach was zagwiżdżą.
    A eksplatowanie 16-latka który nie powinien w tym wieku mieć takich obciążeń spowoduje nie jest dobrym pomysłem i zamiast mieć za 2-3 lata swietnego zawodnika można go narazić na kontuzje.

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podala strona PLS.pl - Nysa zagra w PP 9 pazdziernika w Belchatowie - o godzinie 13.30 TVP3 przeprowadzi relacje z tego spotkania. Dzien wczesniej bedzie mozna zobaczyc retransmisje z meczu Belchatow - Gorzow takze na TVP3 - godz.19

    Teraz pytanie tylko kiedy mecze w Nysie - chyba bedzie to drugi turniej 5 i 6 pazdziernika.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o turniej w Żorach to czekałem tylko na wynik meczu z Resovią. Obawiam się, że ten sezon to będzie wielka klęska nyskiej siatkówki.
    W sumie łudziłem się że jak co roku uda się zebrać ekipę która powalczy o utrzymanie ale ten skład co jest teraz to raczej nie ma większych szans na cokolwiek ("młodzik" ma wziąć odpowiedzialność za atak ??? paranoja). Do ligi został jeszcze niecały miesiąc pozwolicie że się jeszcze połudze, może się coś zmieni.

  37. Powrót do góry    #172
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turniej w Żorach

    Turniej wygrał Jastrzębski Węgiel po pokonaniu w teabrekach
    najpierw Mostostalu(wczoraj wieczorem) i Resowi dziś rano do -23,27,-25,12,14.
    Niestety Nysa wszystkie swoje mecze przegrała po 3-0 dziś z Mosto do 18,23,20.w drużynie Nysy rozgrywał dziś cały mecz wczorajszy drugi rozgrywający Kędzierzyna M.Kozłowski.
    Oprócz niego grali Dymek Jaszewski którego w III secie zastąpił Jarosz, B.Kurek,Kaczmarek i Czech Jiri Metras,l. Krypel.Rezerwowi to A.Kurek, Lewicki,Jamrozowicz.
    Niestety nic więcej nie warto pisać,a już na pewno o grze Nysy.

  38. Powrót do góry    #173
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O CO TU CHODZI

    NIE WIEM O CO CHODZI WE WZAJEMNYCH RELACJACH POMIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI OSOBAMI REDAGUJĄCYMI TU SWE TEKSTY NA TEMAT NYSKIEJ DRUZYNY ALE NIE PODOBA MI SIE TO.
    UWAZAM ZE KAZDY KTO MA JAKĄŚ INFORMACJE NA TEMAT NYSY POWINIEN JA UMIEŚCIĆ BEZ NIEPOTRZEBNYCH PODTEKSTÓW NP:ZE NIE ZOSTAŁA ONA WCZESNIEJ OPISANA NA STRONIE GŁÓWNEJ.
    KRYTYKA JEST JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANA ALE TA KONSTRUKTYWNA
    KTÓRA MOŻE COŚ WNIEŚ POZYTYWNEGO LUB ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA JAKIŚ PROBLEM.JEZELI WYPOWIADAJĄCY SIE OGRANICZA SIĘ DO NAPISANI TEKSTU ZE TEN CZY ÓW JEST GŁUPI CZY DEBILNY TO NIECH SIĘ NIE DZIWI ŻE MU SIĘ JE KASUJE.
    WOGÓLE PANOWIE I PANIE SPRÓBUJMY POMÓC ZARZĄDOWI BO SYTUŁACJA JEST DRAMATYCZNA.MOZE NAGŁOŚNIĆ PROBLEM W INTERNECIE, ZROBIĆ ZRZUTKĘ NA PESJE DLA JEDNEGO Z ZAWODNIKÓW NP:ŚRODKOWEGO LUB ATAKUJĄCEGO. GDYBY KAŻDY Z SYMPATYKÓW NYSKIEJ DRUŻYNY ZRZUCIŁ SIE PO 2 LUB 5 ZŁ TO NA MIESICZNA PENSJA DLA ZAWODNIKA POWINNO WYSTARCZYĆ.WTEDY TEŻ PRZEKONAMY SIĘ KTO JEST PRAWDZIWYM KIBICEM NYSY.ZACHĘCAM DO DZIAŁANIA I PIERWSZY MOGĘ WPŁACIĆ CHOĆBY 20 ZŁ.CO WY NA TO.

  39. Powrót do góry    #174
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kij w mrowisko

    MOJA PROPOZYCJA BYŁA NA ZASADZIE WŁOŻENIA KIJA W MROWISKO ACZKOLWIEK SKORO ZARZĄD NIE POTRAFI ZNALEŻĆ SPONSORA A NP RADLIN ZNALAZŁ POCZTE POLSKĄ KTÓRA DA OK.100 TYS.TO POMYSŁ ZE ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY CHOĆBY JEDNORAZOWĄ MOŻE PODZIAŁAĆ MOBILIZUJĄCO NA NYSKICH "MENAGERÓW" A UZBIERANA KWOTA (MYSLE O KWOCIE RZĘDU 10 TYS.)WYSTARCZYŁABY NA ZAPŁACENIE 2-MIESIĘCZNEJ GAŻY DLA W MIARE DOBREGO SIATKARZA Z TEGO CO WIEM WYNOSI ONA OK 5 TYS NA M-C.
    ZRESZTĄ NYSCY KIBICE CHYBA NIE SĄ ZDOLNI DO ZORGANIZOWANIA TAKIEJ AKCJI BO WSZYSTKO CO POTRAFIĄ TO PRZYJŚĆ NA HALE I KRYTYKOWAĆ WSZYSTKO I WSZYSTKICH TYLKO NIE SIEBIE ZRESZTĄ W SPOSÓB NIE CAŁKIEM CYWILIZOWANY.
    POTRAFIĄ TAKzE WSPANIALE DOPINGOWAĆ KIEDYŚ NAJLEPIEJ W CAŁEJ POLSCE ALE TO BYŁO TAK DAWNO ŻE JUŻ PRAWIE NIE PAMIĘTAM.
    P.S. MYŚLĘ ŻE KUPNO BILETU NA MECZ SWOJEJ DRUŻYNY TO OBOWIZEK A NIE WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ ZROBIC JAKO KIBIC.
    P.S.ILOŚĆ KOMENTARZY TEŻ ŚWIADCZY O TYM JAK BARDZO KAŻDY MA TO W D...

  40. Powrót do góry    #175
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z przykrością muszę stwierdzić, że czas Nysy w ekstraklasie powoli dobiega końca. W sparingach przed sezonowych drużyna nie wypadała najlepiej. A chyba o turnieju w Żorach sympatycy tej ekipy powinni jak najszybciej zapomnieć. Może porażka z Mostostalem czy też Jastrzębiem w stosunku 0:3 to jeszcze nie wstyd ale jak wytlumaczyć przegraną z beniaminkiem Resovią w tym samym stosunku(do 17,21,16)A chyba każdy wie że celem rzeszowskiej ekipy jest zaledwie utrzymanie się w ekstraklasie.

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    B-F - przeczytales moze moje komentarze?? Jak kibice chcieli pomoc klubowi i jak ich potraktowano?? Jak tak, to przeczytaj jeszcze raz i uwaznie.

    Jesli dzialacze nie korzystaja z okazji jakie im przynosza kibice, to juz nie jest to nasz problem(kibicow), ze teraz nie ma zespolu i nie ma checi do pomocy, ze strony kibicow.

    Na pewno - chetnie bym dal 20 zl miesiecznie na klub - ale nie przyjde do siedziby klubu i nie dam 20 zl dyrektorowi w reke bo to by bylo wyrzucenie kasy w bloto. Skad mam wiedziec na co pojdzie ta kasa??

    Na spotkaniu w czerwcu o tym mowil pan Dziki, ze w Nysie jest kilka tysiecy firm i niech kazda da po 200 zl miesiecznie to juz mamy ponad 500 tys zlotych w skali calego sezonu, ale jakos nie slyszalem od tamtego momentu o jakiejs akcji, ktora byla by prowadzona w tym kierunku - glucha cisza.

    W naszej lokalnej prasie tez nie mozna wiele przeczytac, zreszta jak w wiekszosci gazet, o Nysie, o zyciu klubu - i tak zwykly kibic sobie mysli, po co mi ten klub jak o nim nic nie wiem, po co mam pomagac jak nie wiem jak??

    Ja juz sie sparzylem na takiej pomocy, ale jak tylko chcecie pomagac to prosze bardzo, obyscie wy sie nie sparzyli.
    -----

    I temat oficjalnej strony - nie chodzilo mi tu o jakas nagonke czy mieszanie z blotem redakcji tej strony.Kazdy ocenia ich i tak po sposobie pracy i merytoryce strony. Moje zdanie tyczylo sie tego - ze jesli jest to oficjalna strona to kibice Nysy powinni z niej czerpac informacje o tym, gdzie Nysa gra, z kim gra,jakie wyniki w sparingach, kto doszedl, kogo brakuje - a jesli chodzi o dzialanie tej strony to szybciej kibice znajda informacje na innych stronach. O tym ze Nysa zostanie pokazana w telewizji w TVP3 - do dzis nie pisze, to jak kibic ma sie interesowac zespolem, jak wchodza na ta strone nic o klubie nie poczyta, chyba ze odwiedzi takie portale jak pls.pl, czy portal wyborczej(najczesciej sa tam wzmianki o Nysie)

    ---------------

    I slowa pana Salwina tyczace sie turnieju w Zorach(z wyborczej):

    Nysa przegrała wszystkie spotkania: z Kędzierzynem, Rzeszowem i Jastrzębiem, na dodatek nie ugrała nawet seta. - Na dziś potrzebujemy wzmocnień, nie mamy libero, drugiego rozgrywającego, brakuje też jednego środkowego - przyznaje Jerzy Salwin, trener AZS Nysa. - W ciągu tego tygodnia powinniśmy uzupełnić skład, to ostatni dzwonek - zastrzega Salwin. Już 1 i 2 października nysanie rozegrają spotkania pucharowe z Bełchatowem i Gorzowem Wlkp. Na dziś Nysa ma zaledwie dziewięciu siatkarzy.

    I odnoszac sie juz tylko do slow trenera - na dzien dzisiejszy nie mamy zadnego zespolu - jeszcze pare dni temu wspominal, ze potrzebny jest przyjmujacy, atakujacy i srodkowy. Dzisiaj mowa o libero i rozegraniu - to jak policzyc nie ma 5 zawodnikow - jest tragedia i bedzie jedno wielkie lanie w lidze.

    I co dzialacze teraz robia - nie wiem, jesli nie stac nas na zatrudnienie zawodnika, ktory chce 6 tysiecy miesiecznie, to nie stac na 1 lige - prosty wniosek. I czekam tylko na slowa dzialaczy - kiedy to stwierdza, ze po raz kolejny kibice sie na nich uwzieli oczekujac jakichkolwiek wiadomosci z klubu. Znowu kibic, ktory bedzie chcial sie czegos dowiedziec o klubie, zostanie przedstawiony jako pseudokibic!

    Zapraszam do przemyslen.

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to pozostaje tylko wierzyć w umiejętności trenerskie Salwina. Myślę, że jest w co. Na tym niestety musi się oprzeć obecnie nyska siatkówka, bo na kim?
    A co do was wszystkich... Dawanie oczywistych rad się już skończyło i zarzucanie kibicom nyskim, że są tacy jak działacze - to chyba nie jest zbyt przemyślane z waszej strony. Prześledźcie przebieg sytuacji klubowej od powiedzmy maja, albo przynajmniej ten wątek...
    Przynajmniej on się trochę ożywił...

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie - zeby zrozumiec dzialanie niektorych osob(w tym nieukrywajmy mojej) poczytajcie ten watek. Swiete slowa napisal eloflov - zobaczcie sytuacje klubu od maja - wiele sie wtedy wyjasni - sluze rada, jesli cos bedzie niewyjasnione. Jako, zeby nie bylo tak - ze tylko obraz bedzie z mojej strony - chcialbym, aby takze dzialacze naswietlili to co dokonali od maja - i odniesli sie jakos do calej zaistnialej sytuacji.

    Bo - Puchar Polski gramy 1 i 2 pazdziernika. Bilety sa w cenie 10 i 12 zlotych i cos mi sie wydaje, ze ilosc osob na tych spotkaniach nie przekroczy 300 osob. Ludzie nie beda placic, za cos czego nie ma - bo obecnie nie ma zespolu 1 ligowego w Nysie. Szczerze mowiac - to chyba w Mechaniku sprawy sa lepiej poukladane.

  44. Powrót do góry    #179
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie miejcie do mnie pretensji za to ze was -kibiców trochę krytykuje ale wkradł tu się jakiś marazm.
    Ja wciąż upieram się na tą zbiórke - chciałbym zobaczyć miny działaczy jak kibole przynoszą 10 tys..
    Chętnie przyłącze się też do lepszych pomysłów skoro ten jest zły.
    p.s. To co kwestujemy w weekend.

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz to kwestuj, tyle ci powiem, ze w Nysie nikt nie da kasy na zespol - jak ludzie nie chca dac kasy na takie cele jak zbiorka pieniedzy na WOSP.

    I chyba nie wiesz zbytnio o takich akcjach - sam nie jestem orlem w tej kwestii, ale...

    Taka akcja musi najpierw miec podloze logistyczne - reklama w prasie, w radiu, internecie. Wytlumaczenie ludziom na czym ma polegac, na co sie zbiera itd. Chcialbys tlumaczyc napotkanym na ulicy osobnikom na co zbierasz itd. Pogadalbys moze z 50 osobami w ciagu dnia:)

    Ponadto trzeba by zebrac ok. 50 osob do samego kwestowania. Wyrobic im identyfikatory i pozwolenia. Zaplombowane puszki.

    Ponadto trzeba zalatwic pozwolenie na taka akcje w urzedzie miasta. Co sie chyba zalatwia ok. 14 dni(roboczych) - bo tyle maja urzedy w Polsce na odpowiedzi na pisma.

    Ponadto - chyba tylko stowarzysznie moga przeprowadzac kwesty. W starostwie zalozenie trwa to ok. miesiaca, w KRS ok. 3 miesiecy.

    To by bylo tyle, pozdrawiam i czekam na realne pomysly.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •